Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

maRgrabkarz 14.08.2009 12:16

dokladnie. jak sie umowe podpisuje to nalezy sie z niej wywiazac. nie ma to nic wspolnego z moim przywiazaniem klubowym.
co do tarnsferu Kalu. Byloaby to swietna informacja. Oby wszystko sie sprawdzilo. W dalszym ciagu czekam tez na "wielki" transfer Blaszcza. Na nim mozemy dopiero zarobic, bo pewnie w jego przypadku kwota transferu bedzie juz opiewala na kilka milionow, min 5.

Pablooo 14.08.2009 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maRgrabkarz (Post 778657)
dokladnie. jak sie umowe podpisuje to nalezy sie z niej wywiazac.

Słyszysz, Heniek?!

szprotson 14.08.2009 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 778642)
Za jego czasów mieliśmy chociaż ładny styl gry.

Ładny styl był w pakiecie z piłkarzami których posiadaliśmy, bądź kupowaliśmy.

ciacho 14.08.2009 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablooo (Post 778670)
Słyszysz, Heniek?!

Za przeproszeniem, ale g**** wiesz jak wygląda umowa, zresztą jak wy wszyscy tutaj, a się wypowiadasz.

Pablooo 14.08.2009 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 778685)
Za przeproszeniem, ale g**** wiesz jak wygląda umowa, zresztą jak wy wszyscy tutaj, a się wypowiadasz.


W sądzie I instancji trener przegrał. Sąd oddalił jego pozew o zapłatę pieniędzy i nakazał pokrycie kosztów procesu.

Pewnie to sprawka GTS-u!

For_FuN_ 14.08.2009 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablooo (Post 778689)
W sądzie I instancji trener przegrał. Sąd oddalił jego pozew o zapłatę pieniędzy i nakazał pokrycie kosztów procesu.

Pewnie to sprawka GTS-u!

Bedzie mozna Ci przyznac racje, kiedy sprawa przejdzie wszystkie instancje.

kristos 14.08.2009 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 778627)
Żałosne, ale prawdziwe. Pamiętacie ilu miał zwolenników na tym forum, gdy próbował wyciągnąć jak najwięcej kasy z klubu.Ilu żarliwie go popierało i nawet dopingowało ? A doił zdrowo Wisłę.

Teraz też ma ,jak widać.

wolfy 14.08.2009 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 778685)
Za przeproszeniem, ale g**** wiesz jak wygląda umowa, zresztą jak wy wszyscy tutaj, a się wypowiadasz.

Pozostaje kwestia zwykłej przyzwoitości i uczciwości.
Ale sam się zastanawiam, po co i do kogo to piszę...
Na forum, na którym jawnie cieszą się z kontuzji naszego bramkarza.
Dno, panie i panowie, dno.

HEDu 14.08.2009 17:33

Niedzielan asysta i bardzo ładnie gra, oglądam mecz Ruchu, gra na lewym i prawym skrzydle i w srodku, dostał 3 podania prostopadłe ze wychodził sam na sam (juz raz minal bramkarza nawet) ale odgwizdano spalone niesłuszne, Andrzej sie wkur*** niesamowicie i dyryguje Ruchem jak kapitan, ma chec widac do gry tam, duza szybkosc, nawet drybluje ... i tak jakby przestał bać sie grac twardo. W Wisle grał całkiem inaczej, z blokadą jakąś.

tofik 14.08.2009 17:57

Inaczej się gra, jak masz poparcie trenera i grasz od początku. A inaczej, jak wchodzisz na końcowe 20 minut, gdzie w Wiśle zazwyczaj wynik był już ustawiony, a reszcoe nie chciało się już biegać.

swój chłop 14.08.2009 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 778644)
Nie wiem co jest żałosnego w dotrzymywaniu umów:foch:


Oczywiście, że nic. Dlatego należna sobie kasę otrzymywał od Wisły do czasu aż podpisał umowę z federacją Senegalu na prowadzenie tamtejszej reprezentacji.
To, że wtedy umowa między Kasperczakiem a Wisłą wygasła potwierdził (moim zdaniem) sąd wyrokiem. Od wyroku przysługuje panu Kasperczakowi odwołanie. Skorzystał z niego.
Ciekawe czy przyjdzie mu na myśl, że stracił coś bardziej cennego niż głupie pieniądze. Szacunek kibiców Wisły.

HEDu 14.08.2009 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 778832)
Inaczej się gra, jak masz poparcie trenera i grasz od początku. A inaczej, jak wchodzisz na końcowe 20 minut, gdzie w Wiśle zazwyczaj wynik był już ustawiony, a reszcoe nie chciało się już biegać.

dodam ze teraz to wyglada tak jakby był motorem napedowym Ruchu, ciagle faulowany, ładnie xd

heh i zmarnował setke, ale 90 minut gra i nadal biega szybciej niz wszyscy :P

tofik 14.08.2009 18:37

Rzeczywiście włączyłęm 2 połowę i się chłop wyróżniał przygotowaniem kondycyjnym i szybkością.
Ale w kończeniu akcji to bym nam nie pomógł. :-p A takiego napastnika nam trzeba najbardziej. Typowego egzekutora, no i żeby jeszcze głową umiał grać.

brylant17 14.08.2009 20:16

O ku... Matusiak strzelił bramke przeciw ŁKs-owi :lol:

felipe 15.08.2009 17:48

A w Białymstoku Franek pokazał jak sie kończy akcję 1 na 1...

Co by nie mówić, piłkarz jak na nasze realia z wybitnym instynktem strzeleckim.

ToTylkoJa 16.08.2009 20:36

tak swoją drogą, to Unirea Dana Petrescu wygrała dziś na wyjeździe 1-0 ze Steauą. Co ten koleś zrobił z tym klubem to szok

Jazon 16.08.2009 20:42

Dana Petrescu w Wiśle zapamiętałem jako świetnego trenera. Taki Skorża, tylko że bardziej wymagający. Rzeczowy, profesjonalny, z klasą. Tylko że wówczas brakowało nam napastnika i nie miał kto goli strzelać...

mariano710 16.08.2009 21:50

Ogladałem informacje na orange sport info i mowili, ze nalezy nam sie kasa za Uche. Kalu został sprzedany do Fulham za 2,5 mln euro, a w klauzuli bylo zapisane, ze Wisła otrzyma 25% z transferu wiec nas budżet zasili 625tys euro.

IncognitoTSW 18.08.2009 18:10

Cupiał sobie trochę odbije ;]


Btw. Lenczyk naprawdę dał jakąś nową siłę rywalom, skoro Legię zatrzymali?

MatMario 18.08.2009 18:15

Jak się przdstawia sytuacja Baszcza i Zieńczuka w nowych drużynach?
Baszczu juz zdrowy? Dochodzi do siebie?

Silvestro 18.08.2009 20:36

Apoel gra w Kopenhadze z FCK. Kamil jest na boisku od początku. Do przerwy 0:0. Przed meczem był krótki filmik z Nikozji i miło było zobaczyć uśmiechniętą mordkę Jaśka P , chyba na treningu:D

HEDu 18.08.2009 21:36

no i przegrali, ale mieli w koncowce 2 setki, jedną dzieki 'zawiesinie' Kamila ktorej nie umiał złapać bramkarz i Alexandrou na pusta nie trafił a pozniej Morais (albo Pinto) z 5 metrów strzelał i trafił w bramkarza a ten obronił. w 92 minucie Haxhi. dostał czerwona i koniec.

maciekmiszcz 18.08.2009 21:43

Wie ktoś co się dzieje z Marcinem Kużbą?

IncognitoTSW 18.08.2009 21:51

Karierę zakończył rok temu. Co robi teraz? Nie mam pojęcia

maciekmiszcz 18.08.2009 21:55

Aha. Myślałem, że zajął się czymś takim jak np. Szymkowiak albo Franek (ten dalej gra:)). Chodzi o szkolenie młodzieży...

Lysy 18.08.2009 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 779891)
tak swoją drogą, to Unirea Dana Petrescu wygrała dziś na wyjeździe 1-0 ze Steauą. Co ten koleś zrobił z tym klubem to szok

Mam nadzieję, że kiedyś trafi do Legii :) Szczerze wam go życzę ;-)

FraMat 18.08.2009 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 779891)
tak swoją drogą, to Unirea Dana Petrescu wygrała dziś na wyjeździe 1-0 ze Steauą. Co ten koleś zrobił z tym klubem to szok

to byl trzeci mecz Unirei w nowym sezonie: jedna porażka i dwie wygrane. Ale szczyt formy przygotowywany jest na poczatek rywalizacji w fazie grupowej LM

1q2 18.08.2009 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 780867)
Mam nadzieję, że kiedyś trafi do Legii :) Szczerze wam go życzę ;-)

To ciekawe że życzysz Legii awansu do LM:>

kolend 19.08.2009 07:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 780720)
Jak się przdstawia sytuacja Baszcza i Zieńczuka w nowych drużynach?
Baszczu juz zdrowy? Dochodzi do siebie?

tak na chłopski rozum, to doznał analogicznej kontuzji do Garguły, tyle że dużo później, Garguła jeszcze zdrowy nie jest, więc domyślam się, że i Baszczu też nie jest

unpredictable_wislaczka 19.08.2009 11:02

Borussia z Kubą w składzie rozegra dziś ciekawy sparing z Realem Madryt. Mecz odbędzie się w Dortmundzie.
http://www.borussia.com.pl/?nid=1800


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl