![]() |
dokladnie. jak sie umowe podpisuje to nalezy sie z niej wywiazac. nie ma to nic wspolnego z moim przywiazaniem klubowym.
co do tarnsferu Kalu. Byloaby to swietna informacja. Oby wszystko sie sprawdzilo. W dalszym ciagu czekam tez na "wielki" transfer Blaszcza. Na nim mozemy dopiero zarobic, bo pewnie w jego przypadku kwota transferu bedzie juz opiewala na kilka milionow, min 5. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
W sądzie I instancji trener przegrał. Sąd oddalił jego pozew o zapłatę pieniędzy i nakazał pokrycie kosztów procesu. Pewnie to sprawka GTS-u! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale sam się zastanawiam, po co i do kogo to piszę... Na forum, na którym jawnie cieszą się z kontuzji naszego bramkarza. Dno, panie i panowie, dno. |
Niedzielan asysta i bardzo ładnie gra, oglądam mecz Ruchu, gra na lewym i prawym skrzydle i w srodku, dostał 3 podania prostopadłe ze wychodził sam na sam (juz raz minal bramkarza nawet) ale odgwizdano spalone niesłuszne, Andrzej sie wkur*** niesamowicie i dyryguje Ruchem jak kapitan, ma chec widac do gry tam, duza szybkosc, nawet drybluje ... i tak jakby przestał bać sie grac twardo. W Wisle grał całkiem inaczej, z blokadą jakąś.
|
Inaczej się gra, jak masz poparcie trenera i grasz od początku. A inaczej, jak wchodzisz na końcowe 20 minut, gdzie w Wiśle zazwyczaj wynik był już ustawiony, a reszcoe nie chciało się już biegać.
|
Cytat:
Oczywiście, że nic. Dlatego należna sobie kasę otrzymywał od Wisły do czasu aż podpisał umowę z federacją Senegalu na prowadzenie tamtejszej reprezentacji. To, że wtedy umowa między Kasperczakiem a Wisłą wygasła potwierdził (moim zdaniem) sąd wyrokiem. Od wyroku przysługuje panu Kasperczakowi odwołanie. Skorzystał z niego. Ciekawe czy przyjdzie mu na myśl, że stracił coś bardziej cennego niż głupie pieniądze. Szacunek kibiców Wisły. |
Cytat:
heh i zmarnował setke, ale 90 minut gra i nadal biega szybciej niz wszyscy :P |
Rzeczywiście włączyłęm 2 połowę i się chłop wyróżniał przygotowaniem kondycyjnym i szybkością.
Ale w kończeniu akcji to bym nam nie pomógł. :-p A takiego napastnika nam trzeba najbardziej. Typowego egzekutora, no i żeby jeszcze głową umiał grać. |
O ku... Matusiak strzelił bramke przeciw ŁKs-owi :lol:
|
A w Białymstoku Franek pokazał jak sie kończy akcję 1 na 1...
Co by nie mówić, piłkarz jak na nasze realia z wybitnym instynktem strzeleckim. |
tak swoją drogą, to Unirea Dana Petrescu wygrała dziś na wyjeździe 1-0 ze Steauą. Co ten koleś zrobił z tym klubem to szok
|
Dana Petrescu w Wiśle zapamiętałem jako świetnego trenera. Taki Skorża, tylko że bardziej wymagający. Rzeczowy, profesjonalny, z klasą. Tylko że wówczas brakowało nam napastnika i nie miał kto goli strzelać...
|
Ogladałem informacje na orange sport info i mowili, ze nalezy nam sie kasa za Uche. Kalu został sprzedany do Fulham za 2,5 mln euro, a w klauzuli bylo zapisane, ze Wisła otrzyma 25% z transferu wiec nas budżet zasili 625tys euro.
|
Cupiał sobie trochę odbije ;]
Btw. Lenczyk naprawdę dał jakąś nową siłę rywalom, skoro Legię zatrzymali? |
Jak się przdstawia sytuacja Baszcza i Zieńczuka w nowych drużynach?
Baszczu juz zdrowy? Dochodzi do siebie? |
Apoel gra w Kopenhadze z FCK. Kamil jest na boisku od początku. Do przerwy 0:0. Przed meczem był krótki filmik z Nikozji i miło było zobaczyć uśmiechniętą mordkę Jaśka P , chyba na treningu:D
|
no i przegrali, ale mieli w koncowce 2 setki, jedną dzieki 'zawiesinie' Kamila ktorej nie umiał złapać bramkarz i Alexandrou na pusta nie trafił a pozniej Morais (albo Pinto) z 5 metrów strzelał i trafił w bramkarza a ten obronił. w 92 minucie Haxhi. dostał czerwona i koniec.
|
Wie ktoś co się dzieje z Marcinem Kużbą?
|
Karierę zakończył rok temu. Co robi teraz? Nie mam pojęcia
|
Aha. Myślałem, że zajął się czymś takim jak np. Szymkowiak albo Franek (ten dalej gra:)). Chodzi o szkolenie młodzieży...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Borussia z Kubą w składzie rozegra dziś ciekawy sparing z Realem Madryt. Mecz odbędzie się w Dortmundzie.
http://www.borussia.com.pl/?nid=1800 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl