![]() |
Hmm, tak patrze i teoretycznie szanse sa...tyle tylko, ze trzeba wygrac 3 mecze. Potem sie modlic o baraze ;). Z taka gra jednak jest to praktycznie niemozliwe. Zobaczymy, jak wyjdziemy w srode, bo jesli nie przynajmniej 2 napastnikami, to Leo poraz kolejny sie skompromituje.
|
Nie rozumiem Beenhakkera.Kto w dzisiejszych czasach w meczu o wszystko u siebie gra jednym napastnikiem?!To moim zdaniem największy problem tej reprezentacji!Widać że po zmianie systemu gra układała się lepiej ale mogło to być spowodowane głównie taktyka Irlandczyków którzy wyłącznie się bronili.Holender gdy obejmował naszą reprezentację miał za zadanie awansować do ME.Awansował lecz poległ w samych mistrzostwach.Skoro poległ należało go zwolnić bo nic juz nie wnosił do tego zespołu.Tymczasem wszyscy mu bezgranicznie ufali!My w tej chwili nie mamy zespołu!Nie liczę na jakieś cuda matematyczne że jakimś sposobem uda się awansować skupmy się już przynajmniej na tych barażach.Nadzieja wciąż się tli ale może zgasnąć całkowicie po meczu ze Słowenią.Oby nie!
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak jest z klubami i tak samo jest z reprezentacją. Realia są jednak takie ,że jesteśmy słabeuszami i musimy się z tym pogodzić. Do puki nie bedzie tu rewolucji to nie dościgniemy średniego poziomu europejskiego (Belgia,Dania,Serbia) |
Nasza reprezentacje powinno sie zlikwidowac, zeby z nas posmiewiska w swiecie nie robili.
To byl ostatni mecz ktory ogladalem, jak sie kmomus nie chce grac badz nie umie niech sie nie pcha do grania i z siebie posmiewiska nie robi. Dzisiaj to nie byl mecz tylko zal.pl. Na poczatku sie dziwilem ze Sobolewski zrezygnowal z kady ale teraz juz wiem ze mial racje zeby swoim nazwiskiem nie firmaowc tej blazenady bo pilka nozna tego nazwac nie mozna. I bardzo dobrze ze nie wygrali bo i po co kto by tam do Afryki? same patalachy ktorych menago pod stolikiem zalatwil smarujac selekcjonerowi. Znowu w mediach narobili by nadzieji potem to samo i znowu rozczarowany a tak przynajmniej bedzie mozna pokibicowac jakiej dobrej ekipie i ogladnac footbol a nir kabaret i to zalosny. |
Kończ waść (Leo), wstydu oszczędź! Nie ma na co czekać, potrzebna jest zmiana selekcjonera.
|
|
Cytat:
Ale po co my mamy awansować do tego mundialu? Żeby kopacze wraz z Grzegorzem 'jestem w ciąży' Kręciną zafundowali sobie wczasy w RPA? I po to żebyś Ty, ja i jakieś 35 mln Polaków wstydziło się że jest Polakiem? |
Dobrze, remisujmy, przegrywajmy z gry o mundial odpadajmy. Jeszcze fartem awansujemy i ktos pomysli o przedluzaniu umowy z dziadkiem ;/ Niech odpadna i niech ten stary kacap idzie juz z Polski wpiz... i niech jakis Polak przejmie ta kadre i gra normalnym systemem 4-4-2 ktorym cos umiemy grac!!
Nie rozumiem, po co wychodizmy 4-5-1 a nagle Krzynowek gra jako jakis podwieszony napastnik i zamiast w obronie to biega pod bramka rywala!! pozniej efekty sa takie ze lewa strona idzie kontra i oczywiscie gol dla Irlandii ;/ To po co gramy 1 napastnikiem jak pozniej musi obronca latac do niego i mu pomagac, po co na papierze pisac ze gramy 4 obroncami jak wcyhdozi na to ze gramy 3 ;/ bez sensu taktyka. Po co Brozkiem na szpicy grac ktory nie ma szans ograc tych Irlandczykow w powietrzu a niemal ciagle ida do niego wysokie pilki ;/ Gdzie sa zdolni młodzi pilkarze? Po co te dziadki typu Krzynowek i drewniaki typu Łobo ;/ Ja pierdziele wszytsko wtej kadrze Leo spieprzyl :( Chłopaki wcale nie byi na mecz zmobilizowani, Leo sobie spokojnie na lawce siedizał zamiast stac i przezywac ten mecz, on juz na ta repre leje I tutaj jedna wazna kwestia, tak ajk od Wisły w walce o MP wymagamy stylu a nie minizmalizmu i lub wygrywania fartem tak od tej repry wymaga sie stylu i dobrej gry a nie jakichs fartownych remisow czy zwyciestw z Irlandia Połnocna! Do tych ktorzy WIsły nei pozwalaja krytykowac mimo zwyciestw, zrozumcie to ze najpierw w lidze jest minimalizm i wygrywanie z szaraczkami ligowymi i tak smao w reprze, najpierw jest "oj i teraz wielkie szczescie mamy, pilka obok bramki, ojjojjj i znowu ratuje nas Artur Boruc" pozniej "no skzoda ze sie teraz nie udało, oj jaka szkoda ze bramkarz obronił"- my k*** idziemy na minimalizm a z takim minimalizmem i wygrywaniem fartem to sie mozemy w pilce klubowej na szczeblu europejskim i z pilka miedzypanstwowa na szczeblu ME I MS w dupe pocałowac, druzyna musi miec styl, hart i ambicje do walki na 90 min zeby cos ugrac a nie kupe farta. Ja sie ciesze ze repra nie awansuje bo znowu by byly glupie nadizeje i zaklamywanie rzeczywistosci ze moze sie jednak na tych MS uda cos ugrac a pozniej znowu by było lanie od jakiegos Ekwadoru czy slabiutkie mecze z Austria!! Cytat:
|
Realizatorzy dalej nie nauczyli się żeby nie robić zbliżeń Borucowi, który usilnie udowadnia że zna te tysiąc bitów...
http://www.youtube.com/watch?v=PAshc3L-Pgc Czekam na kolejną przeróbkę z dzisiaj, chociaż dość szybko przełączyli kamerę, a szkoda... |
Może w końcu skończy się w reprezentacji era Krzynówków, Żewłakowów, Lewandowskich i tym podobnych miernot. Błaszczu to zagrał dzisiaj tak, że chyba Wasyl w obecnym stanie zagrałby lepiej (sorry za czarny humor).
|
Ja mam się wstydzić, że jestem Polakiem?
Niech oni się wstydzą, że są patałachami. |
I wszyscy razem 'Leoooooooooooooooooo"
:lol: az mi żal tych co to krzyczeli A pilkarzyki ,no coz Ligowo to jestemy juz dawno posmiewskiem ,wiec czemu reprezentacyjnie ma byc niby dobrze???ze niby to "lepsi" z zagranicy ktorzy dzis grali wyjezdzają z kraju by spedzać mecze na trybunach ?? Z taką formą ,pilkarzami,pomysłem na gre to my mozemy jechac na Puchar Młynów Dolnych ,a nie na Mistrzostwa do RPA. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie rozumiem
Nie rozumiem Po co w składzie dziadki, po co... gdzie SZEROKA ŁAWKA. Wiem, że jestem Lechitą ale dziś Błaszczykowskiemu wyraźnie nie szło i żałowałem że nie było Peszki na zmianę. Wiem, że jestem Lechitą ale dlaczego Gancarczyk nie grał zamiast Krzynówka... Wiem, że jestem Lechitą ale dlaczego nie zagraliśmy w ataku Lewandowski-Brożek? Zabrakło jakiegoś zadziora. Irlandczycy świetnie ustawieni w defensywie. Nasi z przodu w pierwszej połowie bez ruchu, zero zmian pozycji. Obraniak - myślałem że inny "Polak" zejdzie po pierwszej połowie. Refleksje po nerwach i po rudej na myszach.. |
Myślałem że Ludovic zszedł przez kontuzje, ale jak to stwierdził Leo brakowało balansu między formacjami. Smolarek który nie grał meczu łohoho czasu może nabalansować..
Błaszczykowski- ja wiem że on jest tym który może więcej od reszty, no ale ludzie święci jak mu nie idzie to dlaczego by nie wpuścić Małeckiego? eee tzn Peszki. aa no tak Łobodziński jest w kadrze. No to nawet jego? Dlaczego gramy 1 napastnikiem który i tak wraca sie na 30-40 metr żeby rozegrać piłke, a w ataku widzimy Krzynówka, jakie to ma powiązanie, lewy obrońca a srodkowy napastnik? stoi taki w polu karnym Irlandii a tu sunie atakujący przeciwnika i nasza para sprinterów, tzn. stoperów musi zabezpieczać sama tyły i jeszcze "próbować" dogonić napastnika.. śmiech na sali, czekam na zmiany. Zmiany składu, trenera najlepiej wszystkiego. |
Właśnie wrócilem z meczu. Ogolne wrażenia;D Doping słaby, gra dno, Leo do Feyernordu. Trzeba zaczac budować druzyne na euro 2012 bo z RPA i tak juz nic nie bedzie... Taki Krzynowek jest juz po prostu wypalony niestety... A i jeszcze apropos hymnów, bylo mi naprawdę wstyd kiedy ludzie gwizdali na hymn Irlandczyków, a oni podczas naszego klaskali. Trochę kultury by się jednak przydało...
|
Ja jeszcze będę wierzył w awans dopóki pozostaje szansą...Zawsze po dobrych eliminacjach mieliśmy słabe mistrzostwa może teraz byłoby inaczej.
|
Cytat:
|
Dziadostwo i tyle. Juz wiem dlaczego nie będę kibicem Repry.
Co robil Krzynowke na boisku to chyba nikt nie wie.Lewandowski bez formy(ten z Lecha!!!), Brozek wyczucie ma dalej w polu karnym, ale co do skutecznosci to meeeega duze zastrzezenia.Popracuj raczej nad tym Paweł ;-) Ogolnie jakis chaos na tym boisku, proba gry na tzw.brasilane(a Roger tylko jeden!), niepotrzebne kiwki i dryblingi(B;aszczu!) i na koniec koszmarna obrona...Rozumiem ze bez Wasilewskiego to juz nikt nie umie bronic???Reasumując: grali jak zawsze i wynik jak zawsze :D Taka to juz jest druzyna ;-) PS. Na MS to pojada chyba szybciej hokeisci niz pilkarze :PPP |
Cytat:
A ja byłem tego pewien... :-/ |
Polska przegrywała po pierwszej połowie 0:1z Irlandią Północną i grała w kiepskim stylu. Mimo to Rafał Murawski schodząc do szatni twierdził, że drużyna gra dobre spotkanie.
"- Gramy dobre spotkanie, przegrywamy bo nie wystrzegliśmy się błędów w obronie, musimy wyjść bardziej skoncentrowani w drugiej połowie - powiedział Rafał Murawski w przerwie meczu Polska - Irlandia Północna." Gratuluje mu poczucia humoru w tak trudnym dla wszystkich Polaków interesujących się piłka okresie |
Są plusy.
- nie było 'Leeeooo' - ochrona odbierała wszystkim trąbki na bramkach http://img137.imageshack.us/img137/7...0920092897.jpg |
Dzisiaj aż prosiło się wpuścić za Błaszczykowskiego takiego Peszke, albo Małeckiego, tyle że Leo debilnymi powołaniami sam ograniczył sobie pole manewru. Bo kogo miał wpuśić za Kube? Dziad nie miał alternatywy, sam sie kopie w czoło. To tak jakby Skorża do kadry meczowej na ławce sadzał juniorów, a Cwielonga, Jirsaka i innych posyłał na trybuny.
Następcą siwego może być dla mnie nawet Majewski, albo Engele, ktokolwiek z tej bandy, ale do cholery niech powołuje piłkarzy, którzy na to zasługują w danym momencie, bez kierowania się żadnymi sentymentami, zasługami itp. W żadne taktyki, ustawienia, schematy w meczach reprezentacji nie uwierze, dlatego że poziom w ostatnich latach bardzo się wyrównał. Poza kilkoma skrajnościami wszystkie kraje grają podobnie, a o wynikach decydują głównie indywidualności, więc siwy już na starcie z tymi swoimi Trałkami, Polczakami, Komorowskimi prowadził nas na samo dno, bo Krzynówek, Żewłakow i paru innych, widzą że rywalizacji o miejsce w składzie reprezentacji nie mają żadnej. Peszko, Mały, Rafał Grzelak, Kosa - tacy piłkarze na tle podmęczonych drwali z irlandii mogliby zrobić różnicę. |
Takie pytanie do zorientowanych: ze Słowacją gramy jeszcze o wszystko, czy już o honor?
|
Cytat:
|
apropo mistrzostw, to przypomniała mi się pewna anegdota. Polska jadąc na ME do Austrii miała w planie tylko 3 spotkania podczas turnieju- mecz otwarcia- z Austrią, mecz o wszystko- z Niemcami i mecz o honor- z Chorwacją.
andalemono muszę Cię zmartwić. Było Leoooo :D |
Cytat:
Przykro mi że mimo utraty zaufania do Holendra i tak uważam go za mniejsze zło niż ekipe z pzpnu. |
Gorzej nie bedzie. Piłkarze w dzisiejszych czasach nie będą grac w kadrze przeciwko trenerowi. Co najwyzej go oleja i nie bedą wykonywać poleceń. To jest to samo co teraz. Z tym, ze nie tak, ze piłkarze nie wykonuja poleceń. Poleceń po prostu nie ma, bo Benhaker ma nas w dupie od meczów ze Słowenia czy Słowacją /Irlandią. Liczy się tylko dogranie 'czwórki' i zabranie pensji. Ewentualnie liczenie, ze zerwą kontrakt wczesniej i dadza odszkodowanie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl