Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

KosaPS 26.04.2009 14:49

Jaki polecacie serwis internetowy do obstawiania??

trial 26.04.2009 14:52

Juventus;/

SZARÓW 26.04.2009 14:58

http://cdn.livescore.com/img/flash.gif 68'CSKA Moscow1 - 2Rostov

ABG NH 26.04.2009 15:03

Szarów nie od dziś wiadomo że ligą rosyjską rządzi mafia a Rostov karnego nie wykorzystał heh śmiech na sali co w tej lidze się wyrabia


P.S Juve 2-2 jednak coś jeszcze gra ale nie wygrywa

Johnny B 26.04.2009 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZARÓW (Post 715443)

liczyłem, że podasz swoje typy jakieś.

Mi też to jedynie nie wchodzi

El'kabat 26.04.2009 15:57

Dodatkowo na dzis:
Napoli-Inter 2

AgresywnyChomik 26.04.2009 16:04

Przez weekend jestem na zero jak narazie wszedl over Barcelony weszlo Dallas i Anderlecht

Arsenal wygral teraz czas na Blackburn...

na noc

- Rondo over 16,5 ( o ile zagra to tyle zrobi bo serie z Chicago ma nieziemska w dodatku na playoffy popracowal na jumperem i trafia jak jest wide open).

- Probuje Boston i Cavs.

kris8 26.04.2009 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABG NH (Post 715448)
Szarów nie od dziś wiadomo że ligą rosyjską rządzi mafia a Rostov karnego nie wykorzystał heh śmiech na sali co w tej lidze się wyrabia

Dokładnie - Ruska liga jest zdominowana przez mafie - szczególnie mecze pcharowe a już druga liga Rosyjska i hokej to już wogóle cyrki się tam wyrabiają nie z tej ziemi - ale to też można wykorzystać.

SZARÓW 26.04.2009 18:12

Niestety nie mialem czasu wrzucic tego co zagralem . Jeden na wariata kupon a drugi spokojny . Narazie bez niespodzianek
http://i42.tinypic.com/j8pd20.jpg

bula1010 26.04.2009 18:32

panowie jutro mogę zagrać za 30 zł ale nie wiem kompletnie co a potrzebuje kase na wtorek to co polecicie na poniedziałek pewnego??:D

wislak_92 26.04.2009 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 715631)
panowie jutro mogę zagrać za 30 zł ale nie wiem kompletnie co a potrzebuje kase na wtorek to co polecicie na poniedziałek pewnego??:D

Pewna to jest tylko śmierć...

Śledź temat na bieżąco to znajdziesz coś ciekawego.

Popraw ten błąd w podpisie bo mnie zaraz coś opĘta.

SZARÓW 26.04.2009 18:48

Nie ma zabardzo co puscic na noc , na nhl kompletnie sie nie znam wiec puscilem bardziej pewnego takiego kuponika:
http://i41.tinypic.com/14e3pdc.jpg

SZARÓW 26.04.2009 18:52

http://cdn.livescore.com/img/flash.gif 61'CSKA Sofia0 - 1Botev Plovdiv

Tu tez niezle daja w pape :D .. same Mafie rządza tą piłką.

rocco_1906 26.04.2009 18:56

****a... piłka nożna w ten weekend to jedna wielka P!!!YTA;/

pozostaje znów się ratować NHLem.Do boju Washington i Ovechkin

edit:
Aris przegrywał 0-2
w 92' wyrównał a w 95' wygrał <LOL2> komedia

bula1010 26.04.2009 18:58

nie chcesz ty typów nie musisz podawać

kadziolek1906 26.04.2009 19:11

zapodajcie coś na jutro ???:P

bula1010 26.04.2009 19:20

Co o tym myślicie:
Newcastle-Portsmouth 1

LuKaS TSW 26.04.2009 19:43

widze że powiat wadowicki tu rządzi:d Kądziołek z jednej strony Wadowic Buła z drugiej

ja na jutro sobie zagram Slavię Parmę z piłki i z hokeja Szwecję oraz Finlandię na pierwsze tercje a z tenisa Wawrinke i Cilica

bula1010 26.04.2009 19:47

ja na jutro sobie zagram Slavię Parmę z piłki i z hokeja Szwecję oraz Finlandię na pierwsze tercje a z tenisa Wawrinke i Cilica[QUOTE]
tej slavi bym nie był taki pewny bo mlada gra o puchary a slavią ma przewagę 6 punktów na spartą

LuKaS TSW 26.04.2009 20:02

no a co to jest 6 pkt? tzn ja to gram na podwojnej szansie wiec albo 1 na polowke albo na koniec,ostatnio przegrali w lidze a u siebie mają wybitny bilans więc liczę że wygrają:) ale napewno już do końca sezonu nie postawie na Aalborg

El'Kabat ja dałem 1x bo Inter szału grać nie musi i tak myślałem że się skończy 0-0 lub 1-1 :)

El'kabat 26.04.2009 20:22

A Inter szalu nie gra gra,Napoli szalu tez nie robi.Mam nadzieje,ze zrobia jedna,dwie akcje po przerwie i strzela w koncu.

Inter to widze gra lepsza padake niz Man Utd swego czasu,zycze im,zeby jeszcze Milan ich dojechal do konca :)w 80 minucie chyba do nich doszlo,ze w meczu sie biega....banda decydentow do ch***

grzesiek632 26.04.2009 20:49

ja na jutro wypatryzlem 2 ciekawiutkie meczyki po dobrych kursach.. po analiyowaniu tego postanawiam zagrac jutro na:

Newcastle - Portsmouth 1 kurs 1,95 ( walka ze strony Newcastle o utrzymanie.. i innym przypadku spadak z ligi wiec szykuje sie walka o życie,, w Portsmouth nie zagra chyba Niko Kranjcar!)
Osnabruck - Hansa Rostock 2 kurs 2,55 ( walka o utrzymanie z obu stron.. jednak wydaje sie ze Hansa jest silniejsza kadra i powinna po ciezkim meczu wygrac,,, w Hansie nie zagra Sebastian Svärd)

LuKaS TSW 26.04.2009 21:39

no to liga włoska ładnie siadła jednak nie jest ten tydzień całkiem do dupy:)

SZARÓW 26.04.2009 22:15

Niedziela jak narazie jest bardzo dobra , jak ktos zagral te typy co ja duzymi stawkami i w innej kombinacji , naprawde mogl duzo wyciasgnac, ja niestety przyczajony malymi stawkami atakuje ... niestety szkoda;/

El'kabat 26.04.2009 22:37

Szarow,duze stawki sa w porzadku,ALE sam gralem od pewnego czasu duzymi stawkami i wlasciwie to ciagu 2 tyg tylko jeden typ mi nie wszedl (zeszla sobota Alkmaar).Dzis zagralem dubla CSKA,Porto za jeszcze wieksza i wiadomo co sie stalo....:)A chcialem w poniedzialek juz wyplacic kase,zostawic to co mam i jezeli sie uda to dalej mnozyc....Takze woz,przewoz,nawet najlepsza passa kiedys sie skonczy niestety ;/ Trzeba sie samemu hamowac,bo po sobie sam zauwazylem ze bylem zbyt pewny i dzis mnie bardzo duzo to kosztowalo ;/

pepemell 26.04.2009 23:19

grzesiek632
Necastle? Naprawdę przekonuje Cię to ze musza walczyc bo inaczej spadek? A to ze w poprzednich meczach dostawali baty to co, nie musieli walczyc? Ja bym grał na remis w tym meczu :] Pozdro

Johnny B 27.04.2009 07:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZARÓW (Post 715809)
Niedziela jak narazie jest bardzo dobra , jak ktos zagral te typy co ja duzymi stawkami i w innej kombinacji , naprawde mogl duzo wyciasgnac, ja niestety przyczajony malymi stawkami atakuje ... niestety szkoda;/

Zapodałeś swoje typy już w trakcie ich realizacji niestety...

rocco_1906 27.04.2009 09:31

mnie po raz kolejny tyłek uratował niezawodny hokej(Washington,Ovechkin,Kovalchuk).piłka w ten weekend to jedno wielkie nieporozumienie,także dziś footballu nie ruszam a skupiam sie ponownie na hokeju.
moje propozycje na dzis(za stroną sts)
Czechy-Norwegia(+3,5) 1
USA-Austria(+3,5) 1
Finlandia-Dania(+4,5) 1
Szwecja-Łotwa(+3,5) 1

kurs:11,74

WiślakNH 27.04.2009 12:05

rocco :
czyli mówisz,że warto to postawić?:D nie znam sie na hokeju dlatego pytam

Postawione :P

Johnny B 27.04.2009 13:01

Ja na dziś taki kupon
Monaco Juan
Youzhny Mikhail
Wawrinka
Ac Parma
AKO: 2,67


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl