![]() |
Jaki polecacie serwis internetowy do obstawiania??
|
Juventus;/
|
http://cdn.livescore.com/img/flash.gif 68'CSKA Moscow1 - 2Rostov
|
Szarów nie od dziś wiadomo że ligą rosyjską rządzi mafia a Rostov karnego nie wykorzystał heh śmiech na sali co w tej lidze się wyrabia
P.S Juve 2-2 jednak coś jeszcze gra ale nie wygrywa |
Cytat:
Mi też to jedynie nie wchodzi |
Dodatkowo na dzis:
Napoli-Inter 2 |
Przez weekend jestem na zero jak narazie wszedl over Barcelony weszlo Dallas i Anderlecht
Arsenal wygral teraz czas na Blackburn... na noc - Rondo over 16,5 ( o ile zagra to tyle zrobi bo serie z Chicago ma nieziemska w dodatku na playoffy popracowal na jumperem i trafia jak jest wide open). - Probuje Boston i Cavs. |
Cytat:
|
Niestety nie mialem czasu wrzucic tego co zagralem . Jeden na wariata kupon a drugi spokojny . Narazie bez niespodzianek
http://i42.tinypic.com/j8pd20.jpg |
panowie jutro mogę zagrać za 30 zł ale nie wiem kompletnie co a potrzebuje kase na wtorek to co polecicie na poniedziałek pewnego??:D
|
Cytat:
Śledź temat na bieżąco to znajdziesz coś ciekawego. Popraw ten błąd w podpisie bo mnie zaraz coś opĘta. |
Nie ma zabardzo co puscic na noc , na nhl kompletnie sie nie znam wiec puscilem bardziej pewnego takiego kuponika:
http://i41.tinypic.com/14e3pdc.jpg |
http://cdn.livescore.com/img/flash.gif 61'CSKA Sofia0 - 1Botev Plovdiv
Tu tez niezle daja w pape :D .. same Mafie rządza tą piłką. |
****a... piłka nożna w ten weekend to jedna wielka P!!!YTA;/
pozostaje znów się ratować NHLem.Do boju Washington i Ovechkin edit: Aris przegrywał 0-2 w 92' wyrównał a w 95' wygrał <LOL2> komedia |
nie chcesz ty typów nie musisz podawać
|
zapodajcie coś na jutro ???:P
|
Co o tym myślicie:
Newcastle-Portsmouth 1 |
widze że powiat wadowicki tu rządzi:d Kądziołek z jednej strony Wadowic Buła z drugiej
ja na jutro sobie zagram Slavię Parmę z piłki i z hokeja Szwecję oraz Finlandię na pierwsze tercje a z tenisa Wawrinke i Cilica |
ja na jutro sobie zagram Slavię Parmę z piłki i z hokeja Szwecję oraz Finlandię na pierwsze tercje a z tenisa Wawrinke i Cilica[QUOTE]
tej slavi bym nie był taki pewny bo mlada gra o puchary a slavią ma przewagę 6 punktów na spartą |
no a co to jest 6 pkt? tzn ja to gram na podwojnej szansie wiec albo 1 na polowke albo na koniec,ostatnio przegrali w lidze a u siebie mają wybitny bilans więc liczę że wygrają:) ale napewno już do końca sezonu nie postawie na Aalborg
El'Kabat ja dałem 1x bo Inter szału grać nie musi i tak myślałem że się skończy 0-0 lub 1-1 :) |
A Inter szalu nie gra gra,Napoli szalu tez nie robi.Mam nadzieje,ze zrobia jedna,dwie akcje po przerwie i strzela w koncu.
Inter to widze gra lepsza padake niz Man Utd swego czasu,zycze im,zeby jeszcze Milan ich dojechal do konca :)w 80 minucie chyba do nich doszlo,ze w meczu sie biega....banda decydentow do ch*** |
ja na jutro wypatryzlem 2 ciekawiutkie meczyki po dobrych kursach.. po analiyowaniu tego postanawiam zagrac jutro na:
Newcastle - Portsmouth 1 kurs 1,95 ( walka ze strony Newcastle o utrzymanie.. i innym przypadku spadak z ligi wiec szykuje sie walka o życie,, w Portsmouth nie zagra chyba Niko Kranjcar!) Osnabruck - Hansa Rostock 2 kurs 2,55 ( walka o utrzymanie z obu stron.. jednak wydaje sie ze Hansa jest silniejsza kadra i powinna po ciezkim meczu wygrac,,, w Hansie nie zagra Sebastian Svärd) |
no to liga włoska ładnie siadła jednak nie jest ten tydzień całkiem do dupy:)
|
Niedziela jak narazie jest bardzo dobra , jak ktos zagral te typy co ja duzymi stawkami i w innej kombinacji , naprawde mogl duzo wyciasgnac, ja niestety przyczajony malymi stawkami atakuje ... niestety szkoda;/
|
Szarow,duze stawki sa w porzadku,ALE sam gralem od pewnego czasu duzymi stawkami i wlasciwie to ciagu 2 tyg tylko jeden typ mi nie wszedl (zeszla sobota Alkmaar).Dzis zagralem dubla CSKA,Porto za jeszcze wieksza i wiadomo co sie stalo....:)A chcialem w poniedzialek juz wyplacic kase,zostawic to co mam i jezeli sie uda to dalej mnozyc....Takze woz,przewoz,nawet najlepsza passa kiedys sie skonczy niestety ;/ Trzeba sie samemu hamowac,bo po sobie sam zauwazylem ze bylem zbyt pewny i dzis mnie bardzo duzo to kosztowalo ;/
|
grzesiek632
Necastle? Naprawdę przekonuje Cię to ze musza walczyc bo inaczej spadek? A to ze w poprzednich meczach dostawali baty to co, nie musieli walczyc? Ja bym grał na remis w tym meczu :] Pozdro |
Cytat:
|
mnie po raz kolejny tyłek uratował niezawodny hokej(Washington,Ovechkin,Kovalchuk).piłka w ten weekend to jedno wielkie nieporozumienie,także dziś footballu nie ruszam a skupiam sie ponownie na hokeju.
moje propozycje na dzis(za stroną sts) Czechy-Norwegia(+3,5) 1 USA-Austria(+3,5) 1 Finlandia-Dania(+4,5) 1 Szwecja-Łotwa(+3,5) 1 kurs:11,74 |
rocco :
czyli mówisz,że warto to postawić?:D nie znam sie na hokeju dlatego pytam Postawione :P |
Ja na dziś taki kupon
Monaco Juan Youzhny Mikhail Wawrinka Ac Parma AKO: 2,67 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl