Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

koker 27.08.2009 20:18

Jezu kto komentuje ten mecz? teg sie sluchac nie da...masakra jakas..

Kamson 27.08.2009 20:19

Chyba Lubański.

_gilardino_ 27.08.2009 20:20

Najbardziej mnie rozwala komentator i jego "Bruge" :) Mecz pod dyktando Belgów ale niestety nic nie wpadło i pewnie Kuchenki znowu awansują :/

pbciderek 27.08.2009 20:22

Jak amica gra to przepisy się zmieniają... żenujący komentarz

ToTylkoJa 27.08.2009 20:23

a myślałem, że gorzej niż w eNce to już sieę nie da komentować :lol:

mic 27.08.2009 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 785485)
a myślałem, że gorzej niż w eNce to już sieę nie da komentować :lol:

Wole juz sluchac "zabawnego" Jagode. POWAZNIE !

snyrting 27.08.2009 20:24

_gilardino_ tak sie akurat składa, że lubański przez 7 lat grał w Belgii i jego wymowa Bruge jest poprawna. Brugia to spolszczona nazwa tego miasta- coś jak Kraków i Cracow, kumasz?

rafalek 27.08.2009 20:26

Was też denerwują te mordy w studiu? Roman "Solarium" Kołtoń, Wojciech "polej po jednym" Kowalczyk? I ten trzeci to w ogole kto? Pierwszy raz go widze...A Iwanow wygląda jakby się smarował samoopalaczem... "Mamy taki sam krawat, ale mimo to kibicuję Lechowi" - ten tekst Kołtonia rozwalił mnie na łopatki...może w TVP są dinoeksperci, ale dużo bardziej lubie słuchać Engela, Szczepłka i GMocha niż tych speców.

mic 27.08.2009 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 785488)
_gilardino_ tak sie akurat składa, że lubański przez 7 lat grał w Belgii i jego wymowa Bruge jest poprawna. Brugia to spolszczona nazwa tego miasta- coś jak Kraków i Cracow, kumasz?

Powinno sie czytac to "Bryhe" lub "Briż", zalezy w jakim jezyku (flamandzki/francuski)

TSNH 27.08.2009 20:27

Lech gra ambitną kopanine, mają problem ze składną akcją ofensywną - obrona jeszcze jako tako
ale możę dowiozą 0:0 do końca - przynajmniej bedzie co oglądać
p.s
a Lubańskiego się słuchać nie da - to kretyn do potęgi

kONwalia 27.08.2009 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 785482)
Najbardziej mnie rozwala komentator i jego "Bruge" :) Mecz pod dyktando Belgów ale niestety nic nie wpadło i pewnie Kuchenki znowu awansują :/

A co w tym złego?

Gol moim zdaniem powinien być uznany, faul na bramkarzu bardzo wątpliwy.
Przetrwali napór, Brugia miała może optyczną przewagę ale czystych sytuacji do zdobycia gola niewiele. Lech z przodu oprócz tego wolnego bardzo niewiele.
Druga połowa będzie bardzo ciekawa, Brugia będzie się coraz bardziej denerwować, kontry Lecha mogą być zabójcze. Oby:P

Żurawek 27.08.2009 20:28

Zgadzam się również - faul był ewidentny (to samo powinno być dla Lecha). Kartki się sypią i coś po kościach czuję, że w drugiej połowie będzie czerwono :lol:

Co by jednak nie mówić Lech gra wręcz żałośnie. Brugge robi dużo wiatru, ale narazie nic im z tego nie wychodzi poza słupkiem i ewidentnym wkurzaniem Lechitów :D

WioReXXX 27.08.2009 20:28

21. Atakowanie bramkarza na jego polu bramkowym, kiedy piąstkuje, chwyta lub wykopuje piłkę podlega karze rzutu wolnego pośredniego. Przypadkowe zetknięcie się ciał atakującego piłkę zawodnika i bramkarza nie stanowi naruszenia przepisów gry.



Bramki nie powinno być. Bardzo dobra decyzja sędziego.

_gilardino_ 27.08.2009 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 785488)
_gilardino_ tak sie akurat składa, że lubański przez 7 lat grał w Belgii i jego wymowa Bruge jest poprawna. Brugia to spolszczona nazwa tego miasta- coś jak Kraków i Cracow, kumasz?

Poprawnie to jest Brugia czy odmienione Brugię a on mówi Brugę :P chyba że mam coś z uszami :D

mic 27.08.2009 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kONwalia (Post 785496)
A co w tym złego?

Gol moim zdaniem powinien być uznany, faul na bramkarzu bardzo wątpliwy.
Przetrwali napór, Brugia miała może optyczną przewagę ale czystych sytuacji do zdobycia gola niewiele. Lech z przodu oprócz tego wolnego bardzo niewiele.
Druga połowa będzie bardzo ciekawa, Brugia będzie się coraz bardziej denerwować, kontry Lecha mogą być zabójcze. Oby:P

Dlatego kobiety nie powinny komentowac meczu ;)

A tak na powaznie, kazdy kontakt z bramkarzem w jego polu bramkowym to faul, tym bardziej, jezeli napastnik pcha sie na niego dupskiem i nie pozwala wyjsc do pilki

pzkwr 27.08.2009 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 785488)
_gilardino_ tak sie akurat składa, że lubański przez 7 lat grał w Belgii i jego wymowa Bruge jest poprawna. Brugia to spolszczona nazwa tego miasta- coś jak Kraków i Cracow, kumasz?

Niekoniecznie. Belgia jest krajem trzyjęzycznym, więc może to być wymowa niedrlandzka lub niemiecka. Lubański tam mieszka, więc raczej wie co mówi.
Przyłączam się do głosów, że komentarz jest beznadziejny, Lech biedne Misie. Brugia jest o klasę lepsza, Lech jeśli awansuje, to niezasłużenie, dzięki dużej dozie szczęścia i targicznej skuteczności Belgów.

flamengista 27.08.2009 20:29

Jaki wątpliwy faul? Klasyczne "krzesełko" Rengifo, do pokazywania na kursach dla arbitrów.

AS82 27.08.2009 20:29

Zastanawiam sie za co Nas ci Angole(i Irlandczycy) tak nie lubia ? Riley w Atenach ,Webb w Austrii ,teraz ten błazen z Irlandii..

loozak84 27.08.2009 20:29

No dobra, dobra, juz tak nie najezdzajcie na komentatorow bo fakt faktem, ze sedzia sobie jaja robi i kompletnie nie panuje nad meczem. Do tego wszsytkie stykowe sytuacje na korzysc Belgow co jest lekko irytujace nawet dla bezstronnego obserwatora.
Po takim sedziowaniu zycze tej calej Bruggi pozegnania sie z pucharami w tej rundzie.

Pan Jotka 27.08.2009 20:29

Nie kojarzę czegoś takiego jak bitwa o Poznań, ale "obrona Poznania" powinna wejść do kanonu taktyki :P
Graja mądrze i z głowa :-> Najbardziej podobają mi się podania na tzw. uwolnienie (może Jacek Zielińskii puszczał im NHL przed meczem????)Najslbaszy jest Stilic.Nie wnosi do gry dosłownie nic.
PS. Gol nie powinien być uznany.

flamengista 27.08.2009 20:30

Gdzie tam szczęście? Brugge poza strzełem Soncka w słupek nie miało sytuacji bramkowych.

1q2 27.08.2009 20:32

Słaba ta Amica...w defensywie jeszcze dają radę(choć takie piękne uwolnienia to ostatnio jakoś w marcu widziałem jak NHL oglądałem) ale ofensywy to w ogóle nima;).
Raczej nie dociągną tego 0-0 do końca, na jakiś gol z ich strony też nie ma na co liczyć, chyba że coś a la ta nieuznana bramka.
Czyżby ostatnie 45 minut w pucharach w tym roku pl zespołu?

AS82 27.08.2009 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 785508)
Nie kojarzę czegoś takiego jak bitwa o Poznań, ale "obrona Poznania" powinna wejść do kanonu taktyki :P
Graja mądrze i z głowa :-> Najbardziej podobają mi się podania na tzw. uwolnienie (może Jacek Zielińskii puszczał im NHL przed meczem????)Najslbaszy jest Stilic.Nie wnosi do gry dosłownie nic.
PS. Gol nie powinien być uznany.

Jak pokazał na środek to jest gol , zmienił zdanie bo gola strzelila polska druzyna a nie Club Brugge im by uznał ,znamy to z autopsji "sedziowanie z wysp" wzgledem Polaków

mic 27.08.2009 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 785513)
Jak pokazał na środek to jest gol , zmienił zdanie bo gola strzelila polska druzyna a nie Club Brugge im by uznał ,znamy to z autopsji "sedziowanie z wysp" wzgledem Polaków

Czlowieku napisz do faktu, oni szukaja jakis wyssanych z palca sensacji.

Dla Borka wepchniecie bramkarza do bramki (prawie) to lekkie zachaczenie. Fajnie

rafalek 27.08.2009 20:35

Ciekaw jestem, czy po tym meczu również Stec opisze karygodne zachowanie piłkarzy Lecha w Brugii, tak jak nasze w Londynie - co chwila Gola, gola, gola, strzelcie k**** gola!, Jazda z ****, Kolejorz jazda z ****...ale nie..przecież to są najlepsi kibice w Polsce.

A co do meczu to takiej żenady w wykonaniu Lecha to jeszcze nie widziałem.

AS82 27.08.2009 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 785517)
Czlowieku napisz do faktu, oni szukaja jakis wyssanych z palca sensacji.

Dla Borka wepchniecie bramkarza do bramki (prawie) to lekkie zachaczenie. Fajnie

No i co w Atenach Penska tez strzelil gola prawidlłowego idz do Faktu...

TSNH 27.08.2009 20:36

Niech kuchenkorz przejdzie dalej bo nudy bedą.....

mic 27.08.2009 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 785519)
No i co w Atenach Penska tez strzelil gola prawidlłowego idz do Faktu...

Mistrzu, zauwaz tylko z jakiego powodu bramki nie zostaly uznane. Tutaj faul na bramkarzu (a jak juz nie 100% faul, to oczywisty kontakt bramkarz-napastnik). A co bylo w Atenach ? Bo do tej pory nikt na 100% nie wie.

nie wysilaj sie

AS82 27.08.2009 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 785523)
Mistrzu, zauwaz tylko z jakiego powodu bramki nie zostaly uznane. Tutaj faul na bramkarzu (a jak juz nie 100% faul, to oczywisty kontakt bramkarz-napastnik). A co bylo w Atenach ? Bo do tej pory nikt na 100% nie wie.

nie wysilaj sie

ty sie nei wysilaj , pokazal ze gol , Lech sie cieszy ,Bruggia zwiesza glowy, liniowy nic nie robi ,a Stijnen podchodzi i go klepie w plecy i gola nie ma . Wszystkie wazne mecze ktore sedziuja Angole zawsze nas robia w buca

mic 27.08.2009 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 785527)
ty sie nei wysilaj , pokazal ze gol , Lech sie cieszy ,Bruggia zwiesza glowy, liniowy nic nie robi ,a Stijnen podchodzi i go klepie w plecy i gola nie ma . Wszystkie wazne mecze ktore sedziuja Angole zawsze nas robia w buca

A nie widziales zeby mu koperte czasem do kieszeni wkladal ? Co Ty masz 10 lat ze w takie rzeczy wierzysz?

Gwiazdor 8mln Lewandowski 200% sytuacja :shock:

Teraz chyba cala taktyka Brugge sprowadza sie do wrzutek w pole karne na Akpale (?). Pewnie tak do konca meczu

Niech ktos powie Lubanskiemu ze to powtorka i wcale nie musi krzyczec "uderz" :lol:

leyzer87 27.08.2009 20:43

Lewandowski to ****, a nie napastnik.

szlaQ 27.08.2009 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 785530)
Lewandowski to ****, a nie napastnik.

8mln euro hahahahaha

zdzichu411 27.08.2009 20:45

Lewy 7mln ... :)

Wicked 27.08.2009 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 785527)
ty sie nei wysilaj , pokazal ze gol , Lech sie cieszy ,Bruggia zwiesza glowy, liniowy nic nie robi ,a Stijnen podchodzi i go klepie w plecy i gola nie ma . Wszystkie wazne mecze ktore sedziuja Angole zawsze nas robia w buca

taaaa wiecznie prześladowani, oj biedni my Polacy

iiYama 27.08.2009 20:47

Skauci Man Utd. na trybunach, spalił się ;)

legol 27.08.2009 20:49

Słabia ta Brugia ogólnie ale ma kilku naprawdę świetnych technicznie zawdoników.

leyzer87 27.08.2009 20:50

"Kikut... TROSZECZKĘ nieprzygotowane to dośrodkowanie".

:-D

AS82 27.08.2009 20:51

Czekam na karnego w 90 minucie dla Club Brugge

flamengista 27.08.2009 20:53

Zwracam uwagę, że Gancarczyk gra coraz lepiej.

Wojtas 27.08.2009 21:01

Slaba ta Amika ,Stilic juz chyba myslami gdzie indziej

A kibice Brugii ostro jezdza po sedziach po kazdym gwizdku,nie ma to jak wywierac presje :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl