![]() |
Tak jest , trener z zagranicy , ktory pogoni ich do roboty .I niech tylko ktorys zaplacze ze za ciezko to wypad z klubu .
|
ŻENADA , Oni k.... grać nie umieją :/ obrona dno , atak dno , transfery dno ... i TE ICH PODANIA se swojej połowy , piłka górna grana bez precyzji , Piłkarze Karabachu , szybcy , dynamiczni , wykorzystują sytuacje . Witamy w Extraklasie :/ , w następnym roku jak tak samo mamy grać to lepiej wogóle skończyć lige gdzieś na 10 miejscu . TYLE , nic tylko się naje.... : /
|
wróci Petrescu czy przyjdzie jakiś Niemiec i co to zmieni?nic,do odstrzału został nie trener a jeszcze paru zawodników,Brożek,Diaz,Kowalski,Jirsak,Łobodziński ,Sobolewski-ludzie kiedy on ostatni raz zagrał dobry mecz?z Lechem?to ma być kapitan,pierwszy razem z Jirsakiem do zmiany w dzisiejszym meczu.Nowym trzeba dać czas,ale ze 'starsi' zawodnicy grają taka padake to aż ręce opadają,oni tu już są od lat,byli za Petrescu,Skorzy,Okuki teraz Kasperczaka i nic się w ich grze nie zmieniło,co roku puchary to pokazują,bo że w naszej beznadziejnej 0-6 lidze coś graja to nie ma co patrzeć,sprzedać tą 5tke jeśli tylko znajdzie się chętny.PS ktoś tu wspomina nasze świetne mecze z Beitarem czy Barcelona,ludzie darujcie sobie kawały dzisiaj,Barcelona przyjechała na wycieczkę,a Beitar u Nas zagrał jak my w pierwszym meczu z Karabachem,u siebie byli od Nas lepsi co uwiecznili wygraną.Dzisiaj brak obrońców na poziomie wystarczył by Karabach wchodziło w nas jak w masło,gra ofensywna biorąc pod uwagę poziom gry 5 gwiazd co pobierają wypłatę z klubowej kasy od paru lat uważam za bardzo dobra,lepiej to wyglądać nie mogło skoro środek pomocy i obrona nie istniała,a zmienników brak,dzisiejszy mecz pokazał ze Kasperczak wiedział co robi wystawiając Bunoze w pierwszym meczu,patrząc na to co dzisiaj pokazał Diaz,oby jak najszybciej do zdrowia wrócił Cleber,zakontraktowany został Chevez i grać mógł Rios,bo z Diazem,Kowalskim,Sobolewskim i Jirsakiem nie pójdziemy do przodu.
|
Cytat:
|
Azerowie w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła byli lepsi. No prawie w każdym bo dzisiaj my tylko byliśmy od nich skuteczniejsi...
|
Cytat:
Gdzie tam.... Znowu będziemy "malkotentami" "defatstami" "czarnowidzami" itd. Jezeli ktoś liczył na awans Wisełki moze czuc się teraz rozczarowany, lecz jeśli ktoś realnie patrzyl na nasze szanse i gre po pierwszym spotkaniu, zdążył się psychicznie do tego przygotować i mentalnie przebrnąć przez kolejny blamaż. |
opanujcie sie ze mnie juz eszlo powietrze i coz nie grali wsumie takiej padaki jak w krk ale coz obrona grala jak grala ja ich nie wienie grali po raz pierwszy w takim zestawieniu coz zycie choc zg mnie Piotrek Brozek zagral slabiutko ;/ czemu Kirm nie gral tez nie mam pojecia Boguski ciut lepeij niz zw krk choc moim zdaneim jego w 1 skladzie byc nie powinno co tu duzo mowic szkoda slow i zal bo znow nawet do LE nie wejdziemy ;/
|
e) z drużyną Rysia z klanu
f) z panią która zawsze parzy świeżą herbatkę w czaju dla Jeremiaszka g) reprezentacją bezdomnych h) Grenlandią i) Zjednoczonymi Emiratami Zakliczyńskimi j) z 11-tką ciężarnych k) z reprezentacją "włatców much" l) z FC Ambulans m) z FC Albatrosy n) Orły z Otwocka |
Tak bramka na wyjeździe liczy się podwójnie :P czyli azerowie wygrali u nas 2:0 a my u nich wygralismy 4:3 ... czyli i tak nam bramki braklo :D:D:D:D Jakby nie liczyc i nie dorabiac ideologii to i tak dupa.
Ale jak ejszcze kilka razy przeczytam ze przy 3:3 bysmy awansowali bo podwojnie to chyba sam sie zbanuje na tym forum. |
Cytat:
Niech mi pokemony z transferowego ( może być zacytowany kolega ) jeszcze raz przypomną, ile to zarobiliśmy na Marcelo i Głowackim. Chociaż bardziej mnie interesuje, ile stracimy na stadionie, którego nie będziemy w stanie zapełnić. Basałaj albo udaje idiotę, albo... Nie udaje:> Niemniej pikników na stadiony przyciąga sukces, a Wisła obecnie oficjalnie kojarzy się już z kompromitacją. |
według mnie Piotrek Brożek już nie powinien zagrać na lewej obronie i tyle
|
Cytat:
|
Wstyd, wstyd, wstyd, po trzykroć k...wa wstyd ... Pisałem to już w zeszłym roku, teraz wypadało tylko powtórzyć.
Cytat:
|
Kiedyś piłkarze walczyli o lepsze kontrakty za granicą. Teraz niema sensu walczyć skoro za stanie na boisku mozna dostać 400 tyś euro rocznie, i do tego nie trzeba sie trudzić w meczach ligowych.
O co oni mają grac?? Kiedyś nie było wielkiej kasy a były wyniki. Teraz piłkarze są rozpuszczonymi gwiazdorami. Jeszcze rok dwa i 600-700tyś euro pensj rocznie, pęknie. Taki Łobodziński, po co ma się trudzic skoro Wisła to dla szczyt możliwości. Ma dobre pieniądze, na czas, na zachodzie wiele więcej by nie zarobił, wiec lepiej na ławce w Wiśle posiedzieć. |
Cytat:
|
Cytat:
z rana na treningu |
jak już napisałem wcześniej Kowalski jest wyznacznikiem naszej jakości niestety. Mamy trenera który jak dostanie samograja to se pogra, piłkarzy nieprzygotowanych do sezonu z własnej lub trenera winy(a może jedno i drugie?) dotyczy to również nowych bo co oni qrfa robili w swoich klubach kluski wpierda.ali???? No i tak wygląda nasz liga przytułek dla debili pod kierownictwem pana prezesa laty. I na te nowe stadiony ma przyjść po kilkadziesią tysięcy ludzi????? sory nie pisze więcej bo mnie starego chłopa tak boli serce, że płakać mi się chce. Różne czasy z WISEŁKĄ przeżyłem, ale teraz nieby jest wszystko co potrzeba a recepty nie ma. Zaczynam rozumieć co czuli ci z ległej w zeszłym sezonie...
|
Zal patrzec na polityke tego klubu ,działania władz,wszytsko co zwiazne jest ze stadionem,
Zal patrzec na obecna Wisle ,trenera ,bo to zbieranina ludzi bez chocby odrobiny amibiciji jestesmy zasciankiem Europy ,zakałą Europy i trzeba sie z tym pogodzic szlag czlowieka trafia ze co rok musi przrzezywac tą kompromitacje ,k***** czym my kibice na to sobie zaslugujemy dopingujemy ich a oni tak sie nam odwdzieczaja ???za dobrze mają P.S jest jakas mozliwoac dobrowolnego wycofania druzyny z Pucharów w nast sezonie jesli zajmiemy premiowane miejsce?? bo po co sie ośmieszac po raz setny?? |
KOWALSKI, SOBOLEWSKI, JIRSAK,ŁOBODZIŃSKI, PAWEŁEK
W tym momencie nie liczą się dokonania bądź ich brak. Dziękujemy wyżej wymienionym paną za reprezentowanie Białej Gwiazdy! Bez nich ruszymy do przodu! Piotrek Brożek na lewe skrzydło! Ale wcześniej musi dostać rajstopy za dzisiejszy i poprzedni mecz w obronie! Zero, powtarzam - ZERO zaangażowania, poświęcenia z jego strony w tych meczach. Żuraw na ligę wystarczy, nie ma co od piłkarskiego 'emeryta' oczekiwać Bóg wie czego. Cikos, Bunoza - najpierw niech się zgrają w linii obrony, bo nawet gdyby złożyć obronę z samych gwiazd, ale nie było by zgrania to wynik byłby taki sam jak w przypadku tych dwóch panów. Boguski musi z Małym na siłkę pochodzić, bo jest zbyt słaby fizycznie. I głowa do góry, a nie schowana między jajkami przy kontakcie z piłką! Paweł Brożek, Małecki, Diaz, Cleber, Singlar(??) - grać swoje! (i na swoich pozycjach) Wilk, Paljic - nic o nich nie można powiedzieć, czy byli na boisku?? Garguła będzie/jest niestety drugim Gołasiem - nic już z niego nie będzie. Szkoda, bo potencjał w tych panach był ale zdrowie nie te. Rios - takich zawodników w Wiśle potrzeba. Dobra technika, silnie stojący na nogach, dobry przegląd pola. Z Brożkiem, Małym i Boguskim są w stanie coś ciekawego zagrać. Mam taką nadzieję. Kirm nie nadaje się do gry na skrzydle! Zawodnik stworzony do gry na małej przestrzeni, krótkimi podaniami, do gry z klepy. Kombinacyjnie grający zawodnik. Pod boczną linią bezproduktywny. Powinien wspierać napastników. HENRYK KASPERCZAK - dziękuje za lata wcześniejsze! Parma, Schalke, wygrane w lidze po 5-0! Jego czas już minął. Powinien zostać do zimy. Nie ma sensu zmieniać w tym momencie trenera na jakiegoś z łapanki. W zimie zatrudnić nowego trenera ZAGRANICZNEGO i dać mu 2 lata spokojnej pracy. 1 Rok na skompletowanie i zgranie drużyny, w następnym roku mistrzostwo lub puchary! WISŁA TO MY - KIBICE Zapełnijmy stadion co do ostatniego miejsca kiedy nam go oddadzą w całości! Pokarzmy, że jesteśmy Wiślakami, a nie kibicami sukcesu. |
tylko czekac az Watykan stworzy druzyne i naszych oklepia ;/ hanba
piotr brozek to lewy obronca?to co on dzis wyprawial z Diazem i Kowalskim ludzkie pojecie przechodzi |
Ale nie ma co, na stadionie chlopacy uslyszą: "Nic się nie stało i chlopacy wyjdą z założenia, że faktycznie - moglo sie przytrafić"
Dalej, głaszczmy ich ! |
tak podniecalismy sie transferami a widac nie bylo czym masakra brak slów amatorka brak jakiegokolwiek przygotowania fizycznego ludzie łobodzinski zarabia PONAD 100tys zl miesiecznie !!!!!!!!!!! ZA CO???? jak Bogus moze to tolerowac!!!
|
Cytat:
Niestety, znając życie efekt teraz będzie taki: anulujemy Chaveza, zostawiamy i dajemy plac miernotom typu Kowalskiego, który za rok znów skompromituje klub w Europie. I tak w kółko... |
niech Cupiał jebnie w stół i pośle do rezerw gwiazdy futbolu Brożki,Boguski,Małecki,Diaz,Kowalski,Sobol niech sie tam kisza do konca kontraktu ****a
|
Najpierw trzeba wytrafserowac z klubu Pania Henia co wywalilz ligi Gornika Z i przegrywal z takimi potegami jak karabach Dinamo czy Valerenga. On tak ma
|
Cytat:
|
Przygotowanie fizyczne, zgranie i decyzje Henia - słabizna
Moje oceny kopaczy bo ciężko nazwać ich piłkarzami w skali 0-10 Jovanić 3 - niby nic źle nie grał ale też nie wybronił żadnej bramki Pio Brożek 0 - najsłabszy na boisku. Nawet nie ma co komentować. Zawalił bramkę Kowalski 1 - zawalił bramkę a reszta również tragiczna (linia spalonego to dla niego magia) Diaz 1 - niby walczył, ale kilka razy tak zgubiony że aż strach pomyśleć co by się działo gdybyśmy grali z kimś lepszym Cikos - 1 również w obronie słabiutko Paljić - 1 słabo słabo słabo. Czemu nie grał Kirm? Naprawdę Paljić jeśli cokolwiek potrafi to tylko tyle żeby być jokerem! Kirm pewnie meczu by nie wygrał (wygrywa cały zespół) ale przypuszczam dużo lepiej by się zaprezentował niż Paljić Jirsak - 1 słabizna że hej! To typowy Tomas - zagra dobry 1 mecz z ogóramii (Szawle) - orgazm na forum że to zamaskowany lider naszego zespołu dyskryminowany przez trenera - a jak rywal nieco szybciej biega, już go nie ma..... Nie istnieje. to ma być lider środka? Sobolewski 2 - tylu strat to dawno już nie miał Małecki 3 walczył walczył, szarpał Boguski 4 - bramkę strzelił, asystę miał Żurawski 3 parę zagrań w meczu to za mało Rezerwowi Wilk 2 - ciężko go było zauważyć Pa Brożek 3 - coś szarpnął, gola strzelił ale to mało Łobo 2 - jest a jakby go nie było Cała obrona, środek i boki to najsłabsza nasza formacja. Pomijam indywidualne umiejętności, całość nie istnieje! Na koniec trochę optymizmu:) Dobrze że odpadliśmy z pucharów. Nie chcę przedwcześnie pisać czy transfery które zrobiliśmy to porażka, ale przy takich zmianach (przebudowach) potrzebny jest czas na zgranie. Karbach był zgrany i wybiegany. My nie mieliśmy ani jednego ani drugiego. Ale czas działa na naszą korzyść:) Więc głowy do góry! PS Legia odpuściła sobie puchary w tym roku bo wiedziała że podczas przebudowy zespołu rozbijanie zgrywania zespołu meczami pucharowymi to krok do kompromitacji. My niestety "obudzeni" w środku nocy pojechaliśmy walczyć. Daliśmy tylko pożywkę mediom. |
Cytat:
|
Ten temat sądze że można zamknąć . Gwiazdki z Reymonta , mam nadzieje że już wracają z uśmiechami na twarzy . Dziadek na konferencji powie nie było źle strzeliliśmy dwa gole . ŻENADA
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Chłopaki się tam durnie nie kompromitują. |
Może to nawet lepiej, że to stało się teraz, bo nikt już nie ma złudzeń...
|
Kowalski to tykajaca bomba,
Piotrek Brozek na lewej obronie to istna porazka :( marnie to widze;l/ |
Panie Bohdanie Krzyżanowski, gdzie Pan jest? Proszę jak najszybciej uspokoić forumową brać, że wszystko jest pod najlepszą kontrolą Szanownego Pana Prezesa Bogdana Basałaja i reszty sztabu. Z góry dziękuję i gorąco pozdrawiam :)
|
Cytat:
|
Cieszmy się że Jaga dobrze gra, nasi bracia pokazują że jeszcze można powalczyć jak równy z równym z europejskimi średniakami.
|
Cytat:
Cikos i Bunoza niezgrani, to napisz mi, skarbeńku, w ilu meczach grali ze sobą Kowalski i Diaz? Ściągnęliśmy fujary, pierdoły i nieudaczników to gramy jak fujary, pierdoły i nieudacznicy. Tak trudno to zrozumieć?! |
Henio -"Moi zawodnicy rzeczywiście chcieli wygrać, niestety im to nie wyszło". K...a zajebiście że chcieli wygrać myślałem że tylko na wycieczkę tam pojechali. Siwy wy......aj!!!
|
Kasperczak nie nadaje się i jeśli Cupiał z Basałajem zrozumieją to teraz to tym lepiej. On zostawia po sobie spaloną ziemię i 40 zawodników w kadrze. Do dziś czkawką odbijają się jego transfery w Górniku. Do dziś męczą się tam ze Strąkiem, czy Szczotem ściągniętymi za chore pieniądze. Legenda Kasperczaka nie istnieje, a wtedy z Wisłą miał dream team, który bez trenera poradziłby sobie.
|
Cytat:
Kiedyś ja obraziłem Frankowskiego, kiedy s*******ił przed pucharami, dostałem bana i to chyba zdaje się od Ciebie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl