Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

DYRU 30.10.2008 07:18

czy jest jakas nakładka na Worda 2003 (.doc) żebym mógł otworzyć plik z Worda 2008 (.docx)??
bardzo pilne
pozdrawiam

Kocur 30.10.2008 08:15

Dyru - pobierz sobie to:

http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=pl

działa na 101%

nero 30.10.2008 13:35

potrzebuje zdjecie biletu lotniczego, moze byc nieaktualnego.
gdzie znajde ?

Bobic 30.10.2008 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 621525)
potrzebuje zdjecie biletu lotniczego, moze byc nieaktualnego.
gdzie znajde ?

http://www.skt.wroclaw.pl/wp-content...05/biletsm.png
http://www.biletylotnicze.com.pl/amtapliki/bilet%20lotniczy1.jpg
http://www.europarl.europa.eu/eplive...04PHT33477.jpg

WzT 30.10.2008 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AOT (Post 621437)
Pomóżcie.
Czasami zupełnie niespodziewanie komp mi sie sam wyłącza (zwykle to sie dzieje jak gram w PES 9 jeśli ma to znaczenie). Mam wrażenie, że to może być związanie z temperaturą komputera, bo zaglądam w BIOSa, a tam:
Current system temperature: 44'C
Current CPU temperature: 64'C (to chyba bardzo dużo, co zrobic, zeby bylo mniej ?)
Current CPU fan speed: 2343
Current System Fan Speed: 0 RPM (nie mam czegoś takiego jak system fan ?)

jakieś sugestie co robić ?

Miałem kiedyś podobny problem i po prostu "odkurzyłem" trochę wnętrze a szczególnie wentylatory.
Jeśli to nie pomoże a sam specjalnie nie jesteś super obcykany to lepiej nie kombinuj tylko poproś bardziej kogoś kumatego w tych sprawach o pomoc, a szczególnie nie kombinuj za wiele w biosie bo możesz sie załatwić jeszcze bardziej jeśli coś nieodpowiednio poustawiasz.

Kordel 30.10.2008 15:59

Zna ktoś może dobra stronke z grami na komórke(Sony Ericsson) ?

Robert_wislak 30.10.2008 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 621135)
Pytanie bardziej do graczy.Jak możliwe jest zhakowanie konta steam jeżeli nie podawałem nigdzie hasla itp !!.
2 Czy możliwe jest zhakowanie poczty na interia.pl ?

Chyba ktoś mnie okradł....

a nie masz żadnego "robaka" w komputerze? typu keylogger czy temu podobne albo logowałeś sie u "kolegi"?

ameo 30.10.2008 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uher (Post 621347)
wszyj w szale magnesy, natomiast do ściany przyklej na dwustronnych nalepkach blaszki. Wszyscy tak robią.

ale jak ? mam rozpruc szal na jego krawedzi, wszadzic tam magnez tak zeby ' nie latal ' i blache na sciane ?
moze i wszyscy tak robia, ale to bedzie moj pierwszy raz ;)
jak mi sie uda i mi ktos wytlumaczy dokladnie jak.

sorel 30.10.2008 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel (Post 621567)
Zna ktoś może dobra stronke z grami na komórke(Sony Ericsson) ?

poszukaj na http://darkwarez.pl/forum/viewforum....46bab1f91c9695

ogolnie wszystko na gsm, ale mozesz wybrac Twoja rozdzielczosc i napewno troche gier znajdziesz

felipe 30.10.2008 17:44

OD KTÓREJ godziny można sie jutro wyspowiadać w Kościele Mariackim ? Wie ktoś może?

rafiABG 30.10.2008 18:14

Co mam zrobić jeśli wygrałem aukcje na allegro i niedostałem emaila potwierdzającego mój zakup ?

Verinho 30.10.2008 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 621625)
Co mam zrobić jeśli wygrałem aukcje na allegro i niedostałem emaila potwierdzającego mój zakup ?

Wysłać maila do sprzedającego z takim samym zapytaniem jakie umieściłeś w poście...

Arkas 30.10.2008 18:21

1. Możecie polecic jakis darmowy dobry antywirus żeby się dał siagnac z neta??

2. Czemu jak chce ogladnac film to w Winampie/ Windows Media Player nie widze obrazu tylko migają te wizualizacje??

gris 30.10.2008 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 621630)
1. Możecie polecic jakis darmowy dobry antywirus żeby się dał siagnac z neta??

może antivir
http://www.programosy.pl/program,ant...l-edition.html

kuba-wisla 30.10.2008 18:57

CREATIVE ZEN 4GB <-- może ktoś powiedzieć coś na temat tej mp4'ki? czytalem juz kilka opinii na jej temat ale im wiecej tym lepiej :P. A może polecicie jakieś podobne (duży ekran, ładna jakość,niska cena ale mogłabybyć lepsza bateria)?


co do dobrych antyvirow to tylko Avast! wystarczy sie zarejestrowac i dostajemy za free cd key. Mam od pol roku i nie nazekam

Kaan 30.10.2008 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 621625)
Co mam zrobić jeśli wygrałem aukcje na allegro i niedostałem emaila potwierdzającego mój zakup ?

Jeżeli masz na myśli tem wysyłany przez Allegro to nie wiem ile juz czekasz ale godzinnym opóźnieniem bym sie nie martwił. To jest wysyłane przez automat więc musisz dostac jezeli doszło do transakcji. Napisz maila do Allegro.

Aro1234 30.10.2008 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 621630)
2. Czemu jak chce ogladnac film to w Winampie/ Windows Media Player nie widze obrazu tylko migają te wizualizacje??

Ściągnij kodeki ffdshow , to powinno załatwić sprawę ;)

piotr 0704 dortmund 30.10.2008 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kuba-wisla (Post 621647)
co do dobrych antyvirow to tylko Avast! wystarczy sie zarejestrowac i dostajemy za free cd key. Mam od pol roku i nie nazekam

Avast. Ja uzywam od 2 lat i rowniez goraco polecam.

Coglin 30.10.2008 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 621630)
1. Możecie polecic jakis darmowy dobry antywirus żeby się dał siagnac z neta??

polecam Avire - http://antivir-polska.info/
we wszystkich testach bije na glowe pozostale darmowe antyvirusy i wiekszosc komercyjnych.
+ Spybot Search & Destroy

p.s. oczywiscie testach nie robionych na zamowienie.

Firo 30.10.2008 19:57

Takie pytanie - korzysta ktoś z internetu z GH net ? Jak sie sprawuje ? Jest na co narzekac ? :D

kms 30.10.2008 20:25

slyszal cos ktos o life net ? prv

AOT 30.10.2008 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 621527)
Miałem kiedyś podobny problem i po prostu "odkurzyłem" trochę wnętrze a szczególnie wentylatory.
Jeśli to nie pomoże a sam specjalnie nie jesteś super obcykany to lepiej nie kombinuj tylko poproś bardziej kogoś kumatego w tych sprawach o pomoc, a szczególnie nie kombinuj za wiele w biosie bo możesz sie załatwić jeszcze bardziej jeśli coś nieodpowiednio poustawiasz.

okazalo sie, ze po prostu wiatrak od zasilacza sie nie ruszał, więc zaliczacz grzejąc sie grzał też całe wnętrze kompa. popchnięcie wiatraka długopisem załatwiło sprawe jak na razie ;)

sorel 30.10.2008 21:23

Czym obrobic mp3 ? Tzn chce wyciac kawalek ze srodka.

kormi 30.10.2008 21:38

kojarzy ktoś co to za nuta leciała wczoraj w czasie przerwie meczu? taki polski rap o stadionie piłce itd

buldus 30.10.2008 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sorel (Post 621731)
Czym obrobic mp3 ? Tzn chce wyciac kawalek ze srodka.

Ściągnij sobie programik Audacity. Darmowy i bardzo przydatny, bez problemu wytniesz kawalek z piosenki. Jezeli przy zapisywaniu mp3 poprosi programik o pliczek "lame" to zaznacz go w folderze winampa :D Pozdro

kriz69 30.10.2008 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kormi (Post 621745)
kojarzy ktoś co to za nuta leciała wczoraj w czasie przerwie meczu? taki polski rap o stadionie piłce itd

chodzi Ci pewnie o wielki przeboj poznańskiego slowika re-me-s cup cup cup
http://pl.youtube.com/watch?v=8JxY4ZSUSZQ

ameo 30.10.2008 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ameo (Post 621576)
ale jak ? mam rozpruc szal na jego krawedzi, wszadzic tam magnez tak zeby ' nie latal ' i blache na sciane ?
moze i wszyscy tak robia, ale to bedzie moj pierwszy raz ;)
jak mi sie uda i mi ktos wytlumaczy dokladnie jak.


ponawiam pytanie

West 30.10.2008 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ameo (Post 621777)
ponawiam pytanie

:lol:
ile ty masz lat..
beke kręci uherek z ciebie a ty sie dajesz ..
jak nie chcesz na małych gwoździkach to mozesz do ściany przymocowac listewke do ktorej bedziesz przybijal gwoździki i po klopotach

ale jak bedziesz malymi gwozdzikami przybijal do 'golej'sciany to nic si eprzeciez nie stanie.
3 gwozdziki na szal starcza przeciez ,
potem najwyzej gips i farba i masz sciane nowka sztuka.

uher 31.10.2008 09:58

Psuj......

_ukoL 31.10.2008 10:09

http://www.empik.com/b/l/01/bb/01bbf...4be3ca259e.jpg

Ludwik Bazylow, Historia Powszechna 1789 - 1918

Poszukuję takiej książki, przekopałem internetowe księgarnie i nikt nie ma, a jeżeli znajduje się w spisie to pisze, że produkt niedostępny i kicha. Nie znacie może jakiś stron księgarni w Krakowie, które prowadzą sprzedaż wysyłkową lub coś tędy? W Częstochowie obadałem i też tej książki nie spotkałem, chyba że jestem ślepy.


EDIT: Przepraszam, już nieaktualne. Udało mi się znaleźć. :-)

sorel 31.10.2008 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W (Post 621788)
:lol:
ile ty masz lat..
beke kręci uherek z ciebie a ty sie dajesz ..

a Wy ile macie lat ? Chlopak normalnie sie pyta a Wy jakies .......y gadacie.
Poziom niczym z onetu

mic 31.10.2008 13:19

Chce przegrac film z kamery na dysk/dvd. Jak to zrobic ? Kamera jest na mini kasetki. Posiadam kabel laczacy kamere z USB, jaki program jest do tego jeszcze potrzebny ?

WzT 31.10.2008 13:39

Jeśli automatycznie ci się nie otwiera po podłączeniu kamery do komputera to powinieneś zainstalować specjalne sterowniki adekwatne do twojej kamery, jeśli nie miałeś takich w zestawie z kamerą to musisz poszukać po internecie.

WzT 31.10.2008 15:41

A ja mam pytanie czysto teoretyczne. A mianowicie jeśli ktoś nie zda egzaminów po I semestrze i zostanie wyrzucony ze szkoły lub sam będzie chciał już ją opuścić to co taki delikwent ma zrobić ? Jest już automatycznie skazany na wojsko ? Czy ma jeszcze jakieś szanse w postaci zapisania się do szkoły typu Żak czy Cosinus. Jest takie coś w ogóle możliwe w środku roku szkolnego?

Piotrek87 31.10.2008 15:51

Czy wie ktoś może gdzie pochowany jest Henryk Reyman? Wiem, że na Cmentarzu Rakowickim ale nie wiem jaka aleja i kwatera, a zbliża się dzień Wszystkich Świętych i chciałbym odwiedzić grób wybitnego wiślaka,próbowałem szukać na tej stronie http://zck-krakow.pl/ ale nie znajdują bo wyczytałem, że jeszcze nie mają w systemie wszystkich grobów.
Byłbym wdzięczny na odpowiedź.

dostuffca 31.10.2008 16:08

W katalogu mam dwa pliki avi. Łącznie 3,6gb, które chciałbym odzyskać. Klikam usuń - dowiaduję się, że nie ma takich plików (nie znaleziono pliku C:\....). Jakieś pomysły co z tym fantem zrobić? Oprócz formatu dysku:)

[add]total commander 7.01 - próba zarówno przez to jak i przez kosz - tak. Jak próbuję je odpalić "nie znaleziono pliku". Irytująca sprawa :)

1q2 31.10.2008 16:17

Ciekawa sprawa:)
Rozumiem ze korzystasz z windows commandera ,lub czegos podobnego i probowales usunac tak przeniesieniem do kosza, jak i winodows/total commanderem?
ps. a jak chcesz odpalic te aviki to co sie dzieje?

donPedro23 31.10.2008 16:59

Wie ktoś kiedy będzie losowanie par ćwierćfinałowych Pucharu Polski?? Czyżby znowu Derby??:)
Ty

lodecki 31.10.2008 17:42

sprawa wyglada tak. mam starego iPoda z 2006 roku, mam tez Viste na ktora nie moge zainstowalac iTunes'a, jest jakis komputerowy magik ktory wie jak to zainstalowac :D ?

zimka 31.10.2008 22:31

Nie wiecie czasem czy jutro otwarte są sklepy typu Obi Praktiker M1 itp??:) z góry dzięki wielkie za odpowiedź!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl