![]() |
czy jest jakas nakładka na Worda 2003 (.doc) żebym mógł otworzyć plik z Worda 2008 (.docx)??
bardzo pilne pozdrawiam |
|
potrzebuje zdjecie biletu lotniczego, moze byc nieaktualnego.
gdzie znajde ? |
Cytat:
http://www.biletylotnicze.com.pl/amtapliki/bilet%20lotniczy1.jpg http://www.europarl.europa.eu/eplive...04PHT33477.jpg |
Cytat:
Jeśli to nie pomoże a sam specjalnie nie jesteś super obcykany to lepiej nie kombinuj tylko poproś bardziej kogoś kumatego w tych sprawach o pomoc, a szczególnie nie kombinuj za wiele w biosie bo możesz sie załatwić jeszcze bardziej jeśli coś nieodpowiednio poustawiasz. |
Zna ktoś może dobra stronke z grami na komórke(Sony Ericsson) ?
|
Cytat:
|
Cytat:
moze i wszyscy tak robia, ale to bedzie moj pierwszy raz ;) jak mi sie uda i mi ktos wytlumaczy dokladnie jak. |
Cytat:
ogolnie wszystko na gsm, ale mozesz wybrac Twoja rozdzielczosc i napewno troche gier znajdziesz |
OD KTÓREJ godziny można sie jutro wyspowiadać w Kościele Mariackim ? Wie ktoś może?
|
Co mam zrobić jeśli wygrałem aukcje na allegro i niedostałem emaila potwierdzającego mój zakup ?
|
Cytat:
|
1. Możecie polecic jakis darmowy dobry antywirus żeby się dał siagnac z neta??
2. Czemu jak chce ogladnac film to w Winampie/ Windows Media Player nie widze obrazu tylko migają te wizualizacje?? |
Cytat:
http://www.programosy.pl/program,ant...l-edition.html |
CREATIVE ZEN 4GB <-- może ktoś powiedzieć coś na temat tej mp4'ki? czytalem juz kilka opinii na jej temat ale im wiecej tym lepiej :P. A może polecicie jakieś podobne (duży ekran, ładna jakość,niska cena ale mogłabybyć lepsza bateria)?
co do dobrych antyvirow to tylko Avast! wystarczy sie zarejestrowac i dostajemy za free cd key. Mam od pol roku i nie nazekam |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
we wszystkich testach bije na glowe pozostale darmowe antyvirusy i wiekszosc komercyjnych. + Spybot Search & Destroy p.s. oczywiscie testach nie robionych na zamowienie. |
Takie pytanie - korzysta ktoś z internetu z GH net ? Jak sie sprawuje ? Jest na co narzekac ? :D
|
slyszal cos ktos o life net ? prv
|
Cytat:
|
Czym obrobic mp3 ? Tzn chce wyciac kawalek ze srodka.
|
kojarzy ktoś co to za nuta leciała wczoraj w czasie przerwie meczu? taki polski rap o stadionie piłce itd
|
Cytat:
|
Cytat:
http://pl.youtube.com/watch?v=8JxY4ZSUSZQ |
Cytat:
ponawiam pytanie |
Cytat:
ile ty masz lat.. beke kręci uherek z ciebie a ty sie dajesz .. jak nie chcesz na małych gwoździkach to mozesz do ściany przymocowac listewke do ktorej bedziesz przybijal gwoździki i po klopotach ale jak bedziesz malymi gwozdzikami przybijal do 'golej'sciany to nic si eprzeciez nie stanie. 3 gwozdziki na szal starcza przeciez , potem najwyzej gips i farba i masz sciane nowka sztuka. |
Psuj......
|
http://www.empik.com/b/l/01/bb/01bbf...4be3ca259e.jpg
Ludwik Bazylow, Historia Powszechna 1789 - 1918 Poszukuję takiej książki, przekopałem internetowe księgarnie i nikt nie ma, a jeżeli znajduje się w spisie to pisze, że produkt niedostępny i kicha. Nie znacie może jakiś stron księgarni w Krakowie, które prowadzą sprzedaż wysyłkową lub coś tędy? W Częstochowie obadałem i też tej książki nie spotkałem, chyba że jestem ślepy. EDIT: Przepraszam, już nieaktualne. Udało mi się znaleźć. :-) |
Cytat:
Poziom niczym z onetu |
Chce przegrac film z kamery na dysk/dvd. Jak to zrobic ? Kamera jest na mini kasetki. Posiadam kabel laczacy kamere z USB, jaki program jest do tego jeszcze potrzebny ?
|
Jeśli automatycznie ci się nie otwiera po podłączeniu kamery do komputera to powinieneś zainstalować specjalne sterowniki adekwatne do twojej kamery, jeśli nie miałeś takich w zestawie z kamerą to musisz poszukać po internecie.
|
A ja mam pytanie czysto teoretyczne. A mianowicie jeśli ktoś nie zda egzaminów po I semestrze i zostanie wyrzucony ze szkoły lub sam będzie chciał już ją opuścić to co taki delikwent ma zrobić ? Jest już automatycznie skazany na wojsko ? Czy ma jeszcze jakieś szanse w postaci zapisania się do szkoły typu Żak czy Cosinus. Jest takie coś w ogóle możliwe w środku roku szkolnego?
|
Czy wie ktoś może gdzie pochowany jest Henryk Reyman? Wiem, że na Cmentarzu Rakowickim ale nie wiem jaka aleja i kwatera, a zbliża się dzień Wszystkich Świętych i chciałbym odwiedzić grób wybitnego wiślaka,próbowałem szukać na tej stronie http://zck-krakow.pl/ ale nie znajdują bo wyczytałem, że jeszcze nie mają w systemie wszystkich grobów.
Byłbym wdzięczny na odpowiedź. |
W katalogu mam dwa pliki avi. Łącznie 3,6gb, które chciałbym odzyskać. Klikam usuń - dowiaduję się, że nie ma takich plików (nie znaleziono pliku C:\....). Jakieś pomysły co z tym fantem zrobić? Oprócz formatu dysku:)
[add]total commander 7.01 - próba zarówno przez to jak i przez kosz - tak. Jak próbuję je odpalić "nie znaleziono pliku". Irytująca sprawa :) |
Ciekawa sprawa:)
Rozumiem ze korzystasz z windows commandera ,lub czegos podobnego i probowales usunac tak przeniesieniem do kosza, jak i winodows/total commanderem? ps. a jak chcesz odpalic te aviki to co sie dzieje? |
Wie ktoś kiedy będzie losowanie par ćwierćfinałowych Pucharu Polski?? Czyżby znowu Derby??:)
Ty |
sprawa wyglada tak. mam starego iPoda z 2006 roku, mam tez Viste na ktora nie moge zainstowalac iTunes'a, jest jakis komputerowy magik ktory wie jak to zainstalowac :D ?
|
Nie wiecie czasem czy jutro otwarte są sklepy typu Obi Praktiker M1 itp??:) z góry dzięki wielkie za odpowiedź!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl