Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

Dzimi 19.07.2010 23:01

Podobno piłkarze w ramach poprawy szwankującej skuteczności ćwiczyli ostatnio celność strzałów. Może warto by zaczerpnąć dla nich trochę wyzwań z tego filmiku?
http://www.smog.pl/wideo/29516/geniu...o_za_precyzja/

;)

1q2 19.07.2010 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 938851)
Podobno piłkarze w ramach poprawy szwankującej skuteczności ćwiczyli ostatnio celność strzałów. Może warto by zaczerpnąć dla nich trochę wyzwań z tego filmiku?
http://www.smog.pl/wideo/29516/geniu...o_za_precyzja/

;)

Mieli już nie ściągać zawodników z YT ale niech Remi będzie tym ostatnim :lol:

Tarann 20.07.2010 10:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 938853)
Mieli już nie ściągać zawodników z YT ale niech Remi będzie tym ostatnim :lol:

Opłacało by się robić zmianę na końcówkę i wypracować wolnego :)

tofik 20.07.2010 10:34

Gdyby w piłce nożnej były takie lotne zmiany jak w Futbolu Am. to Remi mógłby się przydać właśnie na wolne jako kopacz. Jak w tym filmie z Keanu Reeves'em. Koleś wbiegał na stały fragment z fajką w zębach, strzelał i wracał na ławę :D
A poważnie, to dziwi mnie bardzo, że nie ma w Polsce wymiataczy ze stałcyh fragmentów. Do tego nie trzeba małpiej zwinności czy jakichś wrodzonych cech. Przecież to tylko kwestia powtarzalności i można dojść po roku, dwóch do na prawdę dobrej wprawy i te 3-4 gole na sezon dorzucać z wolnych. A z tego co pamiętam, to jesteśmy jedną z najgorszych drużyn jeśli chodzi o bezpośrednie wolne w lidze.

SpoXsteR 20.07.2010 11:04

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6194157776.jpg


http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...Walczacy_Rios/

bridgeburner 20.07.2010 11:29

Czyżbyśmy w końcu doczekali sie prawdziwej rywalizacji na treningach?
Ehh jak zostanie Rios to możew końcu nadejdzie ten piekny dzien gdy w czasie meczu
Lobodzinski Wojciech, Boguski Rafał,Małecki Patryk i Brozek Piotr
zasiąda ramie w ramie na ławce rezerwowych...
rozmarzyłem sie

M@Terac 20.07.2010 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 939054)
Czyżbyśmy w końcu doczekali sie prawdziwej rywalizacji na treningach?
Ehh jak zostanie Rios to możew końcu nadejdzie ten piekny dzien gdy w czasie meczu
Lobodzinski Wojciech, Boguski Rafał,Małecki Patryk i Brozek Piotr
zasiąda ramie w ramie na ławce rezerwowych...
rozmarzyłem sie

Chcesz posadzić na ławce rezerwowych Piotra Brożka? Jednego z najlepszych naszych zawodników? Gdyby w Szwlach Paweł B., Żurawski czy Małecki wykazali się lepszą skutecznością ten miałby na swoim koncie przynajmniej z 3 asysty. Kim chcesz go zastąpić?!

bridgeburner 20.07.2010 13:57

Mam nadzieje , że Paljic sie nada
Nie przekonuje mnie Piotr jako skrzydłowy
A mecz z prezentującym poziom polskiej 2 ligi rywalem nie jest zadnym wyznacznikiem
Bardziej niż te jego akcje zapadł mi w pamięc moment machania łapami i
wydzierania sie na Gargułe gdzie wina było po stronie obydwu

polska.mysl.szkoleniowa 20.07.2010 19:34

Właśnie oglądam sobie sparing Legii z Francuzami, no i warsztat Macieja Skorży widać gołym okiem - dzida do przodu i plaga kontuzji w zespole. Ale nie o tym chciałem. Otóż komentator powiedział przed chwilą, że ten sparing załatwił Legii menedżer Fogiel. Z tego, co wiem, to jest to też menedżer Kasperczaka - i to właśnie za pierwszej kadencji Henia, gdy ten miał mocniejszą pozycję w klubie mieliśmy silnych sparingpartnerów z Francji. Może, gdyby Wisła nie reagowała gorączką na słowo menedżer, nie żałowała na sparingi, a jej trener nie był na cenzurowanym, to gralibyśmy z mocniejszymi rywalami.

AS82 21.07.2010 18:43

Crvena Zvezda prowadzi w sparingu z Hannoverem 2-1 , od ktorego dostalismy bęcki

Donki 21.07.2010 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 940179)
Crvena Zvezda prowadzi w sparingu z Hannoverem 2-1 , od ktorego dostalismy bęcki

A My wygralismy z Barceloną ktora optem zdobyła LM :D

Kibicka 22.07.2010 15:18

Czy jutrzejszy sparing z Kszo będzie na stadionie Hutnika?

SpoXsteR 22.07.2010 15:20

Tak, poczatek o 18;00

Kamson 22.07.2010 15:40

Zamknięty dla publiczności?

SpoXsteR 22.07.2010 15:52

znajac podejscie klubu do kibicow w takich sprawach jak sparing odpowiedz nasuwa sie sama... nie zapraszaja , nie pisza ze zamkniety wiec pozostaje z ciekawosci sie wybrac,az mi sie smiac zachcialo, bo pamietam jak mieli rozgrywac sparing i celowo czekali z zamieszczeniem newsa jak najdluzej z informacja gdzie i o ktorej i bodaj na 30 min przed sparingiem napisali ze na bocznym treningowym.. co normalne juz bylo za pozno zeby wieksza rzesza osob mogla go obejrzec, nie wiem o co mi chodzi, jako jeden z nielicznych klubow niechetnie wpuszczaja kibicow na sparingi.. i to jest wlasnie marketing, ciekawe jak to bedzie wygladac na nowym stadionie..

tofik 22.07.2010 17:04

Ten sparing się zapowiada lepiej jak mecz z Szawle i mecz 3 rundy. Rios, Paljić, Bunoza, Tiboni :) Będzie się działo.

bonawentura 22.07.2010 17:17

Ale o jakim Tibonim wy mówicie, przecież Tiboni raczej już do Wisły nie przyjdzie...

SpoXsteR 22.07.2010 17:20

http://www.90minut.pl/news/129/news1...h-w-Wisle.html

mitmichael 22.07.2010 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 941439)
Ale o jakim Tibonim wy mówicie, przecież Tiboni raczej już do Wisły nie przyjdzie...

Tak mowili ale sytuacja widocznie sie zmeniła. Jest juz Rios no ale gdy Tiboni dobrze sie zaprezentuje i ten trzecioligowiec go nie wyciagnie to pewnie tez zostanie zakontraktowany. Pozyjemy, zobaczymy. Szkoda, ze takich wzmocnien nie bylo rok temu no ale lepej teraz niz wcale

sportnh 22.07.2010 17:34

czy ten jutrzejszy sparing jest OTWARTY DLA PUBLICZNOSCI?? Jak ktos bedzie mial jakies info niech da znac...

Nehiar 23.07.2010 13:47

Ponawiam pytanie poprzedników - Czy wiadomo coś oficjalnie czy dzisiejszy sparing będzie otwarty dla publiczności ?

63.5 Kg 23.07.2010 13:48

Nie nie i nie a dlatego nie bo nasze sparingi rzadko kiedy sa otwarte wiec nie...

Zwierze 23.07.2010 13:48

z tego co ktoś pisał nie będzie otwarty...
jutro nie ma

sportnh 23.07.2010 13:54

Zwierze a o jakim jutrzejszym jest mowa? gdzie i kim?

wislak906 23.07.2010 14:48

Mecz z KSZO zamknięty dla publiczności.


http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._publicznosci/

wislakrakow124 23.07.2010 16:51

skald na sparing dosc ciekawy:) takiego drugiego skladu to ja w Wisle jeszcze nie widzialem! Fajnie to wyglada:)

spontants 23.07.2010 16:53

3 nowych obroncow :D tibono - Rios atak :D wilk w srodku pomocy i Pijak na lewej pomocy ;] ciekawie :D

albert02 23.07.2010 16:55

Hmm, Mendy na lewej stronie. Zobaczymy jak sie zaprezentuje.

spontants 23.07.2010 16:57

własnie chyba z koniecznosci bo musiał kogos z tych trzech dac na bok, ale tzn ze mendy lewonozny ... tak jak bunoza i clebi

Cannavaro 23.07.2010 17:08

"Mendy - ustawiony na prawej obronie, walczy z dwoma przeciwnikami. Udało mu się utrzymać piłkę, ale musiał ją wycofać do końca"

sqallpl 23.07.2010 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cannavaro (Post 942738)
"Mendy - ustawiony na prawej obronie, walczy z dwoma przeciwnikami. Udało mu się utrzymać piłkę, ale musiał ją wycofać do końca"

No, to mozna go spokojnie zatrudnic.

Reiro 23.07.2010 17:10

Wychodzi na to, że jednak jest to zawodnik prawonożny i zapewne po przerwie zamieni się z innym testowanym, przechodząc do środka.

arrosmay 23.07.2010 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sqallpl (Post 942739)
No, to mozna go spokojnie zatrudnic.

Mendy nie doszedł do piłki zagranej na prawo. W zgodnej opinii obserwatorów meczu ten zawodnik nie trafi do Wisły...

spontants 23.07.2010 17:20

" Kolejna strata Mendy'ego. Tym razem pod polem karnym Wisły"

Filippo123321 23.07.2010 17:26

Skoro to jest srodkowy obronca, to moze po prostu zle sie czuje na boku.

mitmichael 23.07.2010 17:31

Jirsak tym razem strzela z 30 metrów. Wróbel z problemami, bo to Jabulani (trochę się zrymowało) :D

Rios i ta jego szybkosc bedzie dobra na podmeczonego przeciwnika.

Reser 23.07.2010 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spontants (Post 942748)
" Kolejna strata Mendy'ego. Tym razem pod polem karnym Wisły"


Bez sensu oceniać środkowego obrońcę po tym jak gra na prawej stronie.

Wizard 23.07.2010 17:37

No i Tiboni :)

spontants 23.07.2010 17:37

Za to:

"Rios jest szybki. Znowu uciekł ryalowi, który musiał faulować"

;]

Donki 23.07.2010 17:37

Gol, Tiboni :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl