![]() |
http://biznes.interia.pl/news/uwazaj...-konto,1334204
"A czego nam nie zajmie? - pościeli, kwoty do 700 zł, zapasów żywności na okres 30 dni, jedynej krowy albo dwóch kóz (o ile to dwie ostatnie kozy)" - spadłem z krzesła :) |
http://damboor.wrzuta.pl/audio/a4IEz...oherowe_berety Przebój lata.:D:D:D
|
http://www.youtube.com/watch?v=CzgKyFIXtVU
Muza z Wakacyjnej Filharmonii Dowcipu Waldemara Malickiego :) |
Cytat:
świetne :) to chyba było, ale nie jestem pewny: http://www.youtube.com/watch?v=8D28d...eature=related |
Cytat:
Bo pilnie tego szukam a z youtube wyrzucili. I jeszcze szukam najnowszych, genialnych występów Laskowika z tegorocznej Filharmonii Dowcipu, najwyższa forma :-) Żeby nie było golinknie: http://www.youtube.com/watch?v=rVP-U1Nlc24 To z Tuwima :D |
|
http://demotywatory.pl/
Polecam jest z czego sie posmiać ;) |
|
zajebisty pomysł autora aukcji! nie dość, że zrobił dobre fotomontaże to ludzie to jeszcze kupują :D pozazdrościć pomysłu!
|
|
zobaczcie jaki pierwszy link wyskakuje w google po wpisaniu kkk
:D |
Cytat:
|
Lech Kaczyński umarł. Jego dusza powędrowała do bram nieba, gdzie czekał na niego św. Piotr. Piotr zatrzymuje Lecha i mówi:
- Słuchaj, stary. Z kimś takim jak ty nie mamy do czynienia na co dzień, mamy więc specjalną procedurę dla takich przypadków. Szef każe ci spędzić jeden dzień w piekle, i jeden w niebie, żebyś mógł sobie sam wybrać miejsce zamieszkania. Tam, gdzie wybierzesz, spędzisz wieczność. Uśmiechnięty Kaczyński odpowiada: - Ale ja już wybrałem, chce do nieba! Na to Piotr: - Przykro mi, takie są zasady. Więc Lech wsiadł najpierw do windy prowadzącej do piekła. Winda się zatrzymała, drzwi się otwierają. Widok wprawia pasażera w zaskoczenie. Przed nim jest zielone pole golfowe, obok widać pawilon klubowy. Siedzą tam wszyscy jego nieżyjący przyjaciele, rodzina, elegancko ubrani. Na jego widok biegną z otwartymi ramionami i witają go radośnie, a następnie zapraszają na wytrawną kolację z szampanem i kawiorem. Przy kolacji odwiedza ich diabeł, tak samo elegancko ubrany, czysty, ogolony itd. Przynosi im lody. Gdy Lech kończy piąty kieliszek szampana, diabeł mówi: - Śmiało, Leszku, wypij następny. - No, nie wiem czy to wypada... - Spoko, tu jest piekło i wszystko wolno! ** Po 24 godzinach spędzonych w piekle Lech zaczyna się poważnie zastanawiać. "W sumie diabeł to fajny gość, kulturalny, opowiada śmieszne dowcipy. Nie jest tak źle, ale zobaczymy, jak będzie w niebie." Przyszła kolej na wizytę w niebie. Co prawda czysto, ładnie, wokół sami mili ludzie i oczywiście Szef. Lech czuje się troszkę nieswojo, zwłaszcza że zamiast dobrego klubu jest zwyczajna jadłodajnia, nikt nie opowie świńskiego dowcipu ani wulgarnie nie zażartuje. W dodatku wszyscy ciągle powtarzają o "wieczystym pokoju" i generalnie jest miło, ale nieciekawie. Gdy przyszedł czas na wybór, Kaczyński przychodzi do św. Piotra i mówi: - Widzisz, Piotrze... niebo niewątpliwie też ma zalety itd, ale chyba jednak wolałbym pójść do piekła... Piotr oczywiście nie kwestionował wyboru. Nagle Kaczyński poczuł, że traci grunt pod nogami i po krótkim locie twardo wylądował na spalonej, ognistej ziemi. Rozejrzał się wokół i z przerażeniem stwierdził, że piekło już nie jest wspaniałą sielanką. Przed nim była tylko smoła, sadza i unosił się smród palonych zwłok. Ujrzał swoich przyjaciół poddawanych okrutnym torturom, skutych łańcuchami. Nagle poczuł kudłatą, śmierdzącą łapę diabła na swoim garniturze. Przestraszony, spytał: - Kolego diable, a gdzie się podziało pole golfowe, klub i szampan? Czemu nie jest już tak pięknie, jak było tu wczoraj? Na to diabeł z uśmiechem: - Wczoraj mieliśmy kampanię wyborczą. Dziś, synku, zagłosowałeś na nas. |
Cytat:
jaki Tobie wyskakuje? Bo u mnie jest to różnie w zalezności od przeglądarki |
Cytat:
|
Cytat:
U Planca pewnie Ku Klux Klan ( z racji lokacji rzeczonego :-) ) |
|
|
Cytat:
|
Cytat:
Albo w linku do Katechizmie? Przeczytałem i nie bylo tam ani jednego kawału, ani jednego śmiesznego zdjęcia..... :-/ Na drugi raz zastanów się |
A Ty się naucz czytać i pisać
Na drugi raz zastanów się...:/ |
to może jeszcze raz: podaleś tego linka w dziale "śmieszne..."
Co jest śmiesznego w linku do Katechizmu? |
Cytat:
Chodzi o to że skrót KKK jest kojarzony z Ku Klux Klanem. A tam wyświetla się jego przeciwieństwo... Czy naprawde trzeba ci to tłumaczyć? |
:shock:
naprawdę tego nie zrozumiałem Dla mnie KKK to zawsze był Katechizm, dlatego się zdziwiłem co w tym śmiesznego (żeby nie było: jestem tłumaczem i w wielu ksiązkach, czy artykułach, ktore tlumaczyłem zawsze skrót KKK oznaczał Katechizm, jakos nie miałem przyjemności tłumaczenia tekstow o Ku Klux Klanie). Czyli śmieszność zależna jest od zakresu naszych doświadczeń i wiedzy |
KacperABG - nie rob sie bardziej kumaty niz jestes<lol2> FraMat dobrze prawi KKK to skrot od katechizmu , za duzo sie filmow naogladales skoro twierdzisz ,ze ten skrot kojarzy sie ludziom z Ku Klux Klan-em.Przynajmniej ludziom w Polsce.
PS:http://www.youtube.com/watch?v=8KZyWQFw ... re=related - jazda po helu |
|
http://photos.nasza-klasa.pl/1083572...7ed3d71e8.jpeg
http://galeria.wislakrakow.com/20090707/rano/19.jpg Rysiu nie może się zdecydować które lepsze:) Łysy już wybrał |
|
|
|
|
|
|
|
Kiedy z miasteczka wyjechał cyrk, Romek chwalił się kolegom, że przeleciał kobietę gumę.
Przemilczał jedynie, że przyszła pocztą miesiąc wcześniej i trzeba ją było nadmuchać. http://img257.imageshack.us/img257/7...nandbearit.gif http://www.fothost.pl/upload/09/28/8c692323.jpeg http://www.fothost.pl/upload/09/28/3f7e7b79.jpg http://www.fothost.pl/upload/09/28/297d5bc6.jpg |
|
|
nie ma kategorii przykre ale prawdziewe więc daje w śmiesznych
http://demotywatory.pl/21079/Twoje-podatki |
To jest dopiero ciekawe: http://www.se.pl/technologie/video/r...itz_68405.html
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl