Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Martinho 03.06.2009 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 739791)
znawcy tenisa:

pyknie dziś Monfils Federera?? wiem ze to ryzykowne ale widzicie jakies szanse na to??

w drugim meczu mysle ze Williams pyknie rosjanke raczej spokojnie,a Wy??

Teoretycznie jakieś tam szanse ma, nawet wiecej niz jakies... gra chyba w tym turnieju najepszy tenis w karierze, jest u siebie. Ale ja czuje ze bedzie gładkie 3-0 da Federera. W każdym Szlemie Szwajcar ma słabsza jakby kryzysową rundę ktora szczesliwie konczy 3-2 (tutaj 4 runda z Haasem, zeszloroczny US Open bodajze 3 runda z Andreevem) a pozniej idzie jak burza. Po odpadnieciu Nadala ma niepowtarzalna okazje wygrac turniej ktorego nigdy nie wygrał, i mysle ze problemy moze miec dopiero w finale przypuszczalnie z Soderlingiem.

Robbie92 03.06.2009 17:27

dawajcie typy na eliminacje w sobote

LuKaS TSW 03.06.2009 17:31

ja na sobote mam liste meczy ,oczywiście je rozdziele:
Wyspy Owcze-Rumunia 2(młodzieżówka)
Albania-Portugalia 2
Islandia-Holandia 2
Tunezja-Mozambik 1
Argentyna-Kolumbia 1
Boliwia-Wenezuela 1
Salwador-Meksyk 2

to jak można to też proszę o komentarze myślę żeby to rozbić na 3 kupony

a tu taki dla zabawy bardziej:
Szwecja-Dania obie drużyny strzelą gola tak
Serbia-Austria obie drużyny strzelą gola tak
Albania-Portugalia obie drużyny strzelą gola nie

LuKaS TSW 03.06.2009 20:45

Kamikaze właśnie Ci miałem gratulować:D ja niestety do tych Twoich typów dołożyłem tenis i poległem.Masz coś na jutro ciekawego żeby kurs był koło 5 zł

na jutro to sobie chyba zagram remis w tym meczu Chiny-Arabia Saudyjska i do tego że Crosby wreszcie strzeli gola w finale

Robbie92 04.06.2009 09:49

co powiecie o takich kupponach na sobote:

Zakład: Akumulowany Stawka: 10.00 Wygrana: 41.00
1189 Kazachstan - Anglia 2 1.15
1193 Finlandia - Liechtenstein 1 1.10
1197 Szwecja - Dania 1x 1.22
1201 Albania - Portugalia 2 1.40
1205 Tunezja - Mozambik 1 1.35
1208 Argentyna - Kolumbia 1 1.30
1225 Wyspy Owcze U21 - Rumunia U21 2 1.20

Zakład: Akumulowany Stawka: 3.00 Wygrana: 42.00
1188 Azerbejdzan - Walia x2 1.28
1189 Kazachstan - Anglia 2 1.15
1191 Macedonia - Norwegia 1x 1.40
1192 Bialorus - Andorra 1 1.05
1193 Finlandia - Liechtenstein 1 1.10
1194 Bulgaria - Irlandia 1x 1.22
1195 Cypr - Czarnogora 1x 1.34
1196 Litwa - Rumunia 1x 1.48
1197 Szwecja - Dania 1x 1.22
1198 Chorwacja - Ukraina 1x 1.13
1200 Islandia - Holandia 2 1.40
1201 Albania - Portugalia 2 1.40

LuKaS TSW 04.06.2009 11:24

Robbie troszkę za dużo meczy jak na jeden kupon w tym drugim może podziel to na 2 kupony i zagraj np po 5 zł.

a co sądzicie o takim kuponie:
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...e65bc838d7da9f

marcinugorek 04.06.2009 12:00

Lukas ja bym nie dawał Górnika bo oni maja szanse na baraże ale z tego co czytałem kiedys w dzienniku w jednym z wywiadów Górnik nie zabradzo chce awansowac nawet mieli pomysły takie jak Kmita . oni nie beda miec sponosora, stadionu za mała miejscowość tak czytałem ale z drugiej strony chłopaki chca grac i graja bardzo dobrze tak wiec zastanowiłbym sie nad tym. A wigry walcza o utrzymanie maj tylko 1 pkt nad barazami tak wiec napewnao będą chcieli wygrac albo chociaz zremisowac..
Kamikadze tak samo postawiłęm jak ty juz wczoraj rano bo zobaczyłęm ciekawy kurs i postawiłęm za 40 zl i naraize Arabia Saudyjska nam psuje plany..

rocco_1906 04.06.2009 12:39

ja mecz Górnika z Suwałkami postawie na 2 :D analiza jak powyzej,klubu nie stac na awans.wiec za pare zlotych sobie zaryzykuje

marcinugorek 04.06.2009 13:26

a kurcze nie iwecie czy w toto-mixie jest 2 liga wsch i zach bo na necie nie moge znaleźć.... Kamikadzee szkoda z Chinami... 4:1 szkoda hajsu

wislacki mati 04.06.2009 14:08

a co sądzicie o http://www.efortuna.pl/kupon/ekupon-...o=376635005757

Robbie92 04.06.2009 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki mati (Post 740535)

azerbejdzan walia bym okreslil jako bardzo ryzykowny,wiele druzyn ma problemy na takich dalsztch wyjazdach
po co ci slowacja-san marino? nie kus losu ;]

kocham_ts 04.06.2009 14:38

Na jutro:
1.Liga
Podbeskidzie -Znicz 1 1.61
Dolcan - Korona 2 1.64
GKP - Motor 1x 1.18
Jastrzębie - GKS kat. x2 1.47
stawka:10zl
kurs:4,58
wygrana:45zl

Robbie92 04.06.2009 15:22

ja zas mam taK:
Zakład: Akumulowany Stawka: 4.00 Wygrana: 32.30
967 Jastrzebie - Katowice x2 1.48
968 Podbeskidzie - Pruszkow x2 2.14
970 Zabki - Korona 2 1.65
971 Swinoujscie - Lubin x2 1.48
972 Leczna - Warta P. 1x 1.16
co powiecie>?

luki 04.06.2009 15:34

Co myślicie o dzisiejszym finale NBA? Jakieś ciekawe typy na np. liczbe punktów drużyn i zawodników?

LuKaS TSW 04.06.2009 15:41

Rocco a ja na dziś jeszcze puszczę że Crosby strzeli gola może wreszcie mu się uda:)

Robbie92 04.06.2009 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luki (Post 740592)
Co myślicie o dzisiejszym finale NBA? Jakieś ciekawe typy na np. liczbe punktów drużyn i zawodników?

mysle ze lakersi u siebie powinni se poradzic z magicami ;]

rocco_1906 04.06.2009 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 740599)
Rocco a ja na dziś jeszcze puszczę że Crosby strzeli gola może wreszcie mu się uda:)

mam nadzieje ze mu sie nie uda:)
ja tego nie stawiam ale jak bym mial typowac to postawiłbym na Hosse;]

Martinho 04.06.2009 17:36

Bet365 (10 znakow)

zidanemarcin 04.06.2009 18:05

Mam sprawe. Moglby mi ktos wyjanic na czym dokladnie polegają "spready" w koszykowce?
Np:

Spread: Real Madrid - Tau Ceramica (-1.5/+1.5)

LuKaS TSW 04.06.2009 19:17

moje kupony :D:D
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...828bc5474b3e76
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...c0d34d9ed00220

nbns 04.06.2009 19:38

a to moje...
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...bf216e6ad6c37f
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...74da490cc5139b

nbns 04.06.2009 19:43

oraz takie pierwszy taki dla zabawy bardziej :)
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...969d0398a1953f
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...6bf0209c9c4db8
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...6137bfaab17c23
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...5ace2b17e90a8b
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...f305c3fe7882c8

wsumie mam troche powtórek na każdym kuponie ale moze cos z tego bedzie...

zidanemarcin 04.06.2009 20:53

Na noc:

Santo Andre SP - Santos SP x2 1,28
Washington DC United - New York 1x 1,18
Gremio RS - Nautico PE 1 1,40

AKO: 2,04
Stawka: 30 zł
Do wygrania: 61.27 zł

zbig138 05.06.2009 09:05

Takie coś na weekend

http://img207.imageshack.us/img207/1...ztytuu3bmp.jpg

bula1010 05.06.2009 10:08

podbeskidzie 1
korona 2
brazylia 2
Polska 2
boliwia 1
holandia 2
portugalia 2
anglia 2

za 2 zł do wygrania 105 zł :)

rocco_1906 05.06.2009 11:43

postawilem na Bwinie porazke Gornika Wieliczki-kurs-6,00 i porazke Kszo-kurs-1,5. zobaczymy co to bedzie

LuKaS TSW 05.06.2009 12:56

Rocco to samo będzie co wczoraj z tym że Crosby nie strzeli:P a Górnik-Wigry pewnie będzie nam obu na złość i się skończy remisem

zidanemarcin 05.06.2009 14:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 740770)
Na noc:

Santo Andre SP - Santos SP x2 1,28
Washington DC United - New York 1x 1,18
Gremio RS - Nautico PE 1 1,40

AKO: 2,04
Stawka: 30 zł
Do wygrania: 61.27 zł



Potem jeszcze cos wrzuce :p

zidanemarcin 05.06.2009 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robbie92 (Post 740375)
co powiecie o takich kupponach na sobote:

Zakład: Akumulowany Stawka: 10.00 Wygrana: 41.00
1189 Kazachstan - Anglia 2 1.15
1193 Finlandia - Liechtenstein 1 1.10
1197 Szwecja - Dania 1x 1.22
1201 Albania - Portugalia 2 1.40
1205 Tunezja - Mozambik 1 1.35
1208 Argentyna - Kolumbia 1 1.30
1225 Wyspy Owcze U21 - Rumunia U21 2 1.20

Zakład: Akumulowany Stawka: 3.00 Wygrana: 42.00
1188 Azerbejdzan - Walia x2 1.28
1189 Kazachstan - Anglia 2 1.15
1191 Macedonia - Norwegia 1x 1.40
1192 Bialorus - Andorra 1 1.05
1193 Finlandia - Liechtenstein 1 1.10
1194 Bulgaria - Irlandia 1x 1.22
1195 Cypr - Czarnogora 1x 1.34
1196 Litwa - Rumunia 1x 1.48
1197 Szwecja - Dania 1x 1.22
1198 Chorwacja - Ukraina 1x 1.13
1200 Islandia - Holandia 2 1.40
1201 Albania - Portugalia 2 1.40

Dam sobie reke uciac, ze cos nie wejdzie :p

Moja rada: wieksze stawka, mniej meczy !

jaro1985r 05.06.2009 14:45

Dolcan-Korona 2 1,72
Concordia-Sandecja 2 1,65
Federer-Del Potro 1 1,25

2z3 za 99zł do wygrania 232,66

marcinugorek 05.06.2009 15:50

ja na dziś troche zagrałem i tak :
1 kupon
Piotrków-Sandecja 2 1.55
Pogoń-Janikowo 1 1.25
Zawisza-Koronowo 1 1.50
Miedź Legnica-Police 1 1.20
Jarocin-Zielona G. 1 1.55
AKO:5.22
Stawka:20
ew.wygr.:93,40

2 kupon taki bardzo bardzo bezpieczny
Stal-Wisła P. 1x 1.20
Volgar-Chita x2 1.90
Chernomorets-Ural x2 1.25
Gorzów-Lublin 1x 1.19
Ako: 3.07
Stawka: 40zl
ew.wygrana: 110.60

3 kupon
Ząbki-Korona 2 1.65
Jaroslaw-metallurg 1 1.25
Argentyna-Egipt 1 1.30 (Toulona)
Słowacja-Portugalia 1 (i tutaj błedzik mi sie wkradł ale mozę akurat) 1.35
Grecja-Belgia 1 1.45

i zagrałem jeszcze Wieliczke z wigrami na Wigry postawiłęm 10 zeta

WiślakNH 05.06.2009 15:53

Kazachstan - Anglia 2
Serbia - Austria 1
Islandia - Holandia 2
Szwecja - Dania 1X
2,61

Bułgaria - Irlandia X
Cypr - Czarnogóra X
Litwa - Rumunia X
32

Aro1234 05.06.2009 16:01

Robbie92 - nie stawiaj takiego samego typu na kilku kuponach - vide. Kazachstan-Anglia, czy Szwecja-Dania... O ile Anglia wydaje się faktycznie pewniak, o tyle Szwedzi... WYDAJE się , że powinni co najmniej zremisować, ale różnie może być.

Jest na jutro kilka kuszących remisów:
Cypr - Czarnogóra 3,15
Bułgaria - Irlandia 3,2
Litwa - Rumunia 3,2
no i właśnie Szwecja - Dania 3,2 (przez pryzmat już trzech remisów Szwedów..)

na uwagę zasługuje też mecz Albania-Portugalia... i bynajmniej nie z faktu, jakoby Portugalia była pewniakiem do zwycięstwa w tej konfrontacji... ;> kusi to 7,70 na Albańczyków, albo remis za 4,30...

zidanemarcin 05.06.2009 17:44

Moj dzisiejszy kupon (przez przypadek jeden mecz na jutro):

Stany Zjednoczone - Honduras 1 1,45
Dolcan Zabki - Korona Kielce 2 1,70
Kildare County - Longford Town x2 1,10
Shinnik Yaroslavl - Metallurg Lipetsk 1 1,15
Concordia Piotrkow Trybunalski - Sandecja Nowy Sacz x2 1,11
Słowenia U19 - Holandia U19 x2 1,18

AKO: 4,08
Stawka: 21,19
Maks.wygrana: 86,95

jaro1985r 05.06.2009 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 740959)
Dolcan-Korona 2 1,72
Concordia-Sandecja 2 1,65
Federer-Del Potro 1 1,25

2z3 za 99zł do wygrania 232,66

jeszcze Federer który się strasznie męczy

rocco_1906 05.06.2009 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 740907)
postawilem na Bwinie porazke Gornika Wieliczki-kurs-6,00 i porazke Kszo-kurs-1,5. zobaczymy co to bedzie

Górnik 0-1 Wigry
Otwock 1-0 KSZO

:D :D :D

no i co LuKaS,nie było jak z Crosbym hehehe:p
wreszcie cos ciekawego,po dobrym kursie trafilem $$$$ :)

jaro1985r:
za 20 złotych,kurs był 9,wiec 180zł wygrane

jaro1985r 05.06.2009 18:29

za ile rocco zagrales?

marcinugorek 05.06.2009 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcinugorek (Post 740978)
ja na dziś troche zagrałem i tak :
1 kupon
Piotrków-Sandecja 2 1.55
Pogoń-Janikowo 1 1.25
Zawisza-Koronowo 1 1.50
Miedź Legnica-Police 1 1.20
Jarocin-Zielona G. 1 1.55

AKO:5.22
Stawka:20
ew.wygr.:93,40

2 kupon taki bardzo bardzo bezpieczny
Stal-Wisła P. 1x 1.20
Volgar-Chita x2 1.90

Chernomorets-Ural x2 1.25
Gorzów-Lublin 1x 1.19
Ako: 3.07
Stawka: 40zl
ew.wygrana: 110.60

3 kupon
Ząbki-Korona 2 1.65
Jaroslaw-metallurg 1 1.25

Argentyna-Egipt 1 1.30 (Toulona)
Słowacja-Portugalia 1 (i tutaj błedzik mi sie wkradł ale mozę akurat) 1.35
Grecja-Belgia 1 1.45

i zagrałem jeszcze Wieliczke z wigrami na Wigry postawiłęm 10 zeta



hehe a nie móiwlem ze Wigry pykna Górnika haha szkoda ze tylko dyszke postawilem za to znowu sie zawiodłem na Rosjanach ... ale moze cos jeszcze dziś wpadnie
i oczywiście pogoń śledzie mi nie weszły....

LuKaS TSW 05.06.2009 18:49

Rocco właśnie pędziłem z gratulacjami :D mi siadł nawet remis Motoru do przerwy no ale co z tego jak nie siadła Pogoń.
Lanciano-Juve Stabia 1 to jest dobry pomysł?

Maciejj 05.06.2009 18:53

Panowie chce singla puścic na Hondura z podpórką grubo, bardzo grubo
prosze o opinie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl