Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Tylko_Wisła! 05.09.2009 21:18

noi 90 minuta...
]
ja .......e gdzie on to kopnął ?!

ToTylkoJa 05.09.2009 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 789651)
ja .......e, czy Roger choć raz dobrze dośrodkował z wolnego/rożnego ? czy nikt inny nie może tego robić ?

akurat to Rogerowi wychodzi, nie wiem o co Ci chodzi? Dobrze bite piłki posyła w pole karne. A to, że jest to zła taktyka, to już nie wina Rogera, z wyspiarzami się tak nie gra. Moim zdaniem rożne powinno się wykonywać krótko

Kamson 05.09.2009 21:23

No to pora na powrót dziada do Holandii! :)
Nie rozumiem większości decyzji tego pseudo trenera.

northrop 05.09.2009 21:23

trampkarze od siedmiu bolesci... trener do zmiany, bo on juz nic innego nie zrobi

leyzer87 05.09.2009 21:23

Ciekaw jestem co ten stary kulfon będzie mówił. Jakie znajdzie wymówki i czy starczy mu odwagi, aby się przyznać do błędu.

Żewłakow jak zwykle się bije w pierś. To brzmi jak nowy standard w kadrze.

Tylko_Wisła! 05.09.2009 21:23

Trzeba powiedzieć że po prostu dali dupy...

wonski_eNHa 05.09.2009 21:24

DZIĘKUJEMY ci leło!!!!!!!!!!!!!!! CAŁY STADION!!! leoooooooo LEOOOOOOOOO!!!
jESTEŚMY Z TOBĄ :d

PS. CZY ICH POPIER***O??

For_FuN_ 05.09.2009 21:26

Tak, jak zagralismy ostatnie 20 minut, tak powinnismy grac od pierwszej minuty. Trzeba bylo wyjsc z 3 napastnikow, bo to przeciez byl mecz o zycie...skonczylo sie kompromitacja.

Jest jeszcze jakas slaba druzyna w Europie od ktorej nie dostalismy oklepu za kadencji Beenhakkera? Chyba jedynie San Marino ;). Za Janasa czy Engela ogrywalismy slabeuszy czy sredniakow bez zadnych problemow, a dzisiaj...

Blaszczykowski zagral dzisiaj katastrofe(dlaczego Leoś nie wpuscil Lobodzinskiego? Bez formy, ale pewnie bylby wiekszy pozytek), czego sie kompletnie nie spodziewalem.

-Goral- 05.09.2009 21:26

Co się stało z Błaszczykowskim. To był najgorszy mecz jaki widziałem w jego wykonaniu. Tyle strat.

brylant17 05.09.2009 21:26

Patałachy jeszcze raz to powtórze, Żewłakow po meczu powiedział prawde

teh42eem00 05.09.2009 21:27

Gdyby tak walecznie grali chociaż od początku drugiej połowy...
A tak to kicha.

JacaTS 05.09.2009 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 789659)
DZIĘKUJEMY ci leło!!!!!!!!!!!!!!! CAŁY STADION!!! leoooooooo LEOOOOOOOOO!!!
jESTEŚMY Z TOBĄ :d

PS. CZY ICH POPIER***O??

Spiewaja sobie, bo dzwieczne i nie wymaga wyjatkowego intelektu, zeby sie nauczyc slow. Innego wyjasnienia na ten fenomen nie widze. Obysmy widzieli wylatujacego Holendra...

Wiadomo, ze druzyna drwali, taktycznie ulozona tylko i wylacznie na kopanie pilki do przodu. Wiec na kigo nie gramy z 2 napastnikami? Dopiero po wejsciu Lewandowskiego i Smolarka gra z przodu zaczyna sie kleic, bo ma kto ja tworzyc?

wonski_eNHa 05.09.2009 21:28

No to dopiero wk**** WASYLA :P

Teraz WASYL powinien zrobić sobie koszulkę "DZIĘKUJĘ CHŁOPAKI ZA MŚ!".

killzone 05.09.2009 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 789659)
DZIĘKUJEMY ci leło!!!!!!!!!!!!!!! CAŁY STADION!!! leoooooooo LEOOOOOOOOO!!!
jESTEŚMY Z TOBĄ :d

PS. CZY ICH POPIER***O??


Było "LEEEEŁŁŁŁŁOOOO" ? :shock::shock:

Sory nie mam sil ogladac tej reprezentacji, stad moje pytanie :-/

Proud 05.09.2009 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 789647)
Boruc nie zawsze pomoże


Boruc to nam eliminacje załatwił ze Słowakami i Irlandią tam.

Dramat ogólnie.

Nikt nic nie grał. Błaszczykowski bez formy. Liczyłem na Niego...szkoda. Brożek się starał, asyste zaliczył.
Dla mnie najlepszy mimo wszystko Roger, druga połowa w Jego wykonaniu o wiele lepsza od pierwszej.
Lewandowski chociaż szum zrobił po wejściu i ładnie akcje rozprowadził.

tak to jest jak gramy rezerwowymi w swoich klubach.

Leło do widzenia. Jeszcze w dup* od Słoweńców dostaniemy.

chciałbym aby awansowała Słowacja i Słowenia. Nie lubie Irlandczyków i Pepików. :-P

tofik 05.09.2009 21:30

Jako naród popełniliśmy jeden zasadniczny błąd. Ogłośiliśmy sportem narodowym dyscyplinę, w którą nie potraifmy grać i nic nie znaczymy nawet w Europie.
I po co nam to było ? :)
Ja tam na luzie podchodze do tego wszystkiego. Jest jak jest.

podszywacz 05.09.2009 21:32

Jeżeli chodzi o reprezentację to trzeba się przerzucić na siatkę albo kosza :) Jeżeli staruch będzie dalej trenerem to nic dobrego nie powinno się już wydarzyć w tych eliminacjach.

PasiorWKS 05.09.2009 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 789669)
Jako naród popełniliśmy jeden zasadniczny błąd. Ogłośiliśmy sportem narodowym dyscyplinę, w którą nie potraifmy grać i nic nie znaczymy nawet w Europie.
I po co nam to było ? :)
Ja tam na luzie podchodze do tego wszystkiego. Jest jak jest.

A no po to że w większości krajów jest to sport narodowy. Owszem, może i w siatkówkę jesteśmy jakąś tam potęgą ale powiedz mi czy przeciętny mieszkaniec Ziemi będzie wiedział kto to jest Giba? Albo Wlazły?

Mario Nh 05.09.2009 21:32

Leo do zmiany, ale jego nie zmienią. Nie ma co się łudzić, klauzula odejścia zbyt wysoka.
Dla dobra przyszłego, polskiego futbolu niech zrobi jakieś roszady na młodszych kopaczy bo w tych eliminacjach i tak już nic nie ugra(my).

MaG* 05.09.2009 21:34

Błaszczykowski sam meczu nie wygra też może mieć słabszy dzień.

Tak mnie zastanawia jak to są takie popaprańce to czemu zgrupowań nie robią co tydzień ?

LEO tobie już podziękujemy za współprace!

Żałosny poziom polskiej piłki w tym sezonie tylko potwierdził gdzie nasze miejsce!

FLI 05.09.2009 21:35

Zmiany w reprezentacji zacząć od Szpakowskiego.

For_FuN_ 05.09.2009 21:35

Jesli zajmiemy drugie miejsce, to gramy baraze? Czy cos pozmieniali? Bo na pierwsze jak wiadomo nie ma szans, stad moje pytanie.

Donki 05.09.2009 21:36

Ja wam powiem tylko tyle:
LEEEEEEEEEŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁOOOOOOOO

GemHZR 05.09.2009 21:36

Myślę, że zagraliśmy za mało wysublumywaną piłkę.

Strzala 05.09.2009 21:38

Szkoda, ale z drugiej strony na MŚ nasi "piłkarze" zagrali by to co w Niemczech lub nawet gorzej. Nie rozumiem trenera, który ustawia zespół z jednym napastnikiem, kiedy w gre chodzi tylko zwycięstwo. Bardzo dobry mecz Pawła, zero strat, asysta. Gorzej już z gwizadorami typu Krzynówek, Żewłakow, Lewandowski. Słabszy dzień miał Kuba, ale nie rozumiem czemu większość kibiców go obwinia.

zamiast oglądnąć dziś mecz ukochanej Wisełki, przyszło patrzeć na kompromitacje kadry i sluchać daremnego Szpaka.

tofik 05.09.2009 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PasiorWKS (Post 789672)
A no po to że w większości krajów jest to sport narodowy. Owszem, może i w siatkówkę jesteśmy jakąś tam potęgą ale powiedz mi czy przeciętny mieszkaniec Ziemi będzie wiedział kto to jest Giba? Albo Wlazły?

Może źle się wyraziłem. Ja rozumiem, że piłka to najpopularniejszy sport na Świecie. Ale akurat w Polsce robimy takie wielkie halo na jej temat, pomimo, że jesteśmy chujowi.
Czy w USA na głównych stronach się pisze o soccerze ? Albo na Litwie ? Pisze się o sukcesach. A u nas zawsze te miernoty na świeczniku. Może najpierw by sobie zasłużyli ?

spartan 05.09.2009 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 789647)
z taką grą, to oni niech to lepiej przegrają. Z czym do ludzi, będzie kolejna kompromitacja na turnieju. Boruc nie zawsze pomoże

Nie napinkowo ale akurat Boruc to ostatni nie pomaga....vide Słowacja czy dzisiejsza interwencja, gdy piłkę musiał asekurować Dudka..

unpredictable_wislaczka 05.09.2009 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez -Goral- (Post 789661)
Co się stało z Błaszczykowskim. To był najgorszy mecz jaki widziałem w jego wykonaniu. Tyle strat.

Chyba niestety dostosował się poziomem do innych :/ Ale tak jak ktoś wcześniej pisał, Kuba sam nam meczu nie wygra...

Pewnie w środę zagramy dobrze,wygramy,a Lełoo jak był, tak będzie...:-/

elomike 05.09.2009 21:42

Leo.

Artur.

Jacek.


Tych panów mam dość.

Eustachy 05.09.2009 21:44

Ktos tu chyba sobie dzisiaj odpadl...:)
Za strate 5 punktow w dwoch starciach z Irlandia Pln. "Siwy" powinien zawisnac na stryczku i tu nie ma nawet o czym dyskutowac. Janasa czy Engela za cos takiego nie tylko spotkala by smierc, ale dodatkowo jeszcze zbeszczeszczenie zwlok.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl