![]() |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Szkoda, że hasło: Nie jesteśmy Aniołami, jest wzorowane na naszym wrzucie na Żydków "Nie jesteśmy aniołami -jeb** żydoff maczetami" - Czemu wtedy o kserze nie piszecie, ponoć jesteście tacy oryginalni i nieskazitelni... wszyscy wszystko od was kserują biedacy z Warszawy? |
Cytat:
Cytat:
P.S. Gratulacje za wygraną. |
Ktoś mi może tak czarno na białym wypisać, co musiało by sie stac, żeby Polska otrzymała dodatkowe miejsce w pucharach ?
jak daleko musiałaby któras z drużyn zajsc ? |
Nawet jakby Legia dotarła do finału to i tak może być za mało. Trzeba policzyć, ale konieczne byłoby zdobycie ok. 25 punktów przez Legię, aby wskoczyć na 15 pozycję. W tym sezonie jest to nierealne, ale w następnym jak najbardziej możliwe, bo tak naprawdę będziemy startowali z 18-tej pozycji (Czechy i Szkocja stracą sporo punktów za sezon 07/08).
|
wanciak86
Cytat:
Ale nie wiem czy w naszej sytuacji bylo by korzystne posiadanie 5 zespolow w pucharach. Przynajmniej na razie. Wtedy za zwyciestwa, remisy i "bonusy" dostaje sie mniej punktow rankingowych. Np. za sam awans do Ligi Mistrzow jest 4 pkt. Dzieli sie to przez liczbe zespolow reprezentujacy kraj, i dodaje do rankingu krajowego. Czyli w naszym przypadku 4 pkt jest dzielone przez 4 co daje 1.000. Jak bedzie 5 zespolow to 4 pkt. bedzie dzielone przez 5. Posiadanie wiekszej ilosci zespolow byloby korzystne gdyby ten dodatkowy zespol gwarantowalby jakis poziom w pucharach. Niestety, ale w naszym przypadku to niemozliwe. Co jest zrozumiale, wszak my nawet nie mamy 4 zespolow ktore gwarantuja poziom w pucharach... Mowiac inaczej, awansuje na dodatkowym miejscu taki powiedzmy Ruch, dostanie becki w pucharach czyli punktow sam od siebie praktycznie nie da, a w zamian zwyciestwa takich zespolow jak Wisla czy Legia beda przynosily mniej punktow. Na ten moment zdecydowanie nie jestesmy przygotowani na 5 zespolow w pucharach. Jak bedziemy mieli 3 zespoly na puchary (ot, zespoly ktore sa wstanie przynajmniej awansowac do fazy grupowej LE) to okej. Na ten moment by nam to zaszkodzilo. No ale narazie te 15 miejsce nam nie grozi. Jesli utrzymamy tendencje z tego sezonu to i tak potrzeba + - 3 lat by 15 miejsce stalo sie faktem. P.S Do tych co tu o "piknikach" cos tam bredzili; panowie zrozumcie jedno, bez piknikow nie bedzie silnej Wisly. Ani silnej Legii, ani Lecha itd. Piknik zostawie kase w klubie gdy kupuje bilet, gdy kupuje przyslowiowe "kielbaski", no i zwieksza wartosc klubu dla sponsorow. Najdrozsze loze sa zwykle wykupowane przez piknikow. Piknikow jest do tego wiecej niz fanatykow. Mowiac krotko, Wisla bez piknikow , to Wisla z budzetem ubozszym o dobre kilkanascie mln zlotych. A Wisla z budzetem o kilkanascie milionow zlotych mniejszym, to zespol na poziomie Podbeskidzia czy Korony. Tak bardzie marzycie o tym? A podobno to wy jestescie najbardziej oddanymi kibicami... Opcje sa wiec dwie. Albo wcale kibicami Wisly nie jestescie bo zyczycie jej zle (mniejszych zarobkow), albo... jestescie idiotami ktorzy nie maja pojecia o zyciu i o realiach. |
Cytat:
Pozdrawiamy czarna elke co to w koleczku sie mieni :) |
0 22 napisał(a):http://www.wislakrakow.com/forum/ima...s/viewpost.gif
Gdzie tam. Moskal Kazimierz, nie rusz Kazika bo zginiesz! :D Pozdrawiamy czarna elke co to w koleczku sie mieni :) 7 kotow - nie szydz i ni podsmiechuj sie z naszych wspanialych ( w coraz wiekszej liczbie) pouczajacych nas gosci spod znaku nauki jazdy ( juz pewnie ban) bo ostatnio delikatnie napisalem ze Ci wspaniali ludzie rozpanoszyli sie na naszym forum - cudownie wszystkich wkur...aja - przeksztalcaja prawde na wlasne potrzeby i wogole zadzieraja nosa - wspomnialem tez ze po prostu mi sie to nie podoba co skonczylo sie usunieciem postu ....wszak Panow warszawskich nie mozna zrugac, opier...olic i napisac prawdy ....... |
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
Taki patent wypróbować można u nas o ile przyjedzie Twente. O ile przyjedzie ;) |
Cytat:
|
"Nie było widać dużej różnicy klas, ale było widać, że drużyna z Eindhoven była lepsza jeżeli chodzi o pierwszą godzinę spotkania. Później, gdy grało jedenastu na dziesięciu, nie było złudzeń kto będzie rządził i dzielił na boisku" - to ocena Kowalczyka po meczu Legii z PSV.
Co on p...li?? Pamietam jak po wygranym przez Wisle meczu z APOELEM 1-0 mowili wraz z przyjacielem Borkiem z Polsatu (Tym samym ktory w magazynie ligowym powiedzial ze Kaziu Moskal nie ma jaj by prowadzic Wisle), brzdakali ze Apoel byl duzo lepszy. Jak oni ubolewali ze roznica klas jaka dzieli Fulham i Twenthe od Wisly po wtopach po 1-4 jest przeogromna a tymczasem gdy Legia zbiera becki to w sumie meczyk byl na styku... |
Cytat:
Ponadto Kowal wczoraj powiedział, że w jego odczucia najsilniejszą kadre w Polsce ma Wisła więc nie posądzałbym go zbytnio o forowanie Legii. |
Cytat:
Swoją drogą lubię takie dyskusje. Ostatnio ktoś od Was mi wyskoczył, że 'w pociągu jest tłok' też Wy wymyśliliście, bo śpiewaliście to już z Żurawskim i Frankowskim. EDIT: No, wiadomo że w 70tych. Właśnie to był ten zabawny kontekst :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
...( zapomnailes dodac ze marsz , marsz do boju marsz to tez wasze oraz najwspanialczy klub na swiecie no i oczywiscie okrzyk Wisla Krakow to tez wy wymysliliscie.... |
Cytat:
P.S. Kończę. Lubię te Wasze legendy, ale że mam pewność, że zaraz okaże się, że to Wy, a nie Lechia i Legia czy ŁKS, byliście prekursorami polskiego kibolstwa i śpiewania to odpuszczam :) |
Cytat:
Wisłą, Lechia, ŁKS, Bytom, Śląsk.... wy potem :D |
Kibice Legii są nawet ponoć prekursorami klaskania na meczach i krzyczenia "jeszcze jeden" wszak są naszą stolicą.
|
Ten temat powinien sie nazywac "Wisla vs Legia - starcie internetowych napinaczy" :lol:
|
Jak tam 0 22 ,kiedy to legia zdobyła ten 9 tytuł MP czytaj "zdobyła" nie kupiła?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
opanuj sie kierunkowy, jesteś tolerowany
|
heh .... czy naprawde nielepiej tych warszawskich omnibusow olac i ignorowac ???? wystarczy nie reagowac na ich zaczepki i calkowicie olac odpowiedzi na ich posty - pogadaja soebie we 2-3-4 i im sie znudzi i moze szczesliwie sie pozbedziemy tych napinaczy z forum
|
Cytat:
Legioniści na tym forum to jedyni ogarnięci przedstawiciele klubu Ekstraklasy, którzy na tym forum nie spinają i da się z nim prowadzić konstruktywną dyskusję (czasem włącza im się faza, że co nasze to najlepsze, ale ogólnie duża część naszych współczłonków ma to samo), więc jestem za tym by wciąż pozostali na forum, bo konstruktywnych dyskusji nigdy za wiele. W dodatku Legia mimo wszystko jest rywalem jedynie na tle sportowym, nie ma żadnych podjazdów na tle kibicowskim, ani niepotrzebnego pompowania baloniku. Co do tematu to strasznym failem ze strony naszej drużyny był mecz w Krk z Odense. Gdyśmy wtedy wygrali, dziś bylibyśmy o krok od awansu, a tak? Karty rozdaje Fulham i Odense, które podejrzewam, że mając kłopoty w lidze jednak nie zepnie się zbytnio na nic nie dający im mecz w Londynie, ale wiadomo, nadzieja umiera ostatnia! |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
ps. a to mistrzostwo naprawdę mógłbyś wykreślić, szczególnie na tym forum mógłbyś się opanować. |
Cytat:
Bo dostali bany za spinanie, Legioniści do tej pory na tym forum istnieją, więc jak widać jako jedyni potrafili się na tyle ogarnąć, by można ich było pozostawić wśród członków forum. |
Cytat:
|
Cytat:
swoją drogą ktoś z Wiślaków sam wspominał, że pierwsza wersja "w tramwaju jest tłok, w pociągu jest tłok" była u was śpiewana "na dworze jest mrok, w pociągu jest tłok". Tylko gdzie w Krakowie dwór, jak Wy na pole wychodzicie. Lekka sprzeczność. |
Cytat:
Cytat:
Ja też lubię te Wasze legendy :). A z tym prekorsorstwem to zapomniałeś jeszcze o Polonii Bytom bo ona też uważa się za tą pierwszą. A tak na poważnie to czytając wpisy legionistów niebawem się okaże , że oni wymyślili też ....pacierz "Ojcze nasz" :) |
Cytat:
Chodzi o to, że oceniając zamierzchłe czasy często opieramy się na "bo ten to potwierdza". I to jest problem, bo i u nas i u Was tych potwierdzających jest całkiem spora gromadka. |
A tak na poważnie to czytając wpisy legionistów niebawem się okaże , że oni wymyślili też ....pacierz "Ojcze nasz" :)
alee te ich brednie nazywane sa u nas jako madrosci i trzymanie fasonu wiec wiesz ... nie obrazaj tak madrych gosci na forum ....wszak mamy sie od kogo uczyc |
No to Legia przegrywa z żydkami 2 ucho.
Kończą z takim samym dorobkiem punktowym jak my więc niech mi tutaj żaden nie wyskakuje i nie pieprzy jak struty o szczęściu. |
W sumie warto pochwalić kibiców eLki. Jechac na drogą wyprawę i to w niezłej liczbie na mec zo pietruchę to wynik godny zauważenia.
Co do samego meczu to widac, że Legia pojechała na wycieczkę, bo gra zupełną padachę. |
Cytat:
Nasze 2 dobre mecze w europejskich puhcarach w tym roku ( rewanż z Apoelem i mecz z Twente ) wiosny nie czyni, na prawdę. |
Cytat:
|
No i co z tego, że na wycieczkę? Grali mecz z ogórasami, od 60 minuty w 11 na 10 i zamiast wygrać, gładko przegrali.
Fakty są takie: 3 zwycięstwa, 3 porażki. Bilans bramkowy - nieco lepszy niż nasz, ale też ujemny (7-9). Awans dały im zwycięstwa nad Rapidem, który w grupie zupełnie spuścił z tonu i świetna gra PSV, które tylko 1 mecz zremisowało a resztę wygrało. My też awansowaliśmy z 9 punktami, mając na rozkładzie Fulham i Twente. Czyli klasowe zespoły. Legioniści zasadniczo zrobili swoje, grając momentami ładną piłkę. Nie można tego porównywać do sukcesów takiej Amiki, która walczyła jak równy z równym z Juve i MC. Jak można na tej podstawie uznać ich za drużynę roku? Sukcesem to był sam awans do grupy, ale już nie wyjście z niej. qqq_b: walnij się w głowę, ale mocno. Jest szansa, że pomoże. Jeśli uważasz, że wygrane mecze z Odense i z Fulham były kiepskie w naszym wykonaniu i fartowne, to tylko to mogę doradzić. Na psychiatrę już za późno. |
I tym się różni polska drużyna od duńskiej. Polska drużyna gdy gra o nic to olewka totalna, żel i karaiby w głowie, a duńska? Wczoraj widzieliśmy.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl