Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

pio 11.01.2009 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 655789)
Na czapce mam napis Puma, myslisz że to może być jakieś ukryte przesłanie? :P

Puma i już? Chyba, że P.U.M.A cokolwiek mogłoby znaczyć :)
Nie mówisz wszystkiego, na sto procent :P
Piwo w dłoni :P?

Cytat:

Ta,, Pójdziemy na głęboką wodę, od razu na Rynek ;) albo pod Galerię ;P.
Toż to Bajkał :lol:

Tiramisu 11.01.2009 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 655791)
Puma i już? Chyba, że P.U.M.A cokolwiek mogłoby znaczyć :)
Nie mówisz wszystkiego, na sto procent :P
Piwo w dłoni :P?



Toż to Bajkał :lol:

1: Herbata :P
2: Ratownik umieć pływać powinien :>, dla Aro weźmiemy jakąś Pamelę ze Słonecznego Patrolu ;)

Aro1234 11.01.2009 18:42

Ech i pójdziemy na dno... :P
Btw. czytał ktoś z was kafkowski "Proces" ? :D

pio 11.01.2009 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 655794)
1: Herbata :P
2: Ratownik umieć pływać powinien :>, dla Aro weźmiemy jakąś Pamelę ze Słonecznego Patrolu ;)

Z prądem :)
A ratownik jest w formie, więc bez nerwów. Dziś co prawda boli mnie wszystko, nawet myśli po treningu, ale na Bajkał będę przygotowany :)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 655795)
Ech i pójdziemy na dno... :P
Btw. czytał ktoś z was kafkowski "Proces" ? :D

Kto nie czytał dupą jest :D

Tiramisu 11.01.2009 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 655795)
Ech i pójdziemy na dno... :P
Btw. czytał ktoś z was kafkowski "Proces" ? :D

Wieki temu. Lektura chyba?

pio 11.01.2009 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 655799)
Wieki temu. Lektura chyba?

Poczekaj chociaż na bujany fotel, siwe włosy, druciane okulary i gromadkę wnuków ;)
Wieki temu :rotfl:

Aro1234 11.01.2009 18:54

No ja właśnie brnę w to :> Dobrnąłem do połowy. Zaciekawiło mnie nawet ... ;]

Ala1955 11.01.2009 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 655800)
Poczekaj chociaż na bujany fotel, siwe włosy, druciane okulary i gromatkę wnuków ;)
Wieki temu :rotfl:

To chyba te "bolące po treningu myśli" - gromadkę na miłość boską

Tiramisu 11.01.2009 18:55

Czas tak szybko leci,,,, :P

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 655802)
To chyba te "bolące po treningu myśli"" gromadkę na miłość boską

Boga w to nie mieszaj :p

Ala1955 11.01.2009 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 655803)
Czas tak szybko leci,,,, :P

no, a od momentu jak się skończy 20 to tylko przyśpiesza i przyspiesza niestety :-(

Tiramisu 11.01.2009 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 655805)
no, a od momentu jak się skończy 20 to tylko przyśpiesza i przyspiesza niestety :-(

Najlepszy wiek 30-35 podobno,,, Człowiek jeszcze młody, sprawny, piękny a już nie głupi i cośtam życie liznął. Mam nadzieję, że wtedy czas się dłuży hehehe ;).

Ala1955 11.01.2009 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 655807)
Najlepszy wiek 30-35 podobno,,, Człowiek jeszcze młody, sprawny, piękny a już nie głupi i cośtam życie liznął. Mam nadzieję, że wtedy czas się dłuży hehehe ;).

Niestety nie - jeszcze włącza dopalacze :-(

pio 11.01.2009 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 655801)
No ja właśnie brnę w to :> Dobrnąłem do połowy. Zaciekawiło mnie nawet ... ;]

Powodzenia więc :)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 655802)
To chyba te "bolące po treningu myśli"" gromadkę na miłość boską

Głupota raczej, przy szybkim pisaniu wyprzedzam swoje myślenie :)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 655803)
Czas tak szybko leci,,,, :P


Boga w to nie mieszaj :p

A leci se :)
"Pamiętam bardzo dobrze, kiedy dostałem pierwszy cukierek od mojego dziadka..." :P

Tiramisu 11.01.2009 19:02

Mi wróżka przepowiedziała trojaczki w 4 dekadzie życia, więc będę miała co robić buhahahahaha. Jeszcze zastanawiam się nad celibatem po 30, ale to chyba nie ma sensu..

Aro1234 11.01.2009 19:03

Po cóż celibat? Zabezpieczaj się stosownie i już :D

Tiramisu 11.01.2009 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 655809)
Pamiętam bardzo dobrze, kiedy dostałem pierwszy cukierek od mojego dziadka..." :P

O ja pierniczę,,, Moje dzieciństwo mi przed oczami stanęło,,, /rozmarzona/

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 655812)
Po cóż celibat? Zabezpieczaj się stosownie i już :D

Stosunkowo chyba ;),,, Jak wróżka powiedziała, to znaczy, że uchroni tylko celibat buhahahaha.

AOT 11.01.2009 19:09

Wiesz, wróżka tak powiedziała, a ona może mieć moc większą niż celibat...

pio 11.01.2009 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 655813)
O ja pierniczę,,, Moje dzieciństwo mi przed oczami stanęło,,, /romarzona/


Stosunkowo chyba ;),,, Jak wróżka powiedziała, to znaczy, że uchroni tylko celibat buhahahaha.

Nie dziękuj, to w ramach terapii :)

Jak zabezpieczenia to tylko stosunkowe :D, a celibat i tak nie pomoże - jest in vitro :P
Będzie 4! A o wróżce dużo wie Ni_Ma, jak by się pojawiła, to skompletowalibyśmy może jeszcze 5typów (o liczby chodzi co nie, bo celibat :) ) na wtorek :)

Tiramisu 11.01.2009 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AOT (Post 655817)
Wiesz, wróżka tak powiedziała, a ona może mieć moc większą niż celibat...

Dlatego zaczynam się powoli oswajać z tą myślą :P. Mam jeszcze czas na podrasowanie mięśni brzucha itp hehehe ;).

Pio, a co wie Ni_Ma? :>

Żmijka 11.01.2009 19:22

Wiem, że pytać nie wypada, nie kulturalnie i w ogólę, ale powstrzymać się nie mogę. Tiramisu - ile masz lat?

Jak gdzieś padło już takie pytanie i odpowiedź to wybaczcie, ale nie jestem w stanie przebić się przez ten potok postów ... góry dziękuję za odp.

Aro1234 11.01.2009 19:23

Ja mam prawie 19! :P

Ale chyba nie było takich pytań :>

pio 11.01.2009 19:26

Tiramisu, Ni_Ma zna wróżkę i chyba są w dobrej komitywie :)

Tiramisu 11.01.2009 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 655829)
Tiramisu, Ni_Ma zna wróżkę i chyba są w dobrej komitywie :)

A ja musiałam podpaść, że te trojaczki,,,, Buhahahahaha ;).

Żmijka,, prv :)

fcz1985 11.01.2009 19:44

Tiramisu za mną chodzi:D

pio 11.01.2009 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fcz1985 (Post 655845)
Tiramisu za mną chodzi:D

A Tiramisu wie o tym :lol:?

Tiramisu 11.01.2009 19:54

Stukot szpilek mnie wydał? ;/

http://i40.tinypic.com/2zqc02e.jpg

Uran235 11.01.2009 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 655834)
A ja musiałam podpaść, że te trojaczki

Ty się tak z tymi trojaczkami nie ujawniaj, bo chłopa trudno będzie znaleźć. Z takimi trojaczkami to nie wiadomo co zrobić. Z bliźniętami jest o wiele łatwiej. Ja bym jednego zamknął w klatce w ciemnym pokoju, karmił surowym mięsem z haka i szturchał kijem. Drugiego trzymałbym normalnie w domu, ale zaaplikowałbym mu pranie mózgu połączone z intensywnym treningiem fizycznym i stawiałbym przed nim cele, których nie mógłby zrealizować, tak aby pomimo swojej wyższości nad pozostałymi ludźmi czuł się gorszy od reszty społeczeństwa. A potem wypuściłbym obydwu na wolność i sprawdził, któremu pierwszemu uda się mnie zamordować :D . Ma ktoś pomysł, co zrobić z trzecim bliźniakiem tak żeby się wpasował w eksperyment?

pio 11.01.2009 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 655853)
Stukot szpilek mnie wydał? ;/

http://i40.tinypic.com/2zqc02e.jpg

Zaproszenie na ciasto przyjmuję :P
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 655866)
Ty się tak z tymi trojaczkami nie ujawniaj, bo chłopa trudno będzie znaleźć. Z takimi trojaczkami to nie wiadomo co zrobić. Z bliźniętami jest o wiele łatwiej. Ja bym jednego zamknął w klatce w ciemnym pokoju, karmił surowym mięsem z haka i szturchał kijem. Drugiego trzymałbym normalnie w domu, ale zaaplikowałbym mu pranie mózgu połączone z intensywnym treningiem fizycznym i stawiałbym przed nim cele, których nie mógłby zrealizować, tak aby pomimo swojej wyższości nad pozostałymi ludźmi czuł się gorszy od reszty społeczeństwa. A potem wypuściłbym obydwu na wolność i sprawdził, któremu pierwszemu uda się mnie zamordować :D . Ma ktoś pomysł, co zrobić z trzecim bliźniakiem tak żeby się wpasował w eksperyment?

Ale trzeci to też bliźniak?
Poza tym, co jeśli nie będą sami chłopcy? ;>

Uran235 11.01.2009 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 655870)
Ale trzeci to też bliźniak?

AllE oSTatNiO tsH3dzi bLeEsNIak Yezd tReNDi aPosSA tYm yeSSt TaaCKee koFfaNY!
Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 655870)
Poza tym, co jeśli nie będą sami chłopcy? ;>

Męska szowinistyczna świnia, sugerujesz, że córkę mniej bym kochał? HELOŁ! Żyjemy w dfuciestym pierszym fieku! HELOŁ!

gigant 11.01.2009 20:26

Ilu lub ile z Was słyszy odgłosy z rynku?

Tiramisu 11.01.2009 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 655866)
Ty się tak z tymi trojaczkami nie ujawniaj, bo chłopa trudno będzie znaleźć. Z takimi trojaczkami to nie wiadomo co zrobić. Z bliźniętami jest o wiele łatwiej. Ja bym jednego zamknął w klatce w ciemnym pokoju, karmił surowym mięsem z haka i szturchał kijem. Drugiego trzymałbym normalnie w domu, ale zaaplikowałbym mu pranie mózgu połączone z intensywnym treningiem fizycznym i stawiałbym przed nim cele, których nie mógłby zrealizować, tak aby pomimo swojej wyższości nad pozostałymi ludźmi czuł się gorszy od reszty społeczeństwa. A potem wypuściłbym obydwu na wolność i sprawdził, któremu pierwszemu uda się mnie zamordować :D . Ma ktoś pomysł, co zrobić z trzecim bliźniakiem tak żeby się wpasował w eksperyment?

Skoro już dziś zostałam posądzona o gówniarstwo i infantylność (wnioskuję z pytania Żmijki ;P) wezmę w obronę rówieśników (tzn. Twoje mam nadzieję niedoszłe bliźniaki :P) - naślę na Ciebie bandę moich trojaczków ;P.
Chłop już się znalazł, ale ponieważ jest z nim duży problem, to trojaczki chyba na drodze zapylenia wiatrem otrzymam buhahahaha ;P.

Kamyk 11.01.2009 20:37

Tiramisu ładne z Ciebie dziewczę:)

Tiramisu 11.01.2009 20:40

Ok... Co Was dziś napadło? ;>

gigant 11.01.2009 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 655884)
Ok... Co Was dziś napadło? ;>

Viagrę wolontariusze rozdawali, jak serduszek brakło......

Tiramisu 11.01.2009 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 655885)
Viagrę wolontariusze rozdawali, jak serduszek brakło......

Szkoda, że nie brom,, ;)

Uran235 11.01.2009 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 655877)
Skoro już dziś zostałam posądzona o gówniarstwo i infantylność wezmę w obronę rówieśników

Ja już nic nie mówię o infantylności starzeniu się itp. od czasu, kiedy na polskim walnąłem sentencję, że człowiek zaczyna i kończy życie w pieluchach. Klasie się spodobało, ale polonistce nie. W każdym razie to ja mam monopol na gówniarstwo i infantylność :foch: Tak przynajmniej stwierdziła rodzina po tym jak ich na święta nakarmiłem ciastkami z modeliny :D .

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 655877)
- naślę na Ciebie bandę moich trojaczków ;P.

Ja zjadam płody na śniadanie, a ty chcesz mnie dziećmi zastraszyć?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 655877)
Chłop już się znalazł, ale ponieważ jest z nim duży problem, to trojaczki chyba na drodze zapylenia wiatrem otrzymam buhahahaha ;P.

Jakiś wybrakowany?
Zawsze można wymienić na lepszy model, jak w tym filmie:
http://pl.youtube.com/watch?v=greCg3...eature=related

gigant 11.01.2009 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 655889)
Szkoda, że nie brom,, ;)

Brom też dawali, ale brali sami ZBOWIDowcy, żeby mieć wytłumaczenie na "nieruchomość".

Tiramisu 11.01.2009 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 655892)
Jakiś wybrakowany?

raczej niekompatybilny ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 655894)
Brom też dawali, ale brali sami ZBOWIDowcy, żeby mieć wytłumaczenie na "nieruchomość".

Ciekawe w jakich ilościach szło i jedno i drugie :O

Uran235 11.01.2009 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 655899)
raczej niekompatybilny ;)

...
:shock:
...
Może da się kupić przejściówkę, ostatecznie trzeba będzie samemu coś zlutować, ale nie zawsze się da, jak ma analoga, a nie cyfrowego to już raczej po ptokach.

Kamyk 11.01.2009 21:26

DO spania! Ja już się zawijam drogie Panie i drodzy Panowie bo mnie jutro dyżur szpitalny czeka:| Ciekawe jak po dzisiejszym samotnym melanżu wytrwam:]


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl