Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

amauri1990 01.09.2008 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 596828)
jak podają angielskie media do licytacji o Berbatowa włączył się przejęty właśnie przez bliskowschodnich szejków Manchester City - dają za niego aż 40 mln euro


Manchester City został przejęty przez inwestorów ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zrzeszonych w Abu Dhabi United Group for Development and Investment Ltd. Wiadomość potwierdzająca wcześniejsze spekulacje medialne ukazała się na oficjalnej stronie klubu w poniedziałek po południu.
Arabscy inwestorzy uzgodnili warunki umowy z dotychczasowym właścicielem klubu, byłym premierem Tajlandii Thaksinem Shinawatrą.

Shinawatra zachował mniejszościowy udział właścicielski i dodatkowo będzie pełnił funkcję honorowego prezydenta klubu z Manchesteru bez możliwości podejmowania decyzji finansowych.
.onet-ad-main2-box { display: none } Finansowe warunki umowy nie zostały podane do wiadomości publicznej. Nowi właściciele klubu mają ambitne plany i nie będą żałować pieniędzy na inwestycje.

- Naszym celem jest uczynienie z Manchesteru jednego z czterech czołowych klubów angielskiej Premier League. W tym sezonie mierzymy w mistrzostw Anglii, a zwycięstwo w Lidze Mistrzów jest naszym strategicznym celem w następnym sezonie - powiedział dyrektor wykonawczy Abu Dhabi United Group Al-Fahim, dodając, że o przejęciu klubu zadecydowała renoma i prestiż ligi angielskiej, uznawanej za najbogatszą w Europie.

Pierwszym ruchem transferowym nowych właścicieli było pozyskanie 27-letniego Bułgara Dimitara Berbatowa z Tottenhamu za 25 milionów funtów.


Po trzech kolejkach angielskiej ekstraklasy Manchester City zajmuje trzecie miejsce w tabeli, mając jeden punkt straty do lidera - Chelsea Londyn.


za www.interia.pl


Oficjalna nie potwierdziła ale... To ogromne osłabienie przed meczem z nami.

Mareq 01.09.2008 18:43

Jakie osłabienie jak Berbatov ma gdzieś grę dla Tottenhamu a Ramos ma gdzieś Berbatova ?
On tam w tej chwili tylko jest (o ile nie odszedł do M. City a chyba odszedł) a nie gra w piłkę .
Odejście czy pozostanie Berbatova jest dla nas raczej bez znaczenia .

amauri1990 01.09.2008 18:56

odejście Berbatova jest o tyle osłabieniem, że do PUEFA zostaje im 2 napastników - Bent i dos Santos
kontuzja, przemęczenie, czerwona kartka - i w rewanżu grają bez jednego napadziora albo będzie musiał Ramos kombinować
to chyba jednak mały plusik dla nas, hm?

prober 01.09.2008 19:42

Na dobrą sprawę mają w ataku tylko Benta, bo Dos Santos jest w klubie od miesiąca i wątpię czy poradzi już sobie jako napastnik w pierwszej jedenastce. Chyba będą zatem starali się grać głównie drugą linią, ew. poślą w przód Bentleya. Więc 4-5-1?

zloto 01.09.2008 20:04

Inna sprawa ze my tez nie mamy co rozgladac sie za napastnikami, Brozek jest, oby ta kontuzja to nic wielkiego. Rafal niby sie przelamal, ale jak to jest do konca to sie dowiemy przy najblizszym meczu, i tak to wyglada, reszta to raczej takze znak zapytania...Troszke to marnie wyglada, ale damy rade :)

PS: Fakt ze na puchary gramy jednym napastnikiem daje nam przewage, mimo ze mamy tylko jednego snajpera w zespole :)

vote-for-mikey 01.09.2008 20:40

hello!
przecież oni grają taką samą taktyką jak my, tylko mają lepszych/droższych wykonawców.

d. Santos na lewym skrzydle, Bent na środku ataku, Bentley na prawym skrzydle

w przypadku kontuzji d. Santosa na lewe skrzydło schodzi Bentley, na prawe Lennon.
w przypadku kontuzji Benta na środek Bentley, na prawo Lennon.
jesli nie ma Bentleya na prawe skrzydło idzie Lennon i w tym ustawieniu to jedyne rozsądne roszady jakich może dokonać coach, jeśli wypadnie dwóch z przodu TT leży z atakiem.

Raporter 01.09.2008 20:42

Optymalny skład na Tottenham to dla mnie:
Pawełek- Baszczynski Cleber Głowacki Pi.Brożek- Cantoro Sobol- Boguski Jirsak Zieńczuk- Brożek

Albo Łobodziński za Zieńczuka. Zobaczy się, mam nadzieję że wszyscy się wyleczą.

Luk_Biala_Gwiazda 01.09.2008 22:30

http://www.manutd.pl/content.php?address=news&id=2226

funkykoval 02.09.2008 09:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mareq (Post 596940)
Jakie osłabienie jak Berbatov ma gdzieś grę dla Tottenhamu a Ramos ma gdzieś Berbatova ?
On tam w tej chwili tylko jest (o ile nie odszedł do M. City a chyba odszedł) a nie gra w piłkę .
Odejście czy pozostanie Berbatova jest dla nas raczej bez znaczenia .

NIe była bez znaczenia - Berbatov, gdyby został - mógłby w każdej chwili wrócić do składu, a tego że był to najgroźniejszy napastnik TT chyba nie zaprzeczysz, bo musiałbyś zaprzeczyć faktom.

sandomingo 02.09.2008 09:15

Patrząc na wyniki większości angielskich klubów w ostatnim czasie - oczywiście są nieliczne wyjątki - to gra w Pucharze Uefa nie jest szczytem ich marzeń ani celem samym w sobie.
Jasne, że idealnie byłoby opierać swój optymizm na wartościach stricte piłkarskich niemniej sprzedaż Berbatova pokazuje, że również w przypadku Tottenhamu nie jest inaczej - ich dwa ostatnie, bardzo poważne z resztą wzmocnienia (Pawluczenko, Corluka) będą dotyczyć tylko rozgrywek ligowych bądź Pucharu Anglii.
Jakby na to nie patrzyć, odejście najlepszego napastnika mogącego występować w UEFA to jest osłabienie Tottenhamu pod kątem rozgrywek europejskich.

Mango 02.09.2008 09:45

Remis Spurs z Cheslea mnie nie zdziwił . Dlaczego ?? A no dlatego , że były to derby ... w naszych derbach Krakowa pasy były skazane na pożarcie przez Wisłe a stało sie inaczej bo derby się rządza swoimi prawami i tak samo było ze Spurs ;)

prober 02.09.2008 10:53

Po niesamowitym ostatnim dniu okienka transferowego okazuje się, że Tottenham razem z ManCity powinien włączyć się do walki o podium.

Mamy dwóch wielkich faworytów Premier League: ManUtd i Chelsea. Liverpool nie wygrał ligi od 18 lat, teraz znów czeka ich ciężka walka o miejsce premiowane grą w LM i zachowanie głowy trenera Beniteza (właściciele klubu chyba zaczynają powoli tracić cierpliwość, z niezwykle mocnym składem Hiszpan wygrał w ostatnich trzech latach praktycznie tylko Puchar Anglii). Arsenal w wiecznej przebudowie, wydaje się, że znów bez większych szans na mistrzostwo...

Aha, Tottenham gra 15.09. bardzo ważny mecz z Aston Villą u siebie. Zmęczą się :) :)

zloto 02.09.2008 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raporter (Post 597020)
Optymalny skład na Tottenham to dla mnie:
Pawełek- Baszczynski Cleber Głowacki Pi.Brożek- Cantoro Sobol- Boguski Jirsak Zieńczuk- Brożek

Albo Łobodziński za Zieńczuka. Zobaczy się, mam nadzieję że wszyscy się wyleczą.


Piotrek Brozek chyba nie moze grac za kartki. Tak mi sie zdaje, a wiec kibel:/


Pawelek- Basz, Cleber, Glowacki, Zienczuk- Cantorto, Sobol, Boguslki, Jirskan, Niedzielan- Brozek

Tak to widze na ten mecz, jedyna zmiana jaka moze zajsci to Niedzielan-Diaz.

amauri1990 02.09.2008 17:08

skąd pewność że Głowa będzie gotowy?

stawiam na obronę Singlar-Baszcz-Cleber-DIAZ
w pomocy i ataku bez zmian ;)

zloto 02.09.2008 17:23

jak Glowa nie bedzie gotowy to polece na calosci, brak zgrania, komunikacja i tp. Ale postawil bym na obrone:

Baszczu-Marcelo-Cleber-Zienczuk :)


Taki o to spontan :D

Zienczuk, na obronie absurd, nie:) W lidze gral na lewej obronie i nawet gola cisnol rywala.

Mareq 02.09.2008 17:27

Z tematu o meczu w pokoju ABG

Cytat:

A zła nowina jest taka,że kibice Tottenhamu posiadający karnet na cały sezon, mają wjazd za darmo na ten mecz,także z tym zajęciem trybuny południowej może byc pewien problem.
Kolejne znaki na niebie i ziemi wskazują , że dla nich pUEFA(szczególnie na tym etapie) , to taki nasz puchar ekstraklasy ;) . Wygrają , to wygrają nie wygrają nie będzie masowych samobójstw . Oby nas jak najbardziej zlekceważyli przed pierwszym meczem . Chociaż biorąc pod uwagę doświadczenie Ramosa w rozgrywkach pucharowych , będzie o to ciężko .

Wiślak_358 02.09.2008 17:32

Marcelo to tylko z Cleberem bo z Głową się nie dogada:D

Jazda 02.09.2008 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak_358 (Post 597483)
Marcelo to tylko z Cleberem bo z Głową się nie dogada:D

dogada sie dogada ! zwlaszcza pilka !

leszekm 02.09.2008 20:41

Rzesza fanów Wisły w Londynie?

Z dwudniową wizytą, przyjechali do Krakowa przedstawiciele londyńskiego Tottenhamu, którzy ustalają szczegóły organizacyjne rywalizacji Wisły z angielskim klubem, o fazę grupową Pucharu UEFA.

Ustalono, że w Londynie na White Hart Lane, mecz będzie mogło obejrzeć co najmniej 3 tysiące kibiców z Krakowa, a jeśli zainteresowanie londyńczyków tym spotkaniem nie będzie zbyt duże, to dla wiślaków zostanie przeznaczona nawet 8- tysięczna trybuna. Dla kibicow z Polski bilety będą kosztowały 20 i 25 funtów.

Pełnomocnik policji odpowiadający za zabezpieczanie imprez odbywających się na stadionie Tottenhamu, dostarczył Wiśle listę pubów i lokali, których kibice z Polski ze względów bezpieczeństwa powinni omijać. Co ciekawe, Tottenham był zainteresowany, by w rewanżowym meczu na stadion Wisły mogło wejść nawet 5 tysięcy kibiców z Londynu. "Największy wyjazd jaki mieli nasi kibice, to podróż do Stambułu - 3 tysiące fanów. W Polsce będzie ich znacznie więcej, a nie chcemy by nielegalnie kupowali bilety na sektory dla kibiców Wisły" - argumentowali przedstawiciele Tottenhamu.

Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Londynie 18 września o godzinie 20.00 ( o 21.00 czasu polskiego).

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ndynie,1172152

Oldpara 02.09.2008 21:59

Cały czas wierzyłem, że Wisła, mimo, że nie faworyt, ma szanse przejść Tottenham.
I im bardziej to analizuje, tym bardziej wychodzi, że na prawdę trafiliśmy na dobry moment. Nie są w formie, nowe nabytki nie zagrają z nami, stracili największą gwiazdę a PUEFA traktują jak my PEkstraklasy

http://www.sport.pl/pilka/1,65029,56...o_46_goli.html

Do tego do Londynu można polecieć w obie strony za mniej niż 900 pln (Wizzar, EasyJet) Wylot 18 rano, powrót 19-stego rano. Tam na prawdę może być sporo naszych kibiców :)

-Goral- 02.09.2008 22:13

W niedawnej historii złoiliśmy już Hiszpanów potem Włochów i Niemców teraz czas na Angoli.
U nas nie mają szans, ważne żeby chłopaki wreszcie zagrali cały dwumecz na zajebistym poziomie a nie tylko jeden mecz. Dla nas będzie to najważniejszy dwumecz tej jesieni dla nich mało znaczący przerywnik od Premiership.

Zbychu 03.09.2008 07:41

Mądrze prawisz -Goral- jednak aby rzeczywiście w Krakowie Tottenham nie miał szans trzeba wywieźć korzystny wynik z Angli,najlepiej zwycięsto.Remis też powinien nas uskrzydlić,nawet minimalna porażka jak z Beitarem w Jerozolimie nie będzie złym rozwiązaniem.

Mango 03.09.2008 09:19

fajnie byłoby dodać do doborowego towarzystwa klubów pokonanych przez Wisłe takich jak Barca , Sevilla , Inter , Shalke , Parma itd jeszcze taki klub jak Spurs :D Mam tylko nadzieje , że nie wygrają z angolami na otarcie łez u siebie jak to z Barcą było - mam nadzieje na awans i dalsze emocje w PU !!

felipe 03.09.2008 09:38

Panowie, wiara wiarą, ale mówienie, ze Tottenham będzie bez szans na R22 (Goral) to jednak przesada...
Pamietajmy, ze oni ostatnio zremisowali z Chelsea, także o ile tylko się zmobilizują to nasze marzenia o grupie UEFA prysną jak bańki mydlane.
I proszę niech nikogo nie myli 1:0 z Barcą, bo ono nie jest realnym wyznacznikiem naszej siły...

Tonujmy optymizm, bo wszelkie fakty przemawiają za tym, że możemy sie srogo zawieść. Będzie co ma byc.

AYALA 03.09.2008 09:55

Modrić nie jest jeszcze tak zgrany z zespołem, myśle że Mauro bedzie go w stanie zneutralizować.
Ogólnie wydaje mi sie że jest to zespół klasy Blackburn sprzed 2 lat z fazy grupowej ale Wisła jest teraz znacznie mocniejsza niż wtedy za Okuki.

saklak1906 03.09.2008 09:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 597633)

Do tego do Londynu można polecieć w obie strony za mniej niż 900 pln (Wizzar, EasyJet) Wylot 18 rano, powrót 19-stego rano. Tam na prawdę może być sporo naszych kibiców :)


Na pewno bedzie wielkie zainteresowanie tym meczem ze strony naszych rodakow w Anglii.
Do tej pory z posrod tylko moich znajomych 20 os mowilo ze sie na ten mecz wybiera i prosili mnie zeby im pomoc w zakupie biletow na jaki kolwiek sektory.
Tak wiec Angole jak dobrze pojdzie moga grac dwa mecze na wyjezdzie, o braku zainteresowania angoli tym meczem moga swiadczyc ceny biletow ktore sa smiesznie niskie jak na warunki angielskie.

Fisherspooner 03.09.2008 10:19

Nie wydaje mi się aby przeznczono dla kibiców Spurs aż 5 tysięcy wejściówek w meczu rewanżowym.

prober 03.09.2008 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 597741)
Modrić nie jest jeszcze tak zgrany z zespołem, myśle że Mauro bedzie go w stanie zneutralizować.

Pamiętajmy, że mimo wszystko Modrić jest piłkarzem klasy europejskiej. Najlepszy piłkarz Chorwatów w 2007 roku (wyeliminowali wtedy z ME... Anglików).

A w mediach piszą o problemach zdrowotnych M. Pawełka.

Siwy_89 03.09.2008 10:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fisherspooner (Post 597748)
Nie wydaje mi się aby przeznczono dla kibiców Spurs aż 5 tysięcy wejściówek w meczu rewanżowym.

eee, godosz

cały stadion przeznaczą dla kibiców z Anglii, serio

Ala1955 03.09.2008 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Siwy_89 (Post 597756)
eee, godosz

cały stadion przeznaczą dla kibiców z Anglii, serio

Siwy_89 zapomniał dodać, że reszta kibiców Spurs (ci co sie nie zmieszczą na stadionie) będzie stała wzdłuż Reymana - stamtąd teraz też można co nieco zobaczyć, więc jest dla nich rezerwacja ulicy i będą zbudowane małe podesty :-)

Oldpara 03.09.2008 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 597741)
Modrić nie jest jeszcze tak zgrany z zespołem, myśle że Mauro bedzie go w stanie zneutralizować.
Ogólnie wydaje mi sie że jest to zespół klasy Blackburn sprzed 2 lat z fazy grupowej ale Wisła jest teraz znacznie mocniejsza niż wtedy za Okuki.

A Mauro nie będzie przypadkiem pauzował za żółte kartki w pierwszym meczu? Czy może już odpokutował grzechy z Barceloną?

A Tottenham to zespół dużo lepszy niż Blackburn. Dobijają się do angielskiej Wielkiej Czwórki (Chelsea, MU, Liverpool, Arsenal), od kilku lat mają rekordowe transfery, ale jakoś im nie wychodzi. Teraz zmienili trenera na twórcę sukcesów Sevilli Juana Ramosa, żeby tym gwiazdom, które u nich grają, nadać jakiś kierunek.

Ale szanse upatruje w tym, że sa w bardzo złym okresie: drużyna po gruntownej przebudowie, jej filary odeszły (Robbie Keane, Dimitar Berbaotv, Jermaine Defoe), a nowi gracze nie są zgrani z zespołem (poza tym, większość zakupów nie będzie mogła z nami grać - jak Verdan Corluka, Roman Pawluczenko)

Można powiedzieć, że zagrają z nami rezerwami (które i tak oczywiście są na papierze lepsze niż nasz I skład :) ), a i zmotywacją może być różnie.

Dlatego mamy szanse, nawet spore. Bo zespół mamy dużo, dużo lepszy niż za Okuki, chłopaki są na fali, pokonali Barcelone, grali jak równy z równym z Liverpoolem.

Poza tym, White Hart Lane to nie Camp Nou - będzie mało ludzi, będa znudzeni, a Wiślackie 3 tysiączki kibiców (a może i więcej ;) ) powinno dodać naszym animuszu.

tofik 03.09.2008 12:22

Po wylosowaniu Beitaru lekko się skrzywiłem. Po Barcelonie przestałem uśmiechać, a teraz to już tylko siedzę wkur..
Oszukali nas, banda decydentów :) Po raz kolejny przeciwnik z topu tych do wylosowania. Nie piszę, że nie mamy szans, ale najprawdopodobniej skąpstwo właściciela się opłaci tym razem :D Bo więcej mógłby stracić niż zyskać.

JrQ- 03.09.2008 12:34

Czemu stracić? Czemu uważacie że wyelliminowanie tottenhamu to będzie cud?
Przeciez to klub, który wspólnego z wielką czwórką ligi angielskiej (MU,L'pool, Chelsea,Arsenal) ma tyle co Wisła z Odrą Wodzisław.

Nie popadajmy w paranoję, oni muszą, my możemy, na pewno nie będą się jakoś super mobilizować, więc jeśli zagramy bardzo mocno zaangażowani, zagramy swoje 100%, nie tylko w domu, ale także na wyjeździe, ogramy ich.

Amfre 03.09.2008 12:36

http://www.sport.pl/sport/1,65025,56...o_46_goli.html

No pewnie, to teraz juz mamy z górki...

LooNatyk 03.09.2008 12:46

Moze nie z gorki, ale jednak faktem jest, ze duzo z sily ognia stracili. Co wiecej nikogo podobnego na nas nie maja.

Wiadomo, na pewno to oni sa faworytem, ale golym okiem widac, ze dla nich UEFA to nie priorytet. To troche zbedne obciazenie, ktore w jakims momecie moze im przeszkodzic w nadrzednym celu jakim jest awans do LM.
Wiadomo, to profesjonalisci, i na pewno nie poloza sie na trawie, ale w przeciwienstwie np do meczu z Barca moge sobie spokojnie wyobrazic, ze ich eliminujemy.

leszekm 03.09.2008 13:35

Najazd Wisły na Londyn?

Zanosi się na to, że kibice Wisły w sporej ilości wybiorą się na mecz I rundy Pucharu UEFA z Tottenhamem Londyn. "Koguty" przeznaczyły dla fanów z Polski trzy tys. biletów, a jeśli te szybko zejdą, jest szansa na kolejną pulę.

Wejściówki dla Polaków będą w tej samej cenie, jaką płacą Anglicy - 20 funtów i na lepszą trybunę 25 funtów (tych jest jednak tylko 200). Zarząd Tottenhamu zamierza doprowadzić do tego, by stadion White Harte Lane zapełnił się. Dlatego jeśli posiadacze karnetów (jest ich ponad 30 tys.!) zrezygnują z przyjścia na konfrontację z mistrzem Polski, więcej biletów zostanie przeznaczonych dla wiślaków.

W ramach zawartego dzisiaj porozumienia Wisła przeznaczy dla kibiców "Kogutów" dwa razy więcej biletów, niż dostają normalnie przyjezdni - 1600. Krakowski klub zobowiązał się też, że dla londyńczyków będą one kosztowały tyle samo, co dla Polaków. Według wstępnych przymiarek wejściówki na trybuny E i D (te za bramkami) mają kosztować 60 zł (dla posiadaczy karnetów) i 80 zł (dla pozostałych).

http://sport.interia.pl/news/najazd-...londyn,1172443

_gilardino_ 03.09.2008 14:32

60 - 80 zł to wedlug mnie dobra cena

funkykoval 03.09.2008 14:35

Tottenham jest oczywiście silnym przeciwnikiem, ale nie takim, z którym Wisła nie mogłaby coś ugrać czyli wyeliminować. Mimo wszystko jest to zespół angielski prowadzony od ponad roku przez Ramosa, który w lidze - najsilniejszej na świecie moim zdaniem - nie odgrywał w zeszłym sezonie większej roli. Koguty owszem pretendowały do roli 5 siły Premiership, ale w zeszłym sezonie zaczęła się wymiana składu w drużynie. Ta wymiana trwa zresztą do dzisiaj - vide ostatni transfer Berbatova do MU. Zawodnicy, którzy się pojawili owszem na papierze wyglądają całkiem dobrze, ale ich wkomponowanie w skład zespołu nie nastąpi z marszu. Wszystko moim zdaniem zależy od pierwszego meczu - w przypadku dobrego wyniku - a jest na taki o wiele większa szansa niż w przypadku Barcelony - możemy wyeliminować na tym etapie niesamowicie silnego rywala. Przebudowa Barcelony a przebudowa TT to dwa różne pojęcia. W Barcelonie pozbyto się rozleniwionych gwiazdeczek, coraz słabiej się spisujących i kapryszących, zatrudniając naprawdę świetnych piłkarzy - którzy do momentu meczu z Wisłą - mieli szansę się zgrać. W TT nie dość że utracono prawie całą siłę rażenia, przemodelowano obronę to jeszcze część pozyskanych zawodników nie będzie mogła się prezentować w meczach pucharowych. Dla Ramosa i przede wszystkim właścicieli TT priorytetem będą rozgrywki na wyspach, co nie znaczy, że mecze z nami potraktują na luzie (choć istnieje taka możliwość - OBY!!). Uważam, że mamy naprawdę duże szanse na wyeliminowanie Kogutów, jeżeli zespół będzie grał z takim samym zaangażowaniem jak w meczu rewanżowym z Barceloną - pressing, ścisłe krycie, podwajanie krycia, aby Anglicy, grający przede wszystkim skrzydłami nie mogli ich rozwinąć, bo o środek linii się nie boję - Cantoro, Sobolewski i Diaz dadzą radę. O ile jeszcze lewę stronę można uważać za bezpieczną - Zieńczuk (lub Diaz) i Piotrek Brożek będą musieli zagrać na poziomie meczu z Barcą, to boję się o prawą stronę tj. o Łobodzińskiego. Uważam, że tam jest miejsce tylko i wyłącznie na dzień dzisiejszy dla Boguskiego, który w parze z Baszczyńskim powinni sobie poradzić na prawej stronie boiska. Z przodu puściłbym Brożka z Jirsakiem jako ofensywnym pomocnikiem albo Niedzielanem, który do spółki z Pawłem Brożkiem mogliby na szybkości dużo zdziałać. W środku obrony Cleber z Głowackim i jedyny niepokój budzi tylko kontuzja Pawełka - czy z Cebanu czy z Juszczykiem - jesteśmy słabsi. Śmieszy mnie to, że przerażenie o kontuzji Mariusza denerwuje tych, którzy jeszcze niedawno stwierdzali, że jest on słaby..... ;)

zloto 03.09.2008 15:20

Bardzo mnie denerwuje kontuzja Pawelka i Brozka, a do tego z Totenhamem NIE MOZE grac Piotrek :(

PS: Jak Soobol i reszta jest zdrowa to jak na zlosci nastepne kontuzje... Oby sie wyleczyli Glowa, Pawelek, Brozek na Lecha :)

JrQ- 03.09.2008 16:21

Nie może grać Piotrek Brożek? kartki czy co?
To pewnie Diaz dostanie szansę, choć osobiście dawniej grał strasznie chaotycznie na tej pozycji, może teraz dojrzał. Wg mnie on lepiej spisuje się w obronie niż w ofensywie.

A co do Pawełka, to dobry bramkarz, ale czasem ma problemy z koncentracją, potrzeba mu psychologa wg mnie, bo kapitalne interwencję przeplata prostymi kiksami.

Niedzialan raczej z Brożkiem grać nie powinien, to zbyt podobni stylem gry napastnicy. Świetnie nadawał by się ten Pinto, olbrzym który strącał by główki do Pawła.

A co do Łobo, to ława dobrze mu zrobi. Oby tylko umiał z niej wstać!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl