Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Arteka1906 27.10.2008 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 620340)
Wie ktoś na jakiej ulicy znajduje sie w Krakowie jakiś sklep z częściami do wież (części do kolumny, głośników) ??

w Borku kiedys byl taki maly sklepik naprzeciwko "Black red white". Nie wiem czy to jeszcze istnieje.

klopsik1989 27.10.2008 21:35

Cześć, mam pytanie, przypadkowo skasował mi się kosz na pulpicie (a mam win Vista), nie wiem jak go przywrócić, oczywiście nie mogę już użyć cofnięcia czynności. Udało mi się wrzucić skrót do kosza na pulpit ale to nie samo co prawdziwy kosz, pomóżcie.

impreza 27.10.2008 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klopsik1989 (Post 620383)
Cześć, mam pytanie, przypadkowo skasował mi się kosz na pulpicie (a mam win Vista), nie wiem jak go przywrócić, oczywiście nie mogę już użyć cofnięcia czynności. Udało mi się wrzucić skrót do kosza na pulpit ale to nie samo co prawdziwy kosz, pomóżcie.

jak to kosz skasowales?
ja bym proponowal na pulpicie prawy przycisk myszy ->personalizuj->po lewej stronie masz "zadania" i zmien ikony pulpitu, tam zaznaczyc wyswietlanie kosza i powinno byc ok...
napisz czy dziala :)

klopsik1989 27.10.2008 21:57

Dzięki, zadziałało, jesteś dla mnie bogiem. Akurat nie jest to mój komputer i nie jestem obcykany winVista. A skasowałem go naprawdę przypadkowo, chciałem opróżnić kosz, ale ale przypadkowo nacisnąłem usuń :-D

sumcio91 28.10.2008 10:59

Jak usunąć historie stron w Mozilli? Narzędzia->Wyczyść dane prywatne nie działa
Może ktoś wie ?

WzT 28.10.2008 11:04

Najprościej, to naciśnij ctrl+H i ręcznie usuń każdy dzień skoro tamta opcja nie działa.

Numark 28.10.2008 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sumcio91 (Post 620510)
Jak usunąć historie stron w Mozilli? Narzędzia->Wyczyść dane prywatne nie działa
Może ktoś wie ?

Mamuska rozkminia ze pornole ogladasz? Zboczuch :p:rotfl:

wislak_92 28.10.2008 15:08

Czy tylko mi gg padło?

Lupo 28.10.2008 15:11

Mnie również.

Potrzebuję aktualny rozkład jazdy busów do Suchej Beskidzkiej, posiada ktoś?

Martinho 28.10.2008 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sumcio91 (Post 620510)
Jak usunąć historie stron w Mozilli? Narzędzia->Wyczyść dane prywatne nie działa
Może ktoś wie ?

Wejdz w historie potem ctrl + a i delete :)

Watts 28.10.2008 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lupo (Post 620609)
Mnie również.

Potrzebuję aktualny rozkład jazdy busów do Suchej Beskidzkiej, posiada ktoś?

Spróbuj

http://www.mercbus.pl/pl/sulkowice.html

ciąg dalszy - http://www.mercbus.pl/pl/sulkowice2.html

buldus 28.10.2008 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 620607)
Czy tylko mi gg padło?

Siema tutaj masz monitor serwerow gg. Wtedy wiesz czy to cos u Ciebie czy z serwerami. Ewentualnie jak masz program ktory obsluguje gg i ma mozliwosc recznego wpisania serwera to mozesz wpisac dzialajacy w danej chwili. Pozdro

http://www.kadu.net/monitor/

kms 28.10.2008 17:59

Jak dzwonie z ery na Slowacje to musze miec roaming?

Lupo 28.10.2008 18:19

Watts ogromne dzięki!! A nie wiesz może czy bilety po 8zł(ulgowy) czy coś drożej bo to "Merc-Bus".

Watts 28.10.2008 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lupo (Post 620681)
Watts ogromne dzięki!! A nie wiesz może czy bilety po 8zł(ulgowy) czy coś drożej bo to "Merc-Bus".

Nie mam zielonego pojęcia :P

sumcio91 28.10.2008 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Numark (Post 620571)
Mamuska rozkminia ze pornole ogladasz? Zboczuch :p:rotfl:

:rotfl: od razu porno. Głodnemu chleb na myśli :p Hasła mi sie zapamiętały i siostra by wszystko przeszukała:)

Coglin 28.10.2008 20:49

czy na chodniku miedzy wjazdem na nowa hale (i parking na kortowym) a podjazdem pod stara - taki szeroki kawalek chodnika, rownolegly do Reymonta, z jednej strony ulica, z drugiej stoja jakies billboardy, ogrodzony troche slupkami - obowiazuje, ktorys z nowych zakazow postoju, ustawionych w ostatnim miesiacu przy Reymonta?

i czy kogos trzasla drogowka 09.10 - derby w PE? bo ponoc pojechali dosc ostro wtedy z mandatami.

Bati_NS_TSW 28.10.2008 21:18

Mam pytanie... Czy orientuje się może ktoś z was gdzie można znaleźć kontakty do jakichś menagerów, osób takiego pokroju?
Znam bardzo zdolnego chłopaka z rocznika 92, chodzi o osobę która mogłaby mu zorganizować testy w jakimś lepszym klubie. Chłopak na serio dobry, stąd moje pytanie. pozdrawiam

E.: Chodzi mi o osobe która mogłaby poprowadzić kariere takiego chlopaka, nie o to żeby mu załatwić testy w Wisełce;) to swoją drogą, ale to już łatwiejsza sprawa, jak piszesz Robert.

Robert_wislak 28.10.2008 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bati_NS_TSW (Post 620818)
Mam pytanie... Czy orientuje się może ktoś z was gdzie można znaleźć kontakty do jakichś menagerów, osób takiego pokroju?
Znam bardzo zdolnego chłopaka z rocznika 92, chodzi o osobę która mogłaby mu zorganizować testy w jakimś lepszym klubie. Chłopak na serio dobry, stąd moje pytanie. pozdrawiam

Idź do klubu i tam popytaj prezesa albo spytaj trenera

ByQ 28.10.2008 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ByQ (Post 617736)
Pytanko o firme w Krakowie, która na zamówienie zrobi 10-20 koszulek z danym napisem - i tak za rozsądna cenę? Zna ktoś może?


Podbijam na nowa str... przy okazji dodam ze chodzi coś ala koszulka czerwona na mistrza, nadruk z napisem z przodu i może ewentualnie coś z tylu

markokrk 28.10.2008 22:15

Potrzebuje żeby mi ktoś wrzucił playliste nowej płyty Bezimiennych

South 28.10.2008 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ByQ (Post 620852)
Podbijam na nowa str... przy okazji dodam ze chodzi coś ala koszulka czerwona na mistrza, nadruk z napisem z przodu i może ewentualnie coś z tylu

może w OK coś takiego robią

WislakWiDoK 28.10.2008 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markokrk (Post 620855)
Potrzebuje żeby mi ktoś wrzucił playliste nowej płyty Bezimiennych

01. Intro
02. Po raz kolejny
03. Bezimienni 3
04. Strych (ft. Kasia Mos) (zobacz teledysk)
05. Akcja reakcja (feat. Miku)
06. Mógłbym ci opowiedzieć (feat. Sokół)
07. No bo ty się boisz myszy
08. Podaj dalej (feat. Tewu)
09. Wniebowcięty
10. Hałas
11. Po drugiej stronie
12. Piona
13. Kto słucha nie błądzi (feat. Bosski Roman)
14. Niszczymy bariery (feat. Bent, KOrmi)
15. Z czasem (feat. Ania Batkiewicz)

gse 29.10.2008 12:50

Co zrobić żeby np. jedna osoba nie widziała opisu np. mojego i tak żeby się nie dowiedziała że np. ja to tak ustawiłem :D

Lupo 29.10.2008 14:52

Jeździ ktoś może "Merc Busem" na trasie Kraków - Sucha Beskidzka (lub w ogóle ktoś jeździ?) Chodzi mi konkretnie o to jakie są ceny biletów i czysą ulgowe.

donPedro23 29.10.2008 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KrasnalFN (Post 619625)
Jak mam te złote monety (takie kolekcjonerskie, ale jednocześnie płatnicze, za 2 zł, no wiecie, te z różnymi awersami) to mogę nimi zapłacić na poczcie? Bodajże tam nawet kiedyś kupowałem, ale mam iśc do banku wymieniać czy przyjmą?


Jest to normalny środek płatniczy i teoretycznie nikt nie ma prawa odmówić przyjęcia go jako zapłaty, ale wiesz jak u nas bywa:) Kiedyś nawet Janusz Weiss się tym zajmował w swojej audycji w radiu Zet i ktoś z NBP potwierdził, że oprócz wartości kolekcjonerskiej, jest to w pełni respektowany środek płatniczy.

TSWalos 29.10.2008 17:25

Nie chwaląc się wygrałem w Esce 2 bilety na dziś. Problem w tym, że są to bilety na A. Będę je chciał sprzedać przed meczem, żeby kupić na D. Problem w tym, że jak mi się nie uda to będę musiał iść na A. I tu pytanie: Idziemy w 5 osób wiec musimy jeszcze dokupić 3 bilety. Jak jest z zajmowaniem miejsc na A (nigdy tam nie bylem) żeby usiąść obok siebie ?

Watts 29.10.2008 17:31

Musisz pobić 3 osoby, nie ma wyjścia. Miejsca ci nie oddadzą.

...serio :D

FajQ 29.10.2008 17:53

Pytanie bardziej do graczy.Jak możliwe jest zhakowanie konta steam jeżeli nie podawałem nigdzie hasla itp !!.
2 Czy możliwe jest zhakowanie poczty na interia.pl ?

Chyba ktoś mnie okradł....

ameo 29.10.2008 19:42

a ja mam pytanie z innej beczki...
MAM CORAZ WIĘCEJ SZALI W SWOJEJ KOLEKCJI I CHCIAŁBYM JE POWIESIĆ NA ŚCIANIE JAK TO ROBI PEWNIE WIELU Z WAS. ALE NIE BĘDE PRZECIEZ WBIJAL GWOZDZI W SCIANE WIĘC CO ZROBIC ZEBY SZALE WISIALY W POZIOMIE NA SCIANIE, A JEDNOCZENIE ZEBYM MOGL JE ZDJAC I POJSC W NIM NA MECZ ?

3,5nando 29.10.2008 20:47

Jest ktoś kto mógłby mi łopatologicznie wytłumaczyć jak otworzyć fifę ścągniętą z torrentów? wiem że musze coś zmontować, ale o co to chodzi to nie mam zielonego pojęcia, a chce w fife zagrac...pomocy!

Wiślak_358 29.10.2008 21:04

ściągnij sobie daemon toolsa i zamontuj ten plik który ściągnołeś

3,5nando 29.10.2008 21:35

Ale jak się montuje? I co potem?

Wiślak_358 29.10.2008 21:53

jak zainstalujesz daemona to kilkasz 2 razy i czekasz ikona pokaże ci się w pasku w prawym rogu obok zegarka potem klikasz raz lewym przyciskiem i pisze urządzenie 0:[ ] Pusty naciskasz i szukasz tego pliku którego ściągnołeś zaznaczasz go i dajesz otwórz.

uher 29.10.2008 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ameo (Post 621181)
a ja mam pytanie z innej beczki...
MAM CORAZ WIĘCEJ SZALI W SWOJEJ KOLEKCJI I CHCIAŁBYM JE POWIESIĆ NA ŚCIANIE JAK TO ROBI PEWNIE WIELU Z WAS. ALE NIE BĘDE PRZECIEZ WBIJAL GWOZDZI W SCIANE WIĘC CO ZROBIC ZEBY SZALE WISIALY W POZIOMIE NA SCIANIE, A JEDNOCZENIE ZEBYM MOGL JE ZDJAC I POJSC W NIM NA MECZ ?

wszyj w szale magnesy, natomiast do ściany przyklej na dwustronnych nalepkach blaszki. Wszyscy tak robią.

South 29.10.2008 23:38

jest jakaś możliwość sprawdzenia czy dany numer telefonu zablokował mój ?(bo chyba coś takiego jest jak taka blokada)a, i nie interesuje mnie metoda zadzwoń to sprawdzisz :)

Kobieta_Wislak 30.10.2008 00:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 621397)
jest jakaś możliwość sprawdzenia czy dany numer telefonu zablokował mój ?(bo chyba coś takiego jest jak taka blokada)a, i nie interesuje mnie metoda zadzwoń to sprawdzisz :)

znajomości u operatora :>
ja mogę w pomarańczy pomóc ...

AOT 30.10.2008 01:05

Pomóżcie.
Czasami zupełnie niespodziewanie komp mi sie sam wyłącza (zwykle to sie dzieje jak gram w PES 9 jeśli ma to znaczenie). Mam wrażenie, że to może być związanie z temperaturą komputera, bo zaglądam w BIOSa, a tam:
Current system temperature: 44'C
Current CPU temperature: 64'C (to chyba bardzo dużo, co zrobic, zeby bylo mniej ?)
Current CPU fan speed: 2343 RPM
Current System Fan Speed: 0 RPM (nie mam czegoś takiego jak system fan ?)

jakieś sugestie co robić ?

Genio 30.10.2008 01:14

mozesz polepszyc filtracje powietrza przez wnetrze obudowy, mozesz rowniez zmniejszyc taktowanie procesora i zmniejszyc napiecie na procesor [w celu zmniejszenia temperatury], mozna rowniez wyczyscic radiator z wentylatorem

AOT 30.10.2008 01:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Genio (Post 621439)
mozesz polepszyc filtracje powietrza przez wnetrze obudowy, mozesz rowniez zmniejszyc taktowanie procesora i zmniejszyc napiecie na procesor [w celu zmniejszenia temperatury], mozna rowniez wyczyscic radiator z wentylatorem

super, a mógłbyś to przetłumaczyć na słowa dla mnie zrozumiałe ? ;)
tzn fajnie, ze moge to zrobic, ale powiedz mi JAK MAM TO ZROBIC ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl