Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Dariook 11.04.2012 05:38

Legla pokazała że wszystko się da! Tylko trzeba się zjednoczyć i pokazać jak głęboko w dupie się ma twór ssa. Nasz klub od zawsze był połączony właśnie z tą gwiazdą, cała nasza historia to Biała Gwiazda i jej miejsce ma być na sercu. Niech to zobowiązuje , niech to budzi respekt , niech wzbudza zaszczyt u każdego komu kiedyś będzie dane zagrać, z Białą Gwiazdą na piersi.

Taki zabieg jaki miał u nas miejsce , na zachodzie nie ma prawa bytu. Poszanowanie dla tradycji i kontynuacja pięknej i długiej historii jest czymś oczywistym. Kluby coraz częściej wracają do symboli zapomnianych ale będących i istotnych w historii drużyny. Dlaczego u nas ma nie być tak jak było przez prawie 100 lat?
Tym trzeba się chwalić , bo naprawdę jest czym !

Zresztą SSA i jej wzorek ma się nijak do tego jak jest naprawdę.

Kon®ado 11.04.2012 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietruch (Post 1234309)
1 ?
2. Juve
3. OM
4. Fulham ?

Projekty fajne, jak większość tutaj prezentowanych, ale nie ma co sobie robić nadziei. Raz, że w przyszłym sezonie gramy w tych koszulkach co teraz. A dwa, że władze Wisły mają w dupie to jakie koszulki chcieliby mieć kibice, strzelając sobie tym w kolano.

1sza to koszulka w stylu Grecji na Euro 2012 :P
http://cdn24.se.smcloud.net/t/photos...ji_640x480.jpg
Swoją drogą szkoda że adidas classic nie robi koszulek piłkarskich bo wygląda to kapitalnie :P
Biała Gwiazda to podstawa, trzeba o to powalczyć, ale coś mi się zdaje że te koszulki ( które są na sezon dwa?) będą bez żadnych zmian, a zmiany ewentualnie mogą być przy okazji nowego modelu ...
Czyli sobie poczekamy ...
A tak bardziej w ramach SF mógłby ktoś przerobić obecne koszulki Francji na EURO na barwy nasze? Moim zdaniem to najładniejszy model koszulek jaki widziałem od kilku dobrych lat.
http://i.eurosport.pl/2012/03/20/822...48-640-480.jpg i http://www.iss-sport.pl/sklep/1/0_4f...5d34257f2b.jpg

Proud 10.05.2012 13:43

Chcę się upewnić.

Obecne koszulki zostają na następny sezon, tak?

Ajax 10.05.2012 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1248452)
Chcę się upewnić.

Obecne koszulki zostają na następny sezon, tak?

Jeszcze nie wiadomo, nawet jeśli coś zmienią to niewiele.

Chrisman 10.05.2012 13:59

http://farm6.staticflickr.com/5463/7...da95e550_b.jpg

cancer 10.05.2012 15:45

OM co rok ma jakieś fajne koszulki :)
Szkoda, że u nas tak nie można :P

szprotson 10.05.2012 17:40

za to domowe OM wg. mnei bardzo słabe.

A u nas mamy dedykowane koszulki na 2 sezony gry,wiec nie liczcie na zmiane (a przydało by sie dać normalny kołnierzyk...)

cancer 10.05.2012 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1248512)
za to domowe OM wg. mnei bardzo słabe.

A u nas mamy dedykowane koszulki na 2 sezony gry,wiec nie liczcie na zmiane (a przydało by sie dać normalny kołnierzyk...)

Faktycznie... Bo z tymi kołnierzykami jak biegają, to co najmniej dziwnie wyglądają :P

kangurekm 10.05.2012 21:09

Ta koszulka OM była projektowana przez muzyka i rzeźbiarza ;)
http://www.viralfootball.com/video/a...third-kit.html

kornd 10.05.2012 21:13

Taaa... dedykowane. Te same koszulki co w sezonie 2010/11, tylko że dołożyli dyndający kołnierzyk.
Przecież, gdyby tak co roku zmieniali model np. na taki który wybiorą kibice w konkursie i z Białą Gwiazdą na piersi, od razy wzrosłaby sprzedaż koszulek- ale dla speców od marketingu to za trudne. Ja tej koszulki z tym pseudoherbem na pewno nie kupie i wam radzę to samo.
To byłby hit:
http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...b3287ab_g1.jpg

vote-for-mikey 10.05.2012 22:57

Aha, już widzę jak fanatycy którzy mają problem z wysupłaniem 150 zł na karnet co roku wydają 220 zł na koszulkę, dlatego, że jest na niej Biała Gwiazda bez otoczki.

Kaan 11.05.2012 07:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kangurekm (Post 1248573)
Ta koszulka OM była projektowana przez muzyka i rzeźbiarza ;)
http://www.viralfootball.com/video/a...third-kit.html

Tyle szumu jakby mieli niewiadomo co razem stworzyc, a wyszła zwykła koszulka z jakimis tam wstawkami, które mało kto zauwazy.

Chrisman 11.05.2012 07:58

http://farm8.staticflickr.com/7095/7...21308937_b.jpg
http://farm9.staticflickr.com/8145/7...b0980884_b.jpg

R33 11.05.2012 11:49

https://www.facebook.com/Chcemy.przy...Bialej.Gwiazdy

Akcja trochę reaktywowana. Może teraz uda się coś ugrać.

pan Dudi 11.05.2012 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 1248597)
Aha, już widzę jak fanatycy którzy mają problem z wysupłaniem 150 zł na karnet co roku wydają 220 zł na koszulkę, dlatego, że jest na niej Biała Gwiazda bez otoczki.

Co ty .......isz? Jacy "fanatycy"? Skąd nagle wymyśliłeś, że akcja skierowana jest do kogoś komu brakuje kasy na karnet i dlaczego ten ktoś jest dla ciebie "fanatykiem"? Piszesz z ironią o ludziach, dlatego, że nie mają pieniędzy? Brawo, bardzo dobrze to o tobie świadczy. A to, że jedynym sektorem, na którym frekwencji wstydzić się nie musimy jest sektor C (sektor "fanatyków") nie ma dla ciebie znaczenia, prawda?

Nie trzeba być "fanatykiem", żeby chcieć przywrócenia Białej Gwiazdy na koszulki. Wystarczy szanować tradycję tego klubu. Natomiast ze strony władz, to nie byłby ukłon w stronę "fanatyków", tylko w stronę każdego kibica Wisły, dla którego liczy się nie tylko dobra postawa piłkarzy w lidze, ale też inne wartości z tym klubem związane. Nie mówiąc o rzeczy tak oczywistej, jak względy estetyczne.

Skąd takie orły jak ten zacytowany się biorą?! Załamać się można.

Dyskredytujesz akcję, bo pochodzi od kibiców, którym chce się coś zrobić, czy dlatego, że kojarzysz ją z "fanatykami"? To jakiś kompleks? Jakaś fobia?

vote-for-mikey 11.05.2012 13:31

Nie zrozumiałeś mnie. Ktoś tam na poprzedniej stronie napisał, że jak będzie Biała Gwiazda na koszulkach, pomimo tego, że jest, to ludzie będą co roku kupować koszulki.

Pisząc o fanatykach miałem na myśli tych ludzi, którzy na stadionie pojawiają się dwa razy w roku. Jak myślisz, skąd się wzięła kursywa? Musiałeś się bardzo postarać, żeby połączyć "mają problemy z wysupłaniem" z "nie stać ich".

Mnie bardziej zastanawia, skąd się biorą ludzie, którzy wszystko traktują jako atak na siebie.

A co do braku wstydu za sektor C? Kwestia gustu.

pan Dudi 11.05.2012 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 1248725)
Nie zrozumiałeś mnie. Ktoś tam na poprzedniej stronie napisał, że jak będzie Biała Gwiazda na koszulkach, pomimo tego, że jest, to ludzie będą co roku kupować koszulki.

Pisząc o fanatykach miałem na myśli tych ludzi, którzy na stadionie pojawiają się dwa razy w roku. Jak myślisz, skąd się wzięła kursywa? Musiałeś się bardzo postarać, żeby połączyć "mają problemy z wysupłaniem" z "nie stać ich".

Mnie bardziej zastanawia, skąd się biorą ludzie, którzy wszystko traktują jako atak na siebie.

A co do braku wstydu za sektor C? Kwestia gustu.

Napisałem wyraźnie o "frekwencji na C".

Fragmentu o "fanatykach" dalej nie rozumiem. Wytłumacz- zakładasz, że ktoś produkuje jakikolwiek towar z myślą o ludziach, którzy nie chcą go kupić?

No i wbrew pozorom, ci, którzy pojawiają się 2 razy w roku mogą mieć pieniądze, mogą być kibicami Wisły i mogą chcieć mieć taką koszulkę. W czym problem? Oferta powinna być skierowana do każdego, a nie tylko do tych z tatuażem Wisły na czole.

"Mają problemy z wysupłaniem" - "nie stać ich". Serio uważasz, że to taka różnica?

kornd 11.05.2012 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 1248725)
Nie zrozumiałeś mnie. Ktoś tam na poprzedniej stronie napisał, że jak będzie Biała Gwiazda na koszulkach, pomimo tego, że jest, to ludzie będą co roku kupować koszulki.

A co do braku wstydu za sektor C? Kwestia gustu.

"Pomimo tego, że jest" -jest na herbie, z którym identyfikują się tacy jak ty.

Oczywiście, że koszulki z Białą Gwiazdą będą się lepiej sprzedawać. A poza tym to będzie powrót do ponad 90- letniej tradycji.

morganfield 11.05.2012 22:39

A ile to koszulek z SSA się sprzedaje?

SZYMEK_TSW 11.05.2012 23:42

Wydaje mi się że przede wszystkim Wisła ma lipną umowę ze sponsorem technicznym. Skoro są takie problemy gdy piłkarz daje koszulkę kibicom to ogólna liczba tego sprzętu od Adidasa jest stosunkowo niewielka. I pewnie tak samo jest przy sprzedaży koszulek dla kibiców ze Wisła otrzymuje tylko z tego jakiś marny procent przez to nie ma parcia ze strony klubu na koszulki z BG.
A co do sprzedaży zauważam ze z roku na rok coraz mniej osób jest na trybunach z nowymi koszulkami, nie licząc tych którzy mają koszulki od piłkarzy ;)

Pablo84 12.05.2012 08:01

Ja mam swoją koszulkę umbro z Białą Gwiazdą i traktuję ją jak największy skarb :D. Już naprawdę sporo osób chciało się ze mną wymienić- nawet za orginalną meczową koszulkę Nike z "Erą".
Koszulka jest bezcenna :))

SharksiK 14.05.2012 00:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morganfield (Post 1248851)
A ile to koszulek z SSA się sprzedaje?

To zależy od sezonu i piłkarzy jacy wtedu u nas grają.
Jedni oddają kibicom swoje trykoty częściej inni nie robią tego wogóle...a wiiadomo że podarowną koszulkę trzeba pożniej odkupić.

DeadOrAlive 14.05.2012 08:50

Odkupić może i trzeba, ale nasi piłkarze nie muszą odkładać na nią na przykład z dwóch pensji, tylko idą do sklepu i za miesięczną pensje mogą kupić ze 100 meczówek.

Chrisman 22.05.2012 15:58

http://farm9.staticflickr.com/8015/7...b32016d5_m.jpghttp://farm9.staticflickr.com/8158/7...f4ce97b2_m.jpg

emailowiec 22.05.2012 16:19

Chrisman przeczytaj temat tego wątku, a zwłaszcza dwa ostatnie słowa.

piotrek06 22.05.2012 19:53

Jedno pytanie czy koszulki pokazywane przez WisłaKosz.pl( http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater ) przy okazji podawania informacji o nowych koszykarkach to nowe stroje naszych dziewczyn czy poprostu jakieś pierwsze lepsze wykorzystane tylko do przedstawienia graficznego nowych "nabytków"

heoij 26.06.2012 13:51

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...6312225804.jpg

Nowy sponsor i koszulki czy treningówki albo tylko na Puchar Polski ?

bellic88 26.06.2012 15:53

Naprawdę wierzysz w to że Herbalife weszło by na koszulki jako główny sponsor? Byłoby fajnie ale szczerze wątpie... A co do strojów to wydaje mi się że na pierwszy rzut oka widać że to treningówki (poza tym nasze cudne "odwołujące się do historii" stroje mamy dzięki genialnej umowie z Adidasem na dwa sezony...)

JOSE 841 26.06.2012 17:06

raczej pucharówki z logiem Herbalife na PP. Wisła zapewne szuka dalej dużego sponsora na koszulki który zrekompensuje transferowe okienko. Aczkolwiek wszystko sie okaże przed nowym sezonem

bellic88 26.06.2012 18:50

Szuka. Jasne. Jakoś jestem sceptycznie nastawiony do tematu szukania sponsora przez naszą kadrę zarządzającą klubem. Jeśli nie znaleźli sponsora w chyba najbardziej dogodnym momencie czyli grze w el LM a poźniej grupie LE to śmiem wątpić abyśmy pozyskali teraz po zakończeniu sezonu tak nisko jakiegoś znaczącego sponsora który wyłoży satysfakcjonującą sume (i na tyle wysoką by BC uznał ją za lepszą opcję niż darmową reklamę TF). No ale może zdarzy się cud i zagości wkońcu jakieś nowe logo na naszych trykotach...

RYBA 26.06.2012 20:17

No niestety, ze sponsorami na koszulkach to zawsze mieliśmy pecha, zastanawiam się tylko na ile ten pech polega na nieumiejętnych działaniach (lub ich braku) zarządu.

vote-for-mikey 26.06.2012 20:46

Biorąc pod uwagę, że każdego dużego sponsora, którego mieliśmy kasowano nad odgórnie?

Era nie przedłużyła kontraktu, bo pojawiła się "Orange Ekstraklasa"
Tyskie nie przedłużyło kontraktu, bo wszędzie w okół się mówiło o tym, że Żywiec zostanie sponsorem tytularnym ekstraklasy.
BAH skasowany przez ustawę hazardową.

JrQ- 26.06.2012 21:49

A to nie są po prostu koszulki Herbalife do celów reklamowych?

Voin 27.06.2012 14:03

Takie LA Galaxy ma logo Herbalife na koszulkach ;)
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...39566341_o.jpg

szprotson 27.06.2012 14:22

W przyszłym tygodniu Jadźka zaprezentuje nowe stroje nowego partnera jakim zostanie na dniach ...Under Armour :)

tak offtopicowo dla niektórych znających markę :) djibutti napewno przeczyta ;]

bellic88 27.06.2012 14:58

Oglądnijcie sobie zdjęcia z testów w skotnikach. Przecież to te same co na tym zdjęciu z Maorem i Czarkiem tylko mają logo Herbalife. Swoją drogą fajnie mogłyby się prezentować nasze stroje z takim logiem ale wątpie żeby Herbalife weszło do nas jako główny sponsor. Nie to co LA Galaxy które chyba jest jednak bardziej rozponawalne w świecie.

Watts 27.06.2012 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1260090)
A to nie są po prostu koszulki Herbalife do celów reklamowych?

To, można odwołać panikę ;)

Hector 06.07.2012 15:16

Co byście powiedzieli na coś takiego na sezon 2013/2014? :P



http://iv.pl/images/14184958077163310255.png
http://iv.pl/images/31587960205376966908.png
http://iv.pl/images/82415034481751337894.png

cinekw 06.07.2012 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hector (Post 1261881)
Co byście powiedzieli na coś takiego na sezon 2013/2014? :P

Szczerze mówiąc to dużo bardziej podoba mi się nasz obecny wzór, brakuje mu jednak białej gwiazdy zamiast herbu tak jak na twoim projekcie.

Faitmen 06.07.2012 20:56

Gdyby rzeczywiście miałby na koszulkach zagościć Sony, to nawet bym przebolał te koszulki... ale w zeszłym roku dużo ciekawszych propozycji widziałem tu na forum...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl