![]() |
Legla pokazała że wszystko się da! Tylko trzeba się zjednoczyć i pokazać jak głęboko w dupie się ma twór ssa. Nasz klub od zawsze był połączony właśnie z tą gwiazdą, cała nasza historia to Biała Gwiazda i jej miejsce ma być na sercu. Niech to zobowiązuje , niech to budzi respekt , niech wzbudza zaszczyt u każdego komu kiedyś będzie dane zagrać, z Białą Gwiazdą na piersi.
Taki zabieg jaki miał u nas miejsce , na zachodzie nie ma prawa bytu. Poszanowanie dla tradycji i kontynuacja pięknej i długiej historii jest czymś oczywistym. Kluby coraz częściej wracają do symboli zapomnianych ale będących i istotnych w historii drużyny. Dlaczego u nas ma nie być tak jak było przez prawie 100 lat? Tym trzeba się chwalić , bo naprawdę jest czym ! Zresztą SSA i jej wzorek ma się nijak do tego jak jest naprawdę. |
Cytat:
http://cdn24.se.smcloud.net/t/photos...ji_640x480.jpg Swoją drogą szkoda że adidas classic nie robi koszulek piłkarskich bo wygląda to kapitalnie :P Biała Gwiazda to podstawa, trzeba o to powalczyć, ale coś mi się zdaje że te koszulki ( które są na sezon dwa?) będą bez żadnych zmian, a zmiany ewentualnie mogą być przy okazji nowego modelu ... Czyli sobie poczekamy ... A tak bardziej w ramach SF mógłby ktoś przerobić obecne koszulki Francji na EURO na barwy nasze? Moim zdaniem to najładniejszy model koszulek jaki widziałem od kilku dobrych lat. http://i.eurosport.pl/2012/03/20/822...48-640-480.jpg i http://www.iss-sport.pl/sklep/1/0_4f...5d34257f2b.jpg |
Chcę się upewnić.
Obecne koszulki zostają na następny sezon, tak? |
Cytat:
|
|
OM co rok ma jakieś fajne koszulki :)
Szkoda, że u nas tak nie można :P |
za to domowe OM wg. mnei bardzo słabe.
A u nas mamy dedykowane koszulki na 2 sezony gry,wiec nie liczcie na zmiane (a przydało by sie dać normalny kołnierzyk...) |
Cytat:
|
Ta koszulka OM była projektowana przez muzyka i rzeźbiarza ;)
http://www.viralfootball.com/video/a...third-kit.html |
Taaa... dedykowane. Te same koszulki co w sezonie 2010/11, tylko że dołożyli dyndający kołnierzyk.
Przecież, gdyby tak co roku zmieniali model np. na taki który wybiorą kibice w konkursie i z Białą Gwiazdą na piersi, od razy wzrosłaby sprzedaż koszulek- ale dla speców od marketingu to za trudne. Ja tej koszulki z tym pseudoherbem na pewno nie kupie i wam radzę to samo. To byłby hit: http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...b3287ab_g1.jpg |
Aha, już widzę jak fanatycy którzy mają problem z wysupłaniem 150 zł na karnet co roku wydają 220 zł na koszulkę, dlatego, że jest na niej Biała Gwiazda bez otoczki.
|
Cytat:
|
|
https://www.facebook.com/Chcemy.przy...Bialej.Gwiazdy
Akcja trochę reaktywowana. Może teraz uda się coś ugrać. |
Cytat:
Nie trzeba być "fanatykiem", żeby chcieć przywrócenia Białej Gwiazdy na koszulki. Wystarczy szanować tradycję tego klubu. Natomiast ze strony władz, to nie byłby ukłon w stronę "fanatyków", tylko w stronę każdego kibica Wisły, dla którego liczy się nie tylko dobra postawa piłkarzy w lidze, ale też inne wartości z tym klubem związane. Nie mówiąc o rzeczy tak oczywistej, jak względy estetyczne. Skąd takie orły jak ten zacytowany się biorą?! Załamać się można. Dyskredytujesz akcję, bo pochodzi od kibiców, którym chce się coś zrobić, czy dlatego, że kojarzysz ją z "fanatykami"? To jakiś kompleks? Jakaś fobia? |
Nie zrozumiałeś mnie. Ktoś tam na poprzedniej stronie napisał, że jak będzie Biała Gwiazda na koszulkach, pomimo tego, że jest, to ludzie będą co roku kupować koszulki.
Pisząc o fanatykach miałem na myśli tych ludzi, którzy na stadionie pojawiają się dwa razy w roku. Jak myślisz, skąd się wzięła kursywa? Musiałeś się bardzo postarać, żeby połączyć "mają problemy z wysupłaniem" z "nie stać ich". Mnie bardziej zastanawia, skąd się biorą ludzie, którzy wszystko traktują jako atak na siebie. A co do braku wstydu za sektor C? Kwestia gustu. |
Cytat:
Fragmentu o "fanatykach" dalej nie rozumiem. Wytłumacz- zakładasz, że ktoś produkuje jakikolwiek towar z myślą o ludziach, którzy nie chcą go kupić? No i wbrew pozorom, ci, którzy pojawiają się 2 razy w roku mogą mieć pieniądze, mogą być kibicami Wisły i mogą chcieć mieć taką koszulkę. W czym problem? Oferta powinna być skierowana do każdego, a nie tylko do tych z tatuażem Wisły na czole. "Mają problemy z wysupłaniem" - "nie stać ich". Serio uważasz, że to taka różnica? |
Cytat:
Oczywiście, że koszulki z Białą Gwiazdą będą się lepiej sprzedawać. A poza tym to będzie powrót do ponad 90- letniej tradycji. |
A ile to koszulek z SSA się sprzedaje?
|
Wydaje mi się że przede wszystkim Wisła ma lipną umowę ze sponsorem technicznym. Skoro są takie problemy gdy piłkarz daje koszulkę kibicom to ogólna liczba tego sprzętu od Adidasa jest stosunkowo niewielka. I pewnie tak samo jest przy sprzedaży koszulek dla kibiców ze Wisła otrzymuje tylko z tego jakiś marny procent przez to nie ma parcia ze strony klubu na koszulki z BG.
A co do sprzedaży zauważam ze z roku na rok coraz mniej osób jest na trybunach z nowymi koszulkami, nie licząc tych którzy mają koszulki od piłkarzy ;) |
Ja mam swoją koszulkę umbro z Białą Gwiazdą i traktuję ją jak największy skarb :D. Już naprawdę sporo osób chciało się ze mną wymienić- nawet za orginalną meczową koszulkę Nike z "Erą".
Koszulka jest bezcenna :)) |
Cytat:
Jedni oddają kibicom swoje trykoty częściej inni nie robią tego wogóle...a wiiadomo że podarowną koszulkę trzeba pożniej odkupić. |
Odkupić może i trzeba, ale nasi piłkarze nie muszą odkładać na nią na przykład z dwóch pensji, tylko idą do sklepu i za miesięczną pensje mogą kupić ze 100 meczówek.
|
|
Chrisman przeczytaj temat tego wątku, a zwłaszcza dwa ostatnie słowa.
|
Jedno pytanie czy koszulki pokazywane przez WisłaKosz.pl( http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater ) przy okazji podawania informacji o nowych koszykarkach to nowe stroje naszych dziewczyn czy poprostu jakieś pierwsze lepsze wykorzystane tylko do przedstawienia graficznego nowych "nabytków"
|
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...6312225804.jpg
Nowy sponsor i koszulki czy treningówki albo tylko na Puchar Polski ? |
Naprawdę wierzysz w to że Herbalife weszło by na koszulki jako główny sponsor? Byłoby fajnie ale szczerze wątpie... A co do strojów to wydaje mi się że na pierwszy rzut oka widać że to treningówki (poza tym nasze cudne "odwołujące się do historii" stroje mamy dzięki genialnej umowie z Adidasem na dwa sezony...)
|
raczej pucharówki z logiem Herbalife na PP. Wisła zapewne szuka dalej dużego sponsora na koszulki który zrekompensuje transferowe okienko. Aczkolwiek wszystko sie okaże przed nowym sezonem
|
Szuka. Jasne. Jakoś jestem sceptycznie nastawiony do tematu szukania sponsora przez naszą kadrę zarządzającą klubem. Jeśli nie znaleźli sponsora w chyba najbardziej dogodnym momencie czyli grze w el LM a poźniej grupie LE to śmiem wątpić abyśmy pozyskali teraz po zakończeniu sezonu tak nisko jakiegoś znaczącego sponsora który wyłoży satysfakcjonującą sume (i na tyle wysoką by BC uznał ją za lepszą opcję niż darmową reklamę TF). No ale może zdarzy się cud i zagości wkońcu jakieś nowe logo na naszych trykotach...
|
No niestety, ze sponsorami na koszulkach to zawsze mieliśmy pecha, zastanawiam się tylko na ile ten pech polega na nieumiejętnych działaniach (lub ich braku) zarządu.
|
Biorąc pod uwagę, że każdego dużego sponsora, którego mieliśmy kasowano nad odgórnie?
Era nie przedłużyła kontraktu, bo pojawiła się "Orange Ekstraklasa" Tyskie nie przedłużyło kontraktu, bo wszędzie w okół się mówiło o tym, że Żywiec zostanie sponsorem tytularnym ekstraklasy. BAH skasowany przez ustawę hazardową. |
A to nie są po prostu koszulki Herbalife do celów reklamowych?
|
Takie LA Galaxy ma logo Herbalife na koszulkach ;)
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...39566341_o.jpg |
W przyszłym tygodniu Jadźka zaprezentuje nowe stroje nowego partnera jakim zostanie na dniach ...Under Armour :)
tak offtopicowo dla niektórych znających markę :) djibutti napewno przeczyta ;] |
Oglądnijcie sobie zdjęcia z testów w skotnikach. Przecież to te same co na tym zdjęciu z Maorem i Czarkiem tylko mają logo Herbalife. Swoją drogą fajnie mogłyby się prezentować nasze stroje z takim logiem ale wątpie żeby Herbalife weszło do nas jako główny sponsor. Nie to co LA Galaxy które chyba jest jednak bardziej rozponawalne w świecie.
|
Cytat:
|
Co byście powiedzieli na coś takiego na sezon 2013/2014? :P
http://iv.pl/images/14184958077163310255.png http://iv.pl/images/31587960205376966908.png http://iv.pl/images/82415034481751337894.png |
Cytat:
|
Gdyby rzeczywiście miałby na koszulkach zagościć Sony, to nawet bym przebolał te koszulki... ale w zeszłym roku dużo ciekawszych propozycji widziałem tu na forum...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl