Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

88seba88 16.02.2011 23:15

weźcie udział
 
http://ekstraklasa.org/ekstraklasa.o...kiecie___.html

Reser 17.02.2011 10:42

Płacenie 15zł miesięcznie za możliwość oglądania meczy w weekendy w dodatku na pewno w słabszej oprawie niż na C+ to jakiś absurd. Na C+ może wydaję, więcej ale tam mam kilka największych lig europejskich, a nie jedynie polską. Mam nadzieję, że osób wypełniających tą ankietę nie poniesie zbytnia fantazja :)

rav 17.02.2011 10:52

Przykład Orange Sport pokazał, że wcale słabiej być nie musi. Ekstraklasa TV musiała by jednak podpisać umowy z najlepszymi dziennikarzami Canala (może przy okazji pozbyłaby się "najsłabszego ogniwa" - Bubu Terleckiego :-)).

15 zł też nie jest jakąś złą kwotą, ale.... tylko w marcu, kwietniu, maju, sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie. 7 miesięcy...

W czerwcu, lipcu, grudniu, styczniu i lutym mielibyśmy niekończący się festiwal powtórek, a za to nikt z nas nie miałby ochoty tyle płacić.

zim zum 17.02.2011 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1052029)
Przykład Orange Sport pokazał, że wcale słabiej być nie musi. Ekstraklasa TV musiała by jednak podpisać umowy z najlepszymi dziennikarzami Canala (może przy okazji pozbyłaby się "najsłabszego ogniwa" - Bubu Terleckiego :-)).

15 zł też nie jest jakąś złą kwotą, ale.... tylko w marcu, kwietniu, maju, sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie. 7 miesięcy...

W czerwcu, lipcu, grudniu, styczniu i lutym mielibyśmy niekończący się festiwal powtórek, a za to nikt z nas nie miałby ochoty tyle płacić.

Mogliby zapełniać to jakimiś wywiadami, reportażami itp. Tak jak robi to Orange Sport info . Wg mnie pomysł może być udany. Cyfra będzie musiała zjechać z abonamentu, odpadnie opłata za Orange Sport. Dojdzie te 15 zł i wszystko będzie jak należy a pieniądze mniejsze.

Kordel_Walker 17.02.2011 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reser (Post 1052022)
Mam nadzieję, że osób wypełniających tą ankietę nie poniesie zbytnia fantazja :)

Dokłądnie...
Nie dla Ekstraklasa TV.


"Jedną z ostatnich propozycji jest zaoferowanie każdemu z czterech zainteresowanych nadawców (Cyfra+, nSport, Polsat, Orange Sport) pełnych praw do nadawania Ekstraklasy za 40 mln zł."

To by była najlepsza opcja dla kibica, ale raczej nierealna. Niech jeszcze się dołoży TVP i wyjdzie im po 20pare mln..

Jeśli chodzi o ekstraklasa tv to nieporozumienie. Jakiś specjalnie biedny nie jestem, kocham naszą ligę, ale w życiu tego nie kupię.

rav 17.02.2011 11:04

@zumzum
Dobra, tylko Orange Sport Info jest darmowe, a Orange Sport kosztuje 10 zł (o ile nie łapiesz się do pakietu, gdzie jest w cenie). I w tymże Orange Sport także masz inne, bardzo mocne ligi, masz NBA...

zim zum 17.02.2011 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1052035)
@zumzum
Dobra, tylko Orange Sport Info jest darmowe, a Orange Sport kosztuje 10 zł (o ile nie łapiesz się do pakietu, gdzie jest w cenie). I w tymże Orange Sport także masz inne, bardzo mocne ligi, masz NBA...

Wiem jak jest, bo posiadam to. Z tym, że raczej na pewno po utracie ekstraklasy cyfra plus będzie musiała obniżyć znacząco abonament, więc te dodatkowe 15 zł na ekstraklasie wiele np. w mojej sytuacji nie zmieni. A wolę już takie rozwiązanie niż mecze rozbite na wszystkie platformy, bo to nie byłoby opłacalne.

A wydaje mi się, że niektóre osoby, które internecie krzyczą NIE DLA EKSTRAKLASA TV transmisje ligi oglądają przez....sopcasta :)

rafal777 17.02.2011 11:24

Uważam, że ekstraklasa tv to nie taki zły pomysł. Tak jak pisze zim zum, wtedy canal + musiałby obniżyć abonament (mam ich platforme tylko dla ligi polskiej, ang i hiszpanskiej). Jesli nie po prostu na tym stracą. Ja za taki kanał moge dodatkowo zapłacić o ile włodarze się opamiętają i grać w piłke bedzie się od lutego do czerwca i od lipca do grudnia. Nie mam zamiaru placic komuś abonamentu w przypadku gdy w piłke gra się przez pół roku. No chyba że abonament płace tylko za miesiące gdy liga gra...

Kordel_Walker 17.02.2011 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1052043)

A wydaje mi się, że niektóre osoby, które internecie krzyczą NIE DLA EKSTRAKLASA TV transmisje ligi oglądają przez....sopcasta :)





Żebyś wiedział, wole sopcasta niż płacić co miesiąc 15 zł, żeby obejrzeć dwa mecze w tygodniu. Bo chyba nie powiesz mi, że oglądać będziesz Podbeskidzie-Piast? Można jeszcze pójść oglądać do baru, i wypić cztery piwa za tą kase.
Zresztą temat E.TV i tak nie przejdzie.

rav 17.02.2011 11:25

Zależy ile c+ obniży :) Na pewno nie o 15 zł.
Myślę, że ludzie będą strasznie kombinować w trakcie tych 5 miesięcy w roku - zrywać umowy albo po prostu nie wykupią tej Ekstraklasa TV. Bo pierdu-pierdu Zarzecznego i jakiś tam wywiadzik czy konferencję prasowa mogą sobie obejrzeć w darmowej OSI.

MatMario 17.02.2011 11:27

Jak mi go nie dadzą za darmo w C+ prestiż to go nie kupię. Łupią nas na każdym kroku. Cyfra plus niczego tym którzy mają umowę podpisaną nie obniży. Może jedynie zadowolenie ze swojej oferty.

Ja przypominam tylko że ekstraklasa z panem Rusko szuka sponsora dla ligi już 3 rok. Jak oni się za te mecze wezmą to będziemy oglądać sobotnie mecze w poniedziałek. Nie wiem czy jest firma która tak po prostu powstanie i wyprodukuje 8 meczy w weekend, w jakieś formie z mądrym komentarzem.

zim zum 17.02.2011 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel_Walker (Post 1052048)
Żebyś wiedział, wole sopcasta niż płacić co miesiąc 15 zł, żeby obejrzeć dwa mecze w tygodniu. Bo chyba nie powiesz mi, że oglądać będziesz Podbeskidzie-Piast? Można jeszcze pójść oglądać do baru, i wypić cztery piwa za tą kase.
Zresztą temat E.TV i tak nie przejdzie.

Tylko przez takich złodziei sygnału jak ty drudzy muszą więcej płacić. To jest właśnie typowe podejście. To nie, tamto nie a i tak kradne sygnał.

Cytat:

Jak mi go nie dadzą za darmo w C+ prestiż to go nie kupię. Łupią nas na każdym kroku. Cyfra plus niczego tym którzy mają umowę podpisaną nie obniży. Może jedynie zadowolenie ze swojej oferty.
Możesz tak zrobić, tylko wtedy nie oglądniesz żadnego meczu w domu. A cyfra jak nie zjedzie z abonamentu, to straci masę klientów, bo większość platform ma travele, discovery i tego typu cuda za pół ceny. :)

rav 17.02.2011 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1052051)
Jak oni się za te mecze wezmą to będziemy oglądać sobotnie mecze w poniedziałek. Nie wiem czy jest firma która tak po prostu powstanie i wyprodukuje 8 meczy w weekend, w jakieś formie z mądrym komentarzem.

Przecież już teraz 8 meczów jest produkowanych. Część transmisji robili podwykonawcy, wystarczyło rzucić okiem na wozy transmisyjne.
A poza tym i tak planują jeden mecz kolejki zrobić w poniedziałek.... :/

MatMario 17.02.2011 11:40

Ale zamknięcie się tylko do ekstraklasa tv to dopiero będzie nisza. Ile to będzie miało widzów w pierwszym roku? 100 tysięcy? 200? Nie będę miał w domu to pójdę na piwo, zjem kolację, obejrzę mecz.

Kiedyś spotkałem wyliczenie że koszt takiego programu to xxx mln zł. Kto da na to kasę? Kluby? Sponsora znajdą? Inwestora? Rentowność w polskich warunkach to to zdobędzie za 100 lat. Dla mnie to są jakieś zwidy pijanego Rusko który nie wie jak to rozegrać. Medialne bąki jak 3 lata temu podczas poprzednich negocjacji. Nic nie zrobią. Oddadzą do C+ wyrwą jeszcze z 50 mln i tyle.

Kordel_Walker 17.02.2011 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1052052)
Tylko przez takich złodziei sygnału jak ty drudzy muszą więcej płacić. To jest właśnie typowe podejście. To nie, tamto nie a i tak kradne sygnał.



Mam cyfre od czasów gdy na cyfrze była sama cyfra+..pamiętam że płaciłem za to 40zł:lol:, choć trochę miałem także polsat. Więc póki co złodziejem nie jestem ale wybrałem cyfre dla ligi angielskiej, hiszpańskiej i polskiej. Nie będzie polskiej, umowa kończy mi sie w maju, i przerzucam się na dvb-t:-) i filmy, sport z kompa.

Tenzen 17.02.2011 11:56

Cytat:

Jedną z ostatnich propozycji jest zaoferowanie każdemu z czterech zainteresowanych nadawców (Cyfra+, nSport, Polsat, Orange Sport) pełnych praw do nadawania Ekstraklasy za 40 mln zł. Za trzy lata dawałoby to przychód 480 mln zł, przy czym prawdopodobnie niebagatelne koszty produkowania relacji wzięłaby na siebie Ekstraklasa. Z drugiej strony znacznie wzrósłby zasięg polskiej ligi.

Jednak już teraz mówi się, że telewizje raczej nie przystaną na taką propozycję.
A kogo obchodzi czy telewizją się podoba pomysł z brakiem praw na wyłączność. Marudziliby pod nosem, ale kupili by. A za 3 lata gdy Ekstaraklasa znacznie bardziej by się spopularyzowała i dzięki powszechności mogliby spokojnie zażądać o wiele większych pieniędzy za prawa na wyłączność.

Nie dość, że inwestycja w popularyzację to jeszcze bardziej opłacalna opcja niż prawa na wyłączność za 300 mln zł. Jak dla mnie to ta opcja z prawami dla czterech stacji powinna już wygrać. No bo chyba koszt produkcji nie wyniesie ponad 180 mln zł przez te 3 lata by się ta opcja przestała opłacać? Bo ile może wynieść? Chyba nie więcej jak 50 mln zł?

A jeśli ta opcja nie wygra to jeszcze się może okazać, że prawa na wyłączność wygra N'ka i będzie płacz.

koniak 17.02.2011 12:15

Za co oni chcą te 500 baniek to nie wiem, w takim tempie to byśmy za 10 lat przegonili wartością ligę angielską...
Opcja ze sprzedażą praw 4 stacjom to jakaś kpina. Prawda jest taka, że grają na czas, żeby wyciągnąć większą kasę. C+ dobrze wie, żę w Polsce kanał typu ekstraklasa tv nie ma szans powodzenia. Wszyscy by na tym stracili. Ligę dostanie na wyłączność C+ albo N, z tym że dla kibiców lepiej, żeby wygrał C+, bo są nieporównywalnie lepsi w transmisji i całej oprawie meczu.

medyk 17.02.2011 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1052051)
Jak mi go nie dadzą za darmo w C+ prestiż to go nie kupię. Łupią nas na każdym kroku. Cyfra plus niczego tym którzy mają umowę podpisaną nie obniży. Może jedynie zadowolenie ze swojej oferty.

zadzwon do nich powiedz ze chcesz rozwiazac umowe to zaraz sie znajdzie promocja, znajomy ostatnio pare razy podzwonił i ma jakis pełny pakiet za cos ~50zł. zrobia wszystko zeby nie wypuscic klienta. Ja swego czasu pakiet hbo na pol roku za darmo bez zadnej oficjalnej promocji wytargałem i Orange Sport.

Reser 17.02.2011 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1052029)
Przykład Orange Sport pokazał, że wcale słabiej być nie musi. Ekstraklasa TV musiała by jednak podpisać umowy z najlepszymi dziennikarzami Canala (może przy okazji pozbyłaby się "najsłabszego ogniwa" - Bubu Terleckiego :-)).

15 zł też nie jest jakąś złą kwotą, ale.... tylko w marcu, kwietniu, maju, sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie. 7 miesięcy...

W czerwcu, lipcu, grudniu, styczniu i lutym mielibyśmy niekończący się festiwal powtórek, a za to nikt z nas nie miałby ochoty tyle płacić.


Prawda jest taka, że Orange Sport jest słabszy od Canal+ niemal pod każdym względem. A Ekstraklasa TV bez komentatorów z Canal + będzie całkowitym dnem, któremu bliżej będzie do oprawy którą znamy w TVP. 15zł miesięcznie tylko za Polską Ligę to jest śmiech na sali. Ciekawe jakimi to reportażami i wywiadami będą nas obrzucać w przerwach zimowych i letnich? Nigdy nie będzie tego tyle i w takiej jakości aby było to warte aż 15zł.

Poza tym, Canal + nie będzie obniżał swojego abonamentu znacząco i tym się nie łudźcie. Z prostej przyczyny, Canal + ma jeszcze ligi: angielska, francuska, hiszpańska - to też im daje dużo odbiorców.

westersyl 17.02.2011 12:52

Ekstraklasa TV to może skończyć się według mnie tragedią, ciężko jest mi to obiektywnie ocenić bo jestem posiadaczem Canalu + od kilku lat i jestem zadowolony z usługi jeśli chodzi o piłkę nożną. Ciężko będzie im dorównać jeśli chodzi o wyprodukowanie takiego sygnału z takim komentarzem itp. Osobiście dostrzegłem, że C+ w ostatnich meczach prawdopodobnie używało jeszcze lepszych kamer bo ujęcia były już lepsze, Oczywiście brakuje nadal sporo do Bundesligi, Seria A nie mówiąc już o premieship ale jest dobrze.
Pewnie jest spora grupa ludzi która C+ bierze dla ligi angielskiej, hiszpańskiej, a jak jest jakiś mecz w polskiej lidze i jest dobrze zareklamowany to też przy okazji włączą. Teraz rodzi się pytanie czy oni będą dopłacać aby oglądać rodzimą ligę ? Moim zdaniem już nie koniecznie. Ja po sobie zauważyłem, że jak jest jakis mecz dajmy na to Legii, Lecha, Jagi czy jakich kol wiem polskich drużny i w danym meczu wieje nudą to po prostu przełączam na inny kanał gdzie na przykład równolegle transumowany jest mecz Seria A.

szprotson 17.02.2011 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reser (Post 1052086)
Prawda jest taka, że Orange Sport jest słabszy od Canal+ niemal pod każdym względem. A Ekstraklasa TV bez komentatorów z Canal + będzie całkowitym dnem, któremu bliżej będzie do oprawy którą znamy w TVP. 15zł miesięcznie tylko za Polską Ligę to jest śmiech na sali. Ciekawe jakimi to reportażami i wywiadami będą nas obrzucać w przerwach zimowych i letnich? Nigdy nie będzie tego tyle i w takiej jakości aby było to warte aż 15zł.

Poza tym, Canal + nie będzie obniżał swojego abonamentu znacząco i tym się nie łudźcie. Z prostej przyczyny, Canal + ma jeszcze ligi: angielska, francuska, hiszpańska - to też im daje dużo odbiorców.

1.To ze przyzywczailiśmy sie do Twarowskiego i Smokowskiego nie znaczy ze nikt im nie dorówna. Przeciez tam Kazek jest komentatorem badz .... Przytuła! Dla mnie tez jedynym argumentem C+ byli komentatorzy,ale jak sie dluzej zastanowie, to przeciez nie ma ludzi niezastąpionych, i mysle ze po roku dwóch o eskeprtach z C+ byśmy zapomnieli.Wystarczy podpisac ludzi charakternych ambitnych z poczuciem humoru i znajomoscia tematu a zapomnimy o C+. Wiadomo ze łatwo nie bedzie, ale nie ma ludzi niezastąpionych.

Dla mnie najwiekszym minusem przykładowego Orange jest brak wozów HD.

2.Fajnie że C+ ma inne ligi, ale bez jaj, liga polska to jest podstawa, ciekawe jaki % uzytkownikow kupilo dekoder dla ligi francuskiej....

dla mnie najlepsza opcja bylo by wygranie ligi przez OS i wtedy pokazywana jest wszedzie.
ale niestety dochdzą słuchy że "enka" wygra wszystko

Kordel_Walker 17.02.2011 12:58

Tak sie zastanawiam..kupił bym tą ekstraklasa tv, ale jak by w ekstraklasie grało 10-12 ekip i cztery mecze w sezonie między nimi. Co kolejka szlagiery typu Wisła- Legia, Wronki - Polonia, Śląsk - Lechia, wszyscy na nowych stadionach, komplet kibiców, itp. A tak??Tyle dobrego, że Odra spadła.

avangarda 17.02.2011 13:02

Ekstraklasa w C+ to uznany, sprawdzony produkt, o czym mogą się przekonać nie tylko abonenci ale także 'sopcastowcy'. Nie wyobrażam sobie w skrajnych przypadkach meczu na E.TV, gdzie żeby wydolić jako tako puszczają tryliony reklam, studio przedmeczowe z dyletantem pseudo ekspertem, trwające 2 minuty, potem 10 minut reklam, a skład podają jak już grajki grają, bo wcześniej przez reklamy nie zdążyli. Na stanowisku komentatorskim z pseudo ekspertem pseudo komentator (bo lepszy to koszty). W C+ nawet najbardziej gó... słaby mecz potrafią opakować w nadający się do oglądania produkt. Nawet jak e-klasa trafi do tvnu lub polsatu, to jak się zepną w parę miesięcy to na lipiec powinni być przygotowani, choć trudno wierzyć by dobili do poziomu c+, zwłaszcza tvn. Ale nie taki produkt ogólny, bo mi się to z prowizorką kojarzy.

Wicked 17.02.2011 13:07

a co to za szlagier który byłby co chwile? Po sezonie by się znudził i zaraz by się okazało że czasami mecze Wisła - Odra były ciekawsze niż Wisła - Lech. Dla mnie kanał Ekstraklasa TV to porażka, dwa góra czy 3 mecze w weekend , a tak dopłacam piątaka i mam wiele ligi oraz inne dyscypliny. Kto na to pójdzie?

Reser 17.02.2011 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1052096)
1.To ze przyzywczailiśmy sie do Twarowskiego i Smokowskiego nie znaczy ze nikt im nie dorówna. Przeciez tam Kazek jest komentatorem badz .... Przytuła! Dla mnie tez jedynym argumentem C+ byli komentatorzy,ale jak sie dluzej zastanowie, to przeciez nie ma ludzi niezastąpionych, i mysle ze po roku dwóch o eskeprtach z C+ byśmy zapomnieli.Wystarczy podpisac ludzi charakternych ambitnych z poczuciem humoru i znajomoscia tematu a zapomnimy o C+. Wiadomo ze łatwo nie bedzie, ale nie ma ludzi niezastąpionych.

Skoro tak łatwo jest zdobyć dobrych komentatorów to szkoda, że nikt w tym temacie nie jest póki co w stanie dorównać C+ od bardzo bardzo długiego czasu.

szprotson 17.02.2011 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reser (Post 1052123)
Skoro tak łatwo jest zdobyć dobrych komentatorów to szkoda, że nikt w tym temacie nie jest póki co w stanie dorównać C+ od bardzo bardzo długiego czasu.

a ktoś próbował ?

Reser 17.02.2011 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1052131)
a ktoś próbował ?

A masz gwarancję, że Ekstraklasa TV będzie próbowała? Bo ja nie mam, a w Canal+ mam produkt przewyższający jakościowo nawet naszą buraczaną póki co ligę.

szprotson 17.02.2011 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reser (Post 1052135)
A masz gwarancję, że Ekstraklasa TV będzie próbowała? Bo ja nie mam, a w Canal+ mam produkt przewyższający jakościowo nawet naszą buraczaną póki co ligę.

Myśle ze jesli zaszła by taka potrzeba, to ETV starała by się znalezc ekspertow stworzyc taki sztab cały na wzór własnie C+.
Tylko że ETV nie ma szans z racji bytu. Szef C+ powiedział ze na to sie nie zgodzi za ch**

westersyl 17.02.2011 14:22

Cytat:

Fajnie że C+ ma inne ligi, ale bez jaj, liga polska to jest podstawa, ciekawe jaki % uzytkownikow kupilo dekoder dla ligi francuskiej....
Ciekawe ilu kupiło dla ligi Hiszpańskiej, Angielskiej, Włoskiej gdzie są transmitowane takie klubu jak Milan, Inter, Barcelona, Real Aresenal, ManU. A fanów w Polsce tych klubów trochę mamy.
Jeśli miałaby wygrać Nka i miałbym mieć co weekend "Legie Ekstraklasa" to faktycznie wolałbym już ten nowy kanał. Na C+ lekko można było odczuci faworyzowanie Legii, jestem ciekawy co działoby się tam w studiu w przypadku zwycięstwa N, mianowicie: program z cyklu kontrowersje przed meczem Legia VS Wisła gdzie pokazywane są wszystkie negatywne zdarzenia z udziałem zawodników Wisły z wcześniejszego meczu: grupka ekspertów wali sugestie: tym faulem to powinien zająć się wydział dyscypliny" za kilka dni dany zawodnik jest wykluczony. Wiadomo przeciętny kibic aż tego nie dostrzega, jego opinię kształtuję w dużej mierze telewizja, przecież tutaj 70% opinia na temat piłkarzy to powielanie tego co mówią ludzie z C+. Telewizja to ogromna siła na czym Legia może sporo zyskać.

Chyba jest coś takiego, że kluby muszą się zgodzić, negatywna opinia Wisły i Lecha może również mieć duży wpływ. Coś czuję że będzie jeszcze dużo sporów.

szprotson 17.02.2011 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1052159)
Ciekawe ilu kupiło dla ligi Hiszpańskiej, Angielskiej, Włoskiej gdzie są transmitowane takie klubu jak Milan, Inter, Barcelona, Real Aresenal, ManU. A fanów w Polsce tych klubów trochę mamy.
Jeśli miałaby wygrać Nka i miałbym mieć co weekend "Legie Ekstraklasa" to faktycznie wolałbym już ten nowy kanał.

No wlasnie ciekawie ile z 1.5mln uzytkownikow kupilo dekoder dla lig zagranicznych?
Legia Ekstraklasa ? A co takiego,gdzie o czymś takim czytałeś słyszałes?


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaro1991 (Post 1052172)
Tylko nie zapominajmy o tym, że z tych 1,5 mln użytkowników ok.50% wybrało Cyfrę ze względu na ofertę programową, nie patrząc czy na C+ jest ekstraklasa czy jakakolwiek inna liga bo po prostu sport ich nie interesuje. Świetnie byłoby gdyby polska liga pozostała w Cyfrze, ale jestem w 100% pewien, że w żaden sposób jej brak nie wpłynie na zmianę wielkości abonentów.

Owszem tak może być. Nie wiem jak wygladaja raporty z badań i ile % ma oferta programowa, ile liga ale wiem jedno na swoim przykładzie i znajomych : oferta programowa na C+ juz na mnie szału nie robi,bo wszystko jest na internecie...Jedynym argumentem Cyfry była liga polska w HD

Jaro1991 17.02.2011 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1052167)
No wlasnie ciekawie ile z 1.5mln uzytkownikow kupilo dekoder dla lig zagranicznych?
Legia Ekstraklasa ? A co takiego,gdzie o czymś takim czytałeś słyszałes?

Tylko nie zapominajmy o tym, że z tych 1,5 mln użytkowników ok.50% wybrało Cyfrę ze względu na ofertę programową, nie patrząc czy na C+ jest ekstraklasa czy jakakolwiek inna liga bo po prostu sport ich nie interesuje. Świetnie byłoby gdyby polska liga pozostała w Cyfrze, ale jestem w 100% pewien, że w żaden sposób jej brak nie wpłynie na zmianę wielkości abonentów.

westersyl 17.02.2011 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1052167)
No wlasnie ciekawie ile z 1.5mln uzytkownikow kupilo dekoder dla lig zagranicznych?
Legia Ekstraklasa ? A co takiego,gdzie o czymś takim czytałeś słyszałes?

A wierzysz w to że nie będzie powtórki z tego programu który robili na TVN czy gdzieś tam ? Pamiętasz co tam się działo ? Bo ja widziałem to tylko raz i powiem szczerze zrobiło mi się nie dobrze. Nazywanie go magazynem Legia Ekstraklasa przez kibiców to nie była przesada. To nie fair że sponsor Legii może również trzymać w swoich rękach prawa do transmisji ekstraklasy, nie wierzę w miarę równe traktowanie Legii, Wisły i Lecha.

Tutaj może dojść do faworyzowania Legii na wielu szczeblach, poprzez selekcje transmisji, jakość wysyłanych kamer bo nie wierzę, że ich wszystkie kamery są super. Nie mówiąc już o obiektywizmie w komentowaniu meczów, prowadzaniu programów itp.

szprotson 17.02.2011 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1052178)
A wierzysz w to że nie będzie powtórki z tego programu który robili na TVN czy gdzieś tam ? Pamiętasz co tam się działo ? Bo ja widziałem to tylko raz i powiem szczerze zrobiło mi się nie dobrze. To nie fair że sponsor Legii może również trzymać w rękach całą ekstraklasę, nie wierzę w miarę równe traktowanie Legii, Wisły i Lecha.

Cytat:

Jeśli miałaby wygrać Nka i miałbym mieć co weekend "Legie Ekstraklasa" to faktycznie wolałbym już ten nowy kanał.
Czyli ten kanał nowy sam sobie wymyśliłeś teraz na poczekaniu jako wyjaśnienie dlaczego "N" ma nie wygrać?

A nie wziąłeś pod uwage tego,ze "N" nie miało nic wiec musiało jakis program tematyczny zrobic.a że zrobili o Legii to ich wybór ich prawo.Ja sie im nie dziwie ze taki target akurat.
Jeśli wygrali by prawo do pokazywania ligi to nie sadze by byla szansa na jakąkolwiek stronniczość gdyz sami strzelili by sobie samobója.

westersyl 17.02.2011 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1052185)
Czyli ten kanał nowy sam sobie wymyśliłeś teraz na poczekaniu jako wyjaśnienie dlaczego "N" ma nie wygrać?

A nie wziąłeś pod uwage tego,ze "N" nie miało nic wiec musiało jakis program tematyczny zrobic.a że zrobili o Legii to ich wybór ich prawo.Ja sie im nie dziwie ze taki target akurat.
Jeśli wygrali by prawo do pokazywania ligi to nie sadze by byla szansa na jakąkolwiek stronniczość gdyz sami strzelili by sobie samobója.

Nie podłapałeś Ironii i nadal jej nie rozumiesz. Swojego czasu wygrali prawa do prowadzeniu programu w którym pokazuję się skróty meczów, jeśli zmieniliby nazwę na Legia Ektraklsa to nie byłoby w tym przesady bo to co się tam wyprawiało to przechodziło wszelkie pojęcie.
Jeśli wierzysz że Legia nie będzie znacząco faworyzowana to gratuluje poczucia humoru, również polecam dokopać się do archiwum transmisji tamtego programu. Zobacz co się tam działo bo chyba nie jesteś tego świadomy. W taki sposób kształtowana jest opinia przeciętnego kibica, a jak nie wierzysz że telewizja ją kształtuję to również mnie to dziwi bo jak napisałem wyżej 70 % opinii na temat zawodników przymierzanych do Wisly to powielanie tego co powiedziano w canal +.

Mam nadzieję, że jeśli N wygra to dojdzie do wyłamu przez kilka klubów.

Mario Nh 17.02.2011 15:00

Jeśli mecze ligowe miałaby transmitować stacja nsport, to ja bardzo dziękuje ale nie skorzystam z ich usług. Pomimo iż jestem wielkim fanem naszej ekstraklasy.

szprotson 17.02.2011 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1052189)
Nie podłapałeś Ironii i nadal jej nie rozumiesz. Swojego czasu wygrali prawa do prowadzeniu programu w którym pokazuję się skróty meczów, jeśli zmieniliby nazwę na Legia Ektraklsa to nie byłoby w tym przesady bo to co się tam wyprawiało to przechodziło wszelkie pojęcie.
Jeśli wierzysz że Legia nie będzie znacząco faworyzowana to gratuluje poczucia humoru, również polecam dokopać się do archiwum transmisji tamtego programu. Zobacz co się tam działo bo chyba nie jesteś tego świadomy.

Oczywiscie ze nie złapałem ironii,miałem cie za uzytkownika ktory pisze z sensem.

Zamiast prosto w oczy napisac ze boisz sie Ligi w "ence" bo wtedy wg.CIebie bedzie zbytnio pompowana Legia, Ty bawisz sie w ironie,w porównania programu poswieconemu Legii do programu poświeconemu lidze.
Kiedy dojdzie do Ciebie to, ze Oni czyt. ITI wiedzą ze bezstronna forma C+ się sprzedała i tylko taka forma da im widzów?
Skoro twierdzisz ze jakis tam program mieli i zaczęli w nim faworyzować Legię, to wg. Ciebie stracili na tym widzów czy zaskali.Zwiększył się przychód czy nie?
Im chodzi o zysk,a taki moze być jesli program bedzie przyciagał widzów do ekranu a nie odwrtonie.

zim zum 17.02.2011 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1052197)
Oczywiscie ze nie złapałem ironii,miałem cie za uzytkownika ktory pisze z sensem.

Zamiast prosto w oczy napisac ze boisz sie Ligi w "ence" bo wtedy wg.CIebie bedzie zbytnio pompowana Legia, Ty bawisz sie w ironie,w porównania programu poswieconemu Legii do programu poświeconemu lidze.
Kiedy dojdzie do Ciebie to, ze Oni czyt. ITI wiedzą ze bezstronna forma C+ się sprzedała i tylko taka forma da im widzów?
Skoro twierdzisz ze jakis tam program mieli i zaczęli w nim faworyzować Legię, to wg. Ciebie stracili na tym widzów czy zaskali.Zwiększył się przychód czy nie?
Im chodzi o zysk,a taki moze być jesli program bedzie przyciagał widzów do ekranu a nie odwrtonie.

Z całym szacunkiem, ale telewizja N nie ma żadnego dobrego komentatora. o ich poziomie będziesz miał okazję przekonać się teraz jak bedą transmitowali mecze PP. Dlatego to by była wielka porażka jakby oni przejęli transmisję, bo nie wierze, że nagle zrobią porządek i wywalą tą całą świtę na czele z Grzesiem Kalinowskim.

szprotson 17.02.2011 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1052199)
Z całym szacunkiem, ale telewizja N nie ma żadnego dobrego komentatora. o ich poziomie będziesz miał okazję przekonać się teraz jak bedą transmitowali mecze PP. Dlatego to by była wielka porażka jakby oni przejęli transmisję, bo nie wierze, że nagle zrobią porządek i wywalą tą całą świtę na czele z Grzesiem Kalinowskim.

ale ja nie pisalem ze maja dobrych komentatorów !!
To są matoły,tego nie kwestionuje, ale Kalinowskiego chyba przebija trener Jagoda.

westersyl 17.02.2011 15:17

Cytat:

Im chodzi o zysk,a taki moze być jesli program bedzie przyciagał widzów do ekranu a nie odwrtonie.
Nie dawno miałem okazje oglądać steam meczu robiony z Nki AC Milan VS Tottennham i uwierz mi osoba Sergiusza Ryczela i tego drugiego odpychała mnie na tyle od że zacząłem szukać streamu w wersji angielskiej. Ci ludzie chyba nigdy w, życiu nie kopali piłki nawet na podwórku.

Nie wierze, że ITI jest wstanie poprowadzić transmitowanie tej ligi w miarę obiektywnie, jak pisałem dla przeciętnego kibica dla którego piłka nożna nie odgrywa dużej roli w życiu nie będzię to aż tak kóło w oczy jak gościa który żyje danym klubem na co dzień. A wiadomo którego kibiców rodzaju jest więcej i komu ten kit będą sprzedawać bo jak pisałem telewizja kształtuję 70% opinii na tym forum.

szprotson 17.02.2011 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1052205)
Nie dawno miałem okazje oglądać steam meczu robiony z Nki AC Milan VS Tottennham i uwierz mi osoba Sergiusza Ryczela i tego drugiego odpychała mnie na tyle od że zacząłem szukać streamu w wersji angielskiej. Ci ludzie chyba nigdy w, życiu nie kopali piłki nawet na podwórku.

Nie wierze, że ITI jest wstanie poprowadzić tą ligę w miarę obiektywnie, jak pisałem dla przeciętnego kibica dla którego piłka nożna nie odgrywa dużej roli w życiu nie będzię to aż tak kóło w oczy jak gościa który żyje danym klubem na co dzień.

ale temat komentatorów jest jasny.
Dlaczego uwazasz ze ITI nie będzie obiektywny?? Jak juz napisalem ,musza byc obiektywni by mieć widzów.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl