Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

sovinho_02 17.07.2010 09:11

Wynik 3-3. Jeśli nic nie zawalił to z Cleberem, Cikosem i Diazem będzie lepiej.

Ogryzek 17.07.2010 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez polska.mysl.szkoleniowa (Post 936441)
A może on się wcale nie spala w lidze, tylko w sparingach rywale odpuszczają/odstawiają nogę i drobny i delikatny Jirsak może poszaleć, zagrać techniczną piłkę? On nie "spala się" w każdym meczu o stawkę, tylko nie ma go na boisku, gdy rywal gra ostro, stanowczo, taktycznie.

Dodatkowo rywal był już sporo podmęczony kiedy Tomas wchodził na boisko i nie krył tak dobrze jak wcześniej. To żeby trochę ostudzić achy i ochy:)
Sam pisałem wcześniej że Jirsak był jednym z 4 najlepszych piłkarzy tego meczu, ale trzeba pamiętać jaki to rywal. Gdyby to chociaż był poziom Korony Kielce to można by było być hura optymistą, a tak radzę zaczekać na mecze z mocniejszym i twardziej grającym przeciwnikiem żeby poznać prawdziwą wartość Tomasa.

BTW
Wg mnie właśnie dlatego Kasperczak dał do 11 Gargułe żeby ten na tle tego słabego przeciwnika mógł trochę pograć.
Bo z innymi przeciwnikami jak nie wróci do formy to może być tylko rezerwowym.

tormenthor 17.07.2010 09:52

Nie przekonuje mnie argument, że Jirsak się spala na tle mocnych przeciwników. Strzelił bramkę w Londynie z Totenhamem, również zaliczył gola w sparingu z Liverpoolem, z Barcą zaliczył asystę i grał bardzo dobrze. W paru innych meczach ligowych z trudnymi rywalami też grał nieźle np. z Legia w Warszawie, gdzie popisał się genialną asystą, a później wywalczył karnego. Po prosty w defensywnej i siłowej piłce prezentowanej przez Wisłę Skorży nie było miejsca dla piłkarza o takiej charakterystyce. Nie będąc podstawowym zawodnikiem i grając ogony nie da się utrzymać dobrej formy, dlatego Jirsak miał tak dużo bezbarwnych meczów. Poza ty6m wydaje mi się, że Jirsak jest z kategorii nieśmiałych, grzecznych chłopców, a do takich trzeba umiejętnie podejść. Niemniej jednak nikt w polskiej lidze nie ma tak dobrego strzału z dystansu i tak dobrego przeglądu pola.

pawelwislak 17.07.2010 10:28

Mnie dziwi czemu jak już jest Jirsak na boisku i jest jakiś wolny z którego mógłby uderzać to zawsze się ktoś wpycha, a wydaje mi się że nikt tak jak on wolnych celnie by nie bił, chłopak ma naprawdę duże umiejętności strzelania z dystansu a u nas tak jakby nikt tego nie dostrzegał...

Tarann 17.07.2010 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 936455)
Dodatkowo rywal był już sporo podmęczony kiedy Tomas wchodził na boisko i nie krył tak dobrze jak wcześniej. To żeby trochę ostudzić achy i ochy:)
Sam pisałem wcześniej że Jirsak był jednym z 4 najlepszych piłkarzy tego meczu, ale trzeba pamiętać jaki to rywal. Gdyby to chociaż był poziom Korony Kielce to można by było być hura optymistą, a tak radzę zaczekać na mecze z mocniejszym i twardziej grającym przeciwnikiem żeby poznać prawdziwą wartość Tomasa.

Nie żebym się kłócił, ale pamiętam mecz z totenhamem więc nie opowiadaj że nie potrafi się zaleźć w ostrej grze. Co do poziomu rywali to ja się pytam co prezentuje teraz Sobol?? Bo meczyk zagrał cieniutki. Jirsak ma po prostu taki charakter, który nie pozwala mu wykorzystywać tego co potrafi, i tu zgoda, ale nie piszcie że jest słaby.

Ogryzek 17.07.2010 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tarann (Post 936493)
Nie żebym się kłócił, ale pamiętam mecz z totenhamem więc nie opowiadaj że nie potrafi się zaleźć w ostrej grze. Co do poziomu rywali to ja się pytam co prezentuje teraz Sobol?? Bo meczyk zagrał cieniutki. Jirsak ma po prostu taki charakter, który nie pozwala mu wykorzystywać tego co potrafi, i tu zgoda, ale nie piszcie że jest słaby.

Ja też pamiętam mecz z Tottenhamem Jirsaka i co z tego? Łobo miał dla odmiany swoją Lechię, a Kirm Odre Wodzisław:)

To chodzi o pewną regularność. Jirsak gra w sezonie 5 dobrych meczy, 5 solidnych meczy a w pozostałych 20 go nie ma na boisku! Jakby grał 10 dobrych, 15 solidnych i miał te 5 słabych to mógłbyś takie kity ładować za przeproszeniem.

Gość gra u nas już 3 sezon i w każdym było podobnie - 5 dobrych, 5 solidnych i 20 meczy gdzie go nie było w grze....


Sobol jest już w takim wieku że pewnie po sezonie zakończy karierę więc zostaw go w spokoju, bo jak jest zdrowy to w przeciwieństwie do Jirsaka nogi nie odkłada.

AYALA 17.07.2010 10:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 936496)

Gość gra u nas już 3 sezon o w każdym było podobnie - 5 dobrych, 5 solidnych i 20 meczy gdzie go nie było w grze....

5 dobrych ?? raczej przez 3 lata rozegrał 5 solidnych meczów a reszta bardzo słabych, właściwie go nie było na boisku, przeszedł obok gry.Niech zagra chociaż jeden taki cały sezon jak kiedyś Czerwiec czy Kulawik, o Szymku już nawet nie wspominam bo Tomasa od niego dzielą Himalaje.700 tyś € które nigdy sie nie zwróci

Tarann 17.07.2010 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 936496)
Ja też pamiętam mecz z Tottenhamem Jirsaka i co z tego? Łobo miał dla odmiany swoją Lechię:)

To chodzi o pewną regularność. Jirsak gra w sezonie 5 dobrych meczy, 5 solidnych meczy a w pozostałych 20 go nie ma na boisku! Jakby grał 10 dobrych, 15 solidnych i miał te 5 słabych to mógłbyś takie kity ładować za przeproszeniem.

Gość gra u nas już 3 sezon i w każdym było podobnie - 5 dobrych, 5 solidnych i 20 meczy gdzie go nie było w grze....


Sobol jest już w takim wieku że pewnie po sezonie zakończy karierę więc zostaw go w spokoju, bo jak jest zdrowy to w przeciwieństwie do Jirsaka nogi nie odkłada.

Zgoda. Nie ma go w 20 meczach. Teraz się zastanów dlaczego? Pokaż mi rundę w której ktoś na niego postawił?? Na początku był Cantoro, ikona, zakorzeniony w szatni jak mało kto, no chyba że Sobol :) i tak Tomek kisił się na ławie. Później potrzebne było znalezienie miejsca dla Diaza ( chyba najukochańszego grajka Macieja S.) bo lewa obrona była dla Brożka, a ten wiadomo grać musi :) teraz Sytuacja jest podobna jest Guła gość który nie grał w piłkę z dwa lata no i trzeba go ogrywać a Sobol ...:) Sobol to przecież kapitan, nieważne jak gra przecież każdy wie o jego magicznym wpływie na drużynę:rotfl:

I ŻEBY BYŁA JASNOŚĆ nie atakuje i nie próbuję obrazić ani Sobola ani żadnego innego naszego obecnego czy byłego piłkarza Wisły!!!! Po prostu denerwuje mnie że nie patrzymy obiektywnie na to co się dzieje i moim zdaniem marnujemy naprawdę przyzwoitego kolesia.. tylko takiego do którego trzeba podejść odpowiednio, zaufać, tak jak Henio zrobił z Pawłem ( Wyobrażasz sobie żeby ktoś pozwolił Tomkowi zagrać kilka meczy padaki po to żeby obejrzeć trójeczkę w siatce ległej???? )

_ukoL 17.07.2010 10:55

Tylko tak szczerze i obiektywnie, co chcemy oczekiwać po chłopaku wartym 700 tys. euro. W świecie piłki nożnej to marna kwota. Wiem, że na polskie warunki to transfer wręcz astronomiczny ale według mnie to Jirsak gra na swoim jakimś tam poziomie, a że oczekiwać byśmy po Tomku chcieli zagrań wartych kilka milionów euro to już Nasze życzenie. On być może nigdy nie sprosta oczekiwaniom nieadekwatnym do wartości i umiejętności Jirsaka.

Ogryzek 17.07.2010 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tarann (Post 936508)
Zgoda. Nie ma go w 20 meczach. Teraz się zastanów dlaczego? Pokaż mi rundę w której ktoś na niego postawił?? Na początku był Cantoro, ikona, zakorzeniony w szatni jak mało kto, no chyba że Sobol :) i tak Tomek kisił się na ławie. Później potrzebne było znalezienie miejsca dla Diaza ( chyba najukochańszego grajka Macieja S.) bo lewa obrona była dla Brożka, a ten wiadomo grać musi :) teraz Sytuacja jest podobna jest Guła gość który nie grał w piłkę z dwa lata no i trzeba go ogrywać a Sobol ...:) Sobol to przecież kapitan, nieważne jak gra przecież każdy wie o jego magicznym wpływie na drużynę:rotfl:

I ŻEBY BYŁA JASNOŚĆ nie atakuje i nie próbuję obrazić ani Sobola ani żadnego innego naszego obecnego czy byłego piłkarza Wisły!!!! Po prostu denerwuje mnie że nie patrzymy obiektywnie na to co się dzieje i moim zdaniem marnujemy naprawdę przyzwoitego kolesia.. tylko takiego do którego trzeba podejść odpowiednio, zaufać, tak jak Henio zrobił z Pawłem ( Wyobrażasz sobie żeby ktoś pozwolił Tomkowi zagrać kilka meczy padaki po to żeby obejrzeć trójeczkę w siatce ległej???? )

Nieobiektywnie to patrzysz TY. Szkoda mi czasu na kopnie się z Tobą.... a Jirsak to kolejny męczennik któremu nikt nie pozwala grać, nawet Kasperczak. Jirsak miał dość meczy i czasu aby wygryźć z 11 Sobola, Diaza, Cantoro itd Jakoś mu nie wyszło.... ale nie wyszło mu nie z powodu że nikt na niego nie stawiał, tylko normalnie jest słaby i nie jest w stanie regularnie grać na dobrym poziomie. 1 mecz dobry 3 słabe...

Będzie Jirsak w lepszej formie niż konkurenci będzie grał w 11! Nikt sobie samobója nie chce strzelić, nawet Skorża czy Kasperczak więc nie kituj kolego.

Rob_Zombie 17.07.2010 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tarann (Post 936508)
Zgoda. Nie ma go w 20 meczach. Teraz się zastanów dlaczego? Pokaż mi rundę w której ktoś na niego postawił??

Wisła to nie przedszkole, my nie mamy niańczyć Jirsaków i ciągle dawać im szanse mówiąc 'nic się nie stało, spróbujesz za tydzień'. Jirsak u Skorży wbrew temu co ogół forumowiczów wypisuje grał. Raz 45 minut, innym razem 30, czasem nawet i 90. Ale nic z tego nie wynikało, te występy były takie bezbarwne że sami 'zwolennicy' Tomka o nich nie pamiętają, więc tworzą mity że nie grał. A w 3 ostatnich latach zagrał w blisko 70 (!!) meczach ligowych. Skoro się nie sprawdzał, był słaby i do niczego to do cholery na jakiej podstawie trener miałby dać mu grać całą rundę?
Możliwości są dwie - albo jest słaby, albo jest dobry tylko ma problemy z psychiką (czyli... jest słaby).
Teraz zapewne od Kasperczaka będzie dostawał kolejne szanse gry po kilka-naście/dziesiąt minut, i jeśli 'dorósł' psychicznie do dorosłej piłki to mu powinno wystarczyć żeby pokazać że jest dobry. Jak zagra kilka dobrych ogonów pod rząd to będzie podstawa do tego żeby pomyśleć o nim w perspektywie pierwszej jedenastki. Na razie jednak ława to odpowiednie dla niego miejsce.

Tarann 17.07.2010 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 936526)
Nieobiektywnie to patrzysz TY. Szkoda mi czasu na kopnie się z Tobą.... a Jirsak to kolejny męczennik któremu nikt nie pozwala grać, nawet Kasperczak. Jirsak miał dość meczy i czasu aby wygryźć z 11 Sobola, Diaza, Cantoro itd Jakoś mu nie wyszło.... ale nie wyszło mu nie z powodu że nikt na niego nie stawiał, tylko normalnie jest słaby i nie jest w stanie regularnie grać na dobrym poziomie. 1 mecz dobry 3 słabe...

Będzie Jirsak w lepszej formie niż konkurenci będzie grał w 11! Nikt sobie samobója nie chce strzelić, nawet Skorża czy Kasperczak więc nie kituj kolego.

Co do jednego pełna zgoda... szkoda czasu. Mam nadzieję że zdarzy ci się kiedyś, choćby w pracy podjąć rywalizację na podobnych zasadach co Tomkowi, czyli po rywalizujesz o awans np. z synem właściciela :lol:
Zapewniam cię że twój szef też nie będzie chciał strzelać sobie samobója. A tak na poważnie to mam nadzieję że Tomek pokaże w tym sezonie, który z nas ma racje.

Ogryzek 17.07.2010 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tarann (Post 936544)
Co do jednego pełna zgoda... szkoda czasu. Mam nadzieję że zdarzy ci się kiedyś, choćby w pracy podjąć rywalizację na podobnych zasadach co Tomkowi, czyli po rywalizujesz o awans np. z synem właściciela :lol:
Zapewniam cię że twój szef też nie będzie chciał strzelać sobie samobója. A tak na poważnie to mam nadzieję że Tomek pokaże w tym sezonie, który z nas ma racje.

Na pewno Diaz, Cantoro czy Sobol to "synowie" Cupiała.... ochłoń chłopie, bo argumenty masz mizerne a uparty jesteś jak mało kto. Szkoda czasu na przewalanie tekstów o "męczenniku" Tomasie.

Ma kolejny czyli już 4 sezon żeby pokazać że jest dobrym kopaczem! Niech ****a Jirsak wreszcie wykorzysta szansę!

Tarann 17.07.2010 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 936547)
Na pewno Diaz, Cantoro czy Sobol to "synowie" Cupiała.... ochłoń chłopie, bo argumenty masz mizerne a uparty jesteś jak mało kto. Szkoda czasu na przewalanie tekstów o "męczenniku" Tomasie.

Ma kolejny czyli już 4 sezon żeby pokazać że jest dobrym kopaczem! Niech ****a Jirsak wreszcie wykorzysta szansę!

Jest takie słowo ANALOGIA. Sprawdź w słowniku pomoże ci to zrozumieć mój poprzedni post. Pozdrawiam.

Ogryzek 17.07.2010 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tarann (Post 936551)
Jest takie słowo ANALOGIA. Sprawdź w słowniku pomoże ci to zrozumieć mój poprzedni post. Pozdrawiam.

Jest tez takie słowo ADEKWATNOŚĆ - a w tym przypadku, adekwatność przykładu z rzeczywistością!


Podajesz głupie naiwne przykłady typu syn szefa itd które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością i się ośmieszasz... (to chyba ta upartość albo niemożliwość zrozumienia argumentów AYALI, Rob Zombie albo moich)

SpoXsteR 17.07.2010 11:40

Wisla 3-3 Kolejarz (skrot meczu)
http://www.youtube.com/watch?v=19b7ro8KuNs

Tarann 17.07.2010 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 936552)
Jest tez takie słowo ADEKWATNOŚĆ - a w tym przypadku, adekwatność przykładu z rzeczywistością!

Świetne :) Naprawdę. Widzę, że jednak można w błocie malkontenctwa, dziewczęcych histerii i garści faktów natrafić na perełkę. :lol:
Żeby nie było OT i żeby Tomka puściła czkawka proponuję dokończyć po następnym meczu wtedy ocenimy kto wnosi więcej do naszej gry i kto powinien wychodzić w pierwszej 11. Może być?:>

Co do syna szefa chyba rozumiesz że miałem na myśli pokazanie nierównych moim zdaniem szans na grę dla wszystkich piłkarzy i chciałem znaleźć przykład który mógłbym odnieść do ciebie.

Ogryzek 17.07.2010 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tarann (Post 936561)
Świetne :) Naprawdę. Widzę, że jednak można w błocie malkontenctwa, dziewczęcych histerii i garści faktów natrafić na perełkę. :lol:
Żeby nie było OT i żeby Tomka puściła czkawka proponuję dokończyć po następnym meczu wtedy ocenimy kto wnosi więcej do naszej gry i kto powinien wychodzić w pierwszej 11. Może być?:>

Ocenimy go po całym sezonie. Nie po 2 meczach z ogórkami, ale tak jak się ocenia piłkarza (jego wkład w wyniki zespołu)
30 meczy liga, PP, puchary europejskie. Może być? :) Wtedy ocenimy jak piszesz "kto wnosi więcej do naszej gry" itd.... Po całym sezonie

Przykład który podałeś nie był dobry, bo zakładał a priori że Jirsak stał z góry na przegranej pozycji w rywalizacji z innymi kolegami z zespołu. A tak nie było. Nikt nie miał forów. Dostał wiele szans, w końcu "tata" Cupiał wydał na niego aż 700 tysięcy euro, tylko sam nie wykorzystał swojej szansy.

Tarann 17.07.2010 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 936563)
Ocenimy go po całym sezonie. Nie po 2 meczach z ogórkami, ale tak jak się ocenia piłkarza (jego wkład w wyniki zespołu)
30 meczy liga, PP, puchary europejskie. Może być? :) Wtedy ocenimy jak piszesz "kto wnosi więcej do naszej gry" itd.... Po całym sezonie

Chciałbym żebyśmy mogli tak zrobić i mam nadzieje, że tak będzie. Ale to zależy od jednej rzeczy o której ciągle piszę. O sytuacji w której o tym kto będzie grał zadecyduje jego rzeczywista forma i wtedy będziemy mogli ocenic " kto więcej wnosi do naszej gry" Bo wszystkie argumenty które podałeś na to że Jirsak jest słaby to teoria. Bo gra ktoś inny i było by ok gdyby był faktycznie lepszy, a nie lepiej umocowany w szatni, u trenera, itd. No bo jakie statystyki miał Sobol czy Diaz w zeszłym sezonie?? Zresztą pal licho statystyki kiedy mieli konkretny mecz?? Ile ich było w proporcji do dostanych szans??
Dlatego niestety podejrzewam, że będziemy sobie mogli po oceniać raczej epizody Tomka i powoli przyzwyczajać się z myślą, że zmarnowaliśmy kupę forsy i niezłego piłkarza. Chyba że faktycznie prawdę mają ci niepoprawni optymiści, którzy wieszczą że nasz klub zmierza do normalności.

Rob_Zombie 17.07.2010 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tarann (Post 936561)
Co do syna szefa chyba rozumiesz że miałem na myśli pokazanie nierównych moim zdaniem szans na grę dla wszystkich piłkarzy

Fakty koleś, fakty. 70 meczów ligowych + kilkanaście pucharowych przez 3 lata to mało? Jeśli to jest gnębienie i nierówne traktowanie, to brak mi słów, jesteś całkowicie oporny na wszelką argumentację. To jest moim zdaniem aż za dużo, i życzę każdemu żeby w swojej pracy był traktowany jak Jirsak i mimo ciągłego przeciętniactwa dostawał tyle okazji i szans co Tomek.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tarann (Post 936561)
Żeby nie było OT i żeby Tomka puściła czkawka proponuję dokończyć po następnym meczu wtedy ocenimy kto wnosi więcej do naszej gry i kto powinien wychodzić w pierwszej 11. Może być?:>

Hah, jasne, może wypali... tylko co to wnosi do naszej dyskusji? Tzn. fakt że gość będzie dobrze grał w przyszłości nie rzutuje wcale na jego przeszłość, o której w tym momencie rozmawiamy.

EDIT - odpowiedź w "Nasi piłkarze... " (żeby więcej nie rozmywać tego tematu)

Tarann 17.07.2010 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 936597)
Fakty koleś, fakty. 70 meczów ligowych + kilkanaście pucharowych przez 3 lata to mało? Jeśli to jest gnębienie i nierówne traktowanie, to brak mi słów, jesteś całkowicie oporny na wszelką argumentację. To jest moim zdaniem aż za dużo, i życzę każdemu żeby w swojej pracy był traktowany jak Jirsak i mimo ciągłego przeciętniactwa dostawał tyle okazji i szans co Tomek.

Hah, jasne, może wypali... tylko co to wnosi do naszej dyskusji? Tzn. fakt że gość będzie dobrze grał w przyszłości nie rzutuje wcale na jego przeszłość, o której w tym momencie rozmawiamy.

Ile z tych meczy było w pierwszym składzie a ile to ogony?? Ile było kolejnymi występami pomagającymi odnaleźć się na najgorszej pozycji jaką jest ofensywny pomocnik?? Bo chyba rozumiesz że jest różnica między bramkarzem a napastnikiem (łapie piłkę/ strzela z podania) a kimś kto ma tą grę kreować??

Moglibyśmy przepychać się tak tylko po co?? Moim zdaniem W sytuacji kiedy nie mieliśmy\ mamy sprawnego rozgrywającego nikt nie próbował na niego postawić. Przyczyn się tylko domyślam o tym co myślę napisałem. Możesz się nie zgadzać wszystko w temacie.

xanti1906 17.07.2010 13:20

Jestem tego samego zdania co Tarann. Poza tym przy stylu gry Kasperczaka w środku pola może być więcej miejsca i Jirsak może grać bardziej po swojemu. Jeżeli się rozegra - może być pożytek z niego :)

pawelwislak 17.07.2010 14:09

przypomnę że WIELKIEGO MAĆKA S. nie było potrzeby na rozgrywającego bo taktyka była prosta dzida na wysokiego napastnika tylko co nie tak było w tej taktyce ?? hmm może to że tego napastnika nie było...

Tarann 17.07.2010 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwislak (Post 936673)
przypomnę że WIELKIEGO MAĆKA S. nie było potrzeby na rozgrywającego bo taktyka była prosta dzida na wysokiego napastnika tylko co nie tak było w tej taktyce ?? hmm może to że tego napastnika nie było...

Też dziwiło mnie że nie wezmą kogoś z NBA ( trzeba było by tylko ręce obciąć ) wtedy Maciej S. mógłby zrezygnować z skrzydłowych i wystawić 4 defensywnych pomocników. Może by przepraszać kibiców tyle nie musiał. :lol:

arrosmay 17.07.2010 22:23

Teraz tylko czekać, aż zaczniemy takie bramy sypać. W reprze się taka akcja udała więc moze... http://www.youtube.com/watch?v=ZK9ewQWjVRI

Karherop 18.07.2010 12:30

Niewiem czy ktoś to zauważył , ale obecnie oprócz Burligi nie mamy żadnego piłkarza kontuzjowanego! Praktycznie 90% graczy przepracowała w pełni okres przygotowawczy , widac że odpowiendio dobrano do piłkarzy obciążenia treningowe i nie ma takich sytuacji jak za trenera Skorży , gdzie 1/3 drużyny leży na l-4 . To może być znakiem , że czeka nas naprawde udana runda jesienna . Oby.

tofik 18.07.2010 12:34

Tak, to na pewno jest dobry prognostyk na sezon. Bez paliwa (kondycji) najlepsze Ferrari jest bezużyteczne. Jak będzie fizycznie wszystko konkret, to zawodnic będą się prezentować się lepiej. Oby.

akakiusz 18.07.2010 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 937494)
Niewiem czy ktoś to zauważył , ale obecnie oprócz Burligi nie mamy żadnego piłkarza kontuzjowanego! Praktycznie 90% graczy przepracowała w pełni okres przygotowawczy , widac że odpowiendio dobrano do piłkarzy obciążenia treningowe i nie ma takich sytuacji jak za trenera Skorży , gdzie 1/3 drużyny leży na l-4 . To może być znakiem , że czeka nas naprawde udana runda jesienna . Oby.

Możesz przypomnieć kiedy 1/3 drużyny była na L4 i którzy konkretnie zawodnicy to byli??

Oldpara 18.07.2010 20:55

Brożek, Boguski, Singlar, Garguła, Cleber - to lista graczy którzy nie przepracowali ostatniego okresu przygotowawczego z powodu kontuzji. Niektórzy w ogóle się nie pozbierali (Garguła, Singlar) a niektórzy grali grubo poniżej oczekiwań (Brożek, Bogiuski). Grubo ponad 1/3 pełnej "11". Było do dupy, jest ok, trzeba sie cieszyć.

akakiusz 18.07.2010 21:02

Nie Ciebie prosiłem o odpowiedź,ale.. Cleber w pierwszej jedenastce w zeszłym sezonie nie był, nawet jak był zdrowy też nie grał, Singlar nie był w niej poza momentami kontuzji innych graczy praktycznie nigdy w ciągu dwóch lat pobytu w Wiśle, Garguła sam wiesz... zostaje dwóch, a więc "trochę" mniej niż grubo ponad 1/3 jedenastki.... Karherop napisał, że chodziło o 1/3 całej kadry i to w jednym momencie, czekam więc na wyjaśnienie

WislakWloszczowa 18.07.2010 22:26

W piątek sparing Wisły z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll...KA14/567544436

Areo 18.07.2010 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 937494)
Niewiem czy ktoś to zauważył , ale obecnie oprócz Burligi nie mamy żadnego piłkarza kontuzjowanego! Praktycznie 90% graczy przepracowała w pełni okres przygotowawczy , widac że odpowiendio dobrano do piłkarzy obciążenia treningowe i nie ma takich sytuacji jak za trenera Skorży , gdzie 1/3 drużyny leży na l-4 . To może być znakiem , że czeka nas naprawde udana runda jesienna . Oby.

Pozbyliśmy się szkodnika Terziottiego i siłowych treningów Skorży i od razu są efekty. Bahr to jednak fachura.

Karherop 19.07.2010 07:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez akakiusz (Post 937858)
Nie Ciebie prosiłem o odpowiedź,ale.. Cleber w pierwszej jedenastce w zeszłym sezonie nie był, nawet jak był zdrowy też nie grał, Singlar nie był w niej poza momentami kontuzji innych graczy praktycznie nigdy w ciągu dwóch lat pobytu w Wiśle, Garguła sam wiesz... zostaje dwóch, a więc "trochę" mniej niż grubo ponad 1/3 jedenastki.... Karherop napisał, że chodziło o 1/3 całej kadry i to w jednym momencie, czekam więc na wyjaśnienie


Paweł Brożek , , Boguski , Singlar, Garguła , Głowacki ( przez kontuzje nie grał w pierwszym meczu z Levadia )- później znowu go dopadła, Sobolewski ( kontuzja na początku rundy )

nasza kadra liczyła wtedy 17 graczy :
( tamta 6 + Pawełek , Cebanu , Marcelo , Jop , Piotr Brożek , Łobodziński , Diaz , Małecki, Kirm , Jirsak , Ćwielong + juniorzy których nie licze

jesli 6 z 17 to nie jest więcej niż 1/3 kadry to ja się pytam ile ? poza tym mówie o kadrze , a ty cos pleciesz o pierwszej 11

kolega jest zadowolony z tych wyliczeń ?

akakiusz 19.07.2010 09:07

O pierwszej jedenastce pisał Oldpara, więc do tego się odniosłem... Co do Twoich wyliczeń, 6 z 17 to faktycznie więcej niż 1/3, ale nie ma takiego meczu rozegranego w zeszłym sezonie w którym nie wystąpiliby wszyscy z wymienionych przez Ciebie zawodników równocześnie, więc mylisz się, pisząc, że 1/3 drużyny leżała na L4. Poza tym piszesz, że pełna kadra liczyła 17 graczy plus juniorzy, też nie wiem w którym momencie...

Tarann 19.07.2010 09:29

Ogryzek nie ze złośliwości ale żeby uświadomić ci że skreślanie Tomka to może być pochopna decyzja.

http://wislaportal.pl/news.php?id=18127

Naprawdę wierzę, że tego typu info może być więcej.

arrosmay 19.07.2010 10:04

W piątek gramy jak ktoś wyżej wspomniał gramy z KSZO i będzie szansa do pokazania się dla wszystkich nowych zawodników.
A tak trochę OT: Wiślaccy oldboye wygrali 5-0 z Stalą Mielec w meczu dla powodzian, bo chyba nikt o tym nie wspominał :)

h3po4 19.07.2010 10:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arrosmay (Post 938169)
W piątek gramy jak ktoś wyżej wspomniał gramy z KSZO i będzie szansa do pokazania się dla wszystkich nowych zawodników.
A tak trochę OT: Wiślaccy oldboye wygrali 5-0 z Stalą Mielec w meczu dla powodzian, bo chyba nikt o tym nie wspominał :)


Wiadomo już gdzie gramy ? Wiem że w Krakowie tylko gdzie dokładnie.

suchyTSW 19.07.2010 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez akakiusz (Post 938135)
Poza tym piszesz, że pełna kadra liczyła 17 graczy plus juniorzy, też nie wiem w którym momencie...

Choćby PP z Lechią w Gdańsku nie mieliśmy nawet zapełnionej ławki rezerwowej

Karherop 19.07.2010 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez akakiusz (Post 938135)
O pierwszej jedenastce pisał Oldpara, więc do tego się odniosłem... Co do Twoich wyliczeń, 6 z 17 to faktycznie więcej niż 1/3, ale nie ma takiego meczu rozegranego w zeszłym sezonie w którym nie wystąpiliby wszyscy z wymienionych przez Ciebie zawodników równocześnie, więc mylisz się, pisząc, że 1/3 drużyny leżała na L4. Poza tym piszesz, że pełna kadra liczyła 17 graczy plus juniorzy, też nie wiem w którym momencie...

a dać Ci przykład ?

Ekstraklasa 2009/2010 - Kolejka 17
11 grudnia 2009, 20:00

Wisła Kraków 1 - 0 Zagłębie Lubin

skład : Cebanu - Burliga , Jop , Marcelo , Piotr Brożek , Łobodziński ( Chrapek ) , Cantoro , Jirsak , Kirm , Małecki , Boguski ( Ćwielong )

w tym meczy brakowało : Pawełka , Głowackiego , Sobolewskiego , Alvareza , Singlara , Garguły , Pawła Brożka 7 zawodników a sam Boguski grał z niedoleczoną kontuzją

co prawda poprzednio zapomniałem o Cantoro i Burlidze , ale to nie zmienia stanu rzeczy że ponad 1/3 zespołu leżała na l-4 (7 z 19)

I co teraz kolega na to ?

akakiusz 19.07.2010 11:05

Napisałem na priv, bo rozmywamy temat.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl