![]() |
Cytat:
Tak na spokojnie, po przeanalizowaniu "za" i "przeciw" uważam, że Skorżę należy pożegnać. Poczekać do końca rundy i pożegnać a na jego miejsce zatrudnić trenera z zagranicy na dorobku. Takiego jakim był Petrescu, gdy do nas przychodził. O ile pierwszy sezon pracy "trenera Maćka" w Wiśle to pasmo prawie samych sukcesów, drugi też bardzo dobry, zdobycie mistrzostwa w takich a nie innych okolicznościach to rzeczywiście coś, to obecny sezon to porażka za porażką. Najpierw Król Maciuś I myślał, że przejdzie Levadię z marszu, bez odpowiednich przygotowań. Okazało się, że się nie da. Za karę KMI dostał zwiększone uprawnienia a z posadą pożegnał się Bednarz. Mecz z Lechem - tu zasadniczo nie mam nic do zarzucenia. To było dobre spotkanie, chłopaki starali się, walczyli ale przegrali. Taką porażkę mogę im wybaczyć. Mecze z Legią i Cracovią jakie były każdy widział. Bez pomysłu, bez zaangażowania. Srru do przodu i może coś z tego będzie. Tak się niestety nie da. W ogóle jak tak pomyślę, to w tym sezonie zagraliśmy 2 dobre spotkania. Mam na myśli Śląsk i Zagłębie Lubin. Bo prawda jest taka, że w tej chwili wystarczy, że drużyna chce wygrać a Wisła ma problemy. Tak było i z Legią i z brzydszą stroną Błoń ale też z Polonią B., kiedy jednak udało się coś wcisnąć Ćwielongowi. Reasumując: Królu Maciusiu - pora abdykować. |
Cytat:
Od środkowego, ofensywnego pomocnika oczekuje walki i porostopadłych podań, przerzucania ciężaru gry na drugą stronę, ofensywnych wejść w pole karne na pełnym biegu z głębi pola, strzałów z dystansu i generalnie dyrygowania grą. Oczywiście mogę wysztkiego nie pamiętać, i wszystkiego nie zauważyć - taka specyfika oglądania meczu na stadionie bez powtórek, ale Jirsaka pamiętam jeden strzał obroniony na poprzeczkę przez Cabaja i jeden wślizg na aut. Nic więcej. 90 minut gry. Pamiętam zwalnianie akcji, bezproduktywne podania w poprzek lub do tyłu. Wypełniacz pola gry. Do tego mała zadziorność, słaba gra ciałem...słaaaabo... Jakby wyglądała nasza gra, gdyby wszyscy piłkarze grali tak błyskotliwie? Ja naprawdę przez prawie 2 lata myślałem, że to aklimatyzacja i kibicowałem mu jak mogłem. Ale ten sezon, i jego regularna gra w środku pola pokazała, że to nie jest zawodnik na Wisłę Jest z niego taki pożytek w środku pola, jak z Łobodzinskiego na skrzydle - czyli marny z przebłyskami co 5 mecz ze słabym przeciwnikiem. Panie Dudi, czy naprawdę uważasz, że Wisła powinna budować silną drużyne na takich zawodnikach jak Jirsak? Czy to na pewno ten poziom? Moim zdaniem ta drużyna go przerasta - oddajmy go do Ruchu, tam się chłopak znajdzie jak Niedzielan i wyjdzie to na zdrowie i Wiśle i Jirsakowi. |
Maciej tak się pewnie spotka z Cupiałem ,że rundę dokończy pewnie Rafał z Tomkiem.... ;-)
|
to troche z jednej strony dziwne zwalanic trenera którego zespół jest na pierwszym miejscu w tabeli.
Co do Jirsaka to ktoś zanim On przyszedł do Wisły napisał że to jest taki drugi Olek Kwiek i myśle że sie nie pomylił w tej kwestii. |
akurat Pan Dudi ma rację bo Jirsak wczoraj źle nie grał a jeśli nie widziałeś jak walczy to proponuje obejrzeć sobie mecz w TV
Jirsak nie blyszczy bo nie dostaje za duzo pilek to po 1 po 2 obok ma smiesznego Diazka ktory w niczym mu nie pomaga poza tym on nie ejst typowym of pomocnikiem. |
To, że pewne decyzję muszą zostać podjęte - jest oczywiste dla nas wszystkich, chciałbym żeby jednak nie były one kosmetyczne bo samo zwolnienie Skorży nic nie da - w przyszłej rundzie znów gramy z Legią, Lechem, Cracovią - a jakoś ciężko mi uwierzyć żeby w tym czasie nagle nasi pseudo-kopacze nauczyli się piłkarskiego abecadła bo niestety ale nawet z tym mają wielkie problemy.
|
Dokladnie jest tak jak Goral napisal. Mamy lekka zapasc fizyczna co bylo do przewidzenia skoro szczyt formy mial przyjsc na poczatek wrzesnia polowe pazdziernika. Teraz troszke odstajemy pod tym wzgledem od rywali a jednoczesnie jesli nie ma przygotowania fizycznego to tez nie ma wyszkolenia technicznego. Problemy z przyjeciem, strzaly w kosmos itp itd. Do tego dochodza braki liderow czyli Sobolewskiego i Glowackiego, Boguski powoli wraca do gry ale na niego bedziemy tak naprawde mogli dopiero liczyc w rundzie rewanzowej. Poki co moim zdaniem nie ma nikogo kto moglby zastapic Skorze na stanowisku trenera. To raz, a dwa to to ze ja wciaz uwazam ze z tym trenerem ten klub ma przyszlosc.
|
Cytat:
odbiegają?!Nie ma nawet tych zawodników co porównywać.Teraz to zupełna degrengolada.Jak sobie przypomnę Wisłę z pierwszego sezonu pucharowego za Cupiała(jesień 98)i np.mecz z Parmą,to obecna dostałaby po tyłku od tamtej z 5-0. |
ci co gadaja ze Skorża ma odejsc to niech sie pier***** w glowe bo trener nie zmianil za bardzo taktyki od zwyciestw na Arce czy Zagłębiu a pilkarze bo np. taki Małecki sodowka mu juz do glowy wpada i z tego powodu ze podpisal nowy kontrakt mysli ze jest kims bo zarabia nie wiadomo ile a po tym go*** gra. co do Jirsaka to ja odrazu wiedzialem ze on jest dobry. wystarczy tylko wiecej z nim grac. zamias Diaza powinien grac Cantoro jest duzo lepszy technicznie i ma doswiadczenie w rozegraniu a Diaz to takie drewno. jak dzialacze chca jeszcze zarobic kase to niech sprzedawaja Brożka poki dostana jeszcze za niego kasy troche bo w Wiśle nic nie gra. Łobo to NO COMENT! tylko kasa u niego, nie waga derbow. wg mnie to najlepszym pilkarzem w Wiśle aktualnie jest Marcelo, Alvarez i Jirsak
|
Cytat:
Cytat:
W wojsku generał, w każdej firmie menedżer a w klubie piłkarskim trener MUSI mieć odpowiednie cechy osobowości, dzięki którym zbuduje sobie autorytet. Autorytet, który nie jest tylko odgórnie nadanym tytułem. Musi potrafić walnąć pięścią w stół. Opieprzyć zawodników, zmobilizować tak, żeby wyszli z pianą toczącą się z pysków i rzucili do gardeł przeciwnikom. Myślałem, że tak będzie w rewanżu z Levadią, myślałem, że tak będzie w drugiej połowie spotkań z Legią i Cracovią. Nie było tak. Skorża nie potrafi wymóc takich postaw na swoich zawodnikach. Nie potrafi ich natchnąć do walki. |
dzis zostal zwolniony ?/ odszedł marek Motyka z klubu Korona Kielce. Czyżby juz trener tymczasowy był szykowany?>?
|
Cytat:
|
Tutaj trzeba jeszcze zwrócić uwagę na to ,że obszar kompetencji Macieja Skorży uległ poszerzeniu. W tej chwili rozlicza się go już nie tylko z prowadzenia drużyny ale także z transferów... Dla Maćka to może być sytuacja będąca gwoździem do trumny. Mnie osobiście zastanawia taka sprawa. Czy ta nowa funkcja ten dualizm jest pewnym pożądanym przez samego trenera Skorżę rozwiązaniem czy bardziej rozwiązaniem oszczędnościowym narzuconym przez włodarzy. Jacek Bednarz robił różne transfery. Sporo bardzo dobrych kilka złych. Trzeba sobie powiedzieć,że po latach dziwnych ,niekompetentnych działań Jacek Bednarz swoimi działaniami udowodnił ,że jest pewnym rodzajem objawieniem. Skorża chciał Jopa i teraz widzimy pokłosie tej decyzji. Oczywiście można Jackowi pewne błędy wypomnieć ale w moim odczuciu Skorża sobie z tym wszystkim nie poradzi. Podobny model był w przypadku Kasperczaka. Co do samego Skorży to uważam ,że nie można podejmować pochopnych ruchów, ale trenera szukać nowego.
|
Cytat:
A do tych, którzy piszą, że nie ma kim zastąpić Skorży- żartujecie?:lol::lol: Wymieńcie proszę z 5 elementów, które uległy poprawie w grze Wisły od czasu tej pamiętnej jesienii 2007. Czyli- czy ta drużyna pod jego wodzą notuje jakiś postęp? Mówiło się, po odpadnięciu z Tottenhamem, że trzeba mu dać czas, żeby zgrać tych piłkarzy. Dostał rok, co w sumie dało mu 2 lata do meczu z Levadią- dobrze ich zgrał, jak uważacie? Potrafili przestawić się na jego wizję futbolu? Realizują założenia taktyczne? Za 20 tyś € miesięcznie na 100% dałoby się sprowadzić do nas dobrego trenera- choćby skuszonego wizją łatwych eliminacji do LM dla MP2010, więc proszę mnie nie obrażać stwierdzeniami, że albo Skorża, albo nikt. Cytat:
|
Nie ma Sobola - nie ma kto złapać za mordę w szatni(złapać za mordę to nie znaczy pokrzyczeć sobie i nie wyciągać konsekwencji). Bo chyba nikt z tu obecnych nie myślał, że wcześniej robił to Maciek...?
I niech mi ****a nikt nie mówi, że Dan był do dupy, ok? |
Cytat:
Pamiętasz derby 1:1 w Tel Avivie za Petrescu? "This is fucking derby match, not a beach!" edit: Sorry koyoot, zaraz będzie, że się przypieprzam, ale... Cytat:
edit2: Cytat:
Dodam, że przy okazji wyruchaliśmy Ruzomberok i nie wzięliśmy tańszego Bozoka. Jak na dziś dzień Kirm niestety zawodzi. |
panie Dudi i tym zes wlasnie potwierdzil to o czym ja i paru innych uzytkownikow tego forum mowimy od dawna. Nie ma zmiennikow, nie ma pilkarzy ktorzy moga wzmocnic konkurencje w skladzie. Moim zdaniem w naszym zespole na kazda pozycje powinno byc dwoch rownorzednych pilkarzy plus jeden mlodzik. To ze Skorza ma tez taka lawke a nie inna do dyspozycji zaweza pole manewru i nie tylko jesli chodzi o pilkarzy ale i o taktyke. Nie zapominajmy tez o kolejnej sprawie byc moze nie kazdy z nas sobie zdaje z tego sprawe. Organizm polskich pilkarzy jest zupelnie inny od tych ktorzy graja na zachodzie. Nasi pilkarze nie sa po prostu przyzwyczajeni do ciezkich treningow. Efekty kondycyjne mamy teraz. Nie zdziwilo was to na tle naszych "stranieri" Polacy wygladaja conajmniej o polowe gorzej? To ze ostatnio przegrywamy to cala seria roznych szczegolow na ktore musimy tez spojrzec obiektywnie. Ja jestem za tym by to wykonawcow zmienic a nie trenera. Albo choc im dokupic konkurencje.
P.S. Jest jedna osoba ktora bym widzial na stanowisku trenera Wisly - Hiddink, ale to niemozliwe. |
Cytat:
Można też wprowadzić system Drzymały czyli karteczka ze składem przed meczem i tyle skoro sam Skorża nie potrafi wyciągnąc konsekwencji z kolejnych żenujących spotkań. A w międzyczasie szukać jakiegoś trenera. |
Proponuje nie przywoływać już na tym forum Dana Petrescu. Na następnym spotkaniu SKWK będziecie cytowani przez Andrzeja Bahra. A i tak wszystko zejdzie do zdania że Wisła dysponuje piłkarzami technicznymi którzy nie mogą trenować ciężko, tak jak chociażby " drużyny grające w Lidze Mistrzów".
Czy ONI zdają sobie choć trochę sprawę jakie brednie wygadują? Śmiać się czy płakać. Chciałbym z tego miejsca pozdrowić wszystkie osoby związane z naszym klubem, czytające posty napisane po meczu z Cracovią. Powyższy tekst jest prywatną opinią autora, w związku z czym nie należy go identyfikować z opinią wszystkich kibiców Wisły. |
A nie wydaje się Wam, że dużo posypało się w Wiśle po odejściu BEDNARZA. Nie chcę tutaj pisać peanów na jego temat, ale odkąd go nie ma każdy ma wszystko w du...pie. Nie ma nikogo kto mógłby wstrząsnąć tym zespołem ale i trenerem. Co mecz przepraszają za swoją grę....
|
Cytat:
No to poprawiłeś mi dziś nastrój. Taka hierarchia trenerów: Hiddink - Skorża - długo, długo nic... Niektórzy darzą Skorże miłością ślepą i bezwarunkową, jak widzę. |
Cytat:
|
Cytat:
Koniec tematu. I szczerze mowiac w chuju mam to, czy inne kluby maja 22 rownorzednych zawodnikow czy nie. Nasze gwiadeczki musza wiedziec ze maja oddech na plecach inaczej kaska nie wplynie na ich konto z kontraktow motywacyjnych. P.S. Wolfy, to akurat byla ironia... |
Przeczytałem kilka waszych postów i chce wyjaśnić kilka kwestii, które poruszyliście. Po pierwsze, jeśli chodzi o Jirsaka, to nie jest błąd Skorży, jeżeli jest to błąd to Bednarza, to samo dotyczy się Łobodzińskiego. Pomysłami Skorży są Jop, Kirm oraz prawdopodobnie Alvarez. Jop to ewidentna pomyłka Skorży, a co do Alvareza, to owszem jest gorszy od Baszcza, ale w polskiej lidze jest w 3 najlepszych prawych obrońców! Kiedy przychodził Kirm 99% procent forumowiczów o mało nie spuszczała sie na monitory... To samo z Łobodzińskim było... Piłkarze rządzą drużyną!!! Jak nie ma Głowackiego i Sobola to jakoś dziwnym trafem podań nie dostają Kirm, Jirsak, Alvarez, Singlar czy Diaz?? Choćby Skorża gardło zdzierał jest tak samo... Polscy zawodnicy Wisły grają na zwolnienie trenera. Jak Cupiał na to pozwoli to będziemy staczać się coraz niżej i niżej...
http://sport.wp.pl/kat,1742,title,Re...wiadomosc.html |
Niestety ale patrząc na to chłodno to czas pana Skorży we Wiśle dobiega końca. Mimo mojej sympatii do tego trenera, bo fajną robotę zrobił w Krakowie zdobywając te dwa tytuły Mistrza Polski to obecny sezon wliczając w to taryfę ulgową, pt. "Gramy w Sosnowcu", jest mimo ciągłego liderowania w tabeli bardzo przeciętny. Porażki z Lechem, Legią i Cracovią plus "mecz przyjaźni" z Estończykami są wystarczającymi argumentami by pożegnać pana Skorżę, chociaż z drugiej strony Wisła potrzebuje wzmocnień, świeżej krwi, bo ewidentnie widać, że większość zawodników jest pewna miejsca w składzie co skutkuje taką ślamazarną i nudną grą.
|
Jeśli Cupiał zwolni Skorżę, to niestety będziemy oglądać majstra Amici czy w tym czy w następnym sezonie. Rutkowski przy pierwszej wpadce Zielińskiego wyjebie go, ściągając Skorżę. Tak właściwie zwolnienie Skorży, to będzie zmiana trenera od razu w dwóch klubach.
|
Dlatego na razie Skorże trzeba trzymac i wyj...ć jak znajdzie się kasa na zachodniego "hard worka" :)
|
Zerwanie rozmów z Maciejem Skorżą w sprawie przedłużenia kontraktu uważam za niesłychany skandal.
Argumenty za pozostaniem Skorży: 1) najlepszy polski trener młodego pokolenia 2) Smuda jest nie do wyciągniecia a po za tym już dwa razy był trenerem Wisły 3) doprowadził kilku graczy do poziomu międzynarodowego (international level) - Małecki, Brożek, Zienczuk itp. 4) zatrudnienie dobrego trenera zagranicznego to duży koszt 5) trener z zagranicy może zajechać gwazdorków 6) Wisła jest na 1szym miejscu w tabeli 7) Czy Urban, Zielinski, Fornalik są lepsi od Skorży? 8) Maciek w dalszym ciągu zbiera doświadczenie, które niedługo zaprocentuje w europejskich pucharach 9) Dopiero w przyszłym roku na nowym stadionie można będzie w pełni ocenić grę drużyny 10) W nastepnym okienku transferowym to Maciek ściągnie sobie odpowiednich piłkarzy do jego taktyki, a nie Łysy. Argumenty przeciw: 1) Przegrał nieznacznie kilka ważnych meczów Wniosek: Skorża 1906% poparcia! |
Kopaczom w Polsce trzeba narzucić schematy i tłuc je na treningach do znudzenia. Tak samo wymagać odpowiedniego zagrania w danej sytuacji. Ja tego u Skorży nie widzę. On chyba wychodzi z założenia, ze wystarczy ustawić drużynę w 442 czy 451, a oni sami załatwią resztę. Panie trenerze to nie Premiership, gdzie każdy piłkarz od nastolatka wie dokładnie jak zachować się w boiskowej sytuacji.
Należy tym pustakom pokazać, co w danej sytuacji na boisku zrobić i to ćwiczyć, ćwiczyć, ćwyczyć. W obliczu tego śmiesznie wygląda jego mobilizacja przy linii. Krzyczy "gramy, gramy!" a piłkarze dalej się włóczą bez ładu i składu. Ale co gramy, jak ich żeś żadnych ofensywnych wariantów nie nauczył :) |
Cytat:
Przypominam, że mówisz o gościach zarabiających kupę hajsu właśnie po to, żeby na boisku wykazywać się ambicją. Bez względu na to czy mają konkurencję. Przez ostatnie dwa sezony też nie mieliśmy po dwóch zawodników na każdą pozycję. Żaden polski klub nie ma, bo żadnego klubu nie stać. A jednak piłkarze Legii, Polonii B., nawet Levadii, czy wczoraj syjonistów wykazali się ambicją na tyle, żeby mecz z Wisłą wygrać. Proste. |
Mimo całego rozgoryczenia po ostatnich meczach i błędów, na które nie tylko ja wskazuję, nie ucieszyłaby mnie wiadomość o zwolnieniu dziś Skorży.
Skorża to nie jest żaden trenerski geniusz, ale polska myśl szkoleniowa nie zna tego pojęcia. Nie można żyć w iluzji, że jakikolwiek inny polski trener (z których wielu i tak pracowało na Reymonta - efekty znamy) zdoła lepiej dotrzeć do obecnych zawodników i zmusić ich do wydajniejszej pracy. Wśród polskich trenerów naprawdę nie znajdziemy lepszego (ewentualnie można myśleć jeszcze o Ulatowskim, ale to zamiana siekierki na kijek). Każdy, kto spróbuje zagonić ich do roboty, zostanie przez nich wcześniej czy później zwolniony. Zwolnienie Skorży ma sens tylko wówczas (i tylko wówczas byłbym zwolennikiem takiego ruchu), gdyby w jego miejsce Cupiał zechciał zatrudnić kogoś "zagranicznego", z nazwiskiem i jakimiś wynikami. Niestety jest to raczej nierealne, bo to wymaga pieniędzy zarówno na kontrakt dla takiego coacha, jak i na zawodników, których będzie chciał zatrudnić w miejsce skompromitowanych, dzisiejszych gwiazdek. |
Cytat:
oni mysla ze sa gwiazdami ale gdzie w polsce ?? polska to bagno w gnoju uprane...nie ma sukcesow w Europie ...zawsze ta sama gadka .... jak by byli dobrze szkoleni na treningach to by byly efekty w meczach a takto jest gowno .... Kazac tym grajka pobiegac przez 2 godz to by sie poplakali ... oni powinni byc taktycznie szkoleni ...szkoda mi tylko Alvareza Kirma Marcelo ...pewnie sobie mysle w jakim bagnie siedza .... w wisle nic nie osiagna ....i sie zaloze ze jak im przyjdzie odejsc to odejda z usmiechem na twarzy .... |
Cytat:
Ad.2 A kto chce Smude? Ad.3 Jesli dla ciebie ich gra to benhauerowskie internaszional lewel to pewnie masz racje, szczegolnie jesli dla Benhauera internaszional lewelem byl Pazdan i Zahorski miedzy innymi.. Ad.4 WARTO za kazdą cene! Jesli brak kasy to sprzedac trzech/dwoch grajkow.. Ad.5 A niech zajeżdza, jak byl Petrescu to tez narzekali ze zostali zajechani a pozniej wybiegali zwyciestwo z Iraklisem az milo bylo patrzec jak zapier**aja przez 120 minut.. Ad.6 Ciesz się póki możesz bo już niedługo.. Ad.7 Urban i Zielinski w tym sezonie pokonali Wisłe, jeśli tak na to patrzec...to może i są. Ad.8 Pieprzenie Ad.9 Pieprzenie x2 Ad.10 Następnych Jopów o których za niedługo powie ze sie nie nadaja na gre w Wiśle? Przegrał nieznacznie kilka ważnych meczów? Po pierwsze co to znaczy nieznacznie? Przegrał i JUŻ. Moze bym się tak nie wkurzał gdyby Wisła grała pięknie, porywająco i z sercem do walki, ale jesli grali jak kaleki bez zęba to mam ochotę ich powystrzelać a Macka powiesić za ja*a na Mariackiej wieży. Wniosek: Bardzo lubisz Maćka ale do najbystrzejszych nie należysz |
Przyznam, że jestem w kropce:
- z jednej strony widac w drużynie ociężałośc, brak pomysłu na grę, nieumiejętność realizacji założeń. A przede wszystkim brak formy... To wszystko przemawia za tym, że winien jest trener, ktory nie potrafa, ustawić, zmobilizować, poprowadzic drużyny. A więc Skorża out! - z drugiej strony widac marazm, minimalizm, nonszalancję i lenistwo niektorych piłkarzy (Brożkowie) sodówka i brak podnoszneia swoich umiejętnosci (Małecki), gre na alibi (Pa. Brożek) niehchlujstwo (Łobodzinski, Ćwielong, Jop), brak kreatywności w grze (Jirsak, i... wszyscy Polacy) wyraźną niechęć do uczestniczenia w tych popisach (Kirm, Diaz) A więc, większośc obecnych etatowców ... do wymiany W swietle zielonego światła danego Skorzy przez Cupiała po Levadii, w świetle wypowiedzi Skorży, że wiele ogniw drużyny jest do... przewietrzenia, najlepiej w okienku zimowym, w świetle realnego braku jakichkolwiek realnych zmienników dla niewydolnych kopaczy, w świetle braku kontuzjowanych, a istotnych dla Wisły ogniw, jak Sobol, Głowa, Boguski (może tez Garguła, ale on jak na razie nie wypadł ze składu - jeszcze się w nim nie znalazł), optowałbym za opcją B) Skorża zostaje Kopacze out Sprowadzamy kilku piłkarzy w miejsce kopaczy (niestety tu potrzeba politycznej decyzji Cupiała w sprawie dodatkowej kasy, ale jest to niezbędne, nieuniknione, fundamentalne) - skoro latem mamy grac w Krakowie na Reymonta, (najlepiej w Europie) to eksperymenty z nowym trenerem są bez sensu. A pozostawienie tego składu kopaczy kosztem trenera jest kolejnym krokiem do tyłu. Nawet sprowadzenie Mourinho, Beniteza, Wengera i Hiddinka razem nie uczynią z tych kopaczy drużyny na średnim choćby pooziomie europejskim Pozostaje pytanie co zrobi Cupiał edit: - a i sposób na zwolnienie kilku kopaczy bez konieczności wypłacania im pieniędzy łatwo można znaleźć: wystarcza odpowiednie zapisy w regulaminie pracy, czy regulaminie świadczenia usług (w przypadku kontaktów z działalnościa gospodarczą) |
Cytat:
Wolą ludu kibicowskiego jest ściąć komuś "łeb" żeby zaspokoić chęć dzikiej zemsty i odreagowania za ostatnie piłkarskie upokorzenia. A najłatwiej trenerowi. Rozsądek tu nic nie da... i Twoje rzeczowe argumenty nic nie pomogą. Lud zdecydował, Ten gladiator musi zginąć a Cesarz (Cupiał) zastanawia się czy "podlizać" się "tłuszczy" kibicowskiej:) Ja też mam wątpliwości, i to spore (I właściwie zgadzam się z Tobą w tej kwestii): Ale dla przypomnienia sytuacja przed sezonem - po kolei: 1. Przed sezonem wielu pisało -gramy w Sosnowcu, prędzej czy później wyjdzie nam bokiem gra na wyjeździe cały sezon. Pojawią się gorsze wyniki, zakwalifikowanie się do pucharów to realny cel. MP mało prawdopodobne. 2. Przed sezonem wielu pisało - mamy mało liczną kadrę, prędzej czy później wyjdzie nam bokiem że nie ma zmienników. Kontuzje, słabsza forma. Pojawią się gorsze wyniki, zakwalifikowanie się do pucharów to realny cel. MP mało prawdopodobne. 3. Przed sezonem wielu pisało - mamy jednego napastnika, prędzej czy później wyjdzie nam bokiem że nie ma zmienników i/lub równorzędnych rywali. Kontuzje, słabsza forma. Pojawią się gorsze wyniki, zakwalifikowanie się do pucharów to realny cel. MP mało prawdopodobne. 4. Bramkarz... Pawełek... itd. Niby te 4 argumenty przemawiały do większości rozsądnych forumowiczów, ale jak przyszło co do czego... zwyciężył "lud" i gilotynowanie... Taka rzeczywistość, emocje a nie rozsądek.... |
Cytat:
|
Ja dalej twierdze, że to co sie stało to nie wina Skorży. Ktoś z forumowiczów pisał, że naszych kopaczy trzeba uczyć schematów zachowania się na boisku i ja się z tym zgadzam. Ale niech ktoś mi wytłumaczy jak Skorża ma to zrobić!!!
|
Cytat:
Nie ma się co pierniczyć tylko zatrudnić kogoś z zachodu z warsztatem. Niech dobierze sobie dobrych współpracowników i niech szkolą od trampkarza. Wprowadzić francuski czy niemiecki model szkoleniowy. Toppmoller ma typowo niemiecki metody treningowe, ale nic by to nie dało,bo ci co u nas grają są za słabi aby wytrzymać jakikolwiek obciążenie treningowe. Fochy fochami i płacz z ich strony byłby pewny,ale wcześniej by kontuzje połapali. Oni naprawdę do niczego się nie nadają, tutaj trzeba wszytko wymienić. |
Cytat:
|
Panowie.Tak siedzę i myslę ,że po części jest to tez wina nasza Kibiców .
Dlaczego ...... prosze bardzo 1.Skoża zrobił mistrza po 8 miejscu - wszyscy razem "jaki super trener"( moim zdaniem 60% to zasługa Kosy,jego wrzutek) 2.Wygrana z Barca -- mamy super piłkarzy 3.Levadia -- nic się niestało 4.Dwie firmy na L - wypadek przy pracy - naprawimy następnym razem 5.Kontrakt Małego --- wszyscy razem ---jeśli nie podpiszą to spalimy stadion 6.Skorża 1906% poparcia itd................ A tak w rzeczywistości to nasza drużyna cofa się w rozwoju -Tłumaczenia o braku zmienników jakos mnie nieprzekonują (vide Leszczak ,Małczyński.........po co wyporzyczenia ) -Mowa o braku w składzie Sobola i Głowy ? A od czego jest Trener ?Pierd..... rękę w stół i albo grasz (walczysz) albo ME ewentualnie out W naszej Polskiej rzeczywistiości gość kopnie 2 razy dobrze piłke i już z niego gwiazda-- jaka???? Podsumowując Potrzebujemy Trenera ...... takiego z prawdziwego zdarzenia,który nie boi się postawić w złym momencie na innych (pisaliście już o tym wcześniej) Niapodważam zasług Skorży ale jego myślenie o taktyce gry zatrzymało się w 2007-08 roku (czyżby brak Janasa?) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl