Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

akakiusz 19.12.2009 22:10

Mnie popsuliście:) Nie popieram Waszego działania po raz pierwszy...

Lanx 19.12.2009 23:04

Świetna inicjatywa SKWK. Mauro się należało godne pożegnanie. Myślę jednak, że klub dobrze postąpił. Bądźmy szczerzy. Mauro nie grał adekwatnie do swoich zarobków. Dziękujemy mu za prawie 9 lat gry i serca włożonego dla Wisły. Za roczne zarobki Mauro można kupić jakiegoś młodego perspektywicznego zawodnika ;) Mimo wszystko szacunek dla Cantoro i powodzenia w dalszej karierze

pyrtek18stm 20.12.2009 00:42

Lanx nie zgadam sie z toba !!
Gdyby Mauro dostawal wiecej szans na gre od Skorży to na pewno by pokazal pelnie swoich mozliwosci !!!
w ostatnim meczu pokazal namiastke swojego wielkiego talentu !!
Dziękuje Ci Mauro za te wszystkie lata gry dla Wisełki !!

szprotson 20.12.2009 01:21

panie pyrtek nie przesadzaj.

a ode mnie :
MAUROOOOO MAUROOOO CANNNNTTOOORRROOOO
nigdy tego nie zapomne, jak fajnie sie po trybunach niosło.

brawo SKWK a ja was popieram po raz 1906

grzesiek632 20.12.2009 08:32

Dziś 20 grudnia, 29 urodziny obchodzi Sunday Ibrahim.

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=2061

Lanx 20.12.2009 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pyrtek18stm (Post 832257)
Lanx nie zgadam sie z toba !!
Gdyby Mauro dostawal wiecej szans na gre od Skorży to na pewno by pokazal pelnie swoich mozliwosci !!!
w ostatnim meczu pokazal namiastke swojego wielkiego talentu !!
Dziękuje Ci Mauro za te wszystkie lata gry dla Wisełki !!


Ostani mecz- fakt grał poprawnie. Jednak ile razy w tym sezonie tracił beznadziejnie piłki i wstrzymywał grę? Owszem, gdy wygrywaliśmy 1;0, 2;1 i wynik niestety musieliśmy bronić to było ok. Jednak gdy trzeba zaatakowac i kreatywnie przesunąć piłkę do przodu on czekał aż przeciwnik sie ustawi. co było potem? długa piłka do przodu albo strata w okolicy środka pola a co było najgorsze- nie atakował straconej piłki. Mauro ma już swoje lata, i swoją szybkość też już stracił. Jak już pisałem nie grał adekwatnie do zarobków. Klub chciał obniżyć zarobki- Mauro się nie zgodził. Rozchodzimy się w dobrych stosunkach i mamy w pamięci to co ''EL TORO' zrobił dla Wisły

IncognitoTSW 20.12.2009 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lanx (Post 832301)
Jak już pisałem nie grał adekwatnie do zarobków. Klub chciał obniżyć zarobki- Mauro się nie zgodził. Rozchodzimy się w dobrych stosunkach i mamy w pamięci to co ''EL TORO' zrobił dla Wisły

Hmm... Łobo Jirsak i Brożek grają adekwatnie do zarobków...

Kowalski 20.12.2009 12:40

Tak szczególnie broniliśmy wyniku w meczu z Ruchem:>

Kamil 20.12.2009 12:44

Piłkarze Wisły wygrali Memoriał Stefana Moskalewicza

Niedziela, 20 grudnia (09:13)
Zwycięstwem byłych piłkarzy Wisły Kraków zakończył się rozegrany w sobotę w Świdwinie IX Memoriał Stefana Moskalewicza. W finale tego halowego piłkarskiego turnieju "Biała Gwiazda" pokonała Blue Moon Szczecin 6:4.
Przed tym decydującym o zwycięstwie spotkaniu przeprowadzono licytacje różnych sportowych gadżetów. Najwięcej, bo 2 tysiące złotych zapłacił Grzegorz Niciński za rękawice oraz fotografię z autografem Tomasza Adamka.
- Do tej aukcji wystawiliśmy jeszcze kilka piłkarskich koszulek oraz dres i trykot naszych siatkarek z mistrzostw Europy. W sumie zebraliśmy 11,5 tysiąca złotych - powiedział Olgierd Moskalewicz, który z grupą przyjaciół zorganizował turniej pamięci swojego ojca. - Chcemy wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, Dom Dziecka w Świdwinie, sparaliżowanego zawodnika Polonii Płoty, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Rzepczynie oraz byłego bramkarza Wisły i Widzewa Adama Piekutowskiego.
czytaj dalej


Do zwycięstwa poprowadzili krakowian Grzegorz Pater, Mirosław Szymkowiak oraz 51-letni Marek Motyka. Ten pierwszy strzelił dziesięć, a "Szymek" - pięć bramek. Szymkowiak został także uznany najwszechstronniejszym zawodnikiem turnieju.
Tytuł najlepszego piłkarza przypadł w udziale Bartoszowi Ławie, który tym razem grał nie w Arce Gdynia, ale w zespole przyjaciół Moskalewicza, a laur najlepszego bramkarza trafił w ręce Artura Sarnata (Wisła).
W gronie 12 zespołów wystąpili ponadto tak znani piłkarze jak Maciej Szczęsny, Kamil Grosicki, Jacek Cyzio, Piotr Mosór, Radosław Majdan, Sebastian Mila, Paweł Kryszałowicz, Grzegorz Lewandowski, Maciej Stolarczyk, Marcin Kuźba, Dariusz Dźwigała i Jarosław Krupski.

Lanx 20.12.2009 13:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 832306)
Hmm... Łobo Jirsak i Brożek grają adekwatnie do zarobków...


Tylko że oni mają ważne kontrakty. Rozwiązanie ich wiąże sie z kolejnym wydatkiem. Cantoro ma już swoje lata. Wy-haczyłbym jakiegoś młodego u nas albo za granicą na środek pomocy. Sobol też nie będzie grał wiecznie. Młody niech sie przyucza pod okiem Sobola,gdy ten zakończy karierę- będzie miał godnego przeciwnika. Mówcie co chcecie. Ja uważam ze nie podpisanie nowego, drogiego kontraktu z prawie 34 letnim piłkarzem jest dobrym posunięciem. Tylko żeby ściągnąć na jego pozycję młodego, perspektywicznego gracza. Wróci Cleber- który w Rosji grywał na środku pomocy. Ja tam o środek pomocy się nie obawiam. Wielki szacunek dla Mauro- będę to podkreślał w każdym wpisie bo taki obcokrajowiec jak on to złoto.Chyba dobrze ze wszyscy rozchodzą się w zgodzie i nikt nie ma o nic pretensji?W tej sytuacji jak rzadko- popieram zarząd klubu.

Silvestro 20.12.2009 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AdiWiślak. (Post 832097)
Żurawski zdobył gola dla Omonii .
http://sport.onet.pl/74327.8,1248708...wiadomosc.html
Omonia jest liderem.

Taaa , bo jeszcze nie grały Apollon i Apoel :-D A tak w ogóle to Cypr

ziooom 20.12.2009 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Silvestro (Post 832508)
Taaa , bo jeszcze nie grały Apollon i Apoel :-D A tak w ogóle to Cypr

Liga cypryjska > liga polska , smutne ale prawdziwe.

KuLwIk 20.12.2009 18:22

Wyrównująca bramka Marka Zieńczuka w meczu z Iraklisem :)

wolfy 20.12.2009 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 832306)
Hmm... Łobo Jirsak i Brożek grają adekwatnie do zarobków...

Ale o co tym masz pretensje Brożka?
O to, że grał (dopóki był w stanie) z kontuzją, a mimo tego strzelił pięć goli i dołożył masę asyst? Stawiając go takim towarzystwie po prostu go obrażasz...

IncognitoTSW 20.12.2009 21:37

O to, że grał z kontuzją. Żeby premie nie uciekły.

1q2 20.12.2009 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 832600)
O to, że grał z kontuzją. Żeby premie nie uciekły.

Już bardziej żeby mu zachód nie uciekł, co zresztą przyniosło odwrotny skutek.
Ale fakt że stawianie Brożka z Łobo i Jirsakiem nie przystoi to mało powiedziane.

As 21.12.2009 00:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 832600)
O to, że grał z kontuzją. Żeby premie nie uciekły.

No juz nie badz taki zawistny boto zalosne.
To nie Pawel decyduje kto gra tylko trener. Wszyscy musieliby poupadac na glowy zeby ryzykowac zdrowiem najwartosciowego zawodnika tylko po to zeby ten mogl sobie dorobic??

skeba 21.12.2009 01:15

Zienczuk sypnął brameczkę - gratulacje.

Lemoniadowy Joe 21.12.2009 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fragmenty wywiadu z Kuzerą z D.P> (Post 832690)
...
Rok i sześć miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata i dziewięć miesięcy bezwzględnej dyskwalifikacji. Taki jest wyrok dla Kamila Kuzery za udział w procederze korupcyjnym w Koronie Kielce. Jeśli się uprawomocni, może być początkiem końca Pana piłkarskiej kariery.

- Zdaję sobie z tego sprawę. Jestem teraz w najlepszym dla piłkarza wieku i gdybym został zdyskwalifikowany, to byłby dla mnie ogromny cios. Jeśli stanie się najgorsze, będę musiał sobie jakoś radzić, jakoś przeżyć te dziewięć miesięcy. Mam przecież rodzinę na utrzymaniu, będę zmuszony czymś się zająć. Ale siła, jaką daje mi mój syn, moja żona, nakręca mnie niesamowicie pozytywnie. Daje mi wielki spokój, i ogromną nadzieję, że wszystko jakoś się ułoży. Bo teraz rodzina jest dla mnie najważniejsza.
...
Wypożyczenie do Kolportera było dla Pana karą za pamiętny rajd samochodowy po Krakowie i potrącenie Huberta Skrzekowskiego.

- W pewnym sensie to był mój koniec w Wiśle. Działacze zaczęli mi robić pod górkę, więc gdy z Kielc odezwał się trener Wdowczyk i powiedział, że wszystko załatwi, by Wisła puściła mnie do Korony, od razu się zgodziłem.

Tamto wydarzenie miało tragiczne skutki dla Skrzekowskiego. Zmiażdżone kolano, koniec piłkarskiej kariery. Odwiedza go Pan czasem?

- Nie utrzymujemy z Hubertem kontaktów.
...
Był Pan dwukrotnym mistrzem kraju z Wisłą, grał w europejskich pucharach. Nie było ofert z zagranicznych klubów?

- Po meczach z Interem Mediolan pojawiła się dość poważna oferta z Dynama Kijów. Ale co z tego, skoro Wisła od razu ją storpedowała. Nie zgodziła się na kwotę, którą proponowali za mnie Ukraińcy.

Miał Pan o to żal do Wisły?

- Na pewno mam trochę żalu, bo krakowscy działacze mogli moją karierą lepiej pokierować. Ale prawda jest też taka, że Wiśle dużo zawdzięczam. Gdyby nie ona, pewnie musiałbym dzisiaj pracować w inny sposób, niż gra w piłkę.

Wspomina Pan mecze z Interem?

- To jedna z najpiękniejszych przygód, jaka mi się do tej pory trafiła. Ale nie powiem, że jakoś szczególnie przeżyłem tamten dwumecz z Interem. Pamiętam, jak wróciliśmy z Włoch. Koledzy byli u mnie w mieszkaniu. Wchodzę, a oni od razu - no i jak było, opowiadaj! Nogi ci nie drżały? A ja naprawdę nie czułem jakichś wielkich emocji. Dla mnie to był mecz jak każdy inny. Pamiętam, że jedyny, niewielki stres, jaki odczułem towarzyszył mi przed meczem z Hajdukiem Split. Był pełny stadion i wielki wrzask na trybunach. Na rozgrzewce popatrzyłem przez chwilę na to wszystko i pomyślałem - kurde, będzie ciekawie.

wiecej w dzisiejszym Dzienniku Polskim

manson777 21.12.2009 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 832761)
wiecej w dzisiejszym Dzienniku Polskim

tym wywiadem Kuzera potwierdził że jest idiotą
i to że talent do kopanej nie idzie w parze z szarymi komórkami
przynajmniej u niego

leyzer87 21.12.2009 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez manson777 (Post 832762)
tym wywiadem Kuzera potwierdził że jest idiotą
i to że talent do kopanej nie idzie w parze z szarymi komórkami
przynajmniej u niego

Był głupi, jest głupi i głupi pozostanie. Przerażający jest jego brak wstydu za korupcję i zniszczenie komuś karier, a także bezpodstawna buta(co do wyroku, zachowuje się jakby nie zasłużył na karę) i brak wdzięczności dla ludzi którzy mu pomogli. :-/

w0lno. 21.12.2009 14:29

Gol Marka Zieńczuka

Lemoniadowy Joe 21.12.2009 16:12

stary ale jary wywiadzik z Petrescu i przynajmniej autentyczny :czyli jestem najlepszy :), polscy piłkarze mają potencjał ale są leniami, trener powinien dostać czas na budowę zespołu

http://testwawrzyna.wordpress.com/ca.../dan-petrescu/

fajny blog

qchar90 21.12.2009 16:52

bardzo fajny wywiad z Danem Petrescu i dużo ma racji mowiąc o polskich piłkarzach, zła mentalnośc to jest podstawowa wada

FraMat 21.12.2009 17:13

Dan wybrany w ankiecie GSP najlepszym trenerm Rumunii w tym roku

1q2 21.12.2009 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 832891)
bardzo fajny wywiad z Danem Petrescu i dużo ma racji mowiąc o polskich piłkarzach, zła mentalnośc to jest podstawowa wada

Nic odkrywczego, choć oczywiście osobie z zewnątrz naszego piekiełka jest łatwiej powiedzieć tą oczywistość.
Tyle że to trochę tak jak....z seryjnymi mordercami :lol: - zdecydowana większość z nich nie stała się taka z wyboru, tylko z przymusu - patologia jak byli dziećmi,gwałty,bicie,molestowanie itp.

Z naszymi grajkami jest podobnie.Oni mają ambicje tylko już na starcie te ambicje są zabijane.Amatorzy uczą ich amatorki - kantów zamiast uczciwości ,kombinowania zamiast pracy itp.
Na zachodzie jak ktoś chce i ma talent to ma idealne warunki by to rozwijać.U nas tego nie ma, trzeba mieć kupę szczęścia by dobrze trafić i mieć ogromne samozaparcie a czasami i tak to jest za mało bo co z tego że masz ambicje, wole walki itp jak przez lata byłeś źle trenowany i w pewnym wieku nie masz już szans by to nadrobić.

Smutne to i najgorsze w tym wszystkim jest to że w ogóle nie widać by coś się zmieniało na lepsze.To nie przypadek że dziś mamy najgorsze pokolenie grajków w historii.

http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Ca...wiadomosc.html

Coach 21.12.2009 22:00

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=22419
Tak wyleciał z Polski, że około 20 spotkałem Mauro w bardzo przyjemnej knajpie na św. Jana :)

Wojtas 21.12.2009 23:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 833013)
Nic odkrywczego, choć oczywiście osobie z zewnątrz naszego piekiełka jest łatwiej powiedzieć tą oczywistość.
Tyle że to trochę tak jak....z seryjnymi mordercami :lol: - zdecydowana większość z nich nie stała się taka z wyboru, tylko z przymusu - patologia jak byli dziećmi,gwałty,bicie,molestowanie itp.

Z naszymi grajkami jest podobnie.Oni mają ambicje tylko już na starcie te ambicje są zabijane.Amatorzy uczą ich amatorki - kantów zamiast uczciwości ,kombinowania zamiast pracy itp.
Na zachodzie jak ktoś chce i ma talent to ma idealne warunki by to rozwijać.U nas tego nie ma, trzeba mieć kupę szczęścia by dobrze trafić i mieć ogromne samozaparcie a czasami i tak to jest za mało bo co z tego że masz ambicje, wole walki itp jak przez lata byłeś źle trenowany i w pewnym wieku nie masz już szans by to nadrobić.

Smutne to i najgorsze w tym wszystkim jest to że w ogóle nie widać by coś się zmieniało na lepsze.To nie przypadek że dziś mamy najgorsze pokolenie grajków w historii.

http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Ca...wiadomosc.html



ale jeszcze gorsze jest to ze "góra" czyli wielcy mentorzy " znawcy" Engel,Piechniczek,Majewski i reszta tego betonu z tamtej epoki twierdzą ze jest dobrze ,i moze byc tylko lepiej,

jak maja wciskac ludziom taki kit do 2012 r bo tylko Euro ich ratuje ,to ciemno idze jakikolwiek rozwoj pilki w tym kraju.Niedlugo Wyspy Owcze nas wyprzedzą.

sharkey 21.12.2009 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 833014)
Tak wyleciał z Polski, że około 20 spotkałem Mauro w bardzo przyjemnej knajpie na św. Jana :)


Wiesz trochę mi się to wszystko kupy nie trzyma, po co wszyscy by mieli mówić nieprawdę sam Mauro, Wisła i media... może jakaś teoria spiskowa powiedział, że wyjeżdża na święta a tak naprawdę prowadzi jakieś sekretne negocjacje:P

AYALA 22.12.2009 08:15

Piast i Ruch też chcą Cantoro.
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,73...o_Cantoro.html

swirson 22.12.2009 20:04

Marcin Pasionek - dobrze się chłopak zapowiadał http://www.90minut.pl/kariera.php?id=1580
http://www.90minut.pl/news/111/news1...ru-Lublin.html
Krzysztof Łętocha - http://www.90minut.pl/news/111/news1...atrzymany.html

kwiatekk 22.12.2009 23:04

Cantoro powinien przywdziac przyjazne barwy - Śląsk, Lechia!

Zwierze 23.12.2009 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kwiatekk (Post 833488)
Cantoro powinien przywdziac przyjazne barwy - Śląsk, Lechia!

W jednym momencie? Czy może w dni parzyste Lechia a pozostałe Śląska?

massoud 23.12.2009 18:06

http://www.90minut.pl/news/111/news1...ka-Zabrze.html

Nawałka trenerem Górnika

szprotson 26.12.2009 17:17

Petrescu odszedł z Unieri

http://www.futbol.pl/artykul/72089.html

AYALA 26.12.2009 18:04

tu coś piszą że Petrescu ma oferty z Dynama Moskwa,Sieny i dlatego odszedł z Unirei
http://www.adevarul.ro/sport/fotbal_...178182245.html

Adrian_Suvalkai 26.12.2009 19:29

Petrescu odszedł z Unirei to teraz się zaczną plotki w brukowcach że Dan jest już dogadany z Cupiałem, a Skorża tylko dogra ten sezon do końca... Już widzę te tytuły w futbol newsie i fakcie...

JOSE 841 26.12.2009 21:33

Adrian_Suvalkai niemożliwe nie istnieje

Wojtas 26.12.2009 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 834480)
Petrescu odszedł z Unieri

http://www.futbol.pl/artykul/72089.html



No widac doszedl do wniosku ze wiecej z tego "materialu" nie wycisnie i rozwiazali kontrakt obustronnie

jestem ciekaw gdzie sie teraz podzieje,mam wrazenie ze to juz bedzie jakis znaczacy lub chociaz z perspektywami na przyszlosc

Kao 27.12.2009 02:03

CHCEEEEMY DAAANAAAA NA TRENERAAAA! Gwiazdeczki nasze mają dostac wp#&&* !!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl