![]() |
Pewnie chodzi o nabijanie jakiś statystyk, że tyle a tyle osób wchodzi z takiego linka, innego wytłumaczenia nie widzę.
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. |
Ale ja mam w d... statystyki nazywając rzeczy po imieniu.
Nie wszedłem w ani jednego linka odkąd zaczęło się kodowanie i nie wejdę. Niech mi ktoś napisze oficjalnie że bierze PEŁNĄ odpowiedzialność za zawartość linku. |
Cytat:
1. Żeby zniechęcić przypadkowe łajzy do rejestrowania się na forum i promowania swoich domen. 2. Niektórzy mieli problem ze skopiowaniem sobie adresu długiego linka (zaznaczenie i skopiowanie skróconego tekstu powodowało zniekształcenie url-a - działał tylko prawoklik i wybranie opcji "Kopiuj adres odnośnika". 3. Bo to fajny adres domeny :) Cytat:
Cytat:
Odpowiedzialność za link bierze przede wszystkim ten użytkownik forum, który ten link wkleja. Jesteś na forum nie od wczoraj, więc mniej więcej jesteś w stanie ocenić, komu można zaufać, a komu nie. |
Cytat:
Normalny człek widział viagra albo extra shoes - nie wchodził, widzi wis la - też nie wchodzi ... ... a łajzy jak były tak są i będą. Antywirus na wszystkie robactwo nie działa, to tak swoją drogą. Stała promocja antysemityzmu i bookmacherki przez gimbusową część użytkowników forum w shoutboksie jakoś władzy nie razi ? Grunt to ruch w interesie bo do tekstu MatMario jakoś władza się nie odniosła ?! |
Dzięki Rav za odpowiedź.
Co prawda przedstawione argumenty za szyfrowaniem linków do mnie nie przemawiają. No może częściowo ten ostatni ;) |
A czy propagowanie na tym forum najbardziej krwawej w dziejach ludzkości ideologii - komunizmu, i pochodnego mu ścierwa jest zakazane/dozwolone?
|
Cytat:
1. Uważam że wprost przeciwnie - zachęca. Wchodzi taki gość, wrzuca linki do strony "golebaby.pl" we wszystkie tematy o piłce nożnej dajmy na to - kilka tysięcy ludzi wejdzie w to bo pomyśli że to link np. do strony 90minut.pl czy innej. 2. Szczerze to otwierały mi się wszystkie linki jakie tylko znalazłem na TWSD 3. To zróbmy że każdy link będzie nazywał się "Wisła" ale jak najedziesz myszą to będziesz widzieć zawartość czyli adres docelowy? |
Cytat:
niektórzy? to poprosił o wrzucenie poprawnego linka i wszystko było ok. szukasz dziury w całym i taka prawda. co jest fajnego w wis.la ? chyba tylko dla kogoś ograniczonego... przywróćcie normalne linki jak chcą użytkownicy a nie idźcie w zaparte że to jest fajne. |
może załóżmy osobny temat do dyskusji na temat zmieniania linków. Tutaj nie wszyscy wchodzą a myślę że temat należałoby zasygnalizować z całą stanowczością.
Chciałem zwrócić uwagę że nie było chyba tematu w którym nie odezwałby się jakiś "myślący inaczej" a tutaj mamy taką sytuację. Ani jednego postu poparcia, że WOOW ale nowość super, wy się nie znacie itp. Więc apeluję o zmianę. |
chłopy dobrze prawią
posłuchać ich wielkie moderatornie! |
Cytat:
Dlatego: Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Zapomniałem wspomnieć w poprzednim wpisie, że docelowo nie będzie to wyglądało tak jak w tym momencie. |
No ok niech tak nie wygląda ale niech ma to ręce i nogi. Na dziś to dziecko zostało wylane z kąpielą. Dla Kocura tak naprawdę wyrzuciłeś możliwość linkowania, ja mam opory przed klikaniem w te linki.
A jak nie chcesz mieć gołej baby, viagry czy czego tam nie chcecie to zróbcie tak jak ze stroną Stowarzyszenia, tam się dało a teraz się nie da? |
Cytat:
P.S. Ileż to gardłowania było o stronę SKWK, a jak zostało to odblokowane, to nikt się słowem nie odezwał :) |
Cytat:
No sam nie wiem. Teraz linki są monotematyczne i słabo się 'sprzedają'. |
Lukasz, gdyby przy postach na forum były przyciski Lubię To, to przy Twoim bym go kliknął :)
|
Spoko. Czasami robię podobne rzeczy także.... Zobaczymy co wykombinujesz. Sam jestem ciekaw.
Edit: Tak się zastanawiam - jakby to 'zakminło' to przy okazji być może 'odetnie' się linki polityczne od tematów piłkarskich. Dodatkowo jak jeszcze uzależnisz poziom wiarygodności URL od stażu na forum to 'Senior member' będzie mógł wkleić zdecydowanie więcej. Można tez skorzystać z metody 'faszystowskiej' - wszystkim 'Junioro Member' odciąć całkowicie możliwość wklejania linków spoza hostów 'wiarygodnych'. Jak stworzysz dwa liczniki - jeden dzienny drugi ogólny to osłabisz możliwość obejścia zabezpieczenia przez nagły 'wysyp' linków jednego hosta. Myślę że jest to dość skomplikowana sprawa w doborze progów no ale.... coś trzeba zrobić przydatnego dla wszystkich mając świadomość ze i tak chętni będą pisać czystym tekstem: gole_baby_pl/monika i promocja 'stron' będzie kwitła nadal. Edit2: Natomiast szczerze mówiąc, osobiście, nie rozumiem do końca funkcjonalności zmiany. Przecież da się 'wkleić' link na 'promocyjnych' zasadach. www.sport.pl/sport/1,65025,13482523,Wisla_Krakow__Cezary_Wilk__Kazda_ wygrana_buduje_atmosfere.html Edit3: Z ciekawych 'bugów' jest jeszcze ten: http://www.wp.pl Można klikać - efekt ciekawy. Tip: w Chrome ( u mnie Wersja 25.0.1364.97 m) kliknąć 'otwórz w nowej karcie' i spojrzeć na link... |
Chciałbym zadac pytanie. Czy właściciele WISLAKRAKOW.COM w jaki kolwiek sposob pomagli finansowo LECHI, czy jakis prezes właczyl sie w oddawanie krwi ,albo wysłal jakis przelewik? chcialbym dociec czy strona ktora z znas zyje zawala nas reklamami zarabia potęzna kasę dzięki nam, pomaga w jaki kolwiek sposob,czy jest to tylko i wyłacznie twór marketingowy a Wisła nie ma z tego grosza ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Strona "z was nie żyje" i nie "zarabia potężnej kasy", dlatego wychodząc z założenia, z którego wyszedłeś wszelkie dalsze wnioski trafiają kulą w płot. Jeśli ktoś nie przyjmuje do wiadomości tego faktu i uważa przypuszczenia i mity za bardziej wiarygodne niż fakty - jego prawo, co nie znaczy, że nie mija się z prawdą. W tym akurat wypadku się mija.
Jeśli zaś chodzi o charytatywne aktywności osób zaangażowanych w aktualizację i moderowanie strony to są to nasze osobiste sprawy. Ja nigdy nie robiłem sobie PR-u na akcjach, w których brałem udział i nie zamierzam zmieniać tej zasady. Wątek uważam za zakończony. |
Cytat:
|
Nie uważacie, że SmutnyRomantyk to zwykły troll (oddelegowany banem już z kilku for) lub posiadacz multikont? :P Chłop rozmawia sam ze sobą, kopiuje swoje posty, wkleja odpowiedzi jako inny użytkownik i dyskutuje. Kabaret. Sieje zamęt i nic więcej. Roztrojenie jaźni?
|
Cytat:
:P |
Cytat:
:D |
Są pewne zasady. Niech go ktoś wypieprzy - już pomijając regulamin to sama przyzwoitość:
http://i48.tinypic.com/35k7qfa.jpg copy - paste gdzie się tylko da w necie, smutny, york, wszystko to samo |
Cytat:
http://i50.tinypic.com/i768on.jpg |
ja mam nadzieję, że sam odejdzie. Tu już będzie tylko pośmiewiskiem
|
Da radę wyczyścić temat meczowy z wpisów o tym kto komu i za co dał w tubę? Pomijam już fakt, że nikt nie ma nic sensownego do powiedzenia - są od takich dyskusji inne pokoje. Nie każdego to interesuje.
|
|
Cytat:
Nie ma miejsca na takie wynalazki. |
wy...........................
|
Czy są jacyś moderatorzy na tym forum? Temat meczowy z Legią, znowu pełno durnego pieprzenia i prowokacyjnych postów. Zamknąć to forum w ....u, jak ma takie być...
|
Cytat:
Powiem szczerze, nie rozumiem przesłania Twojego postu. Cytat:
Dzięki, ale wcześniej nie dałem rady tego wywalić. Pozdrawiam. |
www.wislakrakow.com [opinie/rady/sugestie]
Zakładam ten temat, aby każdy mógł wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu strony www.wislakrakow.com i zadać jej autorom pytania dotyczące jej funkcjonowania.
Na początek mój zestaw pytań: - Kiedy zostaną zaktualizowane wszystkie działy na stronie głównej? (bo póki co od prawie 10 lat wszędzie widnieją komunikaty: Strona w przygotowaniu PRZEPRASZAMY Przejdź do strony głównej Prawo do dalszego wykorzystywania informacji zawartych w serwisie WISLAKRAKOW.COM przysługuje wyłącznie agencji sportowej ASInfo.) - Czy nad stroną pracuje jakiś grafik/webmaster? (bo obecnie strona jest na poziomie roku 2000, a mamy już 2013.. każdy gimnazjalista robi już lepszą grafikę) - Czy są przygotowane jakieś plany rozwoju strony? - Czy liczba reklam musi być, aż tak ogromna - jej liczba wpływa strasznie na obniżenie usabiity portalu? |
- nie wiem
- nie - nie - tak Chętnych zmiany powyższego stanu rzeczy zapraszam na priv bądź na maila (redakcja at wislakrakow.com) |
Okienko z meczem Wisła - Widzew w Operze zgłasza trojana, a w Internet Explorerze
mówi o zablokowanej stronie. Coś nie gra czy może "anonimous" ? |
Dzięki, naprawione.
|
|
Kliknij mu pod nikiem http://wislakrakow.com/forum/images/buttons/ignore.gif
|
Zmieńcie nazwę tematu "nie samym lostem.." na po prostu seriale, bo nie każdy kojarzy lost...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl