![]() |
trójka do zera, Wisełka ... :D
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
Jesteśmy na dobrej ścieżce, gra z meczu na mecz coraz pewniejsza. Oby nasz nowy anioł Rodado był wart tych miesięcy oczekiwania. Prawdziwa weryfikacją w kwestii awansu będzie październik: ŁKS, Termalica, Podbeskidzie, Sosnowiec.
|
Tak, ale awans zdobywa się w meczach z dołem tabeli, które trzeba wygrać. Z punktu widzenia statków 1:0 z Arka, o które płakało pół forum, a 3:0 że Skrą to też 3 punkty.
|
Patrzac na to z kim gubia pkt Termalica, LKS czy Arka to wlasnie kluczem tutaj bedzie punktowanie ze srodkiem i dolem tabeli.
|
Rywale gubią niewiele więcej punktów od nas. Wiele wskazuje na to że po tej kolejce wyłoni się grupa "uciekająca" czyli Wisła, TBB, ŁKS i Arka które mają średnia 2 pkt/mecz.
Bezpośrednie spotkania między tymi zespołami + PBB będą dopiero w październiku i wypada mieć przed nimi już jakaś bezpieczną przewagę. |
Top 6 wygląda tak:
Kod:
# Zespół Mecze Punkty Gole średniaPo 7 kolejkach na 6 punktów wyprzedzamy 9 w tabeli Zagłębie. Jak dla mnie to wygląda to całkiem nieźle. A właśnie kupiliśmy napadziora. I nadal jest dopiero 21% kolejek rozegranych. |
3 kolejki minęły i i perspektywa już marsjańska. Jesteśmy tak blisko awansu jak życia na Marsie.
Zostało 8 kolejek /24 punkty w tym roku do przeje**nia. Ruch (d) Chojniczanka (w) ŁKS (d) BBT (w) Podbeskidzie (d) Sosnowiec (w) Łęczna (d) Sandecja (w) Wariant ultra pesymistyczny: 0-5 pkt Wariant realistyczny 6-10 pkt i to tylko zakładając że zaczniemy chociaż remisowac zamiast przegrywać. |
Pierwszy punkt po 3 porażkach:
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
Może zamiast punktow do bezpośredniego awansu liczmy już punkty do utrzymania. Bądźmy realistami.
|
Weź nie wk...j.
Jak nie zmienią trenera to dorzucę. |
Mecz z Ruchem z frekwencja +20K na 26 miejscu w najwiekszych frekwencji obecnego stadionu
https://i.ibb.co/G5xXrDb/Zrzut-ekran...2-08-08-41.png |
pomyślałby kto że z wszystkich zagranicznych drużyn , najwięcej zgromadził Liteks łowecz
|
No, pojemność stadionu się zmieniała, więc (jak by się komuś chciało pogrzebać) fajnie byłoby dodać kolumnę "%pełnej pojemności stadionu".
|
wiem , wiem ale potem wlasnie taki ciekawostki zostają
|
a jeszcze a propo nicka twojego kolego , to w tamtej druzynie chyba grał niejaki TOM i byl przecuhjem , dobrze kojarze ??
|
14/34 mecze są od czasu przejęcia rządów przez trio. Chyba niezbyt dobrze zestarzały się teorie z przed kilku lat, jak to dzięki rekinom da sie chodzić na mecze, bo tak to sąsiadka by cięła pod stadionem.
|
Z takich ciekawostek statystycznych, aktualnie jesteśmy na najlepszej drodze, do osiągnięcia NAJSŁABSZEGO wyniku (jeśli chodzi o miejsce i ligę) w historii istnienia klubu :) Dotychczasowy najgorszy wynik to było 4 miejsce na 2 szczeblu rozgrywkowym, w sezonie 86/87
|
Cytat:
|
Więc możesz zmienić swoją sygnaturę :P
|
done
:tsw_raca::tsw_raca::tsw_raca: |
Statystyczne podsumowanie naszej obecnej mizerii:
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
Pierwsze zwycięstwo po długiej przerwie
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
Dwa wykresy na półmetku:
Zajmowane miejsca: http://i.imgur.com/L8t80jh.png Wyciągana średnia: http://i.imgur.com/hxZ1Hc8.png Żółta kreska to średnia potrzebna do awansu z 2 miejsca. |
Stęskniliście się za statami?
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazdBBT-GKS Katowice Podbeskidzie-Odra Stal-Puszcza Patrząc na tabelę to należy kibicować Odrze, a w pozostałych meczach to chyba najlepiej by były remisy. EDIT: średnia live: https://www.canva.com/design/DAFaQiK...blishsharelink |
Ścisk w tabeli jest na tyle duży, że najlepsze z naszej perspektywy są remisy, ewentualnie przegrana zespołu który jest aktualnie wyżej w tabeli. Ciężko póki co wyrokować kto wejdzie z najlepszą formą na wiosnę i będzie naszym głównym rywalem.
ŁKS niech sobie idzie na wygraną 1 ligi. Punktowo odjechali nam niesamowicie. Moskal jest na tyle doświadczonym trenerem że tego nie spieprzy. |
https://i.ibb.co/jwqZLFD/744e753b48c...e7a59395c5.jpg
i po 1 meczu (na chwile obecną) tracimy już tylko 1pkt do barażu to jak szybko w tej smiesznej lidze można wyjść z dupy jest niesamowite |
Dzisiaj i jutro po kolejnych meczach może okazać się że nadal tracimy trzy albo cztery punkty. Kolejka nie skończyła się wczoraj
|
oczywiscie , zwróć uwagę na zawartość nawiasu
niemniejednak , na chwile obecną jest to tylko 1pkt co jest imho szokujace |
Dlatego podaję średnią. Bo w 19 kolejce (na 34) nie ma co się podniecać, że jesteśmy punkt czy ileśtam do miejsca barażowego. Do wieczora mamy w zasięgu 1 meczu Termalicę na 5 miejscu.
|
Polskie ligi są tak nieprzewidywalne,że rundę jesienną i wiosenną można traktować jak różne rozgrywki.W ekstraklasie po jesieni Raków był murowanym faworytem do mistrzostwa a po tej kolejce mogą mieć już tylko 5 pkt przewagi nad Legią.Co więcej widać,że w jakiejś wysokiej formie nie są.
Zaczekajmy na to co taka Puszcza czy Łks pokaże w tej czy następnej kolejce bo może się okazać,że to wcale nie muszą być główni kandydaci do bezpośredniego awansu. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl