Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

medyk 13.05.2009 17:33

nie ma sie co władzom klubu dziwic dobrze robią by nie dawać jakiegokolwiek pretekstu do przdłużania budowy stadionu.

Pero 13.05.2009 17:40

ale na budowe parkingów miasto nie dawałoby i tak pieniędzy, więc wydaje mi sie że jednak powstaną

Seba_sc 13.05.2009 17:43

No i już się biorą za piąty słup. Nieźle, nieźle, oby tak dalej.;)

rafalek 13.05.2009 18:14

A może wiecie panowie, czy oni pracują na dwie, czy może więcej zmian? Jeżeli w takim tempie będzie to wszystko szło, to powinni zmieścić się w terminie...chociaż to narazie tylko stawianie słupów..

Gordian 13.05.2009 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaSzTaN (Post 726855)
Ludzie czy wy mozecie choc troche poczytac co sie dzieje? Parkingi sa czescia kontraktu AiB, a po drugie Drzewiecki czy tam Lato wypowiadali sie ze i Krakow i Chorzów dostana tyle samo kasy co mieli dostac. A juz ktos pisze ze i dobrze ze nie ma EURO w Krakowie, ze lepiej ze stadion na 33 bo kto go zapelni. Fakt ze Krakow by widnial jako arena EURO 2012 przynioslo by niesamowite zyski dla miasta. Sami mogliscie juz przeczytac ze w zwiazku z tym zagrozona jest budowa hoteli na Wisle (przy okazji hali) z ktorych czesc dochodow miala isc dla Wisly! Promocja Krakowa to rowniez promocja Wisly, wieksze wplywy z EURO i wieksza popularnosc mocno pomogly fiansowo Wisle, a wiec wiecej kasy na marketing i wiec kibicow, to jest takie zamkniete kolo. No chyba ze sie znajdzie chetny do rozbudowy trybum ze barmkami za 5 lat, tylko i wylacznie mozliwe przy wejsciu do LM i mocnym sponsorze..

Parkingi częścią kontraktu AiB? Tak miało być, ale raczej to już nie aktualne. ZDiK rozpisał przecież nie dalej jak tydzień temu przetarg na dwa parkingi podziemne, łącznie na ponad 1000 samochodów. Wykonawca jeszcze nie zoastal wybrany. Ktoś zorientowany mógł się wypowiedzieć jak to obecnie wygląda bo troche dezorientacji się wkradło.

rafalek 13.05.2009 18:23

Ale rozpisało przetarg na parkingi za trybunami "węższymi". Przy trybunie AB też ma być parking

chojrak 13.05.2009 18:35

Witam, ma ktoś może przkrój obecnie budowanej trybuny? Chodzi mi o to, żeby było widać jakie teraz słupy stawiają itd.,

palikot 13.05.2009 18:40

ma ktoś linka do kamerki z okrąglaka?

bravelukas 13.05.2009 18:41

http://www.stadionwisly.info/dane_te...buna_wschodnia
tu jest przekroj....

chojrak 13.05.2009 18:45

Czyli z tego przekroju, który to będzie teraz stawiany żąd słupów, ten przeze mnie zaznaczony, czy ten wcześniejszy, bliżej ulicy?
http://img413.imageshack.us/img413/7811/trybuna.th.jpg

Coolpick 13.05.2009 18:52

Ja bym powiedzial, ze to sa te calkiem po prawej

klusek106 13.05.2009 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez chojrak (Post 726896)
Czyli z tego przekroju, który to będzie teraz stawiany żąd słupów, ten przeze mnie zaznaczony, czy ten wcześniejszy, bliżej ulicy?
http://img413.imageshack.us/img413/7811/trybuna.th.jpg

Jesli mialyby to byc te slupki ktore zaznaczyles... to chyba one sa za krotkie :)) takiej niskiej trybuny bysmy nie mieli :) to sa chyba te "podporowe" na ktorych opieralaby sie poniekat gorna czes trybuny

janekm 13.05.2009 19:29

To nie są te zaznaczne słupki. Te które teraz stawiają to pierwszy rząd słupów podpierający balkon. A tak na marginesie została podana odległość od pierwszych krzesełek do boiska ok 17,6m. Sprytnie to podał pan architekt bo podał przy szerokości boiska 72m. Boisko będzie miało 68 czyli odległość zwiąkszy sie po obu stronach jeszcze o 2 m. Czyli odległość będzie 19,6m, przy odległości tylnch trybun ok 11,5m. Ale i tak mi się podoba ten stadion. Aczkolwiek architekt tragedia.

WILU TS 13.05.2009 20:54

Weźcie przenieście te rozmowy do tematu o euro...piszmy tutaj tylko informacje o budowie stadionu proszę!
Niech to funkcjonuje jakoś,a nie że wchodzimy do tematu o BUDOWIE a mamy info o euro 2008...

jaszczur90 13.05.2009 20:56

czerwone-zrobione ( tzn postawione 5 z iluś tam ) / żółte- aktualnie robione

http://img2.vpx.pl/up/20090513/29706738.jpg

rafalek 13.05.2009 21:03

No to proszę, panowie jadą na kilka zmian...i to mi się podoba, teraz utrzymac to tempo. A wiecie moze czy beda tam jakies prace jeszcze z betonem, zeby byly jakies przerwy w budowie czy cos?

han_solo 13.05.2009 21:32

Gdzieś pisali że stadion bedzie gotowy na 9 stycznia 2010, czy to prawda?? Bo jak tak to jeszcze przed ligą mielibyśmy ze 2 miesiące rezerwy ze względu na rozgrywki rozpoczynające się w marcu.

TSW Fanatyk 13.05.2009 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez han_solo (Post 727037)
Gdzieś pisali że stadion bedzie gotowy na 9 stycznia 2010, czy to prawda?? Bo jak tak to jeszcze przed ligą mielibyśmy ze 2 miesiące rezerwy ze względu na rozgrywki rozpoczynające się w marcu.

Stadion docelowo ma być gotowy w czerwcu 2010....nie w styczniu..

han_solo 13.05.2009 21:53

http://www.wislaportal.pl/news.php?id=15309
Tu piszą że w styczniu i nie wiem właśnie czy się walneli, czyskakać ze szczęścia. Ale tak czy inaczej gdyby w styczniu skończyli chociażby trybnunę C to byłby wydaje mi się stadion zdatny do użycia.

Pablo84 13.05.2009 21:54

Czy mi się tylko wydaje, że dalej pracują?

sayek89 13.05.2009 21:59

Ile ma stanąć żurawi 3 czy 4 ? Podobno ten czwarty ma być ruchomy.

wisl@k_TS 13.05.2009 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 727051)
Czy mi się tylko wydaje, że dalej pracują?

Światła się palą, robotnicy są. Chyba pracują....

....albo się zwijają do domu :)

WILU TS 13.05.2009 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 727055)
Ile ma stanąć żurawi 3 czy 4 ? Podobno ten czwarty ma być ruchomy.

3 największy który stoi już i po jednym mniejszym w narożnikach,a jeżeli będzie konieczność postawią ruchomego.


El'kabat my mówimy o żurawiach a nie o prefabrykatach

Owszem jerry to pomyłka,nowa trybuna na miejscu C będzie gotowa w listopadzie.

El'kabat 13.05.2009 22:11

Haha obudzisz sie o 8,patrzysz na kamerke a tu 8 slupow stoi :) Heh i cos tu nie gra jak o 22 bylo 5:D

jerry1990 13.05.2009 22:15

Trybuna C w styczniu :) to nie pomyłka ale nie myślcie sobie że w styczniu wracamy na R22 , przecież nie możemy grać na takiej łące jak teraz :P Wymiana murawy i podłoża i obniżenie ? ma trwac od marca do czerwca.

WISŁA 1906 NH 14.05.2009 09:06

Wreszcie nasza trybunka idzie w góre i oby tak dalej :) . Mam pytanie, czy budowa hoteli na terenach Wisły z których nasz klub miałby ogromne wpływy do budżetu jest dalej aktualna w związku wczorajszą decyzją ?

Wicked 14.05.2009 09:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁA 1906 NH (Post 727148)
Wreszcie nasza trybunka idzie w góre i oby tak dalej :) . Mam pytanie, czy budowa hoteli na terenach Wisły z których nasz klub miałby ogromne wpływy do budżetu jest dalej aktualna w związku wczorajszą decyzją ?

Hotele już dawno poszły do kasacji, poza tym to nie klub Wisła, tylko Towarzystwo Sportowe Wisła, miała w zamian dostać kasę na budowę nowej hali.

jerry1990 14.05.2009 09:49

Jeżeli chodzi o hotele to z tego co słyszałem , może źle ale sie powoli z tego wycofali... nie ma kasy :/

sito 14.05.2009 10:28

jest 7 slupek

kristos 14.05.2009 11:09

Mam pytanie ;czy może ktoś wie ile wysokości ma żuraw zamontowany na budowie trybuny ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl