![]() |
nie ma sie co władzom klubu dziwic dobrze robią by nie dawać jakiegokolwiek pretekstu do przdłużania budowy stadionu.
|
ale na budowe parkingów miasto nie dawałoby i tak pieniędzy, więc wydaje mi sie że jednak powstaną
|
No i już się biorą za piąty słup. Nieźle, nieźle, oby tak dalej.;)
|
A może wiecie panowie, czy oni pracują na dwie, czy może więcej zmian? Jeżeli w takim tempie będzie to wszystko szło, to powinni zmieścić się w terminie...chociaż to narazie tylko stawianie słupów..
|
Cytat:
|
Ale rozpisało przetarg na parkingi za trybunami "węższymi". Przy trybunie AB też ma być parking
|
Witam, ma ktoś może przkrój obecnie budowanej trybuny? Chodzi mi o to, żeby było widać jakie teraz słupy stawiają itd.,
|
ma ktoś linka do kamerki z okrąglaka?
|
http://www.stadionwisly.info/dane_te...buna_wschodnia
tu jest przekroj.... |
Czyli z tego przekroju, który to będzie teraz stawiany żąd słupów, ten przeze mnie zaznaczony, czy ten wcześniejszy, bliżej ulicy?
http://img413.imageshack.us/img413/7811/trybuna.th.jpg |
Ja bym powiedzial, ze to sa te calkiem po prawej
|
Cytat:
|
To nie są te zaznaczne słupki. Te które teraz stawiają to pierwszy rząd słupów podpierający balkon. A tak na marginesie została podana odległość od pierwszych krzesełek do boiska ok 17,6m. Sprytnie to podał pan architekt bo podał przy szerokości boiska 72m. Boisko będzie miało 68 czyli odległość zwiąkszy sie po obu stronach jeszcze o 2 m. Czyli odległość będzie 19,6m, przy odległości tylnch trybun ok 11,5m. Ale i tak mi się podoba ten stadion. Aczkolwiek architekt tragedia.
|
Weźcie przenieście te rozmowy do tematu o euro...piszmy tutaj tylko informacje o budowie stadionu proszę!
Niech to funkcjonuje jakoś,a nie że wchodzimy do tematu o BUDOWIE a mamy info o euro 2008... |
czerwone-zrobione ( tzn postawione 5 z iluś tam ) / żółte- aktualnie robione
http://img2.vpx.pl/up/20090513/29706738.jpg |
No to proszę, panowie jadą na kilka zmian...i to mi się podoba, teraz utrzymac to tempo. A wiecie moze czy beda tam jakies prace jeszcze z betonem, zeby byly jakies przerwy w budowie czy cos?
|
Gdzieś pisali że stadion bedzie gotowy na 9 stycznia 2010, czy to prawda?? Bo jak tak to jeszcze przed ligą mielibyśmy ze 2 miesiące rezerwy ze względu na rozgrywki rozpoczynające się w marcu.
|
Cytat:
|
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=15309
Tu piszą że w styczniu i nie wiem właśnie czy się walneli, czyskakać ze szczęścia. Ale tak czy inaczej gdyby w styczniu skończyli chociażby trybnunę C to byłby wydaje mi się stadion zdatny do użycia. |
Czy mi się tylko wydaje, że dalej pracują?
|
Ile ma stanąć żurawi 3 czy 4 ? Podobno ten czwarty ma być ruchomy.
|
Cytat:
....albo się zwijają do domu :) |
Cytat:
El'kabat my mówimy o żurawiach a nie o prefabrykatach Owszem jerry to pomyłka,nowa trybuna na miejscu C będzie gotowa w listopadzie. |
Haha obudzisz sie o 8,patrzysz na kamerke a tu 8 slupow stoi :) Heh i cos tu nie gra jak o 22 bylo 5:D
|
Trybuna C w styczniu :) to nie pomyłka ale nie myślcie sobie że w styczniu wracamy na R22 , przecież nie możemy grać na takiej łące jak teraz :P Wymiana murawy i podłoża i obniżenie ? ma trwac od marca do czerwca.
|
Wreszcie nasza trybunka idzie w góre i oby tak dalej :) . Mam pytanie, czy budowa hoteli na terenach Wisły z których nasz klub miałby ogromne wpływy do budżetu jest dalej aktualna w związku wczorajszą decyzją ?
|
Cytat:
|
Jeżeli chodzi o hotele to z tego co słyszałem , może źle ale sie powoli z tego wycofali... nie ma kasy :/
|
jest 7 slupek
|
Mam pytanie ;czy może ktoś wie ile wysokości ma żuraw zamontowany na budowie trybuny ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl