![]() |
biorąc pod uwagę ich spedalonych kibiców ciekawie to zabrzmiało :D
|
Jeżeli nam Adidas przygotował taki kwiatek to będą niezłe jaja...
|
Właśnie tego się obawiam najbardziej (na poprzednich stronach o tym już mówiłem).
|
ta pomarańczowa koszulka wygląda jak by wyciągnięta gdzieś z półki w tesco z napisem 9.99
|
Cytat:
Nie offtopując...Ta cała sytuacja z nowymi koszulkami dla Wisły zakrawa na kpine. Nie moge pojąć jak profesjonalny z założenia klub może sobie pozwolic na takie traktowanie przez Adidasa. Kompletnie mnie nie przekonuje tłumaczenie( które niektórzy forumowicze wymieniają), że cała ta obsuwa jest spowodowana szukaniem sponsora na koszulki...no ludzie ,jak przez prawie 2 lata nie znaleźli to przez najbliższy miesiąc znajdą? Nie żartujmy:rotfl: Sezon rozaczety a Wisła na koszulki jeszcze czeka... |
Nie chodzi o sponsora,tylko po prostu o to,że Adidas się nie wyrobił ,, Firma Adidas wprawdzie zaprojektowała już nowe stroje ale nie zostały one dostarczone na czas. Według naszych informacji koszulki na nowy sezon dotrą na Łazienkowską na początku drugiej połowy sierpnia'' za legia.net. Zgadzam się z mr_seol,żadna drużyna nie powinna sobie pozwolic na taką olewkę jak ta którą zaprezentował Adidas.A co do koszulek OM to nie wiem czego się wszyscy czepiają koszulki bardzo oryginalne,świat idzie do przodu,widocznie kibicom i działaczom pasują takie koszulki,każdy lubi to co lubi.Bynajmniej liczę na koszulki w barwach klubowych no i na to,że będą tak zajeb*iste,że chociaż po części zrekompensują opóźnienia.
|
Jak będą takie jak projekty wonskiego i tsw biała gwiazda to będą zaje*iste
|
Cytat:
http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=6119 |
Koszulka bramkarska w jakiej Milan wystąpił we wczorajszym meczu, według mnie ładniejsza niż w poprzednim sezonie, ciekawe czy to już ten nowy strój na cały sezon dla bramkarzy czy znowu tylko przejściowy do prezentacji ?
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...0516592590.jpg |
Z tego co widać w porównaniu do Legii do Wisły dotarły na razie tylko nowe stroje bramkarskie. Teraz tylko czekamy na domowe, wyjazdowe i trzeci alternatywny dla reszty piłkarzy.Jak dobrze pójdzie to Wisła wyprzedzi Legie ze strojami .Na pocieszenie Wisła do CL raczej zawita w nowych strojach
|
Cytat:
Wiem, że to drobiazg i nie jest ważny, ale jakoś zachodnie kluby grają w obciślejszych koszulkach. Ale jak mówię, to drobny szczegół, ważniejsze, żeby w ogóle te nowe stroje były. Cytat:
|
domenica90 w tym oczywiście a jeśli nie w CL to w LE zagra w nowych strojach
|
darkh mówił, że stroje będą pokazane pod koniec lipca lub na początku sierpnia. Ja obstawiam, że pokażą je przed meczem z Zagłębiem.
|
W sparingu z Garbarnią miał jeszcze zielony strój , który jest tu wpisany http://ekstraklasa.org/index.php?typ=klub&id=21
|
A AC Milan nie ma czasem podobnych stroi bramkarskich ??.Zwłaszcza szary na zdjęciu i zielony podczas sparingu Wisły z Garbarnią. Jeśli tak to możliwe o ile poprzedni sezon Wisła grała w strojach wzorowanych na tych Realu Madryt to może teraz Adidas szykuje coś wzrowanego na strojach AC Milanu
|
Ja myślę że to że ze skonto oraz z Widzewem graliśmy w białych strojach oznacza że w tym sezonie nasze wyjazdowe stroje będą białe. Z Litexem graliśmy w niebieskich dlatego ze oni mieli białe spodenki, i wstawka na koszulce.
|
Prezentacja Nowych strojów przewidziana jest na początek wrzesinia / koniec sierpnia
Potwierdzone info, |
/\ To dobrze że wogóle będą...
|
B&B potwierdzone przez kogo i skąd wiadomo czy sprawdzone?????
|
Jak kupowałem dziś vlepki w WŚ to zgadałem się z kolesiem który tam pracuje, ja go znam tak z widzenia, nie chciał nic ujawnić żadnych szczegółów co, jakie i kiedy, ale powiedział ze na 100% będzie można kupić koszuli nowe we wrześniu, a prezentacja ich będzie kilka dni wcześniej.
|
przecież na oficjalnym FB Wisły też to podawali
|
Moje własne projekty strojów:
Z Gwiazdą, Home: http://images46.fotosik.pl/975/e0fbf17476aa0e6c.jpg Away: http://images40.fotosik.pl/1008/18c38bb312ced3ab.jpg Away 2: http://images35.fotosik.pl/830/9fb217f951463c0d.jpg Z logiem SSA, Home: http://images50.fotosik.pl/1027/bd44be2d47d7d166.jpg Away: http://images50.fotosik.pl/1027/60ef570c85cd9009.jpg Away 2: http://images43.fotosik.pl/1017/794b29a7703b7020.jpg Co myślicie?:D |
Away 2 z logiem SSA (ostatnie) podoba mi się najbardziej ;)
|
Wszystkie ładne, ale nie podoba mi się 1 element.
W czerwonych strojach ten niebieski pasek. Jakoś mi tak nie leży. |
Tak samo mysle ze sa bardzo fajne ale tez pozbyl bym sie tego niebieskiego paska. Biala super. Ja tez jestem za koszulkami z logiem SSA. Mysle ze mamy najladniejsze logo w Europie!!! A w srodku dalej BIALA GWIAZDA tkwi!
|
Nie no BG musi być. Choć pewnie w tym sezonie się nie uda. Nie ważne czy ładne logo czy brzydkie. TEN SYMBOL MUSI BYĆ!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie bredzi (przecież Biała Gwiazda znajduje się w herbie Wisły Kraków SA), ale wiadomo, że nie o to tutaj się rozchodzi.
|
Super koszulki są do kupienia w fanatyku. Koszulka Adidasa taka w jakiej grają piłkarze z tym że zamiast herbu S.A jest Biała Gwiazda. Kosztuje bodaj 129 zł.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl