Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

TOMEK 11 30.07.2011 22:22

biorąc pod uwagę ich spedalonych kibiców ciekawie to zabrzmiało :D

Birsa 30.07.2011 22:33

Jeżeli nam Adidas przygotował taki kwiatek to będą niezłe jaja...

delukas96 30.07.2011 23:18

Właśnie tego się obawiam najbardziej (na poprzednich stronach o tym już mówiłem).

TommyTSW 30.07.2011 23:21

ta pomarańczowa koszulka wygląda jak by wyciągnięta gdzieś z półki w tesco z napisem 9.99

mr_seol 30.07.2011 23:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1137363)
biorąc pod uwagę ich spedalonych kibiców ciekawie to zabrzmiało :D

Mógłbyś to rozwinąć?? Chciałbym sie dowiedzieć czemu miedzy innymi ja jestem "spedalony"...

Nie offtopując...Ta cała sytuacja z nowymi koszulkami dla Wisły zakrawa na kpine. Nie moge pojąć jak profesjonalny z założenia klub może sobie pozwolic na takie traktowanie przez Adidasa. Kompletnie mnie nie przekonuje tłumaczenie( które niektórzy forumowicze wymieniają), że cała ta obsuwa jest spowodowana szukaniem sponsora na koszulki...no ludzie ,jak przez prawie 2 lata nie znaleźli to przez najbliższy miesiąc znajdą? Nie żartujmy:rotfl:
Sezon rozaczety a Wisła na koszulki jeszcze czeka...

baro1995 31.07.2011 00:20

Nie chodzi o sponsora,tylko po prostu o to,że Adidas się nie wyrobił ,, Firma Adidas wprawdzie zaprojektowała już nowe stroje ale nie zostały one dostarczone na czas. Według naszych informacji koszulki na nowy sezon dotrą na Łazienkowską na początku drugiej połowy sierpnia'' za legia.net. Zgadzam się z mr_seol,żadna drużyna nie powinna sobie pozwolic na taką olewkę jak ta którą zaprezentował Adidas.A co do koszulek OM to nie wiem czego się wszyscy czepiają koszulki bardzo oryginalne,świat idzie do przodu,widocznie kibicom i działaczom pasują takie koszulki,każdy lubi to co lubi.Bynajmniej liczę na koszulki w barwach klubowych no i na to,że będą tak zajeb*iste,że chociaż po części zrekompensują opóźnienia.

Fiti 31.07.2011 11:49

Jak będą takie jak projekty wonskiego i tsw biała gwiazda to będą zaje*iste

R33 31.07.2011 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baro1995 (Post 1137436)
Bynajmniej liczę na koszulki w barwach klubowych no i na to,że będą tak zajeb*iste,że chociaż po części zrekompensują opóźnienia.

,,bynajmniej" to nie ,,przynajmniej".

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=6119

heoij 31.07.2011 13:29

Koszulka bramkarska w jakiej Milan wystąpił we wczorajszym meczu, według mnie ładniejsza niż w poprzednim sezonie, ciekawe czy to już ten nowy strój na cały sezon dla bramkarzy czy znowu tylko przejściowy do prezentacji ?

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...0516592590.jpg

JOSE 841 31.07.2011 14:12

Z tego co widać w porównaniu do Legii do Wisły dotarły na razie tylko nowe stroje bramkarskie. Teraz tylko czekamy na domowe, wyjazdowe i trzeci alternatywny dla reszty piłkarzy.Jak dobrze pójdzie to Wisła wyprzedzi Legie ze strojami .Na pocieszenie Wisła do CL raczej zawita w nowych strojach

domenica90 31.07.2011 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1137614)

Nasi piłkarze to biorą te stroje zawsze przynajmniej o rozmiar za duże.
Wiem, że to drobiazg i nie jest ważny, ale jakoś zachodnie kluby grają w obciślejszych koszulkach.
Ale jak mówię, to drobny szczegół, ważniejsze, żeby w ogóle te nowe stroje były.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1137638)
.Na pocieszenie Wisła do CL raczej zawita w nowych strojach

A w którym roku?

JOSE 841 31.07.2011 15:26

domenica90 w tym oczywiście a jeśli nie w CL to w LE zagra w nowych strojach

tsw biała gwiazda 31.07.2011 15:37

darkh mówił, że stroje będą pokazane pod koniec lipca lub na początku sierpnia. Ja obstawiam, że pokażą je przed meczem z Zagłębiem.

MessiWisła4ever_tsw 31.07.2011 15:41

W sparingu z Garbarnią miał jeszcze zielony strój , który jest tu wpisany http://ekstraklasa.org/index.php?typ=klub&id=21

JOSE 841 31.07.2011 16:14

A AC Milan nie ma czasem podobnych stroi bramkarskich ??.Zwłaszcza szary na zdjęciu i zielony podczas sparingu Wisły z Garbarnią. Jeśli tak to możliwe o ile poprzedni sezon Wisła grała w strojach wzorowanych na tych Realu Madryt to może teraz Adidas szykuje coś wzrowanego na strojach AC Milanu

Fiti 01.08.2011 16:40

Ja myślę że to że ze skonto oraz z Widzewem graliśmy w białych strojach oznacza że w tym sezonie nasze wyjazdowe stroje będą białe. Z Litexem graliśmy w niebieskich dlatego ze oni mieli białe spodenki, i wstawka na koszulce.

B&B 01.08.2011 21:54

Prezentacja Nowych strojów przewidziana jest na początek wrzesinia / koniec sierpnia

Potwierdzone info,

Wiślak z Azorów 01.08.2011 22:00

/\ To dobrze że wogóle będą...

JOSE 841 01.08.2011 22:33

B&B potwierdzone przez kogo i skąd wiadomo czy sprawdzone?????

B&B 01.08.2011 22:37

Jak kupowałem dziś vlepki w WŚ to zgadałem się z kolesiem który tam pracuje, ja go znam tak z widzenia, nie chciał nic ujawnić żadnych szczegółów co, jakie i kiedy, ale powiedział ze na 100% będzie można kupić koszuli nowe we wrześniu, a prezentacja ich będzie kilka dni wcześniej.

JrQ- 01.08.2011 22:49

przecież na oficjalnym FB Wisły też to podawali

Kapcok7 04.08.2011 20:30

Moje własne projekty strojów:

Z Gwiazdą, Home:
http://images46.fotosik.pl/975/e0fbf17476aa0e6c.jpg
Away:
http://images40.fotosik.pl/1008/18c38bb312ced3ab.jpg
Away 2:
http://images35.fotosik.pl/830/9fb217f951463c0d.jpg

Z logiem SSA, Home:
http://images50.fotosik.pl/1027/bd44be2d47d7d166.jpg
Away:
http://images50.fotosik.pl/1027/60ef570c85cd9009.jpg
Away 2:
http://images43.fotosik.pl/1017/794b29a7703b7020.jpg

Co myślicie?:D

mc-money 04.08.2011 20:42

Away 2 z logiem SSA (ostatnie) podoba mi się najbardziej ;)

Fiti 04.08.2011 21:18

Wszystkie ładne, ale nie podoba mi się 1 element.
W czerwonych strojach ten niebieski pasek. Jakoś mi tak nie leży.

Wi$l@1906 04.08.2011 23:42

Tak samo mysle ze sa bardzo fajne ale tez pozbyl bym sie tego niebieskiego paska. Biala super. Ja tez jestem za koszulkami z logiem SSA. Mysle ze mamy najladniejsze logo w Europie!!! A w srodku dalej BIALA GWIAZDA tkwi!

Fiti 04.08.2011 23:58

Nie no BG musi być. Choć pewnie w tym sezonie się nie uda. Nie ważne czy ładne logo czy brzydkie. TEN SYMBOL MUSI BYĆ!

Wi$l@1906 05.08.2011 02:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1140582)
Nie no BG musi być. Choć pewnie w tym sezonie się nie uda. Nie ważne czy ładne logo czy brzydkie. TEN SYMBOL MUSI BYĆ!

Alez jest! W srodku logo widnieje Biala Gwiazda! A do tego ma wieniec i Krolewska Korone! BG jest!

Coglin 05.08.2011 07:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wi$l@1906 (Post 1140598)
Alez jest! W srodku logo widnieje Biala Gwiazda! A do tego ma wieniec i Krolewska Korone! BG jest!

Bredzisz...

PiotrG 05.08.2011 07:59

Nie bredzi (przecież Biała Gwiazda znajduje się w herbie Wisły Kraków SA), ale wiadomo, że nie o to tutaj się rozchodzi.

Auro 05.08.2011 12:36

Super koszulki są do kupienia w fanatyku. Koszulka Adidasa taka w jakiej grają piłkarze z tym że zamiast herbu S.A jest Biała Gwiazda. Kosztuje bodaj 129 zł.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl