Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

leyzer87 05.09.2009 20:33

Ja .......e, wchodzi Smolarek...

For_FuN_ 05.09.2009 20:34

Wow! Wchodzi Smolarek, ktory od roku nie gra regularnie w pilke i ktory nie ma klubu! Teraz napewno wygramy, jestem juz spokojny :].

P.S - Smolarek, to swietny pilkarz...kiedy gra i kiedy jest w formie.

ToTylkoJa 05.09.2009 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 789607)

Wizard - jak Irlandczycy pluli i gwizdali na hymn Polski u siebie to też noł komentowałeś?
Powinni do sektora Irlandii dorzucić z pare rac.

Jak ktoś przyjdzie do Ciebie na przyjęcie i postawi kloca na środku sali, to zrobisz to samo u tej osoby?
Trzeba się szanować, pokazać klasę. Jak ktoś jest chamem to znaczy, że i ja też muszę nim być? Mi się wydaje, że nie.
Cracovia ciągle spiewa o Wiśle, czy Wisła ciągle spiewa o Cracovii?

leyzer87 05.09.2009 20:37

Smolarek poczarował, poczarował, pomieszał kulasami i wycofał... imponujące.

iiYama 05.09.2009 20:38

Po cholerę wszedł Smolarek za Obraniaka? Jest lepszy jakościowo? Jest w lepszej formie? Nie, to po co?

diablo885 05.09.2009 20:38

Jesli chca wygrac ten mecz to musza zaczac przyslowiowo zap***dalac za pilka i walczyc a nie udawac gwiazdorow i truchtac sobie po boisku..

pysio 05.09.2009 20:39

in plus + postawa Obraniaka, będą z niego ludzie

Illargui 05.09.2009 20:47

Spodziewałam się, że to nie będzie lekki mecz, ale takiej antygry w piłkę jaka prezezntuje polska drużyna nie widziałam już od dawna. Z drugiej strony, beznadziejnie gramy już grubo ponad rok ...

Tylko_Wisła! 05.09.2009 20:51

Przecież na to sie patrzeć nie da. Jak oni chcą wygrać grając na stojąco ;/

marian3a 05.09.2009 20:52

Podajcie m linka do stronki gdzie ten mec oglądnelub adres do sopcasta :) do boju Biało-Czerwoni :D

leyzer87 05.09.2009 20:52

Czas na autokrytykę. Czy ktokolwiek się dziwi, że nasze kluby dostają co roku solidny oklep od anonimowych zespołów w pucharach? Jesteśmy tak słabi, że doprowadziliśmy do naturalizacji Rokera Perejro. Który to zdupcjony rzut rożny, wolny itp?

Sensej 05.09.2009 20:53

"Grają dla Wasyla, bo Wasyl postawił na Irlandię Północną".

JAR0 05.09.2009 20:53

Błaszczykowski do zmiany. Podobnie jak i reszta :-/

PasiorWKS 05.09.2009 20:54

No ja pie*rdolę ! jak już Kuba nie gra to nikt nie jest w stanie tego pociągnąć :-/
P.S. Prawie 2:0... Wstyd że z takimi drwalami nie dajemy sobie rady.

diablo885 05.09.2009 20:54

Dziekowac Bednarzowi ze sprzedal tak slabego grajka jakim jest Dudka za takie pieniadze..

wonski_eNHa 05.09.2009 20:56

Z Grecją zagrali b. dobry mecz (presing itp...). Pojechali na zgrupowanie (ciach, trach) kondycji, szybkości, umiejętności, taktyki---BRAK! Co do k**** to ma być???

Aimable 05.09.2009 20:56

Dudka - demon szybkości. A może oni tak jak w klubach - grają przeciwko trenerowi?? W każdym razie HSV na dobre przyjęło się na reprze.

speedfashion 05.09.2009 20:57

Z taką pomocą, głównie jej środkiem, to na pewno nagramy. Żenada, mówi się o polskiej piłce klubowej, a reprezentacja nie jest ani trochę lepsza. Nic dziwnego, nasi grajkowie za granicą w każdym meczu wychodzą na murawę od pierwszej minuty.

tommiyacht 05.09.2009 20:57

Cytat:

Podajcie m linka do stronki gdzie ten mec oglądnelub adres do sopcasta do boju Biało-Czerwoni
sop://SOPCAST.SOCCER-LIVE.COM.PL:3912/11028

Sensej 05.09.2009 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mozdzierz (Post 789626)
Po cholerę wszedł Smolarek za Obraniaka? Jest lepszy jakościowo? Jest w lepszej formie? Nie, to po co?

Szuka klubu, a Leo zarobi na tym

pysio 05.09.2009 21:01

od 2 minut gramy całkiem ładną piłkę :)

Tylko_Wisła! 05.09.2009 21:06

Jak zaraz nie strzelom to już jesteśmy w dupie.

Edit : Noi strzelili...

pysio 05.09.2009 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 789643)
Jak zaraz nie strzelom to już jesteśmy w dupie.

no to jesteśmy w dupie

leyzer87 05.09.2009 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 789643)
Jak zaraz nie strzelom to już jesteśmy w dupie.

Edit : Noi strzelili...

Panie, coś Pan jasnowidz?:lol:

Aimable 05.09.2009 21:09

Brozio - Król Asyst!!

ToTylkoJa 05.09.2009 21:10

z taką grą, to oni niech to lepiej przegrają. Z czym do ludzi, będzie kolejna kompromitacja na turnieju. Boruc nie zawsze pomoże

pysio 05.09.2009 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aimable (Post 789646)
Brozio - Król Asyst!!

Chyba Krzynio

ToTylkoJa 05.09.2009 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 789648)
Chyba Krzynio

to był Brożek

jasnyGwint 05.09.2009 21:16

ja .......e, czy Roger choć raz dobrze dośrodkował z wolnego/rożnego ? czy nikt inny nie może tego robić ?

PasiorWKS 05.09.2009 21:16

Czemu nie można tak od początku????


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl