![]() |
Może zróbmy głosowanie, kto jest za FB a kto nie, oraz czy wielkość wpłaty zwiększa/zmniejsza siłę głosów przy wydatkach. Przy Walnym zgromadzeniu nie ma co głosować, bo tu nie może być innej opcji niż 1 osoba 1 głos.
|
Komunikacja dla członków - wyłącznie forum. Ale FB, Instagram, Twitter i inne media społecznościowe powinny być tak samo obecne i maleńka część pozyskanych ze składek środków moim zdaniem powinna iść na propagowanie działalności Stowarzyszenia przez social media - zakładam, że znajdzie się ktoś, kto to ogarnie (ja jestem mocny w gębie, bo mam osobistą, zawodową agencję reklamową w domu od 12 lat i w związku z tym posiadam podstawy teoretyczne i się nie nadaję, nawet pro publico bono).
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
czyli jestem zdyskwalifikowany :P chociaż nie miałem potrzeby wcześniej się na forum udzielać, to ruch "socios" mnie do tego zmobilizował ;) a wszystko dla dobra WISEŁKI! :) |
Cytat:
|
Ja przyznam, że dłuuuugo nie śledziłem tego tematu, jak będzie jakiś konkret typu gdzie wpłacać / gdzie się zapisywać już na serio - to rozumiem, że wszyscy zainteresowani dostaną wiadomość na PM tak jak było wcześniej?
Nie będę się głęboko wczytywał w ten temat, bo nie lubię takich jałowych dywagacji ani też nie interesuje mnie jak to będzie ogarnięte od strony organizacyjnej. Chcę po prostu wspierać Wisłę jak będzie taka możliwość. Bez urazy, pozdrawiam. |
|
Ostatni raz na forum zalogowalem sie w 2011 roku lol
Wisla Socios to inicjatywa ktora do mnie bardzo przemawia. Jesli uda sie odciac od SKWK (niestety; bylo sie czlonkiem rowniez, ale jednak..) i innych inicjatyw ktore moga jakkolwiek/kiedykolwiek sie zle kojarzyc, to mysle moze powstac cos pieknego, czemu bardzo kibicuje. z Wislackim pozdrowieniem, Dawid |
|
Sztos! bardzo się podoba :)
|
Drogie Wiślaczki, Drodzy Wiślacy,
Wszystko wskazuje, że w najbliższym czasie Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków zostanie zarejestrowane i będzie mogło rozpocząć przyjmowanie Socios. Chcemy, by każdy kto chce pomagać Wiśle mógł za naszym pośrednictwem wspierać comiesięczną składką Klub. Planujemy trzy wysokości składek: 50, 100 lub 200 zł. Każdy kto zostanie Socio sam będzie wybierać, którą składkę zamierza opłacać. To co dla nas szczególnie ważne to wiarygodność i transparentność. Właśnie dlatego planujemy co miesiąc publikować rozliczenia finansowe. Także dlatego, każdy kto opłaca składki będzie miał prawo współdecydowania o przeznaczeniu zebranych pieniędzy przy czym siła głosu podczas głosowania uzależniona będzie od wybranej składki. Zasady funkcjonowania Socios Wisła Kraków określa Statut a zasady podejmowania decyzji o przekazaniu środków odpowiedni Regulamin. Statut Socios zostanie opublikowany w dniu jutrzejszym. Do zobaczenia przy R22! |
Myśle, że czas najwyższy zlikwidować pytajniki w temacie wątku ;)
|
Przy większych wplywach socios dlu klubu takie logo mogło by sie znaleźć na jakimś rękawie koszulki meczowej. Podniosło by to rangę tego stowarzyszenia
|
Taka moja uwaga polaczona z pytaniem. To logo jest swietne, ale czemu jest rozpikselowane przy wiekszym powiekszeniu? Spokojnie da sie to wektorowo zrobic w corelu aby jakosc byla najwyzsza, niezaleznie od wielkosci zdjecia.
|
Cytat:
|
A w png nie mozna wklejac? Pytam informacyjnie. Chyba zrobie sobie taka bluze czerwona z tym logiem.
|
Cytat:
|
Cytat:
i w ogóle gadżety dla członków to jest coś co mogło by zasilać budżet a dodatkowo wyróżniało by członków na stadionie. |
@szym_ek na to przyjdzie pora, tylko najpierw niech nasze Socios będzie chwilę działać :) pierwsze wpłaty wpłyną i będzie :)
|
No właśnie... Sprzedaż koszulek to działalność gospodarcza Stowarzyszenia. Statut daje możliwość Zarządowi prowadzenia takiej działalności o ile wpiszemy Stowarzyszenie do rejestru przedsiębiorstw.
Chcielibyście by Stowarzyszenie prowadziło działalność gospodarczą? |
Cytat:
Ale docelowo jestem na tak i z miłą chęcią pojawie się na stadionie w dedykowanych ciuchach :D |
Cytat:
|
Cytat:
No ale tak naprawdę ciężko jest w ogóle odpowiedzieć na to pytanie nie wiedząc o jakiej konkretnie działalności mówimy... |
To są strasznie duże koszty. Bez sensu. Przynajmniej na początku.
|
Statut Stowarzyszenia "Socios Wisła Kraków" dostępny pod poniższym linkiem:
https://drive.google.com/file/d/1H7V...ew?usp=sharing |
Będzie jakaś strona socios?
|
Tak, będzie. Prace trwają.
|
"Kiedy mozna sie spodziewac oficjalnego startu i mozliwosci uiszczania wplat?";)
|
Spodziewaliśmy się że już przed meczem z Koroną będziemy zarejestrowani. Niestety ciągle czekamy aż w KRS odbędzie się druga rozprawa.
Na pierwszej zaakceptowano cały Statut tylko wytknieto brak jednego punktu który regulowalby zasady wynagradzania Zarządu. Ponieważ jako Zarząd chcemy pracować społecznie bez wynagrodzeń więc w ogóle nie wpisalismy żadnego punktu w statucie który byłby podstawą do wypłacania nam czegokolwiek. Sąd jednak zwrócił nam uwagę że nawet jeśli nie chcemy pobierać wynagrodzeń to musimy mieć zapis w statucie o takiej możliwości stąd punkt 31a To jedyny błąd w statucie który był dlatego uznaliśmy że możemy opublikować Statut. Zawiera on treść juz zaakceptowana oraz punkt którego treść jest wierną kopią przepisów ustawy o stowarzyszeniach więc nie wyobrażam sobie by KRS mógł to kwestionować. Za pierwszym razem sąd potrzebował 12 dni od daty złożenia papierów. Dlatego sadzilismy że także teraz będzie tak samo szybko. Stąd nasze nadzieje na rejestracje na dniach. 10 było Walne które zmieniło Statut 11 złożyliśmy papiery więc spodziewaliśmy się że 23 będziemy mieli rejestracje. Póki co rozprawa się nie odbyła więc czekamy... |
W związku z tym będę musiał rzucić bukmacherkę i odkładać pieniądze na Socios ( :P ). W każdy możliwy sposób, będę promował to przedsięwzięcie :) jestem dumny i szczęśliwy, że to stowarzyszenie powstało i nie mogę się doczekać zakończenia formalności. Socios Wisła staje się faktem i będzie to służyć chwale naszej Wisełki. każdy z nas może być częścią tego projektu! szykujcie pieniądze ;-)
|
Szykujcie ? Ja od miesiąca mam budżet zaplanowany z uwzględnieniem Socios :) Tylko w końcu wystartujmy :D
|
Cytat:
ps. Jak tak kiepsko idzie Ci zakładami to faktycznie lepiej przeznaczyć te pieniądze na zbożny cel :) |
Cytat:
|
niby nie mam pieniędzy a jednak umiem je "wyczarować", idę za niedługo do ministerstwa finansów, także śmieszkujcie sobie dalej :P o wpłaty na Socios się nie martwię, najwyżej nie będę jadł :P poza tym robimy offtop, koniec pisania pierdół. czekamy na nr konta i bierzemy Białą Gwiazdę :)
|
Wit.Ek. chciałbym wysłać Ci na priv wiadomość odnośnie pewnej inicjatywy dotyczącej ruchu Socios. Niestety masz pełną skrzynkę i nie mogę przesłać tej wiadomości.
|
Stało się...
|
Dzisiaj Sąd zarejestrował Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków. Nr KRS 0000751857.
Tylko kilka formalności dzieli nas od rozpoczęcia przyjmowania członków (założenie rachunku bankowego, uchwalenie kilku regulaminów itp). Bardzo możliwe, że wystartujemy w tym tygodniu! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl