Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Akces do Socios Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9984)

Dive Pirate 05.11.2018 10:05

Wpisowe to zadeklarowana składka ?

PSYCHOLTSW 05.11.2018 10:09

@Dive Pirate tak, a później do końca każdego miesiąca cykliczne wpłaty, chyba że zadeklarujesz inny sposób.

serek.c2 05.11.2018 21:07

Brakuje czterech deklaracji i pęknie pierwsza setka członków Socios Wisła Kraków - spieszcie się ;)

Socios Wisła Kraków 05.11.2018 21:09

Grono Socios Wisła Kraków powiększyło się dzisiaj o kolejnych 11 osób!

Stan na 05.11.2018:

Członkowie zwyczajni - 84 w tym:
- Biała Gwiazda - 11
- Złota Gwiazda - 26
- Srebrna Gwiazda - 47

Członkowie wspierający - 3

Osoby oczekujące na przyjęcie - 9

Kwota, jaką rocznie wygenerują nasze składki członkowskie wyniesie 93 480 zł!

Wsparło nas również 4 darczyńców na łączną kwotę 283,09 zł!

Laszi 07.11.2018 18:33

Wstyd mi za tych co się zadeklarowali na forum, a teraz "nie mają czasu" się zapisać

mitmichael 07.11.2018 18:48

Z dniem dzisiejszym zostałem przyjety. AVE :TS:

Laszi 07.11.2018 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1517599)
Z dniem dzisiejszym zostałem przyjety. AVE :TS:

Bądź jak Mitek. Dołącz do Socios!

siara 07.11.2018 21:58

Wpisowe zapłacone, pierwsza skladka tez. Wzywam wszystkich, którzy się zdeklarowali do Socios o zrealizowanie obietnicy. " Nie pozwólcie na to, by ludzie uznali Was, za niegodnych podania ręki".

PSYCHOLTSW 08.11.2018 07:58

16.11.2018 r. pierwsza składka :)

wiesniak842 08.11.2018 07:59

W moje urodziny?:D

Laszi 08.11.2018 08:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1517627)
W moje urodziny?:D

Myślałem, że urodziłeś się 11.09.2001 :D

wiesniak842 08.11.2018 08:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Laszi (Post 1517629)
Myślałem, że urodziłeś się 11.09.2001 :D

Musiał Cię zmylić mój młodzieńczy wygląd:D

PSYCHOLTSW 08.11.2018 08:45

to będzie pite :P a że 16, to piątek to i jak mocno %

Dive Pirate 08.11.2018 08:59

Ja też już zapisany i opłacony na kwartał :D

Laszi 08.11.2018 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dive Pirate (Post 1517632)
Ja też już zapisany i opłacony na kwartał :D

:hura: brawo
Oby tak dalej.

JarooP 08.11.2018 09:22

Witam mam pytanie czy wysłanie deklaracji członkowskiej odbywa się tylko za pomocą poczty czy jest jakaś możliwość wysłania doga internetowa?

serek.c2 08.11.2018 09:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarooP (Post 1517634)
Witam mam pytanie czy wysłanie deklaracji członkowskiej odbywa się tylko za pomocą poczty czy jest jakaś możliwość wysłania doga internetowa?

Deklaracje najczęściej wysyłamy drogą mailową - wszystko masz opisane tutaj www.socioswisla.pl

JarooP 08.11.2018 09:31

OK czyli jeśli dobrze rozumiem należy pobrać wydrukowa, wypełnić i przesłać bo deklaracja jest formacie pdf? I wysłać na maila [email protected]

serek.c2 08.11.2018 09:47

Dokładnie tak. Potem zostaje tylko opłacić wpisowe w wysokości deklarowanej składki i czekać na mail potwierdzający przyjęcie w poczet członków Socios Wisła Kraków.

JarooP 08.11.2018 09:57

OK wielkie dzięki za pomoc mam nadzieje ze uda nie się to zrobić dzisiaj w robocie :)

serek.c2 08.11.2018 09:58

To byłaby 101 deklaracja. Zapraszamy! :)

Szneka 08.11.2018 21:40

dziś opłaciłem składkę :P

JarooP 09.11.2018 00:08

OK dałem radę deklaracja wysłana, składka członkowska za kwartał również. Pozostało czekać na pozytywne rozpatrzenie i przyjęcie :-)

Jeszcze takie małe pytanko czy w planach zarządu jest może wprowadzenie jakiejś karty członkowskiej? Tak dla samego siebie żeby być dumnym ze w jakiejś części jesteśmy Wisła Kraków.

serek.c2 09.11.2018 00:30

Tak, myślimy o czymś takim. Są to jednak koszty, dlatego decyzję o wprowadzeniu kart chcielibyśmy skonsultować z wszystkimi członkami Socios Wisła Kraków.

Ps. Wpłynęły deklaracje nr 101 i 102 - zaczynamy drugą setkę! :)

krzaq12 09.11.2018 07:58

Super sprawa z tym socios, ja co prawda się nie deklarowałem, natomiast jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to od początku roku wchodzę w ten biznes. W międzyczasie poleci ode mnie też jakaś darowizna na pewno.

Mała uwaga. Bądźcie nieco aktywniejsi na twitterze. Stosunkowo dawno (4 dni temu) z tego co widzialem było ostatnie szczegółowe podsumowanie liczby uczestników socios. To nakręca ludzi. Warto o tym trąbić.

As 09.11.2018 11:15

Ok. Nadejszla wiekopomna chwila - bede sie zapisywal.

Krotkie pytanie tylko - czy ktos z zagranicy juz sie zapisywal? Uzywaliscie tego calego Transferwise jak rekomendowane na stronie czy jakos inacze oplacaliscie skladke?

Z gory wdziecznym za wskazowki.

wiesniak842 09.11.2018 11:41

Ja z Uk placilem przez revoluta. Jesli sie na niego zdecydujesz, to najlepiej w tytule wplaty wpisz swoje dane i za co wpłata, żeby chłopakom bylo to latwiej ogarnąć.

Dive Pirate 09.11.2018 11:43

Jakieś potwierdzenia zaszczytnego przyjęcia w poczet członków Socios wysyłacie na maila ?

serek.c2 09.11.2018 11:52

Tak, wysyłamy na podane w deklaracji maile potwierdzenia.

As 09.11.2018 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1517740)
Ja z Uk placilem przez revoluta. Jesli sie na niego zdecydujesz, to najlepiej w tytule wplaty wpisz swoje dane i za co wpłata, żeby chłopakom bylo to latwiej ogarnąć.

OK, dzieki. Mam revoluta wiec tak uczynie.

As 09.11.2018 12:11

Jeszcze jedno pytanie.

W deklaracji czlonkowskiehj jest rubryka miejsce zamieszkania. Czy tam wpisywaliscie miejsce zamieszkania np. Krakow albo Londyn czy raczej Adres zamieszkania (z numerem domu, kodem, ulica itd.)?
Pytam bo to dwie rozne rzeczy a ponizej jest okienko do "klikniecia" z pytaniem w jakis sposob maja byc doreczane informacje nt Walnego zgromadzenia i spraw Socios. Na adres email czy adres zamieszkania? Z tym, ze nigdzie w deklaracji czlonkowskiej nie ma rubryki do wpisania oadresu zamiaszkania

wiesniak842 09.11.2018 12:15

Ja wpisalem londynski adres a droge mailowa wybralem jako forme kontaktu.

TSWojtas 09.11.2018 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ;
1. wiesniak842
2. ulTraS
3. serek.c2
4. mitmichael
5. rokfor
6. Jakub92
7. sandomingo
8. FraMat
9. rav
10. Saymon
11. fanik
12. staszek2309
13. Virusman
14. aszja33
15. pawelh1988
16. miles
17. SONNE
18. badyll1906
19. OSC.N.
20. thebo4
21. Guzik
22. losiu2001
23. Glazik
24. s1mone
25. Błaszczu_WIŚLAK
26. qubu
27. kumak10
28. siemstein
29. Sebanop
30. Zotek
31. Radwi
32. Kominek
33. Rafał
34. obikenobi
35. Snow
36. regan
37. xiondz77
38. FTC1899
39. DeadOrAlive
40. dziki
41. sibalba
42 Wit.Ek.
43. dawiss
44. Bbartek
45. Laszi
46. Adrio
47. Ajronek
48. Dariook
49. PsycholTSW
50. Patka
51. tas de fleia
52. Maciekkk
53. Booze1988
54. Domin_czyzyny
55. m954
56. Szneka
57. Jaro1991
58. silver03
59. Viper
60. Maine_Coon
61. Coglin
62. Blaszczu16
63. Tomasson
64. Marcinkrakwoj
65. M@Terac
66. blanco
67. BW.WISŁA
68. funkykoval -100
69. matban94
70. TSWojtas
71. pan_premier
72. Ned
73. w0lno.
74. pawkow
75. Artur z Barlinka
76. Barti
77. WisniaTSW666
78. rocco_1906
79. szym_ek
80. hypocrite
81. cancer
82. mr_kwolf
83. lazy
84. Ypeeh
85. kgain
86. tomsen
87. IncognitoTSW
88. GonzoNS
89. seta
90. 1906boro
91. hufsa
92. biloniq
93. kolarz90
94. Wiertar
95. krkgiba
96. JrQ-
97. Mattrissa
98. El'kabat
99. tomekk81
100. KoPer
101. Gandi
102. Ito
103. JarooP
104. mkakol86
105. Lemoniadowy Joe
106. art.b
107. Opętany
108. Reser
109. Proud
110. Ronaldo
111. jaro1985r
112. TS FANATIC
113. zgrywus
114. Kowalski
115. wolfy
116. Noodles
117. Letischoo
118. Kicur
119. ReMix
120. Kac
121. spirit
122 Menago
123. petred
124. Padre
125.GIN
126 kamilX
127 cudlaty
128.tedyy
129.szprotson
130 Ogryzek
131 tsw.michal
132. kukoc
133. Bóg Trybun (objawion)
134. konik 28
135. wszl
136. JudasPriest
137. lopez71
138 krzysztofff
139. Toeju
140. romano14
141.PabloTS
142.butazango
143. Konrad.
144. olszaI
145. tatar87
146. szczepans21
147. 17wojownik
148. Manhunt
149. leyzer87
150. Mixu
151. sndr
152. zenders
153. Martinho
154. Vip2008
155. MicKon
156. Okid2
157. Focusik00
158. Krolik
159. kacpaw91
160. Miro
161. Maciu
162. duce!
163. koniu_nh
164. ctsi
165. MaLk
166. czaro
167. Sensej
168.1q2
169. aguero2
170. brat aguero2
171. Jam55
172'Akita Inu
173. rafalek
174. robert777
175. Tonamini
176. As
177. Radekrrrrr
178. Misiek_nk
179. kubad99
180. heoij
181. 7kotów
182. Jelcyn
183. tomasz_19
184. BB14
185. tumik
186. Markfire20
187.simonb
188. Heero
189. Zelek
190. trial
191. crux.a
192. Bevierek
193. emailowiec
194. adq93
195. tomasz1988nh
196. Kamil
197. D@mian
198. nce
199. onifer2
200. leszekpw
201. cygan
202. LucjuszWielki
203. Czesław
204. Semper Fidelisc1985
205. Karherop
206 Saklak1906
207. Kossaq
208. Galonek
209 Drozdos
210 Savik
211 Preclarz
212 szlaQ ...
213 patti
214 wojti11795
215. Fidzi
216. tomasz1988nh

Powyżej lista forumowiczów którzy zadeklarowali przystąpienie do Socios - czas robić drugą listę już zapisanych by reszta poczuła się choć trochę głupio i czym prędzej wywiązała się z danego słowa...

1 TSWojtas

FraMat 09.11.2018 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWojtas (Post 1517770)
Powyżej lista forumowiczów którzy zadeklarowali przystąpienie do Socios - czas robić drugą listę już zapisanych by reszta poczuła się choć trochę głupio i czym prędzej wywiązała się z danego słowa...

1 TSWojtas

2. FraMat

Ale jak chcesz to zweryfikować? Nie wysyłałem zgłoszenia i przelewu jako FraMat

Adrio 10.11.2018 05:38

1 TSWojtas
2. FraMat
3. Adrio

siara 10.11.2018 08:07

1 TSWojtas
2. FraMat
3. Adrio
4.Siara

Coglin 10.11.2018 08:17

1 TSWojtas
2. FraMat
3. Adrio
4. Siara
5. coglin

Dariook 10.11.2018 08:44

1 TSWojtas
2. FraMat
3. Adrio
4. Siara
5. coglin
6. Dariook (D.K)

Można walnąć inicjaly...

PSYCHOLTSW 10.11.2018 08:50

1. TSWojtas
2. FraMat
3. Adrio
4. Siara
5. coglin
6. Dariook (D.K)
7. PSYCHOLTSW (Pablo esKobar)

Laszi 10.11.2018 08:52

1. TSWojtas
2. FraMat
3. Adrio
4. Siara
5. coglin
6. Dariook (D.K)
7. PSYCHOLTSW (Pablo esKobar)
8. Laszi


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl