Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9971)

7 kotów 22.08.2018 08:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1512834)
Ale do bankruta? :rotfl:
60M to tak szybko nie odrobią.

Sprzedadza Szymanskiego za 40mln i Niezgode za 30 to jeszcze na plus wyjda!

wolfy 22.08.2018 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1512838)
Sprzedadza Szymanskiego za 40mln i Niezgode za 30 to jeszcze na plus wyjda!

Myślę że puszcą jeszcze Chukwu za marne 10 milionów.

Heero 22.08.2018 14:49

Jeśli przedmówcy mówią o boliwarach, taka cena jest jak najbardziej możliwa ;)

BlurgH 22.08.2018 15:44

Chodziło im o dolary Zimbabwe... :P

obikenobi 22.08.2018 22:18

Spokojnie obaj pójdą za 40 i 30 milionów złotych
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
sprzed denominacji

it 24.08.2018 11:51

Heheszki, tyle że za Szymańskiego CSKA oferuje już podobno 7 mln euro.
Z naciskiem na "podobno".

Lao 24.08.2018 11:59

Pytanie ile w bonusach, Kapustka tez poszedł za "7" tylko 2 w podstawie i 5 w nieaktywowanych bonusach ;)

Karherop 24.08.2018 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez it (Post 1512958)
Heheszki, tyle że za Szymańskiego CSKA oferuje już podobno 7 mln euro.
Z naciskiem na "podobno".

Przez ostatnie 3 lata nie wydali wiecej na zawodnika niz 2 mln euro.
Po Janczyku nic się nie nauczyli?
Przy takiej kasie to menago zgarnie dobra sumę, sporo pojdzie na ekwiwalent. Legia zarobi ale wątpię że tyle ile podaja media.

Szneka 25.08.2018 20:55

Zmiana stylu gry widoczna gołym okiem. póki co, paradoksalnie, odejście Carlitosa wychodzi nam na duży plus. W zeszłym roku każdy z piłkarzy miał w głowie że Carlitos coś zawsze wymyśli i zrobi a teraz Kort Basha Kostal Ondrasek Imaz grają zespołowo o to daje bardzo dobry efekt.

Dzimi 25.08.2018 21:37

Stolarczyk zaszczepił w tym zespole coś z lat 2002-2005. Z najlepszej Wisły wszech-czasów

czaro 25.08.2018 21:42

Niech Stolarczyk chociaż powtórzy scenariusz tych wszystkich polskich hitów jednego sezonu: Zabrza, Piasta etc., to w naszej sytuacji i tak będzie wiele. Gramy piłkę, którą się kapitalnie ogląda, a przy okazji punktujemy. Chwilo trwaj!

Blaszczu16 25.08.2018 21:51

Gramy niczym Wisla 2002. Pięknie, szybko, skladnie. Stwarzamy multum okazji. Nawet jak stracimy 5 goli to strzelimy 7 ....a. To jest wspolny mianownik obu Wiselek.

AgresywnyChomik 25.08.2018 22:00

Panie Trenerze, przepraszam.

seta 25.08.2018 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1513027)
Panie Trenerze, przepraszam.

zmień nicka na StonowanyChomik

filemon 25.08.2018 22:11

Dołączę się - przepraszam Panie Trenerze, i ja na początku nie wierzyłem. Dziękuję za wyprowadzenie mnie z błędu!

pepe72 25.08.2018 22:39

Zmiany składu po meczu w Poznaniu

Amica <-> Górnik
---------------------
Lis
-
Bartkowski
Wasyl
Sadlok
Pietrzak
-
Bartosz <-> Boguś
Basha
Kort
Kostal
-
Imaz
Ondraszek
====

Jeszcze 14 dobrych meczów Kostala ... :) Ostatnie dwa wymiata.

mitmichael 26.08.2018 08:47

Niesamowity jest ten Maciej Stolarczyk, co on im zrobil, ze tak super graja, az tak dobrej postawy to by sie nikt nie spodziewal. I w koncu przyszla skutecznosc w tych dwoch ostatnich spotkaniach, ktorej brakowalo z Arka i Wisla Plock. Musza jeszcze popracowac nad poczatkowo koncentracja bo pierwsze 10 minut nalezaly do Gornika i mielismy duzo szczescia, ze nic nie wpadlo

BlurgH 26.08.2018 09:32

Mam swoją teorię do osiągnięć Trenera. Po prostu za czasów swojej kariery zawodniczej podpie...lał i nielegalnie kserował notatki Kasperczaka, potem miał trochę czasu żeby przetrawić francuską myśl szkoleniową, dodał do tego kilka swoich pomysłów, wrzucił w burzę mózgów Sobola, Jopa, Kmiecika i paru innych, po czym wyciągnął esencję, a piłkarze go posłuchali... :haha:

brylant17 26.08.2018 09:36

Przegra mecz dwa i będzie płacz i lament jaki jest ujowy

czaro 26.08.2018 10:01

No, pewnie przegra i pewnie się zacznie narzekanie, ale 1) cieszmy się chwilą, 2) kto ma pamiętać, jak super to poukładał w jak słabych warunkach, ten będzie pamiętał

Pulpet 26.08.2018 10:48

W obecnej sytuacji drużyny ze Szczecina zastanawiam się jakie dyskusje w gronie kibiców Pogoni odbywają się na temat Stolarczyka i Korta.
p.s. wczoraj po powrocie jeszcze do znudzenia oglądałem powtórki a na sam deser zostawiłem sobię lekturę forum szmaciarni. O jaki tam jest skowyt , polecam :)

wolfy 26.08.2018 11:08

Kibice zwykle wuja się znają. Przynajmniej większość. W sumie tak samo jak dziennikarze. Tyle odnośnie Stolarczyka, o którym Zarząd zebrał dobre opinie i z którym rozmawiał.
Z Kortem jest inny problem, on w Pogoni nic by już nie osiągnął. Niesportowy tryb życia, kasyno etc. Do nas przeszedł z nożem na gardle, żeby się odciąć i odbudować.

czaro 26.08.2018 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1513097)
Z Kortem jest inny problem, on w Pogoni nic by już nie osiągnął. Niesportowy tryb życia, kasyno etc. Do nas przeszedł z nożem na gardle, żeby się odciąć i odbudować.

Odbudować, wypromować, sprzedać!

crux.a 26.08.2018 11:30

Odbudować, wypromować, sprzedać za granicę za dobre pieniądze.

regan 26.08.2018 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pulpet (Post 1513095)
W obecnej sytuacji drużyny ze Szczecina zastanawiam się jakie dyskusje w gronie kibiców Pogoni odbywają się na temat Stolarczyka i Korta.
p.s. wczoraj po powrocie jeszcze do znudzenia oglądałem powtórki a na sam deser zostawiłem sobię lekturę forum szmaciarni. O jaki tam jest skowyt , polecam :)

Z ich forum zaczelo sie szyderą:

Cytat:

no i zobaczcie jaki trenerski diament wypuściliśmy ze swoich rąk.. jeden z pierwszych sparingów, a Stolarczyk już Monaco ogrywa!
Cytat:

Patrząc jakich ludzi Wisła obecnie zatrudnia, zwłaszcza prawdziwego kosmitę do trenowania młodzieży teraz, to chyba Stolarczyk do Wisły przyniósł mode zatrudniania swoich, niezależnie od kompetencji :D
A potem cisza... :D

sandomingo 26.08.2018 11:35

Kolejny raz brawo Trener.
Pokazał że to on się zna a nie większość nas, kibiców. Pomimo bardzo słabego występu w Poznaniu dał kolejną szansę Pietrzakowi, który został jednym z bohaterów.
Bardzo sensownie dał szansę debiutu Grabowskiemu - dla niego te kilka minut było ważne a takiemu Wojtkowskiemu czy Arsenicowi nic by nie dało.

Cały czas nie mogę do końca zrozumieć, co było nie tak z tym Carillo...

Pulpet 26.08.2018 11:50

@regan

Pamiętam co wypisywano choćby na 90minut.pl zastanawia mnie jak teraz na to patrzą i jak będą patrzyć za 3 tygodnie po meczu z nami.

wolfy 26.08.2018 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1513100)
Z ich forum zaczelo sie szyderą:

A potem cisza... :D

U nas było lepiej?

@sandomingo - Carillo to wizjoner, Stolarczyk ciężko pracuje z tym co ma. On, Jop i Sobolewski. Jak ktoś ogląda powtórkę na C+ to niech zwróci uwagę jak Sobol rozmawia z młodymi.

pepe72 26.08.2018 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pulpet (Post 1513104)
@regan

Pamiętam co wypisywano choćby na 90minut.pl zastanawia mnie jak teraz na to patrzą i jak będą patrzyć za 3 tygodnie po meczu z nami.

akurat z wczorajszego meczu 90minut nie zrobiło notki. Jest tylko wynik i składy :D

kopaczoholik 27.08.2018 20:59

Po raz kolejny Eklapa udowadnia, że to nie liga piłkarska, a stan umysłu...

Na obecną chwilę najładniejszą piłkę w kraju gra drużyna sklecona naprędce z trenerem bez doświadczenia i wyników... której to drużynie groziła bezdomność za zaległości finansowe... Na zdrowy rozum nie mogło się udać a tu proszę dawno nie widziałem tak dobrze grającej Wisły Kraków... Brawo Panie trenerze Stolarczyk! Brawo drużyna! Brawo Wisła Kraków! :D Oby tak dalej...

Z kolei najgorszą piłkę gra drużyna budowana za miliony zł, która to drużyna nie dawno grała w Lidze Mistrzów... Obecnie Legia Warszawa gra takie dno, że ciężko to opisać.

To jest coś niesamowitego...
Czy ktoś to może wytłumaczyć?!

AYALA 27.08.2018 21:33

Stolar świetnie kondycyjnie przygotował co widać po ilości przebiegniętych kilometrów podczas meczów,tempie gry,starcie do piłki

pepe72 27.08.2018 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kopaczoholik (Post 1513223)
Po raz kolejny Eklapa udowadnia, że to nie liga piłkarska, a stan umysłu...

Na obecną chwilę najładniejszą piłkę w kraju gra drużyna sklecona naprędce z trenerem bez doświadczenia i wyników... której to drużynie groziła bezdomność za zaległości finansowe... Na zdrowy rozum nie mogło się udać a tu proszę dawno nie widziałem tak dobrze grającej Wisły Kraków... Brawo Panie trenerze Stolarczyk! Brawo drużyna! Brawo Wisła Kraków! :D Oby tak dalej...

Z kolei najgorszą piłkę gra drużyna budowana za miliony zł, która to drużyna nie dawno grała w Lidze Mistrzów... Obecnie Legia Warszawa gra takie dno, że ciężko to opisać.

To jest coś niesamowitego...
Czy ktoś to może wytłumaczyć?!

Trochę pojechałeś po bandzie.
Po pierwsze ta "naprędce sklecona" drużyna to duża część tego, co miało w zeszłym roku przynieść nam puchary!
Po drugie defensywa, która jest podstawą dobrej gry przeszła praktycznie w całości. Wasilewski, Sadlok i Bartkowski grali w większości meczów w zeszłym sezonie. Arsenić podobnie, a trener ma ból głowy, bo mu teoretycznie najsłabszego obrońcę właśnie powołano do kadry. I to po meczu, gdzie zdobył bramkę na 1:0.
Basha i Imaz byli raczej stałymi punktami w składzie. Boguski również grał w większości meczów zeszłego seznou.
Więc nawet po odejściu wielu zawodników, nie doszło do przetrącenia kręgosłupa drużyny. Zdrowy Ondraszek był bardzo ważnym ogniwem i super, że się właśnie wyleczył. W zeszłym sezonie leczył się i mieliśmy Carlitosa.

Co innego finanse ...

Z wywiadów wynika, że zrobiła się w szatni niezła paka wraz ze sztabem szkoleniowym. I przy braku presji daje to rewelacyjne wyniki.

Sztab trenerski, jest młody więc nie załapał się na patologię "polskiej szkoły". To mogło zadziałać, choć było ryzyko. Więc nie należy to brać w kategorii cudu, bo sportowo się to broniło.
Może nie na takie cmokanie nad Wisłą jak się dzieje od 2 tygodni ale kto mógł przewidzieć, że np. Kort i Kostal odpalą, a Ondraszek wróci do swojej topowej formy.

s1mone 28.08.2018 00:00

No Stolar robi super robotę.


Ja tylko czekam aż się uaktywni pewna część forum, która tak kocha zagranicznych treneirów, którzy to niosą ze sobą olbrzymią jakość, nie to co ta nasza beznadziejna PMS. W szczególności mi chodzi o takiego jednego, którego nick zaczyna się na D - ostatnio coś na forum mniej aktywny ;<


Żeby pasowało do koncepcji nasz Trener powinien zmienić nazwisko na Stolairo :D

Guzik 28.08.2018 05:46

albo Schreiner :D

Karherop 28.08.2018 06:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1513234)
No Stolar robi super robotę.


Ja tylko czekam aż się uaktywni pewna część forum, która tak kocha zagranicznych treneirów, którzy to niosą ze sobą olbrzymią jakość, nie to co ta nasza beznadziejna PMS. W szczególności mi chodzi o takiego jednego, którego nick zaczyna się na D - ostatnio coś na forum mniej aktywny ;<


Żeby pasowało do koncepcji nasz Trener powinien zmienić nazwisko na Stolairo :D

My się z opcji zagranicznych wyleczylismy na dobre kilka lat.
Z trenerami - problem się rozstać.
Z zawodnikami - zrywaja kontrakty.

Stolar nad tym trzyma rękę i sa w zespole zdrowe proporcje. Wreszcie.

Arkadiusz.Czerepach 28.08.2018 08:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1513234)
No Stolar robi super robotę.


Ja tylko czekam aż się uaktywni pewna część forum, która tak kocha zagranicznych treneirów, którzy to niosą ze sobą olbrzymią jakość, nie to co ta nasza beznadziejna PMS. W szczególności mi chodzi o takiego jednego, którego nick zaczyna się na D - ostatnio coś na forum mniej aktywny ;<


Żeby pasowało do koncepcji nasz Trener powinien zmienić nazwisko na Stolairo :D


wiem że to nie do mnie uwaga, ale i tak sie wypowiem :)

otóż wg mnie PMS to nie kwestia narodowości a stan umyslu , jest to też związane z pewną epoką

Stolar jest na to po prostu za młody

rozarian 28.08.2018 09:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1513234)
No Stolar robi super robotę.


Ja tylko czekam aż się uaktywni pewna część forum, która tak kocha zagranicznych treneirów, którzy to niosą ze sobą olbrzymią jakość, nie to co ta nasza beznadziejna PMS. W szczególności mi chodzi o takiego jednego, którego nick zaczyna się na D - ostatnio coś na forum mniej aktywny ;<


Żeby pasowało do koncepcji nasz Trener powinien zmienić nazwisko na Stolairo :D

Nie wiem, czy to Ty akurat powinieneś takie rzeczy pisać o tych zwolennikach zagranicznych trenerów. Na tupecie to Ci nie zbywa:

"Nie rozumiem płaczu. Zatrudniamy faceta z lepszym CV od Kiko, który trochę piłki klubowej na najwyższym poziomie zaznał, w pucharach grał. Preferuje ofensywną, ładną dla oka grę.

Naprawdę tak kochaliście się w futbolu Ramireza? W tych dzidach na aferę i końcowym rezultacie strzeleckim typu 6:20 w strzałach na bramkę dla Wisły Płock w Krakowie? Czy tym jak wdeptuje nas w ziemię Korona z mniejszym budżetem niż my?



Widocznie zarząd nie chce Wisły środka tabeli, której czasem coś przez przypadek wyjdzie i może jakimś cudem załapie się do pucharów - tylko mocną Wisłę będącą znaczącą siłą w tej lidze. Czy to źle? Czy super Kiko naprawdę był tak wspaniałym trenerem, że warto rozdzierać tu szaty?

Ja nie byłem zwolennikiem zwalniania któregokolwiek trenera - tak Kiko żegnam bez żalu. Nie chodzi tu o wyniki, tylko o to co gramy, a co chcemy grać. Bardzo mnie cieszy, że zarząd nie podziela minimalizmu części forum."

Najlepszy jest ten fragment, gdy piszesz o braku minimalizmu zarządu :-D

Ja też byłem za wywaleniem Kikusia. Nie ten dział, by punktować dlaczego. Do Carillo szybko się zraziłem za jego kumoterstwo z Mitroviciem. Zresztą, Kiko robił to samo, tylko z innych powodów.

Uczciwa kadra trenerska to podstawa dobrze funkcjonującej szatni. Mam nadzieję, że Stolarczyk nie zrobi takiego błędu. Małeckiego posadził wreszcie na ławce. Pewnie niedługo spotka to też na dłużej Boguskiego.


PS. Pewnie za parę lat dojdzie do tego, że wpadnie tu nesta i zaatakuje zwolenników obcego kapitału w klubie.

PhantomRanger 28.08.2018 09:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1513234)
No Stolar robi super robotę.


Ja tylko czekam aż się uaktywni pewna część forum, która tak kocha zagranicznych treneirów, którzy to niosą ze sobą olbrzymią jakość, nie to co ta nasza beznadziejna PMS. W szczególności mi chodzi o takiego jednego, którego nick zaczyna się na D - ostatnio coś na forum mniej aktywny ;<


Żeby pasowało do koncepcji nasz Trener powinien zmienić nazwisko na Stolairo :D

W moim odczuciu Stolar wzoruje się na Kasperczaku, a on ma tyle wspólnego z PMS co większość z nas na tym forum. Na razie wykonuje solidną robotę, ale cel powinien zostać niezmienny, czyli utrzymanie.

Ogryzek 28.08.2018 09:56

Widzę że niektórych boli że Stolarczyk jest Polakiem. Czyżby Polacy byli nieudacznikami wg niektórych?

A niech się wzoruje na kim chce, nie zmienia to faktu że nazywa się Stolarczyk a nie Stolario.

W końcu ważne żeby był dobrym trenerem. W ten sposób proponuje patrzeć.

Prezydentowa 28.08.2018 11:09

Niektórzy chyba nie rozumieją, czym jest "polska myśl szkoleniowa" i że nie oznacza to po prostu polskiego trenera. Stolarczyk jest świeżakiem, nieskażonym ww. PMS i życiem na karuzeli trenerskiej.
Natomiast przedstawiciele PMS to dziady, które przesiąkły środowiskiem, trenują po kolei wszystkie kluby ekstraklasy, wylatują z nich z hukiem, a potem zatrudniają ich kolejne kluby myśląc, że wymyśli nagle koło.

Stolarczyk do nich nie należy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl