![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeśli przedmówcy mówią o boliwarach, taka cena jest jak najbardziej możliwa ;)
|
Chodziło im o dolary Zimbabwe... :P
|
Spokojnie obaj pójdą za 40 i 30 milionów złotych
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . sprzed denominacji |
Heheszki, tyle że za Szymańskiego CSKA oferuje już podobno 7 mln euro.
Z naciskiem na "podobno". |
Pytanie ile w bonusach, Kapustka tez poszedł za "7" tylko 2 w podstawie i 5 w nieaktywowanych bonusach ;)
|
Cytat:
Po Janczyku nic się nie nauczyli? Przy takiej kasie to menago zgarnie dobra sumę, sporo pojdzie na ekwiwalent. Legia zarobi ale wątpię że tyle ile podaja media. |
Zmiana stylu gry widoczna gołym okiem. póki co, paradoksalnie, odejście Carlitosa wychodzi nam na duży plus. W zeszłym roku każdy z piłkarzy miał w głowie że Carlitos coś zawsze wymyśli i zrobi a teraz Kort Basha Kostal Ondrasek Imaz grają zespołowo o to daje bardzo dobry efekt.
|
Stolarczyk zaszczepił w tym zespole coś z lat 2002-2005. Z najlepszej Wisły wszech-czasów
|
Niech Stolarczyk chociaż powtórzy scenariusz tych wszystkich polskich hitów jednego sezonu: Zabrza, Piasta etc., to w naszej sytuacji i tak będzie wiele. Gramy piłkę, którą się kapitalnie ogląda, a przy okazji punktujemy. Chwilo trwaj!
|
Gramy niczym Wisla 2002. Pięknie, szybko, skladnie. Stwarzamy multum okazji. Nawet jak stracimy 5 goli to strzelimy 7 ....a. To jest wspolny mianownik obu Wiselek.
|
Panie Trenerze, przepraszam.
|
Cytat:
|
Dołączę się - przepraszam Panie Trenerze, i ja na początku nie wierzyłem. Dziękuję za wyprowadzenie mnie z błędu!
|
Zmiany składu po meczu w Poznaniu
Amica <-> Górnik --------------------- Lis - Bartkowski Wasyl Sadlok Pietrzak - Bartosz <-> Boguś Basha Kort Kostal - Imaz Ondraszek ==== Jeszcze 14 dobrych meczów Kostala ... :) Ostatnie dwa wymiata. |
Niesamowity jest ten Maciej Stolarczyk, co on im zrobil, ze tak super graja, az tak dobrej postawy to by sie nikt nie spodziewal. I w koncu przyszla skutecznosc w tych dwoch ostatnich spotkaniach, ktorej brakowalo z Arka i Wisla Plock. Musza jeszcze popracowac nad poczatkowo koncentracja bo pierwsze 10 minut nalezaly do Gornika i mielismy duzo szczescia, ze nic nie wpadlo
|
Mam swoją teorię do osiągnięć Trenera. Po prostu za czasów swojej kariery zawodniczej podpie...lał i nielegalnie kserował notatki Kasperczaka, potem miał trochę czasu żeby przetrawić francuską myśl szkoleniową, dodał do tego kilka swoich pomysłów, wrzucił w burzę mózgów Sobola, Jopa, Kmiecika i paru innych, po czym wyciągnął esencję, a piłkarze go posłuchali... :haha:
|
Przegra mecz dwa i będzie płacz i lament jaki jest ujowy
|
No, pewnie przegra i pewnie się zacznie narzekanie, ale 1) cieszmy się chwilą, 2) kto ma pamiętać, jak super to poukładał w jak słabych warunkach, ten będzie pamiętał
|
W obecnej sytuacji drużyny ze Szczecina zastanawiam się jakie dyskusje w gronie kibiców Pogoni odbywają się na temat Stolarczyka i Korta.
p.s. wczoraj po powrocie jeszcze do znudzenia oglądałem powtórki a na sam deser zostawiłem sobię lekturę forum szmaciarni. O jaki tam jest skowyt , polecam :) |
Kibice zwykle wuja się znają. Przynajmniej większość. W sumie tak samo jak dziennikarze. Tyle odnośnie Stolarczyka, o którym Zarząd zebrał dobre opinie i z którym rozmawiał.
Z Kortem jest inny problem, on w Pogoni nic by już nie osiągnął. Niesportowy tryb życia, kasyno etc. Do nas przeszedł z nożem na gardle, żeby się odciąć i odbudować. |
Cytat:
|
Odbudować, wypromować, sprzedać za granicę za dobre pieniądze.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Kolejny raz brawo Trener.
Pokazał że to on się zna a nie większość nas, kibiców. Pomimo bardzo słabego występu w Poznaniu dał kolejną szansę Pietrzakowi, który został jednym z bohaterów. Bardzo sensownie dał szansę debiutu Grabowskiemu - dla niego te kilka minut było ważne a takiemu Wojtkowskiemu czy Arsenicowi nic by nie dało. Cały czas nie mogę do końca zrozumieć, co było nie tak z tym Carillo... |
@regan
Pamiętam co wypisywano choćby na 90minut.pl zastanawia mnie jak teraz na to patrzą i jak będą patrzyć za 3 tygodnie po meczu z nami. |
Cytat:
@sandomingo - Carillo to wizjoner, Stolarczyk ciężko pracuje z tym co ma. On, Jop i Sobolewski. Jak ktoś ogląda powtórkę na C+ to niech zwróci uwagę jak Sobol rozmawia z młodymi. |
Cytat:
|
Po raz kolejny Eklapa udowadnia, że to nie liga piłkarska, a stan umysłu...
Na obecną chwilę najładniejszą piłkę w kraju gra drużyna sklecona naprędce z trenerem bez doświadczenia i wyników... której to drużynie groziła bezdomność za zaległości finansowe... Na zdrowy rozum nie mogło się udać a tu proszę dawno nie widziałem tak dobrze grającej Wisły Kraków... Brawo Panie trenerze Stolarczyk! Brawo drużyna! Brawo Wisła Kraków! :D Oby tak dalej... Z kolei najgorszą piłkę gra drużyna budowana za miliony zł, która to drużyna nie dawno grała w Lidze Mistrzów... Obecnie Legia Warszawa gra takie dno, że ciężko to opisać. To jest coś niesamowitego... Czy ktoś to może wytłumaczyć?! |
Stolar świetnie kondycyjnie przygotował co widać po ilości przebiegniętych kilometrów podczas meczów,tempie gry,starcie do piłki
|
Cytat:
Po pierwsze ta "naprędce sklecona" drużyna to duża część tego, co miało w zeszłym roku przynieść nam puchary! Po drugie defensywa, która jest podstawą dobrej gry przeszła praktycznie w całości. Wasilewski, Sadlok i Bartkowski grali w większości meczów w zeszłym sezonie. Arsenić podobnie, a trener ma ból głowy, bo mu teoretycznie najsłabszego obrońcę właśnie powołano do kadry. I to po meczu, gdzie zdobył bramkę na 1:0. Basha i Imaz byli raczej stałymi punktami w składzie. Boguski również grał w większości meczów zeszłego seznou. Więc nawet po odejściu wielu zawodników, nie doszło do przetrącenia kręgosłupa drużyny. Zdrowy Ondraszek był bardzo ważnym ogniwem i super, że się właśnie wyleczył. W zeszłym sezonie leczył się i mieliśmy Carlitosa. Co innego finanse ... Z wywiadów wynika, że zrobiła się w szatni niezła paka wraz ze sztabem szkoleniowym. I przy braku presji daje to rewelacyjne wyniki. Sztab trenerski, jest młody więc nie załapał się na patologię "polskiej szkoły". To mogło zadziałać, choć było ryzyko. Więc nie należy to brać w kategorii cudu, bo sportowo się to broniło. Może nie na takie cmokanie nad Wisłą jak się dzieje od 2 tygodni ale kto mógł przewidzieć, że np. Kort i Kostal odpalą, a Ondraszek wróci do swojej topowej formy. |
No Stolar robi super robotę.
Ja tylko czekam aż się uaktywni pewna część forum, która tak kocha zagranicznych treneirów, którzy to niosą ze sobą olbrzymią jakość, nie to co ta nasza beznadziejna PMS. W szczególności mi chodzi o takiego jednego, którego nick zaczyna się na D - ostatnio coś na forum mniej aktywny ;< Żeby pasowało do koncepcji nasz Trener powinien zmienić nazwisko na Stolairo :D |
albo Schreiner :D
|
Cytat:
Z trenerami - problem się rozstać. Z zawodnikami - zrywaja kontrakty. Stolar nad tym trzyma rękę i sa w zespole zdrowe proporcje. Wreszcie. |
Cytat:
wiem że to nie do mnie uwaga, ale i tak sie wypowiem :) otóż wg mnie PMS to nie kwestia narodowości a stan umyslu , jest to też związane z pewną epoką Stolar jest na to po prostu za młody |
Cytat:
"Nie rozumiem płaczu. Zatrudniamy faceta z lepszym CV od Kiko, który trochę piłki klubowej na najwyższym poziomie zaznał, w pucharach grał. Preferuje ofensywną, ładną dla oka grę. Naprawdę tak kochaliście się w futbolu Ramireza? W tych dzidach na aferę i końcowym rezultacie strzeleckim typu 6:20 w strzałach na bramkę dla Wisły Płock w Krakowie? Czy tym jak wdeptuje nas w ziemię Korona z mniejszym budżetem niż my? Widocznie zarząd nie chce Wisły środka tabeli, której czasem coś przez przypadek wyjdzie i może jakimś cudem załapie się do pucharów - tylko mocną Wisłę będącą znaczącą siłą w tej lidze. Czy to źle? Czy super Kiko naprawdę był tak wspaniałym trenerem, że warto rozdzierać tu szaty? Ja nie byłem zwolennikiem zwalniania któregokolwiek trenera - tak Kiko żegnam bez żalu. Nie chodzi tu o wyniki, tylko o to co gramy, a co chcemy grać. Bardzo mnie cieszy, że zarząd nie podziela minimalizmu części forum." Najlepszy jest ten fragment, gdy piszesz o braku minimalizmu zarządu :-D Ja też byłem za wywaleniem Kikusia. Nie ten dział, by punktować dlaczego. Do Carillo szybko się zraziłem za jego kumoterstwo z Mitroviciem. Zresztą, Kiko robił to samo, tylko z innych powodów. Uczciwa kadra trenerska to podstawa dobrze funkcjonującej szatni. Mam nadzieję, że Stolarczyk nie zrobi takiego błędu. Małeckiego posadził wreszcie na ławce. Pewnie niedługo spotka to też na dłużej Boguskiego. PS. Pewnie za parę lat dojdzie do tego, że wpadnie tu nesta i zaatakuje zwolenników obcego kapitału w klubie. |
Cytat:
|
Widzę że niektórych boli że Stolarczyk jest Polakiem. Czyżby Polacy byli nieudacznikami wg niektórych?
A niech się wzoruje na kim chce, nie zmienia to faktu że nazywa się Stolarczyk a nie Stolario. W końcu ważne żeby był dobrym trenerem. W ten sposób proponuje patrzeć. |
Niektórzy chyba nie rozumieją, czym jest "polska myśl szkoleniowa" i że nie oznacza to po prostu polskiego trenera. Stolarczyk jest świeżakiem, nieskażonym ww. PMS i życiem na karuzeli trenerskiej.
Natomiast przedstawiciele PMS to dziady, które przesiąkły środowiskiem, trenują po kolei wszystkie kluby ekstraklasy, wylatują z nich z hukiem, a potem zatrudniają ich kolejne kluby myśląc, że wymyśli nagle koło. Stolarczyk do nich nie należy. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl