![]() |
Nie dziwie się Sobolowi, nie jest po prostu gotowy na taką odpowiedzialność i tyle ! Nie czuje się na siłach sam ciągnąć wózek, co w tym dziwnego?? Chorzy jesteście czy głupi??
|
Cytat:
|
Cytat:
Jezeli nie chce w tej chwili prowadzic Wisly, to powinien odejsc i znalezc sobie inny klub. Rozkladanie pacholkow Stolarczykowi przez nastepne pol roku czy rok cos zmieni? |
Cytat:
Wiele osób marzyłoby aby znaleźć się w tym miejscu. W życiu czasami trzeba wsiąść do właściwego pociągu zanim on odjedzie, być może Radek nie będzie miał już takiej szansy. Musi chwycić ją teraz i bezwzględnie wykorzystać. Nie można być wiecznie skromnym i pokornym. Cz Stolarczyk może zaoferować coś ekstra w stosunku do tego co ma Sobol ? Zanim nauczy się drużyny miną 2 miesiące. To cała szopka z tym że trzeba się uczyc czy zbierać doświadczenie od innych. Tak to jest w jakimś stopniu istotne jednak najważniejsze jest to własne spojrzenie na temat futbolu, własna wizja, która trzeba udoskonalac i w nią wierzyć.I przede wszystkim analiza samego siebie, tego co się zrobiło tego co można było zrobić, lepiej inaczej, wyciągać wnioski a nie żadne tam zbieranie doświadczenia od innych. |
#KikoWróć
Zwłaszcza, że i tak ci płacimy. |
Cytat:
Jaki by toksyczny Żoan nie był, zarząd sam puścił info o konflikcie z Sobolewskim i stanął po jego stronie. Sobol chciał czy nie winny czy niewinny wpadł w środek rozpierduchy. I po prostu trwanie w chorym układzie z kolejnym trenerem jest mało poważne. |
Cytat:
|
Jeśli Sobol tego nie chce, to naprawde brać Bartoszka. Z tymi piłkarzami i stanem w jaki na dzis jest Wisla nie ma czego wyciskać. Górna 8 to max. A gdybyvtak Stolarczyk odszedł ze Szczecina, to impreza byłaby chyba większa niz u nas po pozbyciu sie Ze Manuela i Pereza. Ktoś sie zaraz przy... Ze kreuje się katastroficzne wizje ale z takim ziomeczkiem jak Stolar na ławce od razu lepiej szykować młodych na boje w 1 lidze. Zarząd w tym momencie działa w strasznej panice i po omacku. Nie jest to dobry znak. Znaczy ze nie było to planowane i przygotowane. A pełen spontan, na organizmie, ktory nie zdazyl sie zabliźnić po poprzedniej operacji.
|
Wyjdzie na to, że w zarządzie zrobili smród, że Junco (i Carillo?) mają układy/ciagną hajs od hiszpańskich agentów piłkarskich, a skończy się na tym, że cały zarząd, dyrektor sportowy i trener będą tak mocno powiązani z tą szemraną Fabryką Futbolu (historie janekxa), że będziemy w 100% zależni od nich kogo będziemy sprowadzać do klubu :D Pół miliona już poszło na Lisa, kto następny? Borsuk za milion? :D :D :D
|
500 k za lisa to piękny szwindel, gdy był Łobojko za 350k....
no nic czas obserwować sytuację i chyba się modlić. |
Cytat:
|
Jak jaknekx mowi, ze cos jest zle dla Wisly tzn. ze jest dobre dla Wisly.
|
Akurat nie trzeba być janekxem żeby wiedzieć, że Lis to nie jest jakiś wielki talent.
|
Za to trzeba bylo byc janekxem by wiedziec, ze Stechert Gruppe to powazna firma, a Meresinski to powazny inwestor.
|
wedlug mnie tylko Ojrzynski moze uparzadkowac ten burdel,tylko czy w ogole chcoalby tu przyjsc...
|
Cytat:
Zresztą, czy to Janek sprzedał klub czy ktos inny, bo ja wiem ze fajnie sie przyjebac do niego, ale to jakis typ z internetu przeciez :) |
Ojrzynski to poukłada! Wróci szybka krakowska piłka.
|
Ojrzynski nie wiem czy do takiego bałaganu chce wejsc
|
Cytat:
Pszypadeg? ;) |
Ojrzyński i krakowska piłka :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Jaki jest finał tej historii ? To jakis janek, wislafan i białek ktorzy sa kolegami mastera chcieli zaoraz interes miśka? Czy ....a jak? I jaka role odegrała tutaj bezradna Monia, która slepo wierzyło podstawionemu piękniosiowi. P.s. Nie zapomnij odnieśc sie do tego kto -->kiedy i kogo --> komu przedstawił ??!!! |
Cytat:
Spiseg! Dobra, koniec wygłupów, bo się offtop zrobił i nas okrzyczą ;) |
Dobra, róbcie se śmieszki heheszki, że spiseg, ale jak to jest, że ten typ janex czy jak mu tam, ma zawsze, ale to zawsze wiarygodne info transferowe, a akurat dwie wtopy jakie zaliczył to kolarz i stechert?
Przecież to się ni kupy ni dupy nie trzyma, bo gość wygląda na ogarniętego, a tutaj dwa razy zachowuje się jak ślepiec i idzie w zaparte, gdy już nawet dziecko z daunem widzi, że nowi "inwestorzy" w Wiśle to gołopdupcy i oszuści? Janex patologicznie nienawidzi zarządu Wisły i robi wszystko by ich zdyskredytować na każdym kroku. Dlaczego tak robi to ja nie wiem, ale każdy kto tego nie dostrzega naraża się na śmieszność. |
Nie wiem czy gorsze jest to, ze Stolarczyk jest kandydatem na trenera (wtf ?!)
Czy to ze sie waha czy taka posade przyjac My chyba faktycznie mamy opinie w srodowisku( nie twierdze, ze zgodna z prawda!)nieplacacego na czas klubu, ktorym rzadzi kibol gangster za pomoca swojej prawniczki i chlopca na posylki oraz dyrektor krecacy walki skoro trudno oczekiwac powaznego kandydata na trenera |
Właśnie to jest bardzo symptomatyczne (że się tak wyrażę), ze gość mający najlepsze info, zawsze w przypadku Wisły się mylił...i to w tematach kluczowych...
|
Byłem bardzo sceptyczny do przejęcia klubu przez TS. Jednak wydawało mi się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Zatrudnienie Carillo, przyjście Bargiela i wyraźna poprawa naszej gry. Gdy wydawało się, że będzie dobrze, to wszystko sypie się jak domek z kart. Niestety KOLEJNY SEZON, który najprawdopodobniej będzie spier*****. Dość mam tego ciągłego pierdzielenia Sarapaty i Dukata. Dyskutujmy o faktach, a nie o tym co miało być. Jest chujowo na dzień dzisiejszy. Wisła miała być bardziej polska, okej. Nikt chyba nie chce by była słabsza.
|
Cytat:
Janekx pisze na twitterze to co mu ludzie mówią, naszych dwóch "nowych" właścicieli nie widział na oczy, a wiedzę opierał na tym co usłyszał. Nie szukałbym tutaj wielkiej winy w nim, a co dopiero świadomego działania. |
Cytat:
Stolarczyk? Kyrie eleison..... |
Za Carrillo ma przyjsc trener Ollirrac - info telefoniczne :rotfl: Nie wiem co tu sie zaczyna dziac, chyba teraz przyjdzie Wisle prowadzic ten co zgodzi sie na wspolprace z Sobolem. Jak juz maja kombinowac to lepiej zeby Sobol z Kmiecikiem trenowali, przyjdzie kolejny nowy trener, bedzie mial zgrzyt z Radkiem i znowu w polowie sezonu zmienimy trenera. Zobaczymy jakiej nam udziela informacji na konferencji na ktora mozna wysylac pytania.
|
Tak sobie myślę. Szykują tego Sobola na trenera, przyjdzie co do czego, będzie może pół roku i koniec przygody.
|
Mam nie zadobre wieści podobno Stolarczyk klepniety.
|
Cytat:
To skoro wieści to klepnięty czy podobno klepnięty? ja mam wieści, że taki jeden jest podobno jebnięty |
Zobaczymy konferencja zapowiedziana na sobotę na 12
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
W dniu dzisiejszym podjąłem decyzję o zakończeniu współpracy z Maciejem Stolarczykiem, dotychczasowym Dyrektorem Sportowym Pogoni Szczecin S.A.
Info tt Jarosław Mroczek |
http://pogonszczecin.pl/newsy/20180614152910
No to już wszystko wiadomo. Oto nasz nowy trener. Miał być trener z wiślackiej rodziny, będzie trener z wiślackiej rodziny. |
Mowilem, że Stolarczyk. a Głową na dyrektora a Junco aut
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...tabu,13259877/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl