Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Michał Wróblewski 03.07.2008 08:54

Na szczęście na boisku nie grają budżety. Myslę, że w tym roku jakoś się naszym upiecze. Jednak w przyszłości polskie kjluby nie mają szans w rywalizacji z bogatymi i ambitnymi drużynami z egzotycznych krajów.

Kocur 03.07.2008 14:32

Jeszcze na wesoło:

http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,..._Cracovii.html

Cytat:

Ty też jesteś winien porażki Cracovii w Intertoto


regan 03.07.2008 16:14

myśle ze jestem winny porażki Cracovii... i bardzo mi wstyd z tego powodu... zaniedługo gramy z ich braćmi, to przelece sie do Jerozolimy pod ścianę płaczu, odpokutować za swoje wstrętne grzechy :-D :-)

Baala 05.07.2008 18:51

Sturm Graz- Soligorsk 2:0...

Kwaki 06.07.2008 13:16

Nie przesadzajcie z tymi szansami Legii. Gomel to nie jest jakis dobry zespol. Ja daje Legii najwieksze szanse przejscia dalej z 3 polskich druzyn. Najlepiej trafili.
Tabela ligi bialoruskiej w tym sezonie:
http://www.fifa.com/associations/ass...standings.html

Pan Jotka 06.07.2008 13:48

Odpadniemy jak sliwka od drzewa...Prosto w kompot. Niestey, bedzie to malo udany sezon dla Wisly pod kazdym wzgledem.

South 06.07.2008 14:00

Nostradamus przy tobie to miekka faja

pan Dudi 06.07.2008 14:02

Wiśle potrzeba więcej takich zajebistych kibiców jak jedTS.

"World is not enough", tak?

Dramat.

wolfy 06.07.2008 14:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 562980)
Wiśle potrzeba więcej takich zajebistych kibiców jak jedTS.

"World is not enough", tak?

Dramat.

Prawdziwy wzór "wierności":>

mcovalski 06.07.2008 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 562992)
Prawdziwy wzór "wierności":>

a co ma wierność do tego??!!. jedTS chyab za dużo wypił. Albo tatusia się nasłuchał za dużo.

Pan Jotka 06.07.2008 21:48

A co ma wiernosc do stwierdzenia ze bedzie kicha tym sezonie??? Wzmocnien zadnych a jeszcze Baszcza sprzedaja. Konia z rzedem temu kto powie ze Wisla to faworyt do majstra. Jak nie przejda Koszernych to i nawet w PUEFA nie zagraja. I oczywiscie atmosfera sie spieprzy, a na koniec uslyszymy, ze trener winny.
Zle przeczucia???> Nie ! Dobra pamiec. Calkiem niedawno to przerobilismy.
PS. Pisze to zupelnie na trzezwo.

Kurt 06.07.2008 22:20

Cytat:

A co ma wiernosc do stwierdzenia ze bedzie kicha tym sezonie??? Wzmocnien zadnych a jeszcze Baszcza sprzedaja. Konia z rzedem temu kto powie ze Wisla to faworyt do majstra. Jak nie przejda Koszernych to i nawet w PUEFA nie zagraja. I oczywiscie atmosfera sie spieprzy, a na koniec uslyszymy, ze trener winny.
Zle przeczucia???> Nie ! Dobra pamiec. Calkiem niedawno to przerobilismy.
PS. Pisze to zupelnie na trzezwo.
Skoro słychać już takie wypowiedzi, tzn. że jest dobrze, rok temu też tak było, wszyscy zapowiadali koniec Wisły i ten atak starozakonnych, a liga pokazała że Wisła i Cracovia mogły walczyć o majstra, tylko chyba na dwóch innych szczeblach rozgrywkowych. W lidze aktualnie jest maksymalnie 2-3 piłkarzy, którzy są w stanie wzmocnić nasz skład. Puchary? Trzeba wygrać to do czego jesteśmy zobowiązani, aby wygrać czyli ten Beitar, reszta? Reszta jest kwestią szczęścia w losowaniu.

Legia, Lech tą rundę zaliczą na spokoju, polski futbol aż tak bardzo jeszcze nie upadł, dawno w pucharach nie mieliśmy tak mocnego składu i drużyn nie grających po wsiach, czuje że ten sezon może być naprawdę udany.

pan_premier 07.07.2008 11:29

odnośnie tego, że nalezy kibicować polskim klubom itp
klik
pokrakowska wieś, dziękuje szpiegom :D

aaa tam białym pod spodem jest Dinamo i Valerenga :>

w0lno. 07.07.2008 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 563318)
odnośnie tego, że nalezy kibicować polskim klubom itp
klik
pokrakowska wieś, dziękuje szpiegom :D

aaa tam białym pod spodem jest Dinamo i Valerenga :>

:shock: Ożesz ty...
Są 2 wyjścia albo pozdrawiają swoich braci :D, albo maja prze... kompleksy.

quick 07.07.2008 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 563318)
od
klik


dobre! :lol: ! forfart nie śpi, forfart działa! :-)


Cytat:

Bez dwóch najlepszych zawodników - Rogera i Takesure Chinyamy - rozpocznie Legia przygodę z Pucharem UEFA. Pierwszy mecz w I rundzie wstępnej z białoruskim FK Homel już za 10 dni i obaj zawodnicy nie zdążą najprawdopodobniej dojść do odpowiedniej formy

"Nie jest to jeszcze przesądzone, ale większość tych, którzy dołączyli do zespołu niedawno, raczej nie będzie brana pod uwagę do kadry przed pierwszym meczem" - mówi Urban, wymieniając Brazylijczyka i reprezentanta Zimbabwe.


Równolegle z treningami ważą się losy kilku zawodników, którzy mogą odejść z klubu. Podobno ze starań o Rogera nie rezygnuje Ajax Amsterdam. "Z tego, co wiem, to żadna konkretna oferta do klubu nie wpłynęła" - przekonuje Urban. Trener Legii zaprzecza również jakoby klub żądał za Brazylijczyka z polskim paszportem 9 mln euro. "Kluby zachodnie nie chcą płacić takich pieniędzy nawet za najlepszych piłkarzy polskiej ligi" - twierdzi szkoleniowiec. "Jaka jest realna wartość Rogera? Mówimy tu raczej o kwotach bliżej 5 mln euro" - mówi trener.
wp.pl

ufff... tyle dobrze.

Kijek 07.07.2008 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez quick (Post 563389)
ufff... tyle dobrze.

tzn. konkretnie co "tyle dobrze"?

1q2 07.07.2008 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez quick (Post 563389)





ufff... tyle dobrze.

nie ciesz sie dziadku z cudzego wypadku.

flamengista 07.07.2008 21:53

Co do tego Beitaru na murze - to małe piwo.

Niedawno był finał Copa Libertadores. Grało Fluminense (z Rio de Janeiro, Brazylia) i LDU z Ekwadoru. Wygrało LDU.

Przed finałem, rozgrywanym na Maracanie (a więc w Rio) wyprzedano koszulki i flagi LDU. Wykupili je kibice... Flamengo, którzy nie przepadają za lokalnym rywalem, czyli Fluminense.

Mało tego, na jednym z treningów napastnik LDU ubrał się w koszulkę Flamengo by dodatkowo podgrzać atmosferę. To tak, jakby przed meczem z nami Derek Boateng trenował w koszulce w biało-czerwone pasy...

Zmierzam do tego, że reakcja naszych rywali w tym kontekście wydaje się zupełnie zrozumiała. Naprawdę, gdzie indziej jest podobnie. Również kibice Barcy cieszą się z klęski Realu, fani OM cieszą się z potknięć PSG...

Kwaki 07.07.2008 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 563683)
Zmierzam do tego, że reakcja naszych rywali w tym kontekście wydaje się zupełnie zrozumiała. Naprawdę, gdzie indziej jest podobnie. Również kibice Barcy cieszą się z klęski Realu, fani OM cieszą się z potknięć PSG...

Ale my jeszcze nie przegralismy z Beitarem.:P

Coolpick 07.07.2008 22:12

Ciekawe jak długo on tam jeszcze będzie w przypadku naszego zwycięstwa? ;]

sandbender 07.07.2008 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jedTS (Post 563118)
Konia z rzedem temu kto powie ze Wisla to faworyt do majstra.

Wisła to faworyt do majstra.

A teraz dawaj tego konia bo na wakacje mam jechac.

1q2 07.07.2008 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandbender (Post 563698)
Wisła to faworyt do majstra.

A teraz dawaj tego konia bo na wakacje mam jechac.

Konia dostaniesz na nastepne wakacje jak tego mistrza zdobedziemy:P

ps. mysle ze bedziemy 1 z 3 faworytow ale zaloze sie ze tak latwo jak w roku obecnym to nie bedzie , i dobrze;)

Pan Jotka 08.07.2008 02:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandbender (Post 563698)
Wisła to faworyt do majstra.

A teraz dawaj tego konia bo na wakacje mam jechac.

A garaz(czytaj stodołe) kolega posiada?? Bo przeciez przed blokiem nie zaparkuje :D
Chodzilo mi od poczatku o to ze nie ma wzmocnien, trwa tylko oslabianie skladu i ciagle ten jek ze brakuje pieniedzy. Czyli za Dudke nie wzieli 2.5 mln? Z kokoszka to juz naqet nie mowie-fakt nie gral i mogl sie czuc z tym zle, ale jak widze ze chlopak jezdzi po TESTACH do Empoli to sie zastanawiam czy ksywa Kokos nie odnosi sie do jego glowy.Twardy podczas przyjmowani logicznych argumentow. Rzecz jasna: CHCE WIDZIEC WISLE W LM. Ale chciec a moc to raczej rozne pojecia....

Zbychu 08.07.2008 06:08

Spokojnie najpierw trzeba Beitar ograć a później będziemy się zajmować Ligą Mistrzów,mając w alternatywie PUEFA.
Wywiad z Głowackim ze strony głównej;
Dla mistrza Polski wyeliminowanie przez Beitar Jerozolima to byłby wstyd i koniec marzeń o kolejnych meczach w pucharach.

- Moim zdaniem realnym celem jest faza grupowa Pucharu UEFA i od początku to podkreślałem. Oczywiście przy odrobinie szczęścia możemy dostać się do Ligi Mistrzów. Bardzo wiele zależy od budżetu, bo jego wielkość określa na jakie transfery można sobie pozwolić. Stąpam twardo po ziemi i wiem jak wymagającym zadaniem jest awans do Ligi Mistrzów. Wielu może mi zarzucić, że nie wierzę w drużynę, ale bez względu na to czy będą wzmocnienia, czy nie, to jest bardzo trudny cel do zrealizowania.
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=18407

Jak widać nastroje stonowane,ale walczyć trzeba.

Kurt 08.07.2008 08:25

Cytat:

Co do tego Beitaru na murze - to małe piwo.

Niedawno był finał Copa Libertadores. Grało Fluminense (z Rio de Janeiro, Brazylia) i LDU z Ekwadoru. Wygrało LDU.

Przed finałem, rozgrywanym na Maracanie (a więc w Rio) wyprzedano koszulki i flagi LDU. Wykupili je kibice... Flamengo, którzy nie przepadają za lokalnym rywalem, czyli Fluminense.

Mało tego, na jednym z treningów napastnik LDU ubrał się w koszulkę Flamengo by dodatkowo podgrzać atmosferę. To tak, jakby przed meczem z nami Derek Boateng trenował w koszulce w biało-czerwone pasy...

Zmierzam do tego, że reakcja naszych rywali w tym kontekście wydaje się zupełnie zrozumiała. Naprawdę, gdzie indziej jest podobnie. Również kibice Barcy cieszą się z klęski Realu, fani OM cieszą się z potknięć PSG...
Mimo wszystko, nie posiadam w domu koszulki Szachtioru Soligorsk ;) i nie zamierzam :). To zależy od mentalności kibiców danej drużyny ;p. Oczywiście że nie będziesz kibicować największemu wrogowi, a może nawet będziesz kibicował jemu przeciwnikowi, ale żeby od razu dawać wyraz temu w koszulkach, szalikach i na murach to przesada... ;) To co możemy spodziewać się że Beitar przyjedzie w składzie Beitar+Cracovia? :D. Jakaś zgoda się szykuj? ;> :D

"Wszyscy Żydzi zawsze razem?"

Marszałek 08.07.2008 10:08

Co do naszej nieobecności w pucharach. Nikt by jej nie zauważył specjalnie. Uważam, że nie ma co się przepychać tylko rozwalić ten cały PZPN, dadzą nam ban na start w pucharach i dla reprezentacji. Strata mała,albo żadna. W tym czasie można spokojnie poukładać pewne sprawy, pobudować spokojnie boiska dla młodzieży, może jakiś stadion się uda zbudować z tych planowanych, jakaś droga dojazdowa z masy bitumicznej,bo asfalt jest za drogi. Wtedy z jakąś infrastrukturą przystąpić do zabawy na międzynarodowym poziomie. Bo póki co to to nasz piłka przypomina pudrowanego dogorywającego starca. Wszyscy uważają,że on jeszcze może a tymczasem jego możliwości biologiczne skończyły się kilkadziesiąt lat temu.

Pewnie wraz z wykluczeniem naszych drużyn z pucharów część pieniędzy odpłynie, bo sponsorzy odejdą, choć niekoniecznie, ale jak odejdą to wydatki będą mniejsze,bo nie trzeba będzie wydawać kasy na jakieś szemrane transfery mające nas wprowadzić do LM:). Inwestować w młodzież w boiska treningowe a nie żyć złudnym marzeniem o zawojowaniu Europy. Napisałem,że nie podejrzewam,aby duża część sponsorów odeszła,gdybyśmy nie grali w pucharach. Mowie w kontekście całej ligi. Czemu tak sądzę?
1) i tak nie gramy w pucharach, a jak gramy to na takim etapie,że mało która telewizja chce to pokazywać.
2) sponsorzy polskiej piłki celują w rynek lokalny a nie międzynarodowy.
A tak a propos, Krauze nie będzie finansował Arki.

Yaro1984 08.07.2008 10:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 563818)
Mimo wszystko, nie posiadam w domu koszulki Szachtioru Soligorsk ;) i nie zamierzam :). To zależy od mentalności kibiców danej drużyny ;p. Oczywiście że nie będziesz kibicować największemu wrogowi, a może nawet będziesz kibicował jemu przeciwnikowi, ale żeby od razu dawać wyraz temu w koszulkach, szalikach i na murach to przesada... ;) To co możemy spodziewać się że Beitar przyjedzie w składzie Beitar+Cracovia? :D. Jakaś zgoda się szykuj? ;> :D

"Wszyscy Żydzi zawsze razem?"


ok,a na wasz sektor wposccie biale kaski i klaskajcie razem;)

tofik 08.07.2008 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 563861)
Co do naszej nieobecności w pucharach. Nikt by jej nie zauważył specjalnie. Uważam, że nie ma co się przepychać tylko rozwalić ten cały PZPN, dadzą nam ban na start w pucharach i dla reprezentacji. Strata mała,albo żadna. W tym czasie można spokojnie poukładać pewne sprawy, pobudować spokojnie boiska dla młodzieży, może jakiś stadion się uda zbudować z tych planowanych, jakaś droga dojazdowa z masy bitumicznej,bo asfalt jest za drogi. Wtedy z jakąś infrastrukturą przystąpić do zabawy na międzynarodowym poziomie. Bo póki co to to nasz piłka przypomina pudrowanego dogorywającego starca. Wszyscy uważają,że on jeszcze może a tymczasem jego możliwości biologiczne skończyły się kilkadziesiąt lat temu.

Pewnie wraz z wykluczeniem naszych drużyn z pucharów część pieniędzy odpłynie, bo sponsorzy odejdą, choć niekoniecznie, ale jak odejdą to wydatki będą mniejsze,bo nie trzeba będzie wydawać kasy na jakieś szemrane transfery mające nas wprowadzić do LM:). Inwestować w młodzież w boiska treningowe a nie żyć złudnym marzeniem o zawojowaniu Europy. Napisałem,że nie podejrzewam,aby duża część sponsorów odeszła,gdybyśmy nie grali w pucharach. Mowie w kontekście całej ligi. Czemu tak sądzę?
1) i tak nie gramy w pucharach, a jak gramy to na takim etapie,że mało która telewizja chce to pokazywać.
2) sponsorzy polskiej piłki celują w rynek lokalny a nie międzynarodowy.
A tak a propos, Krauze nie będzie finansował Arki.

Nikt się nie odważy tego zrobić. Chyba, że Janek Tomaszewski zostanie premierem.

7 kotów 08.07.2008 12:32

Tak wlsnie zerknalem na zdobycze punktowe polskich ekip.... W kontekscie tych niby arcylatwych eliminacji przyszlorocznych.
Lechomica bedzie miala w granicach 5.5pkt - zakaldajac niemal 100% w....... w eliminacjach
Legia - jakies 4 pkt - zakladajac powyzsze (obie ekipy trafiaja w eliminacjach przedgrupowych na rozstawione zespoly z gornej polki)
Wisla - przy zydowskim koszmarze czyli oklepie w Jerozolimie, bedziemy mieli jakies 8.2pkt

To oznacza mniej wiecej tyle, ze najbardziej prawdopodobny jest scenariusz, w ktorym ktos z typowanej do mistrzostwa trojki (Legia, Lech, Wisla) nie bedzie rozstawiony juz w 1. rundzie.... Tzn Wisla bedzie. Najgorzej wyglada sprawa Legii, ciut lepiej kuchenek.

reorganizacja eliminacji nas w.......i w jeszcze wieksza dupe. Bo jesli sie niebawem nie przydarzy komus wyskok w stylu Wisly w 4. rundzie, to w polowie lipca mistrz Polski bedzie konczyl przygody z LM po w.......u w Chorwacji, Szwajcarii czy Serbii.

Mam nadzieje, ze Wisla zajmie miejsce w lidze pozwalajace Jej zagrac w PUEFA.
LM to niepotrzebny stres i klopoty.

dynek.pl 12.07.2008 21:22

TVP po raz kolejny wali w ch..a. Maja prawa do imprez, ktorych nie pokazuja i nie dadza pokazac innym. Mecz Lecha w Azerbejdzanie zostanie pokazany z odtworzenia w piatek o 12:30 na TVP Sport. Pierwotnie widnial w ramowce w czwartek ale w koncu na zywo zostanie pokazana tylko Legia.

Gucio25 12.07.2008 23:07

to co, nie mogą jednego meczu puścić na TVP1, drugiego na TVP2? lub chociaż jeden w otwartej, drugi na TVP Sport?

Zbychu 13.07.2008 07:06

Z tymi meczami to róźnie,sadze żę TVP może jeszcze do ostatniego dnia zmienić decyzje.A jeśli chodzi o Lech - czy oni nie mają jakiejś telewizji klubowej czy coś w tym stylu? jakiś czas temu było o tym głośno ,może i tam będzie transmisja?

Verter 13.07.2008 10:13

Z meczem Lecha jest tak, że decyzja o transmisji ma zapaść 15 lipca, maja nadzieje pokazać oba mecze (Lecha i Legii). Jest jakieś zamieszanie z tą transmisją, którego nie potrafią sprecyzować. Tyle infolinia TVP.

Gucio25 13.07.2008 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbychu (Post 566518)
Z tymi meczami to róźnie,sadze żę TVP może jeszcze do ostatniego dnia zmienić decyzje.A jeśli chodzi o Lech - czy oni nie mają jakiejś telewizji klubowej czy coś w tym stylu? jakiś czas temu było o tym głośno ,może i tam będzie transmisja?

mają chyba tą telewizję klubową, bo gdzieś czytałem że ich prezes coś tam w tej telewizji powiedział. chyba "idziemy na majstra". ;)
ale jeśli telewizja klubowa nie ma praw do pokazywania meczów Lecha w europejskich pucharach (a zapewne nie ma), to nie ma szansy żeby tam był ten mecz live.

Zbychu 15.07.2008 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 567782)
Słabo jesteś dżołkmen doinformowany... Transmitują tylko Legię. Widać, że nie czytałeś żali i bulwersu, który niesie się z Pyrlandii...

Na stronie TVP jest mecz:
http://www.tvp.pl/program/

http://www.tvp.pl/tvp2/programy/seri...oznanpl.750293

Wojtas 15.07.2008 16:12

Spokojnie na stronce TVP jest mecz Lecha,by sie dziadki z Woronicza skompromitowaly nie puszczajac meczy za ktore prawa do ich transmisjii sami zapłacicli :D

Tak mi sie przypomnialo ze z tych nietransmitowanych ,przez co dostali od nas zreszta solidne "podziekowania" to byl chyba mecz WIT Tbilsi -Wisla,tam w Tbilisi wygranym zreszta przez nas cos 7,czy 8 do 1 :)

Gordian 15.07.2008 16:26

Wojtas wynik był 8:2 ;)

mecz Lecha z "Chelsea" Kazachstan bym obejrzał chętnie, żeby się na własne oczy przekonac jaki ten Lech mocy w tym sezonie.

nce 16.07.2008 17:26

Zrobiłem małe zestawienie, biorąc pod uwagę ranking 03/04 - 07/08 czyli ten, który będzie obowiązywał w następnym sezonie europejskich pucharów.

Zakładając, iż mistrzami państw zostają te same drużyny co w minionym sezonie, Wisła plasuje się wśród 40 zespołów, które wystartują w nowej formule eliminacji LM na 7 miejscu!

Oznacza to, że zarówno w 1 jak 2 rundzie kwalifikacji Wisła byłaby rozstawiona i dopiero pozbyłaby się owego rozstawienia w rundzie 3.

Zgodnie z zasadą rozstawiony przechodzi dalej odpadlibyśmy w 3 rundzie kwalifikacji i trafili do fazy grupowej PUEFA, co już byłoby sporym sukcesem.

Rozgrywki pucharowe w sezonie 08/09 (czyli te najbliższe, które rozpoczynamy meczem z Beitarem) nie będą miały żadnego wpływu na ranking, na podstawie którego będą wyznaczane rozstawienia w eliminacjach LM 09/10!

To oznacza, że pozycja Wisły jest zależna tylko od tego, kto zostanie mistrzem w państwach będących w rankingu UEFA na miejscach 13-53 (z wyjątkiem Liechtensteinu, oni nie mają swojego przedstawiciela w LM).

Biorąc pod uwagę obecnych mistrzów z tych federacji potencjalnymi rywalami Wisły w 1 rundzie kwalifikacji LM byłyby zespoły:

Rabotnicki Skopje (Macedonia)
Modrica Maksima (Bośnia i Hercegowina)
Kaunas (Litwa)
Sheriff Tiraspol (Mołdawia)
Drogheda United (Irlandia)
Valur Reykavik (Islandia)
Bate Borysów (Białoruś)
Levadia Tallinn (Estonia)
Inter Baku (Azerbejdźan)
Pyunik Erewan (Armenia)
Dinamo Tirana (Albania)
Aktobe Lento (Kazachstan)
Llanelli (Walia)
Linfield Belfast (Irlandia Północna)
Runavik (Wyspy Owcze)
Dudelange (Luksemburg)
Valetta (Malta)
Buducnost Podgorica (Czarnogóra)
Santa Coloma (Andora)
Murata (San Marino)

Potencjalnymi rywalami Wisły w 2 rundzie kwalifikacji LM byłyby zespoły:

Brann Bergen (Norwegia)
Rapid Wiedeń (Austria)
Domzale (Słowenia)
Beitar Jerozolima (Izrael)
Hungaria Budapeszt (Węgry)
Goteborg (Szwecja)
Anorthosis Famagusta (Cypr)
Tampere United (Finlandia)
Dinamo Tblisi (Gruzja)
Ventspils (Łotwa)

Przegrani z tej rundy przechodzą do 4 rundy kwalifikacji PUEFA.

Potencjalnymi rywalami Wisły w 3 rundzie kwalifikacji byłyby zespoły:

Basel (Szwajcaria)
Olympiakos Pireus (Grecja)
Lewski Sofia (Bułgaria)
Slavia Praga (Czechy)
Partizan Belgrad (Serbia)

Wygrani w tej rundzie przechodzą do fazy grupowej LM, przegrani do fazy grupowej UEFA.

STOSOWAŁEM ZASADĘ ROZSTAWIONY PRZECHODZI DALEJ!

Jak widać nie byłoby tak źle :)

Amfre 17.07.2008 15:20

W sumie nie spodziewam sie dziś porażki. Na tym etapie eliminacji Lech i Legia nie powinni mieć problemów. Obie drużyny maja doś silny skład i potencjał, dokonały kilku wzmocnień. Będą za to bardzo silnymi rywalami dla nas w walce o MP.

Będę oglądał Legię z Białorusinami i życzę im powodzenia.

Baala 17.07.2008 15:34

Jesteśmy w tej chwili w rakningu krajowym na wspanialłym... 30 miejscu (przed nami Łotwa, Słowenia, Finlandia, Cypr), że o innych nie wspomne. Lech i Legia muszą dziś wygrać i nie ma żadnej wymówki bo jesteśmy na dnie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl