![]() |
Cytat:
|
Wczoraj na luzie obejrzałem sobie mecz i odnosząc się do w.k.u.r.wionego Grzesia, jak to Stefański nie kartkował Wiślaków tylko Pestkę:
1) już na początku meczu 2 min - Drewniak faul taktyczny - wolny bez oczywistego żółtka; 2) w pierwszej połowie - Malarczyk faul od tyłu na Carlitosie - wolny brak żółtka; 3) w pierwszej połowie - Malarczyk przewraca w polu karnym Carlitosa niezainteresowany w ogóle piłką - gwizdek milczy; 4) w drugiej połowie - Malarczyk macha nogą na powtórce widać jak celowo przerzuca nogę trafiając w głowę Brożka - gwizdek milczy; 5) w drugiej połowie - Malarczyk atakuje barkiem w plecy Ze Manuela, (nie jest to walka bark w bark!!!) na siedemnastym metrze - gwizdek Stefańskiego milczy WIślacy zostali oszczędzeni dwukrotnie - Sadlok i Velez mogli z swoje stemple dostać po żółtku (wolne odgwizdane), ale Malarczyk to powinien nie dokończyć tego meczu, więc pieprzenie Grzesia S. pozostaje jedynie pieprzeniem i to bez ruszania dup.ą.... Na stadionie nie ma powtórek stąd moja uwaga odnośnie faulu na Brożku.... |
no i jeden z w/w fauli Malarczyka to był ewidentny karny, co nie umknelo uwagi nawet niechetnym Wisłe komentatorom C+
|
Cytat:
|
dawne Derby( za czasów TF), takie np. z 2004 roku jak judki wróciły do ekstraklasy, to był kosmos, palone dywany, jazda po żydowni i helikoptery nad miastem, teraz jest dużo spokojniej ;-)
|
dawne, to są te drugoligowe :P
|
Czasy się zmieniają nic nie poradzimy na taki rozwój rzeczy. Teraz za wyrażanie niechęci do przyjmowania "uchodźców" ludzie łapali wyroki, a co dopiero za obrazę jednych słusznych na tym świecie ;) Doping na naszym stadionie stopniowo zaczął siadać od kiedy G przeszedł na emeryturę. Co do kary z "dupy", większe przegięcie było po derbach z oprawą odnośnie żydków w sądzie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Najbardziej bulwersujący w sprawie tej oprawy (sektorówki) jest fakt, że była ona dramatycznie słaba. Brzydka i z gówniarsko - napinkowym "przekazem". I że przez to nie będę mógł pójść na mecz... Ech, szkoda patrzeć na to jaki regres zaliczyła UW.
PS. Tak, wiem, że im więcej "....a" w dopingu tym większe wpływy mamy na mieście, a napinkowa sektorówka to +2 osiedla dla Wisły - nikt nie musi mi tego tłumaczyć. Chciałem tylko wyrazić swoje zdanie. |
Jakiś czas temu to Nas nie było na trybunach starozakonnych i na forum była rozkminka jakie to żydy pojebane napinają się na antywisła bez obecności strony przeciwnej. Z drugiej strony każdy darł ryja przy jebaniu starej k....
|
Już kiedyś, to mówiłem żydki budowały swój kapitał na nienawiści do nas, teraz nasi próbują robić podobnie.
Odnośnie UW kadra trochę się zmieniła przez ten czas |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Przemarsze prądników czy chociazby kulki od łożysk ktorymi nas napierdalali podczas derbow na makabi. Derby ze swinią tez byly fajne |
Z innej beczki to zapowiada się na temat meczowy z Zagłębiem?
|
spokojnie do meczu AŻ 3 dni...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl