Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   #12bohater (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9735)

pepe72 10.04.2018 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swiety37 (Post 1498467)
Uważam, że klub nie zareagował dobrze na tą publikację.
Nagrodził (i to baaardzo) osobę, która narobiła szumu, a przecież pamiątek nie otrzymało mnóstwo osób.
Pół godziny temu zadzwonił do mnie znajomy (niekibicujący), którego namówiłem na udział w akcji i który nie otrzymał zakupionych pamiątek, z pytaniem czy on też może się załapać na taką rekompensatę lub czy chociaż to co zamówił w końcu otrzyma?
Jest mi w tym momencie po prostu wstyd za Mój Klub.

To może zamiast do ciebie wysłać to do marketingu? Jeśli była rotacja w dziale to może pewne rzeczy poumykały. Jak widać po opisanym przypadku da się takie rzeczy pozałatwiać.

PvD 10.04.2018 10:53

Proponuję aby wszyscy pokrzywdzeni się skrzyknęli i za jednym zamachem załatwili sprawę rekompensaty.Bo za chwilę będziemy mieli codziennie listy i aferę o to samo.

silver03 10.04.2018 12:24

A może im się lista darczyńców gdzieś zapodziała i stąd te problemy? :D

PvD 10.04.2018 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1498480)
A może im się lista darczyńców, gdzieś zapodziała i stąd te problemy? :D

Na to całe zamieszanie z wysyłką złożyło się zapewne wiele czynników. Było minęło konsekwencje trzeba ponieść.

Adrio 10.04.2018 15:18

Ja proponuje złożyć pozew zbiorowy, zebrać wszystkich pokrzywdzonych i żądać grubej kasy odszkodowania, a w pierwszej kolejności dać cynk na weszło to może jeszcze wywiady będą robić w tym ich śmiesznym radiu :D

Ludzie nie dostaliście nagród to walcie do Dukata na tt albo do Sarapaty na fb może to coś da, a nie pisanie listu do weszło. Mamy też nowego rzecznika prasowego może jakiś meil do niej czy wiadomość do niej ruszy sprawę do przodu.

Klub dał dupy na całej lini w tym temacie nie ma w tym wątpliwości ale nie róbcie z tego pożywki dla takich szmatławców jak weszło(dla mnie tym jest ten portal).

Kocur 10.04.2018 17:00

Kopać leżącego nie wypada. To NASZ klub. Wiemy jakie miał problemy finansowe i burżujem nadal nie jesteśmy.

Też dostałem uszkodzony "prezent" ale nie zamierzam się sądzić.

Wystarczy zwykłe "przepraszam" :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl