![]() |
mam pytanie w którym odcinku którego sezonu House mówi do Cameron text Cameron I Love you sezon 1 czy sezon 2gi ?????? i który odcinek?????
|
Ostatni i przedostatni odcinek Dextera:
Dexter S04E07 - "Slack tide" Kod:
http://rapidshare.com/files/307890872/Dexter.S04E07.HDTV.XviD-FQM.part1.rarDexter S04E08 - "Road kill" Kod:
http://rapidshare.com/files/307958930/dexter.408.hdtv.xvid-sys.part1.rar |
Ma ktoś może daty premier House'a i Friday Night Lights?
|
House http://www.aceshowbiz.com/tv/house_m_d_/episode.html
Friday Night Lights http://www.aceshowbiz.com/tv/friday_...s/episode.html |
Ostatnio rozmawiałem z kolegą i zachwalał flashforward z AXN. Ogląda to ktoś ? Warto ?
|
Warto, całkiem wciągający serial.
|
potrzebuje odcinki 4 sezonu od 14-24 Prison Break. tylko nie na rapidshare!
Wielka prośba! P.S jak by też ktoś miał 3 sezon to też proszę |
Witam
Czy ktoś z odwiedzających ten temat dysponuje pilotażowym odcinkiem Battlestar Galactica sezonu pierwszego? Jeżeli może podać linka do tego odcinka będę bardzo wdzięczny. |
Cytat:
http://wiaderko.net/download-seriale...lektor-pl.html Linki sprawne, odcinki z lektorem. |
Witam. Poszukujępierwszych dwóch odcinków serialu "Układy". Patrzyłem na filmio.pl ale tam nie ma. Jak ktoś ma link, to proszę, tylko nie rapidshare. Dziękuję.
|
Ponawiam prośbę o "Układy". nawet nie dwa a trzy pierwsze odcinki....
|
Polecam serial The Unit - Jednostka . Jeśli ktoś lubi wojskowe klimaty nie zawiedzie się . Recenzja - http://e-recenzje.info/jednostka-the-unit .
|
Ma ktoś może linki(najlepiej RS) do dosyć starego, emitowanego kiedyś w polskiej telewizji serialu "Crime Story"? Szukałem na necie jednak bezskutecznie...
|
|
ma ktoś może linka do odcinka albo ktoś wie który to odcinek i który sezon serialu MD House w którym pada tekst Wilsona o 2óch psach w parku na temat Housa i jakieś kobiety????????
|
W HBO będzie leciał nowy serial "Pacyfik". Jak myślicie, podbije serca milionów Polaków czy niezbyt? :)
Pytanie: Kiedy premiera 6 sezonu House'a z lektorem PL? |
WiślakMyślenice jeśli sie nie mylę to TVP2 planuje emisje 6tego sezonu w 2 połowie tego roku czyli nie wcześniej niiż wrzesień albo październik chociaż nie wiem jak inne stacje
|
a Pacyfik już leci na HBO 2 odcinki już się pokazały, jak dla mnie całkiem, całkiem no ale lubię takie II- wojenne klimaty
|
Cytat:
|
kiedys ktos w tym temacie wrzucil adres stronki, anglojezycznej stronki o serialach gdzie mozna bylo policzyc ile czasu sie zmarnowalo na ich ogladanie. Moglby ktos podac jeszcze raz adres
z gory wielkie dzieki |
Ma ktoś linki do Sprawiedliwych? Pierwsze 4 odcinki, podobno już krążą po necie. Najbardziej zależy mi na 3cim.
|
Cytat:
Kod:
http://hotfile.com/dl/37537660/ad278c0/sprawiedliwi.s01e01.xvid.pl-btk.avi.htmlWogóle może ktoś napisać czy warto sie za to zabierać? |
Dzięki. Podobno niezłe, ale Kompanii Braci, czy Pacyfiku to się nie spodziewaj ;) Widziałem tylko pierwszy odcinek i mnie jakoś strasznie nie wciągnęło. Ściągam na prośbę rodziców, bo ich zainteresował :)
|
Może ktoś podać linka z napisami PL do odcinka 13 sezonu 6 Lostów? Gdyż ja nie mogę znaleźć, na jednej stronie przeczytałem, że jeszcze nie ma.
|
Cytat:
|
Może ktoś podrzucić wszystkie odcinki (te które wyszły do tej pory) serialu Pacyfik na MU albo przeklej?
|
Jezeli pytanie padlo to wybaczcie, czemu nie ma 14 odc Lostow sezonu 6? Jesli mnie pamiec nie myli powinni ukazac sie w necie ok zeszlej srodyy
Lucas dzieki wielkie |
Cytat:
|
nie teraz miał być tydzień przerwy, zostały 4 odcinki w tym ostatni "podwójny" i będą emitowane co tydzień.
|
Znajdę gdzieś wszystkie odcinki Pacyfiku na Megaupload?
|
|
trochę racji w tym filmiku jest, bo pytań bez odpowiedzi jest duuuużo.
ale z drugiej strony niektóre z tych pytań są wyjaśnione, a większość pytań w tym filmiku jest typu "czemu największa góra znajduję się pośrodku wyspy?" :) |
Rzym - poszukuję wersję avi nieocenzurowaną! Najlepiej na MU albo przeklej. Będzie gdzieś?
|
Posiada ktoś link do serialu brytyjskiego pt. "Dzień żywych trupów" ? A może to była wyspa? :? W każdym razie angielski serial o zombiakach.Leciał na HBO.
|
Cytat:
TU POWINNY BYĆ WSZYSTKIE...CZYLI JA WIDZIAŁEM CHYBA 10 Pozdrawiam i polecam tą stronkę serialeifilmy.pl |
możecie polecić jakiś dobry serial coś na poziomie Rzymu albo Battelstar Galaktyki .
|
Cytat:
Dexter, Breaking Bad, Weeds, Californication, Spartacus: Blood and Sand. Wszystkie bardzo dobre :). @Lemoniadowy Joe polecam szczególnie Breaking Bad http://www.filmweb.pl/serial/Breaking+Bad-2008-430668 |
Cytat:
Podobny do Battlestar jest nowy Stargate Universe. Zupełnie inny od tych starych Stargatów |
Cytat:
|
Cytat:
Jeżeli chodzi o Breaking Bad to tutaj jest do obejrzenia http://www.serialeonline.pl/index.php?p=seasons&id=459 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl