Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Seriale - temat zbiorczy. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=972)

JOSE 841 08.11.2009 14:43

mam pytanie w którym odcinku którego sezonu House mówi do Cameron text Cameron I Love you sezon 1 czy sezon 2gi ?????? i który odcinek?????

Kolumbus 17.11.2009 02:17

Ostatni i przedostatni odcinek Dextera:

Dexter S04E07 - "Slack tide"

Kod:

http://rapidshare.com/files/307890872/Dexter.S04E07.HDTV.XviD-FQM.part1.rar
http://rapidshare.com/files/307898355/Dexter.S04E07.HDTV.XviD-FQM.part2.rar
http://rapidshare.com/files/307906977/Dexter.S04E07.HDTV.XviD-FQM.part3.rar


Dexter S04E08 - "Road kill"

Kod:

http://rapidshare.com/files/307958930/dexter.408.hdtv.xvid-sys.part1.rar
http://rapidshare.com/files/307964451/dexter.408.hdtv.xvid-sys.part2.rar
http://rapidshare.com/files/307980453/dexter.408.hdtv.xvid-sys.part3.rar


dj_ibutti 01.12.2009 10:27

Ma ktoś może daty premier House'a i Friday Night Lights?

avangarda 01.12.2009 10:40

House http://www.aceshowbiz.com/tv/house_m_d_/episode.html
Friday Night Lights http://www.aceshowbiz.com/tv/friday_...s/episode.html

julo 06.12.2009 08:24

Ostatnio rozmawiałem z kolegą i zachwalał flashforward z AXN. Ogląda to ktoś ? Warto ?

skydancer 06.12.2009 09:01

Warto, całkiem wciągający serial.

Wisła_forever 06.12.2009 21:41

potrzebuje odcinki 4 sezonu od 14-24 Prison Break. tylko nie na rapidshare!

Wielka prośba!

P.S
jak by też ktoś miał 3 sezon to też proszę

Vinci 21.12.2009 16:52

Witam

Czy ktoś z odwiedzających ten temat dysponuje pilotażowym odcinkiem Battlestar Galactica sezonu pierwszego?

Jeżeli może podać linka do tego odcinka będę bardzo wdzięczny.

Romy S. 21.12.2009 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 832890)
Witam

Czy ktoś z odwiedzających ten temat dysponuje pilotażowym odcinkiem Battlestar Galactica sezonu pierwszego?

Jeżeli może podać linka do tego odcinka będę bardzo wdzięczny.

Tam znalazłem:

http://wiaderko.net/download-seriale...lektor-pl.html

Linki sprawne, odcinki z lektorem.

stawski 29.12.2009 23:23

Witam. Poszukujępierwszych dwóch odcinków serialu "Układy". Patrzyłem na filmio.pl ale tam nie ma. Jak ktoś ma link, to proszę, tylko nie rapidshare. Dziękuję.

stawski 03.01.2010 17:56

Ponawiam prośbę o "Układy". nawet nie dwa a trzy pierwsze odcinki....

lukasnh1988 04.01.2010 21:25

Polecam serial The Unit - Jednostka . Jeśli ktoś lubi wojskowe klimaty nie zawiedzie się . Recenzja - http://e-recenzje.info/jednostka-the-unit .

Misiek570 24.01.2010 20:34

Ma ktoś może linki(najlepiej RS) do dosyć starego, emitowanego kiedyś w polskiej telewizji serialu "Crime Story"? Szukałem na necie jednak bezskutecznie...

Młyniu_Miechów 20.03.2010 08:57

Przypominam:
http://www.amctv.com/originals/breakingbad/

Za dwa dni premiera w sieci :)

JOSE 841 27.03.2010 15:27

ma ktoś może linka do odcinka albo ktoś wie który to odcinek i który sezon serialu MD House w którym pada tekst Wilsona o 2óch psach w parku na temat Housa i jakieś kobiety????????

WiślakMyślenice 27.03.2010 15:52

W HBO będzie leciał nowy serial "Pacyfik". Jak myślicie, podbije serca milionów Polaków czy niezbyt? :)

Pytanie: Kiedy premiera 6 sezonu House'a z lektorem PL?

JOSE 841 27.03.2010 16:02

WiślakMyślenice jeśli sie nie mylę to TVP2 planuje emisje 6tego sezonu w 2 połowie tego roku czyli nie wcześniej niiż wrzesień albo październik chociaż nie wiem jak inne stacje

Ofsajd 27.03.2010 17:30

a Pacyfik już leci na HBO 2 odcinki już się pokazały, jak dla mnie całkiem, całkiem no ale lubię takie II- wojenne klimaty

Grzegorz z Sanoka 27.03.2010 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ofsajd (Post 877185)
a Pacyfik już leci na HBO 2 odcinki już się pokazały, jak dla mnie całkiem, całkiem no ale lubię takie II- wojenne klimaty

Coś na wzór Kompanii Braci, która na chwilę obecną robi na mnie większe wrażenie niż Pacyfik. Ale kto wie, może kolejne odcinki będą lepsze ;)

holender 30.03.2010 12:05

kiedys ktos w tym temacie wrzucil adres stronki, anglojezycznej stronki o serialach gdzie mozna bylo policzyc ile czasu sie zmarnowalo na ich ogladanie. Moglby ktos podac jeszcze raz adres
z gory wielkie dzieki

dj_ibutti 25.04.2010 21:32

Ma ktoś linki do Sprawiedliwych? Pierwsze 4 odcinki, podobno już krążą po necie. Najbardziej zależy mi na 3cim.

WislakWiDoK 25.04.2010 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 888625)
Ma ktoś linki do Sprawiedliwych? Pierwsze 4 odcinki, podobno już krążą po necie. Najbardziej zależy mi na 3cim.

Kod:

http://hotfile.com/dl/37537660/ad278c0/sprawiedliwi.s01e01.xvid.pl-btk.avi.html
http://sharingmatrix.com/file/3347694/Sprawiedliwi.S01E02.PL.WEBRiP.XViD.avi
http://hotfile.com/dl/38870672/1b07a75/Sprawiedliwi.S01E03.avi.html


Wogóle może ktoś napisać czy warto sie za to zabierać?

dj_ibutti 25.04.2010 21:41

Dzięki. Podobno niezłe, ale Kompanii Braci, czy Pacyfiku to się nie spodziewaj ;) Widziałem tylko pierwszy odcinek i mnie jakoś strasznie nie wciągnęło. Ściągam na prośbę rodziców, bo ich zainteresował :)

Dean 26.04.2010 21:59

Może ktoś podać linka z napisami PL do odcinka 13 sezonu 6 Lostów? Gdyż ja nie mogę znaleźć, na jednej stronie przeczytałem, że jeszcze nie ma.

Ofsajd 26.04.2010 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 889115)
Może ktoś podać linka z napisami PL do odcinka 13 sezonu 6 Lostów? Gdyż ja nie mogę znaleźć, na jednej stronie przeczytałem, że jeszcze nie ma.

http://hatak.pl/napisy/27/Lost/#06x13

TSW Fanatyk 03.05.2010 12:31

Może ktoś podrzucić wszystkie odcinki (te które wyszły do tej pory) serialu Pacyfik na MU albo przeklej?

vabanq 03.05.2010 12:40

Jezeli pytanie padlo to wybaczcie, czemu nie ma 14 odc Lostow sezonu 6? Jesli mnie pamiec nie myli powinni ukazac sie w necie ok zeszlej srodyy

Lucas dzieki wielkie

Lucas 03.05.2010 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vabanq (Post 892631)
Jezeli pytanie padlo to wybaczcie, czemu nie ma 14 odc Lostow sezonu 6? Jesli mnie pamiec nie myli powinni ukazac sie w necie ok zeszlej srodyy

Ponieważ do końca zostało 5 odcinków, zrobili tygodniową przerwę, żeby serial mógł zakończyć się wtedy kiedy zaplanowali, czyli 23 maja. Jako, że będzie to niedziela stacja liczy na wysoką oglądalność i duże zyski.

Ofsajd 03.05.2010 13:40

nie teraz miał być tydzień przerwy, zostały 4 odcinki w tym ostatni "podwójny" i będą emitowane co tydzień.

TSW Fanatyk 22.05.2010 17:48

Znajdę gdzieś wszystkie odcinki Pacyfiku na Megaupload?

rav 02.06.2010 10:17

Fajne :)
http://www.collegehumor.com/video:1936291

Dobrze, że nie tego oglądałem :)

Gucio25 02.06.2010 11:27

trochę racji w tym filmiku jest, bo pytań bez odpowiedzi jest duuuużo.
ale z drugiej strony niektóre z tych pytań są wyjaśnione, a większość pytań w tym filmiku jest typu "czemu największa góra znajduję się pośrodku wyspy?" :)

TSW Fanatyk 13.06.2010 16:52

Rzym - poszukuję wersję avi nieocenzurowaną! Najlepiej na MU albo przeklej. Będzie gdzieś?

DevilMayCry 17.06.2010 12:41

Posiada ktoś link do serialu brytyjskiego pt. "Dzień żywych trupów" ? A może to była wyspa? :? W każdym razie angielski serial o zombiakach.Leciał na HBO.

sharkey 17.06.2010 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 903223)
Znajdę gdzieś wszystkie odcinki Pacyfiku na Megaupload?


TU POWINNY BYĆ WSZYSTKIE...CZYLI JA WIDZIAŁEM CHYBA 10


Pozdrawiam i polecam tą stronkę serialeifilmy.pl

Lemoniadowy Joe 01.07.2010 20:16

możecie polecić jakiś dobry serial coś na poziomie Rzymu albo Battelstar Galaktyki .

Młyniu_Miechów 01.07.2010 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 925203)
możecie polecić jakiś dobry serial coś na poziomie Rzymu albo Battelstar Galaktyki .


Dexter, Breaking Bad, Weeds, Californication, Spartacus: Blood and Sand.
Wszystkie bardzo dobre :).

@Lemoniadowy Joe

polecam szczególnie Breaking Bad
http://www.filmweb.pl/serial/Breaking+Bad-2008-430668

crazykaro 01.07.2010 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 925203)
możecie polecić jakiś dobry serial coś na poziomie Rzymu albo Battelstar Galaktyki .

Na poziomie ?? :lol:
Podobny do Battlestar jest nowy Stargate Universe. Zupełnie inny od tych starych Stargatów

Lemoniadowy Joe 01.07.2010 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Młyniu_Miechów (Post 925210)
Dexter, Breaking Bad, Weeds, Californication, Spartacus: Blood and Sand.
Wszystkie bardzo dobre :).

Dextera oglądałem -świetny, może tego Spartacusa ściągnę mam nadzieje że to nie jakieś bajki :)

Kamell 01.07.2010 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Młyniu_Miechów (Post 925210)
Dexter, Breaking Bad, Weeds, Californication, Spartacus: Blood and Sand.
Wszystkie bardzo dobre :).

Jeżeli chodzi o te 2 seriale to potwierdzam oba miażdżą system i są warte poświęcenia czasu:)

Jeżeli chodzi o Breaking Bad to tutaj jest do obejrzenia http://www.serialeonline.pl/index.php?p=seasons&id=459


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl