Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków to nasza historia (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9518)

sevenheaven 12.09.2015 12:29

Wiele osób kupuje bilety ale i tak się nie zjawi. Pewnie jak ruszy normalna sprzedaż to będzie dużo więce

Kamson 12.09.2015 12:35

Do meczu jeszcze prawie miesiąc. Bilety zaczną schodzić pewnie tydzień przed meczem - póki co nie ma co panikować.

Amptiq 12.09.2015 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1414041)
Wiele osób kupuje bilety ale i tak się nie zjawi. Pewnie jak ruszy normalna sprzedaż to będzie dużo więce

Jaka normalna sprzedaż? Z tego co rozumiem to na stronie jest normalna sprzedaż i żadnej innej nie będzie..

63.5 Kg 12.09.2015 12:42

Tak naprawdę to ile będzie osob na tym meczu nie jest zadnym czynnikiem decydującym....
Oczywiście ze wolabym żeby było jak najwięcej sprzedanych biletow ale w całej akcji chodzi o kase a nie o frekwencje...
Mysle jedneka spokojnie ze na kilka ostatnich dni przed meczem bilety zaczna schodzić duzo szybciej...

A co do akcji to zastanawiam się nad szansa jakiś okolicznościowych monet lub znaczkow pocztowych :)
Zaczelo mi tez chodzic po glowie cos w stylu krawatow,przypinek,papierosnic i tym podobnych ...

kicur 12.09.2015 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1414035)
Korków piłkarze się tak chętnie nie pozbywają, w szczególności czynni ;) poza tym ciężko trafić z numerem buta pod konkretnego kibica.

A co do oprawy z szalików to raczej nieosiągalne, ale jeśli skwk podejdzie poważnie do tematu to może coś do tego miesiąca wymyślą.

O bilety byłbym spokojny, ostra ich sprzedaż ruszy 7-10 dni przed meczem.

Chodziło mi o to, że korki mogą być jako element kolekcjonerski. Nikt w tych korkach by nie grał, mi np. byłoby szkoda takich korków, wolałbym je sobie postawić gdzieś na szafce i je podziwiać :D

O bilety się nie martwię bo u nas sprzedaż rusza zawsze w ostatni tydzień, póki co samymi nagrodami jesteśmy w stanie dużo zdziałać :)

radek2323 12.09.2015 13:15

Prawie 180 tysi :)

63.5 Kg 12.09.2015 13:16

Poszly obie pierwsze polowy :)

JEDREK76 12.09.2015 13:18

Myślałem, że przesadzili z wyceną, ale...:shock: Chapeau bas.

krzaq12 12.09.2015 13:25

Nie ma co obawiać się o bilety do meczu zostało 28 dni (praktycznie miesiąc), w normalnych warunkach bilety na mecz sprzedawane są dopiero 10 dni przed meczem, a zaczynają znikać 2-3 dni przed więc spokojnie frekwencja na poziomie 15 tys powinna być.
Mam nadzieje na przynajmniej 20 tys.

rafalek 12.09.2015 13:43

A ja uważam, że będzie komplet. Jeśli akcja będzie odpowiednio rozpropagowana, każdy będzie chciał zobaczyć dawne gwiazdy.

kubad99 12.09.2015 13:55

Czy do wejścia na ten mecz potrzebne są karty kibica ? Bo chcialbym zabrać rodziców i dziewczynę :)

Amptiq 12.09.2015 13:56

Nie, karty kibica nie są potrzebne, można wymienić kody ze strony w Klubowej kasie.

tlm 12.09.2015 13:56

Niepotrzebne ;)

kubad99 12.09.2015 14:06

@Amptiq, @tlm Dzięki za info. Widzimy się na R22!

siemstein 12.09.2015 14:41

Na teraz poszło ok 1430 biletów licząc dzieci z domów dziecka i gratisy do konkretniejszych nagród (rzuty karne, udział w meczu, sędzia techniczny itp).

19sebawro06 12.09.2015 14:44

Powiem tak myślę że sprzedaż biletow ruszy po najblizszym meczu w Krakowie. Pikniki dowiedza się o akcji bo na pewno będzie o niej glośno i na telebimie i pod stadionem. Pytanie do osób z krk. Jest gdzies jakaś informacja o tym meczu na mieście typu plakaty reklamy ulotki? Jeśli nie to nie dziwi fakt ze bilety slabo ida. Po za tym q wiekszosci nagrod sa tez bilety noe wiem czy to liczycie...

loory 12.09.2015 14:55

ale się cieszę bo widzę że 3 moje pomysły wykorzystali :D - 5 minut gry w zespołach i asystent trenera :D tzn wiem wiem że pewnie sporo ludzi to także wymyśliło ale wciąż miło sobie przypisać kapkę zasług :D

St Yabol 12.09.2015 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1414040)
No właśnie miałem coś w tym stylu napisać bo na razie biletów zeszło 1000 ...wliczając dzieciaki - i to jest przerażające.

A na lige w jakim tempie schodzą? Nie raz jak jest tydzien do meczu to dziennie schodzi ich mniej a tu mamy miesiąc jeszcze. Spokojnie z tymi biletami

jonaf 12.09.2015 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubad99 (Post 1414058)
Czy do wejścia na ten mecz potrzebne są karty kibica ? Bo chcialbym zabrać rodziców i dziewczynę :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Amptiq (Post 1414059)
Nie, karty kibica nie są potrzebne, można wymienić kody ze strony w Klubowej kasie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tlm (Post 1414060)
Niepotrzebne ;)

W kasie klubowej należy podać jedynie numer PESEL osoby, którą chcesz zabrać. Bilety są wtedy imienne [przypisane do numeru PESEL].

Posiadacze Karty Kibica mogą również przyjść do kasy bez swojej Karty Kibica i podać swój numer PESEL - wtedy bilet zostanie nabity na Kartę Kibica.

Przy wymianie vouchera na bilet należy udzielić [bądź nie] zgody na wpisanie imienia i nazwiska oraz druga zgoda - na użyczenie wizerunku. Wszystko to w celu "pojawienia się" danej osoby na Wirtualnym Stadionie http://stadion.fans4club.com/ . Gdy Zgody nie udzielimy, wtedy na naszym miesjcu będzie siedział "człowiek widmo" :) http://screenshooter.net/102494844/pxcartv

;)

Franeklowcabramek 12.09.2015 17:19

Nie wierzę, wszystkie bilety dla domów dziecka wykupione. W puli było 500 biletów. Jestem cholernie dumny z siebie.

arti 12.09.2015 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1414040)
No właśnie miałem coś w tym stylu napisać bo na razie biletów zeszło 1000 ...wliczając dzieciaki - i to jest przerażające.

Moim zdaniem sprzedaży biletów będziemy się uważnie przyglądać w październiku, teraz kluczowe są suveniry/fajne pomysły w jak największej ilości i za jak najwięcej zł.
Hasło: min. bańka pln
Odzew: tu i teraz
:)

KotWButach 12.09.2015 18:17

dwie stówy na koniec dnia?

arti 12.09.2015 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KotWButach (Post 1414089)
dwie stówy na koniec dnia?

amen........:)

regan 12.09.2015 20:05

promocja akcji będzie trwała, to bilety będą schodzić. Zastanawiam, czy jakaś TV nie chciałaby takiego meczu pokazać. W końcu gwiazdy Wisły zagrają znowu po latach przy pełnym 33 tys stadionie. Coś o czym wszyscy marzyli w tamtych czasach. I tu moim zdaniem jest wyzwanie dla działu marketingu. Tylko nie jakiś Orange czy TVP info. Tylko pasowałoby Canal+ lub Polsat.

element 12.09.2015 20:08

Zadaniem marketingu jest zrobić wszystko by na razie żadnej transmisji nie robić. Przynajmniej nie teraz.

Wiadomo jak to jest, będzie transmisja to wielu położy lachę na bilet i zostanie w domu.


Jeżeli owa transmisja ma być to poinformować o niej na 2 dni przed meczem. Oczywiście, jeżeli dana stacja dużo zapłaci klubowi.

swiety37 12.09.2015 20:34

Tylko szkoda że ta akcja w październiku wypada.... Oby pogoda dopisała, bo z frekwencją może być kiepsko.

TS FANATIC 12.09.2015 20:35

Jak nie będzie nowych nagród, to 200 nie pęknie nawet do jutra :-(

DoggTS 12.09.2015 21:16

+100 PLN (2 bilety VIP)
przekazujcie dalej info o akcji!

saklak1906 12.09.2015 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 1414098)

Wiadomo jak to jest, będzie transmisja to wielu położy lachę na bilet i zostanie w domu.


Nie ma pierdo..nia na tym meczu musisz byc.
Jestes Wislakiem to nie ma wymowek,
Jak kogos nie stac mozna zroganizowac akcje pod tematem 1000 biletow dla potrzebujacych, 500 dla dzieciakow poszlo w kilka dni.

A transmisja musi byc niech widza wszyscy jakich kibicow ma Wisla

Wojtas 12.09.2015 23:25

Do meczu miesiac awy ty sie martwiice ze poszlo tylko 1,5 tys biletow

spokojnie:)

sam juz dawno mam tą date w kalendarzu zakreślona ,ale o bilecie to pomysle gdzie tak tydzien przed meczem,i tak chyba zrobi 90% ludzi.Takze na razie to nie ma co wogole pisac o biletach na ten mecz

P.S chyba troche stagnacja ,200 tys napewno dzis nie peklo,.przydal by sie jakis update nagród.

rafalek 13.09.2015 00:01

Ja wiem czy stagnacja, 30 tysi w jeden dzień to nie tak źle chyba :D

AntyMod 13.09.2015 10:22

wie ktos dlaczego na koszuklce okolicznosciowej nie mozna zamowic numeru 1906 ani dat mistrzowskich ???? ... i jakie sa dokladne rozmiary xxl ?

jonaf 13.09.2015 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1414138)
wie ktos dlaczego na koszuklce okolicznosciowej nie mozna zamowic numeru 1906 ani dat mistrzowskich ???? ... i jakie sa dokladne rozmiary xxl ?

Bo koszulka z 1906 jest zarezerwowana dla innej nagrody. [1] Tak samo roczniki z mistrzostwami są zarezerwowane dla innej nagrody [13]

R33 13.09.2015 11:27

50% I etapu za nami. :)

Ogólnie twórcy serwisu mogliby zrobić tak, że nagrody sprzedane idą na sam koniec listy, a te możliwe do kupienia na górę żeby były widoczne.

Amptiq 13.09.2015 11:29

Powinni dodać możliwość zakupu szalika dla podopiecznych domów dziecka.

emailowiec 13.09.2015 11:32

@R33: Można wyłączyć pokazywanie wyprzedanych nagród. Na samej górze listy jest "Ukryj wykupione nagrody"

jonaf 13.09.2015 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1414144)
50% I etapu za nami. :)

Ogólnie twórcy serwisu mogliby zrobić tak, że nagrody sprzedane idą na sam koniec listy, a te możliwe do kupienia na górę żeby były widoczne.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emailowiec (Post 1414146)
@R33: Można wyłączyć pokazywanie wyprzedanych nagród. Na samej górze listy jest "Ukryj wykupione nagrody"

Opcja widoczna tu: http://screenshooter.net/102494844/xgiwdvj

Kobold 13.09.2015 11:55

Tak jak jeden kolega wyżej napisał, dobrą opcją byłaby możliwość zakupu jakiegoś gadżetu dla dzieci z domu dziecka np. szalik lub koszulke.

krzaq12 13.09.2015 13:30

Dokładnie tak jak widać bilety dla dzieci z DD bardzo szybko znalazły swoich nabywców, myślę że podobnie byłoby z gadźetami dla tych dzieci (szalik, smycz, kubek). Podwójna korzyść kasa dla Wisły i co najważniejsze prezent dla dzieciaków.
Widać też że tempo nieco spadło, wg mnie to też wina tego że nie ma nowych nagród, a opcji jest wiele;
-kubki, smycze,
-możliwość bycia sędzią bramkowym,
-wyczytanie składów 1 bądź 2 zespołu,
-zdjęcia piłkarzy wraz z autografami,
-kalendarz na rok 2016,
-możliwość zareklamowania się podczas meczu

ps. Ciekawe czy koszulki kolejnych zawodników z drużyny Gwiazd też będą stosunkowo tanie (Marcelo, Cantoro, czy inni mogą iść nawet za 1-1,5 tys.)

mari339 13.09.2015 14:44

Sam właśnie czekam na taką właśnie pamiątkę typu kubek, czy czapka, bo szaliki i koszulkę to już mam.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl