![]() |
a te 50 tyś to trza płacić(zakładając że odwołanie nie pomoże) czy 'w zawiasach'?
|
Cytat:
|
http://weszlo.com/2015/03/26/patriot...slila-granice/
W sumie ciężko się nie zgodzić, jaki charakter miała oprawa każdy wie... |
Cytat:
|
Ja się spokojnie zastanowiłem i za c..ja nie widzę tutaj związku oprawy z karą, już nie mówiąc o jej wysokości.
|
Cytat:
Następnie publikujemy oświadczenie, tylko takie z mega jajem, wyśmiewamy komisje ligi i to co wyprawia. Kolejny krok (z nadzieją że media zainteresują się tym) nagłaśniamy całą sprawe jak tylko się da, składamy skargi gdzie tylko się da, rzeczniki sądy itp. a i jeszcze przydała by się jakaś oprawa poświęcona oczywiście komisji... tak to widze |
Dla mnie te "komisja ligi" to jakieś kompletne kuriozum.
Ta cała akcja z karami za derby to zapewne zwykłe pucowanie się pod publiczkę, że niby jacy to oni nie są sprawiedliwi i prawi. Są derby to się trzeba wykazać. Najśmieszniejsze jest to, że tak naprawdę na prawie każdym meczu wiszą transy typu PDW lub "XYZ trzymaj się", a oczywiście jakichkolwiek kar za to brak. A to wg rozumowania weszło i chłopaków z komisji ligi chyba są „treści niezwiązane z widowiskiem”. Oczywiście rozumiem, że skala na derbach była dużo wyższa, bo w końcu była cała oprawa odnośnie tej sprawy ale ten ogólny brak konsekwencji przy podejmowaniu decyzji mnie bawi. |
Cytat:
Szalików nie wykupiono, a teraz każdy z C da po 10 zł... Oczywiście, mądre jest tylko to, że nie Wisła powinna płacić w razie W, ale twórcy tej durnej oprawy. Do tego jednak nigdy nie dojdzie. Kibole do niczego się nigdy nie poczuwają. Gadania o trosce o Wisłę i hasła : Wisła to my, możecie między bajki sobie włożyć. |
Cytat:
|
Jest napinka!
Przecież Ty dynek na mecze nie chodzisz. Przyjebać się "durnej" oprawy. Nie boli was to, że komisja nas wyjebała bez mydła? Nie widzicie tego że kara była przygotowana przed Derbami. Przeliczyli się bo myśleli, że odpalimy piro a tu zonk więc na szybko trzeba było "dać" inny paragraf. Gdzie widzicie namawianie do przemocy na sektorówce z sądem? Tak samo mówiliście jak była podobna oprawa z sądem? |
Niektórzy potrafią podejść do tematu na chłodno, inni nie mając życia siedzą tutaj dniami i nocami .......ąc głupoty. Nikt nie widzi tego, że to zagranie celowe K(L). Że wydymano nas i za bardzo nic nie da się z tym zrobić.
Pojawiają się też płaczki jęczące, że były na sektorze C, ale nie trzymały oprawy/nie śpiewały wulgaryzmów/nie podobała im się oprawa i (o święty boże) nie będą mogli wejść na sektor na następne derby. Po ch się pchaliście na trybunę, na której od zawsze jest odpowiedzialność zbiorowa, ma swój specyficzny klimat i ma tworzyć zgraną jedność? Bo zapłaciliście 10 zł taniej za bilet? Przykra i cholernie dotkliwa kara, ale jest jeden mały "+", że może wypleni się z tego sektora pedałków w rurkach, płaszczykach, zalizanych grzywach, którym się nie chce podnieść rąk i otworzyć ust do śpiewania na każdym meczu, płaczących później, że karze się ich za całość. Swoje 5-letnie dzieci, wytapetowane laski, kolegów z Erasmusa zabierajcie na inne trybuny, każdy znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce na stadionie bez płaczu. |
Cytat:
Nie was. Bo wy za to nic nie zapłacicie. Cytat:
Gratulacje. |
Tak inteligencie, bo każdy wie co siedzi w głowie członków Komisji, jakie mają plany i jak temu przeciwdziałać. Było już kilka opraw podobnego typu, przeszły bez echa. Nie mówiąc o niewspółmierności kary w porównaniu do innych klubów EK.
|
FraMat - oddychaj, bo ci żyłka pierdząca pęknie. :lol:
Abstrahując od tego, że oprawa była moim zdaniem słaba, to niewspółmierność przewienia do kary jest tutaj rażąca i trzeba być zaślepionym nienawiścią do wszelkich przejawów Ultras, żeby twierdzić, że jest inaczej. KL wali w kibiców Wisły jak w bęben, a pewni kibice Wisły obwiniają za to innych kibiców Wisły, bo "dali im pretekst". Idąc dalej tą drogą - ani mi się waż przeklnąć na kolejnym meczu. Żeby nie dać pretekstu. |
Cytat:
|
Cytat:
I to ma być argument? Że ileś tam razy przekroczyłem dozwoloną prędkość i nie zostałem ukarany to ma być argument za tym, że jak mnie złapią to mam mówić, że wcześniej to przechodziło bez echa? |
Cytat:
Wali w Wisłę. Z powodu "kibiców". "Kibice" nic na tym nie ucierpią. Ucierpi Wisła. Zobacz różnicę. |
Nie dokarmiajcie Fra Mata! Przecież to troll lub "ukryta opcja żydowska" na tym forum ;)
|
Grodzkie się wypowiedzieć może na tematy kobiece, Senyszyn jako bezdzietna może się wypowiadać o in vitro i aborcji, kler może mówić o ubóstwie, tvn o dziennikarstwie to i Framat może się wypowiedzieć na tematy kibicowskie ;)
Nie offtopując- kara totalnie nie adekwatna do czynów. |
Jeszcze kwiaty komisji ligi wyślijcie z przeprosinami :lol:
Jakichś cweli z Warszawy bronią.. :rotfl: dobrze zrobili, a jak! Gratulacje im się należą! Boniek chce tematu powrotu rac na stadiony itp, a nie potrafią uregulować tak prostych spraw.. otóż teraz nie można wywiesić normalnej i kulturalnej oprawy jaka była na Derbach. Do czego to zmierza? To była najbardziej "czysta" sektorówka na Wiśle od wielu lat.. żadnych czaszek, chuliganów, noży, zabójstw, awantur, je.bania żydów, bez wulgaryzmów.. aż brakowało w niej pazura. |
Jako stary dziad mogę z pełnym przekonaniem i odpowiedzialnością powiedzieć że KL po prostu p......o !!!
Będąc na derbach , oczywiście w sektorze pikników , stwierdzam że generalnie był porządek . Bluzgi były ale w normie . Sektorówka , najwiązująca do pewnych zachowań kibiców sąsiadki ostra ale bez przegięć. Generalnie wszystko w szeroko rozumianej poetyce meczu piłkarskiego .Poza tym ewidentne staranie naszych kiboli aby w czymś nie przegiąć .No i jeszcze zadowolona policja . No i co ? Leśne dziadki muszą się wykazać . Chyba złe , że nie ma nic oczywistego, to próbują prowokacją . Tak jakby wręcz chodziło o rozdrażnienie . Nie bawcie się tak , drodzy panowie !!! Mam nadzieję że klub się odwoła |
Cytat:
Jak się nie ma argumentów to przeciwnika obrzuca się inwektywami. Wystarczy rzucić "ukrytą opcją..." i poczuć się lepszym. Można i tak. Ale to nie zmienia faktów. ;) |
Ciekawe jakby zareagowała KL gdyby zamiast malunku, sektorówkę stanowiło zdjęcie z sali rozpraw (jakich mnóstwo zamieściła GK), no bo przecież nie chodziło im o tekst ? Bo to, ze "przyznaje się do winy" padło 22 razy o tym samym pisała GK.
|
im chodziło o 50 tysięcy.
Pewnie jakis kolega odchodzi i chcą mu dać sowitą odprawe jak w przypadku Biszofa. Gowno gowno gowno. Strach oglądać mecz bo kare do.......ą za chujowy wynik.. |
Cytat:
|
Cytat:
Argument jest jeden i podstawowy. Sytuacja jest tak jasna i klarowna, że tu nie ma co argumentować. Tak samo jak się nie argumentuje, że sól jest słona bo to każdy wie. I każdy normalny człowiek wie, że oprawa na derbach na pewno nie nawoływała do nienawiści i na pewno nie powinna być powodem kar a tym bardziej nie tak wielkich. Co tu mam argumentować? Jak Ci wlepią mandat za rzekome spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym w wysokości 2 tys złotych to też będziesz chciał argumentów, że zrobili źle? Chyba wiadomo, że nie dość, że nie zasłużyłeś to jeszcze kwota mandatu z dupy, i to samo z tą karą od KL. A jak jesteś taki mądry to może Ty daj argument na to, że coś było nie tak w tej sektorówce - że nawoływała od nienawiści. Przy okazji mi wytłumacz czy spalony szalik rywala nie nawołuje do nienawiści i dlaczego za niego KL nie daje kary 50 tys zł i zakaz wejścia na mecz. Cytat:
|
O ile główny nurt mam wspólny z FraMat-em, to tej tezy chłopie nie obronisz. KL naprawdę teraz pojechała po całości i Panowie śmieją Nam się w twarz. Podbiję do góry - poproszę kogokolwiek o przykłady zachowania Kibiców zasługujące na taką karę i mieszczące się w ramach paragrafu z którego została nałożona kara. Ja jestem wielkim przeciwnikiem teorii spiskowych, ale taką decyzję jest mi ciężko zrozumieć.
|
Cytat:
Przypomnę ci fakty, bo twoja "delegacja" pochłania ci kupę czasu i nie w temacie krótko mówiąc jesteś a nie chce żebyś stosował półśrodków w temacie nie mając pojęcia o czym piszesz 1) 6 tys. zakazów stadionowych na następne derby dla osób będących na sektorze C - pomijam złamanie jakichkolwiek praw, konstytucji, bo tacy faszyści/komuniści jak ty tego nawet pod uwagę nie biorą ;) 2) Do tego klub płaci haracz w postaci widzimisię jakiegoś jegomościa - 50 tys w zawieszeniu.na półtorej roku 3) Derby były okraszone niebywałą kulturą - było prawie jak podczas popołudniowej mszy na której byłem. 4) Ja pytam i chcę odpowiedzi!!! Jakim prawem ma cierpieć klub, bądź niewinni ludzie za jak ty to nazywasz: "kibiców" kibiców, czy cholera wie kogo? 5) Komentarz: Jak się komuś nie podobają "kibice" - monitoring jest - złożyć doniesienie do sądu, niech rozstrzyga co takiego nabroili... Nikt nie ma prawa ponosić konsekwencji czyiś czynów a już w żadnym wypadku wyimaginowanych przez wąską grupę nadgorliwych wariatów z pzpnu. Co by nie powiedzieć derby aż za spokojne i za kulturalne to tyle Cytat:
W których punktach podaliśmy go na tacy? Konkretnie bez ściemniania. Chcę usłyszeć naczelnego delegata forum, z perspektywy Boreaux czy Motpelier jak on to widzi z daleka. Czy ty czytałes ogólne uzasadnienie? Czy pier.dolisz co co wiesz z dynkiem siedząc razem w Montpelier? Może przeczytasz łaskawie, który paragraf zastosowali??... tak ten, który łamie konstytucyjne prawo swobody wypowiedzi... oczywiście nikomu nie przedstawiając żadnych zarzutów tylko stosując metody tpfu Jacka - odpowiedzialność zbiorowa. Proszę cię nie wypowiadaj się już jak masz ludziom ciśnienie podnosić... |
bez osobistych wycieczek proszę
|
|
Kara może i jest absurdalna, ale skoro trzeba ten hajs wyłożyć, to powinni zrobić to odpowiedzialni za oprawę, a nie klub.
Bo potem ludzie się dziwią, że słaba sprzedaż szalików cegiełek itd. Jasne, że słaba, bo nikt normalny nie chce sponsorować kar, za które odpowiada jakaś tam grupa ludzi. |
czyli to powinni zaplacić "dobre" chłopaki z Cracovii gdyż to oni właśnie są odpowiedzialni za tą oprawe.
Kara nie jest absurdalna. Kara to jest kpina przez ....a ogromne K. Oczywiście ze klub powinien zapłacić. A w zasadzie nie powinien zapłacic i powienien sie kłocić z pedałami o wykladnię tej oprawy, która nie nawołuje do niczego tylko dosadnie podsumowuje działania pewnej grupy "kibicow". Szanujmy się. Juz dawno tak spokojnych derbów nie było, a tutaj taka kara po.......ona. No sory. niedługo jak w.......ą Nam (nie napiszę Ci, bo Ci pewnie na mecze nie chodzi) 100.000 zł kary za to że ..oprawy nie było, to dla Ciebie będzie to również wina kibica... |
FraMat zawsze na pierwszej anty-kibicowskiej linii frontu. Miłośnik Bednarza nie może sobie odpuścić. Dziwie się że ktokolwiek z nim rozmawia na takie tematy. Szkoda czasu.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale większość chciałaby odwrotnie: kibice poza stadion, kibole do decydowania o klubie, prezes na dywanik do skwk... :neutral: |
Komisja Ligi od opraw zapomniałeś dodać :help:
|
Możemy przerwac te powtorke z rozrywki z FraMatem...
|
Cytat:
Nie macie argumentów, więc to dla Was jedyne wyjście.:> |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl