![]() |
Cytat:
z Jackiem już wygraliśmy jakiś czas temu i go w Wiśle już nie ma... |
Zgoda ale Jacek jeszcze nam sie bedzie odbijac czkawka jakis czas.
|
Cytat:
Zapomnij. Dlatego nie robicie transferów gotówkowych, nie stać was na Boruca, ani nawet na Paixao... bierzecie gości za pół darmo a niby macie budżet 115 mln :) Trochę to mało spójne. Moim zdaniem zwykły marketing, czyli coś w czym jesteście naprawdę dobrzy. Leśny z kolegami to cienkie bolki jeśli chodzi o kasę. Wasza Legia jest na bank wystawiona na sprzedaż, bo oni nie są w stanie tego utrzymać na dłuższą metę tym bardziej w polskim systemie podatkowym, uwzględniając tak szeroką kadrą i kosztami z nią związanymi. Trochę nie za bardzo chcecie chyba skumać i zamiast pierdzielić o odjeżdżaniu, to skupcie się lepiej na cieszeniu się tym co macie, bo my swego czasu mieliśmy lepszą sytuacje o wiele i też tak mówiliśmy. Póki co wygrać ligi na stojąco jak to Wisła kilka lat temu robiła - nie potraficie, więc zluzujcie trochę ;) Cytat:
Cytat:
Z klasyki jest jeszcze: "Nie wiemy co się stało", "Musimy coś zmienić" ,"Przepraszamy kibiców" Cytat:
ps. po meczu przewrotnie mówili, że ciężko im się grało :lol: Cytat:
a na poważnie uznanie to można mieć do ekip, które są bidne jak mysz kościelna... Górnik, Ruch, czy inne. U nich mimo wszystko z takim budżetem i z taką kadrą powinno być to standardem, więc nie ma się co zachwycać. Póki co presji nie wytrzymują kierownicy drużyny. Wstyd i to jeszcze tak skomleć w UEFA. Nie widziałem skomlenia po bramce z metrowego spalonego. Moralność tylko w jedna stronę... warszawską. Cytat:
Piłka to nie siatkówka i małysz... Piłkę nożną traktuje się w Europie poważnie w przeciwieństwie do naszych narodowych sportów leczących kompleksy. Na piłkę w Europie łoży się olbrzymie pieniądze i nikt nie pozwoli sobie, żeby jakieś polaczki, co zarabiają max 200 tys euro w lidze ogrywali potentatów i wygrywali mecze z kadrami gdzie ligi nam odjechały na lata. p.s Jeśli chodzi o piłkę reprezentacyjną to wszyscy jesteśmy Warszawiakami. Myślimy że jesteśmy najfajniejsi a tak naprawdę nie potrafimy liczyć kartek ;) Cytat:
Cytat:
Tak ustalili sobie przepisy, żeby sędzia ze wszystkiego był wstanie się wytłumaczyć co by nie zagwizdał, nie dając pretekstu do podejrzeń. Przykład. Karny podyktowany przez sędziego za tą samą sytuację oznaczałaby dla pana Sławka uwaga..."błąd techniczny"... skutkujący przewinieniem, co wiele razy z jego ust w podobnych sytuacjach padało. Teraz pewnie coś szczekał(nie oglądałem), że piłkarz miał naturalnie ręce i nie miał nad tym kontroli itp. Tak samo jak z tymi spalonymi o pół buta. Jak odgwizdał to był, jak nie odgwizdał, to z duchem sportu :D Jeszcze coś muszą zrobić z metrowymi spalonymi i piłkami wychodzącymi pół metra za linie... |
Cytat:
Święte słowa. Po słynnym błędzie Pana sędziego Jarzębaka powiedział że to nie jego wina, bo on nie wiedział czy to on ma ocenić czy boczny. Nic nie szkodzi ze piłka wyszła o metr za linię tuż obok niego... Pan Sławek to od dłuższego czasu bardziej tragikomiczny aktor, a nie ekspert. |
Widzę, że plotki o wałkach w Lechii coraz bardziej prawdziwe.
Cytat:
Cytat:
2. Nie dominujemy, ale też się na razie na ligę kompletnie nie spinamy, często gramy dziwnymi gośćmi w składzie i jestem przekonany, że jak w kwietniu żarty się skończą to na luzaku odjedziemy. 3. Oczywiście, że odjeżdżamy również (a może nawet i przede wszystkim) dlatego, że u konkurencji jest nieprawdopodobny burdel. 4. Szczęście, sędziowie... zieeeeew.... aha. 5. Za kilka miesięcy będzie trzeci mistrz z rzędu, no a potem powalczymy o kolejne LE i pierwszego od końca lat 80tych czterokrotnego z rzędu mistrza Polski. 'Tylko". A już zupełnie poważnie. Oglądam ligę wiele lat. Doskonale zdaję sobie sprawę kiedy Legia była chujowa na tle innych. Teraz widzę, że reszta jest chujowa na tle Legii. I widzę również, że jesteśmy pierwszym rozsądnie zarządzanym klubem. Biorąc pod uwagę całkowitą niepełnosprawność na praktycznie każdym polu u konkurencji - to przyniesie efekt. Stary, my z dnia meczowego (w skali roku) mamy tyle co budżet słabych ligowców. Oczywiście raz na jakiś czas przegramy, bo mamy wielu polskich piłkarzy, a nie maszynki do wygrywania. Ale koniec końców w 3 na 4 przypadki zdystansujemy kluby mające trzech piłkarzy na krzyż. Czy się to podoba czy nie :) Cytat:
Cytat:
|
ja mam podawać rok? to ja opowiadam o odjeżdzie Wisły ? pomyśl jak chcesz się zakładać , snułeś jakieś opowieści o 2020 roku, po prostu napisz kiedy wchodzicie do lm i ile wyciągniecie mistrzostw, tylko proszę nie baw się w boniego czy kopacz bo o 2030 nie rozmawiam , ok?
i jeszcze jedno , popraw dla swojej wiarygodności cyfrę z 11 na wiesz ile? |
Cytat:
:alleluja: czyli np. 2015 mistrz puchar awans LM 2016 mistrz, 2017 puchar, 2018 mistrz, awans LM To przykład, konfiguracja może być inna, ale generalnie idą tłuste lata. A do LM myślę, że na pewno awansujemy w ciągu najbliższych trzech prób. |
Cytat:
|
Cytat:
Mówię, że do września 2018 roku zagramy dwa razy w LM, zdobędziemy 3 mistrzostwa Polski i dwa Puchary Polski. |
Cytat:
(Teraz wszyscy zobaczą za ile Mistrz Polski z rzekomym budżetem 115 mln zł i bez długów robi transfery na Ligę Mistrzów :P) |
Lubię takie pompowanie balonika jakie prezentuje nam 022. Później z reguły jest pierdut, płacz że się komuś zabrało zabawki, zdezorientowany wzrok, nostalgia za tym co było piękne i za tym co miało być ale nie będzie i pretensje do całego świata. No ale legionisci to mistrzowie wciskania korka do dopiero co otwartej butelki szampana...
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Tylko proszę odpuść sobie lecenie do mnie z mordą jak Legia przegra z jakąś Łęczną czy jeszcze raz z Bełchatowem. Bo piszę o efekcie końcowym - czyli trofeach, które będą wpadać. Cała Polska zaś będzie mogła jedynie rżeć raz na kilka tygodni z takiego meczu jak w Gliwicach. Cytat:
:) P.S. Zresztą w ogóle nie czaję skąd to poruszenie i bieżączka skoro Obleśny hasło 3 mistrzostwa w 5 lat rzucił już ponad rok temu. Hmmm.... policzmy ile jeszcze zostało.... |
Powrót do teraźniejszości (z przyszłości pełnej sukcesów i osiągnięć w wykonaniu Legii na szczęście wracamy tylko z 2020 roku, dłużej by nam zeszło gdyby 022 rozpisał nam sukcesy klubu tak gdzieś do 2050 roku)
Chcę jeszcze raz dotknąć tematu Kociana. Słowak padł ofiarą swojego sukcesu. Z niebieskimi notował wyniki dużo ponad miarę (sądzę że nieprędko powtórzą taki start w pucharach). Wyciągnął ich z dużego dołka. Gdyby grał w poprzednich sezonach gdzieś tak kolo 5,6 miejsca dzisiaj sądzę zostałby na stołku. A tak przyzwyczaił sterników klubu do wysokiego poziomu i się w d... im poprzewracało. Pewnie Osuch żałuje, że nie wstrzymał się z zatrudnieniem Mariusza. Mógł mieć rasowego KOciaNIA a ma wyeksploatowanego RUMAKA... |
0 22 - najlepsze transfer (za jakość/cena, a w tym roku ogólnie) od dłuższego czasu robi Lech - Jevtić? Rewelka. Keita? Ma możliwości, czeka jeszcze na aklimatyzację (magiczne pół roku). Sadajew? Juz idzie mu nieźle, pod Skorżą może działać cuda. Drewniak? Solidny ligowiec. Jak to się ma do Lewczuka czy Piecha? Do przepłaconych Sa czy Pinto?
|
Cytat:
Cytat:
Pinto jest zdecydowanie przepłacany. Sa ani trochę. |
Co się w tej Lechii dzieje? Wiadomo czy Unton zostanie trenerem na dłużej? Czy też dalej zamieszanie ze stanowiskiem I trenera. Teraz w przerwie na reprezentacje jest najlepszy moment na zmianę trenera. Bardzo jestem rozczarowany całym tym zamieszaniem w Gdańsku. Takim bałaganem organizacyjnym mogą sobie odebrać szansę na grę o wyższe cele.
|
Cytat:
Lechia w większości nakupiła piłkarskiego szrotu. Zamiast kupić konkretnych 5 zawodników i wkomponować ich do zespołu, ci nakupili 20 i kazali trenerowi w pół rundy zrobić z niej czołowy zespół. A to czy teraz zmienią trenera, czy nie, co za różnica. Zespół sam się dotrze wiosną, o ile w zimie nie wymienią znowu pół zespołu, co jest bardzo prawdopodobne. |
Jenak kilku piłkarzy było przynajmniej solidnych których pozyskali (Borysiuk, Colak) - tutaj bardziej jest problem w sporej ilości i kupowania na kilogramy a nie pod wizję zespołu jaki ma trener.
A trener ma znaczenie - jeśli będzie to Unton z etykietką tymczasowego trenera, proces docierania może potrwać dłużej. (poczucie tymczasowości). Zdecydowali by ze Unton zostaje - albo zatrudnili szybko docelowego trenera. |
Ondrej Duda dośrodkował w pole karne Orlando Sa urwał się obrońcom i niemal z kolan, strzałem głową strzelił tuż obok słupka. Bąk bez szans. Powtórki pokazują jednak, że Portugalczyk był na minimalnym spalonym...
to na pewno przypadek - "enty" raz pod rząd ... niech spierdalają |
Ta ....a Gil z nosa jebany. Brak słów, brak słów ....a. Ale Lechia tez sama sobie winna, bo mieli szmate na deskach.
|
Szedłem o zakład że zakończy mecz przed rzutem rożnym. Jakie to wszystko jest przewidywalne...:)
|
Teraz to się nawet nie kryją...już na całego idzie wsparcie "jedynej, cudownej i galaktycznej" drużyny.
Mam dość oglądania tego bagna. Odechciewa się. Teraz tylko czekać jak wieprze i szopeny z kiblowskiej podzielą kasę dla ekstraklasy w przyszłym roku w stosunku 50:50(Legia - reszta ligi) Bo przecież to Legiunia tworzy marketing tej ligi... |
To już nawet nie jest żałosne, to już jest obrzydliwe.
Ale zaraz przybiegnie Warszawiak z Łomianek i będzie klepał o kompleksach i teoriach spiskowych. |
Cytat:
Bedzie latwiej i bardziej przejrzyscie...a tak wszyscy sie musza starac i zostaje smród... |
ile lat bedziemy jeszcze ogladac jak sedziowie Losersów za uszy wyciagaja ?
|
dajcie spokoj .....LetFootballWiny sa UCZCIWE , po prostu wszyscy maja kompleksy i zazdroszcza Dream Teamu ....pan Slawek wyprowadzi te niedorzeczne preetensje na prosta ....jak zawsze
|
Się dziwicie, że pod nich gwiżdżą? Miała być Wielka Legia a tak trochę wyszła wielka dupa. Jakoś Ligę im ciężko zdominować. Wpadły jakieś porażki na początku, odpadli z Celticiem więc się pojawił ból dupy i trzeba sobie nadrobić w....ienie ligą no i pomóc bo jednak nie taka dobra ta Legia żeby odlecieć reszcie bez problemów. Gdyby nie te wszystkie ustawione mecze to ciekawe, które by dziś miejsce mieli.
Tak, tak, można mówić, że kompleksy, że zawiść tylko co to za liga co się faworyzuje ewidentnie jeden klub. Co wygrana to jakaś bramka ze spalonego, żenada. |
Wy tu gadu, gadu o legii, a żydy wygrały dzięki pijakowi. :D To boli najbardziej :(
|
Masc na ból dupy tutaj nie pomoże :) Tutaj trzeba ostrej terapii lekami.
Biedna Lechia jest tak chujowa że nawet spalonego nie mogła strzelić. To straszne. Znowu spisek warszawski zabroni za chwile Boguskiemu strzelić a duch Borysiuka ( z Lechii ) połamie mu nogi. Przykre :( |
Terapia jest potrzebna ale sędziom i PZPN żeby liga nie była reżyserowana. Widać 300 którzy byli we Wrocławiu to za mało. Trzeba dalej szukać i wypalić to gówno.
A ty nie bądź taki do przodu - bo jako kibic Legii powinieneś się wstydzić (jeśli to prawda) że twoją drużynę ciągną za uszy bo bez tego uczciwie nie umie wygrać. |
Mowisz :
Cytat:
Cytat:
Sa do bolu przewidywalni.Jak sedziowie ,ktorzy im gwizdza. |
Kilometrowy spalony nie ma co.
|
Cytat:
|
Tak podarowal, ze nie wiadomo, czy ten spalony byl czy go nie bylo.
|
Wszyscy widzieli tylko nie wy. Pan Sławek was w tym utwierdzi i będzie malina
|
Cytat:
|
Dziadki z UEFA przecież i tak zrobiły swoje dopuszczając Celtusiów do dalszych rozgrywek przy zielonym stoliku, nieprawdaż? ;)
Nic Pan Sławek nie musiał uświadamiać, bo primo nie widziałem jego wypowiedzi, a secundo powtórki oraz screeny jasno pokazują, że jeśli spalony był to centymetrowy. Chyba nie jest to samo co podanie metra za linią outu? Z wielką chęcią zobaczyłbym widok z kamery z drugiej strony ekranu :) https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...9f0f6ff1fb4f27 |
1 Załącznik(ów)
Tu oczywiście też nie było spalonego, a Saganowski nie brał udziału w akcji i nie absorbował uwagi Bąka
|
Cóż minimalny spalony, problem polega na tym że przy takich przypadkach dla innych klubów zapobiegawczo gwizdnie się spalonego natomiast Legi zapobiegawczo się puści. Tylko tyle i aż tyle.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl