Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9315)

63.5 Kg 06.10.2014 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 1379521)
Dawno się tutaj nie wypowiadałem, ale cóż, czytając tego typu absurdy ciężko nie wyrazić zdziwienia.

Gracie tylko w LE, w lidze jakoś wyraźnie nie dominujecie i raczej jesteście (oby właściwsze było - byliście) silni słabością konkurencji, czyli w główniej mierze Lecha z pajacem-sabotażystą zamiast trenera i Wisły z Legionistą zamiast prezesa i biedą zaglądającą w oczy. Reszta to miks szczęścia, strachu rywali przed "Wielką Legią", kilku błędów sędziów, stosunkowo szerokiej kadry itd. Skąd zatem ta Wasza pycha? Ze sporego budżetu, z którego o ile się nie mylę spłacacie ITI? Z dwóch MP pierwszych od wielu lat bo liga kopie się po czołach bardziej niż Wy?

Na razie nie dzieje się nic, co każe Wam sądzić, że wyprzedziliście ligę. Poza Waszą pychą - w tym to w Lidze Mistrzów już od lat gracie.

Wszystko ok ale...
z Jackiem już wygraliśmy jakiś czas temu i go w Wiśle już nie ma...

wiesniak84 06.10.2014 18:57

Zgoda ale Jacek jeszcze nam sie bedzie odbijac czkawka jakis czas.

palikot 06.10.2014 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1379474)

Robimy transfery gotówkowe. Wyprzedaży nie będzie, raczej sprzedadzą tylko Żyro o ile odzyska formę, bo ostatnio jest chujowy. Naszej płynności finansowej nie pogorszy brak IV rundy, bo zakładaliśmy LE, i co najważniejsze z fazy grupowej wyjdziemy. Pobożne życzenia generalnie. A poza tym będą też transfery do klubu. Wystarczy żeby były na poziomie Dossy czy Dudy.

Tak, tak fart, sędziowie. Tylko biednym wiatr w oczy. O jak mi przykro :)

Odjeżdzamy i tyle czy się to komuś podoba czy nie.

Ty serio myślisz, że zadłużony po uszy Walter odstąpi wam 30 mln zł straty na was co roku przez 6 lat? :)
Zapomnij. Dlatego nie robicie transferów gotówkowych, nie stać was na Boruca, ani nawet na Paixao... bierzecie gości za pół darmo a niby macie budżet 115 mln :)
Trochę to mało spójne. Moim zdaniem zwykły marketing, czyli coś w czym jesteście naprawdę dobrzy. Leśny z kolegami to cienkie bolki jeśli chodzi o kasę. Wasza Legia jest na bank wystawiona na sprzedaż, bo oni nie są w stanie tego utrzymać na dłuższą metę tym bardziej w polskim systemie podatkowym, uwzględniając tak szeroką kadrą i kosztami z nią związanymi. Trochę nie za bardzo chcecie chyba skumać i zamiast pierdzielić o odjeżdżaniu, to skupcie się lepiej na cieszeniu się tym co macie, bo my swego czasu mieliśmy lepszą sytuacje o wiele i też tak mówiliśmy.
Póki co wygrać ligi na stojąco jak to Wisła kilka lat temu robiła - nie potraficie, więc zluzujcie trochę ;)


Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1379492)
Nie oglądałem meczu z Lokeren, więc oceniać go nie będę. Z Turasami zagrali słabo, ale każdy kto by tam pojechał z polskich ekip, dostałby w......., mimo wyniku trzeba uczciwie przyznać, że Trabzon to inna półka i będę bardzo zaskoczony jeśli nie ograja Legii w Warszawie.

Dowartościowujesz się w ten sposób, czy dołujesz? :)

Cytat:

Co do meczu z Lechem, oni sami przyznali że zaspali, dali sobie wbić dwa głupie gole,
Każdy tak mówi.
Z klasyki jest jeszcze: "Nie wiemy co się stało", "Musimy coś zmienić" ,"Przepraszamy kibiców"

Cytat:

ale jak przyszło co do czego to zrobili swoje i doprowadzili do remisu.
albo im sędzia zrobił swoje... uznał bramkę z metrowego spalonego, albo pól metra zza linii,
ps. po meczu przewrotnie mówili, że ciężko im się grało :lol:

Cytat:

Wierz mi albo nie - nie jestem fanem stylu gry Legii, napiszę więcej - tak sędziowie wydatnie im wielokrotnie pomogli w odniesieniu zwycięstw, a ja sam podobnie jak większość tego forum szydzilem z zamieszania z Celtikiem, ALE nie sposób jest nie docenić tego, ze nauczyli się grać na wynik, wytrzymują presję, a jak trzeba to będą wygrywać, podobnie jak wiosną tego roku.
No w tej lidze wytrzymać presje to jest po prostu hardcore :D
a na poważnie uznanie to można mieć do ekip, które są bidne jak mysz kościelna... Górnik, Ruch, czy inne. U nich mimo wszystko z takim budżetem i z taką kadrą powinno być to standardem, więc nie ma się co zachwycać. Póki co presji nie wytrzymują kierownicy drużyny. Wstyd i to jeszcze tak skomleć w UEFA. Nie widziałem skomlenia po bramce z metrowego spalonego. Moralność tylko w jedna stronę... warszawską.

Cytat:

Żenujące tym bardziej ze wraca skompromitowany w kadrze Waldek King.
Raczej kompromitują się ci co ciągle uważają jeszcze pół piłkarskiej Europy za Amatorów, 1/4 za tych co spokojnie musimy ograć i 1/4 z którą możemy powalczyć :D
Piłka to nie siatkówka i małysz... Piłkę nożną traktuje się w Europie poważnie w przeciwieństwie do naszych narodowych sportów leczących kompleksy. Na piłkę w Europie łoży się olbrzymie pieniądze i nikt nie pozwoli sobie, żeby jakieś polaczki, co zarabiają max 200 tys euro w lidze ogrywali potentatów i wygrywali mecze z kadrami gdzie ligi nam odjechały na lata.
p.s Jeśli chodzi o piłkę reprezentacyjną to wszyscy jesteśmy Warszawiakami. Myślimy że jesteśmy najfajniejsi a tak naprawdę nie potrafimy liczyć kartek ;)

Cytat:

Kto następny w kolejce? Tarasiewicz, Podolinski i stawiam trochę na wyrost - nasz Franciszek.
A czy to ważne?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MWK (Post 1379457)
Tak, wszyscy się mylą.. Ale wciskanie, że ręka nie była ręką w programie na podsumowanie kolejki, prawie 48h po meczu to już są jaja. Od lat oglądam kontrowersje i ewidentnie widać, że p. Sławek ma problem z Wisłą. Żadnej kontrowersji nie potrafił ocenić obiektywnie. Założyłem się ze znajomym z którym lata gramy w piłę, że dzisiaj będzie podobnie. Dobre piwko mam.

Chyba po aferze Fryzjera naprawili błędy i mafia działa teraz uważnie, wyprzedając swoje oczekiwania. :D

Tak ustalili sobie przepisy, żeby sędzia ze wszystkiego był wstanie się wytłumaczyć co by nie zagwizdał, nie dając pretekstu do podejrzeń.
Przykład. Karny podyktowany przez sędziego za tą samą sytuację oznaczałaby dla pana Sławka uwaga..."błąd techniczny"... skutkujący przewinieniem, co wiele razy z jego ust w podobnych sytuacjach padało. Teraz pewnie coś szczekał(nie oglądałem), że piłkarz miał naturalnie ręce i nie miał nad tym kontroli itp. Tak samo jak z tymi spalonymi o pół buta. Jak odgwizdał to był, jak nie odgwizdał, to z duchem sportu :D Jeszcze coś muszą zrobić z metrowymi spalonymi i piłkami wychodzącymi pół metra za linie...

Fiti 06.10.2014 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MWK (Post 1379457)
Tak, wszyscy się mylą.. Ale wciskanie, że ręka nie była ręką w programie na podsumowanie kolejki, prawie 48h po meczu to już są jaja. Od lat oglądam kontrowersje i ewidentnie widać, że p. Sławek ma problem z Wisłą. Żadnej kontrowersji nie potrafił ocenić obiektywnie. Założyłem się ze znajomym z którym lata gramy w piłę, że dzisiaj będzie podobnie. Dobre piwko mam.


Święte słowa. Po słynnym błędzie Pana sędziego Jarzębaka powiedział że to nie jego wina, bo on nie wiedział czy to on ma ocenić czy boczny. Nic nie szkodzi ze piłka wyszła o metr za linię tuż obok niego... Pan Sławek to od dłuższego czasu bardziej tragikomiczny aktor, a nie ekspert.

0 22 06.10.2014 20:52

Widzę, że plotki o wałkach w Lechii coraz bardziej prawdziwe.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1379479)
ok , zakładam się o skrzynkę Ciechana , zapomniałem zapytać Ty wylewasz ? czy pijesz?tylko trzeba ustalić termin zapadalności , nie będę czekał do 2020 czy 2030 roku

sędziowie , sędziowie , wczoraj zawiedli?

Nie wylewam, nie pije. Podaj rok, a ja Ci podam ilu się spodziewam mistrzostw, pucharów i awansów do LM w tym czasie. I mamy zakład.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 1379521)
Gracie tylko w LE, w lidze jakoś wyraźnie nie dominujecie i raczej jesteście (oby właściwsze było - byliście) silni słabością konkurencji, czyli w główniej mierze Lecha z pajacem-sabotażystą zamiast trenera i Wisły z Legionistą zamiast prezesa i biedą zaglądającą w oczy. Reszta to miks szczęścia, strachu rywali przed "Wielką Legią", kilku błędów sędziów, stosunkowo szerokiej kadry itd. Skąd zatem ta Wasza pycha? Ze sporego budżetu, z którego o ile się nie mylę spłacacie ITI? Z dwóch MP pierwszych od wielu lat bo liga kopie się po czołach bardziej niż Wy?

Na razie nie dzieje się nic, co każe Wam sądzić, że wyprzedziliście ligę. Poza Waszą pychą - w tym to w Lidze Mistrzów już od lat gracie.

1. To "tylko" jest dla całej reszty nieosiągalnym sufitem. Za rok też będziemy w jakiejś fazie grupowej. I rok temu też byliśmy (choć z chujowymi wynikami - raz na wozie raz pod wozem, grunt że gramy).

2. Nie dominujemy, ale też się na razie na ligę kompletnie nie spinamy, często gramy dziwnymi gośćmi w składzie i jestem przekonany, że jak w kwietniu żarty się skończą to na luzaku odjedziemy.

3. Oczywiście, że odjeżdżamy również (a może nawet i przede wszystkim) dlatego, że u konkurencji jest nieprawdopodobny burdel.

4. Szczęście, sędziowie... zieeeeew.... aha.

5. Za kilka miesięcy będzie trzeci mistrz z rzędu, no a potem powalczymy o kolejne LE i pierwszego od końca lat 80tych czterokrotnego z rzędu mistrza Polski. 'Tylko".

A już zupełnie poważnie. Oglądam ligę wiele lat. Doskonale zdaję sobie sprawę kiedy Legia była chujowa na tle innych. Teraz widzę, że reszta jest chujowa na tle Legii. I widzę również, że jesteśmy pierwszym rozsądnie zarządzanym klubem. Biorąc pod uwagę całkowitą niepełnosprawność na praktycznie każdym polu u konkurencji - to przyniesie efekt. Stary, my z dnia meczowego (w skali roku) mamy tyle co budżet słabych ligowców. Oczywiście raz na jakiś czas przegramy, bo mamy wielu polskich piłkarzy, a nie maszynki do wygrywania. Ale koniec końców w 3 na 4 przypadki zdystansujemy kluby mające trzech piłkarzy na krzyż. Czy się to podoba czy nie :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1379529)
Ty serio myślisz, że zadłużony po uszy Walter odstąpi wam 30 mln zł straty na was co roku przez 6 lat? :)

Pierdu pierdu. Walter jest spłacony, a dług mamy wobec obecnych właścicieli. Było wielokrotnie wyjaśnianie. Jak kolega się nie załapał albo jest ponad to i uważa, że to kit - to jego sprawa i niech sobie z tym żyje :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1379529)
Zapomnij. Dlatego nie robicie transferów gotówkowych, nie stać was na Boruca, ani nawet na Paixao... bierzecie gości za pół darmo a niby macie budżet 115 mln :)

Robimy transfery gotówkowe. Pisanie takich bredni już świadczy o tym jak błądzisz. Boruc do nas trafi najpóźniej w 2016 roku.

kerim1906 06.10.2014 21:12

ja mam podawać rok? to ja opowiadam o odjeżdzie Wisły ? pomyśl jak chcesz się zakładać , snułeś jakieś opowieści o 2020 roku, po prostu napisz kiedy wchodzicie do lm i ile wyciągniecie mistrzostw, tylko proszę nie baw się w boniego czy kopacz bo o 2030 nie rozmawiam , ok?

i jeszcze jedno , popraw dla swojej wiarygodności cyfrę z 11 na wiesz ile?

0 22 06.10.2014 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1379539)
ja mam podawać rok? to ja opowiadam o odjeżdzie Wisły ? pomyśl jak chcesz się zakładać , snułeś jakieś opowieści o 2020 roku, po prostu napisz kiedy wchodzicie do lm i ile wyciągniecie mistrzostw, tylko proszę nie baw się w boniego czy kopacz bo o 2030 nie rozmawiam , ok?

Łącznie z obecnym sezonem, do końca sezonu 17/18 zgarniemy 3 mistrzostwa Polski, dwa puchary i dwa razy zagramy w LM (łącznie z edycją po sezonie 17/18).


:alleluja:

czyli np.

2015 mistrz puchar awans LM
2016 mistrz,
2017 puchar,
2018 mistrz, awans LM

To przykład, konfiguracja może być inna, ale generalnie idą tłuste lata.

A do LM myślę, że na pewno awansujemy w ciągu najbliższych trzech prób.

kerim1906 06.10.2014 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1379540)
Łącznie z obecnym sezonem, do końca sezonu 17/18 zgarniemy 3 mistrzostwa Polski, dwa puchary i dwa razy zagramy w LM (łącznie z edycją po sezonie 17/18).


:alleluja:

czyli np.

2015 mistrz puchar awans LM
2016 mistrz,
2017 puchar,
2018 mistrz, awans LM

To przykład, konfiguracja może być inna, ale generalnie idą tłuste lata.

A do LM myślę, że na pewno awansujemy w ciągu najbliższych trzech prób.

jak to trzech próbach? piszesz że dwa razy lm? ,pucharu nie liczę bo go wam przyznają co roku, proszę konkretnie kiedy i ile ewentualnie lm? , ile i do kiedy mp?

0 22 06.10.2014 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1379542)
jak to trzech próbach? piszesz że dwa razy lm? ,pucharu nie liczę bo go wam przyznają co roku, proszę konkretnie kiedy i ile ewentualnie lm? , ile i do kiedy mp?

Nie jestem wróżką. Gdybym był to bym postawił u buka dokładne daty.

Mówię, że do września 2018 roku zagramy dwa razy w LM, zdobędziemy 3 mistrzostwa Polski i dwa Puchary Polski.

palikot 06.10.2014 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1379535)



Pierdu pierdu. Walter jest spłacony, a dług mamy wobec obecnych właścicieli. Było wielokrotnie wyjaśnianie. Jak kolega się nie załapał albo jest ponad to i uważa, że to kit - to jego sprawa i niech sobie z tym żyje :)



Robimy transfery gotówkowe. Pisanie takich bredni już świadczy o tym jak błądzisz. Boruc do nas trafi najpóźniej w 2016 roku.

Jakie?
(Teraz wszyscy zobaczą za ile Mistrz Polski z rzekomym budżetem 115 mln zł i bez długów robi transfery na Ligę Mistrzów :P)

shaggy 07.10.2014 07:23

Lubię takie pompowanie balonika jakie prezentuje nam 022. Później z reguły jest pierdut, płacz że się komuś zabrało zabawki, zdezorientowany wzrok, nostalgia za tym co było piękne i za tym co miało być ale nie będzie i pretensje do całego świata. No ale legionisci to mistrzowie wciskania korka do dopiero co otwartej butelki szampana...

63.5 Kg 07.10.2014 07:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1379543)
Nie jestem wróżką. Gdybym był to bym postawił u buka dokładne daty.

Mówię, że do września 2018 roku zagramy dwa razy w LM, zdobędziemy 3 mistrzostwa Polski i dwa Puchary Polski.

A ja mysle ze z 5 razy...

0 22 07.10.2014 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1379545)
Jakie?
(Teraz wszyscy zobaczą za ile Mistrz Polski z rzekomym budżetem 115 mln zł i bez długów robi transfery na Ligę Mistrzów :P)

No przecież już o to pytałeś i kolega Ci wyjaśnił. Jasne, że to nie są transfery w stylu Trabzonu czy innego średniaka europejskiego, ale wskaż mi jeden polski klub, który robi lepsze transfery od nas. Oczywiście pomijając nadmorski kabaret.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1379550)
Lubię takie pompowanie balonika jakie prezentuje nam 022..

To nie jest żadne pompowanie balonika czy pycha jakby chcialo kilku tutejszych średnio udanych szyderców tylko realna ocena na podstawie kilkunastoletnich obserwacji. Nie zgadzasz się to Twoje prawo.

Tylko proszę odpuść sobie lecenie do mnie z mordą jak Legia przegra z jakąś Łęczną czy jeszcze raz z Bełchatowem. Bo piszę o efekcie końcowym - czyli trofeach, które będą wpadać. Cała Polska zaś będzie mogła jedynie rżeć raz na kilka tygodni z takiego meczu jak w Gliwicach.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1379551)
A ja mysle ze z 5 razy...

Aż dziwne, że nie myślisz, że Legia nie zawkalifikuje się do pucharów. Przecież to takie realne, a Śląsk, Lechia, Bełchatów czy Lech to bardzo, bardzo ostra konkurencja.

:)


P.S. Zresztą w ogóle nie czaję skąd to poruszenie i bieżączka skoro Obleśny hasło 3 mistrzostwa w 5 lat rzucił już ponad rok temu. Hmmm.... policzmy ile jeszcze zostało....

shaggy 07.10.2014 13:28

Powrót do teraźniejszości (z przyszłości pełnej sukcesów i osiągnięć w wykonaniu Legii na szczęście wracamy tylko z 2020 roku, dłużej by nam zeszło gdyby 022 rozpisał nam sukcesy klubu tak gdzieś do 2050 roku)

Chcę jeszcze raz dotknąć tematu Kociana. Słowak padł ofiarą swojego sukcesu. Z niebieskimi notował wyniki dużo ponad miarę (sądzę że nieprędko powtórzą taki start w pucharach). Wyciągnął ich z dużego dołka. Gdyby grał w poprzednich sezonach gdzieś tak kolo 5,6 miejsca dzisiaj sądzę zostałby na stołku. A tak przyzwyczaił sterników klubu do wysokiego poziomu i się w d... im poprzewracało.

Pewnie Osuch żałuje, że nie wstrzymał się z zatrudnieniem Mariusza.
Mógł mieć rasowego KOciaNIA a ma wyeksploatowanego RUMAKA...

PiVoSH92 07.10.2014 13:46

0 22 - najlepsze transfer (za jakość/cena, a w tym roku ogólnie) od dłuższego czasu robi Lech - Jevtić? Rewelka. Keita? Ma możliwości, czeka jeszcze na aklimatyzację (magiczne pół roku). Sadajew? Juz idzie mu nieźle, pod Skorżą może działać cuda. Drewniak? Solidny ligowiec. Jak to się ma do Lewczuka czy Piecha? Do przepłaconych Sa czy Pinto?

0 22 07.10.2014 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1379566)
Powrót do teraźniejszości (z przyszłości pełnej sukcesów i osiągnięć w wykonaniu Legii na szczęście wracamy tylko z 2020 roku, dłużej by nam zeszło gdyby 022 rozpisał nam sukcesy klubu tak gdzieś do 2050 roku)

Też nie jest zła :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1379568)
0 22 - najlepsze transfer (za jakość/cena, a w tym roku ogólnie) od dłuższego czasu robi Lech - Jevtić? Rewelka. Keita? Ma możliwości, czeka jeszcze na aklimatyzację (magiczne pół roku). Sadajew? Juz idzie mu nieźle, pod Skorżą może działać cuda. Drewniak? Solidny ligowiec. Jak to się ma do Lewczuka czy Piecha? Do przepłaconych Sa czy Pinto?

Co kto lubi. Jeden lubi pomarańcze, a inny jak mu nogi śmierdzą. Ja bym się nie zamienił, prędzej może jakiś klub z krajów bałtyckich albo Islandii.

Pinto jest zdecydowanie przepłacany. Sa ani trochę.

Ogryzek 09.10.2014 18:42

Co się w tej Lechii dzieje? Wiadomo czy Unton zostanie trenerem na dłużej? Czy też dalej zamieszanie ze stanowiskiem I trenera. Teraz w przerwie na reprezentacje jest najlepszy moment na zmianę trenera. Bardzo jestem rozczarowany całym tym zamieszaniem w Gdańsku. Takim bałaganem organizacyjnym mogą sobie odebrać szansę na grę o wyższe cele.

Karherop 09.10.2014 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1379674)
Co się w tej Lechii dzieje? Wiadomo czy Unton zostanie trenerem na dłużej? Czy też dalej zamieszanie ze stanowiskiem I trenera. Teraz w przerwie na reprezentacje jest najlepszy moment na zmianę trenera. Bardzo jestem rozczarowany całym tym zamieszaniem w Gdańsku. Takim bałaganem organizacyjnym mogą sobie odebrać szansę na grę o wyższe cele.

A widzisz, można być 2-3 razy bogatszym od Wisły i odnosić słabsze wyniki, a można być i biedniejszym od nas i odnosić lepsze ( Górnik czy Ruch w sezonie). W myśl starej zasady, że pieniądze nie grają.

Lechia w większości nakupiła piłkarskiego szrotu. Zamiast kupić konkretnych 5 zawodników i wkomponować ich do zespołu, ci nakupili 20 i kazali trenerowi w pół rundy zrobić z niej czołowy zespół.

A to czy teraz zmienią trenera, czy nie, co za różnica. Zespół sam się dotrze wiosną, o ile w zimie nie wymienią znowu pół zespołu, co jest bardzo prawdopodobne.

Ogryzek 09.10.2014 19:23

Jenak kilku piłkarzy było przynajmniej solidnych których pozyskali (Borysiuk, Colak) - tutaj bardziej jest problem w sporej ilości i kupowania na kilogramy a nie pod wizję zespołu jaki ma trener.

A trener ma znaczenie - jeśli będzie to Unton z etykietką tymczasowego trenera, proces docierania może potrwać dłużej. (poczucie tymczasowości). Zdecydowali by ze Unton zostaje - albo zatrudnili szybko docelowego trenera.

Kocur 17.10.2014 21:18

Ondrej Duda dośrodkował w pole karne Orlando Sa urwał się obrońcom i niemal z kolan, strzałem głową strzelił tuż obok słupka. Bąk bez szans. Powtórki pokazują jednak, że Portugalczyk był na minimalnym spalonym...


to na pewno przypadek - "enty" raz pod rząd ... niech spierdalają

!!IRIVER!! 17.10.2014 21:20

Ta ....a Gil z nosa jebany. Brak słów, brak słów ....a. Ale Lechia tez sama sobie winna, bo mieli szmate na deskach.

krasny 17.10.2014 21:22

Szedłem o zakład że zakończy mecz przed rzutem rożnym. Jakie to wszystko jest przewidywalne...:)

Proud 17.10.2014 21:25

Teraz to się nawet nie kryją...już na całego idzie wsparcie "jedynej, cudownej i galaktycznej" drużyny.

Mam dość oglądania tego bagna. Odechciewa się.

Teraz tylko czekać jak wieprze i szopeny z kiblowskiej podzielą kasę dla ekstraklasy w przyszłym roku w stosunku 50:50(Legia - reszta ligi) Bo przecież to Legiunia tworzy marketing tej ligi...

mtk 17.10.2014 21:34

To już nawet nie jest żałosne, to już jest obrzydliwe.
Ale zaraz przybiegnie Warszawiak z Łomianek i będzie klepał o kompleksach i teoriach spiskowych.

shaggy 17.10.2014 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1380090)
Ondrej Duda dośrodkował w pole karne Orlando Sa urwał się obrońcom i niemal z kolan, strzałem głową strzelił tuż obok słupka. Bąk bez szans. Powtórki pokazują jednak, że Portugalczyk był na minimalnym spalonym...


to na pewno przypadek - "enty" raz pod rząd ... niech spierdalają

Znowu spalony....Nie lepiej wprowadzic przepis ze wszystkie mecze z udzialem Losersow zaczynaja sie od stanu 1-0 dla nich. A dodatkowo przy obecnej reformie po rundzie zasadniczej legii mnozymy punkty x 2 a pozostalym zespołom przez dwa dzielimy.
Bedzie latwiej i bardziej przejrzyscie...a tak wszyscy sie musza starac i zostaje smród...

AYALA 17.10.2014 22:26

ile lat bedziemy jeszcze ogladac jak sedziowie Losersów za uszy wyciagaja ?

AntyMod 17.10.2014 22:30

dajcie spokoj .....LetFootballWiny sa UCZCIWE , po prostu wszyscy maja kompleksy i zazdroszcza Dream Teamu ....pan Slawek wyprowadzi te niedorzeczne preetensje na prosta ....jak zawsze

Jaroo1 17.10.2014 22:36

Się dziwicie, że pod nich gwiżdżą? Miała być Wielka Legia a tak trochę wyszła wielka dupa. Jakoś Ligę im ciężko zdominować. Wpadły jakieś porażki na początku, odpadli z Celticiem więc się pojawił ból dupy i trzeba sobie nadrobić w....ienie ligą no i pomóc bo jednak nie taka dobra ta Legia żeby odlecieć reszcie bez problemów. Gdyby nie te wszystkie ustawione mecze to ciekawe, które by dziś miejsce mieli.
Tak, tak, można mówić, że kompleksy, że zawiść tylko co to za liga co się faworyzuje ewidentnie jeden klub. Co wygrana to jakaś bramka ze spalonego, żenada.

DevilMayCry 17.10.2014 23:53

Wy tu gadu, gadu o legii, a żydy wygrały dzięki pijakowi. :D To boli najbardziej :(

kreseq 18.10.2014 01:12

Masc na ból dupy tutaj nie pomoże :) Tutaj trzeba ostrej terapii lekami.
Biedna Lechia jest tak chujowa że nawet spalonego nie mogła strzelić. To straszne.
Znowu spisek warszawski zabroni za chwile Boguskiemu strzelić a duch Borysiuka ( z Lechii ) połamie mu nogi.
Przykre :(

Ogryzek 18.10.2014 08:31

Terapia jest potrzebna ale sędziom i PZPN żeby liga nie była reżyserowana. Widać 300 którzy byli we Wrocławiu to za mało. Trzeba dalej szukać i wypalić to gówno.

A ty nie bądź taki do przodu - bo jako kibic Legii powinieneś się wstydzić (jeśli to prawda) że twoją drużynę ciągną za uszy bo bez tego uczciwie nie umie wygrać.

Yossarian 18.10.2014 08:50

Mowisz :

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mtk (Post 1380095)
To już nawet nie jest żałosne, to już jest obrzydliwe.
Ale zaraz przybiegnie Warszawiak z Łomianek i będzie klepał o kompleksach i teoriach spiskowych.

I masz :

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1380104)
Masc na ból dupy tutaj nie pomoże :) Tutaj trzeba ostrej terapii lekami.
Biedna Lechia jest tak chujowa że nawet spalonego nie mogła strzelić. To straszne.
Znowu spisek warszawski zabroni za chwile Boguskiemu strzelić a duch Borysiuka ( z Lechii ) połamie mu nogi.
Przykre :(

:)

Sa do bolu przewidywalni.Jak sedziowie ,ktorzy im gwizdza.

emj10 18.10.2014 08:57

Kilometrowy spalony nie ma co.

mtk 18.10.2014 09:12

Cytat:

Kilometrowy spalony nie ma co.
Spalony to spalony, tak jak nieuprawniony zawodnik nie ma prawa grać, ale wy nigdy tego nie pojmiecie, to za trudne.Pan arbiter podarował 3 pkt. ciesz się ze zwycięstwa Legiuni.

emj10 18.10.2014 09:23

Tak podarowal, ze nie wiadomo, czy ten spalony byl czy go nie bylo.

mtk 18.10.2014 09:35

Wszyscy widzieli tylko nie wy. Pan Sławek was w tym utwierdzi i będzie malina

mtk 18.10.2014 09:38

Cytat:

Sa do bolu przewidywalni.Jak sedziowie ,ktorzy im gwizdza.
Szkoda tylko, że po Celticu nie byli skorzy do piania o maściach i o tym jak to niedogolony z nieuczesanym latali całować po dziurach dziadów z Uefy.

emj10 18.10.2014 09:45

Dziadki z UEFA przecież i tak zrobiły swoje dopuszczając Celtusiów do dalszych rozgrywek przy zielonym stoliku, nieprawdaż? ;)

Nic Pan Sławek nie musiał uświadamiać, bo primo nie widziałem jego wypowiedzi, a secundo powtórki oraz screeny jasno pokazują, że jeśli spalony był to centymetrowy. Chyba nie jest to samo co podanie metra za linią outu?

Z wielką chęcią zobaczyłbym widok z kamery z drugiej strony ekranu :)

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...9f0f6ff1fb4f27

mtk 18.10.2014 10:53

1 Załącznik(ów)
Tu oczywiście też nie było spalonego, a Saganowski nie brał udziału w akcji i nie absorbował uwagi Bąka

silver03 18.10.2014 11:22

Cóż minimalny spalony, problem polega na tym że przy takich przypadkach dla innych klubów zapobiegawczo gwizdnie się spalonego natomiast Legi zapobiegawczo się puści. Tylko tyle i aż tyle.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl