![]() |
Cytat:
Od razu niech TUSK da 5 tysiącom osób zakazy stadionowe, a co ?!!!! nie będzie kibiców, nie będzie niczego!!! |
To zależy na czym ci zależy na paru idiotach czy na Wiśle
|
Cytat:
Gdzie jest moderator ?! Wy.......cie tego żyda konfidenta na zawsze z forum. |
Moderatorzy, czas zamknąć ten temat bo polemika na temat słuszności rzucenia rac na boisko to jedno, a zachęcenia do konfidenctwa to już gruuuba przesada.
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Temat wałkowany chyba z 1000 razy. Trzeba robić swoje i pamiętać o datach. Tego typu flagi dowodzą, że tym w myckach, gul skacze :)
P.S Jest jakiś postęp, bo już nie piszą, że założyło nas Zomo lub UB w 1906 roku , ewentualnie faszyści, bo podobno pozdrawialiśmy eż Hitlera. Dobrze, że Piłsudski tego nie wiedział, gdy czasami wizytował nasz stadion- jeszcze by go kazał zaorać :lol: |
He, he, he jaki wysyp Junior memberów :)
Cytat:
P.S. Wersja light jest taka, że Mazan zapomniał dodać, że po wygonieniu ubeków z gabinetu, prezio Żur zadzwonił do ich klubowego patrona tow. Cyrankiewicza, premiera i zbrodniarza komunistycznego, któremu podlegał cały aparat represji: Józek, kto przysłał tych 2 durniów ? Pogoń komendanta UB, żeby więcej ich nie przysyłał, będziesz na następnym meczu ? Cyrankiewicz: Jasne, ze będę, muszę troche wyroków śmierci podpisać ale powinienem się wyrobić. Pamietaj, że nie dam wam krzywdy zrobić. Jak coś, to dzwoń. |
A tu znowu sprawie stadionu i zmakniecia
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,444...tml#LokKrakTxt generalnie ze bylo spotkanie i sie zobaczy ale na uwage zasluguje pewien fragment: "(...)Do urzędu wojewódzkiego natomiast od poniedziałku wpływają pisma od sympatyków Cracovii, którzy domagają się równie surowych sankcji wobec Wisły, jakie zastosowano w stosunku do klubu "Pasów" jesienią ubiegłego roku (wówczas na stadionie przy ul. Kałuży zapłonęło kilkadziesiąt rac, a wojewoda zamknął stadion na dwa mecze(...)". Coz.. Widac donosicielstwo i bycie szpiclem jest odruchem nadrzednym u niektorych (np sprawa z licencja LKSu) |
nie ma na tym forum moderatora od wczoraj zeby zbanowac tego durnia lenny?
|
Cytat:
Robi sie bezsensowny belkot polityczny w prostej dyskusji o glupocie rzucania rac |
Przykro się robi jak czyta się osoby, które chcą walczyć z systemem poprzez niszczenie swojego klubu któremu się niby kibicuje.
Z rządem, władzą ekstrakalsy, wojewodami można walczyć na sto różnych sposobów ot można zacząć od głodówki przed parlamentem. Jednak to pewnie mniej ekscytujące niż pare zimnych ogni rzucanych na boisko wraz z krzykiem na ustach "j*bać premiera". Uważam, że powinniśmy dostać sprawiedliwą kare, tak jak inne kluby. Uważam, że klub powinien zając jasne stanowisko w sprawie tych zajść i je potępić. Uważam, że klub powinien szukać sprawców tego idiotyzmu i od nich ściągać kasę na kare i straty poniesione przy pustych trybunach. Rzucający powinni dostać dożywotnie zakazy wstępu na stadion. Niestety prawo jest takie jest, ale walka o jego zmianę na własnym stadionie to szczyt.. nie powiem czego bo same przekleństwa się cisną na usta. Jak już chcecie tak o to walczyć to jeździjcie na każdy mecz Ległej i tam odpalajcie, rzucajcie w zawodników (szkoda naszego bramkarza) czy wsadźcie premierowi ja w tyłek. Jeżeli w waszym mniemaniu to coś zmieni. Jako sympatyk Wisły proszę o jedno - Nie dobijajcie tego klubu! Głowacki w wywiadzie dał jasno do zrozumienia, że do tej pory kibice byli wyrozumiali i wspierali klub omijając wszelkie możliwe kary... jak widać do czasu meczu z cracovią. A tak fakty są nieubłagalne - Race rzucone -> Kara finansowa za ten mecz, kara na następne mecze (zamknięte trybuny), race zdekoncentrowały naszego bramkarza, race na płycie wyglądały beznadziejnie, fani innych klubów śmieją się z naszej głupoty. Co do meczu, to był on dobry. Brożek jednak swoją nieskutecznością zamiast ich dobić sprawił, że był nerwowy koniec. |
Cytat:
1. Rozmawiałeś z Miśkiewiczem, który powiedział że przez race nie mógł się skupić? 2. Race zawsze wyglądają świetnie - to Twoja subiektywna opinia że wyglądały beznadziejnie czy robiłeś ankiety? 3. Masz na myśli garbatych z drugiej strony Błoń? Proszę o linka do forów kibicowskich gdzie się śmieją z rac Reszty żal i nie pora żeby komentować. |
Cytat:
Ile to klub traci kasy na kibicach tv, ktorzy na mecze nie chodza lub kibicach, ktorzy przyjda tylko na sracovie i Legie... |
Cytat:
No chyba, ze jak zydzi domagasz sie zamkniecia nam stdionu na 2 mecze ? Jesli tak, to powinienes opuscic to forum i kontynuowac pisanie na forum dla obrzezanych... |
Policja zapowiedziała, że na podstawie nagrania z monitoringu stadionowego znajdzie tych, którzy rzucili na murawę race. Do urzędu wojewódzkiego natomiast od poniedziałku wpływają pisma od sympatyków Cracovii, którzy domagają się równie surowych sankcji wobec Wisły, jakie zastosowano w stosunku do klubu "Pasów" jesienią ubiegłego roku (wówczas na stadionie przy ul. Kałuży zapłonęło kilkadziesiąt rac, a wojewoda zamknął stadion na dwa mecze). Jednak wojewoda wraz z policją ulegli prośbom Ekstraklasy, by z decyzją się wstrzymać. - Przedstawiciele Ekstraklasy SA argumentują, że oni sami będą w stanie surowo ukarać Wisłę za incydenty podczas derbów, bo mogą m.in. nałożyć na klub dotkliwe kary finansowe. Postanowiliśmy poczekać na ich propozycje - mówi Mariusz Ciarka z małopolskiej policji. Przedstawiciele Ligi mają debatować nad tematem dzisiaj. ale konfidenci. |
Cytat:
|
Zrobił się taki szum wokół tych rac , że raczej stadion zostanie zamknięty.
Ciekawy jestem ,co wówczas "obrońcy" rac będą mieli do powiedzenia. |
Cytat:
P.S. Coś zaczyna się ruszać w kwestii stadionowej. Tępy łby rządowe chyba zaczynają powoli rozumieć, że te ich anachroniczne zakazy zaczynają działać przeciwko nim. Przygotowywana jest ponoć ustawa, która ma zlikwidować karty kibica, a bilet i okazany dowód mają uprawniać do wejścia na stadion. Mają zniknąć tzw. "mecze podwyższonego ryzyka", odtąd mają być 3 kryteria oceny. Ma sie skończyć zamykanie stadionów. |
Cytat:
Największy szum zrobili niestety sami kibice Wisły. Gdyby na prośbę WISŁAZWE sprzed "n-stron" wstrzymać się od wszelkich komentarzy, tematu pewnie by już nie było. |
Zamknie pan stadion Wisły po ostatnich racach?
- Nie mam satysfakcji z zamykania stadionu. Takie reakcje traktuję jako skrajne. Na szczęście tuż po meczu spółka Ekstraklasa dzwoniła do mnie, żebym się wstrzymał z decyzją do momentu decyzji tejże spółki. To spotkanie jest dzisiaj o godzinie 10.00. Jestem umówiony na jutro na spotkanie w Krakowie z tą spółką. Razem się zastanowimy, jak to zrobić, żeby nie zamykać stadionu, a żeby zmienić zachowanie niektórych osób. W trakcie niedzielnego meczu zawiodło tylko kilkanaście osób. Reszta ich wygwizdała. Czyli decyzja będzie jutro? Może trzeba być konsekwentnym. Skoro to dotknęło stadion Cracovii, to dlaczego nie stadion Wisły? - Mam opinię osoby konsekwentnej. Czyli Wisła też? - Tak jak powiedziałem, ustaliliśmy razem z Ekstraklasą wspólne działanie i czekam na jutrzejsze spotkanie. Dzisiejsza rozmowa w Radiu Kraków. |
Cytat:
Sąsiadka pisze na nas donosy a Ty główny problem widzisz w kibicach z tego forum, tych nieposłusznych sugestii moderatora. :rotfl: |
Cytat:
Ludzie z drugiej strony Błoń już ślą listy do władz w tej sprawie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Gdyby każdy z Was, co tak pisze jak Ultrasi zaszkodzili klubowi, robił dla Wisły 1/10 z tego co Oni, to bylibyśmy w innej sytuacji. Mielibyśmy zdecydowanie więcej kasy, rąk do pracy, osób na wolontariat, na pomoc chorym, dzieciom czy naszym rodakom na wschodzie. Jednak, gdy jest zbiórka kasy na oprawę np. Sobola, czy na oprawę derbową ilu z Was wpłaca kasę ? Co ? Ilu z was odwiedza szkoły, szpitale, hospicja, pomaga dzieciakom w sektorach szkolnych ? Niech jeden z drugim powie jak wspiera klub, towarzystwo czy ruch kibicowski ? Banda .........Zamknijmy już ten temat, bo frajerstwo rozpleniło się na maxa. |
5 minut dluzej trwaly Derby wiec nie plakac :))
|
Ja tam do ultrasów nic nie mam, ale tych baranów co rzucali petardami na murawę, to bym na miesjcu klubu pozwał w procesie cywilnym o odszkodowanie za straty jakie klub poniesie - zamknięte trybuny, kary finansowe, grzywny itp.
Jakby jeden z drugim dostali wyrok kilkadziesiat tysięcy, to by im rura zmękła. Ci co sipiewają i się starają są w porządku, ale ćwierćmózgi co plują we własne gniazdo to jakiaś piąta kolumna - kryptoparchy które udają kibiców Wisły ale tak naprawdę jej szkodzą. Natomiast co innego śpiewanie na stadionie, a co innego dyskusja z kibolami na forum. Ostatnio widziałem fajny komentarz na Kwejku: "Dyskusja z idiotą to jak gra w szachy z gołębiem - rozrzuci figury, nasra na szachownice a potem odleci zachowująć się tak jakby wygrał" :) |
Cytat:
Cytat:
|
Temat ewidentnie nadaje się do zamknięcia
|
Nikt nie neguje tego co ultrasi robią dla klubu, ani tego, że jakby tak chociaż 30% kibiców angażowało się w te ich wszystkie pozytywne akcje to życie stało by się piękniejsze. To jednak w żaden sposób nie upoważnia ich do takich "akcji".
Zgadzam się z Oldparą, wyłapać i pozew cywilny. Tak jak na Spartaku Moskwa zrobili z idiotą, który machał flagą ze swastyką. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Racę do swastyki porównujesz? :rotfl: |
Cytat:
Nie lubię rzucać racami ,tak że ich nie wymienię. |
Cytat:
|
Może ktoś zamknąć ten temat? Czy znowu wszystko na głowie WISŁAZWE?
|
Trzeba bylo rzucac w naplety,to by nikt nie mial pretensji.. :)
|
Wiadomo kiedy decyzja? Skoro spotkanie odbyło się o 10.00 tak jak to było w planie to czas najwyższy na "wyrok". Ciekawość mnie zżera co tam KL wymyśliła...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl