Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Rezerwy Wisły Kraków, Centralna Liga Juniorów, pozostałe grupy wiekowe. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=920)

DeadOrAlive 05.08.2010 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kondzio7 (Post 943490)
prawda jest taka ze Szewczyk napewno ma oferty nie tylko z Wisły. Jesli z niego zrezygnujemy to bedzie niesamowita porazka, porazka wieksza niz puszczenie Jonczyka do Sandecji. Chlopak ma niesamowity talent.

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=23643

Szkoda, że tylko jeden a może aż jeden.

Miejmy nadzieję, że Prezes na poważnie myśli o tej Akademii piłkarskiej, gdzie pierwszeństwo miałaby Wisła.

Dopóki w Juniorach będą grały pieniądze a nie talent, nie mamy co liczyć na wiele powołań...

tomek9 05.08.2010 11:44

Uryga jest nawet kapitanem tej reprezentacji..

malolat90x 05.08.2010 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomek9 (Post 952392)
Uryga jest nawet kapitanem tej reprezentacji..

Za parę lat władze naszego klubu będą mówić że Uryga jest wychowankiem Wisły ( już tak trenerzy mówia) a jest on wychowankiem Hutnika Kraków ...taka prawda że w naszym klubie w juniorach najlepiej grają zawodnicy ściągani w wieku 11-16 lat do Wisły a nie wychowankowie i to sie długo nie zmieni ... tak samo widziałem parę wpisów na naszym forum jakoby Małecki miałby być naszym wychowankiem a nim nie jest...
z takim podejściem do młodzieży nie doczekamy się młodych wychowanków debiutujących w ekstraklasie w barwach Wisły ... Ostatnio ogrywa się w sparingach w 1 drużynie Michał Nalepa ... oczywiście nie jest naszym wychowankiem a Unii Oświęcim

kondzio7 05.08.2010 12:15

wychowanek wg przepisow FIFA musi spedzic min 3 lata w mlodzierzowych zespolach pomiedzy 16 a 21 rokiem zycia. Nie wiesz to nie pisz malolat90x.

blackluk 05.08.2010 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez malolat90x (Post 952401)
Za parę lat władze naszego klubu będą mówić że Uryga jest wychowankiem Wisły ( już tak trenerzy mówia) a jest on wychowankiem Hutnika Kraków ...taka prawda że w naszym klubie w juniorach najlepiej grają zawodnicy ściągani w wieku 11-16 lat do Wisły a nie wychowankowie i to sie długo nie zmieni ... tak samo widziałem parę wpisów na naszym forum jakoby Małecki miałby być naszym wychowankiem a nim nie jest...
z takim podejściem do młodzieży nie doczekamy się młodych wychowanków debiutujących w ekstraklasie w barwach Wisły ... Ostatnio ogrywa się w sparingach w 1 drużynie Michał Nalepa ... oczywiście nie jest naszym wychowankiem a Unii Oświęcim

W myśl twojej teorii nigdy nikt nie będzie wychowankiem Wisły S.A, bo żakowie, trampkarze młodsi, trampkarze starsi, itd. trenują w szkółce piłkarskiej towarzystwa sportowego. Popieram to co napisał kolega powyżej wychowanek klubu nie musi grac w nim od najmłodszych lat.

szczebrzeszcz 16.08.2010 16:21

młodzi się wk***li po 20 minutach 2:0 dla Wisełki :)
w poprzedniej kolejce Ruch rozgromił Lechię 5:0

kondzio7 16.08.2010 17:04

szczebrzeszcz gra Szewczyk?

martinius028 16.08.2010 17:07

kto strzelił?

Wasiu 16.08.2010 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kondzio7 (Post 962415)
szczebrzeszcz gra Szewczyk?

Ale on przeciez nie zostal pilkarzem Wisly.

szczebrzeszcz 16.08.2010 18:01

skąd mam wiedzieć kto grał jak śledziłem wynik na:
http://www.livesports.pl/ :)
strzelił Chrapek i Jirsak!

kondzio7 16.08.2010 18:04

no wlasnie nie wiedzialem:P to gdzie on teraz gra?

SpoXsteR 22.08.2010 17:32

Wisła - Widzew
Kurto – Skórski (46’ Nalepa), Czekaj, Chavez (63’ Masiuda), Cygal – Łobodziński, Cyzio, Chrapek (46’ Ligienza), Brud (80’ P. Marzec), Jeleń (74’ Stanek) – Papież

FOTO z meczu http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...dy_Widzew_1_2/

piter116 22.08.2010 17:43

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...zew_1_2/39452/
To jest Mały czy mi się tylko zdaje ?

czolg 22.08.2010 18:19

było napisane na ktorejs stronei ze na trybunach byl Maly i Cleber z synami. Wiec z ta blond to Maly raczej.

KptAnt 22.08.2010 18:48

Łobo zostanie gwiazdą ME.

Pusiek 22.08.2010 18:59

No niestety Łobo na tle naszej mlodzieży prezentuje się najlepiej..:P..końcówkę meczu grał nawet jako środkowy napastnik..o zgrozo..z Czekajem:P...następców Brożka, Małego czy nawet Leszczaka w wiślackim ataku nie widać............ciężko znaleźć kogoś, kto by aspirował do pierwszego składu...Chavez zagrał poprawnie..aczkolwiek straciliśmy z nim w składzie dwie bramki..widać, że jest silny..potrafi się zastawić..zobaczymy czy z tej mąki będzie chleb..Cleber ne oglądał całego meczu..poszedł jak Chavez zszedł z boiska..

akakiusz 22.08.2010 19:34

Mam podobne zdanie, Łobodziński, który w meczach pierwszej drużyny praktycznie nie ma udanych zagrań na tle naszej ponoć utalentowanej młodzieży wyróżniał się o trzy klasy. Wydaje się, że ci zawodnicy więcej czasu spędzają u fryzjera czy w solarium niż na treningach. Dziwi mnie jeszcze jedno, dlaczego Chrapek gra tak głęboko cofnięty, praktycznie zaraz przy swoich stoperach, zawsze myślałem, że to ofensywny zawodnik...

damians 22.08.2010 20:49

Kto pełnił funkcję trenera, Kmiecik czy już z powrotem Kula?

akakiusz 22.08.2010 21:45

Kmiecik ................

fialo 29.08.2010 16:17

Ładnie się dzisiaj nasi pokazali 4:0 z Polonią .. Najgorsze jest to, że grał Chavez i Kowalski, czyli teoretycnzie stoperzy z poierwszej drużyny ..

massoud 20.09.2010 18:12

20 września - poniedziałek:

Korona Kielce 0-1 Wisła Kraków
Maciej Papież 26

11. miejsce w tabeli

Titto 27.09.2010 14:47

W końcu zaczęli wygrywać...
Wisła Kraków – GKS Bełchatów 5:1 (2:1)
1:0 Chrapek 4’
1:1 Bartosiak 19’
2:1 Papież 26’
3:1 Paprocki 61’ (sam.)
4:1 Jeleń 64’
5:1 Łobodziński 67’

8 miejsce w tabeli

Czy ktoś wie gdzie można oglądnąć powtórkę tego meczu
?
I od kiedy to Nalepa gra w drugiej linii ?

Semper Fidelis 1985 27.09.2010 14:49

Łobo znowu strzela , gwiazda ME, Guła asysta. Cóż za forma naszych asów!

Adasss 27.09.2010 17:53

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._reymonta/rss/

Osobiście oglądającym ten skrót sugerowałbym zwrócenie uwagi na zagrania chłopaka z nr 40.

KRIS22 27.09.2010 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adasss (Post 987547)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._reymonta/rss/

Osobiście oglądającym ten skrót sugerowałbym zwrócenie uwagi na zagrania chłopaka z nr 40.

Ten piłkarz z 40 to Michał Chrapek gość jest niezły miałem okazję pograć z nim w piłke i znam go osobiście bardzo ułożony i skromny chłopak mam nadzieję ze trener da mu szanse sie wykazać skoro Rado dostał to czemu nie on.

kozuba92 27.09.2010 19:46

Wszedłem tutaj tylko po to, aby napisać o chłopaku z 40 (Chrapku) bo od razu rzucił mi się w oczy, ale widzę, że ktoś mnie uprzedził. Gostek ma tylko 18 lat, a po tym co widziałem jest niezły. On gra na skrzydle? Lewym? Trzeba go powoli wprowadzać do drużyny, póki jest młody, a nie czekać aż będzie "młodą" 24 letnią gwiazdą jak Kowalski czy Burliga. Albo zanim zmieni klub, na taki w którym będzie miał szansę grać.

tofik 27.09.2010 19:50

O co chodzi z tym Rado i zmianie w 45 minucie ? :) Czy to jakieś firmowe zagranie Kulawika, z którego chce być znany ?

Biuro Prasowe 27.09.2010 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kozuba92 (Post 987596)
On gra na skrzydle? Lewym?

Michał Chrapek jest środkowym pomocnikiem. W pierwszej połowie rzeczywiście był ustawiony na lewej pomocy, w drugiej grał już w środku, zaliczył zresztą z tej pozycji kluczowe podanie przy trzeciej bramce dla Wisły

Titto 27.09.2010 19:59

Ja bym tam chciał, żebyśmy zaczęli stawiać na wychowanków. W Wiśle mamy utalentowaną młodzież. Można by było już po niektórych wprowadzać.

Martinho 27.09.2010 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 987608)
Ja bym tam chciał, żebyśmy zaczęli stawiać na wychowanków. W Wiśle mamy utalentowaną młodzież. Można by było już po niektórych wprowadzać.

A ja bym chciał,żeby w Wiśle zaczęło się wreszcie NORMALNIE szkolić chłopaków. Obecny system jest mówiąc krótko, na maksa P-O-J-E-B-A-N-Y. Przy dzisiejszym szkoleniu na wychowanka na poziomie E-klasy nie ma szans.
Będzie akademia, z infrastrukturą gdzies pod miastem (zobaczymy) może zaczną decydować umiejętności i predyspozycje a nie hajs i pozycja rodziców.


MOŻE

K2sprzyk 27.09.2010 20:12

Dokładnie Martinho, kumoterstwo w strukturach młodzieżowych jest więcej warte niz potencjał odosobnionego anonimowego gracza. A ten Chrapek naprawdę ładnie zagrał, On zawsze tak ? Bo piłka strasznie ładnie go słuchała w tym meczu :) przynajmniej na podstawie tego filmiku to wnioskuje.

Titto 27.09.2010 20:47

Właśnie Valckx coś mówił o szkoleniu młodzieży w klubie czy ktoś wie może jak to teraz tym wygląda?

licoo 27.09.2010 21:02

Cała I drużyna oglądała dzis mecz Młodej Wisły. Ktoś wie czy prowadzili jakiś doping?;)

KOMINEK 27.09.2010 21:47

Ciekawe dlaczego grali u nas przecież zawsze jest tak że graja na krzyż jak seniorzy u siebieto ME na wyjeździe.

A na końcu najbardziej podoba się ten wspaniały odgłos szlifierki czy jakiejś innej maszyny.

lorddavy 27.09.2010 21:50

bo seniorzy grali w Bełchatowie ;) ?

KOMINEK 27.09.2010 21:51

Chmy chyba juz powinienem iść spać :-)

sndr 28.09.2010 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 987648)
Cała I drużyna oglądała dzis mecz Młodej Wisły. Ktoś wie czy prowadzili jakiś doping?;)

Z dopingu (?) były jedynie brawa po bramkach dla Wisły i po skutecznych interwencjach Filipa Kurto;)
Tak szlifierki "robiły robote" :rotfl:

ziooom 28.09.2010 08:55

Mnie tam rozwalało gdy ktoś krzyczał: Łobo biegnij do tej piłki kur** :P .

Semper Fidelis 1985 28.09.2010 08:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ziooom (Post 987757)
Mnie tam rozwalało gdy ktoś krzyczał: Łobo biegnij do tej piłki kur** .

Ale brame ładną strzelił :D

dj_ibutti 28.09.2010 09:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 987648)
Cała I drużyna oglądała dzis mecz Młodej Wisły. Ktoś wie czy prowadzili jakiś doping?;)

Nie cała. Obcokrajowcy (Cleber, Bunoza, Pajlic, Boukhari, Chavez, Branco) i Mąka + Mały. Chyba że reszta się gdzieś pochowała.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl