![]() |
Pyry chyba faktycznie grają na zwolnienie Rumaka co może stać się już we czwartek po odpadnięciu z Żalgirisem.
|
Cytat:
|
Cytat:
Za to przy Hapalu to była nieustanna presja na czołówkę :> W Lubinie jest taki patologiczny twór utrzymywany z pieniędzy publicznych, w którym możesz sobie nieźle zarobić bez specjalnych wymagań. Średnio co pół roku wymienia się tylko trenera. Skorża (lub ktokolwiek inny) pewnie również polegnie, ale pozostaje pytanie - kto mógłby sobie tam poradzić? Przypominam, że Urban skończył tam szybciej niż zaczął :D |
Cytat:
W Amice, Grodzisku czyli klubach zbliżonych do Zagłębia pod względem komfortu pracy radził sobie świetnie. W ostatnich 10 latach jest chyba najbardziej utytułowanym trenerem w Polsce i dla mnie to on razem z Lenczykiem są trenerami, którzy dają największą gwarancję wyników. |
Nie ma trenera, który daje gwarancje wyników :]
|
Problemem Zagłębia są wyjątkowo kiepskie transfery jak na ich możliwości finansowe. Karuzela transferowa kręci się w Lubinie ale zawodników, którzy gwarantowaliby wybicie się ponad przeciętność wciąż brak. Zagłębie wprawdzie od dawna dysponuje dosyć mocną kadrą ale wciąż za słabą, żeby być pewnym gry o europejskie puchary. Co z tego, że mają komfort pracy i dobre pieniądze wypłacane na czas skoro zwyczajnie brakuje im klasy sportowej? W Lubinie potrzebują raczej kompetentnego dyrektora sportowego, a nie nowego trenera.
|
Cytat:
Cytat:
|
Skorza zaliczyl jedna powazna kompromitacje i na dzien dzisiejszy nie wydaje mi sie zeby w wiekszym klubie dal sobie rade. Moze w tym Zaglebiu cos osiagnie, ale jesli beda mu sprowadzac tych, ktorych chce i kasy nie beda szczedzic to gowno osiagnie.
Moze byc tez tak, ze Skorza czeka az sie w Lechu zwolni miejsce... ;) Urban to cienki trener ale zdobyl dublet a tego wielu "grubych" nie osiagnelo w tej chujowej lidze. Meczyla sie Legia? Kto sie nie meczyl ostatnimi latami przy zdobyciu MP? ;) |
Cytat:
|
Tylko ze na te trzy, dojdzie pewnie przeciwwaga w postaci MP i dobrej gry z Amicą.
To specyficzny trener po którym można się spodziewać...wszystkiego no i pewna też jest gra 43 DM :D Zagłębie to dobre miejsce dla niego, w Lechu zmian nie będzie w tej rundzie, nie stać ich na to co sam Rutkowski powiedział już nie raz. Opcja zagraniczna, a takowa mieć miejsce może jedynie po wzmocnieniu finansowym. Jeśli jednak by się skusili to... pożałują już w tym sezonie :D |
Cytat:
|
Cytat:
Naprawdę chcesz mi powiedzieć, że taki skład był za słaby na ogarnie pastuchów z Estonii? Mariusz Pawełek - Piotr Brożek, Arakdiusz Głowacki, Marcelo, Junior Diaz - Patryk Małecki, Radosław Sobolewski, Tomas Jirsak, Andraz Kirm - Paweł Brożek, Piotr Ćwielong (73-Wojciech Łobodziński). POWAŻNIE?! I nie wydaje ci się dziwne, że potem dokupiono Alvareza (mega wzmocnienie) i ten sam zespół bez rozgrywającego, skrzydłowych i słabszym Brożkiem zrobił 25 pkt w pierwszych 9 meczach? Wtedy już właściciel nie przeszkadzał? A argument o Legii to już w ogóle mnie rozbawił. Faktycznie. Żaden blamaż to nie był. Tylko 3 punkty do Śląska stracili. Wisła w 2010 roku z Kasperczakiem na ławce też się nie zbłaźniła pod koniec sezonu bo w końcu tylko nam do Lecha brakło trzech punktów. Aż dziwne że Legia wzorem Lecha nie zrobiła sobie na Starówce imprezy z okazji wicemistrzostwa Polski. W Realu chyba też nie płakali na koniec tego sezonu skoro do awansu do finału LM brakło im tylko jednej bramki. |
Cytat:
|
Zero sensu w decyzji o zwolnieniu Ojrzyńskiego. Jedyne co osiągnęli włodarze Korony to bunt w zespole. Zastąpić go chcą Pasieką...masakra.
|
Zaraz go pewnie Zawisza zagospodaruje albo żydzi,ruch cży nawet lubin.scyzory nie grały źle jak na swoj budżet,skład i kłopoty finansowe.
|
Bezsensu. Wszystko inne jest ok, tylko jak zawsze trener jets wszystkiemu winny.
A jakie mu się warunki do pracy zapewnia... |
Ojrzyński wszystko spieprzył. Mieli spaść w zeszłym sezonie to ich pozbierał do kupy i zaczęli grać. Może sie w końcu doczekamy innego ośrodka zamiast Kielc w e-klapie.
|
Cytat:
|
My tu pitu-pitu o Hapalu, a w Koronie dopiero jadą po bandzie.
Trzecia kolejka, dwóch trenerów zwolnionych, trzeci już może powoli się pakować. Co za idioci zarządzają tymi klubami? Czego oni się spodziewali po takim składzie, pozostanie ich słodką tajemnicą. Nie żebym narzekał, jest szansa że spadną :> |
Cytat:
Tak serio to ciekawe jest to, że kopacze tak jawnie opowiedzieli się za trenerem i zagrozili bojkotem treningów. To chyba po raz pierwszy coś takiego. Chodziły słuchy, że np. u nas orły prosiły w 2004 o pozostanie Kasperczaka, ale to było na zasadzie wróble ćwierkały... |
Drwale i tak już zbyt długo wycinali innych piłkarzy w naszej lidze. Dla mnie świętem będzie, kiedy wrócą tam, gdzie ich miejsce.
Zresztą jaki klub taki trener, jaki trener, tacy drwale. Ojrzyński to taka zubożona wersja Smudy, ba nawet zubożona wersja Probierza. A Korona to zubożona wersja klubu ekstraklasy. |
Zawodnicy Korony Kielce nie wzięli udziału w poniedziałkowym treningu zaplanowanym na godzinę 17:00 - informuje Sport.pl.
Wcześniej odbyło się spotkanie prezesa Tomasza Chojnowskiego z radą drużyny, które nie przyniosło żadnego efektu. Zespół zebrał się w szatni, a stanowisko piłkarzy ma zostać ujawnione w najbliższym czasie przez kapitana drużyny Macieja Korzyma. wis.la/k4inx Wypowiedz Korzyma - Nie strajkowaliśmy. Pora zajęć się przesunęła. My piłkarze, zarząd i trener spotkaliśmy się, porozmawialiśmy. Podziękowaliśmy trenerowi za kilka lat pracy. Przyszli także kibice. Przygotowali dla szkoleniowca kilka pożegnalnych przyśpiewek. Teraz chłopaki pracują na siłowni, a ci którzy mają kontuzję - z fizjoterapeutami - mówi Korzym. - Łezka w oku się kręci. To dla całej drużyny ciężka sytuacja. Na pewno chłopakom nie jest łatwo. Atmosfera jest niemal grobowa. Leszek Ojrzyński był dla nas nie tylko drugim ojcem, ale także przyjacielem. Czy jego zwolnienie to ostateczna decyzja? Szczerze nie wiem, tak zostało to przedstawione. Nie znam też powodów jego dymisji. Nie wiem czy chodziło o wyniki z początku tego sezonu, czy o odmienne cele na przyszłość. W każdym razie trzeba przejść do porządku dziennego, pracować i myśleć o kolejnym meczu. |
Cytat:
Co do Ojrzyńskiego zupełnie się nie zgadzam. Odbieram go zupełnie inaczej niż Probierza czy tym bardziej Smudę. Ale możliwe, że się mylę. |
Dobrze się stało w Kielcach. Wezmą Pasiekę i jest szansa, że polecą.
Natomiast ciekawy jestem co wyczarowałby Ojrzyński w Lubinie. Nie zdziwię się jak jutro przedstawią go jako nowego trenera Zagłębia L. |
Stawowy i jego marzenia o Lidze Mistrzów wysmiany delikatnie w studio Ligi + extra. :)
I Wisła wysmiana za jej profesjonalizm i "skauting". |
Decyzja idiotyczna. Co by powiedzieć, to Korona miała widoczny styl. Inna sprawa czy się on komuś podabał czy nie. Skład przeciętny i takie też wyniki były.
Jednak biorąc pod uwagę przebieg meczy Korony w tym sezonie to te zwolnienie to kuriozum. Co ma trener do czerwonej kartki bramkarza (mecz z Widzewem) w drugiej minucie lub do tego że napastnik zamiast strzelić na 3-2 dla Korony to nie strzela i idzie kontra na 2-3. Gdyby nie dwie przypadkowe sytuacje to podejrzewam, że z 1pkt zrobiłoby się 5 punktow i środek tabeli. |
dokladnie emj, jesli Zaglebie nie czeka jeszcze pod Ojrzyńskiego chatą to czas najwyższy.
a Rutkowski zatrudni w końcu po latach męczarni swojego ulubieńca...... |
Buczek w Zaglebiu nie jest trenerem tymczasowym.
Co do Ojrzynskiego to wystarczy wejsc na strony kieleckie zeby poznac kulisy. Pasieka sciagnal Kobylanskiego na asystenta w Craxie, teraz Kobylanski jako dyrektor sportowy Korony sciaga kolege na trenera. Decyzja rownie idiotyczna jak zwolnienie Kieresia przez Belchatow w ubieglym sezonie - mam nadzieje, ze teraz sie wszystko w Kielcach posypie i skonczy sie podobnie jak w Belchatowie. |
Cytat:
Suma sumarum trener zawsze odpowiada za to co się dzieje na boisku, jak drużyna gra. To nie nowość. Bierze na klatę to, że ktoś się zesrał na boisku czy fatalnie spudłował. Taki zawód, po to jest trenerem. A co do słowa "gdyby". Gdyby sędzia uznał prawidłową bramkę Penksy w Atenach to gralibyśmy w LM, gdyby Kłos przerwał akcję Panaty na 3:1 (nie miał żółtej kartki) to ...gralibyśmy w LM. Gdyby Jop nie zrobił tego co zrobił to ... bylibyśmy 14 z kolei MP. Itd. Trener odpowiada za dokonania zawodników. Opowiadanie o tym, że to nie on przecież gra tylko zawodnicy jest wyjątkowo naiwne, przeciez wiadomo, że nie on gra. Ale to on swoją głową odpowiada za to co oni wyrabiaja na boisku. Ojrzyński padł ofiarą swojego sukcesu. W Kielcach zagotowało się w głowkach, że w 3 meczach zdobyto zaledwie 1 pkt. Z przyjemnoscią przyjąłbym ich spadek z ekstraklasy. |
Wiele można o Koronie powiedzieć ale nie to, że miała dobre wyniki (kiepska postawa w zeszłym sezonie). Tłumaczenie prezesa nie jest więc głupie. Inna sprawa czy Korona przy takim poziomie finansowania i kadrze sportowej może osiągać lepsze wyniki niż miała pod wodzą Ojrzyńskiego. Szczerze w to wątpię.
|
Dla mnie największym rozczarowaniem jest Podbeskidzie. Przecież to 3 siła wiosny. Bezpośrednio za Legią i Amiką, że aż z rozpędu przyzwyczaili do wygrywania że aż dziwią 2 pkt w 4 meczach. To aż niewiarygodne aby z 3 siły ligi tak się stoczyć. Ja myślałem, że będą spokojnie w grupie mistrzowskiej w tym sezonie.
|
grali z nożem na gardle a teraz tego noża nie ma. Przynajmniej na dzisiaj.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No i Górnik zainkasował kolejne 3 punkty i wystartował lepiej niż w zeszłym sezonie. Ciekawe czy w tym też odpuszczą wiosnę? :)
|
Cytat:
|
Parchatovia na łopatkach, Lechia coraz lepiej. Ładnie to wygląda, zwłaszcza że w 11 Gdańszczań jest 2 18 latków i jeszcze kilku młodych piłkarzy. Wynik cieszy:)
|
szkoda, ze Wiślacy za Probierza tak dobrze nie grali ;) Brawo Lechia!
|
Cytat:
|
Cytat:
Ciekawie w Chorzowie... Wielka Legia, niedługo uczestnik LM ( :lol: ), dostaje w czerep od zeszłorocznego "spadkowicza". ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl