![]() |
Cytat:
Co za materiał Sobienowskiego :D Ależ Urban musi być dumny, że doczekał się takich godnych następców :cenzura: Brawo red. Sobienowski, szczyt manipulacji został przez pana osiągnięty. Znów winni kibole, Staruch i PiS :rotfl: |
http://referendumacta.pl/
Jak to wygląda od strony prawnej? Gdyby jakimś cudem udało się zebrać te 500 tys. podpisów to parlament ma wtedy jeszcze coś do powiedzenia w tej sprawie, czy już nie może tego w żaden sposób zablokować? |
USA nie będzie ratyfikować ACTA
To już jest pewne, to o czym wszyscy mówili od dawna. Stany Zjednoczone Ameryki nie maja zamiaru ratyfikować ACTA i nie będą zmieniali swojego prawa. Takie działanie ze strony USA jest tym, o czym mówiło się już od dawna. ACTA ma chronić tylko interesy firm z USA. Prawdopodobnie jako sygnatariusze będą mieli prawo dostępu do danych nie tylko obywateli Polski, ale również innych krajów, które podpisały ta umowę. Informacja została podana na stronie FFII. Czy zatem rząd Donalda Tuska strzelił sam sobie w stopę? To już raczej pewne, faktem natomiast jest to o czym mówił Bogdan Zdrojewski – „wstydem będzie nie podpisanie”, i faktycznie wstydem byłoby nie dać się oszukać wielkim amerykańskim koncernom. http://www.youtube.com/watch?v=g32zL...layer_embedded źródło: http://www.internetblackout.org/ |
Znowu jakaś informacja z d za przeproszeniem wzięta ? Co to jest FFII i na jakie źródła się powołują ?
Jeżeli USA nie ratyfikowało by ACTA , to nie zrobią tego pozostałe kraje. Przecież ta umowa to w dużej mierze dzieło amerykańskich dyplomatów a za sznurki pociągały amerykańskie firmy i stowarzyszenia zajmujące się ochroną własności intelektualnej. edyta: Miałem na myśli jakieś źródło pierwotne , wypowiedź kogoś z rządu u.s.a itp. |
Tylko, że po co im acta w obliczu tego:
http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,...wiadomosc.html |
Stany to największy terrorysta na tym świecie i najwieksze zagrożenie dla wolności człowieka..statua wolności niech płonie bo na .... tam stoi
|
Trafiłem na stronę z przekrętami rządu podobno wykradzionych przez anonymus
Ciekawe czy jakieś media to rozdmuchają czy chociaż się tym zainteresują. Najlepsze jest to,że podobno wykaz który jest na stronie to zaledwie 0.5% tego co posiadają http://miziaforum.wordpress.com/2012...rzebujemy-cie/ |
Cytat:
Szkoda też że rząd pokazał że ma nas głęboko w dup** . Ile ludzi było przeciw ACTA ? Ile wyszło na ulice w tylu miastach? I tak maja nas gdzieś to jest demokracja? Te niby rządy ludu? Nie wydaje mi sie...:mysli: |
http://www.youtube.com/watch?v=L7nYWSruFSA
Kto nie chce oglądać relacji tvn z ich linka to ma tu... dla mnie stali się mistrzami absurdu, widocznie można stworzyć każdą głupotę. Zaczynam bardziej obawiać się o to ACTA jeżeli chodzi o patenty na leki czy żywność. To że mi odetną źródło wolności słowa to jeszcze przeżyję, ale jak będą mogli mnie truć czym chcą to już nie bardzo... |
Cytat:
|
Doskonale wiesz o co chodzi - relacja TuskVisionNetwork jest skandaliczna. Jest to szczyt zakłamania, propagandy, manipulacji w najgorszym wydaniu - powiązać rozróby na mieście z PiSem i kibolami. Naprawdę aż tak bardzo boją się PiSu, że gdy Tusk traci na poparciu, to robią wszystko aby zdemonizować opozycję obłudnymi oskarżeniami? Jak widać - tak.
|
Cytat:
Europoseł Marek Migalski jest na swoim blogu szczery do bólu. Przyznaje, że głosował za umową ACTA, ale jednocześnie... nie wiedział za czym głosuje. Jego zdaniem 90 proc. europosłów nie wie tak naprawdę na co oddaje swój głos. Oto przygnębiający obraz europarlamentu. "Dzisiaj rano dowiedziałem się, że głosowałem za ACTA. Serio. I nie mam zamiaru się tego wypierać. Czy wiedziałem, za czym głosuję? Nie. Czy zawsze wiem, za czym głosuję? Rzadko" - przyznał na blogu Marek Migalski, europoseł PJN. "Mógłbym dziś coś ściemniać na okoliczność mojego głosowania w PE 24 października 2010 roku. Że jednak uważam, że część zapisów jest sensowna, że moja grupa zgłaszała swoje uwagi, że istnieje konflikt między wolnością internetu, a prawami własności intelektualnej. Jestem na tyle inteligentny, że coś wiarygodnego bym wymyślił. Ale prawda jest inna - w 90 procentach przypadków posłowie i europosłowie nie mają pojęcia o tym, nad czym głosują" – napisał na blogu Migalski. Zdaniem eurodeputowanego przyczyną takiego stanu rzeczy jest za duża ilość aktów prawnych ustanawianych w parlamentach. "Mamy do czynienia z zalewem ustaw, uchwał i rezolucji i nie ma szans, żeby jeden deputowany był w stanie się zorientować, co jest przedmiotem głosowania, w którym bierze udział" – podkreśla. |
Od jednej kompromitacji do drugiej :P Niekompetencja posłów jest również zwykłą kompromitacją.
Bardzo polecam wczorajsze przemówienie Mariana Kowalskiego na manifestacji w Lublinie. 100% prawdy, świetnie uciszył skrzeczących lewaków. Człowiek o naprawdę ogromnej charyzmie - oby więcej takich ludzi :) Oto link: http://youtu.be/0KTY6NjQoN8 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Napisał prawdę(tyle że miał na myśli również krajowe parlamenty). Zresztą jeżeli praktyka taka nie jest doprowadzona do stanu patologicznego nie jest wcale nie zrozumiała. Prawda jest taka , że akty prawne są przygotowywane na komisjach(czy to w polskim parlamencie , czy europejskim) i tam powinni być ,,specjaliści'' klubów mający pojęcie w danym temacie. Ja nie wymagam by poseł znał się na wszystkich sprawach od A do Z , bo to nierealne. Oczywiście gdy ktoś swój zawód wykonuje jako maszynka do głosowania i kompletnie nie interesuje się jakimkolwiek aktem prawnym poddanym pod głosowanie , to już patologia. Ale to zupełnie inna sprawa. Czy posłowie SLD wiedzieli nad czym głosują ? Tego nie wiemy... wiemy tyle , że zagłosowali przeciwko jak cała ich partia socjalistyczna w PE. |
Cytat:
Paranoja jest to ,że Polska na 27 krajów ,jest na 26 miejscu jesli chodzi o bycie przeciw ACTA .Tylko 14% polskich Europarlamnetarzystów było przeciw |
Cytat:
Granica głosowania nie przebiegała wzdłuż podziałów narodowych , tylko podziałów politycznych w PE... Cytat:
Fakty są takie , że spora ilość głosowań polega na tym , że partia(w oparciu min. o opinię swoich posłów którzy w komisjach zajmują się danymi aktami prawnymi) ustala wspólne stanowisko i podczas bloku głosowań jeden z posłów(tzw. prowadzący głosowanie) wskazuje pozostałym jakie jest stanowisko partii w danej kwestii. Tyle filozofii. Zresztą dokładnie prawie to samo napisał Migalski na swoim blogu. Jak Cię ten mechanizm nurtuje , to możesz tam zajrzeć i poczytać. |
Okazuje się, że jesteśmy sterowani. Najpewniej przez dyżurnego "straszaka" obecnych rządzących, czyli przez PiS :):
http://fakty.interia.pl/raport/inter...a,1751997,7907 ... a tu zobaczcie w wersji video, kto "robi" naprawdę protesty ":) . Oto odpowiednik GWPrawdy w wersji video :): http://www.youtube.com/watch?v=L7nYW...layer_embedded Kibole, kibole :D |
AS82 - oprócz Twoich wszystkich mądrości mógłbyś mi tylko przypomnieć kto w imieniu Polski podpisał ACTA? Zawsze z zaciekawieniem czytam jak chwalisz się sukcesami swojego premiera :)
|
Cytat:
PRZECIW ACTA (Za rezolucją) głosowali tylko posłowie SLD i UP: Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Bogusław Liberadzki, Wojciech Michał Olejniczak, Joanna Senyszyn, Marek Siwiec, Janusz Władysław Zemke, Adam Gierek WSTRZYMALI SIĘ posłowie PO: Rafał Trzaskowski, Lena Kolarska-Bobińska, Róża Thun ZA ACTA (Przeciw rezolucji potępiającej tryb pracy nad ACTA) głosowali: PiS: Tadeusz Cymański, Marek Józef Gróbarczyk, Michał Tomasz Kamiński, Ryszard Antoni Legutko, Marek Henryk Migalski, Jacek Olgierd Kurski, Mirosław Piotrowski, Tomasz Piotr Poręba, Konrad Szymański, Zbigniew Ziobro PO: Małgorzata Handzlik, Jolanta Emilia Hibner, Danuta Maria Hübner, Danuta Jazłowiecka, Sidonia Elżbieta Jędrzejewska, Filip Kaczmarek, Jan Kozłowski, Krzysztof Lisek, Bogdan Kazimierz Marcinkiewicz, Jan Olbrycht, Jacek Saryusz-Wolski, Joanna Katarzyna Skrzydlewska, Bogusław Sonik, Jarosław Leszek Wałęsa, Paweł Zalewski, Artur Zasada, Tadeusz Zwiefka PSL : Andrzej Grzyb, Jarosław Kalinowski, Czesław Adam Siekierski NIE GŁOSOWALI (Nie wzięli udziału w głosowaniu, lub byli nieobecni na sali): PiS: Adam Bielan, Paweł Robert Kowal, Ryszard Czarnecki, Janusz Wojciechowski, Jacek Wołosowicz PO: Sławomir Witold Nitras, Elzbieta Katarzyna Łukacijewska, Piotr Borys, Jacek Protasiewicz, Jerzy Buzek |
Cytat:
|
Cytat:
|
"Stefean Niesiołowski "moj idol", w tym filmiku (w 2:48) w najlepszej formie. Leszek kilka sekund później też daje rade."
|
Kilka niebezpiecznych kwiatków:
OTO CZĄSTKOWY WYKAZ JAKICH SPRAW UJAWNIANYCH BĘDĄ DOTYCZYŁY DOKUMENTY POZYSKANE !!!
Cytat:
http://miziaforum.wordpress.com/2012...rzebujemy-cie/ Cały, długi taśmociąg "osiągnięć", przekrętów i działań, za które należałoby postawić przed trybunał (tylko kogo?). Wszystko ładnie zamieciono pod dywan. Prawdopodobnie gdyby nie hakerzy, o wielu z tych działań społeczeństwo nigdy by się nie dowiedziało. Nie wiem jak wy panowie, ale mnie ogarnia coraz większe przerażenie... |
Cytat:
Pewnie takie jak AS82 z wypowiedzi Janusza P.:lol: Jakby nie to że obaj maja po kilkanaście lat i krecone ząbki pomyślałbym że to "szacowni" posłowie odwiedzili nasze skromne progi ;) p.s.pysio taka moja prośba jako ze debiutujesz 11.02 na wyjeździe ubrałbys się jakoś charakterystycznie - może być styl antypisowski który lubisz- jakaś tęczowa flaga, skórzane ubranko coś w ten deseń myślę że zrobisz furorę. Legioniści też cię pewnie chętnie zobaczą .A kto wie - kariera w TVN jest przed tobą p.s.2 Z tą karierą to jeszcze musisz wykosić AS82 ma dłuższy staż ....ale wszystko przed Tobą. red.Sekielski ponoć pilnie śledzi nowe talenty antypisowskie. |
Cytat:
|
Cytat:
Mała nadzieja że przy okazji-niejako- afery z ACTA ludzie poczytają o tych sprawach. Bo za niedługa mając chipy wszczepione będzie cięzko dobrać się do tych szubrawców |
Pysio- rozumiem, uważasz się za eksperta i króla naszego forum, ale trochę kultury, na razie masz poziom dziecka neo i pajaca który swoimi żałosnymi wypocinami wystawia się na pośmiewisko ludzi którzy to czytają.
|
Cytat:
|
error 404.....Myślałem ,że na liście nie ma Ziobry i Kurskiego...jednak są..najlepiej mi sie podobają miny tych wszystkich pajaców jak przed kamerą muszą mówić do swojego narodu że nie wiedzą za czym głosują :) Polska to największe bagno na świecie.beton ,beton ,beton ..w Polsce nie może być władzy po prostu..Korwin dobrze gada,jeden Król i ścinanie głów za korupcje :D
|
Nieco fantazjując
Racja, Arapaho. W XVIII w. też w Rzeczypospolitej była cała masa pachołków na obcym żołdzie. Wprawdzie paru powieszono na rynku w Warszawie ku uciesze gawiedzi, ale zdecydowanej większości się udało (sprzedać ojczyznę dla prywatnego zarobku). Dziś przy okazji ACTA dożyliśmy "powtórki z rozrywki" - tyle, że to inni mają rozrywkę naszym kosztem.
Lekko off-topując: Jeśli kiedyś na Białorusi dojdzie do zmiany władzy (nawet Łukaszenko nie jest nieśmiertelny), a nowy przywódca zamiast pałować demonstrantów i rusyfikować kraj - lepiej/słabiej współpracowałby z narodem i trzymał ACTA, SOPA, tęczowych z UE i całą resztę zarazy na długość kija - mógłby wtedy liczyć na wysoką popularność... i masę niezadowolonych anty-demonstrantów z ocenzurowanej części Europy, którzy przyjechaliby na Białoruś trochę podemonstrować :shock: Najsmutniejsze, ze Amerykanie wycofują się powoli z pierwotnej polityki restrykcji, ale tylko u siebie. Niech głupia Europa ocenzuruje wszystko i wszędzie, wszak media powiedzą, że to walka z piractwem i nadużyciami. Jak nic, kłania się orwellowskie "ministerstwo prawdy", które łgało na potęgę, a cenzura i inwigilacja "ministerstwa miłości" próbuje na naszych oczach fałszować rzeczywistość, nawet wstecz (kasowanie nieprzychylnych wpisów z FB "płemieła Tóska"). Naprawdę to cud Boski, że nasz polski Titanic jeszcze nie zatonął. |
Spokojnie nie dajcie się ogłupić :). Dyżurny wkleił wyniki głosowania w PE. Bulwersujące, PiS za ACTA, SLD przeciw PO sie wstrzymało. Co się dzieje, o co chodzi? Ano najzwyklejsza propaganda. Bo wystarczy zapytać.
Nad czym było to głosowanie którego wyniki przytoczono? Nad poparciem dla ACTA jak próbuje wciskać AS. Czy nad kontynuowaniem prac na temat ACTA (Przeciw rezolucji potępiającej tryb pracy nad ACTA). ? Więc drogi ASie nie wysilaj się jak gryzipiórki z guwnianej. Za ACTA był tylko i wyłącznie upoważniony przez cudaka ambasador. Wcześniejsze głosowania nie dotyczyły umowy, a metod pracy nad nią. Wiem że to dla młodego wykształconego może być nie do ogarnięcia, więc nie zastanawiaj sie tylko przestań się ośmieszać. AntyDrozd nie daj sobie wciskać ciemnoty, to będziesz spokojniej sypiał, a tak będą Cię kręcić aż dojdziesz do wniosku ze sam jesteś za ACTA. Bo to nowoczesne i uczciwe ;). |
http://www.youtube.com/watch?v=vcLHy8CQD6M
Kaczyński przynajmniej potrafi powiedzieć, że popełnili błąd, a Donek swoje uparcie - o braku ustępstw. Mam już na niego alergię!! Sługusy USA i UE, robią co im każą, a tu pysio jeszcze TVN broni. Telewizje która sięgnęła dna absurdu. Jakieś dzieciaki lataja w Kielcach a oni wracają do PIS i Starucha... nagle kibole wychodzą na ulice bo nie mogą dymić na stadionach, a gdzie Ci kibole żyli przez 40 lat? Z domu nie wychodzili? Na całym świecie w takim razie kibole tworzą rewolucje. Oj jakbym to chciał żeby te wszystkie tłumy od Syrii, Rosji, Grecji po USA to byli kibole! Wg ich kryteriów 14 latek z szalikiem w Kielcach to stadionowy bandyta, więc w takich Włoszech czy Argentynie gdzie barwy klubowe ma połowa obywateli to kto by nie wyszedł demonstrować to będą stadionowi bandyci!!! Dla Pysia kolejny etap walki z kibolizmem na skokach narciarskich!! http://sport.wp.pl/kat,1838,title,PS-wyroki-dla-kibicow-za-odpalenie-rac,wid,14204695,skoki_wiadomosc.html W tym kraju, patrząc na tą litanię stanowiącą podobno 0,5% dokonań władzy kradnie się miliony, a przeciętny obywatel odpalając racę, nikomu nie szkodząc, nie przerywając nawet widowiska dostaje zawiasy, 1800 zł i zakaz stadionowy... ....a to normalne nie jest! AntyDrozd już nie przesadzaj! Do takiej mafii jak rządzi na Ukrainie, Rosji, Białorusi, USA nam daleko, nie mówiąc o krajach totalitarnych. Nie przesadzajmy, to że jest beton to wiadomo, a gdzie go nie ma? Trzeba obalać i tyle. |
http://www.facebook.com/photo.php?fb...4311775&type=1 dla tych co maja facebooka. jedno symboliczne klikniecie "DO IT" :)
|
Cytat:
|
Cytat:
1. Przydupasy premiera usuwały negatywne komentarze z fb RM i blokowali ich autorów. 2. Na pytania dziennikarzy podano nieprawdziwą przyczynę oraz liczbę usuniętych postów. 3. Premier potwierdził to, dając się złapać w pułapkę zastawioną przez dziennikarzy - dane były w cache-u i zostały sprawdzone przez organizację monitorującą portale społecznościowe. 4. Użytkownicy fb się w....ili, ponieważ zostali potraktowani jak idioci i publicznie przedstawieni jako banda chamów. Musisz zrozumieć, że niektórzy ludzie się szanują i nie lubią, gdy reprezentujący ich polityk ordynarnie kłamie, przy okazji jeszcze oczerniając. Tego się nie da wytłumaczyć, bo kręgosłup - choćby szczątkowy i w zaniku - ma się albo nie. Przyjmij to na wiarę - są tacy ludzie. Niniejszym podtrzymuję wszystko co napisałem na temat intelektu elektoratu PO, pysio mi świadkiem :> Dobrze chociaż, że część z nich od czasu do czasu jeszcze reaguje, gdy ordynarnie pluje się im w twarz. Najsmutniejszy widok, to gdy ktoś próbuje takich zachowań bronić: "no bo nieprawda że napluł, a jeżeli nawet, to przecież ślina jest dobra na cerę, więc miał pewnie jak najlepsze intencje". Syndrom sztokholmski? P.S. A jeśli faktycznie chcesz mieć do kogoś pretensje, to do dziennikarzy RMF-u. To oni zastawili na premiera pułapkę, a on przecież nie mógł być przygotowany na to, że ktoś go z jego własnych słów rozliczy. Jak oni mogli?! |
Zaraz mi powiesz, że gdyby Tobie ktoś na tablicy wypisywał same wulgaryzmy, obrażał Cię itp. to na pewno byś trzymał takie prymitywy w imię wolności słowa? Człowieku zejdź na ziemie, chamy plują w twarz premierowi to się broni - banując szkodników.
ps. nie jestem elektoratem PO tylko od 10 lat głosuję zawsze na SLD :D |
Cytat:
Popełniłem błąd, poprzednim razem użyłem zbyt wielu słów. Teraz masz wszystko co potrzebne w dwóch zdaniach, w dodatku wytłuszczonych. Prościej już się nie da. Jeżeli opanowałeś trudną sztukę korzystania z wyszukiwarki, to może uda Ci się znaleźć odpowiedni artykuł. Pisały o tym wszystkie ważniejsze serwisy. Tylko lojalnie uprzedzam - oni tam się nie pierniczą, piszą całymi akapitami. Wchodzisz na własne ryzyko. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl