Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Nie dla ACTA (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8542)

Wizard 27.01.2012 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uposledzony_ale_kumaty (Post 1213026)


Co za materiał Sobienowskiego :D Ależ Urban musi być dumny, że doczekał się takich godnych następców :cenzura: Brawo red. Sobienowski, szczyt manipulacji został przez pana osiągnięty. Znów winni kibole, Staruch i PiS :rotfl:

Żuczek 27.01.2012 13:56

http://referendumacta.pl/
Jak to wygląda od strony prawnej? Gdyby jakimś cudem udało się zebrać te 500 tys. podpisów to parlament ma wtedy jeszcze coś do powiedzenia w tej sprawie, czy już nie może tego w żaden sposób zablokować?

heoij 27.01.2012 14:21

USA nie będzie ratyfikować ACTA

To już jest pewne, to o czym wszyscy mówili od dawna. Stany Zjednoczone Ameryki nie maja zamiaru ratyfikować ACTA i nie będą zmieniali swojego prawa. Takie działanie ze strony USA jest tym, o czym mówiło się już od dawna. ACTA ma chronić tylko interesy firm z USA. Prawdopodobnie jako sygnatariusze będą mieli prawo dostępu do danych nie tylko obywateli Polski, ale również innych krajów, które podpisały ta umowę. Informacja została podana na stronie FFII.

Czy zatem rząd Donalda Tuska strzelił sam sobie w stopę? To już raczej pewne, faktem natomiast jest to o czym mówił Bogdan Zdrojewski – „wstydem będzie nie podpisanie”, i faktycznie wstydem byłoby nie dać się oszukać wielkim amerykańskim koncernom.

http://www.youtube.com/watch?v=g32zL...layer_embedded



źródło: http://www.internetblackout.org/

Mareq 27.01.2012 14:32

Znowu jakaś informacja z d za przeproszeniem wzięta ? Co to jest FFII i na jakie źródła się powołują ?
Jeżeli USA nie ratyfikowało by ACTA , to nie zrobią tego pozostałe kraje. Przecież ta umowa to w dużej mierze dzieło amerykańskich dyplomatów a za sznurki pociągały amerykańskie firmy i stowarzyszenia zajmujące się ochroną własności intelektualnej.

edyta:
Miałem na myśli jakieś źródło pierwotne , wypowiedź kogoś z rządu u.s.a itp.

jakkfk 27.01.2012 14:34

Tylko, że po co im acta w obliczu tego:
http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,...wiadomosc.html

AntyDrozd 27.01.2012 14:51

Stany to największy terrorysta na tym świecie i najwieksze zagrożenie dla wolności człowieka..statua wolności niech płonie bo na .... tam stoi

BORYS96 27.01.2012 14:52

Trafiłem na stronę z przekrętami rządu podobno wykradzionych przez anonymus
Ciekawe czy jakieś media to rozdmuchają czy chociaż się tym zainteresują. Najlepsze jest to,że podobno wykaz który jest na stronie to zaledwie 0.5% tego co posiadają

http://miziaforum.wordpress.com/2012...rzebujemy-cie/

zgrybus 27.01.2012 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyDrozd (Post 1213056)
Stany to największy terrorysta na tym świecie i najwieksze zagrożenie dla wolności człowieka..statua wolności niech płonie bo na .... tam stoi

Dokładnie. Szkoda że tak straszne zaprowadzają wolność na świecie zabijając terrorystów zapominając o tym że robią dokładnie to co oni , zabijają niewinnych... Do tego my to popieramy.
Szkoda też że rząd pokazał że ma nas głęboko w dup** . Ile ludzi było przeciw ACTA ? Ile wyszło na ulice w tylu miastach? I tak maja nas gdzieś to jest demokracja? Te niby rządy ludu? Nie wydaje mi sie...:mysli:

miśqu 27.01.2012 18:21

http://www.youtube.com/watch?v=L7nYWSruFSA

Kto nie chce oglądać relacji tvn z ich linka to ma tu... dla mnie stali się mistrzami absurdu, widocznie można stworzyć każdą głupotę.
Zaczynam bardziej obawiać się o to ACTA jeżeli chodzi o patenty na leki czy żywność. To że mi odetną źródło wolności słowa to jeszcze przeżyję, ale jak będą mogli mnie truć czym chcą to już nie bardzo...

AS82 27.01.2012 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wizard (Post 1213034)
Co za materiał Sobienowskiego :D Ależ Urban musi być dumny, że doczekał się takich godnych następców :cenzura: Brawo red. Sobienowski, szczyt manipulacji został przez pana osiągnięty. Znów winni kibole, Staruch i PiS :rotfl:

Abstrahując od tego filmiku , to PIS jest tak samo winny jak PO i PSL bo głosowali za ACTA w Parlamencie Europejskim reka w reke. Przeciw ACTA byl tylko SLD

Wizard 27.01.2012 19:13

Doskonale wiesz o co chodzi - relacja TuskVisionNetwork jest skandaliczna. Jest to szczyt zakłamania, propagandy, manipulacji w najgorszym wydaniu - powiązać rozróby na mieście z PiSem i kibolami. Naprawdę aż tak bardzo boją się PiSu, że gdy Tusk traci na poparciu, to robią wszystko aby zdemonizować opozycję obłudnymi oskarżeniami? Jak widać - tak.

heoij 27.01.2012 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1213110)
Abstrahując od tego filmiku , to PIS jest tak samo winny jak PO i PSL bo głosowali za ACTA w Parlamencie Europejskim reka w reke. Przeciw ACTA byl tylko SLD

Tu masz wytłumaczenie dlaczego tak głosowali:

Europoseł Marek Migalski jest na swoim blogu szczery do bólu. Przyznaje, że głosował za umową ACTA, ale jednocześnie... nie wiedział za czym głosuje. Jego zdaniem 90 proc. europosłów nie wie tak naprawdę na co oddaje swój głos. Oto przygnębiający obraz europarlamentu.

"Dzisiaj rano dowiedziałem się, że głosowałem za ACTA. Serio. I nie mam zamiaru się tego wypierać. Czy wiedziałem, za czym głosuję? Nie. Czy zawsze wiem, za czym głosuję? Rzadko" - przyznał na blogu Marek Migalski, europoseł PJN.

"Mógłbym dziś coś ściemniać na okoliczność mojego głosowania w PE 24 października 2010 roku. Że jednak uważam, że część zapisów jest sensowna, że moja grupa zgłaszała swoje uwagi, że istnieje konflikt między wolnością internetu, a prawami własności intelektualnej. Jestem na tyle inteligentny, że coś wiarygodnego bym wymyślił. Ale prawda jest inna - w 90 procentach przypadków posłowie i europosłowie nie mają pojęcia o tym, nad czym głosują" – napisał na blogu Migalski. Zdaniem eurodeputowanego przyczyną takiego stanu rzeczy jest za duża ilość aktów prawnych ustanawianych w parlamentach. "Mamy do czynienia z zalewem ustaw, uchwał i rezolucji i nie ma szans, żeby jeden deputowany był w stanie się zorientować, co jest przedmiotem głosowania, w którym bierze udział" – podkreśla.

Wizard 27.01.2012 19:36

Od jednej kompromitacji do drugiej :P Niekompetencja posłów jest również zwykłą kompromitacją.


Bardzo polecam wczorajsze przemówienie Mariana Kowalskiego na manifestacji w Lublinie. 100% prawdy, świetnie uciszył skrzeczących lewaków. Człowiek o naprawdę ogromnej charyzmie - oby więcej takich ludzi :)
Oto link:
http://youtu.be/0KTY6NjQoN8

Gwiaździsty 27.01.2012 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1213110)
Abstrahując od tego filmiku , to PIS jest tak samo winny jak PO i PSL bo głosowali za ACTA w Parlamencie Europejskim reka w reke. Przeciw ACTA byl tylko SLD

Nie kłam !, winny jest ten co to podpisał czyli rząd PO Donaldu Tusku. Umowa jest wtedy ważna kiedy się składa pod nią podpis. Do tego czasu jest tylko zbiorem papierków.

AS82 27.01.2012 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1213115)
Tu masz wytłumaczenie dlaczego tak głosowali:

Europoseł Marek Migalski jest na swoim blogu szczery do bólu. Przyznaje, że głosował za umową ACTA, ale jednocześnie... nie wiedział za czym głosuje. Jego zdaniem 90 proc. europosłów nie wie tak naprawdę na co oddaje swój głos. Oto przygnębiający obraz europarlamentu.

"Dzisiaj rano dowiedziałem się, że głosowałem za ACTA. Serio. I nie mam zamiaru się tego wypierać. Czy wiedziałem, za czym głosuję? Nie. Czy zawsze wiem, za czym głosuję? Rzadko" - przyznał na blogu Marek Migalski, europoseł PJN.

Co za buc :lol: . Jak nie wie za czym głosuje to niech sie zrzecze mandatu europosła ,pozatym jakoś ci z SLD wiedzieli jak glosować a on biedny nie wiedział :lol:

AS82 27.01.2012 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1213119)
Nie kłam !, winny jest ten co to podpisał czyli rząd PO Donaldu Tusku. Umowa jest wtedy ważna kiedy się składa pod nią podpis. Do tego czasu jest tylko zbiorem papierków.

Nie kłamie , pisze ci sama prawde kto jak głosował :-) Wiem ,że ci jest to trudno zrozumieć jako ze jestes fanem PISu ,ale takie sa fakty . Poki sprawa ACTA sie nikt nie interesowal to tak glosowali (byc moze nie wiedzieli rzeczywiscie za czym glosuja :lol: ziewali i naciskali i przyciski) , a jak sprawa ACTA stala sie medialna to nagle ku*wa sa przeciw nie ?

Mareq 27.01.2012 19:44

Cytat:

Co za buc :lol: . Jak nie wie za czym głosuje to niech sie zrzecze mandatu europosła ,pozatym jakoś ci z SLD wiedzieli jak glosować a on biedny nie wiedział :lol:
Czy buc ?
Napisał prawdę(tyle że miał na myśli również krajowe parlamenty).
Zresztą jeżeli praktyka taka nie jest doprowadzona do stanu patologicznego nie jest wcale nie zrozumiała.
Prawda jest taka , że akty prawne są przygotowywane na komisjach(czy to w polskim parlamencie , czy europejskim) i tam powinni być ,,specjaliści'' klubów mający pojęcie w danym temacie. Ja nie wymagam by poseł znał się na wszystkich sprawach od A do Z , bo to nierealne.
Oczywiście gdy ktoś swój zawód wykonuje jako maszynka do głosowania i kompletnie nie interesuje się jakimkolwiek aktem prawnym poddanym pod głosowanie , to już patologia. Ale to zupełnie inna sprawa.
Czy posłowie SLD wiedzieli nad czym głosują ?
Tego nie wiemy... wiemy tyle , że zagłosowali przeciwko jak cała ich partia socjalistyczna w PE.

AS82 27.01.2012 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mareq (Post 1213125)
Czy buc ?
Napisał prawdę.
Zresztą jeżeli praktyka taka nie jest doprowadzona do stanu patologicznego nie jest wcale nie zrozumiała.
Prawda jest taka , że akty prawne są przygotowywane na komisjach(czy to w polskim parlamencie , czy europejskim) i tam powinni być ,,specjaliści'' klubów mający pojęcie w danym temacie. Ja nie wymagam by poseł znał się na wszystkich sprawach od A do Z , bo to nierealne.
Oczywiście gdy ktoś swój zawód wykonuje jako maszynka do głosowania i kompletnie nie interesuje się jakimkolwiek aktem prawnym poddanym pod głosowanie , to już patologia. Ale to zupełnie inna bajka.
Czy posłowie SLD wiedzieli nad czym głosują ?
Tego nie wiemy... wiemy tyle , że zagłosowali przeciwko jak cała ich partia socjalistyczna w PE.

Dobra nie szukaj na siłe wytlumaczen . Po pierwsze Migalski sie skompromitował ,bo stwierdził ,że nie wie nad czym głosuje :haha: Jak nie wiedział nad czym głosuje mógł sie wstrzymać od głosu . Po drugie bez wzgledu na podziały ,frakcje i partie w PE żle glsoowalo : PO,PIS i PSL a dobrze: SLD

Paranoja jest to ,że Polska na 27 krajów ,jest na 26 miejscu jesli chodzi o bycie przeciw ACTA .Tylko 14% polskich Europarlamnetarzystów było przeciw

Mareq 27.01.2012 20:08

Cytat:

. Po drugie bez wzgledu na podziały ,frakcje i partie w PE żle glsoowalo : PO,PIS i PSL a dobrze: SLD

Paranoja jest to ,że Polska na 27 krajów ,jest na 26 miejscu jesli chodzi o bycie przeciw ACTA .Tylko 14% polskich Europarlamnetarzystów było przeciw
Ale jakie ma znaczenie która jest Polska?
Granica głosowania nie przebiegała wzdłuż podziałów narodowych , tylko podziałów politycznych w PE...

Cytat:

Dobra nie szukaj na siłe wytlumaczen . Po pierwsze Migalski sie skompromitował ,bo stwierdził ,że nie wie nad czym głosuje :haha: Jak nie wiedział nad czym głosuje mógł sie wstrzymać od głosu
Nie czuje jakieś sympatii do Migalskiego , więc tym bardziej nie widzę powodu dlaczego miałbym szukać na siłę wytłumaczeń broniących jego stanowisko.
Fakty są takie , że spora ilość głosowań polega na tym , że partia(w oparciu min. o opinię swoich posłów którzy w komisjach zajmują się danymi aktami prawnymi) ustala wspólne stanowisko i podczas bloku głosowań jeden z posłów(tzw. prowadzący głosowanie) wskazuje pozostałym jakie jest stanowisko partii w danej kwestii. Tyle filozofii.
Zresztą dokładnie prawie to samo napisał Migalski na swoim blogu. Jak Cię ten mechanizm nurtuje , to możesz tam zajrzeć i poczytać.

yarow 27.01.2012 20:08

Okazuje się, że jesteśmy sterowani. Najpewniej przez dyżurnego "straszaka" obecnych rządzących, czyli przez PiS :):
http://fakty.interia.pl/raport/inter...a,1751997,7907

... a tu zobaczcie w wersji video, kto "robi" naprawdę protesty ":) . Oto odpowiednik GWPrawdy w wersji video :):
http://www.youtube.com/watch?v=L7nYW...layer_embedded

Kibole, kibole :D

serek.c2 27.01.2012 20:10

AS82 - oprócz Twoich wszystkich mądrości mógłbyś mi tylko przypomnieć kto w imieniu Polski podpisał ACTA? Zawsze z zaciekawieniem czytam jak chwalisz się sukcesami swojego premiera :)

AS82 27.01.2012 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1213135)
AS82 - oprócz Twoich wszystkich mądrości mógłbyś mi tylko przypomnieć kto w imieniu Polski podpisał ACTA? Zawsze z zaciekawieniem czytam jak chwalisz się sukcesami swojego premiera :)

To nie jest moj premier bo na PO nie glosowalem a jesli chodzi o to kto glosowal to prosze bardzo:

PRZECIW ACTA (Za rezolucją) głosowali tylko posłowie SLD i UP:

Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Bogusław Liberadzki, Wojciech Michał Olejniczak, Joanna Senyszyn, Marek Siwiec, Janusz Władysław Zemke, Adam Gierek

WSTRZYMALI SIĘ posłowie PO:

Rafał Trzaskowski, Lena Kolarska-Bobińska, Róża Thun

ZA ACTA (Przeciw rezolucji potępiającej tryb pracy nad ACTA) głosowali:

PiS:

Tadeusz Cymański, Marek Józef Gróbarczyk, Michał Tomasz Kamiński, Ryszard Antoni Legutko, Marek Henryk Migalski, Jacek Olgierd Kurski, Mirosław Piotrowski, Tomasz Piotr Poręba, Konrad Szymański, Zbigniew Ziobro

PO:

Małgorzata Handzlik, Jolanta Emilia Hibner, Danuta Maria Hübner, Danuta Jazłowiecka, Sidonia Elżbieta Jędrzejewska, Filip Kaczmarek, Jan Kozłowski, Krzysztof Lisek, Bogdan Kazimierz Marcinkiewicz, Jan Olbrycht, Jacek Saryusz-Wolski, Joanna Katarzyna Skrzydlewska, Bogusław Sonik, Jarosław Leszek Wałęsa, Paweł Zalewski, Artur Zasada, Tadeusz Zwiefka

PSL :

Andrzej Grzyb, Jarosław Kalinowski, Czesław Adam Siekierski


NIE GŁOSOWALI (Nie wzięli udziału w głosowaniu, lub byli nieobecni na sali):

PiS:

Adam Bielan, Paweł Robert Kowal, Ryszard Czarnecki, Janusz Wojciechowski, Jacek Wołosowicz

PO:

Sławomir Witold Nitras, Elzbieta Katarzyna Łukacijewska, Piotr Borys, Jacek Protasiewicz, Jerzy Buzek

pysio 27.01.2012 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yarow (Post 1213134)
... a tu zobaczcie w wersji video, kto "robi" naprawdę protesty ":) . Oto odpowiednik GWPrawdy w wersji video :):
http://www.youtube.com/watch?v=L7nYW...layer_embedded


Kibole, kibole :D

Dobrze Niesiołowski i Miller skomentowali zachowanie PiS, jedynie głupia Kempa nie miała nic do powiedzenia, pewnie jej głupio i najłatwiej mówić.. "to teoria mediów" - żałosna.

yarow 27.01.2012 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 1213144)
Dobrze Niesiołowski i Miller skomentowali zachowanie PiS, jedynie głupia Kempa nie miała nic do powiedzenia, pewnie jej głupio i najłatwiej mówić.. "to teoria mediów" - żałosna.

Jakoś ... chyba inne wnioski wysnuwam z ww. materiału ...

kubawislak 27.01.2012 21:01

"Stefean Niesiołowski "moj idol", w tym filmiku (w 2:48) w najlepszej formie. Leszek kilka sekund później też daje rade."

el Nuero 27.01.2012 21:27

Kilka niebezpiecznych kwiatków:
 
OTO CZĄSTKOWY WYKAZ JAKICH SPRAW UJAWNIANYCH BĘDĄ DOTYCZYŁY DOKUMENTY POZYSKANE !!!

Cytat:

Sprawa nazywana MEGA przekrętem, polska kupuje gaz od Rosji za 400 dolarów za 1000m3, Polska sprzedała prawa do gazu łupkowego za 1% wartości za 5,63 złotego za 1000m3. Szacuje się, że straciliśmy na tym 2 biliony złotych. Sprzedaliśmy bo nie mamy obecnie technologii wydobycia. Komorowski o wydobywaniu gazu mówił „Nie warto, bo mamy dobry kontrakt z Rosją”.
– Polska umarza 1,2 miliarda złotych za transfer gazu w zamian Gazprom zmniejszy nam ceny o 1%. Ekonomiści juz wyliczyli, że ten 1 jest wart max 15 mln dolarów a my im umorzymy 1,2 miliarda zł. Winnych nie ma.
– PO zobowiązała nasz kraj do kupowania gazu od Rosji do 2037 roku w sytuacji gdy sami możemy być w niedługim czasie potęgą gazową. Nawet niemiecka prasa pisze o kontrowersjach. Transakcja ma wartość ok. 100 miliardów dolarów. Sprawę z gazu Tusk uzgodnił z Putinem w czasie spotkania w Smoleńsku, sami rosyjscy dziennikarzy byli zdziwieni.
Cały tekst znalazłem tu (poniżej filmików i deklaracji):
http://miziaforum.wordpress.com/2012...rzebujemy-cie/

Cały, długi taśmociąg "osiągnięć", przekrętów i działań, za które należałoby postawić przed trybunał (tylko kogo?). Wszystko ładnie zamieciono pod dywan. Prawdopodobnie gdyby nie hakerzy, o wielu z tych działań społeczeństwo nigdy by się nie dowiedziało. Nie wiem jak wy panowie, ale mnie ogarnia coraz większe przerażenie...

Arapaho 27.01.2012 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yarow (Post 1213146)
Jakoś ... chyba inne wnioski wysnuwam z ww. materiału ...

A jakie wnioski pysio może wysnuć z wypowiedzi Stefana ?
Pewnie takie jak AS82 z wypowiedzi Janusza P.:lol:
Jakby nie to że obaj maja po kilkanaście lat i krecone ząbki pomyślałbym że to "szacowni" posłowie odwiedzili nasze skromne progi ;)

p.s.pysio taka moja prośba jako ze debiutujesz 11.02 na wyjeździe ubrałbys się jakoś charakterystycznie - może być styl antypisowski który lubisz- jakaś tęczowa flaga, skórzane ubranko coś w ten deseń myślę że zrobisz furorę. Legioniści też cię pewnie chętnie zobaczą .A kto wie - kariera w TVN jest przed tobą
p.s.2 Z tą karierą to jeszcze musisz wykosić AS82 ma dłuższy staż ....ale wszystko przed Tobą. red.Sekielski ponoć pilnie śledzi nowe talenty antypisowskie.

Drozd 27.01.2012 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 1213144)
Dobrze Niesiołowski i Miller skomentowali zachowanie PiS, jedynie głupia Kempa nie miała nic do powiedzenia, pewnie jej głupio i najłatwiej mówić.. "to teoria mediów" - żałosna.

Chłopie kto tu jest żałosny :). Koledzy sie z Ciebie nie śmieją jak zarzucisz takim tekstem? Myślisz ze jak napiszesz głupia Kempa to błysnąłeś. Tak jak dwunastolatak, palnie coś i patrzy czy ktoś się śmieje, zupełnie nie pojmując że jeżeli to tylko z niego. No ale cóż ktoś cudaka musiał wybrać. Nastolatki z prawem wyborczym :D.

Arapaho 27.01.2012 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 1213173)
OTO CZĄSTKOWY WYKAZ JAKICH SPRAW UJAWNIANYCH BĘDĄ DOTYCZYŁY DOKUMENTY POZYSKANE !!!



Cały tekst znalazłem tu (poniżej filmików i deklaracji):
http://miziaforum.wordpress.com/2012...rzebujemy-cie/

Cały, długi taśmociąg "osiągnięć", przekrętów i działań, za które należałoby postawić przed trybunał (tylko kogo?). Wszystko ładnie zamieciono pod dywan. Prawdopodobnie gdyby nie hakerzy, o wielu z tych działań społeczeństwo nigdy by się nie dowiedziało. Nie wiem jak wy panowie, ale mnie ogarnia coraz większe przerażenie...

O dużej części tych rzeczy kto chcial wiedzieć to wiedział.NIe wynika to z ostatnich lat.Poczytać Cenckiewcza czy Pużańskiego i zobaczcie kto od 50 lat pracuje w Polsce na to żeby było tak jak jest. Nasza elyta to zwykli pachołkowie innych państw a ci z których zrobili świrów zaczynają się okazywac ostatnimi obrońcami polskości- pewnie kulawymi i niedoskonałymi ale chyba jedynymi
Mała nadzieja że przy okazji-niejako- afery z ACTA ludzie poczytają o tych sprawach. Bo za niedługa mając chipy wszczepione będzie cięzko dobrać się do tych szubrawców

heoij 27.01.2012 21:50

Pysio- rozumiem, uważasz się za eksperta i króla naszego forum, ale trochę kultury, na razie masz poziom dziecka neo i pajaca który swoimi żałosnymi wypocinami wystawia się na pośmiewisko ludzi którzy to czytają.

AS82 27.01.2012 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1213176)
Chłopie kto tu jest żałosny :). Koledzy sie z Ciebie nie śmieją jak zarzucisz takim tekstem? Myślisz ze jak napiszesz głupia Kempa to błysnąłeś. Tak jak dwunastolatak, palnie coś i patrzy czy ktoś się śmieje, zupełnie nie pojmując że jeżeli to tylko z niego. No ale cóż ktoś cudaka musiał wybrać. Nastolatki z prawem wyborczym :D.

Kempa to wybitna prawniczka nie można sie z niej śmiać :rotfl:

AntyDrozd 27.01.2012 22:12

error 404.....Myślałem ,że na liście nie ma Ziobry i Kurskiego...jednak są..najlepiej mi sie podobają miny tych wszystkich pajaców jak przed kamerą muszą mówić do swojego narodu że nie wiedzą za czym głosują :) Polska to największe bagno na świecie.beton ,beton ,beton ..w Polsce nie może być władzy po prostu..Korwin dobrze gada,jeden Król i ścinanie głów za korupcje :D

el Nuero 27.01.2012 22:16

Nieco fantazjując
 
Racja, Arapaho. W XVIII w. też w Rzeczypospolitej była cała masa pachołków na obcym żołdzie. Wprawdzie paru powieszono na rynku w Warszawie ku uciesze gawiedzi, ale zdecydowanej większości się udało (sprzedać ojczyznę dla prywatnego zarobku). Dziś przy okazji ACTA dożyliśmy "powtórki z rozrywki" - tyle, że to inni mają rozrywkę naszym kosztem.

Lekko off-topując: Jeśli kiedyś na Białorusi dojdzie do zmiany władzy (nawet Łukaszenko nie jest nieśmiertelny), a nowy przywódca zamiast pałować demonstrantów i rusyfikować kraj - lepiej/słabiej współpracowałby z narodem i trzymał ACTA, SOPA, tęczowych z UE i całą resztę zarazy na długość kija - mógłby wtedy liczyć na wysoką popularność... i masę niezadowolonych anty-demonstrantów z ocenzurowanej części Europy, którzy przyjechaliby na Białoruś trochę podemonstrować :shock:

Najsmutniejsze, ze Amerykanie wycofują się powoli z pierwotnej polityki restrykcji, ale tylko u siebie. Niech głupia Europa ocenzuruje wszystko i wszędzie, wszak media powiedzą, że to walka z piractwem i nadużyciami. Jak nic, kłania się orwellowskie "ministerstwo prawdy", które łgało na potęgę, a cenzura i inwigilacja "ministerstwa miłości" próbuje na naszych oczach fałszować rzeczywistość, nawet wstecz (kasowanie nieprzychylnych wpisów z FB "płemieła Tóska"). Naprawdę to cud Boski, że nasz polski Titanic jeszcze nie zatonął.

Drozd 27.01.2012 22:20

Spokojnie nie dajcie się ogłupić :). Dyżurny wkleił wyniki głosowania w PE. Bulwersujące, PiS za ACTA, SLD przeciw PO sie wstrzymało. Co się dzieje, o co chodzi? Ano najzwyklejsza propaganda. Bo wystarczy zapytać.

Nad czym było to głosowanie którego wyniki przytoczono? Nad poparciem dla ACTA jak próbuje wciskać AS. Czy nad kontynuowaniem prac na temat ACTA (Przeciw rezolucji potępiającej tryb pracy nad ACTA). ?

Więc drogi ASie nie wysilaj się jak gryzipiórki z guwnianej. Za ACTA był tylko i wyłącznie upoważniony przez cudaka ambasador. Wcześniejsze głosowania nie dotyczyły umowy, a metod pracy nad nią. Wiem że to dla młodego wykształconego może być nie do ogarnięcia, więc nie zastanawiaj sie tylko przestań się ośmieszać.

AntyDrozd nie daj sobie wciskać ciemnoty, to będziesz spokojniej sypiał, a tak będą Cię kręcić aż dojdziesz do wniosku ze sam jesteś za ACTA. Bo to nowoczesne i uczciwe ;).

miśqu 27.01.2012 22:21

http://www.youtube.com/watch?v=vcLHy8CQD6M


Kaczyński przynajmniej potrafi powiedzieć, że popełnili błąd, a Donek swoje uparcie - o braku ustępstw. Mam już na niego alergię!! Sługusy USA i UE, robią co im każą, a tu pysio jeszcze TVN broni. Telewizje która sięgnęła dna absurdu. Jakieś dzieciaki lataja w Kielcach a oni wracają do PIS i Starucha... nagle kibole wychodzą na ulice bo nie mogą dymić na stadionach, a gdzie Ci kibole żyli przez 40 lat? Z domu nie wychodzili? Na całym świecie w takim razie kibole tworzą rewolucje. Oj jakbym to chciał żeby te wszystkie tłumy od Syrii, Rosji, Grecji po USA to byli kibole! Wg ich kryteriów 14 latek z szalikiem w Kielcach to stadionowy bandyta, więc w takich Włoszech czy Argentynie gdzie barwy klubowe ma połowa obywateli to kto by nie wyszedł demonstrować to będą stadionowi bandyci!!!

Dla Pysia kolejny etap walki z kibolizmem na skokach narciarskich!!

http://sport.wp.pl/kat,1838,title,PS-wyroki-dla-kibicow-za-odpalenie-rac,wid,14204695,skoki_wiadomosc.html

W tym kraju, patrząc na tą litanię stanowiącą podobno 0,5% dokonań władzy kradnie się miliony, a przeciętny obywatel odpalając racę, nikomu nie szkodząc, nie przerywając nawet widowiska dostaje zawiasy, 1800 zł i zakaz stadionowy... ....a to normalne nie jest!


AntyDrozd już nie przesadzaj! Do takiej mafii jak rządzi na Ukrainie, Rosji, Białorusi, USA nam daleko, nie mówiąc o krajach totalitarnych. Nie przesadzajmy, to że jest beton to wiadomo, a gdzie go nie ma? Trzeba obalać i tyle.

LoRd 27.01.2012 22:36

http://www.facebook.com/photo.php?fb...4311775&type=1 dla tych co maja facebooka. jedno symboliczne klikniecie "DO IT" :)

pysio 28.01.2012 01:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LoRd (Post 1213203)
http://www.facebook.com/photo.php?fb...4311775&type=1 dla tych co maja facebooka. jedno symboliczne klikniecie "DO IT" :)

a może zablokujmy strony Jarka K i Korwina M? coś się tak tego Premiera przyczepili, to już staje się żałosne...

wolfy 28.01.2012 01:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 1213225)
a może zablokujmy strony Jarka K i Korwina M? coś się tak tego Premiera przyczepili, to już staje się żałosne...

Specjalnie dla Ciebie w punktach (żebyś się nie przegrzał):

1. Przydupasy premiera usuwały negatywne komentarze z fb RM i blokowali ich autorów.
2. Na pytania dziennikarzy podano nieprawdziwą przyczynę oraz liczbę usuniętych postów.
3. Premier potwierdził to, dając się złapać w pułapkę zastawioną przez dziennikarzy - dane były w cache-u i zostały sprawdzone przez organizację monitorującą portale społecznościowe.
4. Użytkownicy fb się w....ili, ponieważ zostali potraktowani jak idioci i publicznie przedstawieni jako banda chamów.

Musisz zrozumieć, że niektórzy ludzie się szanują i nie lubią, gdy reprezentujący ich polityk ordynarnie kłamie, przy okazji jeszcze oczerniając. Tego się nie da wytłumaczyć, bo kręgosłup - choćby szczątkowy i w zaniku - ma się albo nie. Przyjmij to na wiarę - są tacy ludzie.


Niniejszym podtrzymuję wszystko co napisałem na temat intelektu elektoratu PO, pysio mi świadkiem :>
Dobrze chociaż, że część z nich od czasu do czasu jeszcze reaguje, gdy ordynarnie pluje się im w twarz. Najsmutniejszy widok, to gdy ktoś próbuje takich zachowań bronić: "no bo nieprawda że napluł, a jeżeli nawet, to przecież ślina jest dobra na cerę, więc miał pewnie jak najlepsze intencje".
Syndrom sztokholmski?


P.S. A jeśli faktycznie chcesz mieć do kogoś pretensje, to do dziennikarzy RMF-u. To oni zastawili na premiera pułapkę, a on przecież nie mógł być przygotowany na to, że ktoś go z jego własnych słów rozliczy. Jak oni mogli?!

pysio 28.01.2012 02:06

Zaraz mi powiesz, że gdyby Tobie ktoś na tablicy wypisywał same wulgaryzmy, obrażał Cię itp. to na pewno byś trzymał takie prymitywy w imię wolności słowa? Człowieku zejdź na ziemie, chamy plują w twarz premierowi to się broni - banując szkodników.

ps. nie jestem elektoratem PO tylko od 10 lat głosuję zawsze na SLD :D

wolfy 28.01.2012 02:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 1213229)
Zaraz mi powiesz, że gdyby Tobie ktoś na tablicy wypisywał same wulgaryzmy, obrażał Cię itp. to na pewno byś trzymał takie prymitywy w imię wolności słowa?

WULGARYZMY BYŁY W OK 1,5% USUNIĘTYCH KOMENTARZY. Czyli na 7700 wywalonych tylko 112 nie spełniało wymogów netykiety.


Popełniłem błąd, poprzednim razem użyłem zbyt wielu słów. Teraz masz wszystko co potrzebne w dwóch zdaniach, w dodatku wytłuszczonych. Prościej już się nie da.
Jeżeli opanowałeś trudną sztukę korzystania z wyszukiwarki, to może uda Ci się znaleźć odpowiedni artykuł. Pisały o tym wszystkie ważniejsze serwisy.
Tylko lojalnie uprzedzam - oni tam się nie pierniczą, piszą całymi akapitami. Wchodzisz na własne ryzyko.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl