![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Ekstraklasa przychyliła się do wniosku jednego z kibiców na forum Wisły, który stwierdził, że sezon 2011/12 można zamknąć. W poprzednim sezonie po 13 kolejkach również mieliśmy 21 punktów, fakt byliśmy na 3 pozycji ze stratą 5 punktów do lidera z Białegostoku. Wiemy jaka kolejność obowiązywała na końcu. W tym sezonie mamy 21 punktów zajmujemy pozycję 6 ze strata 7 punktów do lidera. Uważam że fatalnie nie jest! Nie wierzę w to że Śląsk, Ruch(!) czy Legia nie będą miały żadnej zniżki formy.. Sorry za OT. |
Cytat:
|
Ruch z Fornalikiem grał w Europie - zdaje się przeszli jakichś Kazachów, Maltańczyków i odpadli z jakimś zespołem z Austrii. Owszem, to pewnie nie jest trener dla nas, ale tych 6 meczy rozegrał w Euro Azji w pucharach:)
Zresztą gdyby było coś na rzeczy to byłaby kompletna cisza w tej sprawie. Pewnie to takie odwrócenie uwagi. Natomiast Fornali w Ruchu (średniaku bez kasy i pieniędzy) robi dobrą robotę. Ale to mimo wszystko inny świat niż Wisła z zgrają obcokrajowców i wielką presją na wynik. |
Znalez szybko jakiegos trenera zeby cos osiagnał i zeby ucichł temat Smudy. Moze byc Jimenez
|
przyjdzie Gaurdiola,,po roku przegra pare meczy i go wyj.... To jest polityka naszego klubu.Kto nie przyjdzie nic nie zrobi z tymi naszymi kołkami,a na dobre transfery nas nie stac
|
Cytat:
|
Hmm, kiedyś na religii mnie uczyli, że coś z niczego to tylko Pan Bóg potrafi zrobić. Ale w Krakowie (czy może raczej w Myślenicach) decydenci chyba nie chodzili na religię i o tym nie wiedzą :-)
Mówiąc bardziej poważnie - albo solidny trener, baza szkoleniowa i $$$ na wzmocnienia - albo seria rozczarowań, i tak "aż do końca świata". Przecież nawet w Telefonice nie produkują kabli "z powietrza", albo z półfabrykatów "za zero złotych", prawda, panie Bogusławie? |
Już dajcie spokój z Dyzmą. Jak przyjdzie? Przejebie na Euro co będzie do przejebania i kto go tu weźmie?
|
Skoro Bakero wypracował z Amiką styl i taktykę dzięki któremu pokonali Citizens, i dwukrotnie zremisowali z Juve to Jimenez też raczej nie miał by chyba większego problemu( zwłaszcza że miałby trochę czasu na zapoznanie się ze składem podczas przerwy zimowej ).Bynajmniej było by kolejne derby tym razem po klasyku z Cracovią namiastka Gran Derbi z Lechem
|
To nie drużyna Bakero grała... Styl pozostał im po Zielińskim, a co do trenera to może Guus? http://www.sport.pl/euro2012/1,10907...iddinkiem.html ; )
|
Cytat:
Dokladnie trzeba oddzielic spokojną prace w Ruchu bez presjii na Mistrza czy nawet na Puchary ,gdzie spokojnie motywuje chlopakow "bo co maja do stracenia" od pracy u nas gdzie Bogus chce Mistrza od zaraz,zarzad tez ,prasa tylko czycha na jakies podtkniecia -generalnie praca w Wisle to bardzo gorący stolek.Nie kazdy trener sobie poradzi ,zwlaszcza ze teraz trzeba jeszcze pracowac z tylko obcokrajowacami. |
polisnigga tylko że Zieliński nie układał taktyki ani wyjściowej jedenastki ani nie przeprowadzał rozmów w szatni i na ławce mówiąc jak mają grać poszczególni zawodnicy i ich zmiennicy . Nie podawał też wskazówek zespołowi podczas meczów LE jak mają się ustawiać na swoich pozycjach. Więc raczej pozostanę przy tym że LE zapisze bardziej Bakero(większy sukces po jego stronie w LE niż Zielińskiego który chyba zaliczył jeden mecz w LE) .Zielińskiemu jedynie częściowy sukces ale tylko pod względem ekstraklasy.co do Guusa to może lepiej Ancelloti też bezrobotny.Aczkolwiek najlepszy wybór dla Wisły to ktoś z trójki Jimenez- Petrescu-Grant .Co do Fornalika to Wisła może zapomnieć.Grant będzie raczej prezentował ten sam styl co Petrescu a Jimenez to raczej będzie drugi Bakero
|
Cytat:
|
Cytat:
W kontrakcie ma klauzulę, że klub, który będzie chial go wykupić z Kubania musi zaplacić, bagatela... 15 mln euro :lol: już widze jak Basalaj leci i placi. I pomyslec, że można było gościa zatrzymac i zawrzec w kontrakcie z nim podobną klauzulę (oczywiście po awansie z Danem do LM) Ogarnijcie się zanim coś napiszecie |
A ja wbrew trendowi na zachodnich belejakich trenerów, właśnie postawił bym na Kafara lub Fornalika
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
http://ekstraklasa.wp.pl/wiadomosc.h...1&ticaid=1d61d Nie wiem na ile artykuł wiarygodny,a dla mnie możliwość powrotu byłaby realna gdyby został zwolniony z obecnego klubu ale pewnie wtedy będzie u nas już nowy trener. |
wywiad z 2008r z grudnia... do dziś wiele sie zmieniło..
|
Cytat:
|
Cytat:
Jerzy Fiutowski jest podobno do wziecia!! |
JEŚLI rzeczywiście Smuda przyjdzie do Wisły, to nadejdzie chyba kres pokojowych relacji między kibicami a Cupiałem. Żadne słodkie pierdzenie o tym ile to jemu zawdzięczamy tego nie zmieni. Nie będę rozwijał myśli, bo jak na razie, to tylko plotki i nie chcę się nakręcać.
Trzeba też pamiętać, że miałoby to nastąpić po pewnej kompromitacji na Euro... |
Smuda wyjdzie z grupy bo to urodzony farciarz...
Jak najdłuższa przygoda repry pzpn w Euro, jest o dziwo nam na rękę. |
Cytat:
Poza tym mam nadzieję, że to kaczka dziennikarska z tym Smudą. Po zwolnieniu Kasperczaka też media sypały nazwiskami jak z rękawa, a o Maaskancie nie pisano nic. |
A ile Hiddink tam zarabiał?Poza tym co on u nas miałby robić?To już lepiej bierzmy Jimeneza:)
|
Przecież Hiddink, to nie jest nasza półka. Ludzie, on tam zarabiał pewnie ze 2-3 bańki € rocznie. Teraz pewnie wskoczy np. do Anży, czy czegoś podobnego, albo wróci do Premier League. Hiddink w Wiśle to wymysł dziennikarzy/ forumowiczów i nic takiego się nie wydarzy.
|
Hiddink?
Ancelotti jest wolny. :D Z resztą kto by nie przyszedł to za rok znów wyleci. |
Cytat:
|
Czyżby Kaziu miał zgodnie ze spekulacjami rządzić do czerwca a potem Franz?
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html |
odniosę się do jednego z aspektów tych wszystkich spekulacji ,a mianowicie TRENER SMUDA ..... MYŚLĘ ŻE TO JEDYNY FACET TRENER KTÓRY CUPIAŁA SIĘ NIE BOJ A TEN GO IGNOROWAŁ NA PEWNO NIE BĘDZIE i zniknie aspekt pośredników .I jeszcze jedno wbrew temu co tu czytam FRANZ ZŁYM TRENEREM NIE JEST.
|
Cytat:
|
To pytanie można postawić jako zarzut każdemu trenerowi który pracował w LIDZE no z wyjątkiem RUMUNA ale tego dorwał Cupiał.
|
Donki - osiągnął mityczną Ligę Mistrzów, bądź co bądź...
|
Cytat:
|
Cytat:
Kasperczak z nami też za pierwszym razem miał dobre wyniki, a jak była za drugim razem wszyscy wiemy. |
Z tym Smudą to przy tych wszystich bredniach od Jimenezów po kogoś tam równie galaktycznego,to ma to ręce i nogi. To trener przecież na nasze możliwości i warunki. Coś tam w lidze pokopie, na Europę rzecz jasna za cienki ale nam przecież nie o podbój Europy chodzi. Tylko liga. Równie dobrze Heniu może zostać trenerem. Też bym się nie zdziwił. Ciekawe czemu jego kandydatura umyka i nikt o nim nie wspomina. Tudzież Apostel.
A tak serio, Hiddink razem z Gutim wywalonym z Besiktasu mają przyjść. Zgodzili się na kontraty motywacyjne. |
Oglądając naszą politykę zarządzania klubem tak na chłodno, z dystansu to jeśli miałbym optować za jakąś kandydaturą polskiego szkoleniowca to właśnie wbrew pozorom wybrałbym Dyzmę. Ma jakieś tam poparcie u Bogusława co może mieć znamienny wpływ na transfery. Trenowane przez niego drużyny fakt, że stają się jednosezonowcami gdyż je po prostu zajeżdża ale grają też krótkimi podaniami, klepką czyli coś na co wielu z nas od dawna czeka.
Oprócz Dyzmy z Polaków widziałbym tylko Probierza ale on jest już akurat occupated. |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl