![]() |
Co roku ta sama śpiewka. Czemu w tym klubie nie może być normalnie? <załamka>
|
Cytat:
|
TRAGEDIA! po tym meczu na szacunek zasługuje tylko Czarek Wilk oraz Jovanović.
|
I o to jutrzejrze nagłówki gazet : - CUPIAŁ NIE WYTRZYMAŁ, MAASKANT ZWOLNIONY Z WISŁY KRAKÓW! -BEDE ZDZIWIONY JESLI TEGO JUTRO NIE ZOBACZE I TO BARDZO!!! TYLKO PYTANIE KTO ZA NIEGO OBY NIE KASPERCZAK ANI SMUDA...
|
Cytat:
|
jedyny nasz pomysł na grę to wrzuta ze skrzydła do Kaczmarka. zero klepy, zero gry po ziemi, żadnej myśli.
dziękuję Holendrom za nazbieranie szrotu - możecie go wziąśc ze sobą i jechać gdzie indziej cudze pieniądze |
28 lat- tego się nie wybacza, to dłużej niż Fergi rządzi w Man Utd i Maaskant to wszystko s.......ił
|
Cóż, Derby...
|
Cytat:
|
Ja powiem tylko tyle... NIE WRACAĆ BŁAZNY NA REYMONTA!!!!!
|
Upokorzenie.Przegrywamy z pol amatorami.
Cos sie w ubieglym roku zaczelo od zwyciestwa na Kaluzy, cos sie dzis zakonczylo. Dzieki Robert za odrobine dobrych chwil ale zamilknij i odejdz. Jak mezczyzna. |
Pierwsza połowa Wilk ma starcie z jakąś pasiastą niewiastą - Garguła kręci się obok z uśmieszkiem.
Polacy a zaangażowanie w Świętej Wojnie... mały szacuneczek dla Diaza , Jovanovica , Jirsaka za wydarzenie z II połowy. Panie Maaskancie idź pan w ..... |
:D :D Przejebaliśmy z amatorami z najchujowszą drużyna całego świata BRAWO !
|
Panie Robercie: żegnamy.
Kolejny tragiczny mecz, przegrany w fatalnym stylu. Cupiał wiele wybacza, ale nie to. Niestety, to nie był przypadek. Od dłuższego czasu jesteśmy w megakryzysie. Mecz z Fulham u siebie, zamiast być meczem na przełamanie, okazał się incydentem. Pomijając aspekt kibicowski i otoczkę derbów... Graliśmy z najsłabszą drużyną w tej lidze i zasłużenie przegraliśmy. Wszystkie okazje, które mieliśmy wynikły z błędów Pasów, a nie z naszych składnych zagrań. Z tej mąki chleba już nie będzie. Z tym trenerem o MP możemy zapomnieć, obawiam się że europejskie puchary też są mało realne. Trzeba ratować sezon i szukać kogoś, kto będzie zdobywał punkty. Musi być efekt nowej miotły, muszą być nowe porządki w szatni. W przeciwnym wypadku czeka nas powtórka z rozrywki - 8 miejsce w lidze. |
jeśli ktoś mówi że Wisła gra bez stylu ,to ja napiszę ten styl nazywa się dziadostwo Cupiała
|
Maaskant odejdz. Dzieki za MP i LE ale pora zrobic krok do przodu a nie sie cofac.
....a przegrywamy z kelnerami, dzis i tydzien temu. Dzieki Roberto. Zapisales sie w historii Wisly (pozytywnie i negatywnie). Jak nie bedzie zmiany trenera to znaczy, ze "gora" nie ma pomyslu na ten zespol i mizernosc jest tym czym mamy sie "cieszyc". Wiecej nie ma sensu pisac bo szkoda slow i czasu. |
Tak jak przypuszczałem jak dla każdej drużyny mecz z nami był dla Żydów idealną okazją do pokazania się z dobrej strony.
Za chwilę Framat i wolfy będą wam tłumaczyli, że w sumie tak powinno być bo mamy gorszych zawodników niż Żydzi. Przegrać z nimi w chwili gdy nie wygrali meczu u siebie i są zdecydowanie najgorszą drużyną w lidze. Jeszcze z Darkiem Pasieką na czele. Brawo pajace. |
można tolerować różne rzeczy,ale przejebać z takimi flejami jak cracovia to sie głowie niemieści
|
Przynajmniej mamy dobrego zastępce Sobola..
Jedyny plus. |
Teraz sie zacznie paplanina u tych frajerów. Bo szczęscia nam brakło, bo lekki zastój , bo mamy dołek, bo nie ma stuprocentowej formy itd... normalnie rzygac sie chce. a jutro sie pedały pujdą odstresowac i odpoczac do bonarki bo sa wielce zmeczeni po tym widowisku. pasowało by sie na trening wybrac !
|
Szkoda słów. Im bliżej końca meczu tym lepiej PoCracki grały. Tu nie było możliwości nawet na remis. Po tych 3 przegranych chyba jakaś koncepcja prowadzenia drużyny się wyczerpała.
|
dobra teraz powiedzcie kto na jego miejsce
|
Cytat:
|
zacznie sie morze lamentow i fachowcow od pilki siedzacych na forum
rozmowy wiejskich filozofow noca .... z wynikami , WISŁA ! |
Pisanie na forum i śpiewanie na meczu po polsku gówno da.
Tu trzeba wykonać jakieś kroki. To nie jest mecz z Podbeskidziem, to były kur*a derby! A te patałachy nie rozumieją co to dla nas znaczy. Począwszy od złotoustego Roberta, który nie umie stworzyć z tej zbieraniny drużyny. Kończąc na setce Genkova, której wykończenie zaćmiłoby obraz całego meczu. Robert get the fuck out! |
mamy idiotów w składzie i na ławce i tyle nie wliczając w to Wilka Ilieva i Pareiki
|
Nie da się stworzyć drużyny z piłkarzy mających w sercu pieniądze, a nie Wisłę.
|
Cytat:
|
sławek szeliga udziela wywiadu. kto to kur_A jest sławek szeliga !!!! co za wstyd
|
No cóż mogę powiedzieć... Po takim meczu ciśnie się wiele słów, jednak nie nadają się one do publicznego wypowiadania... Ciężko nazwać drużyną to zbiorowisko zawodników po prostu słabych.... Starałem się zawsze bronić postawy Nuneza, ale dziś zero, Pareiko przy bramce bez szans w reszcie meczu bez większych błędów, Jovanović pokazał charakter, zagrał w miarę poprawnie ale niestety po jego faulu pada jedyna bramka... Chavez i Jaliens tragedia... Diaz nie pokazał nic dobrego... Garguła powinien dostać moim zdaniem więcej czasu, do zmiany po pierwszej połowie Kirm i Nunez, za nich Genkov i Jirsak... Wilk zagrał poprawny mecz, walczył starał się wziąć ciężar na siebie, brakuje mu umiejętności ale stara się nadrobić walką i zaangażowaniem... Iliev bez błysku, Kirm tragedia.... Biton niestety zawiesił się na najbardziej prestiżowy mecz w rundzie...
Niestety jest słabo, a jeśli coś się nie zmieni to będzie jeszcze gorzej... |
Stanowimy najlepszy na świecie materiał na przełamanie dla różnego rodzaju niepełnosprawnych, kalek fizycznych i umysłowych, kombatantów i inwalidów wojennych, zespołów pieśni i tańca i reprezetacji koła gospodyń wiejskich. Nie wygraliście jeszcze meczu w XXi wieku? Nie strzeliliście bramki od 4 lat? Zagrajcie z Wisłą Kraków
|
Przegrali, ale nie pierd.olcie że nie waczyli. Rozgnieciemy pluskwy na Reymonta.
|
Dlaczego przegraliśmy z najchujowszą drużyną globu ?
|
Teraz to chyba Urban. Na plus to że on stawia na młodych chłopaków...
|
Brawo kur** 28 lat zmarnowaliście rozumiecie to piłkarze i maskant 28 lat? tyle lat cRAXA nie wygrała u siebie z Wisłą Cupiał długo tego nie pociągnie patrzeć tylko jak maskant będzie zwolniony
|
Cytat:
Rozumiem, że potrzebna nam jest cierpliwość, wszystko zmierza we właściwym kierunku. |
Emocjonujący mecz i wielkie, zasłużone zwycięstwo Cracovii - gratulacje.
Wisła zagrała na poziomie I-ligowym być może nawet III-ligowym, coś w stylu Limanovii. Przypadkowe sytuacje po dziwnych rykoszetach zamazuje obraz jak żenujący jest ten zlepek żenujących pseudo-piłkarzy. Obecnie jakakolwiek drużyna, nawet osiedlowa z orlika, która akurat przejeżdża przez Reymonta i ma 1,5h wolnego czasu, może rozjechać Wisełkę jak chce. |
Śpiewaliście - Wisełko nic się stało? Więc macie na co zasłużyliście :) Maskant w.....j !!!!!!
|
Dajcie link do konferencji po meczowej
|
Slyszeliscie wywiad z Garguła??!!!!!!!!!! On twierdzi że przegrali bo nie było szczescia i że przewazali!!!!!!!!!!!! przeciez to KPINA W ZYWE OCZY!! tlumaczenie sie brakiem szczescia w tym meczu to jest policzek w strone kibiców... nie dosc że grają żenująco to jeszcze żenująco sie wypowiadaja po meczu... żal... ;/
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl