Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [13 kolejka] Cracovia Kraków - Wisła Kraków 6 Listopad, niedziela 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8380)

zbigniew_ramirez 06.11.2011 18:53

Co roku ta sama śpiewka. Czemu w tym klubie nie może być normalnie? <załamka>

cartoo 06.11.2011 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martiness (Post 1187068)
Kirm - kazde dosrodkowanie to fatal error.
Co się stało z tym kolesiem???

No właśnie CHU* wie co się z tym typem stało po meczu z Szawle.

Alexxik13 06.11.2011 18:53

TRAGEDIA! po tym meczu na szacunek zasługuje tylko Czarek Wilk oraz Jovanović.

marcin19876 06.11.2011 18:54

I o to jutrzejrze nagłówki gazet : - CUPIAŁ NIE WYTRZYMAŁ, MAASKANT ZWOLNIONY Z WISŁY KRAKÓW! -BEDE ZDZIWIONY JESLI TEGO JUTRO NIE ZOBACZE I TO BARDZO!!! TYLKO PYTANIE KTO ZA NIEGO OBY NIE KASPERCZAK ANI SMUDA...

MwMw 06.11.2011 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mhl_pl (Post 1187066)
Maaskant jest tylko połowiczne winny.on piłki nie kopie i za nia nie biega. ta banda kopaczy to wstyd dla Wisły. poza Wilkiem Marco i Ivicą.

ale to wlasnie maaskant ich naściągał wiec odpowiedzialnosc jest po jego stronie

czesnik 06.11.2011 18:54

jedyny nasz pomysł na grę to wrzuta ze skrzydła do Kaczmarka. zero klepy, zero gry po ziemi, żadnej myśli.
dziękuję Holendrom za nazbieranie szrotu - możecie go wziąśc ze sobą i jechać gdzie indziej cudze pieniądze

whistar 06.11.2011 18:55

28 lat- tego się nie wybacza, to dłużej niż Fergi rządzi w Man Utd i Maaskant to wszystko s.......ił

<Crasch> 06.11.2011 18:56

Cóż, Derby...

kono 06.11.2011 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez przemek1902 (Post 1187070)
Jesteś mistrzem :P Zobaczysz, na 100% tak powie nasz "Złotousty" :-)

Czekam z niecierpliwością na konferencję, idę zapalić chociaż nie robiłem tego od ostatniej porażki w derbach.

gromaders 06.11.2011 18:57

Ja powiem tylko tyle... NIE WRACAĆ BŁAZNY NA REYMONTA!!!!!

HatefulRespect 06.11.2011 18:57

Upokorzenie.Przegrywamy z pol amatorami.
Cos sie w ubieglym roku zaczelo od zwyciestwa na Kaluzy, cos sie dzis zakonczylo.
Dzieki Robert za odrobine dobrych chwil ale zamilknij i odejdz. Jak mezczyzna.

Mareq 06.11.2011 18:58

Pierwsza połowa Wilk ma starcie z jakąś pasiastą niewiastą - Garguła kręci się obok z uśmieszkiem.
Polacy a zaangażowanie w Świętej Wojnie...

mały szacuneczek dla Diaza , Jovanovica , Jirsaka za wydarzenie z II połowy.

Panie Maaskancie idź pan w .....

Teqcontroller 06.11.2011 18:58

:D :D Przejebaliśmy z amatorami z najchujowszą drużyna całego świata BRAWO !

flamengista 06.11.2011 18:58

Panie Robercie: żegnamy.

Kolejny tragiczny mecz, przegrany w fatalnym stylu. Cupiał wiele wybacza, ale nie to.

Niestety, to nie był przypadek. Od dłuższego czasu jesteśmy w megakryzysie. Mecz z Fulham u siebie, zamiast być meczem na przełamanie, okazał się incydentem.

Pomijając aspekt kibicowski i otoczkę derbów... Graliśmy z najsłabszą drużyną w tej lidze i zasłużenie przegraliśmy. Wszystkie okazje, które mieliśmy wynikły z błędów Pasów, a nie z naszych składnych zagrań.

Z tej mąki chleba już nie będzie. Z tym trenerem o MP możemy zapomnieć, obawiam się że europejskie puchary też są mało realne. Trzeba ratować sezon i szukać kogoś, kto będzie zdobywał punkty. Musi być efekt nowej miotły, muszą być nowe porządki w szatni. W przeciwnym wypadku czeka nas powtórka z rozrywki - 8 miejsce w lidze.

wikink1 06.11.2011 18:58

jeśli ktoś mówi że Wisła gra bez stylu ,to ja napiszę ten styl nazywa się dziadostwo Cupiała

River 06.11.2011 19:00

Maaskant odejdz. Dzieki za MP i LE ale pora zrobic krok do przodu a nie sie cofac.



....a przegrywamy z kelnerami, dzis i tydzien temu. Dzieki Roberto. Zapisales sie w historii Wisly (pozytywnie i negatywnie).

Jak nie bedzie zmiany trenera to znaczy, ze "gora" nie ma pomyslu na ten zespol i mizernosc jest tym czym mamy sie "cieszyc".

Wiecej nie ma sensu pisac bo szkoda slow i czasu.

irman 06.11.2011 19:01

Tak jak przypuszczałem jak dla każdej drużyny mecz z nami był dla Żydów idealną okazją do pokazania się z dobrej strony.

Za chwilę Framat i wolfy będą wam tłumaczyli, że w sumie tak powinno być bo mamy gorszych zawodników niż Żydzi.

Przegrać z nimi w chwili gdy nie wygrali meczu u siebie i są zdecydowanie najgorszą drużyną w lidze. Jeszcze z Darkiem Pasieką na czele. Brawo pajace.

W_UniaTarnów 06.11.2011 19:01

można tolerować różne rzeczy,ale przejebać z takimi flejami jak cracovia to sie głowie niemieści

Cinek1906 06.11.2011 19:02

Przynajmniej mamy dobrego zastępce Sobola..
Jedyny plus.

mhl_pl 06.11.2011 19:02

Teraz sie zacznie paplanina u tych frajerów. Bo szczęscia nam brakło, bo lekki zastój , bo mamy dołek, bo nie ma stuprocentowej formy itd... normalnie rzygac sie chce. a jutro sie pedały pujdą odstresowac i odpoczac do bonarki bo sa wielce zmeczeni po tym widowisku. pasowało by sie na trening wybrac !

Kroton 06.11.2011 19:02

Szkoda słów. Im bliżej końca meczu tym lepiej PoCracki grały. Tu nie było możliwości nawet na remis. Po tych 3 przegranych chyba jakaś koncepcja prowadzenia drużyny się wyczerpała.

moce 06.11.2011 19:02

dobra teraz powiedzcie kto na jego miejsce

KamAr 06.11.2011 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wikink1 (Post 1187096)
jeśli ktoś mówi że Wisła gra bez stylu ,to ja napiszę ten styl nazywa się dziadostwo Cupiała

Ta. Szukajcie winy w Cupiale. Gość już tyle razy próbował w Krakowie zrobić LM i się nie udało - tym razem chciał z Maaskantem. Ale po derbach myślę, że jego sytuacja jest przesądzona. Wiele można wybaczyć, ale nie derby.

DominoForza 06.11.2011 19:03

zacznie sie morze lamentow i fachowcow od pilki siedzacych na forum
rozmowy wiejskich filozofow noca



.... z wynikami , WISŁA !

RecordAble 06.11.2011 19:04

Pisanie na forum i śpiewanie na meczu po polsku gówno da.
Tu trzeba wykonać jakieś kroki. To nie jest mecz z Podbeskidziem, to były kur*a derby! A te patałachy nie rozumieją co to dla nas znaczy. Począwszy od złotoustego Roberta, który nie umie stworzyć z tej zbieraniny drużyny. Kończąc na setce Genkova, której wykończenie zaćmiłoby obraz całego meczu.

Robert get the fuck out!

stempek 06.11.2011 19:04

mamy idiotów w składzie i na ławce i tyle nie wliczając w to Wilka Ilieva i Pareiki

DeadOrAlive 06.11.2011 19:04

Nie da się stworzyć drużyny z piłkarzy mających w sercu pieniądze, a nie Wisłę.

BlurgH 06.11.2011 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez moce (Post 1187117)
dobra teraz powiedzcie kto na jego miejsce

Tomasz Kulawik

mhl_pl 06.11.2011 19:05

sławek szeliga udziela wywiadu. kto to kur_A jest sławek szeliga !!!! co za wstyd

pietra 06.11.2011 19:05

No cóż mogę powiedzieć... Po takim meczu ciśnie się wiele słów, jednak nie nadają się one do publicznego wypowiadania... Ciężko nazwać drużyną to zbiorowisko zawodników po prostu słabych.... Starałem się zawsze bronić postawy Nuneza, ale dziś zero, Pareiko przy bramce bez szans w reszcie meczu bez większych błędów, Jovanović pokazał charakter, zagrał w miarę poprawnie ale niestety po jego faulu pada jedyna bramka... Chavez i Jaliens tragedia... Diaz nie pokazał nic dobrego... Garguła powinien dostać moim zdaniem więcej czasu, do zmiany po pierwszej połowie Kirm i Nunez, za nich Genkov i Jirsak... Wilk zagrał poprawny mecz, walczył starał się wziąć ciężar na siebie, brakuje mu umiejętności ale stara się nadrobić walką i zaangażowaniem... Iliev bez błysku, Kirm tragedia.... Biton niestety zawiesił się na najbardziej prestiżowy mecz w rundzie...
Niestety jest słabo, a jeśli coś się nie zmieni to będzie jeszcze gorzej...

lizzy 06.11.2011 19:05

Stanowimy najlepszy na świecie materiał na przełamanie dla różnego rodzaju niepełnosprawnych, kalek fizycznych i umysłowych, kombatantów i inwalidów wojennych, zespołów pieśni i tańca i reprezetacji koła gospodyń wiejskich. Nie wygraliście jeszcze meczu w XXi wieku? Nie strzeliliście bramki od 4 lat? Zagrajcie z Wisłą Kraków

Oldpara 06.11.2011 19:05

Przegrali, ale nie pierd.olcie że nie waczyli. Rozgnieciemy pluskwy na Reymonta.

Teqcontroller 06.11.2011 19:05

Dlaczego przegraliśmy z najchujowszą drużyną globu ?

sovinho_02 06.11.2011 19:05

Teraz to chyba Urban. Na plus to że on stawia na młodych chłopaków...

PANCERKRK 06.11.2011 19:05

Brawo kur** 28 lat zmarnowaliście rozumiecie to piłkarze i maskant 28 lat? tyle lat cRAXA nie wygrała u siebie z Wisłą Cupiał długo tego nie pociągnie patrzeć tylko jak maskant będzie zwolniony

flamengista 06.11.2011 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 1187111)
Tak jak przypuszczałem jak dla każdej drużyny mecz z nami był dla Żydów idealną okazją do pokazania się z dobrej strony.

Za chwilę Framat i wolfy będą wam tłumaczyli, że w sumie tak powinno być bo mamy gorszych zawodników niż Żydzi.

Przegrać z nimi w chwili gdy nie wygrali meczu u siebie i są zdecydowanie najgorszą drużyną w lidze. Jeszcze z Darkiem Pasieką na czele. Brawo pajace.

Ja czekam na analizę kolegi Framata. Proszę mi uprzejmie powiedzieć, czy już widzi te symptomy dobrej gry ofensywnej, tą "rękę Maaskanta".

Rozumiem, że potrzebna nam jest cierpliwość, wszystko zmierza we właściwym kierunku.

thechris 06.11.2011 19:06

Emocjonujący mecz i wielkie, zasłużone zwycięstwo Cracovii - gratulacje.

Wisła zagrała na poziomie I-ligowym być może nawet III-ligowym, coś w stylu Limanovii. Przypadkowe sytuacje po dziwnych rykoszetach zamazuje obraz jak żenujący jest ten zlepek żenujących pseudo-piłkarzy. Obecnie jakakolwiek drużyna, nawet osiedlowa z orlika, która akurat przejeżdża przez Reymonta i ma 1,5h wolnego czasu, może rozjechać Wisełkę jak chce.

AXEL75 06.11.2011 19:06

Śpiewaliście - Wisełko nic się stało? Więc macie na co zasłużyliście :) Maskant w.....j !!!!!!

wojti11795 06.11.2011 19:06

Dajcie link do konferencji po meczowej

MwMw 06.11.2011 19:06

Slyszeliscie wywiad z Garguła??!!!!!!!!!! On twierdzi że przegrali bo nie było szczescia i że przewazali!!!!!!!!!!!! przeciez to KPINA W ZYWE OCZY!! tlumaczenie sie brakiem szczescia w tym meczu to jest policzek w strone kibiców... nie dosc że grają żenująco to jeszcze żenująco sie wypowiadaja po meczu... żal... ;/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl