Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [12 kolejka] Wisła Kraków - Podbeskidzie, 29 października, sobota 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8359)

thechris 31.10.2011 00:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1183914)
Ostatni mecz w Naszym wykonaniu, ktory mi sie podobał to ten z Litexem w rewanzu.

Niestety to też był mecz w którym sędzia nam pomógł dyktując idiotyczny rzut karny, po którym padł gol rozstrzygający dwumecz. Wtedy zagraliśmy dobrą tylko pierwszą połowę.

Chesteroski 31.10.2011 09:54

Śpiewanie "święte barwy swe wznieś" przy obecnym poziomie reprezentowanym przez naszych kopaczy to lekka przesada. Jedyne na co obecnie zasługują to "Wisła grać..."

Denethor 31.10.2011 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bozar (Post 1183796)
W zasadzie nic więcej nie dodam, bo wasze komentarze mówią same za siebie. Ten mecz był przegrany na każdym polu: zarówno taktycznym, czysto piłkarskim jak i wydolnościowym. Włos się jeżył na głowie widząc z jakim trudem przychodzi naszym próba przyspieszenia tempa podań, o niedokładności zagrań do przodu już nie wspominając.

To co powinno martwić coraz bardziej to wzrastająca z meczu na mecz liczba pustych krzesełek na Reymonta.
Panie Przezesie, czas się obudzić, to nie koncert życzeń. Przy obecnej sytuacji w klubie nie sposób liczyć, że znacząca grupa potencjalnych klientów (podkreślam to słowo, mając na myśli ludzi zainteresowanych piłką, ale nie fanatyków, zaczynających planowanie miesięcznego budżetu od cen biletów na Wisłę) mając do wyboru wejściówkę na mecz ligowy lub dwa bilety na nowości filmowe w multipleksie wybierze to pierwsze.

Brutalna prawda: z biznesowego punktu widzenia, jakość produktu obecnie oferowanego na Reymonta jest niewspółmierna do proponowanej ceny. Wszystko wokół drożeje, płace ludzi nie rosną, a Kraków ma naprawdę dużo atrakcji do zaoferowania co weekend.

I nie mówię tu tylko o aspekcie czysto sportowym. Każdy widzi jak wygląda zaplecze na trybunach, korytarz podziemny na dworcu głównym jest atrakcyjniejszy pod względem gastronomicznym.

Czas by nasi włodarze naprawdę zaczęli poważnie mysleć o konkurencyjności produktu Wisła Kraków, wprowadzając duże zniżki lub inne ciekawe promocje (np. kup bilet, koszulka meczowa - 30%) oraz ożywiając przestrzeń na około meczu.

Inaczej dojdziemy do tego, że frekwencja na Reymonta 22 zejdzie do poziomu sprzed budowy stadionu.

Dziękuję za uwagę.

Bardzo trafnie napisane. Nic dodać, nic ująć.

Oldpara 31.10.2011 11:44

Bardzo smutno po takim wyniku. Nawet mi się nie chce czytać komentarzy i artykułów na ten temat, bo po co się dołować. Jak również wchodzić na to forum.

Z jasnych stron rzeczywistości:
- strata do czołówki nadal mała
- degrengolada w Cracovii jeszcze większa, więc jest na czym opierać optymizm przed następnym meczem
- Legia też wdupiła z Podbeskidziem na Łazienkowskiej, a zobaczmy jak teraz - 2 miesiace później - gra.


Z utęsnknieniem czekam na powrót do składu Małeckiego i Meliksona, bo jak grają ich zmiennicy każdy widzi.

AzorTSW 03.11.2011 13:31

Info. Przed meczem z Podbeskidziem pod C wypadł komuś złoty kluczyk, który znalazłem jest na nim wygrawerowane autko z napisem KLUCZE Z IMMOBILISEREM. Właściciela proszę o priv.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl