![]() |
Cytat:
Cytat:
I NA DESER: Cytat:
adios |
Ten mecz wygraliśmy, bo to zwycięstwo sobie wyszarpaliśmy w ostatnim kwadransie.
Sędzia w tym meczu popełnil bardzo duzo błędów, zarówno w jedną jak i w drugą stronę. Uznanie bramki po odbiciu się piłki od Bitona i po zderzeniu się Jaliensa z Ptakiem nie było wcale jakimś większym błędem (tym bardziej, że sytuacja była sporna) niz wszystkie inne jakie w tym meczu Lyczmański popełnił. Także na niekorzyść Wisły. (faul na Gargule w polu karnym, odgwizdane przewinienie Nuneza gdy tymczasem to pilkarz Jagi przez kilka metrów wspólnego biegu usiłował go powstrzymac rękami i przewrócić, faule na Bitonie,agresywna i bandycka gra piłkarzy Jagi, która między innymi poskutkowała kontuzją Bunozy, itd.) Gdyby tego gola sędzia nie uznał to mogliśmy w dalszym ciągu i tak strzelić gole. Decyzja sędziego nie wypaczyła wyniku. Nie ma sensu dokonywać na tym forum autobiczowania się i żądac tego samego od Maaskanta. A kibice Wisły , którzy na tym forum przyłączają się do nagonki prowadzonej przez Weszło, chyba pomylili fora. |
Straszne aj waj na całą Polske się rozległo bo sędzia uznał gola w sytuacji, w której zdaniem jednych nie powinien go uznawać a zdaniem drugich, skoro w meczu z Odense uznał to teraz tez miał takie prawo. Wszyscy już się przyzwyczaili skoro bramke strzelają Wiśle to jest ok. Kiedy bramkę w podobny sposób strzela Wisła to jest krzyk na cała Polskę.
Pytanie : "Czy któryś z sędziów został zawieszony po uznaniu jednego z 6 (!!!!) goli strzelonych przez Amikę a konkretnie Rudnevsa ze spalonego ? Kłapał któryś z dziennikarzyn tak głosno jak obecnie ? Sprawa jest jasna i ma drugie dno. Ta wrzawa i nagonka ma przypomniec sędziom, że mają tylko prawo mylić się na niekorzyść Wisły (jak wiadomo z historii nikomu nigdy włos z głowy nie spadł-nie został zawieszony jak Lyczmański). To tak jak kiedyś wypomniano sędziom, ze dają za dużo karnych Wiśle, chociaz te były akurat prawidłowe. Efekt ? przez całą runde podcinano, trzymano, obalano za koszulki zawodników Wisły bezkarnie. I tak teraz bedzie. O to w tym wszystkim chodzi. A co do płaczów Jegielloni i ich adwokatów. Jak się przy stanie 1:1 zamiast grac, uprawia histerie i co chwile kładzie po trawie, grając na czas, to się dostaje prawidłową 2 a potem 3 bramkę i pretensje powinno się szukac przede wszystkim u siebie. |
Cytat:
Tymczasem, my radośnie raz na jakiś czas, podsuwamy im zgrabne tematy do tego, aby się na nas wyżywać. Zaczął Mały, dołożył Melikson, teraz Maaskant. A mendy z weszlo i innych portali się cieszą. Maaskant powinien ważyć słowa, podobnie jak Mały czy inni. Jest pracownikiem klubu. Korona by mu z głowy nie spadła, a przynajmniej zyskałby na wiarygodności. |
Cytat:
Maaskant nie jest od wdawania się w polemiki, nie ma być obiektywnym ekspertem - jest trenerem. Ja nie wiem o co ta afera (bo wyjaśnienie że większość płaczących bezmyślnie powtarza za "weszło" odrzucam), ale widzę masę jadu wśród kibiców. Masę frustratów szukających tylko pretekstu do dojebania trenerowi bądź zawodnikom. To trwa już od bardzo dawna - jebano Brożków, jebano Zieńczuka, Pawełka - teraz dostają Małecki, Melikson, Maaskant, Jaliens, Lamey... O wszystko. Ostatnio: Maaskant powiedział że nie widział faulu, a Jaliens - udzielił (podobno) głupiego wywiadu. Żenada. Cytat:
Faktycznie, jest za co ich żałować. |
Do willow :
Fakt ..permanentnie... ot literówka. A dalej do rzeczy ...No sorry ale takich co twierdzą że Wisła gra "zajebiście" to Ja nie widzę, a tych z drugiego ekstrema owszem i to aż za dużo. I stąd ustawiam swój punkt widzenia pozytywnie, ot jakaś równowaga w przyrodzie być musi. To że ktoś kupi Wisłę od Cupiała i się polepszy ... no naprawdę ...no comment. Choć też bym chciał ale tu nawet punktu zaczepienia nie ma. Czy drużyna się rozwija to ocena możliwa jest jak pojawia się jakaś stabilizacja i jakaś baza kadrowa, a My gramy cały czas od nowa... teraz bez Meliksona i Małeckiego. Od obrony ...kto na LO ? Nie ma. Kto na PO ...Jovanović ostatnio kontuzjowany, a na środku ... Jaliensa nikt nie chce (Ja też), no może Maaskant ale jeśli miałby go zastąpić inny doświadczony środkowy to kto ? Nie ma. Czekaj i Bunoza to dwa młodziaki, a Chavez... no twardy to on jest ale obroną to dyrygować nie potrafi, wyprowadzić piłki też nie ... Czyli obrona w budowie ... tak samo jest w pomocy (co do szczegółów to tu akurat jest potencjał ale ...ile spotkań RAZEM zagrali w pierwszej jedenastce Sobol, Wilk (lub Nunez) , dalej Garguła, Iliew i Melikson ... Garguła wieczny rezerwowy, Melikson kontuzja, a nasi defensywni odstają od reszty na kilometr w konstruowaniu gry ofensywnej, ... w ataku raz Genkow, później Biton , a teraz ... może wreszcie spróbować ich obu obok siebie ... wszystko jest w budowie ... wszystko jest w trakcie... nie ma żelaznej jedenastki. W czasach Kosowskiego i Żurawskiego wyjściowa jedenastka była znana przed meczem i to ta optymalna. Teraz mamy szeroką kadrę ale brak w niej jakości ... i niemal nikt też nie jest pewny kto grać powinien a kto nie. Powtórzę wszystko jest w budowie więc analiza czy jest postęp czy nie jest przedwczesna. Wiosną to co innego wtedy taryfy ulgowej nie będzie, ale to wiosną ... A póki co jest jesień. Cytat:
Co do TV to rozumiem że nigdy nie opuściłeś żadnego meczu Wisły (w tym również wyjazdowych) , śmieszny ż ciebie napinacz netowy. W sumie fajnie że sie mogę z ciebie pośmać :). Cytat:
|
Cytat:
Decyzja sędziego NIGDY nie wypaczy wyniku spotkania, no bo jak. Nawet jak wygrywa sie 3-0 i w 89 minucie sędzie podyktuje karnego z dupy dla druzyny przegrywającej, potem drugiego minutę później a potem juz na 3-3 jakoś wpadnie wtedy też decyzja nie wypaczy wyniku. Nawet jak piłka odbije się za linią, sędzia bramki nie uzna to też nie jest to wypaczenie wyniku. Toteż, nie ma decyzji która by wypaczyła wynik spotkania. Więc nie piszmy juz nigdy NIC na sędziow czy to złego czy dobrego, bo przeciez nie ma decyzji która mogła by wypaczyć wynik spotkania :rotfl: coraz wiecej ludzi przyjmujących filozofie Maaskanta, moze jeszcze za chwile ktoś się pokusi i napisz ze w Warszawie z Legią też byliśmy lepsi. E: Cytat:
|
??Na ostatnim meczu na C5 przy stanie 1-0 dla jagi,z trybun słysze kolesia ktory notorycznie słysze jak wyzywa naszych grac wy kur.. jeb..I nikt na to nie reaguje,,,cos tu nie gra?
|
A nasi gracze (nie wszyscy) zasłużyli na to żeby tak na nich nie mowic?!
|
Kolesiowi sie chyba mecze poje,,,,nie ta strona Błoń
|
Coraz wiecej ludzi (w tym ja - jeden z tych pikników) się wku*wia bo płacą kupę kasy za bilet, a nie ma co oglądać. Z czasem przestanie to być dziwne.
|
W koncu to przeciez nasi zawodnicy reprezentuja nasz ukochany klub
|
Cytat:
a zawodnicy odchodzą i przychodzą A piłkarzyki dostaja po piździe bo nic nie grają .nie oszukujmy sie ze udało nam sie podnieść czy coś ,bo po 1 minucie już mogło być 0-1 dla Jagi. Zresztą było sie spytać chłopa "Dlaczego tak na Nich mówisz"? -myśle ze by ci szybko wyjaśnił swoje postępowanie... pamiętaj, WISŁA to MY! |
Jasne kazdy ma prawo wyrazac swoje niezadowolenie,ale chyba w nie ten sposob
|
Cytat:
Hahahaha, a dwoma pierwszymi graczami, którzy tak pomyśleli, byli Hermes i Thiago Rangel Cionek - oni słyną z gry fair play i okej. Następny był Skerla! To dopiero hece! |
Do szprotson , formalnie zgoda tak jak teza czasem pojawiająca się że "nie było karnego" w sytuacji błędnie podyktowanego przez sędziego. Karny był i już choć po błędzie sędziego. Podobnie z nie podyktowanymi karnymi w meczu Wisły z Jagą, nie było bo ich sędzia nie podyktował, wynik też jest taki jak ostatecznie zaakceptował sędzia ... ale dobrze wiemy że mnie chodzi nie o stronę formalną tylko o poczucie sprawiedliwości ... i tak zwycięstwo Wisły sprawiedliwe bo strzeliła więcej bramek (tych prawidłowych o jedną), a gdyby sędzia podyktował te 2 karne i nie zaliczył bramki Bitona, a później byłoby dośrodkowanie Garguły do Bitona i dobitka Genkowa, po czym ładna bramka Kirma to byłoby .... sprawiedliwie 2-1 a z wykorzystanymi karnymi 3-2 i szczerze powiedziawszy mam tego tematu juz po dziurki w nosie ... WISŁA wygrała a reszta jak u Williama Shakespeare'a ...jest milczeniem. Choć nie, ... moja radość jest szczera i nic jej nie zamąci. Cieszyłem się z tych bramek w końcówce meczu i nadal mnie cieszą. Amen.
PS. Też uważam że wypowiedzi TRZEBINIAnin są bardzo zabawne :-). |
Wpadł mi dziś w ręce z PS. Chciałem sprawdzić co napiszą o karnym po faulu na Gargule (na ekstraklasa.tv też oczywiście nie ma tej sytuacji). Otóż nie było ani słowa. Natomiast jest, cytuję: "Drugi gol dla Wisły również padł w kontrowersyjnych okolicznościach". Za tydzień okaże się, że Wisła strzeliła wszystkie trzy bramki po błędach sędziego, a na dodatek grała w 15 na 7... To dla tych, którzy dalej wierzą w czyste intencje mediów i "przypadkową" krucjatę przeciwko arbitrom akurat po błędzie na korzyść Wisły. Przygotujcie się teraz na gwizdanie przeciwko Wiśle... Niektórzy znaleźli sobie niezłą drużynę do żałowania, zbitek brutali, sprzedawczyków i pajaców symulujących kontuzje w 60 minucie pod przewodnictwem najuczciwszego trenera świata i piłkarza, który sprzedawał tajemnice szatni aby ratować swoje dobre imię.
|
Nie siej zamętu. Nie wiem jaki masz "Przegląd" , ale chyba nie sportowy, bo w moim egzemplarzu jest:
(...)Biała Gwiazda zaczęła wtedy dominować na boisku i Cwetan Genkov a potem Andraż Kirm pokonali - tym razem już jak najbardziej przepisowo Tomasza Ptaka Nie do wiary co się dzieje po tym meczu. Wychodzi na to, że lepiej było go przegrać, a nie byłoby tych zbędnych rozkmin, z których i tak nic nie wynika. |
Cytat:
Proponuję też, by Cupiał sprzedał Wsłę, żeby już weszło i c+ nie musieli miec nocnych koszmarów. I na koniec: zamknijmy i zlikwidujmy to forum i przenieśmy się wszyscy na forum sąsiadki posypawszy sobie uprzednio głowy popiołem i przywdziawszy wory pokutne |
Cytat:
Niech każdy z nas ma własny rozum i weryfikuje to co widzi na stadionie/w tv z tym co piszą w różnych szmatach i w necie. No a nasi dobrze opłacani piłkarze są po to żeby mieć to w d.. (tym łatwiej że malutko u nas Polaków) i po prostu wygrywać - z pomocą czy z przeszkadzającymi sędziami. Jaga to już historia, przed nami ŁKS |
Niektórzy nie rozumieją jednej rzeczy.
Gol na 1:1 trochę zmienił oblicze meczu. I dlatego tak się potoczył i kolejne bramki wpadły dla Wisły. Ale na 0:1 to Jagiellonia prowadziła grę, stwarzając groźne kontrataki a Wisła nie mogła zbytnio się przebić z jakąś groźną akcją. A tu ciekawe informacje od pana ministra Giersza: http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/5...yly-ustawiane/ Ciekawostka taka, że pan Lyczmański prowadził mecz...Wasz z Ruchem Chorzów(3:2) i też jakieś tam błędy były... |
Niedlugo nie dopuszacza nas do rozgrywek.
Uznaja ze Wisla to nie jest Polska druzyna i nie moze grac. Dziwne ze inni wygrywaja po bledach sedziow i cisza,wygrywa WIsla i wszystkie szczury wychodzą z kanałów. |
Cytat:
|
PO takiej wypowiedzi Giersza czekam na jakies konkrety. Skoro wypowiedział sie publicznie w ten sposób to niech wyłozy karty na stół. Bo stwierdzenie, że "zachodzi podejrzenie" tez mozna uzyć w stosunku do niego "Zachodzi podejrzenie", że pan minister bierze codziennie w łape.
A jeśli to tylko zwykła brednia to biegiem powinien podać się do dymisji. Za duze słowa padły. Wóz albo przewóz. Ciekawe, że wg. niego rzecz dotyczy ostatniej kolejki a nie np. dziwnego uznawania Amice aż 6 bramek ze spalonych w kolejnych meczach. Niech sie tym pan minister zajmie. |
Cytat:
Nie wiem czy my mamy jakaś inną mentalność bo nas potrafią wywałkować w sezonie kilka razy a większość kibiców Wisły i tak postawi sędziego na dalszym planie i ukierunkuje swoje żale na drużynę. |
Cytat:
W 15 minut Wisła zde-kla-so-wa-ła Jagiellonię strzelając trzy gole, z których tylko pierwszy był kontrowersyjny. Jagiellonia przez 75 minut grała na 110% swoich sił i z każda minuta coraz bardziej zdychała. Już w połowie meczu jeden z piłkarzy Jagi powiedział w wywiadzie, że są bardzo zmęczeni. Tak jest jak drwale usiłują grac z techniczną drużyną. Są w stanie robić wszystko przez wiekszośc meczu, a potem nie mają siły zareagować. Oblicze meczu uległo zmianie nie po golu na 1:1 ale przed nim, kiedy Maaskant dokonał zmian personalnych i w ustawieniu. Gole były w tym momencie już tylko formalnoscią. Rozumiem żal po porażce, nie rozumiem żałosnego użalania się i szukania drugiego dna zasłużonej porazki. |
Wisła - Jagiellonia: wybierz piłkarza meczu [GŁOSOWANIE]
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4 |
Cytat:
Moglibyśmy się doszukać, że Wisła kiedyś straciła awans do LM ze sporym udziałem sędziego (PAO-Wisła), MP 2010 i co z tego - to było dawno i nieprawda. Za 3 dni następna kolejka - Kupisz padnie jak ścięty, czarny gwizdnie - kto inny będzie płakał na Was. Panie Giersz - niecierpliwie czekamy na fakty, to co się panu wydaje może pan sobie z kumplami przy piwku, a nie do mediów. |
Jaliens + "inny obronca" = ok
Chavez + "inny obronca" = ok "inny obronca1" + "inny obronca2" = nie wiadomo Jaliens + Chavez = katastrofa. Kompletnie nie ogarniam dlaczego 2 niezlych obroncow nie potrafi ze soba grac. Wszedl z Jaga Chavez i od razu kaplica. A do kontuzji Gordan z Kew nie wygladali najgorzej. |
Cytat:
Dlatego jestem zwolennikiem Bunozy, i już obejętne z którym. Jednak może tym drugim być Jaliens, chłop umie rozegrać piłke. Myśle że Kju gra tylko z tego powodu |
Chyba nie o to chodzi. Gordan raczej nie jest demonem szybkosci.
|
Cytat:
Jakby nie ten straszny Jaliens, to w ogóle od obrony nie wyprowadzalibyśmy piłki. To My zrobiliśmy z nich Bóg wie kogo, a jak jest naprawde pokazało nam ..Odense. Cytat:
Obrona jest słaba. Nie wiem, moze w dalszym ciagu po roku spedzonym razem dalej sie nie czytają i nie rozumieją ? Nie wiem o co chodzi, ale dobra obrona przy tzw "zmiętej wrzutce" powinna bezpańska piłke conajmniej wybić,a nasi uciekają od niej jak najdalej. |
Ja nie rozumiem tego samobiczowania się kibiców Wisły.
Sędziowie - nie tylko tacy wyrobnicy jak Lyczmański - nawet wielkie gwiazdy- czasami popełniają błędy. Wszyscy wówczas mówią, że futbol to gra błedów, w tym również błędów sędziów. Dopiero jak sędzia myli się na korzyść Wisły - wszyscy robią potężne zamieszanie wokół tego. Każdy pamięta jak kilka lat temu sędziowie przestali ogwizdywać karne dla Wisły - bo nagonka medialna PS do tego doprowadziła. Przypominam sobie ostatnią nagonkę sprzed 2-3 lat na Siejewicza - który rzekomo gwizdał pod Wisłę !!! Po kilku głupich tekstach - Siejewicz przestał dostrzegać faule i zagrania przeciwników Wisły, żeby nie dawać kolejnej pożywki dla Kołtoniowatych mediów. Przypomina się przedostatnia kolejka sezonu 2009/2010, gdy na Suchych Stawach nie uznano prawidłowej bramki Głowackiego, a w toczącym się równocześnie pojedynku Ruchu z Amiką - sędzia nie dostrzegł ewidentnego faulu taktycznego Arboledy (czerwona kartka), w wyniku czego w ostatniej akcji Amika zdobywa bramkę na miarę mistrzostwa. Jakoś wówczas kolesie z weszło, z Cyfry, Kołtonie i inne chłopaki nie widziały "spisku" - po prostu tak ułożyły się te 2 mecze. To że Wisła przez to straciła MP, a AMika je zyskała - to po to żeby liga była ciekawsza...... Lyczmański popełnił kilka błedów w całym meczu, mylił się na korzyść Wisły ale także na korzyść Jagi. Swoją drogą i tak chłopaki z C+ - mimo jawnego określenia swoich poglądów, są z tego towarzystwa w miarę OK. Reszta to ...... Wracając zaś do Mielcarskiego - nie wiem co mu zrobili w Wiśle, ale nawet Kazek takich głupich wstawek nie ma co Grzesio. Jeżeli ktoś miałby być współkomentatorem w C+ na meczach Wisły - to każdy nawet Węgrzyn, byle nie Mielcarski, który o Wiśle dobrego śłowa nigdy nie powie. Wkurza mnie też, że kontrowersyjne sytuacje - faul na Gargule, faule w I połowie - w ogóle zostały pominięte przez Ekstraklasa TV. Twierdzenie, że Jaga prowadziła gę grając z kontry - jest wybaczalne w przypadku kibica Jagi. Aczkolwiek z punktu widzenia zdrowego rozsądku - raczej niedopuszczalne i alogiczne. Zgadzam się Planc z twoim spostrzeżeniem - może chodzi o to, że Bunoza jest lewonożny, a Chavez i Jaliens prawonożni ???? |
Cytat:
|
Ok no to ja też dodam "swoje trzy grosze".
Moim zdaniem sędzia wypaczył wynik meczu. Gol na 1 - 1 nie był zdobyty prawidłowo a był to kluczowy moment w meczu. To BYŁ KLUCZOWY, ZWROTNY MOMENT, który wszystko odmienił. Jaga w poczuciu niesprawiedliwości "siadła" została podłamana skandaliczną interwencją sędziego, my natomiast wykorzystaliśmy "uśmiech losu", złapaliśmy wiatr w żagle i rzeczywiście w końcówce przeważaliśmy. Natomiast, gdyby nie podarunek sędziego w tym kluczowym momencie nie jestem przekonany czy nawet bylibyśmy w stanie zremisować ten mecz. Raczej do naszej pierwszej bramki mecz nic nie zapowiadało naszego przełamania a Jaga miała swoje kontry i okazje do podwyższenia prowadzenia. Do naszej bramki to Jaga miała więcej klarownych, 100 % sytuacji do strzelenia gola. Trzeba sobie szczerze powiedzieć, że w tym meczu sędzia nam pomógł i mieliśmy szczęście. Taka jest niestety piłka, że raz coś dostaniemy od sędziego a raz nam coś zabiorą. Generalnie myślę, że szczęście czy nieszczęście decyzji sędziowskich wychodzi w przeciągu sezonu, rundy na 0. Więc nie ma też sensu mitologizować tego błędu sędziego na dłużej, bo najpewniej gdzie indziej nam też coś zabiorą, ale trzeba sobie tylko uświadomić, że taka interwencja sędziego wypaczyła wynik, przebieg ostatniego meczu. Natomiast ośmiesza się coraz bardziej Maaskant stwierdzając na konferencji, że w tej spornej sytuacji w polu karnym nic nie było. Sam sędzia zawodów przyznał się do błędu. Tak więc pozostaje niesmak z ostatnich wystąpień Maaskanta. I żeby była jasność. Generalnie jestem za tym, żeby Holender mógł spokojnie pracować dalej. Przyjdzie czas na oceny w dłuższym okresie. Poza tym póki co nie ma kto go zastąpić, a i sam właściciel Wisły musi chcieć zmienić swoją politykę prowadzenia klubu w kwestii transferów, żebyśmy odczuli wyraźną różnice w jakości gry (czy to w ekstraklasie czy w europucharach). Natomiast Maasakant powinien się trochę ogarnąć, bo ludzie interesujący się piłką (kibice, dziennikarze) nie są kretyn.mi i nie będą przyjmować za dobrą monetę każdej śpiewki holenderskiego mistrza PRu. Mam wrażenie, że ostatnio Holender traci kontakt z rzeczywistością, nie chce zobaczyć i przyznać się do błędów, słabszych stron, momentów gry zespołu. Wydaje mi się, że właśnie świadomość własnych błędów, niedociągnięć może być początkiem, źródłem rozwoju, długofalowego przełamania. |
UNO. Maaskant się przyznał do własnego błędu.
DUE. Piłka to gra charakterów, a Jadze go brakło i kondycji też brakło i żałowanie rywala Wisły na ...forum Wisły jest przyznaje ...dość zabawne. TRE. To my strzeliliśmy bramki Genkowa i Kirma a nie sędzia i pomocy w tym Jagi nie widzę. Ot zwyczajnie, wygraliśmy bo byliśmy lepsi, ale ... taka dyskusja pokazuje że jak nie wygrywamy 5-0 i po pięknych akcjach i przeważając przez cały mecz i wszystkie bramki prawidłowe że mucha nie siada, a rywal nie opuszcza własnej połowy boiska to ... LAMENT i CZARNA ROZPACZ że to Wisła wygrała . PS. Doprawdy, wielce zabawne to forum. ----------------------------------- Co do wyprowadzania piłki to potrafi to też robić (obok nieszczęsnego Jaliensa) Jovanović. Osobiście uważam że byłoby jednak miło aby Stan sprowadził klasowego środkowego, bo nasz holenderski środkowy lepiej grać już raczej nie będzie ... bo moim zdaniem mu się zwyczajnie nie chce i to nie jest kwestia złej woli tylko zwyczajnie jest piłkarzem "wypalonym". Coś jak ostatnio Nasz Żuraw. |
Cytat:
DUE. To nie jest żałowanie rywala tylko stwierdzenie faktu. To samo mogłoby nas spotkać. Doceniam fakt, że pokazaliśmy charakter i w końcówce zdołaliśmy strzelić dwa gole przechylające szalę na naszą korzyść. TRE. OK. W ostatecznym rozrachunku wygraliśmy, ale do punktu zwrotnego w meczu, punktu kluczowego (w którym mieliśmy szczęście i sędzia się pomylił na naszą korzyść) byliśmy zespołem słabszym od Jagi. Gola, który nas rozpędził i spowodował, że uwierzyliśmy w możliwość wygranej zdobyliśmy niesłusznie. To nie jest żadne żałowanie rywala, tylko stwierdzenie faktu - po prostu zachowajmy resztki obiektywizmu, bo w następnym meczu sytuacja może być podobna tylko przeciwko nam i wtedy będzie larum, że przez sędziego przegraliśmy mecz. I tak koniec końców po rundzie, czy po sezonie stosunek szczęśliwych do pechowych decyzji sędziego wobec nas wyjdzie na 0. To tyle ode mnie w tym temacie. Najważniejsze teraz, żeby zryw, świadomość odmienienia losów meczu z Jagą, odmienione na korzyść morale drużyny przelać na dobrą dyspozycję, dobre nadchodzące mecze. |
Cytat:
Dla mnie to On tylko takie wrażenie sprawia. Zresztą już kiedyś na to zwracali uwagę w C+. Ktoś nawet stwierdził, że jest bardzo szybki jak na środkowego obrońcę. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
DUE. Faktem jest że rywalom "brakło pary i oddychali rękawami" i dlatego wtopili. TRE. Zaś punktem zwrotnym to było pojawienie się na boisku Garguły i Genkowa bo bez nich cytując "klasyka" ... "nie byłoby niczego". Wygraliśmy zasłużenie i słusznie i sorry ale żadne użalanie się nad porażką Jagi tego nie zmieni. Obiektywizm to widzenie całości a nie tylko wybranych fragmentów rzeczywistości. Łatwo jest opowiadać nonsensy że mecz nam wygrał sędzia, zwłaszcza tym co lubują się w ciągłym narzekaniu. O wielu trudniej zdobyć się na uczciwy obiektywizm i opisać że Jaga się bezradnie broniła i bramki były tylko kwestią czasu a decydujące były bardzo udane zmiany Maaskanta. To Garrguła i Genkow oraz Kirm dali nam zwycięstwo, a nie sędzia który z tymi bramkami nie miał nic wspólnego. I generalnie jego rola w zwycięstwie Wisły była drugorzędna, a nie decydująca. Tworzenie w tej kwestii jakieś wydumanej ideologii jest tyleż zabawne co irracjonalne. Odbieranie zaś prawa do radości ze zwycięstwa normalnym kibicom Wisły na ich forum jest co najmniej dziwne. Podobnie jak podważanie zdobycia trzech punktów przez twardo i do końca walczącej drużynie. Powtórzę wygraliśmy po pierwsze dzięki hartowi całej drużyny i świetnej grze w końcówce meczu, dzięki Gargule i Genkowowi jaki i dzięki Kirmowi, a sędzia jedynie swoją nieudolnością popsuł widowisko. Jego pomoc Wiśle to była niedźwiedzia przysługa i nic ponad to. Bez tej bramki niby Bitona 3 punkty też byłyby nasze i nawet najwięksi krytycy Wisły nie mogą tego podważyć że tak być mogło ... i w końcu było.. I jak mnie nikt nie zacytuje to tyle w tym temacie. Toż przecież można się pięknie różnić. Cytat:
_________________________ Do willow: No właśnie taka prawda i niestety co do jakości gry to ... tys prawda. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl