![]() |
Cytat:
|
Irtysz Pawłodar ? jakby Jaga zagrała tak jak całą jesień to powinna ich rozjechać...
|
Banga - Karabach 2
Daugava - Tromso 2 Aalesund - Neth 1 Jaga - Irtysz 1 Wejdzie ? ;D |
Cytat:
Na papierze Ci powinno to wejsc.Swego czasu jak jeszcze grałem to puchary zawsze omijałem,rzadko zdarzal sie dzien zeby nie było jakiejs niespodzianki.. A co do Jagi to licze dzis na 3,4-0 i spokojna podroz na wyjazd ;) |
A jak nie wejdzie to stracisz 2 zł ? :-D
Dowiesz się po zakończeniu czy kuponik Ci siądzie, któż to ma wiedzieć jakie będą wyniki? :-) Jaga powinna wygrać. Jeśli odpowiednio się zmotywują i nie zlekceważą przeciwnika. |
Frankowski ogolnie jest szykowany na ostatnie 10-15 minut w kazdym meczu w tym sezonie, z tego co czytalem na forum Jagi (Smuda sie wypowiadał). Dlatego tez mysle ze max 1-0, a pewnie 1-1.
|
Cytat:
Dlatego obawiam się że dziś do listy drużyn które będą się źle kojarzyć kibicom w Polsce, dopiszemy Irtysz Pavlodar.. Popatrzcie jak kursy lecą w dół na remis i wygrana Irtyszu.... |
Cytat:
Kurcze, ludzie zamiast uczyć sie na cudzych błędach to pracują na swoje |
Z tym poziomem sportowym w naszje pilce to jest dokladnie tak samo jak z chuliganstwem na stadionach. Zatrzymalismy sie w ubieglym wieku. Lansuje sie obraz stadionow pelnych chuliganow - lata 90 i tak samo jesli chodzi o poziom sportowy zostalismy w tamtym wieku, sadzimy, ze bedzie tak jak kiedys, ze sobie z marszu ogramy kluby, ktore sa teoretycznie od nas slabsze.
troche sie czasy zmienily i teraz kluby z Polski to sa takie same cieniasy jak kluby z Kazachstanu czy innej Gruzji. Juz ich z marszu 5:0 nie ogramy |
A kto tam wie co gra ten Irtysz.....
nikt ich nie widzial,nikt o nich nic nie slyszal,ja bym Jadze polecał uwazac... no i mam nadzieje ze nie maja u siebie w sztabie kogos jak nasz swego czasu Janas. |
Cytat:
|
http://www.stopstream.tv/ch2.html
Polecam tą stronkę, nigdy jeszcze mnie nie zawiedli, 0 lagów, jakość nie naganna ;) #Edit. Kibice Jage poniosą do zwycięstwa 3:0 |
Podobno kluby w Kazachstanie wyprzedzają już nasze finansowo - trochę sie dziwiłem zejest w tym Irytszu sporo nazwisk piłkarzy z Europejskich i wcale nie tak bardzo anonimowych.
Na razie pewnie jeszcze te fundusze na poziom tak bardzo się njie przekładają ale za 5 lat myślę że dogonią Europę. |
Bo Ci tak Probierz powiedział?
A no musiał powiedzieć bo po meczu w razie wpadki ktoś będzie sobie to właśnie tak tłumaczył "Probierz mówił że już wyprzedzają nas finansowo, że jacyś piłkarze z europy tam grają, niemożliwe, to jednak nie są laiki, za 5 lat dorównają Rosyjskiej lidze, nie jest zle po tej przegranej, Probierz mówił że to kozaki z taką mamoną że w pale się nie mieści, a ich właściciel ściąga graczy z europy" I co z tego że sporo piłkarzy z europy ? w Polskiej 3 lidze grają zawodnicy z Brazylii czy Hiszpanii.. nawet w A klasie tacy się znajdą, i co to ma do rzeczy. Mistrz Kazachstanu http://www.transfermarkt.co.uk/en/to...ein_10481.html cały skład warty prawie tyle ile bezużyteczny Garguła w Wiśle. A to że jacyś właściciele klubów w Kazachstanie mają sporo kasy to swoją droga tylko to też nie ma nic do rzeczy. Cupiał mógłby kupić cały klub Manchesteru United i jeszcze zostałoby mu na królewską emeryturę. A przecież nie daje po 20 mln euro na jeden transfer, także tego nie można łączyć. |
Alez Irtysz cisnie Jagiellonie.
|
Męczarnie tak jak się spodziewałem. W następnych rundach będzie tylko gorzej. Tyczy się to wszystkich polskich zespołów. Oby któryś przeszedł choć jedną rundę.
|
gdzie Ci Kazachowie cisna Jage ? chyba innny mecz ogladasz. narazie kopanina i nic wiecej.
|
|
Irtysz w 10, ciekawe jak sytuacja rozwinie się teraz?
|
Panowie widzieliście tę sytuację tak samo faulował bramkarz Irtysza jak Sergiej i nic!!!
|
aaaaaale nuda , Jaga powinna to wygrać , no ale się męczy ;/
|
to była inna sytuacja bo bramkarz wybił piłkę,
|
Pierwsza polowa za nami, z taka gra Jagiellonia nie ma zadnych szans na awans do nastepnej rundy.
|
Ktoś tu pisał o pogromie? Mają szczęście, że chłopaki ze Środkowej Azji złapali czerwo, więc Jaga raczej nie przegra.
|
Gra Jagi nie powala...malo sytuacji strzleckich malo strzalow. Miejmy nadzieje ze po przerwie sie obudza i siada na nich tak z wepchaja ta pilke do bramki :)
|
Amatorka. Wybijanie piłek w trybuny, ślamazarność, nawet koleś siatkę zaliczył podczas gdy piłeczka wolno w jego stronę podążała.
Chociaż Jaga nie lepsza. Robię przerzutkę na jakiś film bo jest to niższy poziom od sparingu Otwocku z Niecieczą. |
Jeśli Jaga na 10 minut poukłada grę to będzie 3 - 0. A tak póki co Chaos Chaos Chaos - mecz z Oberhousen się przypomina
|
Co sie dziwicie Jaga ostanie w lidze mecze przerywała albo cudem wygrywała to nie Jaga z jesieni...
|
Skrzydła jednak grają. Kupisz i Plizga wykartkowali Kazachów. Może w drugiej połowie im się uda coś strzelić, sytuacje stwarzają.
Rywal trudny (przynajmniej niewygodny), ale mecz się dobrze ułożył. Wszystkie atuty po stronie Jagi, muszą tylko to wykorzystać. |
Tylko weźcie pod uwagę, że przygotowania zaczęli 16 czerwca
|
Łoojezu dopuki grali po równo to Irtysz lepszy według mnie. Teraz jest spora szansa że Jaga jedną wkula, wkula nie strzeli bo nic nie gra. Na więcej szans nie ma.
|
Cytat:
|
Cytat:
I Szawle też były lepsze tylko sedzia ich oszukał ... |
a Karabach wygrał na wyjeździe 4-0
|
Przerażające. Jeśli nie wymęczą tego 1:0 to przy 11 na 11 w Kazachstanie moze być śmiesznie :)
|
Czemu Probierz na trybunie ?
|
bez jaj ,lepsza Jaga jest. Standardowo tylko wrzutka w pole karne i wszyscy posrani.
No ale jak im sie dziwić jak Bartczak znowu ujebany jak swinka Probierz na trybunie chyba zakaz stadionowy za avanti w Salonikach |
Tam gra ten Coulibaly o którym myślę?? :shock:
ech 2 sety ;/ |
ogląda sobie postępy na budowie a raczej ich brak :D
|
nie wiem o jakim kulibalim myślicie ale ja tego typa ni chu** nie kojarze.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl