Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8096)

Mario Nh 30.06.2011 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1119117)
Stawiam na remis 1 : 1 i zwyciestwo gospodarzy w rewanzu. Egzotyczny rywal zaskoczy Jage dobrym przygotowaniem fizycznym i technika(takie beda tlumaczenia po meczu) :D...

Jak Probierz nie będzie próbował zaskoczyć taktyką i wystawi wszystko co ma najmocniejszego w przodzie to przejadą dzisiaj Irytysz.

Fiti 30.06.2011 16:50

Irtysz Pawłodar ? jakby Jaga zagrała tak jak całą jesień to powinna ich rozjechać...

blanco 30.06.2011 17:23

Banga - Karabach 2
Daugava - Tromso 2
Aalesund - Neth 1
Jaga - Irtysz 1

Wejdzie ? ;D

El'kabat 30.06.2011 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 1119141)
Banga - Karabach 2
Daugava - Tromso 2
Aalesund - Neth 1
Jaga - Irtysz 1

Wejdzie ? ;D

Blanco z tym to raczej do tematu o bukach ;)

Na papierze Ci powinno to wejsc.Swego czasu jak jeszcze grałem to puchary zawsze omijałem,rzadko zdarzal sie dzien zeby nie było jakiejs niespodzianki..

A co do Jagi to licze dzis na 3,4-0 i spokojna podroz na wyjazd ;)

KacpiTSW 30.06.2011 17:31

A jak nie wejdzie to stracisz 2 zł ? :-D

Dowiesz się po zakończeniu czy kuponik Ci siądzie, któż to ma wiedzieć jakie będą wyniki? :-)

Jaga powinna wygrać. Jeśli odpowiednio się zmotywują i nie zlekceważą przeciwnika.

HEDu 30.06.2011 17:35

Frankowski ogolnie jest szykowany na ostatnie 10-15 minut w kazdym meczu w tym sezonie, z tego co czytalem na forum Jagi (Smuda sie wypowiadał). Dlatego tez mysle ze max 1-0, a pewnie 1-1.

grzesiek632 30.06.2011 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 1119152)
Frankowski ogolnie jest szykowany na ostatnie 10-15 minut w kazdym meczu w tym sezonie, z tego co czytalem na forum Jagi (Smuda sie wypowiadał). Dlatego tez mysle ze max 1-0, a pewnie 1-1.

Chciałbym się mylić co do wyniku ale wydaje mi się że będzie tak jak podałeś. Pogromu ze strony Jagi nie spodziewał bym się gdyż drużyna Jagi do tego meczu podejdzie prawie "z wakacji". Sam Probierz mówił że tą rundę muszą przejść na stojąco a później zaczną normalne przygotowania do sezonu i kolejnych meczy.


Dlatego obawiam się że dziś do listy drużyn które będą się źle kojarzyć kibicom w Polsce, dopiszemy Irtysz Pavlodar..


Popatrzcie jak kursy lecą w dół na remis i wygrana Irtyszu....

piotrek06 30.06.2011 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 1119166)
Chciałbym się mylić co do wyniku ale wydaje mi się że będzie tak jak podałeś. Pogromu ze strony Jagi nie spodziewał bym się gdyż drużyna Jagi do tego meczu podejdzie prawie "z wakacji". Sam Probierz mówił że tą rundę muszą przejść na stojąco a później zaczną normalne przygotowania do sezonu i kolejnych meczy.

skąd my to znamy:-/??
Kurcze, ludzie zamiast uczyć sie na cudzych błędach to pracują na swoje

Jaroo1 30.06.2011 18:39

Z tym poziomem sportowym w naszje pilce to jest dokladnie tak samo jak z chuliganstwem na stadionach. Zatrzymalismy sie w ubieglym wieku. Lansuje sie obraz stadionow pelnych chuliganow - lata 90 i tak samo jesli chodzi o poziom sportowy zostalismy w tamtym wieku, sadzimy, ze bedzie tak jak kiedys, ze sobie z marszu ogramy kluby, ktore sa teoretycznie od nas slabsze.
troche sie czasy zmienily i teraz kluby z Polski to sa takie same cieniasy jak kluby z Kazachstanu czy innej Gruzji. Juz ich z marszu 5:0 nie ogramy

Wojtas 30.06.2011 18:50

A kto tam wie co gra ten Irtysz.....

nikt ich nie widzial,nikt o nich nic nie slyszal,ja bym Jadze polecał uwazac...

no i mam nadzieje ze nie maja u siebie w sztabie kogos jak nasz swego czasu Janas.

Mishau 30.06.2011 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xdarek (Post 1119113)
Na meczyki.pl jest tak olektv, levytv, Hit-tv, LTV, InwazjaSportu, LeoMessi i DRHtv3 i teraz pytanie na której stronie idzie jako tako obejrzec mecz przy dosc słabym łączu 1,3mb

HIT TV

Dobra jakość, nie tnie na słabym łączu(1 mb). Nie ma za co:D

Cinek1906 30.06.2011 19:02

http://www.stopstream.tv/ch2.html

Polecam tą stronkę, nigdy jeszcze mnie nie zawiedli, 0 lagów, jakość nie naganna ;)



#Edit.

Kibice Jage poniosą do zwycięstwa 3:0

Angmir 30.06.2011 19:08

Podobno kluby w Kazachstanie wyprzedzają już nasze finansowo - trochę sie dziwiłem zejest w tym Irytszu sporo nazwisk piłkarzy z Europejskich i wcale nie tak bardzo anonimowych.

Na razie pewnie jeszcze te fundusze na poziom tak bardzo się njie przekładają ale za 5 lat myślę że dogonią Europę.

CH. 30.06.2011 19:35

Bo Ci tak Probierz powiedział?
A no musiał powiedzieć bo po meczu w razie wpadki ktoś będzie sobie to właśnie tak tłumaczył "Probierz mówił że już wyprzedzają nas finansowo, że jacyś piłkarze z europy tam grają, niemożliwe, to jednak nie są laiki, za 5 lat dorównają Rosyjskiej lidze, nie jest zle po tej przegranej, Probierz mówił że to kozaki z taką mamoną że w pale się nie mieści, a ich właściciel ściąga graczy z europy"

I co z tego że sporo piłkarzy z europy ? w Polskiej 3 lidze grają zawodnicy z Brazylii czy Hiszpanii.. nawet w A klasie tacy się znajdą, i co to ma do rzeczy.

Mistrz Kazachstanu http://www.transfermarkt.co.uk/en/to...ein_10481.html cały skład warty prawie tyle ile bezużyteczny Garguła w Wiśle.

A to że jacyś właściciele klubów w Kazachstanie mają sporo kasy to swoją droga tylko to też nie ma nic do rzeczy.
Cupiał mógłby kupić cały klub Manchesteru United i jeszcze zostałoby mu na królewską emeryturę. A przecież nie daje po 20 mln euro na jeden transfer, także tego nie można łączyć.

Maciuś 30.06.2011 19:51

Alez Irtysz cisnie Jagiellonie.

emj10 30.06.2011 19:55

Męczarnie tak jak się spodziewałem. W następnych rundach będzie tylko gorzej. Tyczy się to wszystkich polskich zespołów. Oby któryś przeszedł choć jedną rundę.

ziuk_NYC 30.06.2011 19:56

gdzie Ci Kazachowie cisna Jage ? chyba innny mecz ogladasz. narazie kopanina i nic wiecej.

willow 30.06.2011 19:58

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...omentarze.html

zobaczcie, kto gra z nr 8 w irtyszu :)

63624 30.06.2011 20:09

Irtysz w 10, ciekawe jak sytuacja rozwinie się teraz?

wis997 30.06.2011 20:11

Panowie widzieliście tę sytuację tak samo faulował bramkarz Irtysza jak Sergiej i nic!!!

Teqcontroller 30.06.2011 20:14

aaaaaale nuda , Jaga powinna to wygrać , no ale się męczy ;/

jkw 30.06.2011 20:15

to była inna sytuacja bo bramkarz wybił piłkę,

Maciuś 30.06.2011 20:16

Pierwsza polowa za nami, z taka gra Jagiellonia nie ma zadnych szans na awans do nastepnej rundy.

emj10 30.06.2011 20:16

Ktoś tu pisał o pogromie? Mają szczęście, że chłopaki ze Środkowej Azji złapali czerwo, więc Jaga raczej nie przegra.

Ivory1906 30.06.2011 20:17

Gra Jagi nie powala...malo sytuacji strzleckich malo strzalow. Miejmy nadzieje ze po przerwie sie obudza i siada na nich tak z wepchaja ta pilke do bramki :)

CH. 30.06.2011 20:18

Amatorka. Wybijanie piłek w trybuny, ślamazarność, nawet koleś siatkę zaliczył podczas gdy piłeczka wolno w jego stronę podążała.
Chociaż Jaga nie lepsza.
Robię przerzutkę na jakiś film bo jest to niższy poziom od sparingu Otwocku z Niecieczą.

Angmir 30.06.2011 20:18

Jeśli Jaga na 10 minut poukłada grę to będzie 3 - 0. A tak póki co Chaos Chaos Chaos - mecz z Oberhousen się przypomina

wis997 30.06.2011 20:20

Co sie dziwicie Jaga ostanie w lidze mecze przerywała albo cudem wygrywała to nie Jaga z jesieni...

flamengista 30.06.2011 20:21

Skrzydła jednak grają. Kupisz i Plizga wykartkowali Kazachów. Może w drugiej połowie im się uda coś strzelić, sytuacje stwarzają.

Rywal trudny (przynajmniej niewygodny), ale mecz się dobrze ułożył. Wszystkie atuty po stronie Jagi, muszą tylko to wykorzystać.

palikot 30.06.2011 20:21

Tylko weźcie pod uwagę, że przygotowania zaczęli 16 czerwca

Baala 30.06.2011 20:22

Łoojezu dopuki grali po równo to Irtysz lepszy według mnie. Teraz jest spora szansa że Jaga jedną wkula, wkula nie strzeli bo nic nie gra. Na więcej szans nie ma.

fialo 30.06.2011 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1119269)
Skrzydła jednak grają. Kupisz i Plizga wykartkowali Kazachów. Może w drugiej połowie im się uda coś strzelić, sytuacje stwarzają.

Rywal trudny (przynajmniej niewygodny), ale mecz się dobrze ułożył. Wszystkie atuty po stronie Jagi, muszą tylko to wykorzystać.

Plizga bardzo dobre wrażenie na mnie zrobił w tej połówce. No i jeszcze stroje Jagi, jakoś przypadły mi do gustu :)

Angmir 30.06.2011 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1119271)
Łoojezu dopuki grali po równo to Irtysz lepszy według mnie. Teraz jest spora szansa że Jaga jedną wkula, wkula nie strzeli bo nic nie gra. Na więcej szans nie ma.

Pewnie Lewadia też byla lepsza od nas. I Skonto też jest lepsze ...

I Szawle też były lepsze tylko sedzia ich oszukał ...

szprotson 30.06.2011 20:29

a Karabach wygrał na wyjeździe 4-0

felipe 30.06.2011 20:34

Przerażające. Jeśli nie wymęczą tego 1:0 to przy 11 na 11 w Kazachstanie moze być śmiesznie :)

hide 30.06.2011 20:35

Czemu Probierz na trybunie ?

szprotson 30.06.2011 20:38

bez jaj ,lepsza Jaga jest. Standardowo tylko wrzutka w pole karne i wszyscy posrani.
No ale jak im sie dziwić jak Bartczak znowu ujebany jak swinka

Probierz na trybunie chyba zakaz stadionowy za avanti w Salonikach

palikot 30.06.2011 20:39

Tam gra ten Coulibaly o którym myślę?? :shock:

ech 2 sety ;/

Marcin_fan 30.06.2011 20:42

ogląda sobie postępy na budowie a raczej ich brak :D

szprotson 30.06.2011 20:45

nie wiem o jakim kulibalim myślicie ale ja tego typa ni chu** nie kojarze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl