Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

tarantulaw2 20.06.2011 08:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1113179)
No nie jest prawdopodobne bo masz wklejony podzial z oficjalnej strony UEFA.

Wiem, ale to ja podałem jeszcze przed oficjalnym podziałem.

rafkur 20.06.2011 08:54

Flora i Skonto bym sobie odpuścił. Chciałbym chyba drużynę z Wysp Owczych albo z Islandii - taki ciekawy wyjazd )))
Generalnie fajnie, że odpadły Azerbejdżany i inne odległe galaktyki. Tam żeby jechać to trzeba mieć kupę czasu, kasy i samozaparcia. Obiektywnie najciekawsza Walia, tanie linie, kupa Polaków na miejscu plus przewidywalny poziom.

-Goral- 20.06.2011 08:54

Najtrudniejszym rywalem będzie Flora Tallin. Która dominuję w tej chwili ligę estońską jak swego czasu Levadia.

1. FLORA TALLINN 15m 12zw 3re 0po 30gz 5gs 39punk

Breidbalik i Skonto słabiutko się spisują w obecnym sezonie.

jendrus 20.06.2011 08:55

Z walijśkimi druzynami nie ma co grać chłopy jak dąb na obronie... tam taki Kirm z Małeckim nie przejdzie jak w masło/// wyodbijają sie i bedzie nerwowo. Wyspy owcze i spokojnie na luziku:>.

A tak na poważnie to jest 1 runda dla Wisły to my nawet o tym losowaniu wiedzieć nie powinny a oni powinni przejść jak mają takie ambicje wejść w tym roku do LM!!

emj10 20.06.2011 08:57

Ja życzę Flory Tallin i pomszczenia wstydliwej porażki z L... każdy wie o jaki zespół chodzi :)

Baala 20.06.2011 08:58

Dawać Flore, trzeba zmazać tą estońską hańbe.

Mario Nh 20.06.2011 09:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1113185)
Ja życzę Flory Tallin i pomszczenia wstydliwej porażki z L... każdy wie o jaki zespół chodzi :)

Jedziemy do Tallina bądź na Wyspy Brytyjskie, aplikujemy rywalowi co najmniej tyle bramek ile Omoni Nikozji swojego czasu i myślimy o następnej rundzie;)

tarantulaw2 20.06.2011 09:04

Przegląd rywali:

Flora - 15m 12/3/0 30:5 (ostatnie 5 meczy ZZZZZ) , 7p. przewagi nad 2gą drużyną
Skonto - 12m (1 zaległy) 7/1/4 (ZZZLL), 12p. straty do 1 drużyny
Bangor City - nie gra
Tórshavn - 12m, 4/2/6 (PRWPP), 14p. straty do pierwszego miejsca.
Linfield - 6m 6/0/0 12:3 (ZZZZZ), 11p. przewagi nad 2gą drużyną
Breioablik - 7m, 2/2/3 10:13 (RPZRZ), 9p. straty do 1 miejsca

Bąbel 20.06.2011 09:10

według mnie wylosują - HB Tórshavn

farben 20.06.2011 09:34

Eliminacje do Ligi Mistrzów: na kogo trafi Wisła Kraków?

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...akow,id,t.html

A ja się założę, że dzisiaj poznamy tylko parę, której zwycięzca zagra z Wisłą.

Voin 20.06.2011 09:41

http://pl.uefa.com/uefachampionsleag...aws/index.html
Tu będzie video.

el Nuero 20.06.2011 09:45

Tak dla rozweselenia. GW rzuciła kolejnym hitem:
"Ekstraklasa. Wojciechowski: Wisła ma zerowe szanse na awans do LM". Odezwał się ten, co w LM grał 10 raz pod rząd :> :rotfl: :shock:

A co do losowania: w każdej rundzie mogą się trafić tzw. "siekiery", drużyny b. niebezpieczne, które nawet przy brakach technicznych starają się nadrobić to walecznością. Jednakże, póki Wisełka nie trafia na Genk czy Kopenhagę, przejście do kolejnej rundy jest koniecznością, zarówno sportową, jak i finansową. Osobiście mam nadzieję, że Biała Gwiazda "przebije się" przynajmniej do fazy grupowej LE.

Mój typ na dziś: HB Tórshavn

Lechista69 20.06.2011 09:47

Wisła Kraków

Losowanie I i II rundy eliminacji Ligi Mistrzów rozpocznie się w południe. Krakowianie rozpoczną eliminacje od II rundy, są w niej rozstawieni. UEFA podzieliła 34 drużyny na trzy grupy. Biała Gwiazda została przydzielona do grupy trzeciej - 12-zespołowej. Tworzy ją sześć zespołów rozstawionych i sześć nierozstawionych.

Potencjalni rywale Wisły są więc następujący:

Skonto Ryga (Łotwa),
Bangor City (Walia)
HB Torshavn (Wyspy Owcze)
Linfield FC (Irlandia Północna)
Flora Tallin (Estonia)
Breidablik (Islandia)

Jagiellonia trafiła do Grupy 4. Jej potencjalnymi przeciwnikami są:

Milsami Orhei (Mołdawia)
Vllaznia Shkoder (Albania)
AZAL Baku (Azerbejdżan)
Irtysz Pawłodar (Kazachstan)
Ulisses Erewan (Armenia)


Mecze odbędą się 30 czerwca i 7 lipca.

zim zum 20.06.2011 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farben (Post 1113218)
Eliminacje do Ligi Mistrzów: na kogo trafi Wisła Kraków?

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...akow,id,t.html

A ja się założę, że dzisiaj poznamy tylko parę, której zwycięzca zagra z Wisłą.

Przyjmę ten zakład. Niech nagrodą będzie ban dla przegranego. Wchodzisz ? :)

rav 20.06.2011 09:49

O losowaniu możemy sobie porozmawiać tutaj >>

Mareq 20.06.2011 09:50

Jeżeli chodzi o sportowy punkt widzenia , to
1. HB Torshavn
2. Bangor City
3.Breidablik
3. Linefield
5. Skonto
6. Flora

Generalnie łatwy koszyk , uniknęliśmy kaukazów i mistrza Węgier.
Zdecydowanie trudniejszy jest koszyk nr2.

Syn Kangura z 1984 20.06.2011 09:52

Życzyłbym sobie żeby trafić na Skonto Ryga z Łotwy, ale prawda jest taka że z kim byśmy nie zagrali to należy wszystko załatwić w pierwszym meczu.

speedfashion 20.06.2011 10:10

Mamy trochę farta, bo nie czeka nas daleka podróż na wschód (w sensie Kazachstan itp.)

Dla porównania spójrzcie na potencjalnych rywali Jagi: Milsami Orhei (Mołdawia), Vllaznia Shkoder (Albania), AZAL Baku (Azerbejdżan), Irtysz Pawłodar (Kazachstan), Ulisses Erywań (Armenia).

krytyk 20.06.2011 10:15

drobna korekta. Nie Vllaznia a Flamurtari też z Albanii może być rywalem Jagi

Sędzia 20.06.2011 10:16

Dobrze, że nie z Nefczi Baku i z Videotonem.

Feniks1983 20.06.2011 10:17

Ha ha ha. Normalnie już nie kumam czasami tego forum. Najpierw niektórzy piszą, że mamy szanse na LM, że skład jest dobry i jeszcze dojdą nowi gracze i że naprawdę może się w tym roku udać po czym..... przychodzi dzień losowania rywali i zaczyna się trzęsienie gaciami i błaganie o łatwych rywali?!?! Ja rozumiem, że ostatnio nisko upadliśmy ale do jasnej ciasnej jeśli chcemy faktycznie awansować to na tym etapie obojętnie kogo Nam los przydzieli to powinniśmy wygrać. I tyle w temacie.

TymonPRO 20.06.2011 10:21

No jaka miła informacja w końcu koniec tych zespołów z Baku czy Erewanu

Każdy rywal będzie grał na 100% ale z tymi z Baku zawsze było mega ciężko więc dobrze że zagramy z czymś bardziej że tak powiem Europejskim


Aha popatrzyłem kogo może wylosować Jaga i oni za ciekawie nie mają z tymi wyjazdami

Kibic1928 20.06.2011 10:23

J/w, jedynym kryterium które można było by stosować przy doborze potencjalnych rywali jest odległość, dlatego wspominałem że mam nadzieje niewylosowania kogoś z Azerbejdżanu czy innych tego typu wynalazków. Mistrz Węgier wyglądał ciekawie:-) Teraz z tych drużyn co zostały ( wszystkie podobny poziom ) jedynym kryterium znowu jest odległość ew bliskość dużej rzeszy naszych rodaków ( Wyspy ).

Sportowo obojętne na kogo trafimy - trzeba zap.... i pokazać kto rządzi w Polsce:-)

TOMEK 11 20.06.2011 10:36

Skonto Ryga (Łotwa)
Bangor City FC (Walia)
HB Torshavn (Wyspy Owcze)
Linfield FC (Irlandia Północna)
Flora Tallin (Estonia)
Breidablik (Islandia)

wyjeździk nie wykluczony :D

crazykaro 20.06.2011 10:40

Pozostaje się cieszyć że nie ma nic daleko-wschodnioeuropejskiego :D

vote-for-mikey 20.06.2011 10:49

Fajny koszyk :) W końcu nie jedziemy na Kaukaz, ani gdzieś nad morze śródziemne :)

Cieszy, że jesteśmy w Nordyckim koszyku. Nie od dzisiaj wiadomo, że puchary zawsze były ustawiane pod Skandynawskie drużyny ;)

tofik 20.06.2011 10:54

Największe hardkory ominięte, jak tego nie przejdziemy to można zaorać boisko, jakieś ładne kwiatki posadzić.
Kibicowsko Flora i Skonto się fajnie zapowiadają, Wysp bym nie chciał, ani Islandii :/ (tez wyspa w sumie :D, ale chodzi o brytyjskie wyspy)

Syn Kangura z 1984 20.06.2011 11:03

Nie miało być gdzieś transmisji na Eurosporcie??

!!IRIVER!! 20.06.2011 11:04

Życzyłbym sobie Islandczyków, Waljiczyków lub zespół z Wysp Owczych. :-)

WislaOnly 20.06.2011 11:09

Skonto Ryga (Łotwa)

vote-for-mikey 20.06.2011 11:10

Ok. Wnioskując po tym co się dzieje - pierwszy wylosowany zespół jest gospodarzem pierwszego meczu :)

JarekTSW 20.06.2011 11:12

No tak jest od zawsze :) Nie będzie nic chyba z tego oglądania , strasznie mi przymula video.

Fan123 20.06.2011 11:12

Ja chciałbym żebyśmy trafili na HB Tórshavn z Wysp Owczych najlepiej byłoby na nich trafić ale naszczęście nie ma Azerów

JacobCFC 20.06.2011 11:16

Nie ważne, na kogo byśmy trafili to powinniśmy wygrać. Chyba, wynieśliśmy nauczkę z ostatnich blamaży. Nie wyobrazam sobie byśmy odpadli w tym roku z drużynami typu HB Torshavn.

Bąbel 20.06.2011 11:18

nie siadło mi... ale Talin odpada;P no i mamy Skonto :)

vote-for-mikey 20.06.2011 11:19

Skonto Ryga :)

Galonek 20.06.2011 11:22

Skonto - powtórka z sezonu 2001/2002. Wówczas w II rundzie el. LM Wisła wygrała na Łotwie 2:1 (gole Głowackiego i Żurawia), w rewanżu w Krakowie skromne 1:0 po golu Żurawskiego w 86. minucie. Całe szczęście analogiczna powtórka w następnej rundzie (Barcelona) jest niemożliwa :D

mr_kwolf 20.06.2011 11:23

Najgorzej jak mogliśmy trafić, ale nie wyobrażam sobie, żebyśmy przed rewanżem u siebie musieli się jeszcze stresować o awans.

tofik 20.06.2011 11:23

Z losowania jestem bardzo zadowolony :) Ze względu na niedaleki (w porównaniu do innych opcji )wyjazd.
Poziom tej drużyny ? Pewnie zbliżony do Levadii. Będą chłopy grać prosty futbol, ale walczyć na maksa.
No i trzeba będzie przebić się przez mur podobny do tego jaki stworzyli nam Estończycy czy Śląsk Wrocław

TOMEK 11 20.06.2011 11:24

http://www.transfermarkt.de/en/natha...ler_84970.html

8 bramek 8 meczów, co by nie powiedzieć że liga słaba to trzeba uważać...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl