![]() |
Cytat:
Żadne prawo, paragraf czy przepis nie mówią o tym że nie można wywieszać opraw. |
Cytat:
Pamiętajmy: wiślakiem jest każdy, kto nosi Białą Gwiazdę w sercu, bez względu na wiek, kolor skóry czy wyznanie. Szanujmy barwy, hymn klubowy, szanujmy się wzajemnie, bo Wiślacka Rodzina jest jedna. |
jesli juz bedzie protest to stańcie -PISZE DO SKWK i poinformujcie o nim dokladnie kibicow z E ,moze nawet wydrukujcie jakies ulotki bo z tego co mi wiadomo oni naprawdę nie wiedzieli o co chodzi na meczu z LECHEM ,jak sami pisali nikt ich laskawie nie poinformował a internetu nie ma obowiązku kazdy czytać
|
Cytat:
I tak się nie zastosują. To są DERBY, nie mecz, a ŚWIĘTA WOJNA! |
Cytat:
I gdzie ja niby twierdzę że jakichkolwiek opraw nie można wywieszać??????? |
Cytat:
Cytat:
To jest oprawa http://torcida.eu/2011/wiosna/gornik.../photos/05.jpg a to transparent http://torcida.eu/2011/wiosna/gornik.../photos/22.jpg Cytat:
Cytat:
|
Publikujemy oświadczenie prezesa TS Wisła, Ludwika Miętta-Mikołajewicza.
Mecz z Lechem, aczkolwiek zwycięski i otwierający drogę do tak oczekiwanego mistrzostwa Polski, pozostawił głęboką rysę w wizerunku sympatyków Białej Gwiazdy. Jestem związany z Wisłą od 1946 roku, od 21 lat mam zaszczyt pełnić funkcję prezesa tego tak bogatego w historię klubu, i po raz pierwszy spotykam się z faktem podziału Wiślackiej Rodziny. Pamiętajmy: wiślakiem jest każdy, kto nosi Białą Gwiazdę w sercu, bez względu na wiek, kolor skóry czy wyznanie. Szanujmy barwy, hymn klubowy, szanujmy się wzajemnie, bo Wiślacka Rodzina jest jedna. Pokażmy tę jedność w najbliższą niedzielę, wspólnie gorąco dopingując naszych piłkarzy. Pokażmy całej Polsce, że Wisła i jej sympatycy potrafią stworzyć wspaniałe widowisko sportowe, wolne od polityki, wulgaryzmów i nieuzasadnionych podziałów. Jazda, jazda, jazda! Biała Gwiazda! Ludwik Miętta-Mikołajewicz |
Cytat:
|
Wracam do domu i dowiaduję się, że już zamknięto dzisiaj 3 stadiony z czego ostatni za całokształt. Zaczynam rozumieć decyzję naszego zarządu... Przecież teraz wszystko zależy od kaprysu Tuska-wojewody i derby są bez kibiców bo kiedyś tam było niebezpiecznie. To już jest naprawdę chore.
|
Cytat:
To transparent przygotowany przez kibiców to nie jest oprawa dla takiej Komisji Ligi? A jakby ten napis na tym twoim "transparencie" był na tej twojej "oprawie" to jaka to by była niby różnica? Kara była by i tak i tak. I jeszcze w kwestii zakazanej oprawy, uczciwie przyznam że sam jej osobiście nie widziałem, ale jesli to co piszą ludzie na stronie skwk to prawda to jakby ją pokazali to bys chyba mecz z Cracovią w tiviku sobie oglądał. Cytat:
|
Jak do ściany
Cytat:
http://torcida.eu/2011/wiosna/gornik.../photos/22.jpg czy za to http://torcida.eu/2011/wiosna/gornik.../photos/05.jpg ? bo widzę że albo udajesz głupka albo usilnie chcesz kogoś z niego zrobić. Nawet moja stara wie że chodzi o transparent wyśmiewający rządy Tuska, a nie o tą oprawę co piszę Ultras, na Polskich stadionach było dziesiątki tysięcy opraw na przestrzeni 5 ostatnich lat i może kilka z nich zostały uwzględnione jako nieodpowiednie. Dlatego odpowiadam NIE! taki transparent to nie jest oprawa dla Komisji Ligi Owszem, są debilami ale nie kreują się na większych. Jak pojawi się transparent upamiętniający jakaś rocznicę powstania, wielkiego Polaka to oczywście kary się nie posypią, mimo że to też transparent niezwiązany z zawodami. Ot cała hipokryzja Tuska i jego rządów. |
Cytat:
|
Cytat:
Za treści upamiętniające powstanie nie ukarzą ale już za treści polityczne tak. |
Cytat:
Cytat:
Pytałeś czy klub wydał zgodę na oprawę? tak wydał. Najwidoczniej razem z nagonką, poza tym musiałbyś zobaczyć projekt graficzny oraz pełne hasło. Bo coś może brzmieć "odpychająco" ale na żywo wygląda całkowicie inaczej. Czyli oprawa mogłaby być przykładowo z mega jajem i nawet Tusk zaśmiałby się z niej. Wiele osób uważa że byłaby to jedna z najładniejszych o ile nie najładniejsza oprawa jaka kiedykolwiek została zaprezentowana u nas na Reymonta. |
Cytat:
Zresztą o czym ja tu w ogóle dyskutuje jak samo skwk napisało że oprawa była związana z nagonką na kibiców, czyli krótko mówiąc jednak było się do czego przyczepić. Specjalnie dla pana c.: http://www................/news/show...a_na_trybunach "Na ten moment zdradzić możemy tyle że oprawa miała związek z wszechobecną nagonką na kibiców." i jeszcze z cytowanego przez ciebie fragmentu: Wszelka merytoryczna dyskusja dlaczego nie praktycznie nie istniała. Władze naszego klubu i osoby odpowiedzialne ze bezpieczeństwo używali argumentów w stylu: "nie bo nie" albo "jak nie rozumiesz dlaczego to fajnie masz". Z resztą wszystkie osoby które widziały projekt zgodnie stwierdziły ze nie ma w tym nic obraźliwego, wulgarnego czy czegokolwiek co sprawiłoby że mogliby nam za to zamknąć stadion. i te wszystkie osoby też chyba fajnie mają No i co z tego że zezwolił, jak zezwalał to nie bał się o to że im stadion zamkną, potem zrobiło się nieciekawie i zmienili zdanie. O tym że za takie tresci mogą karać to chyba nawet ty rozumiesz, bo sam wklejałes przykład transparentu o takich treściach. Więc z czym masz jeszcze problem? Jak dalej tego nie rozumiesz to fajnie masz. Ok, napiszę to po raz ostatni bo szkoda mi czasu na taką bezsensowną polemikę, oprawa mogła się na żywo zajebiście prezentować ale jeśli poruszała tematy za które mogliby się przyczepić (a poruszała), to lepiej było nie ryzykować i tyle. Gdzie tu widzisz problem? Można się jedynie przyczepić do formy w jaki sposób to zakomunikowali ale oni też mają jakieś tam cisnienie związane z groźbą zamknięcia stadionu i dlatego powstrzymałbym się od protestu właśnie z tego powodu. |
W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie przedstawicieli SKWK z Prezesem Wisły Kraków Panem Bogdanem Basałajem.
Wszystkie niedomówienia pomiędzy kibicami a klubem zostały wyjaśnione. Wydarzenia na meczu z Lechem uznano za nieporozumienie wynikające z braku przepływu informacji i niepotrzebnych emocji. Obie strony proszą o nierozpamiętywanie zaistniałej sytuacji, gdyż nie służy to wspólnemu dobru Wisły Kraków, na którym wszystkim nam zależy. Pomimo zapowiadanego w najbliższym czasie ogólnopolskiego protestu kibiców (brak dopingu, opraw , flag), który odbędzie się na większości stadionów, wiedząc jak ważnym wydarzeniem dla każdego Wiślaka jest „Święta Wojna" postanowiono prowadzić doping na niedzielnym meczu. Mamy nadzieję, że na Derbach zapanuje atmosfera wielkiego piłkarskiego święta, którą stworzymy wszyscy w imię WIELKIEJ WISŁY KRAKÓW. Przypominamy o jutrzejszym treningu Białej Gwiazdy, na który zbieramy się o 16 za starą halą Wisły. Prosimy o powstrzymanie się od komentarzy. Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków No i super się udało zakończyć. Wilk syty owca cała. Teraz każdy daję z siebie 200% aż jestem ciekaw dopingu E :) |
Super wiadomość! Mam nadzieje ze kazdy da z siebie wszystko bez wyjatku nie na 100 ale na 1906 %. Do zobaczenia na R22
|
Nie próbujmy usilnie dzielić się na frakcje protestujących i "łamistrajków", bo sytuacja nijak tak nie wygląda. Idiotyczne działania rządu, w postaci zamykania stadionów, likwidowania wyjazdów i wywierania chorej presji na kluby, powinny spotkać się ze zdecydowanym sprzeciwem i konsekwentnym protestem. Zabronienie prezentacji oprawy, na którą z niecierpliwością czekałem i wrzucałem oszczędzane studenckie drobniaki, jest zwykłym s....ysyństwem. Jest to opinia zarówno moja, czyli kibica umiarkowanie-piknikowego, jak i wszelkich znanych mi ludzi, którzy żywią choćby skromne zainteresowanie piłką nożną. Zwolennikami tych idiotycznych działań, są ludzie, którym piłka zwisa i powiewa. Wykarmieni medialną papką, żyją w przekonaniu, że stadiony są zapełnione przez rządnych krwi bandytów, a pojawienie się na meczu jest igraniem ze śmiercią. Im nie zrobi, żadnej różnicy, czy kibice na stadionie będą milczeć, skoro nawet popierają ideę, by te stadiony opustoszały. W kogo więc godzi taka forma protestu? Nie w rząd, bo ludzi, których Tusk chce w ten sposób kupić, na stadionie nie ma i nigdy nie było. Skoro ich nie ma, to też nie w nich. Klub, jako byt biznesowy, też nie cierpi, bo kasa za bilety się zgadza. Kto więc traci? Drużyna, pozbawiona wsparcia 12 zawodnika i obecni na stadionie kibice. Chyba nie taki jest cel protestów.
Podsumowując: Protesty antyrządowe kibiców powinny mieć miejsce i mają szanse na zdobycie naprawdę szerokiego poparcia społecznego (które do powodzenia takich protestów jest niezbędne), ale żeby tak się stało, muszą przybrać formę, która godzi w rząd, a nie we wszystkich innych tylko nie w rząd. |
i gdzie są napinacze.. najpierw mówiłem usiąść i porozmawiać!!
a tutaj niemalże do rękoczynów dochodziło.. czasami uważam że nie które osoby powinno iść na spacer a nie siedzieć na forum! ABG |
Ciszą nic sie nie osiągnie, rząd sie nie ugnie, zwłaszcza ze są wybory w październiku, a temat jest medialny, większość ludzi siedzących przed telewizorem nie ma pojęcia jak wygląda sytuacja dla nich kibic=chuligan, nawet w tym tygodniu były badania sondażowe w których większość popiera zamykanie stadionów
http://prawo.money.pl/aktualnosci/wi...0,824979.html# dzisiejszy świat jest oparty na ciagłym PR, czy to negatywnym czy pozytwnym jedyne co można zrobić to pokazywać pozytywna stronę kibicowską poprzez doping, oprawę, atmosferę na stadionie czy jakieś akcje społeczne mecz z Lechem oglądałem w C+, komentator bardzo pozytywnie wypowiadała się o kibicach Wisły, atmosferze, dopingu w oczywiście w poprzednich meczach ;) tak ze to jest zauważalne,tym można sie przebić przed ten medialny chłam , w ten sposób należny kreować pozytywny wizerunek kibica, że wcale po stadionie nie lata się z siekierami ... |
....a mać zróbmy taki rozpiździel ( pod względem dopingu) oczywiście, żeby ten .......ony Kaufland z drugiej strony obrócił się w gruz !!
Już mam ciary !! Pokażmy absolutną moc !! To świetny pomysł. W tej kolejce będą puste stadiony i smutne stadiony i jeden tętniący życiem ! I niech Donaldu zobaczy różnicę. Ależ będize ogień. Dam z siebie wszystko, wypruje sobie żyły, niech zasłabnę przy tym dopingu, ale będzie masakra ! |
I najważniejsze, zróbmy to wspólnie. Nie ma podziału na pikników, ultrasów, kiboli i pokemonów. Pokażmy na co nas stać, zwłaszcza, że w przyszłym sezonie może być różnie na stadionach.
Sąsiedzi z E dajcie z siebie wszystko bo o G jestem spokojny. |
Cżyżby bez Antydopingu, a nawet dopingu z jakimkolwiek przekleństwami(nawet bez lidera mamy...), bo napewno będą kręcili z dołu - tak też ostrzega Stowarzysznie: http://......../news/show/6775_pamie..._przed_derbami... W sumie Cracovia miałaby niezły problem prowadzania dopingu, bez przyśpiewek z wyzwiskami, przekleństwami, dwa, może trzy by im zostały :D
No cóż nic tylko sie cieszyć że będzie doping i uważać na to co robimy na stadionie. |
Super wiadomość!Jestem dumny że jestem WIŚLAKIEM!!!
|
Jesli juz tutaj dyskusja odnosnie derbów to napisze tylko takie moje spostrzezenie.
Jesli już gwizdzemy przy podawaniu składu (w tym wypadku zydków) to robmy to na maxa i do konca, a nie tak, że na początku jest dobrze a pozniej tragednia ;) |
Dobra Wiadomosc.
Cała Wisła zawsze RAZEM!!! Robimy kocioł ,i doping jakiego w tym sezonie jeszcze nie bylo. |
Cytat:
Cytat:
|
Cały dzień śledzę forum i ten temat... Kilka razy chciałem już coś napisać, ale odpuściłem byłem zły a nawet zawiedzony możliwością BRAKU DOPINGU...
Szczerze mówiąc dopiero dzisiaj zrozumiałem jak dla mnie Wiślaka WAŻNE jest że mamy możliwość dopingowania w mniejszym lub większym stopniu... a to przez to że tak na prawdę mało kto z Nas się spodziewał że takie rzeczy mogą się dziać na Naszym polskim podwórku!! Dopiero teraz pewnie nie tylko ja to docenię i mam nadzieję że atmosfera na Lechu to był wypadek przy pracy... Cóż różni tam ludzie chodzą, nie którzy nawet nie związani tak na prawdę z Wisłą bo karnety z pracy dostają i chodzą bo jest za free... I myślę że to w większości przez takie osoby było to WIELKI NIEPOROZUMIENIE... PS.Sam nie byłem zadowolony z tego że na E ludzie zaczęli robić doping, chyba tylko po to żeby zrobić na złość bo prawda jest taka że na "słabszych meczach" nie są Oni tacy wyśpiewani... to co było już później to PORAŻKA!! !!ALE MIMO WSZYSTKO PRZYCHODZIMY TAM DLA WISŁY A ONA JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZA!! |
Wielki plus dla SKWK. Bałem się że ten protest to taka iskra do konfliktu porównywalnego z tym na Legii.
|
No i tak ma k***a być!!! Zawsze wierni Wiśle!! Na derbach ma być takie p*****ę, aż tuskomatoły i leśne dziady mają z krzeseł pospadać!! Jedność jest naszą siłą!!! JJJBG!!!
|
Panowie, jest szansa żeby pokazać jak się bawi szlachta. Jest szansa żeby pokazać co to znaczy doping. Jest szansa, żeby pokazać całej Polsce co potrafi zrobić 18 tys ludu w Krakowie. Nie zmarnujmy tego. Każdy drze jape, nakręcamy się!
|
+ dla skwk, ale wielki " - " dla ozsk . Już mnóstwo postów tu było, nie będę się powtarzał ale w 2 zdaniach;
RZĄDOWI O TO CHODZI ŻEBY NIE BYŁO ZORGANIZOWANEGO DOPINGU !!! PRZECIEŻ ONI NIE CHCĄ OPRAW, DOPINGU , I FLAG NA PŁOTACH...ONI CHCĄ DRUGĄ ANGLIĘ ZROBIĆ ~~!!! |
Ja bym jeszcze zaproponował zaśpiewać na początku coś w styłu:
"WISŁA to my, my WSZYSCY!" |
BRAWO! Mam nadzieję że będzie kocioł !!
|
Cytat:
|
Brawo SKWK!
|
powiem tylko tyle, BRAWA DLA SKWK.
|
Cytat:
|
Osoby podające jakieś brednie, że niby OZSK nam zezwoliło na doping, informujemy, że oświadczyliśmy OZSK , że na derbach doping będzie. Nikogo zgoda nam do tego nie potrzebna.
SKWK. |
Jutro 16 panowie !!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl