![]() |
hahaha nie wypowiadam sie na temat Cracovi , Mały jesteś wielki haha
|
Małecki: "Nie wypowiadam sie na temat Cracovii".
Hahaha brawo Mały! |
Dla mnie straszne brawa dla trenera. Chłopaków świetnie ustawił, grali konsekwentnie. Dobrze że bramki nie strzeliła Lechia, będą mieli pewność podczas gry z Lechem. A słowa Małego bezcenne !
|
3:0 jest, szkoda, że z Lechią ale cóż bardzo potrzebne są te punkty dla nas. To był właśnie taki mecz, Lechia więcej grała piłką i w piłkę a dostała trzy bramy. Świetny strzał Genkova, szkoda, że nie kilka centymetrów niżej.
|
Cytat:
Pisałem o tym też parę razy. Nie można odwalać wszędzie tego samego wzorca ataku pozycyjnego który nam nie wychodzi. Dzisiaj to My czekaliśmy na Lechię i co... Lechia 57% posiadanie piłki 33 dośrodkowania w pole karne a w bramkach 3-0 dla Wisły! Brawo Maaskant, zmienił taktykę, to Lechia się męczyła atakiem pozycyjnym, Traore podwajany nie istniał a Melikson mający dużo więcej miejsca z przodu robił grę. |
Teraz Legia !!! teraz Legia !!! Musimy ich zmiażdżyć.
|
51,1 m brawo Sivakov
|
Najlepiej dziś Melikson, Chavez, Pareiko oraz... Maskant! Brawa dla trenera za zmiane taktyki, która sprawdziła się w stu procentach :)
|
Dobrze, ze trener sciagnał Tsvetanetana bo jest on w tym momencie dla nas bezcenny. Jak wystepuje to w koncu dochodzimy do wielu okazji bramkowych i to cieszy. Melikson graczem mecz. W ogole szacun dla niego - tyle razy faulowany a on nadal ma zapał do gry. Takiego kogos trzeba nam jeszcze
|
Cytat:
|
Nigdy nie czepiam się komentatorów, ale dziś źle mi się to oglądało. Wczuwają się w rękę Chaveza a potem była ręka Lechii w polu karnym i nawet się nie zająknęli...Genkov w poprzeczkę a oni gadają o migdałach...I ciągłe wypominanie, że Wisła może przecież coś pregrać, tak jakby inni nie mogli. Ale walić ich. NAJLEPSZY mecz Wisły w tym sezonie. Super taktyka i genialny Melikson. Tak się powinno grać na wyjazdach! Brawo Panie Maaskant! Dziś trochę słabiej Małecki i Jaliens...ale do tego drugiego się nie przekonam chyba nigdy. Bramka Sivakova cud miód... :)
|
Genkow to juz trzeba na niego chuchac dmuchac dopoki nie kupimy rezerwowego myslałem nad sikorskim
|
Cytat:
PS. No tak LECH... Legia dopiero w 28 kolejce... Ale ziemniakoidów mamy u siebie... Zawsze to jakiś plus... |
Wygrana cieszy- to na pewno.
Mam nadzieję, że to zwycięstwo poprawi im humory i nastawi pozytywnie od nadchodzących meczów (szcz. tych trzech najważniejszych w sezonie!) i wygrają je. Szkoda tylko, że taki patent mamy na Lechię, a nie na Korony czy inne Lechy... ;) PS. Po meczu ze Śląskiem zastanawiałam sie czy my potrafilibyśmy zagrać podobnie- czyli cofnąć się i atakować głównie z kontr. Okazało się, że tak co mnie bardzo cieszy. W przypadku awansu do el. pucharowych (a te mamy zapewnione praktycznie) na pewno taka strategia się przyda. WISŁA z LECHIĄ! :) EDIT: @skeba- ale ja nie mówię o tym sezonie, pojedynczych meczach tylko ogólnie, o PATENCIE. Lechii się z nami ewidentnie nei wiedzie (czy od jej powrotu do Eklasy był chociaż jakiś remis?) i jakoś mecze z nimi idą nam łatwo (a przynajmniej wyniki są in plus). Za to z innymi drużynami raz przegrywamy, potem wygrywamy, a kiedy indziej remisujemy. O to mi chodzi. |
Ja ten mecz skomentuje słowami, że dziś graliśmy tak, jak grać powinna Wisła w Europejskich Pucharach, w meczach wyjazdowych, z dobrymi drużynami. Uważnie w obronie i skutecznie w ofensywie, wykorzystując szybkość zawodników w kontratakach.
Melikson, Chavez, Sobolewski, Genkov rewelacyjni. Reszta "tylko" bardzo dobra. Boukhari miał swoją Cracovię, Siwakov ma swoją Lechię, przynajmniej będziemy go kiedyś pamiętać z tego, że strzelił cudowną bramkę, a nie, że wkurzał ludzi swoją obecnością na boisku ;) No i co do transferów, koniecznie trzeba kupić drugiego Genkova, sami widzicie jaka jest różnica w ofensywie, od razu Melikson i Mały, czy też Kirm grają lepiej, wiedząc, że jest jakaś szansa na otrzymanie od niego piłki. |
Pisałem przed meczem, żeby zagrać z kontry i cóż, sprawdziło się :)
Świetny mecz. Spokojnie dowieziony wynik, a wisienka na torcie to bramka Sivakova. |
Cytat:
|
Cytat:
Jaga gra z Polonią, która przegrała 2 spotkania z rzedu. Teraz juz raczej nie stracą punktów. Jeżeli wygramy z Lechem, to w meczu z pejsami możemy świętować 2 rzeczy. Cracovia - absolutny spadek z tej ligi Wisla - Mistrzostwo |
Maaskant szybko się uczy... Widział co nam nie wychodziło i szybko to zmieni. Efekt każdy widzi.
|
Fajnie że Maskaant uczy się na błędach. Mam nadzieje, że już nigdy wiecej nie będziemy próbowali grać bracelońskiej tiki taki z milionem podań i dziesiątkami dośrodkowań. Wole brzydkie 3:0 niż ładne 0:2
|
Cytat:
Najpierw musimy się zrewanżować Lechowi za jesień a potem podwyższyć bramkowy rezultat z Legią :) |
W ogóle nie ma obrony poza Chavezem. Jak nas z Lechem Pareiko nie uratuje to będzie cienko.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Swietna taktyka z Wilkiem i Sobolem w jednym składzie - wiedział Maaskant co zrobic by Wisla grała lepiej. Czarek tez dobrze czyscił a Chavez to juz w ogole - odbijaja sie od niego jak od gumy. Wygladalo to juz znacznie lepiej wiec.... wielkie kluby nie przegrywaja... 3 meczow z rzedu. Dzisiaj mozemy sie z tym w zupełnosci zgodzic
|
Cytat:
|
Ważne 3 pkt. Mecz bardzo dobrze rozegrany taktycznie. Cieszy powrót Genkova i bramka...szkoda, że nie wpadło to od poprzeczki. Byłaby piękna brameczka :D
Sivakow wiadomo. Będzie chłop długo pamiętam stadion Lechii i swój strzał :) |
|
1 Załącznik(ów)
Dobry mecz w naszym wykonaniu, ale najlepiej pojechał onet - 32-0 dla nas :)
|
Cytat:
W końcu przyjeżdżają do nas tuzy ligowego futbolu Co do otoczki około meczowej . Jak bardzo cieszy nasze zwycięstwo w kontekście naszej reakcji(zresztą to nie żadna nowość) na trybunach na wynik z Górnikiem. Dodatkowa wisienka na torcie:) Co do samego meczu. O ile po spotkaniu we Wrocławiu miałem zarzut do trenera za brak elastyczności taktycznej , o tyle za mecz z Lechią przyznaje mu sporego plusa w tym temacie. W przypadku gdy drużynie nie idzie liczy się efekt a nie efektywność i trener właśnie na to pierwsze postawił , brawo. Dobrze że Eryk ani Adraż nie złapali żółtych kartek , obaj pokazują iż są bardzo ważnymi elementami zespołu. Oczywiście cieszył powrót Genkova(skuteczność+ma pecha do poprzeczek;) ) i znowu bardzo dobra gra Maora. Już to stwierdzenie padło pewnie wiele razy i to nie tylko w kontekście tego meczu , ale myślę ,że warto jest powtórzyć raz jeszcze.Mianowicie wiele pożytku będziemy mieli z Wilka i to nie tylko w sferze umiejętności piłkarskich , ale również w sferze mentalności drużyny/zespołu. Czeka nas bardzo ciężki tydzień , ale na szczęście wchodzimy w ten tydzień na fali optymizmu. Oczywiście grzechem było by pominąć trafienie Sivakowa . Co do jego umiejętności piłkarskich mam spore zastrzeżenia , ale w tym przypadku chapeaus bas;) |
taka ciekawostka - dokladnie rok temu o tej porze wygralismy na Ł3 takim samym stosunkiem bramek ;P
|
Można też podziekowac małkowi za to ze nie dal ewidentnej zoltej kartki Cikosowi,co by wykluczylo Słowaka w meczu z Amica
|
Cytat:
|
Strasznie się bałem tego meczu a tu taki pozytyw ale szkoda kibiców Lechii i mam nadzieję, że ich drużyna szybko się pozbiera i wygra wszystko do końca. Jest bardzo dobrze a już miałem czarne wizje:D
|
Pięknie Pareiko ściągnął piłę z nogi napastnikowi Lechii po wystawce od Jaliensa. To był bardzo ważny mecz :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Takie mecze jak te pokazują charakter drużyny , nasi piłkarze zagrali bardzo mądrze , liczę że tak będzie w meczu z Amicą i Zasrańcami.
Plus dla Maaskanta. |
Cytat:
Co do meczu - dobra taktyka i świetna gra drużynowa = zwycięstwo. Natomiast, jak strzelał Siwakow, to pomyślałem sobie: "Boże, co za kretyn..." - nadal mam lekkiego kaca moralnego. ;) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl