Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków 10 kwietnia, niedziela, godz. 16:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8006)

rafkur 10.04.2011 16:54

Panie TTJ takie pytanie do Ciebie jako osoby postronnej bądź co bądź: ilu zawodników Korony powinno jeszcze grać w tym meczu? Poważnie się pytam bo w moim odczuciu przedział 9-10.

Eternit 10.04.2011 17:01

Kto się cieszył, że Małkowski będzie bronił?

sportnh 10.04.2011 17:01

ale beznadziejnie strzelil karnego w srodek, ja pie.rdole

satori 10.04.2011 17:01

wiedzialem ze nie strzeli Maly

jurukuru 10.04.2011 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1075297)
Kto się cieszył, że Małkowski będzie bronił?

U nas Pareiko świetnie wybronił, ale i u nas Małecki za słabo strzelił.
Małkowski nie miał trudnej roboty.

skeba 10.04.2011 17:01

Widać Smuda go rozkojarzył...
No trudno, gramy dalej, wygrywamy.

ToTylkoJa 10.04.2011 17:01

Najpierw przeczytajcie twierdzenie skeby a dopiero potem zacznijcie dyskusje. Odpisałem mu na jego post i tyle, a wy tu wyciągacie jakieś drugie dno. Fakt jest taki, że Wisła gra równie słabo jak inne zespoły. Możecie się zapierać, ok róbcie to. Wiem że to boli, bo sam widzę jak gra Legia, ale akurat Wy macie ten ból mniejszy bo bramkarz odwala Wam niezłą robotę.

Panie rafkur a co to ma do rzeczy? Za ten faul na Genkovie powinno być czerwo, ale chyba nie o tym jest gadka? Mam płakać po nieprawidłowym golu Śląska ze spalonego? Po golu Cracovii gdzie piłkarz zagrał ręką? Po co? Styl jest słaby i tyle. Mistrza już macie, ale na stylem musi Wasz trener jeszcze sporo popracować, bo w Europie nic nie ugracie (tak Legia też nie jeśli jej się uda jakimś cudem tam awansować). Teraz już serio spadam.

SWEET_83 10.04.2011 17:02

żeby to się nie zemściło...

mateuszchester 10.04.2011 17:02

mogło być 2-0 no ku..... ehh

Janosz963 10.04.2011 17:02

Zobaczycie że to jeszcze bardziej pozytywnie wpłynie na Małego ! Mały jeszcze dziś strzeli !

tofik 10.04.2011 17:02

Ale Mały tego karnego strzelił jak dziewczyna :);/
E: Brawo Sobol z faulu na naszą korzyść zarobić żółtą to trzeba mieć talent :D

AS82 10.04.2011 17:03

Małecki sie przypalil do strzelania karnego ,bo chcial pewnie po golu kozaczyc przed kibicami Korony ;)

Kryniu 10.04.2011 17:04

Szkoda karnego a tak mamy nerwówkę. Niech strzelą na 2-0 bo jeszcze mi serce stanie. Nie mogę na to patrzeć

Eternit 10.04.2011 17:04

Proszę, sędzia może sobie pogratulować. Dałby wcześniej kilka kartek byłby spokój z faulami.

tomasz_19 10.04.2011 17:04

co robi Sobol... ma żółtą kartkę a podbiega się kłócić...

krowczax 10.04.2011 17:04

Wypierd**ić na zbity ryj Vukovica, nie bedzie nikt dusił Sobola !

skeba 10.04.2011 17:05

Widać już Sobolewskiego prowokują dz..i z Kielc. Brawo Sobol!!!

Przecież on nic nie zrobił, no k...a

jumson 10.04.2011 17:05

Sędzia to istny idiota.

Dla Vukovica tylko żółta to czysta hipokryzja.

tomasz_19 10.04.2011 17:05

tak jak mówiłem...

iiYama 10.04.2011 17:05

Qrwa mac, Sobol!!!!!!!!!!!

jurukuru 10.04.2011 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1075310)
co robi Sobol... ma żółtą kartkę a podbiega się kłócić...

No to żeś wykrakał.

bakiagh 10.04.2011 17:06

no ....a to sa jaja

mic 10.04.2011 17:06

Oj Sobol Sobol... myslalbys Ty czasem

MMTS 10.04.2011 17:06

ten sędzia jest jakiś jebnięty...cały mecz puszcza faule, a teraz wyrzuca nam Sobola...

leszekm_ 10.04.2011 17:06

Co ten Sobol zrobił 0_o chwyt jak z MMA

sportnh 10.04.2011 17:06

KORZYM 2 zolte i czemu gra dalej ????????????????????????

snyrting 10.04.2011 17:06

Idiota sędzia sobie nie radzi.

Koleś powinien poterminować do końca rundy w ME.

SWEET_83 10.04.2011 17:07

oj boże boże... Sobol coś ty narobił...

szlaQ 10.04.2011 17:07

Sobol taki stary chłop a tak się dał sprowokować ... ehhh

tomasz_19 10.04.2011 17:07

żenada, dzięki trenerowi i Sobolowi możemy nie daj boże stracić pkty...

pawelwislak 10.04.2011 17:07

ale daliśmy się wydymać

ManiekTS 10.04.2011 17:07

Sobol powinien robic kariere ale w chuligance :D

skeba 10.04.2011 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1075256)
... Sobol powinien zejść po 1 faulu, bo później sprowokują go i gramy w 10 i przy rozpędzonej Koronie, stracimy coś

Nie jestem trenerem, a było to do przywidzenia, że Sobol nie potrafi mysleć. Ma zółtą kartkę i prowokuje

wisl@k_TS 10.04.2011 17:08

Sobol zajeb temu śmieciowi w tunelu po meczu.

bakiagh 10.04.2011 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1075325)
żenada, dzięki trenerowi i Sobolowi możemy nie daj boże stracić pkty...

Co dzięki trenerowi??!! Chyba dzięki sędziemu.

Kryniu 10.04.2011 17:08

to są istne jaja. Musimy ten mecz wygrać. Tu jest już walka nie tylko o punkty.

Kandzior 10.04.2011 17:08

ToTylkoJa - to jest temat o meczu który się toczy a nie o bramkarzach Legii i Wisły - uszanuj to albo się tu nie pokazuj...

A w Kielcach kabaret sędziego, piłkarzy Korony, słabości naszych i tych wieśniaków na trybunach.

Joshua TS 10.04.2011 17:09

Ale co Ci kompleksiarze z Kielc robią, przecież mogą wykluczyć zawodnika na kilka miesięcy. Ku*** z Kielc!! Żadna z tych mend jeszcze nie wyleciała!!

emj10 10.04.2011 17:09

Sądzę, że to nie pierwsza czerwień, która padnie w tym meczu. A wszystko to wina sędziego, który pozwolił na ostre faule w pierwszej połowie.

mitmichael 10.04.2011 17:09

Myslałem, ze Sobolewski jako kapitan bedzie myslał - nie pomyslał i robi sie nie ciekawie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl