Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [20 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 3 kwietnia, niedziela, godz. 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7986)

Karherop 03.04.2011 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1072545)
Teraz to przesadziłeś...


b koło v , każdemu sie moze zdarzyc

a przekręcenie Pa z Pe to sie uderzam w pierś - mea culpa

rafal777 03.04.2011 20:18

No cóż, taka jest ta Wisła. Nie narzuca swojego stylu gry a jednak wygrywa. Mieliśmy zaatakować od początku a jak zwykle zaatakował rywal. Znów jakimś niewyobrażalnym fartem nie tracimy gola a sami strzelamy 2. Nie wiem jak to wytłumaczyć...Trzeba sobie powiedzieć jasno, czy chcemy Wisły ładnie grającej czy jednak wygrywającej. Ja wolę wygrywającą ale w końcu zespół musi zacząć też coś grać. Jednak zwracam też uwagę iż ten sezon jest na tak marnym poziomie jak rzadko który. Druga drużyna w tabeli po 20 meczach ma tylko 32 pkt!!! Przecież to jest kompromitacja całych rozgrywek...Nikt grać nie potrafi i lideruje Wisła, której gra nawtet własnym kibicom się nie podoba. Na polską ligę widać to wystarczy ale nic więcej. Co do meczu, nie spodziewałęm się takiego słońca w kwietniu. Nieporadność naszych, upał i lepiąca się koszulka, ależ mnie wszystko irytowało. Na szczęście patrzę na tabelę tej naszej biednej ligi i mi lepiej :)

wolfy 03.04.2011 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1072524)
Gramy tragicznie, nasz gra to jedno wielkie nieporozumienie, co tem trener robi , za co ci piłkarze biorą tyle pieniędzy


lp. drużyna m. bramki pkt.
1. Wisła Kraków 20 31:18 40
2. Jagiellonia Białystok 20 24:20 32
3. Lechia Gdańsk 20 27:21 31
4. Legia Warszawa 20 26:29 31

Ta, a później standardowo:
-"Jak mogliśmy odpaść z pucharów z takimi pasterzami, przecież mistrzostwo zdobyliśmy?!"

Radzę spojrzeć też na postawę głównych konkurentów do tytułu, a później dopiero bawić się w ironię.

xdarek 03.04.2011 20:20

Wniosek jest taki, że wygraliśmy z ostatnich 9 meczów 8 a dla co po nie których i tak chuja gramy.... Po każdym meczu to samo wygraliśmy bo przeciwnik wystraszony czy źle dysponowany...

prezes85 03.04.2011 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xdarek (Post 1072567)
Wniosek jest taki, że wygraliśmy z ostatnich 9 meczów 8 a dla co po nie których i tak chuja gramy.... Po każdym meczu to samo wygraliśmy bo przeciwnik wystraszony czy źle dysponowany...


otworz sobie prae filmow dawnej Wisły
bez obrony nie ma ataku wiec do póki nie kupimy 2 bocznych obrońców i jednego lepszego środkowego to nic z przodu nie zaskoczy
widac to w 2. polowie meczu jak zaczelismy sie bronic calym zespolem

AYALA 03.04.2011 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wwf (Post 1072323)
Jak chcemy coś grać w europie to koniecznie trzeba sciągnąć prawego i lewego obrońce, lewego pomocnika , napastnika. To takie minimum

A jak by tak Garguła wrócił do dawnej formy lub kupiono kogoś dobrego to można by w europie coś ugrać.

W transmisji dobrze mówili, Wisła już dziś powinna myśleć o transferach. Bo zespół na europe to jeszcze nie jest.

minimum to chyba dwóch napastników.Jak miał kto w dawnych czasach strzelac gole (Franek,Żuraw,Kuźba) to z pucharów odpadaliśmy zazwyczaj późną jesienią.Nie wiem tylko skąd ( za ile mln €) sprowadzic napastika co strzeli te 20 bramek w sezonie.Najlepiej miec dwóch takich snajperów.

Donki 03.04.2011 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prezes85 (Post 1072570)
otworz sobie prae filmow dawnej Wisły
bez obrony nie ma ataku wiec do póki nie kupimy 2 bocznych obrońców i jednego lepszego środkowego to nic z przodu nie zaskoczy
widac to w 2. polowie meczu jak zaczelismy sie bronic calym zespolem

Ale ileż można wracać do dawnej Wisły?
Było mineło i tyle.

spinna 03.04.2011 20:47

GALERIA ZDJĘC NA KIKS.TV

matys2 03.04.2011 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1072491)

Oceny (1-10):

Pareiko - 10. Jak bramkarz zachowuje czyste konto, broniąc do tego karnego i jeszcze zalicza asystę - to jest szczyt marzeń. Świetny występ - brawo!
Pajlić - 4. Dziś zupełnie nie radził sobie w ofensywie - Kupisz i Arzumanjan zgasili jego i Kirma. Lewe skrzydło praktycznie nie istniało. Do tego koszmarne zachowanie do spółki z Jirsakiem, które mogło się zakończyć bramką dla Jagi.
Jaliens - 6. Kartkę dostał moim zdaniem bez sensu, bo było to typowe starcie na "przebitkę". Natomiast później grał solidnie, szczególnie podobało mi się jego podłączenie się do akcji ofensywnych.
Chavez - 6. Podobnie jak Kew, solidny występ, zmasakrował na początku meczu Vuka Sotirovica - i o to chodzi. Ma dominować fizycznie nad przeciwnikami, napastnicy mają się go bać. Akcję tą wykonał idealnie, sędzia chyba nawet nie podyktował faulu.
Cikosz - 5. Przeciętnie - z jednej strony kiepska pierwsza połowa, z drugiej niezła druga. Jednak głównie w defensywie - w ofensywie mało przydatny. Grywał gorsze, ale i lepsze mecze.
Kirm - 7. Kolejny mecz, w którym na boisku nie zachwyca. Ale co z tego, skoro są efekty w postaci goli. Może mi się nie podobać jego bezbarwność na skrzydle, brak dośrodkowań, wygranych pojedynków 1 na 1, dryblingów etc. Fakty są jednak takie, że jego bramka ustawiła nam mecz.
Małecki - 5. Dziś bardzo słaby mecz Małego. Nie można mu tradycyjnie odmówić ambicji - walczył, dał z siebie 100%. Po prostu dziś mu zupełnie nie wychodziło, a jego dryblingi bardziej irytowały, niż przynosiły pożytek. Próbował powtórzyć akcję z Gdyni. Drogi Patryku - taka akcja wychodzi raz na sezon, a nawet rzadziej:-D
Sobolewski - 6. Przyzwoity występ, robił w zasadzie to co do niego należy.
Jirsak - 4. Niestety, kolejny słaby mecz Tomasa w podstawowym składzie. Jemu to wyraźnie nie służy. W odbiorze piłki niestety jest zupełnie bezproduktywny, za to w ofensywie mało mu dziś wychodziło. Kilka głupich strat, po jednej - słusznie - taktycznie faulował zarabiając żółtko. Decyzja dobra, ale będąca następstwem jego wcześniejszego błędu.
Melikson - 4. Dziś zupełnie niewidoczny. Raz wywalczył ładnie rzut wolny (strzał Małego w środek bramki), jedno ładne podanie do Kirma. To zdecydowanie za mało jak na 90 minut. Za mało był przy piłce, bierny na boisku.
Genkow - 7. Ok, strzelił gola i to bardzo ważnego. W ofensywie dziś bardzo widoczny. Zachowanie przy bramce bardzo dobre, do tego mógł wywalczyć karnego i 2-3 ładne zgrania do kolegów. To są plusy. Minusy to zmarnowana stuprocentowa sytuacja oraz bardzo głupie zachowanie przy kontrze - zgranie do tyłu, które okazało się stratą i mogło się skończyć tragicznie.

Większość ocen trafna.
Natomiast nie zgodziłbym się z oceną Chaveza. Popełnił dwa błędy , które mogły się dla nas źle skończyć. 5 to i tak nota na wyrost.
Sobolewski moim zdaniem 5 to max. Niby nie popełnił jakichś rażących błędów. Ale kilka razy spóźnił się z interwencjami. Szybkością i zwrotnością już nie grzeszy.
Cikosz zagrał podobnie słabo jak Palic więc 4.

Lysy 03.04.2011 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1072580)
minimum to chyba dwóch napastników.Jak miał kto w dawnych czasach strzelac gole (Franek,Żuraw,Kuźba) to z pucharów odpadaliśmy zazwyczaj późną jesienią.Nie wiem tylko skąd ( za ile mln €) sprowadzic napastika co strzeli te 20 bramek w sezonie.Najlepiej miec dwóch takich snajperów.

I kto im będzie podawał piłki tym napastnikom? Sergei Pareiko? Bez dobrych pomocników z "ostatnim podaniem" potrafiących dośrodkować , to nawet Klose tu niewiele pomoże.

Zienczuk8 03.04.2011 20:57

z perspektywy trybun Wisełka zagrała dzisiaj bardzo solidnie. Pięknie wypunktowała rywala, no i świetny mecz Pareiki. Myślę, że można w tej rundzie zauważyć jakiś pomysł Maskanta..

farben 03.04.2011 20:58

Wisła - Jagiellonia: wybierz najlepszego wiślaka meczu

http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...a,id,t,tm.html

Tylko Pareiko! Do głosowania

Hives4 03.04.2011 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1072609)
I kto im będzie podawał piłki tym napastnikom? Sergei Pareiko? Bez dobrych pomocników z "ostatnim podaniem" potrafiących dośrodkować , to nawet Klose tu niewiele pomoże.

Mamy jednego napastnika i w ch*j pomocników, ale kilku by się jeszcze przydało? :rotfl:

buczo1985 03.04.2011 21:01

Byłem na F, to co się działo po obronionym karnym to mistrzostwo. Pareiko pokazał klasę, świetny mecz naszego bramkarza. Fajnie, że Genkow trafił, szkoda, że wcześniejszy strzał z główki nie wpadł.
Co tu dużo mówić, 3 pkt są, pogoda kapitalna, a stadionik w takim wiosennym słonku prezentuje się wyśmienicie! :)

Marszałek 03.04.2011 21:05

Pareiko- naprawdę daje rade. Solidny w walce o górne piłki, do tego dobry na linii. O niego możemy być spokojni, niemniej marne to pocieszenie gdy czegoś takiego jak formacji obronnej nam brak. Kew słabiutki,natomiast Chavez robiący wślizgi wyprostowanymi nogami, Cikos grający byle jak nie są wcale lepsi. Z całym szacunkiem ale przy bardziej zorientowanym rywalu, można się spodziewać lania. Do tego ten okropny chaos w grze. Przewagę powinni utrzymać,natomiast z taką grą poza naszą ligę nie ma co się wybierać. Od razu sobie to powiedzmy,aby później nie było rozczarować. Tak, na dziś MP jest celem samym w sobie.

In plus Genkov. Facet walczy o każdą piłkę, do tego jego gol pokazał,że elegancko czyta co się dzieje na boisku. Nie był bynajmniej zaskoczony kiksem obrońcy tylko z zimą krwią to wykorzystał. On i Pereiko bardzo mi się podobają, równo od momentu podpisania. Coraz mniej widoczny natomiast Mellikson.

WislaFan123 03.04.2011 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1072609)
I kto im będzie podawał piłki tym napastnikom? Sergei Pareiko? Bez dobrych pomocników z "ostatnim podaniem" potrafiących dośrodkować , to nawet Klose tu niewiele pomoże.

Pomoc mamy lepsza niz za Skorzy, a Brozek strzelal ok 20 bramek w samej lidze. Podanie Meliksona do Genkova dzis, czy w Bielsku pokazuje ze moze zagrywac pilki. Jak sie przyzwyczaji do Polskiej ligi, zgra sie z druzyna, zacznie grac szybciej i z klepki (on wyglada jak CR za mlodu, indwidualnie swietnie, duzo jedzil, ale tez tracil, a jak zaczal grac z druzyna to stal sie sweitnym pilkarzem).

Dajmy czas Genkovowi i calej druzynie zeby sie zgrala, mamy w 1 skladzie 4 gosci ktorzy kilka meczow zagrali z ta druzyna raptem kilka meczow, z druzyna ktora gra razem od 8 mscy! Kiedy ostatni raz mielismy tyle pkt przewagi nad 2 druzyna? W 1 sezonie za Skorzy... Jak tak dalej ciulac punkty bedziemy to skonczymy z nie wiele gorszym dorobkiem punktowym niz Lech w tamtym sezonie czy Wisla 2 sezony temu. Mimo wszystko widac progres w ataku - w rundzie jesiennej srednia byla 1,4 bramki na mecz, a we wiosennej jest 2, wiec to napewno daje do myslenia. Mysle ze jak dokupimy napastnika jeszcze jednego, to naprawde pomoc i atak bedzie ok.

Inna sprawa to obrona, mimo wszystko uwazam ze Chavez z Jaliensem beda mocnymi punktami, zgrac sie musza ze soba. No, ale oczywiscie priorytet to boczni obroncy, bo tych co mamy to tragedia.

Pamietajcie, ta druzyna jest budowana, razem graja kilka miesiecy, w poprzedni latach zawodnicy grali ze soba dlugie lata, wiec dlatego ta gra lepiej wygladala. Wiec fakt ze jestesmy na 1 miejscu z 8 punktami przewagi to swietne osiagniecie !

westersyl 03.04.2011 21:09

Cytat:

Kew słabiutki,
Co ? Według mnie On po Pareice był najlepszy na boisku. Generalnie obrona grała dobrze a problem był ewidentnie w utrzymaniu się przy piłce. Generalnie Jaliens zagrał tylko jeden słabszy mecz z Podbeskidzien zresztą z jego błędów nawet nie padły bramki.

Acima 03.04.2011 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prezes85 (Post 1072419)
mistrza zdobywa zawsze zespół który ma ilość punktów równą 2 x ilość moeczów + ok 5

W tym sezonie tak raczej nie będzie, bo z twojego wzoru wynika, że trzeba uzyskać około 65 pkt do mistrzostwa. Do końca zostało 10 kolejek, czyli 30 punktów do zdobycia, więc Jaga Legia, Lechia, Lech mogą skończyć sezon z wynikiem 59-62 pkt, ale na to się raczej nie zanosi. Wisła ma dużo zawodników, którzy potrafią zrobić różnicę w przodzie i pewnie powinna zdobyć mistrzostwo.

prezes85 03.04.2011 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1072565)
Ta, a później standardowo:
-"Jak mogliśmy odpaść z pucharów z takimi pasterzami, przecież mistrzostwo zdobyliśmy?!"

Radzę spojrzeć też na postawę głównych konkurentów do tytułu, a później dopiero bawić się w ironię.


Uwielbiam osoby, które nie liczą meczów pucharowych.
Nawet jeśli to puchar Polski.

grzechu1991 03.04.2011 21:35

Marszałek, pozwolę się z Tobą nie zgodzić... Przecież Kew super zagrał. Zero błędów, rozsądnie grał, uważał, żeby kartki 2 nie dostać...

Lysy 03.04.2011 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1072613)
Mamy jednego napastnika i w ch*j pomocników, ale kilku by się jeszcze przydało? :rotfl:

Jeden napastnik? A Małecki to kto? Jozin z Bazin?

A teraz odpowiedz sobie na jedno , ale bardzo ważne pytanie, ilu z tych ".ch*j pomocników" potrafi celnie dośrodkować, czy wrzucić w tempo prostopadłą piłkę?

Wojtas 03.04.2011 22:12

Gramy strasznie "topornie" .Przypomina sie gra Legii za czasów Okuki.
Tak prosty ,troche brzydki futbol.Ale skuteczny,i co wazniejsze mamy duzo szczescia.

Gra Jagi tez nie byla nawet przecietna,a gdyby Franek strzelil karnego to potem oni mieli znowu sytuacje,i mogli by to wykorzystac.To takie gdybanie aczkolwiek my szczescia mamy w niektorych meczach mase.

Dzis genaralnie wyróznil bym Pareike.To bramkarz ktorego tyle czasu szukalismy.Przyszedl ogarniety holender i nam go znalazł.:)
Reszta niemrawo,nawet Melikson mało widoczny.
Poki co mamy kolejne 3 pkt,z gry srednio to wyglada.Zobaczymy na ile Maaskant jest w stanie ją zmienic.

Dzimi 03.04.2011 22:33

http://galeria.wislakrakow.com/20110403/md/46.jpg To chyba znajomi lub rodzina Kew

spinna 03.04.2011 22:35

RELACJA VIDEO z meczu
Pomeczowy dwugłos trenerski

davids 03.04.2011 22:53

ile bylo Jagi na Trybunach ???

prezes85 03.04.2011 23:03

50-100 osób

wujekWojtek 03.04.2011 23:06

Mnie sie podobały dwie rzeczy.

Wyjscia Pareiki do dośrodkowań i trzymanie linii spalonego. Jak gra Q to nie ma czegoś takiego że wychodzi cała obrona poza Bunozą i pułapka offsajdowa zostaje spalona. Ale gra z przodu do poprawy i miażdymy Koronę a potem przygotowujemy się do naprawdę ciężkich meczów.

Donki 03.04.2011 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prezes85 (Post 1072680)
50-100 osób

Nie wiesz to nie pisz.
Jagi około 180 - info SKWK

Dzimi 04.04.2011 00:34

W sumie cieszymy się z wyniku, ale gra... Po dzisiejszym meczu zobaczyłem sobie niektóre spotkania z rundy jesiennej 2007/2008, i kontrast jest niesamowity.Tamta Wisła rozjechała by dzisiejszą 5:0. Z bocznymi obrońcami Baszczu - Dudka, Kosą w pomocy, Paulistą i atakiem Brożek - Niedzielam to był team. Szkoda że nie graliśmy wtedy w Pucharach, bo to był sezon tak imponującej gry jak 2002/2003. Dla tych, którzy nie pamiętają:

http://www.youtube.com/watch?v=it0xFqcakSc

i nasz kolejny rywal: http://www.youtube.com/watch?v=7iu-w8C5ME0

Ciekawe czy za tydzień będzie zupełnie jednostronny mecz i 4:0 jak wtedy. Niestety raczej nie ma szans, pewnie 1:0 po wielkich męczarniach...

jova 04.04.2011 00:56

To na pewno nie był porywający mecz, ale Wisła zagrała bardzo rozważnie i konsekwentnie. Sądzę, że to było maksimum możliwości obecnego składu. Przy naszej słabiutkiej obronie pójście na wymianę ciosów z Jagą byłoby znacznie bardziej ryzykowną taktyką. Podobnej gry należy się spodziewać z Lechem, Legią, a może nawet z Lechią i Śląskiem.

Zauważyłem, że kilka osób pochwaliło Jaliensa. Moim zdaniem holender powinien podziękować Probierzowi za zdjęcie z boiska Sotirovicia. Na tle silnego Serba Kew wyglądał kiepsko, a ze słabszymi fizycznie zawodnikami radził sobie znacznie lepiej.

arti 04.04.2011 07:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1072697)
W sumie cieszymy się z wyniku, ale gra... Po dzisiejszym meczu zobaczyłem sobie niektóre spotkania z rundy jesiennej 2007/2008, i kontrast jest niesamowity.Tamta Wisła rozjechała by dzisiejszą 5:0. Z bocznymi obrońcami Baszczu - Dudka, Kosą w pomocy, Paulistą i atakiem Brożek - Niedzielam to był team. Szkoda że nie graliśmy wtedy w Pucharach, bo to był sezon tak imponującej gry jak 2002/2003. Dla tych, którzy nie pamiętają:

Ciekawe czy za tydzień będzie zupełnie jednostronny mecz i 4:0 jak wtedy. Niestety raczej nie ma szans, pewnie 1:0 po wielkich męczarniach...

Oby była jakakolwiek wygrana... To byłby kolejny spory krok do MP.
No niestety.. mamy może z 8 graczy godnych gry w mistrzowskiej Wiśle... Marzy mi się nowy PO, drugi napastnik w typie Pawła, PS i stoper do "11". To mi się wydaje być minimum, a gdzie jeszcze dobrzy gracze na rezerwę...
PO i stoper bo wczoraj większość wrzutek zwłaszcza Franka kończyła się wczoraj niezłym zamieszaniem i dwoma-trzema można powiedzieć patelniami gdzie goście urywali się i z czystych sytuacji strzelali głową... na szczęście ponad bramką... To nie pierwszy mecz i nie pierwsze takie jazdy...

skeba 04.04.2011 08:02

Wisła teraz przypomina drużynę Skorży II sezonu. To już nie to samo, ale najważniejsze, że skutecznie. Najważniejszy cel to zdobyć mistrza, później można liczyć, ze Holendrzy przepracują dobrze okres transferowy i uda nam się dojść do fazy grupowej LE, czy nawet daleko zajść w LM, może nawet faza grupowa - ale to tylko marzenia

Podobno Skorża ma ultimatum, Henio może być następcą. Jak to oni pięknie sobie strzelają samobóje. Henio, z całym szacunkiem - jest już trenerem wypalonym, bez pomysłu

giorgio 04.04.2011 08:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1072666)
http://galeria.wislakrakow.com/20110403/md/46.jpg To chyba znajomi lub rodzina Kew

Nie. To kumple Branco. Wracali razem samochodem po meczu.

flamengista 04.04.2011 08:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1072698)
To na pewno nie był porywający mecz, ale Wisła zagrała bardzo rozważnie i konsekwentnie. Sądzę, że to było maksimum możliwości obecnego składu. Przy naszej słabiutkiej obronie pójście na wymianę ciosów z Jagą byłoby znacznie bardziej ryzykowną taktyką. Podobnej gry należy się spodziewać z Lechem, Legią, a może nawet z Lechią i Śląskiem.

Zauważyłem, że kilka osób pochwaliło Jaliensa. Moim zdaniem holender powinien podziękować Probierzowi za zdjęcie z boiska Sotirovicia. Na tle silnego Serba Kew wyglądał kiepsko, a ze słabszymi fizycznie zawodnikami radził sobie znacznie lepiej.

Pozwolę sobie zauważyć, że Vuk ma 177 cm wzrostu i jest raczej typem niskiego, zwrotnego napastnika niż osiłkiem.

W dodatku jeśli już Jaliens ma dziękować to Chavezowi, który Vuka Sotirovica solidnie uszkodził.

arti 04.04.2011 08:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1072712)
Podobno Skorża ma ultimatum, Henio może być następcą. Jak to oni pięknie sobie strzelają samobóje. Henio, z całym szacunkiem - jest już trenerem wypalonym, bez pomysłu

Jeśli MS na wylocie to oby wpadli na taki właśnie pomysł:)

skeba 04.04.2011 08:24

Trzeba zbierać punkty w każdym meczu, i może za 3-4 kolejki już będziemy mistrzem i sobie pojedziemy świętować do Warszawy albo w meczu z Cracovia :)

Feniks1983 04.04.2011 08:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1072491)
Mecz oglądałem mając w pamięci ostatnie nasze spotkania i wyraźny kryzys, który nas wtedy chwycił. Zastanawiałem się więc, na ile 2 tygodnie przerwy pozwoliły Maaskantowi "wstrząsnąć" drużyną, lepiej ją poustawiać i poprawić styl gry.

Flame nie to zebym sie czepial, ale jak Maaskant mial "wstrzasnac" zespolem jak na treningu brakowalo kilku graczy z pierwszego skladu? Nie bylo takiej u Nas sytuacji jak w Slasku gdzie Lenczyk mial wszystkich pilkarzy na miejscu i mogl spokojnie trenowac z Nimi. Co jednak nie zmienia faktu ze masz racje ze NAsza gra wyglada bardzo ale to bardzo slabo i nadal sa braki w asekuracji a ustawienie i krycie przy stalych fragmentach przeciwnika to jestes jakas masakra w Naszym wykonaniu. Dziwie sie ze od tylu spotkan jest z tym problem i jakos nie widac zeby cokolwiek bylo z tym robione. Oby Korona za tydzien Nas nie skarcila tym elementem gry, chociaz Oni zdaja sie byc w jeszcze wiekszym dolku. Poki co jednak ciesze sie z 3 pkt dla Nas.

prezes85 04.04.2011 08:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1072687)
Nie wiesz to nie pisz.
Jagi około 180 - info SKWK


ja pisze ile widzialem na meczu

Elefant 04.04.2011 08:57

Jak wyszedłem z meczu to miałem wrażenie, że doping był średni a gra całkiem przyzwoita. No, ale to forum potrafi człowieka naprostować. :-D

Póki co naszą grę rozpatruje tylko w kontekście MP. Maaskant jasno powiedział, że nie jest to skład na puchary.

Nie zagraliśmy wczoraj wielkiego meczu, ale było lepiej niż w Bytomiu. To co zwróciło przede wszystkim moją uwagę to ogromna praca jaką wykonali nasi piłkarze. Na tle Jagielloni prezentowali się w tym zakresie znacznie lepiej. Z perspektywy trybun widać było momenty, jakby ktoś wyłączył czarodziejskim pilotem ruch piłkarzy Jagi. Ogromną pracę wykonał Radek Sobolewski, także w grze obronnej Kirm i Małecki. Dwaj nasi boczni obrońcy zagrali po kontuzji.

Według mnie bylismy wczoraj zespołem lepszym i nasza wygrana była w pełni zasłużona. To, że bramki padły z niczego, tak bywa. Jak wygrywaliśmy z Legią za Kasperczaka czy Skorży po 1:0 to też pojedynki były bardzo wyrównane. My mieliśmy swoje błędy oni swoje. My ich błędy wykorzystaliśmy oni naszych nie. Ot i cała filozofia.

Z pozytywów napewno cieszy poprawa gry obronnej. Nie żeby była ona doskonała, ale ustrzegliśmy się np. seryjnych błędów stoperów. Natomiast zdecydowanie musi zostać poprawiona gra w powietrzu, zarówno jeśli chodzi o ustawianie się obronców jak i skoczność. Nie może być tak, że każda wrzutka kończy się główką w wykonaniu przeciwnika.

Znacznie lepiej niż ostatnio wyglądał odbiór piłki w środku pola. Poprzednio większość piłek lądujących w tej strefie boiska padało łupem przeciwnika. Widać było wzajemną asekurację piłkarzy.

jerry.lii.lewis 04.04.2011 09:07

Cieszę się z trzech punktów.
Dość trudno się cieszyć z wygranej bo to Jaga przegrała, a nie Wisełka wygrała.
O grze nie będę wspominał - co se będę poniedziałek psuł od rana.
Mam nadzieję, że trener wie co robi i że to sprawa zgrania zawodników (pomijając dziury) niż stały "styl" do którego trzeba się przyzwyczaić.
Jeśli o puchary chodzi - PP zweryfikował nasze szanse :(
Żeby nie było całkiem smutno - bramkarza wreszcie dobrego mamy :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl