![]() |
Genkov jest wielki!:d
|
Nie cieszcie się.
|
karny
znaki |
Karny!
10 znaków. |
....a strzelcie
|
Nie zgadzam się, że Pareiko zawalił dwie bramki. Przy pierwszej zachował się dobrze, to Sobola zabrakło na linii pola karnego. Przy drugiej już tak, wypluł przed siebie...ale kto pozwolił na strzał z dystansu? Sobol...
|
I my mamy być mistrzem z taką grą>? To chyba najsłabszy mistrz jaky będzie od 10 lat. Jak przy takiej grze i wynikach zdobędziemy mistrza to o pucharach nie ma co myśleć. Właśnie widać efekty gry obcokrajowców, zero ambicji...
|
Burliga skubany jak wysoko gra :) Ciągle go widzę gdzieś z przodu :)
|
Patryk Małeeecki :)
|
20 minut WISŁA GRAĆ!!!
|
Teraz chcę widzieć 1906% zaangażowania, bo tak być nie może, że potencjalny spadkowicz narzuca nam swój styl gry!
|
Borski widzę teraz chcę swoje błędy odkupić - dzięki, bo karny prezencik
|
Borski oddaje to co zabrał w Bielsku :)
|
Borski dziekujemy
|
Z powtórki widać, że karny raczej był.
|
Juszczyk się uczył od Pawełka zachowania przy karnych, na szczęście dziś dla nas
|
Cytat:
Brawo Patryk. |
Borski to chyba mysli ze Polonia gra w bialych strojach:P
|
No może się przebudzą teraz i wygrają Wiślacy... Ale powiem wam tak, że jak dojedziemy z tym remisem, to też nie będę płakał, bo gra Wisły do tej pory była tak beznadziejna, że 1 punkt to też będzie sukces.
|
no to teraz gramyyyyyy
|
Nie chce wygrywac po takich karnych
|
Ale jaliensa objezdzaja czy ten czlowiek potrafi grac w pilke
|
Karny mógł być. Powtórki tego nie wyjaśniają, bo żadna nie jest dobra. Ale brawo dla Borskiego, bo sędziowie często takich rzeczy nie zauważają.
|
Rzadko coś piszę w trakcie meczu, ale gra w obronie to KATASTROFA! KOMPROMITACJA!
Jeszcze 20min, remis biorę w ciemno. |
2-2 ale gra... porażka:) i był karny czy nie?
|
I CO !? mELIKSON GRA PIACH
|
Sam nie wierzę w to, co zaraz napiszę :D
Ale chciałbym zobaczyć Wojtka na boisku :D |
Maskaant chyba jednak nie dowidzi na jedno oko, skoro po raz kolejny wystawia Sobola a nie Wilka, który jest w gazie....dziś 2 bramki to wina środkowych pomocników, a nie tylko obrony, poza tym, Sobol więcej klaszcze niż biega, już nie te lata i nie ta forma
|
I krzesło, wyjdź, i zamiast psioczyć trzymaj kciuki.
|
Borski oddał to co zabrał w środe
|
Cytat:
I ogarnij się z tymi postami, po piszesz 100 razy to samo |
melikson strasznie slabo
|
Sobol nic nie gra, przypatrzcie się, ucieka od piłki przy rozegraniu
|
co wy piszecie!!!!!!panowie mamy lidera i nie ważne czy gramy dobrze ale zobywajmy punkty!!na gre przyjdzie czas!!!!!!panowie lepiej grac pieknie i dostawac baty czy grać zle ale zdobywać punkty!!!???
|
kirm nie lepiej
|
Jeliens gra strasznie słabo głową, w ogóle słabo wszyscy w obronie grają... Łobo wejdź i coś strzel i Sobol do zmiany już
|
Cytat:
|
Cytat:
EDIT: Cytat:
Poza tym opcja edit bardzo pomaga. Rozumiem, że Wisła gra słabo, remisuje ledwo z outsiderem ligi, ale do k*rwy nędzy jakiś poziom trzeba trzymać.... |
sobol ale go chwycil bardzo technicznie
|
Czemu nie ma zmiany??????
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl