Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [19 kolejka]Polonia Bytom - Wisła Kraków 20 marca, niedziela, godz. 17:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7968)

letischoo 20.03.2011 18:43

Genkov jest wielki!:d

BRTS39 20.03.2011 18:43

Nie cieszcie się.

sevenheaven 20.03.2011 18:43

karny


znaki

Simao1 20.03.2011 18:43

Karny!

10 znaków.

Matti1231 20.03.2011 18:43

....a strzelcie

vaazon 20.03.2011 18:43

Nie zgadzam się, że Pareiko zawalił dwie bramki. Przy pierwszej zachował się dobrze, to Sobola zabrakło na linii pola karnego. Przy drugiej już tak, wypluł przed siebie...ale kto pozwolił na strzał z dystansu? Sobol...

Mar85 20.03.2011 18:43

I my mamy być mistrzem z taką grą>? To chyba najsłabszy mistrz jaky będzie od 10 lat. Jak przy takiej grze i wynikach zdobędziemy mistrza to o pucharach nie ma co myśleć. Właśnie widać efekty gry obcokrajowców, zero ambicji...

Lysy 20.03.2011 18:43

Burliga skubany jak wysoko gra :) Ciągle go widzę gdzieś z przodu :)

mateuszchester 20.03.2011 18:44

Patryk Małeeecki :)

manian 20.03.2011 18:44

20 minut WISŁA GRAĆ!!!

krowczax 20.03.2011 18:44

Teraz chcę widzieć 1906% zaangażowania, bo tak być nie może, że potencjalny spadkowicz narzuca nam swój styl gry!

skeba 20.03.2011 18:45

Borski widzę teraz chcę swoje błędy odkupić - dzięki, bo karny prezencik

wierny 20.03.2011 18:45

Borski oddaje to co zabrał w Bielsku :)

Chrisman 20.03.2011 18:45

Borski dziekujemy

murray 20.03.2011 18:45

Z powtórki widać, że karny raczej był.

IncognitoTSW 20.03.2011 18:45

Juszczyk się uczył od Pawełka zachowania przy karnych, na szczęście dziś dla nas

jurukuru 20.03.2011 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1067841)
Burliga skubany jak wysoko gra :) Ciągle go widzę gdzieś z przodu :)

No i prawidłowo, spisuje się chłopak jak na razie :)
Brawo Patryk.

madziar 20.03.2011 18:45

Borski to chyba mysli ze Polonia gra w bialych strojach:P

Jazon 20.03.2011 18:45

No może się przebudzą teraz i wygrają Wiślacy... Ale powiem wam tak, że jak dojedziemy z tym remisem, to też nie będę płakał, bo gra Wisły do tej pory była tak beznadziejna, że 1 punkt to też będzie sukces.

markowywislak 20.03.2011 18:46

no to teraz gramyyyyyy

PANDEM0NIUM 20.03.2011 18:46

Nie chce wygrywac po takich karnych

Chrisman 20.03.2011 18:46

Ale jaliensa objezdzaja czy ten czlowiek potrafi grac w pilke

Jagul 20.03.2011 18:47

Karny mógł być. Powtórki tego nie wyjaśniają, bo żadna nie jest dobra. Ale brawo dla Borskiego, bo sędziowie często takich rzeczy nie zauważają.

Sami 20.03.2011 18:47

Rzadko coś piszę w trakcie meczu, ale gra w obronie to KATASTROFA! KOMPROMITACJA!
Jeszcze 20min, remis biorę w ciemno.

biziu25 20.03.2011 18:47

2-2 ale gra... porażka:) i był karny czy nie?

Chrisman 20.03.2011 18:48

I CO !? mELIKSON GRA PIACH

vaazon 20.03.2011 18:49

Sam nie wierzę w to, co zaraz napiszę :D
Ale chciałbym zobaczyć Wojtka na boisku :D

MMTS 20.03.2011 18:49

Maskaant chyba jednak nie dowidzi na jedno oko, skoro po raz kolejny wystawia Sobola a nie Wilka, który jest w gazie....dziś 2 bramki to wina środkowych pomocników, a nie tylko obrony, poza tym, Sobol więcej klaszcze niż biega, już nie te lata i nie ta forma

krowczax 20.03.2011 18:49

I krzesło, wyjdź, i zamiast psioczyć trzymaj kciuki.

AmaDeo_Krk_ 20.03.2011 18:50

Borski oddał to co zabrał w środe

gianbuffon 20.03.2011 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1067859)
I CO !? mELIKSON GRA PIACH

a co w każdym meczu ma cIE doprowadzać do orgazmu?'
I ogarnij się z tymi postami, po piszesz 100 razy to samo

Chrisman 20.03.2011 18:51

melikson strasznie slabo

sito 20.03.2011 18:52

Sobol nic nie gra, przypatrzcie się, ucieka od piłki przy rozegraniu

markowywislak 20.03.2011 18:52

co wy piszecie!!!!!!panowie mamy lidera i nie ważne czy gramy dobrze ale zobywajmy punkty!!na gre przyjdzie czas!!!!!!panowie lepiej grac pieknie i dostawac baty czy grać zle ale zdobywać punkty!!!???

Chrisman 20.03.2011 18:52

kirm nie lepiej

biziu25 20.03.2011 18:53

Jeliens gra strasznie słabo głową, w ogóle słabo wszyscy w obronie grają... Łobo wejdź i coś strzel i Sobol do zmiany już

grzechu1991 20.03.2011 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1067865)
melikson strasznie slabo

Po co piszesz 2 x to samo? Shift z klawiatury wypadł??

WiślakMyślenice 20.03.2011 18:54

Cytat:

Sobol nic nie gra, przypatrzcie się, ucieka od piłki przy rozegraniu
Dlatego jestem za nieprzedłużaniem kontraktu. Swoje już dla Wisełki zrobił, czas na Wilka.

EDIT:

Cytat:

sobol ale go chwycil bardzo technicznie
Uwierz, my też możemy oglądać ten mecz, nie musisz relacjonować spotkania. Jeżeli chcesz robotę przy relacjach, to zgłoś kandydaturę do Zarządu ;)

Poza tym opcja edit bardzo pomaga.

Rozumiem, że Wisła gra słabo, remisuje ledwo z outsiderem ligi, ale do k*rwy nędzy jakiś poziom trzeba trzymać....

Chrisman 20.03.2011 18:54

sobol ale go chwycil bardzo technicznie

PANDEM0NIUM 20.03.2011 18:54

Czemu nie ma zmiany??????


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl